Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 11:12   #841
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hej, moj chlopak tez ma z tym problem, nie goli nog a wloski mu wrastaja, obia sie czerwone krostki w mieszkach wlosowych, ale najgorzej jest na udach i posladkach poniewaz robia mu sie ogromne biale krosty, ochyda, myslicie ze to tez to zapalenie? co jemu polecicie?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:43   #842
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

krosty i zaczerwienienie to z pewnoscia stan zapalny...najlepsza bylaby wizyta u dermatologa ale znam opor facetow w stosunku do lekarzy wiec na poczatek trzeba zaleczyc krostki : masc z antybiotykiem bez recepty tribiotic (w tubce lub saszetkach), acnosan T moze tez kupic zasypke alantan -ladnie zasusza masc z wit A-odnawia naskorek a jak sie stan zapalny zaleczy balsamy, kremy z mocznikiem 10% i wyzsze
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:50   #843
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no wlasnie lekarza unika jak ognia, a jeszcze w takiej sprawie to juz boze swiety! na noc ten tribiotyk? a kiedy najlepiej je zasuszac?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:55   #844
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tribiotic wg wskazan na opakowaniu albo moze byc stosowany na wieczor a na dzien np przecierac te miejsca acnosanem i zasypac zasypka
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 22:50   #845
shinygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

moj chłopak jak mu wrastają włoski po goleniu na szyi używa aknemycin-to jest masc z antybiotykiem i na recepte..ale pomaga super
shinygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 00:06   #846
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Z moim mężczyzną jest dokładnie to samo co z Twoim Emilcia Krostek się robi coraz więcej, a jego za żadne skarby nie można zaciągnąć do dermatologa Spróbuje go chociaż namówić na te maści
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 11:50   #847
Kiniia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja też mam problem z wrastaniem włosków,ale moge szczerze powiedzieć,że od miesiąca stuje Folisan i jest lepiej,używam balsamu z mocznikiem,a dodatkowo maści z mocznikiem-robiona w aptece 10%mocznika!dobry pilling,najlepsze pillingi są z Dermiki!!!!!!!no i szorstka rękawiczka i jest lepiej,a nogi ładniejsze!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Kiniia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 11:54   #848
justyna1204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 33
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ojjj z tym Folisanem, nie mogłam go dostać w żadnej aptece i zamówiłam na allegro: http://www.allegro.pl/item700419895_...leve_15ml.html 8 sierpnia (pieniążki odrazu przelałam na konto) i czekam i czekam... pisałam już e -maila i nic, a nicale cierpliwie czekam i mam nadzieje, że sie doczekam
justyna1204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 13:35   #849
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja probowalam juz doslownie wszystkiego... i musze powiedziec ze nic nie dalo takich rezultatow jak zluszczenie wszystkiego co mialam na nogach a pozniej ewentualnie masc witaminowa. wlosy wrastaja poniewaz jest zbyt wiele naskorka i nie sa w stanie sie przez niego przebic... wiec po prostu trzeba go usunac. co do krostek - masc z mocznikiem badz masc witaminowa.
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 17:49   #850
1Mycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez PvH Pokaż wiadomość
Jakiś czas zajmuję się kolarstwem i kulturystyką. A co za tym idzie trzeba mieć gładziutkie ciało. Wiadomo depilacje, golenie itp. trzeba było robić. Jednak jak się okazuje było to tylko fajne z początku. A dlaczego ? Bo pojawiły się komplikacje. Jakie.....? Mam 2 proste pytania. Czy wrośnięte włosy można jakoś usunąć ? I czy czerwone plamy jakie po nich pozostają też można usunąć ?
Jeśli się da to usunąć to proszę mi powiedzieć, bo jeśli nie da się tego zlikwidować w zakładzie kosmetycznym to pozostaje mi tylko płacz.
Bez paniki!
Idź do salonu i niech Ci je kosmetyczka powyciąga igła o ile nie potrafisz sama.
Wykwity, które Ci się pojawiły to nic innego jak zapalenie mieszków włosowych.
Szoruj do apteki po TRIBIOTIC (to maść z antybiotykiem) i smaruj 3x dziennie miejsca chorobowo zmienione.
Najważniejsza rzecz to taka abyś zdecydowała się na jedna metodę usuwania włosków tzn. albo woskiem albo maszynką do golenia! w przeciwnym razie problem się powiększy!
Pozdrawiam!
1Mycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 17:53   #851
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez G12acka Pokaż wiadomość
ja probowalam juz doslownie wszystkiego... i musze powiedziec ze nic nie dalo takich rezultatow jak zluszczenie wszystkiego co mialam na nogach a pozniej ewentualnie masc witaminowa. wlosy wrastaja poniewaz jest zbyt wiele naskorka i nie sa w stanie sie przez niego przebic... wiec po prostu trzeba go usunac. co do krostek - masc z mocznikiem badz masc witaminowa.
złuszczałas naskórek kwasami?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 23:35   #852
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

kwasami tez (owocowymi) no i glebokie peelingi, tarcie sizalem, i duuuzo pasty cynkowej. w listopadzie planuje mikrodermabrazje, bo mam takie blizny po dziubaniu, ze patrzec sie nie da....

