W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 09:56   #2521
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Kasia z simplicite wydaje niedługo książke:

http://simplicite.pl/chciec-mniej-mi...-minimalizmie/
Miałam wkleić ale zawieruszyl mi się link i nie mogłam przypomnieć siebie gdzie to czytałam

Scarlett - rozbiłaś bank ta liczbą 93?
To moje nie korzystanie z 7 książek jest tak samo minimalistyczne jak twoje 93 sztuki

Dziewczyny proszę, nie zaczynajmy tu dyskusji o aborcji bo zrobi się jatka. Jest wątek osobny, tam możemy iść na ring

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-07-14 o 10:00
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:06   #2522
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Miałam wkleić ale zawieruszyl mi się link i nie mogłam przypomnieć siebie gdzie to czytałam

Scarlett - rozbiłaś bank ta liczbą 93?
To moje nie korzystanie z 7 książek jest tak samo minimalistyczne jak twoje 93 sztuki

Dziewczyny proszę, nie zaczynajmy tu dyskusji o aborcji bo zrobi się jatka. Jest wątek osobny, tam możemy iść na ring
Jaka dyskusja? Nic nie widzę z powodu moich ignorów, jestem szczęśliwym ignorantem i dobrze mi z tym

Jestem ciekawe tej książki, bo minimalizm po polsku był tragiczny, slow life było ok ale dla bezdzietnych zamożnych hipsterów z dużych miast... Ciekawe, co bedzie w tej książce
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:08   #2523
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
to akurat łatwo wymyśleć ciuchy w większych rozmiarach zajmują więcej miejsca

a mnie to dziwi akurat - większość osób będących za aborcją uważa przecież, że ten zlepek komórek to nie człowiek - więc jaka masakra?

Racja, pokażmy wszystkim wideo z wycinania tarczycy, operacji zespolenia otwartego złamania i może zaćmy. No nie? Bo skoro ludzie podejmują takiego wyboru to na pewno obejrzą z chęcią takie obrazki wyskakujące z tv i lodówki na każdym roku, no nie?



Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Kasia z simplicite wydaje niedługo książke:

http://simplicite.pl/chciec-mniej-mi...-minimalizmie/
Taaa i będzie to "najlepsza, najbardziej minimalistyczna i najestetyczniejsza książka na polskim rynku".
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:17   #2524
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dacn - true, to też jest argument o jakim myślę.

Z książek bardzo bym chciała ta z linka White plate:

http://whiteplate.com/2016/07/sztuka-fermentacji/
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:26   #2525
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dacn - true, to też jest argument o jakim myślę.

Z książek bardzo bym chciała ta z linka White plate:

http://whiteplate.com/2016/07/sztuka-fermentacji/

A ta książka jest zdecydowanie ciekawsza.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 10:33   #2526
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Na Netflixie jest 4ro częściowa seria o historii gotowania (czesci: ogień, powietrze, woda, ziemia - to o fermentacji) i tam nazywają fermentacje zimnym ogniem. Jak macie dostęp to polecam obejrzeć

http://foodtank.com/news/2016/02/coo...netflix-series

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-07-14 o 10:34
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:17   #2527
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Miałam wkleić ale zawieruszyl mi się link i nie mogłam przypomnieć siebie gdzie to czytałam

Scarlett - rozbiłaś bank ta liczbą 93?
To moje nie korzystanie z 7 książek jest tak samo minimalistyczne jak twoje 93 sztuki

Dziewczyny proszę, nie zaczynajmy tu dyskusji o aborcji bo zrobi się jatka. Jest wątek osobny, tam możemy iść na ring
no ja nigdy nie pisałam, że wyznaję książkowy minimalizm, wręcz przeciwnie aczkolwiek z czasem mój księgozbiór staje się bardziej selektywny


Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

Racja, pokażmy wszystkim wideo z wycinania tarczycy, operacji zespolenia otwartego złamania i może zaćmy. No nie? Bo skoro ludzie podejmują takiego wyboru to na pewno obejrzą z chęcią takie obrazki wyskakujące z tv i lodówki na każdym roku, no nie?
skoro wybór i decyzja dotyczące aborcji mają być świadomie podjęte to uważam, że obejrzenie tego powinno być wręcz obowiązkowe - może wtedy skończyłoby się chrzanienie o tym od kiedy człowiek jest człowiekiem, o zlepkach komórek itd. i spadłaby liczba samych aborcyjnych morderstw - dla mnie EOT
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 13:26   #2528
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Spróbuję tego olejku z pestek malin, skoro tyle osób go tutaj poleca. Silikonową myjkę z wypustkami mam od kilku miesięcy (tę z Rossmanna właśnie) i nie zauważyłam żadnego efektu oczyszczenia Ale nadal go używam bo to po prostu jest przyjemne. Myję się jakimś rosyjskim szungitem, który moja skóra w miarę znosi w porównaniu do innych płynów, chociaż też bez szału (nawet płyny do higieny intymnej mnie wysuszają).

