Slimex 15 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 13:55   #751
Madziara179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Slimex 15

a w ogóle coś jadłaś przez te 3 dni ? czy to była głodówka ?
__________________
Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.
Madziara179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:04   #752
Mcherub
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 950
Dot.: Slimex 15

jadłam ale mało robiłam to na siłę jedzenie smakowało jakbym jadła papier mogłoby dla mnie nie istnieć , głowa mnie nie zabolała ani razu ale trzeciego dnia byłam taka jakbym za chwile miała zemdleć, miałam opóźnione myślenie i cięzko mi było mówic tak jakbym język miała sztywny
Mcherub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:10   #753
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Mcherub Pokaż wiadomość
jadłam ale mało robiłam to na siłę jedzenie smakowało jakbym jadła papier mogłoby dla mnie nie istnieć , głowa mnie nie zabolała ani razu ale trzeciego dnia byłam taka jakbym za chwile miała zemdleć, miałam opóźnione myślenie i cięzko mi było mówic tak jakbym język miała sztywny
hejka, takie własnie ma działanie sibu. , nie wiedomo dlaczego czy ma cos dodatkowego!!! bo po żadnych tabl. takich dolegliwości nie ma i nikt nigdy o takich nigdzie nie pisał A dla Ciebie one stanowczo sa nie wskazane. Z astanawiam sie tylko czy u innych zakupione tabl. maja takie samo działanie niepożądane.
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 14:16   #754
Madziara179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Slimex 15

nie wiem czy to prawda ale chyba te tabletki zwiększają zapotrzebowanie kaloryczne , gdybym była chudsza bym niezdecydowała śię na nie , waga 105kg przy 169cm to tragedia , zastanawiam śię także nad adipexem skład ma nieco inny a działanie podobne , ale one będą u Z dostępne za mięsiąc
__________________
Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.
Madziara179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:38   #755
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

Witan moje kochane po dlugiej mej nieobcnosci

Edytowane przez ewunia830
Czas edycji: 2012-06-05 o 19:50
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:44   #756
Mcherub
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 950
Dot.: Slimex 15

fajnie by było gdyby ktoś miał możliwość oddania do sprawdzenia składu tych tabletek brałam dawno temu adipex i było super żadnych działań ubocznych a tu szok i to z dnia na dzień coraz gorzej , byłam jeszcze otępiła przez dwa dni w których nie brałam juz tabletek tak jakby jeszcze działaly , one są z Malezji może dlatego inne jak te robione w Indiach
Mcherub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 16:01   #757
kaasia119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 17
Dot.: Slimex 15

Niestety , przepuszczam ,ze każda z nas ma co innego w składzie
Nad produkcją nikt nie ma pieczy więc, co seria to inna gramatura.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Dziewczyny Wy po zażyciu pierwszej tabletki sibutrilu,czułyście działanie?
Ja biorę 5 dzień i oprócz suchości to nic,głodna jestem nadal jak byłam i mogłabym lodówkę wyżreć jestem 2 tydzień na diecie, ale bez tabletek będzie ciężko
kaasia119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 17:05   #758
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
Witan moje kochane po dlugiej mej nieobcnosci ze stojaca waga brakiem tabletek i dolem z tego powodu niczym wielki kanion kurcze jakas bezsilnosc mnie dopadac zaczela i coral czesciej zaczynam zajadac swoj zal wieczorem !

HELP

Mam zagwostke, otoz powiedzcie mi co jest najsilniej dzialajace? Slimed, sibutril czy sibutramina?
Mam za soba w stosowaniu adipex - mom zdaniem nieporozumienie dzialajace przez tydzien
Oraz sibutril ten bialo niebieski - bardzo lekkie dzialanie
No I jak z sibutramina ? Czytalam ze popularniejsza I czy poza zborja ktos ja ma? Za ewentualna odpowiedz na priv bylabym mega wdzieczna

Aaa i jeszcze sibuslim jakis jest ? Juz sie pogubilam....


A co to jest SLIMED?.......a gdzie u zbroi widziałaś sibutramine? poszukaj w necie , duzo jest ogłoszeń o sprzedaży sibutraminy , ale nigdy u k.z nie widziałam tegoz leku!!!!!!!!

