Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-05, 19:47   #901
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez alisza Pokaż wiadomość
Arancia i reszta Wizazanek - jest jakas roznica pomiedzy tym Pilarixem a Squamaxem? czytajac zastosowanie obu preparatow, tylko w pilarixie wspomniane jest o mieszkach wlosowych. To tak z ciekawosci bo mam zamiar sprobowac wszystkiego. A akurat o nich jest mnostwo b. pozytywnych opinii

Wczesniej uzywalam tylko balsamu po depilacji. W tamtym tygodniu kupilam rekawice sizalowa i masc robiona w aptece na zapalenie mieszkow wlosowych (kwas borowy i wit A). Jeszcze zabralam z domu zwykla masc ochronna z wit A. Troche za duzo w tym otoczeniu tej witaminy ale dziala regenerujaco na skore Dzis nabylam peeling gruzboziarnisty.
Takze dzialamy
Moje postanowienie noworoczne:
- codziennie albo chociaz co drugi dzien masaz rekawica,
- 2x dziennie masc z apteki,
- masc z wit A,
- peeling 1-2x w tygodniu,
- nie dlubanie przy lydkach (!!!) chyba najtrudniejsze..
- golenie nozek minimum co 1,5-2 tyg, trudno
W cuda nie wierze, ale choc niech nowych plamek nie przybywa a stare troche znikna..

Powodzenia w walce! i piszcie jak Wam idzie
Mają chyba inną konstystencję.
Pilarixu nigdy nie próbowałam, a Squamax... Jak już mówiłam- polecam. Nigdy, przenigdy, żaden specyfik nie nawilżał mi nóg tak porządnie

Nie wiem, może się mylę, ale próbowanie wszystkiego jest chyba bez sensu, przede wszystkim ze strony finansowej
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:55   #902
alisza
Raczkowanie
 
Avatar alisza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 237
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dzieki
Chodzilo mi ze mam zamiar sprobowac wszystkiego, ale nie na raz :P Na razie tylko zadbam o skore i bede smarowac ta mascia z apteki. Jak mi sie skonczy wyprobuje ta emulsje. Zobacze i porownanm co lepiej na mnie dziala. Ale i tak mysle ze powalcze pare m-cy i jesli nic nie pomoze, to wybiore sie do dermatologa. Nie zaszkodzi (chyba:P)

Edytowane przez alisza
Czas edycji: 2010-01-05 o 22:04
alisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:43   #903
kurde_blaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 251
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja kiedys nie moglam nabyc nawyku smarowania sie kremami codziennie, teraz robie to 3 razy dziennie - systematycznosc jest najwazniejsza!! poki co robie jedynie masaze rekawicą sizalową, niedlugo peelingi do tego dołączą. ale juz widze znaczną poprawę!!!!!!
kurde_blaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 09:24   #904
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dziewczynki, kiedyś aktywnie pisywałam na tej stronie, gdyż tak jak Wy miałam problemy z wrastającymi wloskami. Po odstawieniu depilatora (minął już rok), systematycznym peelingom kawowo-solnym i smarowaniem nóg maścią z mocznikiem, włoski nie tylko nie wrastają ale blizny stały sie niewidoczne. Dziewczyny a ja miałam tragiczne nogi. Życzę powodzenia
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 20:49   #905
klaryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 34
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

A jak stosujecie Squamax? Jako balsam, czy tak jak w instrukcji, czyli zmywacie po jakimś czasie?
klaryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 21:33   #906
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez klaryska Pokaż wiadomość
A jak stosujecie Squamax? Jako balsam, czy tak jak w instrukcji, czyli zmywacie po jakimś czasie?

Szczerze ? To jak popadnie.
Jak zmywam, to później smaruje jeszcze punktowo maścią cynkową, ale to na kropeczki/ślady po włoskach.
A czasem jak balsam, po kąpieli, na wacik i wio
Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:20   #907
kurde_blaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 251
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

kto moze mi podac domowy przepis na jakis dobry peeling? np. na ten kawowy
kurde_blaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 11:58   #908
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kurde_blaszka Pokaż wiadomość
kto moze mi podac domowy przepis na jakis dobry peeling? np. na ten kawowy