Używałam swego czasu dosyć regularnie kwasu hialuronowego (5%) wymieszanego a to z kremem, a to z olejkami i może na początku było ok, ale potem tylko mnie przesuszał coraz bardziej. Robiłam dwa takie kilkumiesieczne podejścia. Odkąd go sobie odpuściłam, jest trochę lepiej. Ja mam suchą skórę, ale skłonności do zaskórników i syfów w strefie T. Nie wiem co mam z nią robić teraz szczerze mówiąc. Ostatnio używam tylko samego serum (http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Seru...onica-Bio/3164) na zmianę z kremem Sylveco. I mam wrażenie, że tylko to serum mi nie szkodzi.
Niestety nie mogę zrezygnować z kremów, bo mam zbyt suchą skórę i ściągnięcie jest nie do wytrzymania. Robiłam już takie próby z resztą.
Kremów pod oczy używam dosyć regularnie, też mam sińce odkąd pamiętam. Ale korektor musi być leciutki, nie kamuflujący, bo inaczej robi mi się tam sucha skorupa. Ja się już do nich przyzwyczaiłam i nawet jeśli je widac to trudno. Ostatnio na codzień używam właśnie tylko trochę korektora pod oczy i zaczerwieniena/wypryski, ale zwykle w weekendy nie maluję się w ogóle. Latem i tak moja cera jest w lepszym stanie, zimą jest jeszcze gorzej )


No właśnie nie wiem. Mam wrażenie że wszystko
Dziewczyny czy któras z was poza jogą interesuje się aerialową akrobatyką? Założyłam jakiś czas temu wątek na podforum fitnessowym, ale niestety umarł po pierwszym kroku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=909911

Ja ćwiczyłam na kole i szarfach. Teraz nie mam możliwości i została mi rurka (i szczerze ja najbardziej lubie)

W ogole witam sie po przerwie i urlopie (w Polsce hehe). Planujemy duzo zmian ale nie chce zapeszać. Jesli sie uda to we wrześniu bede do was pisać z jednego z moich ulubionych miejsc na ziemii i bede sie znowu uczyć nowego jezyka (za to przydatniejszego niz niderlandzki..)
I ogolem my tez myślimy o wyprowadzce do polski, ja strasznie tesknie za rodzina. Niby to tylko 1,5h lotu ale jednak nie ma mowy o spontanicznym wypadzie. Z drugiej strony marzy nam sie cieplejszy klimat. Badz tu mądry jak to mowia nie mozna miec w zyciu wszystkiego (jednocześnie)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:29   #2529
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
no ja nigdy nie pisałam, że wyznaję książkowy minimalizm, wręcz przeciwnie aczkolwiek z czasem mój księgozbiór staje się bardziej selektywny




skoro wybór i decyzja dotyczące aborcji mają być świadomie podjęte to uważam, że obejrzenie tego powinno być wręcz obowiązkowe - może wtedy skończyłoby się chrzanienie o tym od kiedy człowiek jest człowiekiem, o zlepkach komórek itd. i spadłaby liczba samych aborcyjnych morderstw - dla mnie EOT
Skoro decyzja o usunięciu tarczycy jest świadomie podjęta pacjent przed operacją powinien obejrzeć stos zdjęć i kilka video z w/w operacji.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:50   #2530
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Skoro decyzja o usunięciu tarczycy jest świadomie podjęta pacjent przed operacją powinien obejrzeć stos zdjęć i kilka video z w/w operacji.
no i jaki widzisz problem żeby to zrobił? odpali jakiś serwis, np. medtube i może sobie kilkaset obejrzeć
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 13:59   #2531
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
no i jaki widzisz problem żeby to zrobił? odpali jakiś serwis, np. medtube i może sobie kilkaset obejrzeć
Widzę równicę miedzy przymusem a wyborem.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 13:59   #2532
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
no i jaki widzisz problem żeby to zrobił? odpali jakiś serwis, np. medtube i może sobie kilkaset obejrzeć
Może, ale nie musi tego oglądać z okazji wizyty gdzieś czy spaceru i to jest podstawowa różnica. Wybór.