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mcherub Pokaż wiadomość
fajnie by było gdyby ktoś miał możliwość oddania do sprawdzenia składu tych tabletek brałam dawno temu adipex i było super żadnych działań ubocznych a tu szok i to z dnia na dzień coraz gorzej , byłam jeszcze otępiła przez dwa dni w których nie brałam juz tabletek tak jakby jeszcze działaly , one są z Malezji może dlatego inne jak te robione w Indiach
dobre nie ma chetnych do oddania? nie znajdzie sie ktos taki , nikt nie bedzie się podkładał a poza tym kto da na to pieniadze? nawet gdyby tak cudem sie stało- w co watpie, leki te miałyby inna cene
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:49   #759
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Slimex 15

Marika39 i reszta- zamawiam tabletki u KZ i wlaśnie dostałam maila-potwierdzenie zamówienia, lecz jest jeszcze informacja o zmianie numeru konta i danych sprzedawcy. Adres 'nowego' pana jest z Poznania.

Nie wydaje się to podejrzane?
Z jednej strony to logiczne, że taki nielegalny handlarz musi zmieniac oblicze, z drugiej strony- włamać się na stronę KZ i podszywać za niego, zmienić numer konta i czerpać zyski...
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:51   #760
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Slimex 15

oj Mrika prześmiewczyni jedna nooo - mała literówka się wkradła

Edytowane przez ewunia830
Czas edycji: 2012-06-05 o 19:50
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:03   #761
grubas86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Slimex 15

czesc jestem tu nowa i od jakiegos czasu probuje zgubic swoje co nieco niestety wszystko na nic!!!! duzo czytalam o slimexie i jestem zdecydowana sprobowac jednak nie mam zadnych sprawdzonych namiarow czy mogla bym prosic kogos o pomoc????? prosze
grubas86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 21:09   #762
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
oj Mrika prześmiewczyni jedna nooo - mała literówka się wkradła - oczywiście chodziło mi o slimex
i wiem że w internecie jest tego pełno i od groma
ale tak samo jak pełno jest ogłoszeń, tyle oszustów czyha niestety

a który z tych środków wg. was jest najskuteczniejszy ? sibutril mam od laski z U.K - ma swoją stronkę

i chciałabym nabyć to co wy tu wszystkie ze sprawdzonego źródełka


wiemskuteczności , to nawet K. Z pisze na swojej straonie , że kazdy lek na kazdego działa inaczej .
Ja jestem na sibum..x
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:12   #763
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Slimex 15

Marika, myślisz, że można KZ zaufać, mimo tej zmiany nru konta?
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:18   #764
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Marika, myślisz, że można KZ zaufać, mimo tej zmiany nru konta?
można , można100%, nawet nie wiedziałam , że zmienił
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:29   #765
Madziara179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Slimex 15

Czy można nie podawac własnego konta na przelewie do KZ ?
__________________
Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.
Madziara179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:41   #766
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez madziara179 Pokaż wiadomość
czy można nie podawac własnego konta na przelewie do kz ?
jasne że tak , pod warunkiem , że przelejesz na poczcie , lub w innym banku , byle nie ze swojego konta -
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 21:46   #767
Madziara179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Slimex 15

boję się ze swojego konta, więc można nie wpisywac w ogóle konta , tylko w tym miejscu kwote słownie
__________________
Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.
Madziara179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 04:52   #768
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Madziara179 Pokaż wiadomość
boję się ze swojego konta, więc można nie wpisywac w ogóle konta , tylko w tym miejscu kwote słownie
przecież jak ropisz wpłate gotówkową na czyjeś konto nie podajesz swojego nr. konta, poza tym co w tym strasznego?
Idź na poczte i wpłac
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 06:28   #769
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Witajcie po weekendzie, mam jakieś problemy z netem w domu i nie miałam dostępu do was
dwa dni mnie nie było, a wy zdążyłyście dwie strony zapisać! :P

jak się czujecie po tym weekendzie?
u mnie tabletki zaczynają mocniej działać jeżeli chodzi o apetyt. Wcześniej troszkę głodu czułam, teraz ledwo mogę zjeść kanapkę. Np. dzisiaj rano, po drodze kupiłam sobie kanapkę, żeby zjeść na śniadanie. Jak usiadłam już w pracy przy biurku to czułam lekki głod, wzięłam gryza i ledwo go przełknęłąm. Jedzenie mi w ogóle nie smakuje. Ale to mnie w sumie cieszy.
Na wagę nie stanęłam dziś rano, ale oj, ciężko było się powstrzymać
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 06:54   #770
Mcherub
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 950
Dot.: Slimex 15