tutaj masz caly watek na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20584
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:56   #909
Celine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hej kobietki moze mi któras podać nazwę jakiejś maści z mocznikiem która jest bez recepty ??? byłam wczoraj w aptece i mi powiedziała farmaceutka ze wszutki sa na recepte to jakie wy kupujecie ze bez no i jeszcze dodam ze ja potrzebuje do bikini :P przepraszam ze na forum o nogach ale te klaki rosna wszedzie
Celine17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 19:15   #910
Celine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ej laseczki i jeszcze mam takie pytanie czy peelingi rekawica na bikini robic codziennie ??? bo gole maszynka bo musze i jak to wszytsko nakladac jedno na drugie ?? a probowałyscie moze na te rany rivanol ?? on chyba pomoze przyschnac jak ropieje ... nie wiem juz sama ja mam domowy folisan potem kremm veet przeciw wrastaniu na to jeszcze krem z wit A i jeszcze masc cynkowa no i jeszcze kupilam jakąś z mocznikiem i kwasem salicynowym i nie wiem czy to wszytko tak na raz mozna ?? (w kazdym razie nie jest az tak źle ale wszytko czerwone i jeszcze grudki. Ale musze powiedziec ze z tego co zauwazylam naprawde nie warto dłubac i wygniatac tego . Ja tak robilam to po wszytkim bylam zalamana jak patrzylam na te guzki, które pod wplywem wygniatania stały sie jeszcze wieksze i wszytko mialam zaczerwienione szok a i jeszcze takie pytanko jak np wyjdzie wrosniety włos na wierzch to powinno sie go wyrwac czy zgolic ?? No bo jak sie go wyrwie to on przeciez w tym samym miejscu urosnie i bedzie jeszcze slabszy i sie znowu wrosnie ehhh ... ( wiem duzo tych pytan ale jak któras sie pokusi i napisze odpowiedz na moj monolog bede bardzo wdzieczna.:P
Celine17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 20:28   #911
Arancia
Raczkowanie
 
Avatar Arancia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 51
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Celine17 Pokaż wiadomość
ej laseczki i jeszcze mam takie pytanie czy peelingi rekawica na bikini robic codziennie ??? bo gole maszynka bo musze i jak to wszytsko nakladac jedno na drugie ?? a probowałyscie moze na te rany rivanol ?? on chyba pomoze przyschnac jak ropieje ... nie wiem juz sama ja mam domowy folisan potem kremm veet przeciw wrastaniu na to jeszcze krem z wit A i jeszcze masc cynkowa no i jeszcze kupilam jakąś z mocznikiem i kwasem salicynowym i nie wiem czy to wszytko tak na raz mozna ?? (w kazdym razie nie jest az tak źle ale wszytko czerwone i jeszcze grudki. Ale musze powiedziec ze z tego co zauwazylam naprawde nie warto dłubac i wygniatac tego . Ja tak robilam to po wszytkim bylam zalamana jak patrzylam na te guzki, które pod wplywem wygniatania stały sie jeszcze wieksze i wszytko mialam zaczerwienione szok a i jeszcze takie pytanko jak np wyjdzie wrosniety włos na wierzch to powinno sie go wyrwac czy zgolic ?? No bo jak sie go wyrwie to on przeciez w tym samym miejscu urosnie i bedzie jeszcze slabszy i sie znowu wrosnie ehhh ... ( wiem duzo tych pytan ale jak któras sie pokusi i napisze odpowiedz na moj monolog bede bardzo wdzieczna.:P

Wydaje mi się, że zdecydowanie za dużo tego wszystkiego. Ja np. miałąm mały problem w okolicach bikinii, najbardziej poskutkowało stosowanie kremów do depilacji, a nie maszynki (kremy osłabiają i rozpuszczają włoski, jeśli nie masz alergii to nie działają tak agresywnie jak maszynki). Dodatkowo (ale nie zaraz po depilacji!) stosowałam ten obgadany tonik z BU. Maść z wit. A na ewentualne ranki.

Jak do tej pory- odpukać- zero problemów w "tych" okolicach



Nie wyciskaj i nie dłub !!! (a jeżeli już Ci się zdarzy, to chyba lepiej wyciągnąć tego włoska).


Arancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 19:30   #912
Celine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dzieki no ja byłam dzisiaj u kosmetyczki poradzic sie jej co robić. Pokazalam jej problem Powiedziała , że najpierw musze wygoic stany zapalne i co najważnjsze nie golić a jak sie zagoi to przyjśc na woskowanie no pocieszyła mnie teraz akcja -"zapuszczanie". Jakoś to zniosę ale gorzej z moim chłopakiem hehe Jakoś to bedzie tylko wiem ze teraz po maszynce tez beda się wrastac no coz... musi byc dobrze w koncu damy rade
Celine17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:17   #913
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

u kobiet zapalnie jest w stanie zrozumiec, bo to tez troche wina maszynek, ale u mojego TZ na udach i pupce to sie pojawilo, wszedzie ma duze czerwone krostki a niekotre nawet bardzo duze z ropa w srodku;/ bleh. co na to mu poradzicie? peeling stosuje i balsamy tez
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:58   #914
Celine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

a co to jest ten tonik z BU bo ja pierwsze słysze, Mogłby ktos podac nazwę i firmę ??

