Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 19:46   #961
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Otóż to. Dokładnie, jak pisze mekinking. Ja zawsze podgrzewam w kąpieli (wlewam wrzącą wodę do małego garnka, i juz nawet dopasowałam sobie metalową miseczkę do niego, że jest troszke wieksza, i wszystko sie elegancko podgrzewa, bez wody w srodku. 5 min i pasta jest płnna). Co do ugniatania, to trzeba właśnie rozciągać. Na początku tego nie wiedziałam (za 5 razem sie zorientowałam...) i faktycznie było do niczego. A wystarczy tylko troche porozciągac, ot i cała filozofia.
Ja robiłam moją pastę wczoraj, i wydepilowałam uda. Ze srednim efektem, bo miałam krótkie włoski. A dzisiaj przyszła kolej na bikini... Mój pierwszy raz z pasta w tym obszarze. I sprawdziło sie genialnie. Szybko i prawie bezboleśnie. Bez żadnych podrażnień. Już nigdy więcej nie użyję w tym miejscu maszynki...
A, dodam, że moja pasta była lekko spalona, ale i tak ją wykorzystałam, co okazało się genialnym pomysłem
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 09:31   #962
marci82
Przyczajenie
 
Avatar marci82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Witam dziewczyny
Właśnie robię pastę i mam nadzieję, że mi wyjdzie bo już mam dość depilatora - nie dość, że boli to jeszcze włoski mi wrastaja a czerwone kropki nie znikaja
Robię według pierwszego przepisu z tego forum.
Pozdrawiam was serdecznie
marci82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 11:19   #963
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez yesterday151 Pokaż wiadomość
chyba nie...
nie wiem co zrobilam źle...
dalam 2 łyżki wody, pół cytryny i już nawet 1,5 szklanki cukru!!! gotowałam z 15 min, zostawiłam na noc, następnrgo dnia zostawiłam do wystygnięcia. gdy bylo juz "skamieniałe", podgrzałam troche ale nie za dużo suszarka, tak jak pisala autorka tego wątku no i du..!!! ciągnie sie jak żelki i nie da się tego uformować kulki. pomine fakt, że próba zdarcia "tego" z nogi skończyła się fiaskiem...
pomocy!!!

yesterday- może źle Cię zrozumiałam, ale Ty chyba nie ugniotłaś pasty.....? Bo z Twojego opisu wynikło mi, że z takie trochę podgrzanej chciałaś robić kulkę...? Po całą reszta wygląda tak jak u mnie- po podgrzaniu ciągnie się niemiłosiernie w nitki, na początku ciężko się ugniata, ale metodą pracowitego rozciągania robi się z tego nieprzeźroczysta opalizująca masa o konsystencji plasteliny i mniejszej lepkości niż ten ciągnący karmel. Dopiero tym nieprzeźroczystym glutkiem da się coś zdziałać.

ja podgrzałam w mikrofali, ale za bardzo i zrobiła sie płynna musiałam studzić w zimnej wodzie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 14:02   #964
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Co do ugniatania, to trzeba właśnie rozciągać. Na początku tego nie wiedziałam (za 5 razem sie zorientowałam...) i faktycznie było do niczego. A wystarczy tylko troche porozciągac, ot i cała filozofia.
czyli jak cię rozumien to tylko rozciągać nie ugniatać,jak juz masz idealną pastę do depilacji to nadal nie wolno jej ugniatać tylko rozciagać??
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 12:14   #965
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A może jak którejś z was wyjdzie idealna to otworzycie punkt handlu
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:25   #966
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kasa8686 Pokaż wiadomość
czyli jak cię rozumien to tylko rozciągać nie ugniatać,jak juz masz idealną pastę do depilacji to nadal nie wolno jej ugniatać tylko rozciagać??
Tak, na początku trzeba ją rozciągać, potem składać i znów rozciągać... I tak rozciągać czas jakiś, aż zrobi się nieprzezroczysta i taka bardziej plastelinowata, no po prostu bardziej miękka. Jak już wyjdzie ci ta 'plastelina', to możesz ją sobie ugniatać w jaki tylko chcesz sposób, to nie ma najmniejszego znaczenia. Wtedy już nie rozciągasz, tylko przyklejasz do skóry i odrywasz Tylko nie ugniataj jej za bardzo, bo podwyższysz jej temperaturę i zacznie się topić, a z taką już nic nie zrobisz. Ja się staram zawsze jakoś tak sprawnie nią posługiwać, i jak najkrócej trzymać w dłoniach, bo się właśnie nagrzewa.