Hej dziewczyny ja chętnie odsprzedam sibumax 26 tabletek bo jest dla mnie za mocny ale może któraś z Was ma coś troszkę słabszego jakąś końcówkę której chce się pozbyć to ja chętnie odkupię na wypróbowanie
Mcherub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:17   #771
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Mcherub za ile chcesz go sprzedać?
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 07:24   #772
Mcherub
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 950
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Mcherub za ile chcesz go sprzedać?
napisz do mnie wiadomość dogadamy się
Mcherub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:29   #773
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Witajcie po weekendzie, mam jakieś problemy z netem w domu i nie miałam dostępu do was
dwa dni mnie nie było, a wy zdążyłyście dwie strony zapisać! :P

jak się czujecie po tym weekendzie?
u mnie tabletki zaczynają mocniej działać jeżeli chodzi o apetyt. Wcześniej troszkę głodu czułam, teraz ledwo mogę zjeść kanapkę. Np. dzisiaj rano, po drodze kupiłam sobie kanapkę, żeby zjeść na śniadanie. Jak usiadłam już w pracy przy biurku to czułam lekki głod, wzięłam gryza i ledwo go przełknęłąm. Jedzenie mi w ogóle nie smakuje. Ale to mnie w sumie cieszy.
Na wagę nie stanęłam dziś rano, ale oj, ciężko było się powstrzymać


ZUCH DZIEWCZYNKA tak trzymaj do przyszłego tyg. chociaż nie - w soboty chyba masz się ważyć zrób tak , zobaczysz jak to bedzie oczy cieszyć , jak po tyg. wejdziesz na wage

i do ciężkiej cholerki - z 2 strony opierdziel sie należy - masz jeść a nie cieszyć się że wogóle głodu nie czujesz, pisałam już
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:39   #774
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

oj jem jem:P
ale i tak się cieszę, że głodu nie czuję

tak w ogóle to dziwna sprawa. W dniu kiedy zaczęłam brać tabletki i powiedziałam o tym mamie i siostrze i przyjaciółkom, nagle wszędzie zaczęto mówić o nich w mediach! nagle artykuły na wp, onecie, dzisiaj w dzień dobry tvn to samo! i co chwila telefony od rodziny i znajomych, żebym nie brała tego świństwa. Akurat jak ja zaczęłam to o nich się głośno zrobiło
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:47   #775
Mcherub
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 950
Dot.: Slimex 15

co jakiś czas jest taka nagonka ale ja rozmawiałam z lekarzem i mi powiedział że sibutramina u osób młodych i nie mających problemów z sercem nie jest szkodliwa oczywiście brana przez odpowiedni okres
Mcherub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 08:59   #776
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

no właśnie ja też tak czytałam. Natomiast siostra dzisiaj do mnie dzwoni i mówi, że w tym cholernym DDtvn wypowiadają się lekarze, że sibutramina może grozić zawałem nawet u osób w młodym wieku
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:18   #777
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Mcherub Pokaż wiadomość
co jakiś czas jest taka nagonka ale ja rozmawiałam z lekarzem i mi powiedział że sibutramina u osób młodych i nie mających problemów z sercem nie jest szkodliwa oczywiście brana przez odpowiedni okres
niestety - nie do końca się zgodze!!! lekarz powiedział bzdure, zdrowe serce nie ma nic wspólnego z tym ze sibutr. nie zaszkodzi zdrowiu

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
no właśnie ja też tak czytałam. Natomiast siostra dzisiaj do mnie dzwoni i mówi, że w tym cholernym DDtvn wypowiadają się lekarze, że sibutramina może grozić zawałem nawet u osób w młodym wieku
a tu się zgodzę i nie tylko zawał ,a le i inne choroby wywołane stosowaniem sib.
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:34   #778
onlemon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Slimex 15

To teraz może ja sie wypowiem
Też się troszkę wystraszyłam tymi artykułami, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo czy jest się zdrowym czy nie, przecież nikt nie robi sobie co chwila badań na wszystkie mozliwe choróbska. Ryzyko jest.
A kiedy serce bije mocniej to nie jedna martwi sie czy to czasem nie zawał

Podsumowanie z kilku dni
10.05 - 83/84kg
14.05- 80kg

Bardzo zdrowo się odżywiam, ćwiczę. Choć, zastanawiam sie jeszcze dodatkowo nad jakąś kilku dniową głodówką.


Mam jeszcze 3 tygodnie na ogarnięcie i zrzucenie 12kg. Koniecznie.Także biorę się za siebie.


A co do samopoczucia...to...raz lepiej raz gorzej, serce cały czas bije mocno, spać się nie da, ale głodu nie odczuwam w ogóle...
onlemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 17:29   #779
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

onlemon bardzo ładnie Ci waga leci sama juz o takiej marzę.

Ale nie wiem czy głodówka to dobry pomysł. Czemu masz tylko 3 tygodnie?
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 18:09   #780
onlemon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Slimex 15

Weselicho koleżanki - chcę kupić sukienke taką jaka będzie mi się podobac a nie taką w którą "ledwo wejdę"
onlemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.