Ale dlaczego u Twojego faceta sie pojawiło?? Ale chyba jemu się nie wrastają jak nie goli. To moze za duzo sie mu wydziela potu albo czegos w tamtych rejonach . Ja bym probowala to spirytusem zeby podeschlo.
Celine17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:42   #915
Celine17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Aktos mi może powiedziec co to jest ten tonik z BU?? Jaka firma go produkuje i jak sie nazywa ???

A co do tego TZ Twojego to mi sie wydaje ze te wloski mu sie nie wrastają raczej bo nie goli to jak. Ja bym to po prostu przemyla spirytusem i nie smarowala balsamem bo chyba zapycha sie bardziej .
Celine17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 06:17   #916
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

facetom tez wrastaja mimo ze nie gola,niektorzy maja taka tendencje i juz

TZowi polecam acnosan T do przecierania albo sudocrem zeby je lekko podsuszyc(babydream ma zamiennik duzo tanszy ,niebieskie opakowanie,krem na odparzenia popieluszkowe) albo stosowac oba rownoczesnie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:25   #917
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

dziekowac jak to nie pomoze to sie znow zglosze
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:15   #918
paulach20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dziewczyny mi się udało wyleczyć nogi. Próbowałam naprawdę wszystkiego. Domowego Folisanu, sudokremu, kremu nivea, złuszczałam peelingami gąbką syrena, i dalej to samo. Ogromne stany zapalne, ciemne plamy. Ale przeczytałam tu o maści z wit. A i przełom, stany zapalne wyleczyły się, skóra fajnie nawilżona. Później zaczęłam stosować emulsje Squamax, to naprawdę działa. Plamki coraz jaśniejsze, latem znowu będę mogła założyć spódnice tylko mam teraz taki problem że nie mogę nawilżyć skóry na nogach, jest strasznie sucha i na dodatek potwornie swędzi. Znacie jakieś dobre mazidło??
paulach20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 17:28   #919
kurde_blaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 251
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

powiedz mi dokladnie jak mam kupic ta masc z wit. A? wystarczy ze pojde do apteki i powiem, zeby mi ta masc 'zrobila'? bo nie wiem :PP aha i ten squamax to orientacyjnie ile kossztuje ??
kurde_blaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 20:00   #920
paulach20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Po prostu poproś o maść z wit A, kosztuje ok 2,50 zł. a Squamax to tak ok 25 zł. tylko bardzo trudno go dostać, musisz szukać po aptekach i pytać się czy mogą go zamówić, bo z internetu to nie opłaca się zamówić. Pozdrawiam
paulach20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 10:27   #921
kurde_blaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 251
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

http://www.allegro.pl/item904930405_...a_atopowa.html czy to jest ta masc? chodizlam dzis p o3 aptekach i w zadnej z nich nie bylo wiec chyba szybciej na allegro kupie
kurde_blaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:41   #922
paulach20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Tak, to jest ta emulsja
paulach20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 08:42   #923
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Squamax jest w Aptekach Kwiaty Polskie
http://www.tanie-leczenie.pl/advance...quamax&x=7&y=6
Polecacie go czy bardziej wit A ?
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:19   #924
ladynath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
GG do ladynath
Talking Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

DZIEWCZYNY na wrastajace wloski i stany zapalne SMARUJCIE NOGI NATURALNYM SMALCEM, JA PO 3 SMAROWANIACH JUZ PRAWIE NIC NIE MAM!! JUTRO I TAK IDE DO LEKARZA, BO NIGDY NIC NIE WIADOMO. MAM NADZIEJE ZE POMOZE STUPOROCENTOWO. PROBUJCIE I PISZCIE JAK WAM IDZIE!!