Alexandre - punkt handlu, to byłoby coś
Chociaż moim zdaniem samo przygotowanie jest banalne, trzeba tylko uważać, żeby nie spalić. Zabawa zaczyna się wtedy, kiedy trzeba przystąpić do właściwej depilacji. Ja mam czasem problemy z posługiwaniem się pastą
Ale z mojego doświadczenia wynika, że im więcej razy jej używam, tym mniej zaciapię wszystko do okoła doszłam już do takiej wprawy, że brydzę tylko siebie samą, bez podłogi czy czegokolwiek innego w moim otoczeniu
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 08:36   #967
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

aha dzięki za odp.podobnie stosuję i widzę ze rzeczywiście trzeba wprawy zeby wychodziło >LOL<
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 20:56   #968
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Po roku praktyki problemem będą już tylko za krótkie włoski, gwarantuję ci to

I 3mam kciuki
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:15   #969
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

W końcu wyszła mi odpowiednia konsystencja raz była za twarda, raz za miękka, dolewalam wody, potem znów dogotowywałam.... ale jest.

Tylko albo nie umiem się depilować albo moja pasta nie depiluje przyklejam, odrywam, wyrwie 1-2 włoski i tyle.... jak myslicie, co robię zle? czy do skóry trzeba przyklejać duze, grube kawałki czy raczej cienkie paski?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:23   #970
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja przyklejam raczej cieńsze..

dziewczyny ta pasta nie jest chyba dla mnie... potwornie mi po niej wrastają włosy.. koszmar! nigdy po niczym nie miałam takich kłopotów
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:19   #971
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
W końcu wyszła mi odpowiednia konsystencja raz była za twarda, raz za miękka, dolewalam wody, potem znów dogotowywałam.... ale jest.

Tylko albo nie umiem się depilować albo moja pasta nie depiluje przyklejam, odrywam, wyrwie 1-2 włoski i tyle.... jak myslicie, co robię zle? czy do skóry trzeba przyklejać duze, grube kawałki czy raczej cienkie paski?
A nie miałaś np. skóry po balsamie? Bo jak się posmarujesz (nawet poprzedniego dnia) to nie będzie sie dobrze przyklejać do skóry. Może masz też za krótkie włoski? Mi żeby się dobrze wyrywało to naprawdę muszę miec długie.

elianka - a robisz jakikolwiek peeling? To dziwny paradoks. Po paście włoski właśnie mniej wrastają niż np. po depilatorze.
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 14:28   #972
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

tez troche tego nie rozumiem zeby włoski wrastały mnie absolutnie ale moze dlatego że często robię peelingi.super sposób oczyszczanie kawą palona.wskazania są zeby łaczyć z zelem pod prysznic albo oliwką ale ja na wilgotna skóre nakładam,masuję i zajefajnie pachnę potem poranną kawą.oczywiście super złuszcza.mnie głownie bikini cierpiaało z powodu wrastajacych włosków ale teraz superpolecam jak nic innego nie działa
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 15:41   #973
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Olussia_, czy ty tylko przyciskałaś tą pastę do skóry, czy ją 'wsmarowywałaś'? Bo pastę trzeba tak jakby wetrzeć w skórę, żeby włoski chwyciła...
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 12:51   #974
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dzięki za rady. Wychodzi na to, że wszystko robię źle - włoski mam za krótkie, balsamem smaruję się prawie codziennie i słabo przyciskam pastę.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 18:57   #975
anahigiovanna
Przyczajenie
 
Avatar anahigiovanna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Question Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A włoski ile musza miec conajmniej milimetrow?? i po jakim czasie odrastają ?/
anahigiovanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:57   #976
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

1-2 mm wystarczą. Chyba, ze włoski mają mocne cebulki, wtedy dobrze jest je trochę bardziej zapuścić...
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 09:18   #977
anahigiovanna
Przyczajenie
 
Avatar anahigiovanna
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Question Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a po jakim czasie odrastają ?? )
anahigiovanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 14:47   #978
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 08:12   #979
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No to poczytałam sobie i idę gotować . Depilacja będzie za kilka dni, bo włoski za krótkie jeszcze . Jak coś zdziałam to napiszę
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 16:25   #980
yesterday151
Raczkowanie
 
Avatar yesterday151
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 123
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

wiecie co, nie mam cierpliwośc do tego;p rzucam to szystko! ;p wole tradycyjne metody;p
__________________
Żyję jak emu - po swojemu.
Oddycham tym, co mogę,
a duszę się tym, co muszę.
yesterday151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 13:47   #981
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

