praca w sklepie spożywczym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 18:50   #1
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette

praca w sklepie spożywczym


Hej dziewczyny! Szukałam w wyszukiwarce ale nie znalazłam takiego wątku. Chciałam spytać, czy któraś z Was pracowałą kiedyś w sklepie spożywczym. Mam właśnie okazję zacząć taką pracę, a właściwie jutro już na 15tam idę. Nie mam zadnego doswiadczenia, bo to moja pierwsza praca. Kierowniczka o tym wie, wię, ze kasa foskalna to dla mnie czarna magia, no a ja właśnie najbardziej boję sie tej kasy foskalnej i tego cholernego stoiska mięsnego (obawiam się, ze nie rozróżniam żeberka od łopatki).
I teraz, jesli któraś z was pracowała w taki sklepie to napiszcie jak to wszystko wyglada. Nie chodzi mi o wynagrodzenie czy o to czy praca jest ciężka ale właśnie o to cholerne stoisko mięsne i o tą kasę fiskalną.
Jestem tylko po maturze, wiec lepszej pracy na razie nie znalazłam, no a zawsze dobrze sie gdzieś zaczepić na jakiś czas, zdobyć jakies doświadczenie.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi. Bo ja sie naprawde boję!!!!!!!!
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 17:16   #2
mallancia027
MarzenaTt
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: praca w sklepie spożywczym

po pierwsze to sie nie bój praca w sklepie spozywczym tez jest moja pierwsza praca i na początku nie było tak źle:P a kasa fiskalna to pikuś najczęściej wbijasz poprostu kod kreskowy chyba ze w sklepie sa jakies kody ale to tez nie trudne:P ja na poczatku bylam uczona przez dziewczyne ktora wszystko mi dokladnie wytlumaczyla, a z czasem nauczylam sie robic reszte co do działu z mięsem do tej pory jestem tam sporadycznie cos pomoge tylko:P moje poczatki z krojeniem sera czy szynki byly nie za dobre wystepowaly komentarze typu"czy mogla by pani nastepna szynke poukładac równo?"albo kiełbasa wystawała poza papier haha ale sie nauczylam, najlepszym sposobem jest to zebys pod koniec zmiany sprobowala sobie pokroic pare plasterkow szynki albo sera do domu i dojdziesz do wprawy i zwracaj uwage na złodziei. ja nie zwracalam na poczatku bo bylam ufna i trafilo sie dwoch gagatkow:P na szczescie jestem osoba ktora nie bierze do siebie zastrzezen kierowniczki wiec jakos przeszlam przez jej marudzenia i zlosci:P mysle ze troszke ci pomoglam udanego dnia w pracy
mallancia027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 00:11   #3
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: praca w sklepie spożywczym

Cytat:
Napisane przez mallancia027 Pokaż wiadomość
po pierwsze to sie nie bój praca w sklepie spozywczym tez jest moja pierwsza praca i na początku nie było tak źle:P a kasa fiskalna to pikuś najczęściej wbijasz poprostu kod kreskowy chyba ze w sklepie sa jakies kody ale to tez nie trudne:P ja na poczatku bylam uczona przez dziewczyne ktora wszystko mi dokladnie wytlumaczyla, a z czasem nauczylam sie robic reszte co do działu z mięsem do tej pory jestem tam sporadycznie cos pomoge tylko:P moje poczatki z krojeniem sera czy szynki byly nie za dobre wystepowaly komentarze typu"czy mogla by pani nastepna szynke poukładac równo?"albo kiełbasa wystawała poza papier haha ale sie nauczylam, najlepszym sposobem jest to zebys pod koniec zmiany sprobowala sobie pokroic pare plasterkow szynki albo sera do domu i dojdziesz do wprawy i zwracaj uwage na złodziei. ja nie zwracalam na poczatku bo bylam ufna i trafilo sie dwoch gagatkow:P na szczescie jestem osoba ktora nie bierze do siebie zastrzezen kierowniczki wiec jakos przeszlam przez jej marudzenia i zlosci:P mysle ze troszke ci pomoglam udanego dnia w pracy
Autorka tematu zadała pytanie 6 lat temu
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 00:36   #4
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
I w końcu dostała odpowiedź
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 18:19   #5
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: praca w sklepie spożywczym

złoty szpadel i tytul archeologa roku! heheheh
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.