Bardzo proszę was o skonczenie tego tematu tu, ja osobiście jestem za prawem do wyboru i aborcji ale nie mam ochoty na kłótnie tu. Nie mam za bardzo ochoty i energii na taką dyskusje, ale jak mnie sprowokujecie to skończy się tu jatką. Chyba jednak wszystkie wolalybyśmy żeby to było nadal mile miejsce?

Scarlett masz prawo do swojego zdania ale inne osoby też mają to prawo i jednak nie wplyniesz na nikogo zmuszając go do zmiany poglądów, a wywiessanie takich zdjęć w miejscach publicznych jest właśnie przemocą, w dodatku oparta na klamstwach.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:00   #2533
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Ja kupowałam kiedyś oleje w ZSK ale teraz chce sie przerzucić na ecospa bo maja szklane opakowania
Kremu tez nigdy nie znalazłam idealnego....jak sa fajne to maja zbyt mocny zapach..jak nie pachną to sa za słabo nawilżające...
Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sklep to Ecospa. Wcześniej w ogóle o nim nie słyszałam, znałam tylko zsk, mazidła, BU itd. Na ten trafiłam przypadkiem, kiedy szukałam czystego hydrolatu z róży. Wcześniej byłam wierna zsk, ale przy tym hydrolacie zauważyłam, że w wersji postawowej ma w składzie phenoxyethanol, a w wersji "bez konserwantów" ma etanol. Zaczęłam grzebać i trafiłam na tamten sklep - poczytałam opinie i wszyscy zachwalają pod niebiosa. Właśnie leci do mnie paczka od nich
Dzięki Dziewczyny za namiary .

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracając do naturalek : podoba Wam się naturalny kolor Waszych włosów?
Ja farbuje się od niedawna - mniej niż półtora roku. Wcześniej nigdy nie farbowałam włosów bo nie chciałam Ich niszczyć i kolor był ok, ale osiwialam (jeszcze nie całkowicie, ale jak zrobię kucyk, to całe boki siwe, tylko góra w kolorze ). Nie podoba mi się to, bo uważam się za młoda osobę.
Si, bardzo mi się podoba . Zresztą nie tylko mi , dużo osób pyta o kolor farby .

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Spróbuję tego olejku z pestek malin, skoro tyle osób go tutaj poleca. Silikonową myjkę z wypustkami mam od kilku miesięcy (tę z Rossmanna właśnie) i nie zauważyłam żadnego efektu oczyszczenia Ale nadal go używam bo to po prostu jest przyjemne. Myję się jakimś rosyjskim szungitem, który moja skóra w miarę znosi w porównaniu do innych płynów, chociaż też bez szału (nawet płyny do higieny intymnej mnie wysuszają).

Używałam swego czasu dosyć regularnie kwasu hialuronowego (5%) wymieszanego a to z kremem, a to z olejkami i może na początku było ok, ale potem tylko mnie przesuszał coraz bardziej. Robiłam dwa takie kilkumiesieczne podejścia. Odkąd go sobie odpuściłam, jest trochę lepiej. Ja mam suchą skórę, ale skłonności do zaskórników i syfów w strefie T. Nie wiem co mam z nią robić teraz szczerze mówiąc. Ostatnio używam tylko samego serum (http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Seru...onica-Bio/3164) na zmianę z kremem Sylveco. I mam wrażenie, że tylko to serum mi nie szkodzi.
Niestety nie mogę zrezygnować z kremów, bo mam zbyt suchą skórę i ściągnięcie jest nie do wytrzymania. Robiłam już takie próby z resztą.
Kremów pod oczy używam dosyć regularnie, też mam sińce odkąd pamiętam. Ale korektor musi być leciutki, nie kamuflujący, bo inaczej robi mi się tam sucha skorupa. Ja się już do nich przyzwyczaiłam i nawet jeśli je widac to trudno. Ostatnio na codzień używam właśnie tylko trochę korektora pod oczy i zaczerwieniena/wypryski, ale zwykle w weekendy nie maluję się w ogóle. Latem i tak moja cera jest w lepszym stanie, zimą jest jeszcze gorzej )
A żel do kąpieli Babydream, taki z pompką?
Inna kwestia, że nie wysusza Cię dany kosmetyk [jeśli skład jest ok] tylko woda.

