Maturzyści 2009... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 13:08   #1
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Wink

Maturzyści 2009... :)


szukałam, ale takiego wątku nie znalazłam...
niby do matury jeszcze troszkę czasu nam zostało ale podejrzewam że ten rok i "trochę" minie bardzo szybko
wiecie już co będziecie zdawać na maturze?? co poszerzacie??
a może macie już sprecyzowane plany na przyszłość (studia itd)
maturzyści 2009 łączmy się
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:44   #2
Imorth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 289
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Jest juz taki wątek na społecznościach .
Imorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 13:51   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Maturzyści 2009... :)

sa chyba maturzysci 2008 a nie 2009
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 14:51   #4
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Maturzyści 2009... :)

a ja powiem tylko tyle: cieszcie sie ze jestescie dopiero w 2 klasie, ze za rok matura, bo w trzeciej klasie bedziecie mieli jej dosyć, matura bedzie wam sie sniła po nocach, wszystko inne zejdzie na drugi plan. masakra.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:00   #5
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Wątek przesuwam na społeczności - o ile mi wiadomo, nie ma takiego, chyba że ja też coś przeoczyłam.

Ufcio - ale Ty te biedne przyszłoroczne maturzystki pocieszasz
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:04   #6
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Maturzyści 2009... :)

ludzie..matura to bzdura... tyle zachodu o nic... ja nawet nie poczulam ze mialam mature... no moze tylko na ustnym polskim serce mi walilo jak mlot..ale tylko dlatego ze mialam w komisji najgorsza jedze z calej szkoly i sie dziwnie na mnie patrzyla
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 15:40   #7
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Maturzyści 2009... :)

a więc biedna maturzystka 2009 zgłasza się

ja już od gim wiedziałam, że będę zdawać historię i wos, ale nigdy w życiu nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy jaki się zdarzył i z tymi przedmiotami będzie cięzko.

chodzi o to, że chodzę do szkoły, która zawsze charakteryzowała się bardzo wysokim poziomem. ale, no właśnie..

jestem w klasie hum, trafiłam na historyka u którego na lekcjach jakakolwiek nauka jest niemożliwa.
tam robi się wszystko tylko nie uczy, można jeść, spać, skakać po ławkach a jak już klasa przegina to mówi nam, żebyśmy się troche uciszyli żeby dyrektorka przypadkiem nie usłyszała
pojęcie lekcja, temat, zeszyt, sprawdzian etc nie istnieją.

ucze sie sama w domu, ale wiadomo jak to jest, coraz bardziej się boję, że nie dam rady nauczyć się sama, bo na maturze z his trzeba jeszcze mieć pojęcie o wypr historycznym, mapkach itd a skąd ja mam to umieć?

żeby było śmieszniej z każdego innego przedmiotu musimy umieć wszystko, nie ważne po co humaniście rozwiązywanie na sprawdzianach zadań z maturalnych z chemii i biologii, tym bardziej, że nikt w klasie nie zamierza tego zdawać, mamy to umieć i już. taa, nawet na informatyce mamy napadówki i odpowiedzi ' przy laptopie profesora'

aha, ta jakże wspaniała szkoła miała 100% zdanych matur w tamtym roku.

będzie cięzko
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 16:45   #8
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Dołączam
Co do matury, to nie jestem na 100% pewna co będę zdawać. Polski i angielski na rozszerzeniu, niemiecki prawdopodobnie też. No i historia, ale nie wiem czy PP czy PR..
Przez pierwszą klasę marzyłam o prawie, ale teraz powróciłam do marzeń z gimnazjum i podstawówki, filologia, a jeszcze lepiej lingwistyka.
Fakt, do matury mamy jeszcze duuużo czasu, ale po pierwsze szybko (aż za!) zleci, a po drugie nie wiem jak u Was, ale nas już straszą że tak mało czasu nam zostało i mamy się uczyć uczyć uczyć! Oczywiście każdy nauczyciel myśli tylko o swoim przedmiocie..


Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
a ja powiem tylko tyle: cieszcie sie ze jestescie dopiero w 2 klasie, ze za rok matura, bo w trzeciej klasie bedziecie mieli jej dosyć, matura bedzie wam sie sniła po nocach, wszystko inne zejdzie na drugi plan. masakra.
Ja już mam jej dość i już mi się śni po nocach! Najgorsze są koszmary w których oblewam maturę

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
żeby było śmieszniej z każdego innego przedmiotu musimy umieć wszystko, nie ważne po co humaniście rozwiązywanie na sprawdzianach zadań z maturalnych z chemii i biologii, tym bardziej, że nikt w klasie nie zamierza tego zdawać, mamy to umieć i już. taa, nawet na informatyce mamy napadówki i odpowiedzi ' przy laptopie profesora'

aha, ta jakże wspaniała szkoła miała 100% zdanych matur w tamtym roku.

będzie cięzko

No tak, to jest właśnie drugie oblicze LO. Musisz umieć wszystko, bo w końcu jest ogólnokształcące. A nikogo nie obchodzi, że fizyka czy chemia w ogóle nie będą Ci potrzebne np. na filologii polskiej
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 17:57   #9
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Smile Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Dołączam
Co do matury, to nie jestem na 100% pewna co będę zdawać. Polski i angielski na rozszerzeniu, niemiecki prawdopodobnie też. No i historia, ale nie wiem czy PP czy PR..
też marzę o lingwistyce... zdaję rozszerzony niemiecki... i pewnie historię tylko że na poziomie podstawowym... choć i tak boję się że bedzie cieżko... (

nio niby do matury zostalo jeszcze trochę czasu ale u nas w szkole juz zaczynają nas starszyc... wstepne deklaracje juz składamy na temat tego co bedziemy zdawali i na jakim poziomie...
jeszcze pamietam jak straszyli nas testem gimnazjalnym...a tu juz matura ( ehh...
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 18:43   #10
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez nataliaa Pokaż wiadomość
też marzę o lingwistyce... zdaję rozszerzony niemiecki... i pewnie historię tylko że na poziomie podstawowym... choć i tak boję się że bedzie cieżko... (

nio niby do matury zostalo jeszcze trochę czasu ale u nas w szkole juz zaczynają nas starszyc... wstepne deklaracje juz składamy na temat tego co bedziemy zdawali i na jakim poziomie...
jeszcze pamietam jak straszyli nas testem gimnazjalnym...a tu juz matura ( ehh...
No ja na lingwistykę potrzebuję i niemiecki i angielski. Najchętniej historii już bym nie zdawała, ale muszę

Ojj tak, czas strasznie szybko leci.. Ja pamiętam jak dopiero co zaczęła się pierwsza klasa, a tu już prawie połowa drugiej Momentami mam wrażenie że czas za szybko leci..

Ehh, dobrze że jutro mam tylko 4 lekcje i weekend!
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-22, 19:58   #11
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Smile Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
No ja na lingwistykę potrzebuję i niemiecki i angielski. Najchętniej historii już bym nie zdawała, ale muszę

Ojj tak, czas strasznie szybko leci.. Ja pamiętam jak dopiero co zaczęła się pierwsza klasa, a tu już prawie połowa drugiej Momentami mam wrażenie że czas za szybko leci..

Ehh, dobrze że jutro mam tylko 4 lekcje i weekend!
ale ci dobrze... też chcę 4 lekcje...
ja musze jutro męczyć się na 8 lekcjach jeszcze w dodatku same ścisłe... najchętniej to zrobilabym sobie wolne... ehhh
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 21:19   #12
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
No ja na lingwistykę potrzebuję i niemiecki i angielski. Najchętniej historii już bym nie zdawała, ale muszę
ja najchętniej nie zdawałabym polskiego ...

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ojj tak, czas strasznie szybko leci.. Ja pamiętam jak dopiero co zaczęła się pierwsza klasa, a tu już prawie połowa drugiej Momentami mam wrażenie że czas za szybko leci..
leci za szybko, stanowczo za szybko ....


Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ehh, dobrze że jutro mam tylko 4 lekcje i weekend!
ja mam jutro 5 w tym historia czyli w sumie tez prawie 4


jutro mam spr z twórczości Mickiewicza, już mi głowa pęka od dziadów, walenrodów, sonetów i innych nieszczęść
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 14:52   #13
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Wink Dot.: Maturzyści 2009... :)

nio i weekend <jupi> jakoś przeżyłam te 8 lekcji... choć nie było łatwo :p;p teraz tylko mam ndzieje że ten weekend bedzie udany ( choć mam pewne wątpliwości )
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 16:25   #14
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Taak nareszcie weekend. Chociaż ja mam dzisiaj jeszcze niemiecki, i jutro to samo, ale nie przejmuję się bo lubię to

No dziewczynki wpisujcie się, wiem że Was jest więcej, przecież jeszcze dziewczyny które do technikum chodzą!!
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 17:06   #15
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Maturzyści 2009... :)

ja mam jutro hiszpański, na dodatek jeszcze spr jest

i zaraz muszę się iść uczyć



też mnie zastanawia czego dziewczyny się odzywają
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 05:56   #16
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Wink Dot.: Maturzyści 2009... :)

nio faktycznie... nikt nie chce się odzywać ;p
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 13:38   #17
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

to wita kolejna maturzystka.
maturzystka, ktora chciala isc na fizjoteriapie, jednak wizja zdawania chemi na maturze nie podoba mi sie
a tak ogolnie to ja mam juz wlasnie w drugiej klasie fakultety (rozszerzenia). no i sobie wlasnie chodze na biologie, geografie i angielski.
a w planach zdawanie angielskiego podstawy, biologia roszerzona plus moze dodatkowo wos albo geografia podstawa.
no chyba, ze mi sie zmini to zamiast roszerzonej biologi bedzie geografia. ale to sie dopiero zobaczy za rok
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 16:11   #18
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
to wita kolejna maturzystka.
maturzystka, ktora chciala isc na fizjoteriapie, jednak wizja zdawania chemi na maturze nie podoba mi sie
a tak ogolnie to ja mam juz wlasnie w drugiej klasie fakultety (rozszerzenia). no i sobie wlasnie chodze na biologie, geografie i angielski.
a w planach zdawanie angielskiego podstawy, biologia roszerzona plus moze dodatkowo wos albo geografia podstawa.
no chyba, ze mi sie zmini to zamiast roszerzonej biologi bedzie geografia. ale to sie dopiero zobaczy za rok
Witamy
Ja miałam zdawać WOS ale odmieniło mi się A biologii nie wyobrażam sobie zdawać, niby ciekawa, ale to wkuwanie to dla mnie masakra dużo bardziej wolę historię
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 19:00   #19
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

organizm to samo co to moge powiedziec, ale na odwrot z przedmiotami
chcialam, zdawac historie, bo ja bardziej takiej humanistyczne dziecko
jednak stweirdzilam, ze w histori to za duzo dat, wydarzen, ludzikow a to wszystko trzeba poprostu wkuc, a wiec powiedzialam nie
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 20:17   #20
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Smile Dot.: Maturzyści 2009... :)

no a u mnie z biologia ciezko ;p;p raczej nie wyobrazam sobie siebie i biologi na maturze
chociaz jak na razie tez trudno mi wyobrazić sobie siebie i historie... a własnie historie mam zdawać ... na pewno nie bedzie łatwo...
najwyżej skończy się na wosie
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..

Edytowane przez nataliaa
Czas edycji: 2007-11-26 o 20:18 Powód: literówka
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 21:10   #21
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Maturzyści 2009... :)

to ja się dołączam do maturzystek 2009 przeraża mnie ta myśl więc ja zamierzam zdawać polski i ang podstwowy, chemie raczej rozszerzoną i biologię,ale własnie nie wiem czy muszę rozszerzoną na farmację. denerwuje mnie to,że nawet dokładnie nie wiem co muszę i na jakim poziomie zdać,żeby bez problemu dostać się na studia , a bioli rozszerzonej się strasznie boję
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 06:14   #22
nataliaa
Raczkowanie
 
