Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 11:14   #1
Calipso88
Zadomowienie
 
Avatar Calipso88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 1 253
Exclamation

Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec


Kochane!!
Planujemy ślub na 2013 i szukamy sali. Zastanawiamy się jeszcze, czy ślub weźmiemy w moim parafialnym kościele w Brzozowicach-Kamieniu (Piekary Śląskie - choć nie powiem, w razie rezygnacji, boje sie wyklęcia przez proboszcza:P) czy w Świerklańcu w kościółku parkowym - to zależy od tego, gdzie znajdziemy lepszą salę
Otóż: czego szukamy? Sali na ok 60 os. w cenie do 200zł/os w ładnej okolicy z dobrym jedzonkiem, żeby od Piekar było max 20 min drogi, a od Świerklańca 10 min i żeby był pokój dla Pary Młodej. Nie chcę, żeby moi goście wychodzili na dwór, gdzie mijają ich zabiegani ludzie w drodze do sklepu (np. Imperium w Piekarach) albo żeby wychodząc uzbrajali się w noże z obawy przed życiem (bo jeszcze będziemy za nie zapłacić :P).Na dojazd na ceremonie i na salę wynajmiemy autokar. Aha i w grę nie wchodzi Pałac Kawalera w Świerklańcu - słyszałam wiele kiepskich opinii na jego temat:/ Mimo kiepskiej lokalizacji Zastanawiamy się ewentualnie nad Apogeum -mimo kiepskiej lokalizacji :/
Jeśli ktoś ma pomysły - będę wdzięczna za podesłanie jakiejkolwiek wskazówki - tutaj lub na mailu: calipso88@windowslive.com
Calipso88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 17:37   #2
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243565

tutaj dużo o salach w tych okolicach, także moja (pozytywna) opinia o Apogeum.
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 05:53   #3
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

ja mam w Arachidzie w Orzechu, także pełnia chyba Twoje wymagania wesele we wrześniu więc dopiero wtedy powiem coś więcejale gdybyś była zainteresowana mogę podrzucić fotki
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:26   #4
Calipso88
Zadomowienie
 
Avatar Calipso88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Gdybyś mogła - prosiłabym fotki z Arachidu na "calispo88@windowslive.co m" - właśnie też oglądałam tą knajpkę ale tylko w internecie te zdjęcia, które mają no i mam nadzieję, że będziesz tam miała ślub swoich marzeń i będziesz się mogła podzielić pozytywnymi wrażeniami. Co do apogeum - moja kuzynka tez tam miała wesele ale 10 lat temu no i właśnie kwestia- czy nic się nie zepsuło i jedzonko i obsługa są nadal takie ciacia
Pozdrawiam!
Calipso88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:34   #5
Kasia8787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Witam,
polecam restaurację LAWENDOWY OGRÓD w Świerklańcu, w której sama miałam przyjęcie weselne w zeszłym miesiącu. Dolna sala lawendowa przeznaczona jest właśnie na przyjęcia na ok. 60 osób. Restauracja zlokalizowana jest w bliskiej okolicy kościółka parkowego, transport naszych gości z tego kościoła trwal ok 3 minut. Resturacja posiada fajny klimat, utrzymana jest w ciekawej stylizacji, nie jest "zwyczajną" salą weselną. Obsługa uprzejma i profesjonalna. Jesteśmy z niej w 100% zadowoleni i możemy polecać ją z czystym sumieniem. Nasi goście byli zachwyceni jedzeniem, smaczne i bardzo ładnie podane
Nie spełnia jedynie Twojego wymagania co do pokoju, gdyż nie posiada pokoi do wynajęcia.
Pozdrawiam!
Kasia8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:12   #6
Calipso88
Zadomowienie
 
Avatar Calipso88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Słyszałam też że kiepska location no ale chyba jednak - mimo wszystko, zdecydujemy się na Apogeum, lokalizacja pozostawia wiele do życzenia, ale tak - jest super.


Dostałam "cynk" nt tego lokalu: http://www.restauracjamustang.pl/galery.php prosze o opinie

Decydujemy się jednak na tą ostatnią knajpę

Edytowane przez Calipso88
Czas edycji: 2011-07-12 o 11:39
Calipso88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:13   #7
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Calipso88 jestem z tej samej parafii i również biorę ślub w 2013 r. zastanawiałam się właśnie nad Mustangiem jednak restauracja ma jeden duży minus- sala do tańczenia jest osobno Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Lawendowy Ogród oraz parafię w Kamieniu chociaż mój narzeczony brał pod uwagę kościółek w parku. Co do proboszcza to do tego czasu najprawdopodobniej będzie nowy
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 19:32   #8
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Polecam Fakira w Tąpkowicach
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:31   #9
kaczuchatygrysa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Dołączam się do pozytywnych opinii o Lawendowym Ogrodzie. Mieliśmy tam swoje wesele w 2011 i wszystko było dopięte na ostatni guzik i zrobione tak, jak było ustalone przed imprezą. Jedzonko pyszne, obsługa bardzo profesjonalna. No i piękne wnętrze, które ładnie się prezentuje na zdjęciach Polecam wszystkim!
kaczuchatygrysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:56   #10
speranza3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze jakie są ceny od osoby w Lawendowym Ogrodzie?
speranza3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 12:48   #11
monika_one
Raczkowanie
 
Avatar monika_one
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Sala na wesele Piekary Śląskie/Świerklaniec

Menu weselne na rok 2012 za 1 dzień wynosi 180, 190, 200 zł w zależności od menu (bez ciast i tortów). W skali roku może wzrosnąć o 10%. Stół wiejski lub szynki krojone przez szefa kuchni za dodatkową opłatą. Podobno opcja za 180 zł jest w zupełności wystarczająca ale chyba wybiorę tą za 190
monika_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.