Edytowane przez G12acka
Czas edycji: 2009-08-28 o 18:45
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:18   #853
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja to wiem,że najlepsze jest zapobieganie.zeby tak naskórek nie rogowaciał trzeba dobrze nawilzac skórę.mnie pomogło emolium,super nawilza i na długo.o wiele mniej wrastają włoski
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:28   #854
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no proste.. tylko gdy ktos ma sklonnosci do nadmiernego rogowacenia to dosyc ciezko temu zapobiec biorac pod uwage ze balsamy nawilzaja tylko wierzchnia warstwe naskorka.
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:55   #855
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

__________________
największa jędza w tym kurniku !!!

Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:26
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:12   #856
Klaudiowo
Raczkowanie
 
Avatar Klaudiowo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witajcie Dziewczyny .. Dowiedziałam się ostatnio , że mozna włosy na nogach przemyć utlenioną wodą wtedy one się łamią i same wypadaja.. próbowałyście tak..? Co wy na to?
Klaudiowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 07:31   #857
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

rozpoczynam przygode z depilatorem. troche sie przestraszylam tymi wszystkimi historiami o wrastajacych wlosach i chcialabym zapytac jak powinnam sie depilowac i czego uzywac zeby od razu temu zapobiegac ?
Z tego co wyczytalam to najpierw ciepla kapiel, peeling (lepiej przed czy po bo widze ze rozne opinie) a potem wystarczy jak narazie jakas masc witaminowa albo silny nawilzacz typu cetaphil md?
karavan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:30   #858
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

nie jestem pewna czy da sie przed tym ustrzec....albo sie ma tendencje do wrastania albo nie... ale zeby zminimalizowac ryzyko to mocny peeeling na dzien przed depilacja + nawilzenie np mascia z mocznikiem a w dzien depilacji odkazic depilator np spirytusem zrobic lekki peeling nog i tez przetrzec spirytusem potem depilacja. zaraz po nie smaruj nog zadnym balsamem ani oliwka bo wtedy pozatykasz mieszki i moga pojawic sie krostki. najlepiej odczekac pare godz i potem posmarowac kremy z mocznikiem zmniejszaja ryzyko wrastania wiec trzeba sie znimi zaprzyjaznic

tak ja bym brala sie do depilacji moze dziewczyny maja inne sugestie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:45   #859
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
nie jestem pewna czy da sie przed tym ustrzec....albo sie ma tendencje do wrastania albo nie... ale zeby zminimalizowac ryzyko to mocny peeeling na dzien przed depilacja + nawilzenie np mascia z mocznikiem a w dzien depilacji odkazic depilator np spirytusem zrobic lekki peeling nog i tez przetrzec spirytusem potem depilacja. zaraz po nie smaruj nog zadnym balsamem ani oliwka bo wtedy pozatykasz mieszki i moga pojawic sie krostki. najlepiej odczekac pare godz i potem posmarowac kremy z mocznikiem zmniejszaja ryzyko wrastania wiec trzeba sie znimi zaprzyjaznic

tak ja bym brala sie do depilacji moze dziewczyny maja inne sugestie
dzieki ten krem z mocznikiem, to wystarczy jak pojde do apteki i zapytam o "krem z mocznikiem" ? czy sa jakies nazwy konkretniejsze ?

wlasnie zrobilam pierwsza depilacje na rekach bo tutaj robie woskiem i mysle ze nie powinny wrastac bo nie zdarzylo mi sie to, a do nog to zaopatrze sie w ten kremik
karavan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 14:42   #860
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

No niestety trzeba się z tym trochę pomęczyć - na dobrze złuszczonej i nawilżanej skórze nie powinny się jednak pojawiac krostki. Faktycznie dobrze jest wysmarowac nogi kremem z mocznikiem - ładnie zmiękcza naskórek przez co włoski nie wrastają Po depilacji można na nogi nałożyć rownież zasypke leczniczą Alantan - czasem jednak po takiej kuracji pojawiają się podrażnienie - wszytsko zalezy od wrażliwości skóry