A co do kwasów, to Jigoku chodziło raczej o te złuszczające .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:07   #2534
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Może, ale nie musi tego oglądać z okazji wizyty gdzieś czy spaceru i to jest podstawowa różnica. Wybór.

Bardzo proszę was o skonczenie tego tematu tu, ja osobiście jestem za prawem do wyboru i aborcji ale nie mam ochoty na kłótnie tu. Nie mam za bardzo ochoty i energii na taką dyskusje, ale jak mnie sprowokujecie to skończy się tu jatką. Chyba jednak wszystkie wolalybyśmy żeby to było nadal mile miejsce?

Scarlett masz prawo do swojego zdania ale inne osoby też mają to prawo i jednak nie wplyniesz na nikogo zmuszając go do zmiany poglądów, a wywiessanie takich zdjęć w miejscach publicznych jest właśnie przemocą, w dodatku oparta na klamstwach.
Miłe od dawna nie jest.

A ja jestem przeciw i też mogę zrobić tu jatkę, choć też nie mam ochoty. Dziwi mnie, że jesteś w ciąży i na życiu Twojego dziecka Ci zależy, a na ochronie życia innych nie, skoro ich matki ich nie chcą.

Wywieszanie takich zdjęć jest dla niektórych kontrowersyjnym, ale jednak sposobem zapobiegania aborcji, jeśli choć jedną osobą na tyle wstrząśnie, żeby nie popełniła morderstwa na swoim dziecku to niech wiszą choćby i w całym mieście. Przemocą najgorszego rodzaju jest aborcja, a nie próby zapobieżenia jej.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:10   #2535
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Miłe od dawna nie jest.

A ja jestem przeciw i też mogę zrobić tu jatkę, choć też nie mam ochoty. Dziwi mnie, że jesteś w ciąży i na życiu Twojego dziecka Ci zależy, a na ochronie życia innych nie, skoro ich matki ich nie chcą.

Wywieszanie takich zdjęć jest dla niektórych kontrowersyjnym, ale jednak sposobem zapobiegania aborcji, jeśli choć jedną osobą na tyle wstrząśnie, żeby nie popełniła morderstwa na swoim dziecku to niech wiszą choćby i w całym mieście. Przemocą najgorszego rodzaju jest aborcja, a nie próby zapobieżenia jej.
Jesteś podobno lekarzem, czy takie same tanie gatki będziesz ( jeżeli kiedykolwiek do pracy wrócisz) też waliła do pacjentek z ciążą pozamaciczną czy z zaśniadem częściowym?
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:13   #2536
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Miłe od dawna nie jest.
Dlaczego nadal tu piszesz?
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:15   #2537
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Jesteś podobno lekarzem, czy takie same tanie gatki będziesz ( jeżeli kiedykolwiek do pracy wrócisz) też waliła do pacjentek z ciążą pozamaciczną czy z zaśniadem częściowym?
Więc wybieracie jatkę - a ja nie będę się zniżała do odpowiedzi na tak pogardliwe teksty. Na szczęście w PL działa klauzula sumienia.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:15   #2538
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam na kole i szarfach. Teraz nie mam możliwości i została mi rurka (i szczerze ja najbardziej lubie)
Długo ćwiczyłaś? Ja właśnie dzisiaj idę na zajęcia
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:15   #2539
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Miłe od dawna nie jest.

A ja jestem przeciw i też mogę zrobić tu jatkę, choć też nie mam ochoty. Dziwi mnie, że jesteś w ciąży i na życiu Twojego dziecka Ci zależy, a na ochronie życia innych nie, skoro ich matki ich nie chcą.

Wywieszanie takich zdjęć jest dla niektórych kontrowersyjnym, ale jednak sposobem zapobiegania aborcji, jeśli choć jedną osobą na tyle wstrząśnie, żeby nie popełniła morderstwa na swoim dziecku to niech wiszą choćby i w całym mieście. Przemocą najgorszego rodzaju jest aborcja, a nie próby zapobieżenia jej.
jeśli Ci tu nie miło to droga wolna, po co tu siedzisz? Jakoś sporo dziewczyn dopiero co pisało że to ich ulubione miejsce. Zapraszam cię do poszukania lub stworzenia lepszego wątku.

No i się popisalas wycieczka osobista w moją stronę.
Nie dziwię się że się dziwisz, z twoim nastawieniem trudno zapewne jest zrozumieć że ludzie mają wolna wolę.