do manhatan17: za długo gotowałaś. Miałam to samo. Dolałam wtedy wody (tak troszeczkę) i zagotowałam. Ostudziłam, ale było za rzadkie, więc znów zagotowałam. Zastygło na kamień. Podgrzałam, żeby dało się wyjąć kawałek wielkości orzecha laskowego, pogniotłam w rękach żeby nabrało konsystencji plasteliny a potem już tylko rozciągałam i składałam, aż zmętnieje. W sumie bardzo krótko, bo jestem niecierpliwa i byłam ciekawa jak to będzie. Pierwsze próby nałożenia były kiepskie, ale z czasem coraz lepiej mi to szło. Niestety, pasta chwilami (chyba pod wpływem ciepła dłoni) stawała się tak rzadka, że przylepiała się do ciała i nie było sposobu, żeby ją oderwać. Nogi były już całe czerwone i gorące i to chyba grzało tą pastę. Zarost mam bardzo silny, efekt był kiepski, wytrzymałam depilację 1 łydki od frontu, później dokończyłam ją depilatorem mechanicznym. Porównanie: cukrem bardziej bolało, po depilatorze za to pozostały mi tradycyjnie czerwone kropki, a po paście cukrowej zaczerwienienie było jednolite na całej skórze i po godzinie praktycznie niewidoczne.
Na pewno spróbuję jeszcze kiedyś, na pewno wprawa zmniejszyłaby ból, może jak ktoś ma słaby zarost to nie jest to tak traumatyczne przeżycie, niemniej z moim zarostem narazie chyba nie zdecyduję się na przejście na tą metodę depilacji. Może spróbuję tej wersji z miodem, tylko niech mi ktoś powie, czy to może być miód sztuczny, bo naturalnego szkoda mi do eksperymentów. Spróbuję też plastrów wosku na gorąco, bo do tej pory najczęściej goliłam nogi maszynką.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:48   #982
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hmmm...
Moje nogi są baaardzo owłosione. Kiedy goliłam je maszynką to już następnego dnia miałam pełno twardych, drapiących, czarnych włosków na nogach... Ale w porównaniu np. do wosku na zimno depilacja pastą jest stosunkowo mało bolesna... I bardziej skuteczna...
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 17:36   #983
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Aga017, czy uda też masz tak mocno owłosione i depilowałaś? Jaki jest efekt, bo ja przy pierwszej łydce się zniechęciłam (też mam bardzo mocny zarost) ale zamierzam przeprosić się z tą metodą.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 09:33   #984
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ojej, chciałam spróbować tej metody ale tyle czasu to ja nie mam wolnego dobrze że wymyślono depilatory szybciej i skuteczniej
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:19   #985
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziś było moje drugie podejście. Wyrabianie pasty w dłoniach zakończyło się.....pęcherzami na palcach. Nie było już mowy o rozprowadzaniu pasty na nogach, bo łapki bolały a pasta wciąż była twarda, nie jak plastelina. Dziś więc robotę wykonał depilator, ale jestem uparta i następny raz na pewno będzie. Napiszę jak było, oczywiście
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:46   #986
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 177
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja chyba cos źle robię... wyszła mi masa, taka jasno brązowa i jak juz ostygła to zabrałam sie do roboty. Ale nic nie umiałam zrobic go basta kleiła się i ciągnęła jak krówka. Jak nałożyłam na skórę to masakra, pociągnęłam szybko i tylko jescze bardziej się rozciągnęła, a ani jeden włosek sie nie wyrwał... co robię źle? Mam poczekać, aż zrobi się twarda jak kamień? pomocy
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:43   #987
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Laura, za krótko gotowałaś! Po wystygnięciu ma być twarda jak kamień! Mi też kiepsko idzie, ale na pewno będzie następne podejście!
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:33   #988
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

To ja opowiem o moim krótkim doświadczeniu z pastą:
Pierwszym razem nie chciałam spalic domu, więc moja pasta osiągnęłą konsystencję krówki i kolor jasnego karmelu. Z założenia chciałam używa pasków materiału, nie ugniatac kulki.
Niestety, podziałało tylko na słabe i długie włoski z ud.
Dopiero teraz doczytałam, że zdjąc z ognia pastę należy kiedy będzie brązowa. I tak zrobiłam Odlałam jej trochę na spodek, żeby szybciej wystygła, pomieszałam widelcem coby uzyskac mleczne zabarwienie.
Nakładałam drewnianym nożykiem do masła, przykładałam pasma materiału i odrywałam pod włos. Działa na grube i czarne włosy !!


dzięki wizażu za tę pastę, której przygotowanie trwa pół godziny, nie kosztuje wiele i jest lepsza niż depilator.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:59   #989
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a ja czytam i czytam i uwierzyc nie moge, ze ta pasta moze komus sprawiac trudnosc.
stosuje ja uz od ponad dwoch miesiecy i wciaz sie sprawdza. choc przygotowuje ja na oko.

moze dziewczyny za bardzo sie przejmujecie i za duzo tu aptekarskiej dokladnosci.

z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej jak jest za twarda niz za rzadka. twarda mieknie po podgrzaniu nawet jak sie nie dolewa wody. ja wyrabiam wlasnie jeszcze taka lekko ciepla, a nie zupelnie stwardniala i dziala genialnie.
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 13:00   #990
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczynki zrobiłam właśnie i sie studzi.
Myślicie że to ma tak wyglądać ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07615.jpg (46,6 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07616.jpg (43,2 KB, 157 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.