Avatar nataliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: daaLekO ;))
Wiadomości: 178
Wink Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
to ja się dołączam do maturzystek 2009 przeraża mnie ta myśl więc ja zamierzam zdawać polski i ang podstwowy, chemie raczej rozszerzoną i biologię,ale własnie nie wiem czy muszę rozszerzoną na farmację. denerwuje mnie to,że nawet dokładnie nie wiem co muszę i na jakim poziomie zdać,żeby bez problemu dostać się na studia , a bioli rozszerzonej się strasznie boję

witamy, witamy
nasze grono maturzystek 2009 się powoli powiększa
na pewno dasz sobie rade
farmacja to trudny jak dla mnie kierunek ( po części pewnie dlatego że jestem humanistką ) ale jeszcze mamy rok i troszkę wiec poradzimy sobie wszystkie
__________________

"Nie przejmuj się - szepnąl mi do ucha - Gdybym mógł snić, śniłbym tylko o tobie. I nie wstydziłbym sie tego."






..czekam na ten dzień..
nataliaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:46   #23
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
to ja się dołączam do maturzystek 2009 przeraża mnie ta myśl więc ja zamierzam zdawać polski i ang podstwowy, chemie raczej rozszerzoną i biologię,ale własnie nie wiem czy muszę rozszerzoną na farmację. denerwuje mnie to,że nawet dokładnie nie wiem co muszę i na jakim poziomie zdać,żeby bez problemu dostać się na studia , a bioli rozszerzonej się strasznie boję
w gimnazjum tez sobie pomyslalam o farmacji, jednak jak przyszlam do liceum wizja zdawania matury z chemii zmienila mi moje plany z fizjoterpai tez raczej musze zrezygnowac, no chyba ze przyjma mnie bez chemi a z sama biologia

i tez nie jestem swiadoma do konca co i jak musze zdawac, aby mnie przyjeli
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:33   #24
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009... :)

przylaczam sie do maturzystek 2009.

JA mysle o Wos-ie.
I napewno niemiecki podstawowy.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:02   #25
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Maturzyści 2009... :)

No i ja tez sie przyłączam :P
Ale nie wyobrażam sobie tej matury jak teraz mam takie liche oceny... szczególnie z tych przedmiotów co zdaję, czyli biola rozszerzona, chemia rozszerzona i oczywiście polak i angol chciałam iść na medycynę ale zdałam sobie sprawę że to by było jakieś 12 lat studiów a ja chce sie jeszcze nacieszyć życiem. Więc wybrałam farmacje...
Mnie ta wizja matury przeraża...
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 19:49   #26
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
Mnie ta wizja matury przeraża...
Mnie tez
A najbardziej wizja niezdanej
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 21:35   #27
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Eee, wiecie co, ja się nie przejmują tym że nie zdam, bo kurcze jak spojrzę na to racjonalnie to matura naprawdę nie jest aż tak trudna żeby jej zdać szczególnie jeśli mowa o podstawie. Bardziej się boję że jej nie zdam tak, jakbym chciała i nie dostanę się na wymarzone studia

Uff, nareszcie weekend, dobrze że na ten nie mam za dużo do roboty.. Będę się obijać
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 10:05   #28
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Już na Wizażu mi o maturze przypominają. Jeszcze mamy czas dziewczynki.

Ja chcę zdawać angielski rozszerzony (ale muszę się bardziej przyłożyć do nauki ), historię rozszerzoną (), polski mam już zdany, więc problem z głowy. Myślałam też o podstawowej matematyce, ale w tym roku zmienili mi nauczyciela na nieumiejącego zbytnio tłumaczyć, także nie jest wesoło. Zobaczymy w przyszłym roku jak wyjdzie z tą matmą.

Na dzień dzisiejszy mam na oku studia, na które i tak jest egzamin, ale jak się nie dostanę, to ta historia z matmą może się przydać. Zresztą do 2009 jeszcze duuużo (taaa ) czasu.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 21:55   #29
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Maturzyści 2009... :)

dziewczyny, a ja się chciałam zapytać czy wiecie może jak stoi świadectwo, uczelnie biorą pod uwagę średnią czy tylko oceny ze zdawanych przedmiotów?


jeśli biorą pod uwagę wszystkie oceny to super...
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 06:51   #30
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Ja sie na studia nie wybieram
Mam inne plany na zycie- najpierw szkola policealna- a pozniej sie pomysli.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.