Zdjęcia są fałszywe bo aborcja raz ze tak nie wygląda, a dwa że nie w takim wieku płodu.

Co do mojej ciazy to po pierwsze nie masz najmniejszego prawa się do niej mieszać, a po drugie to dziecko jest chciane, będzie życ zdrowe i nie cierpieć z powodu jakiegoś okropnego zbiegu okoliczności na loterii genowej, a kończąc KAŻDE DZIECKO MA PRAWO BYĆ CHCIANE, KOCHANE I ZDROWE.

Prosiłam 2 razy, teraz leci zgłoszenie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-14, 14:16   #2540
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Dlaczego nadal tu piszesz?
Z rzadka zdarza się przeczytać tu coś wartościowego
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:17   #2541
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Z rzadka zdarza się przeczytać tu coś wartościowego
Zatem chyba wypada się pożegnać? Chyba że jesteś masichistka.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:17   #2542
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
A żel do kąpieli Babydream, taki z pompką?
Inna kwestia, że nie wysusza Cię dany kosmetyk [jeśli skład jest ok] tylko woda.

A co do kwasów, to Jigoku chodziło raczej o te złuszczające .
Spróbuję może tego baby dream-a...
Mówisz że woda wysusza, ale nie powinien interweniowac tu kosmetyk własnie?
Wychodzi moja niewiedza, myślałam że hialuronowy jest złuszczająco-nawilżający.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:21   #2543
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Więc wybieracie jatkę - a ja nie będę się zniżała do odpowiedzi na tak pogardliwe teksty. Na szczęście w PL działa klauzula sumienia.

Pogardliwe? Cóż bolesne na pewno, skoro już zdążyłaś zapomnieć czym jest częściowy zaśniad groniasty.
( Możesz zgłąszać, bo to jednak wycieczka osobista, jednak pamiętaj, że wiedza nieużywana paruje a nadmiar ineteretów nie pomaga)
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:22   #2544
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
jeśli Ci tu nie miło to droga wolna, po co tu siedzisz? Jakoś sporo dziewczyn dopiero co pisało że to ich ulubione miejsce. Zapraszam cię do poszukania lub stworzenia lepszego wątku.

No i się popisalas wycieczka osobista w moją stronę.
Nie dziwię się że się dziwisz, z twoim nastawieniem trudno zapewne jest zrozumieć że ludzie mają wolna wolę.

Zdjęcia są fałszywe bo aborcja raz ze tak nie wygląda, a dwa że nie w takim wieku płodu.

Co do mojej ciazy to po pierwsze nie masz najmniejszego prawa się do niej mieszać, a po drugie to dziecko jest chciane, będzie życ zdrowe i nie cierpieć z powodu jakiegoś okropnego zbiegu okoliczności na loterii genowej, a kończąc KAŻDE DZIECKO MA PRAWO BYĆ CHCIANE, KOCHANE I ZDROWE.

Prosiłam 2 razy, teraz leci zgłoszenie.
Z zaproszenia nie mam zamiaru skorzystać

A na co liczyłaś, skoro się wielokrotnie reklamujesz jako zwolenniczka aborcji, a wiesz, że ktoś ma inne zdanie? Pardon, prawa wyboru. Tylko szkoda, że ten najbardziej bezbronny człowiek go nie ma.

czyli tylko ludzie chciani, kochani i zdrowi mają prawo do życia, no nie ma co, jak za to, że się z tym nie zgadzam dostanę ostrzeżenie, to będzie znaczyło, że Wizaż sięgnął dna
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:23   #2545
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Używałam swego czasu dosyć regularnie kwasu hialuronowego (5%) wymieszanego a to z kremem, a to z olejkami i może na początku było ok, ale potem tylko mnie przesuszał coraz bardziej. Robiłam dwa takie kilkumiesieczne podejścia. Odkąd go sobie odpuściłam, jest trochę lepiej. Ja mam suchą skórę, ale skłonności do zaskórników i syfów w strefie T. Nie wiem co mam z nią robić teraz szczerze mówiąc. Ostatnio używam tylko samego serum (http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Seru...onica-Bio/3164) na zmianę z kremem Sylveco. I mam wrażenie, że tylko to serum mi nie szkodzi.
Niestety nie mogę zrezygnować z kremów, bo mam zbyt suchą skórę i ściągnięcie jest nie do wytrzymania. Robiłam już takie próby z resztą.
Kremów pod oczy używam dosyć regularnie, też mam sińce odkąd pamiętam. Ale korektor musi być leciutki, nie kamuflujący, bo inaczej robi mi się tam sucha skorupa. Ja się już do nich przyzwyczaiłam i nawet jeśli je widac to trudno. Ostatnio na codzień używam właśnie tylko trochę korektora pod oczy i zaczerwieniena/wypryski, ale zwykle w weekendy nie maluję się w ogóle. Latem i tak moja cera jest w lepszym stanie, zimą jest jeszcze gorzej )
Miałam na myśli kwasy PHA, AHA Kwas hialuronowy może i zapychać i wysuszać, zwłaszcza używany solo. To są zupełnie inne kwasy.

