Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 11:34   #751
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

my spotkaliśmy się w Arachidzie z bardzo miłą obsługą zarówno kiedy szukaliśmy sali na wesele jak i kiedy byliśmy tam na kolacji
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 22:54   #752
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
A co powiecie na temat sal:
-Nad Aniołem- przy Kopalni Zabytkowej
-Niebo w Opatowicach? jest tam dużo miejsca na tańce?

Orientujecie się jak tam wyglądają wesela? Jaki mniej więcej jest koszt za 2 dni?

Dużo opinii to nie ma w tym temacie, a jak są to z kilku lat przed..
znajoma pracuje nad aniołem, sami też będziemy tam właśnie miec wesele, ale jeden dzien, nie wiem ile chcą za dwudniowe. jesli coś chcesz coś wiedziec pytaj jeśli sama nie bede wiedzieć to wypytam
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 18:44   #753
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Ja z całego serca polecam Hotel Silvia w Sosnicowicach
Nasz ślub odbył się 22.07. i nie moge złego słowa powiedziec o obsłudze,sali i wystroju
Jedzenia było tak duzo,że starczyło jeszcze na dwa dni poprawin!
Wystrój przepękny,wszędzie żywe kwiaty(nawet w toaletach), kierowniczka czuwała nad wszystkim do oczepin.
Naprawdę polecam
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 22:35   #754
neravia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam zamówiliśmy salę weselną w restauracji Elefant w Pławniowicach na rok 2013
będę wdzięczna za wszelkie informację od ludzi którzy mieli okazję bawić się tam
Sala przepiękna... właściciel bardzo sympatyczny, no i tanio
neravia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 14:56   #755
motylemjestemlaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej,
na necie znalazłam 2 piękne sale w Sierotach-Pod arkadami i Casamento. Czy ktoś orientuje sie jakie sa tam ceny?
motylemjestemlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:27   #756
Christka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam wszystkich!
Właśnie zaczełam się rozglądać za salą, ślub planujemy na 2013 rok ale ze chcemy konkretny dzień to postanowiłam zająć się tym już teraz szukam sali na ok 70 osób marzy mi sie taki romantyczny ale i zarazem elegancki wystrój (czerwony idealny kolor bo wesele ma być czerwono nibieskie ) co byście mogły polecić? i jeszcze jedno pytanie przegladałam forum i zainteresowała mnie sala Constantine orientuje sie ktoś w cenach tam może?
Pozdrawiam
Christka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 06:36   #757
neravia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez motylemjestemlaa Pokaż wiadomość
Hej,
na necie znalazłam 2 piękne sale w Sierotach-Pod arkadami i Casamento. Czy ktoś orientuje sie jakie sa tam ceny?
Sala Pod Arkadami - na dzień dzisiejszy powiedziano mi 140 zł za osobę (+ 40 za drugi dzień), cena zawiera ciasta,szampan, bez tortu. Szukałam terminu na sierpień 2013 ale wolny tylko lipiec:/
wybrałam restaurację w Pławniowicach
neravia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 13:01   #758
sasanka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez motylemjestemlaa Pokaż wiadomość
Hej,
na necie znalazłam 2 piękne sale w Sierotach-Pod arkadami i Casamento. Czy ktoś orientuje sie jakie sa tam ceny?
Znalazłam ich strone internetowa: http://restauracja-casamento.pl/o-nas
sasanka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 08:46   #759
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Christka my płacimy w Constantinie 170zł, może się zwiekszyć do 175 (albo o 5% - musiałabym na umowe zerknąć). To jest cena na sierpien 2012, umowe podpisywaliśmy na poczatku tego roku.
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 10:15   #760
madlenrc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez neravia Pokaż wiadomość
Witam zamówiliśmy salę weselną w restauracji Elefant w Pławniowicach na rok 2013
będę wdzięczna za wszelkie informację od ludzi którzy mieli okazję bawić się tam
Sala przepiękna... właściciel bardzo sympatyczny, no i tanio
Hej
W tym roku byłam tam na weselu ogólnie bardzo pozytywnie dobre jedzenie, miła obsługa Właściciel przesympatyczny no i tanio
Ja mam tam za rok wesele
madlenrc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 10:19   #761
madlenrc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie jakieś opinie i wrażenia o:

Hotelu Żagiel i Hotelu Laguna w okolicach Pławniowic
oraz o Dworku Pod Platanem w Kozłowie?