Edytowane przez ladynath
Czas edycji: 2012-03-29 o 22:14
ladynath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:21   #925
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez ladynath Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY na wrastajace wloski i stany zapalne SMARUJCIE NOGI NATURALNYM SMALCEM, JA PO 3 SMAROWANIACH JUZ PRAWIE NIC NIE MAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! JUTRO I TAK IDE DO LEKARZA, BO NIGDY NIC NIE WIADOMO. MAM NADZIEJE ZE POMOZE STUPOROCENTOWO. PROBUJCIE I PISZCIE JAK WAM IDZIE!!
mogłabyś dokładniej opisać ten sposób.
jaki smalec taki ze sklepu??
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:19   #926
ladynath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
GG do ladynath
Talking Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Myslę, ze moze byc ze sklepu Ale najlepiej od jakiegos rzeznika żeby był jak najmniej przetworzony ( czyli z dodatkiem jakiejś chemii:P) Tylko ze to trzeba smarowac dosyc dlugo, jakies 2 tyg... Smarowalam kilka dni jak bylam w domu na feriach, teraz pojechalam na studia i nie mialam czasu isc do sklepu po ten smalec, wiec przerwalam. ALE.. Weszlam kilka dni do pokoju mojej siostry i znalazlam emulsję XERIAL 30 (SVR) , przeczytalam, ze jest przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej z nadmiernym rogowaceniem i jakoś automayucznie posmarowałam nim łydki i widzę jeszcze lepsze efekty niż po smalcu... nie wiem czy lepsze, ale szybsze... dlatego na razie sprobuje smarowac nim Potem pokojarzylam, ze dziewczyny juz polecały go na te wstrętne wrastające włosy na różnych forach. Zobaczymy... mam nadzieję, ze mi to zniknie bezpowrotnie Smalec to metoda naturalna, dlatego trzeba być cierpliwym. W ogóle mam suchą skórę i pomyślałam,że będę się nim czasem smarować zamiast balsamów, w których jest pełno składników rakotwórczych powodzenia!!!
ladynath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:36   #927
E_v_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Proszę o radę. Jaką formę depilacji wybrać, aby uniknąć wrastających włosków? Może zabrzmi to dziwnie, ale jak dokładnie wyglądają wrastające włoski? Pytam o to, gdyż nie jestem pewna czy ten problem dotycz także mnie. Ostatnio przekonałam się do noszenia spódniczek i chciałabym doprowadzić moje nogi do tzw. porządku, ale niestety nie jest to łatwe zadanie Z góry dziękuję za odpowiedź
E_v_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 02:00   #928
ladynath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 34
GG do ladynath
Wink Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

u mnie na początku bylo parę takich czarno-czerwonych plamek (czarne, bo widac bylo takie jakby hmm kanaliki z wloskami) na wewnetrznych, dolnych czesciach lydek. pomyslalam ze to wrastajace wloski i zrobilam supermocny peeling i sie okazalo ze roznioslam wszytsko na cale dolne lydki z 5 razy zrobily mi sie az takie wrzody bolace i ropne z rumieniem wokol... czasami tez takie wrzodziki niebolące, ale czerwone (takie wypukle czerwone plamki). ogolnie mialam czerwone plamki, szczegolnie widoczne po kąpieli. od miesiaca nie gole nog ( i widze poprawe. mam jedynie te 3 wrzody ;P nie robie peelingow, nie gole nog - smaruje smalcem i kremem z SVR-u i widac poprawe czekam az sie wszystko zagoi i dopiero wtedy wjade z peelingiem nie grzebie przy nogach bo moja kolezanka miala ten sam problem (wyleczyla, ale nie pamieta nazwy masci...;/), ale dlubala i ma teraz straszne lydki... cale nogi w bliznach i plamach, widac nawet przez ciemnobezowe rajstopy;/ a, i myję lydki co jakis czas mydlem siarkowym

---------- Dopisano o 03:00 ---------- Poprzedni post napisano o 02:56 ----------

a co do depilacji to podobno po kazdej sie wrastaja wlosy jesli sie ma do tego ogromna sklonnosc.. wyczytalam na forach ze nawet po laserze moga sie wrastac;/ ale dobrej odpowiedzi na to pytanie nie znam mi sie nigdy nie wrastaly jak uzywalam maszynek zwyklych... ale chcialam byc piekna i kupilam sobie woskownicę..:[ moim zdaniem najlepiej nie kombinowac i uzywac tylko golarki.
ladynath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:10   #929
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Exclamation Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hej mam pytanie!
Używam Squamaxu, ale zauważyłam ,że podrażnia zapalenie okołomieszkowe. Czy też coś takiego zauważyłyście przy Pilarixie?
Ktoś używał obu preparatów i może powiedzieć, które lepiej się spisywał?

A na podrażnienia i zapalenia polecam móje ostatnie odkrycie acnosan-t!!
Jest świetny używam 2 razy dziennie, również tuż po depilacji i wyprysków jest o 80% mniej!
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:47   #930
shinygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

hej dziewczynkija wam radze isc do dermatologa bo nie wiadomo co to moze byc..ja zwlekalam 8 miesiecy, poszlam miesiac temu i sie okazalo ze to najprawdopodobniej gronkowcowe zapalenie, wiec masci z mocznikami,wit A, smalec itp.w tym przypadku nie pomoga tylko masc z antybiotykiem.ja uzywalam juz wszystkiego-powaznie-ostatnio bylam na kwasach, teraz uzywam krem z avene cleanence K i widac rezultaty.ale dobrze Wam radze -dermatolog i odstawic depilator-bo bedziecie sie z tym paprac rok jak ja;(
shinygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.