Ja po kamuflującym nie mam całkowicie zakrytych Ale używam mocnego kremu na noc i na dzień też.

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Który?
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...wieki-60-g/192
Bardzo polecam, mam stamtąd parę kosmetyków i poza tonikiem z kwasami PHA jestem ze wszystkich bardzo zadowolona Nie wiem czy nie przerzucę się zupełnie na ich kremy.

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny za namiary .



Si, bardzo mi się podoba . Zresztą nie tylko mi , dużo osób pyta o kolor farby .



A żel do kąpieli Babydream, taki z pompką?
Inna kwestia, że nie wysusza Cię dany kosmetyk [jeśli skład jest ok] tylko woda.

A co do kwasów, to Jigoku chodziło raczej o te złuszczające .
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Dlaczego nadal tu piszesz?
Właśnie... Od miesięcy zadaję sobie to pytanie. Po co się udzielać skoro tylko się prowokuje do kłótni i narzuca innym swoje zdanie.
Niestety Scarlett to, że nie jest miło jest w dużej mierze Twoją zasługą, bo nie pozwalasz nikomu pozostać przy własnym zdaniu tylko narzucasz swoje.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:25   #2546
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Pogardliwe? Cóż bolesne na pewno, skoro już zdążyłaś zapomnieć czym jest częściowy zaśniad groniasty.
( Możesz zgłąszać, bo to jednak wycieczka osobista, jednak pamiętaj, że wiedza nieużywana paruje a nadmiar ineteretów nie pomaga)
No Twoje ostatnie posty świadczą o mistrzostwie pogardy. Nic nie wiesz o mnie i o mojej wiedzy - ale jak widać masz kolejną wizażową szklaną kulę na własność.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:27   #2547
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
No Twoje ostatnie posty świadczą o mistrzostwie pogardy. Nic nie wiesz o mnie i o mojej wiedzy - ale jak widać masz kolejną wizażową szklaną kulę na własność.

Sam fakt, że nie umiałaś odpowiedzieć mi wystarczy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:29   #2548
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
No Twoje ostatnie posty świadczą o mistrzostwie pogardy. Nic nie wiesz o mnie i o mojej wiedzy - ale jak widać masz kolejną wizażową szklaną kulę na własność.
A Ty masz prawo wypowiadać się o ciąży i dziecku Fav? Jak to nazwiesz?

A klauzula sumienia jest pomysłem idiotycznym. Jak można w ogóle powiedzieć drugiej osobie, że ze względu na klauzulę sumienia nie podejmiesz się leczenia jej przypadku? Przecież to sprzyja wtórnej traumatyzacji, jest piętnujące, poniżające i jest jednym z powodów, dla których czarny rynek ma się tak dobrze. Nie wyobrażam sobie powiedzieć czegoś takiego klientce, a teoretycznie psycholog też ma takie prawo. Są 3 przypadki aborcji dozwolone w prawie i indywidualne przekonania lekarza czy psychologa nie powinny mieć żadnego wpływu, nikt nie kazał Ci zostawać lekarzem, a jeśli zostałaś - cóż, trzeba się z tym liczyć. Mamy pomagać ludziom, nie ich oceniać, a jakby nie było powołanie się na klauzulę sumienia jest oceną.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki

Edytowane przez Jigoku
Czas edycji: 2016-07-14 o 14:30
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:30   #2549
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Sam fakt, że nie umiałaś odpowiedzieć mi wystarczy.
a niby na co Ci nie odpowiedziałam?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-14, 14:32   #2550
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
a niby na co Ci nie odpowiedziałam?
Na to czy tak samo tani, ups wzniosły i w obronie życia tekst odpowiesz kobiecie w w/w przypadku.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.