W okolicach bikini dobrze jest natomiast stosowac sudocream o właściwościach natybakteryjnych. Jest to o tyle ważne, że w tym miejscu skóra jest szczególnie delikatna i podatana na podrażnienia.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:07   #861
karavan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

a co sadzicie o zastosowaniu Squamaxu przed depilacja, uzywal ktos kiedys? uzywalam kiedys do kropek na ramionach.
karavan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:02   #862
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

sama nie stosowalam ale dziewczyny chwalily
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:39   #863
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cześć dziewczynyDopiero się zarejestrowałam,ale foru Wizaz czytam od dawna i często podnosi mnie na duchu.Mój problem jest taki,że mam wręcz trupio bladą skórę nóg(od balsamow brązujących itp robia się zacieki,nic nie dają) i ciemne wloski.Mam równiez tendencje do wrastania,ale peelingi plus krem z mocznikiem powoli temu zapobiegaja.Nie wiem juz jakiego sposobu depilacji stosowac zeby nie bylo widac tych czarnych kropek.Nie wiem czy to cebulki wlosa az tak przeswituja przez skore???Stosowalam depilator i wtedy nie bylo ich tak wiele,ale problem z pozniejszym wrastaniem odstraszyl mnie od tej metody,maszynka nie pomaga(na drugi dzien odrastają i sa widoczne te czarne punkciki),kremy podrazniaja moja wrazliwa skore.I co ja mam poczac?Zastanawiam się czy moze pare wizyt w solarium nie pomoglo by choc w malym stopniu tego ukryc,ale z moją bladoscia troche sie boję.I co tu począć,moze ma któraś podobny problem?Pozdrawiam wszystkie Wizazanki
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:42   #864
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

solarium zwieksza tendencje wloskow do wrastania
mysleze wosk rozwiaze problem "czarnych kropek" , to nic innego tylko wloski ktore znajduja sie w naskorku... i nie zdazyly jeszcze wyrosnac. pozluszczaj sobie go pasta cynkowa albo lepiej pilinguj
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:30   #865
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja uzywam tribactica do tego mam clobaze oczywiscie peeling gruboziarnisty z joanny i wiecie co to daje?? NIC
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:02   #866
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Nom właśnie nic nie daje,peelingi stosowałam już różne,maści i kremy też Wstydzę się bardzo tego,bo wszystkie dziewczyny biegają latem w ślicznych sukienkach,a ja mimo,że mam zgrabne nogi nie mogę chyba,że założe kabaretki czarne-tylko tak mogę bez obaw pokazać swoje łydki,bo na udach nie mam takich sensacjiDobiaja mnie to szczególnie,że mam chlopaka i moze jestem glupia,ale fakt,że mam takie problemy a nie inne i spędza mi sen z powiek,bo jak mu to wytlumaczyć gdy wokol tyle idealow,a ja jestem inna;(Muszę wybrać się chyba na wosk do kosmetyczki(może to coś pomoże) i po poradę.Taki już los kobiety...ehhh
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:41   #867
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja muszę powiedzieć, że poharatałam sobie nogi depilatorem już daaawno. Przez rok akademicki goliłam nogi maszynką okazyjnie (czyli przed wf-em) :P Co też kończyło się sporym podrażnieniem. Dorobiłam się trochę przebarwień. Na początku lipca codziennie smarowałam całe łydki Sudocremem i tak sobie chodziłam po domu, szorowałam szorstką rękawicą codziennie i nawilżałam różnymi balsamami. Muszę powiedzieć, że te przebarwienia, które miałam, zmniejszyły swoją średnicę, choć jest ich nadal dużo i niezbyt fajnie to wygląda, ale i tak widzę, że jest coraz lepiej Ponadto wróciłam do depilatora, wciąż szoruję nogi codziennie i nawilżam i jak na razie nowych wrostów nie ma A jak się coś zdarza, to szybko to wyciągam jeśli się da i zaleczam Sudocremem lub Tormentiolem.
A, używam też tej mieszanki Hipp+Telocapil, ale nie wiem, czy coś to działa, może minimalnie.... Słyszałyście o tym nowym preparacie na redukcję włosków Bioxet?
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 07:54   #868
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

czytalam opinie o tym bioxecie i na polskich stronach i na angielskich .... i wedlug mnie mnie nie warto ryzykowac kasy za duzo na nie pochlebnych opinii
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:17   #869
nowa_zelandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tez mam podobny problem, ale tylko po maszynkach , dlatego od jakis dwoch lat wole isc w dlugich spodniach czy rekawkach niz uzyc maszynki ;/ uzywam tylko i wylacznie wosku(bogu dzieki ze mam mame kosmetyczke) a po depilacji taki preparat z depileve na wrastajace wloski, bardzo piecze ale np bikini juz nie ma problemu, nic nie wrasta . kto moze niech sie przezuca na wosk
nowa_zelandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:38   #870
elwira140290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

też miałam ten sam problem. Okolice bikini po depilacji wyglądały strasznie, a potem wrastały mi włoski. Regularnie robię pilingi a zamiast depilatora używam kremu veet, nie mam podrażnień, skaleczeń i co najważniejsze wrastających włosków
elwira140290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.