Będę wdzięczna za każdą radę!

pozdrawiam,
Ewa

Jeśli chodzi o Lagune to bardzo piękny lokal jak chcesz to mogę Ci wysłać ich propozycje co do cen menu bo orientowaliśmy się niedawno
Tak samo mogę Ci wysłać ofertę z Żagla.
madlenrc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 18:01   #762
Christka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Ollka dziekuję byliśmy zobaczyć sala piękna ale minimum 75 osób musi być a dla nas 70 to max, wiec odpada. w przyszłym tygodniu jade zobaczyć sale w Psarach Pod Kasztanami od p. Pająka mają też sale w Lubszy, narazie widziałam tylko zdjęcia i bardzo mi sie podoba, cena zresztą też, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tej sali, słyszałyscie może cos? pozdrawiam
Christka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:58   #763
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

W Lubszy wesele mieli moi znajomi, ale jeszcze nie widziałam się z nimi, zeby się dowiedzieć jak było. Wiem, że wcześniej robił tam ktos z ich rodzin i wszystko było ok. Ceny podobno niskie O Psarach nic nie wiem...
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 00:46   #764
necia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Witam,
niedaleko Lubszy na Piasku znajduje się ciekawe miejsce na wesele, jednakże polecam to miejsce na mniejsze imprezy (jak dla mnie max 80 osób). Miałam tam własną imprezę w poprzednim roku i wszystko było perfekcyjne, goście chwalili bardzo dobre jedzenie i ciekawy wystrój wnętrz jak i podwórza. Zainteresowanym podaję link restauracji:
http://www.weselezamiastem.com/
necia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 05:44   #765
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez necia_85 Pokaż wiadomość
Witam,
niedaleko Lubszy na Piasku znajduje się ciekawe miejsce na wesele, jednakże polecam to miejsce na mniejsze imprezy (jak dla mnie max 80 osób). Miałam tam własną imprezę w poprzednim roku i wszystko było perfekcyjne, goście chwalili bardzo dobre jedzenie i ciekawy wystrój wnętrz jak i podwórza. Zainteresowanym podaję link restauracji:
http://www.weselezamiastem.com/
Ja tez tam byłam na weselu i wszystko było ok choć to było bardzo dawno temu. Mozna było swobodnie wyjść na dwór, jedzenie tez było dobre. Chciałam tam zrobić swoje wesele ale mielismy bardzo daleko no i bart TZ tam mial swoja uroczystosc wiec odpadlo.
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 11:27   #766
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Christka my płacimy w Constantinie 170zł, może się zwiekszyć do 175 (albo o 5% - musiałabym na umowe zerknąć). To jest cena na sierpien 2012, umowe podpisywaliśmy na poczatku tego roku.
my też mamy w sierpniu 2012 (11) w Constantine i my płacimy 170zł + ewentualne 5% umowę podpisywaliśmy w październiku 2010
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 15:05   #767
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

HEJKA
My też mamy wesele w Constantin w bytomiu. Sala bardzo mi sie podoba i mam nadzieje ze wyjdzie pięknie bo jak na razie są same dobre opinie a kierowniczka super babka czerwiec 2012
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:44   #768
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez moncia412 Pokaż wiadomość
HEJKA
My też mamy wesele w Constantin w bytomiu. Sala bardzo mi sie podoba i mam nadzieje ze wyjdzie pięknie bo jak na razie są same dobre opinie a kierowniczka super babka czerwiec 2012
sala fajna,otoczenie też,a na ile osób można tam robić wesele,bo na zdjęciach to jakoś wygląda mała ta sala,mnie interesuje lokal tak na 120 /140 osób
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:57   #769
anonietka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 188
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

To constantin się nie nadaje niestety :/ miałam tam wesele na 65osób, nie wyobrażam sobie pomieścić drugie tyle osób, bo po prostu nie będzie miejsca do tańczenia...
anonietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 23:29   #770
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
To constantin się nie nadaje niestety :/ miałam tam wesele na 65osób, nie wyobrażam sobie pomieścić drugie tyle osób, bo po prostu nie będzie miejsca do tańczenia...
Tak też myślałam,kurcze jak coś fajnego blisko Zabrza to zawsze mała sala albo 2 sale
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:08   #771
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez anonietka1984 Pokaż wiadomość
To constantin się nie nadaje niestety :/ miałam tam wesele na 65osób, nie wyobrażam sobie pomieścić drugie tyle osób, bo po prostu nie będzie miejsca do tańczenia...
Kurcze my mamy mieć około 100 osób i mam nadzieje że sie da to jakoś zorganizować żeby było gdzie potanczyć
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 10:29   #772
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez songoku Pokaż wiadomość
Kurcze my mamy mieć około 100 osób i mam nadzieje że sie da to jakoś zorganizować żeby było gdzie potanczyć
u mnie to razem z obsługą czyli orkiestra,fotograf itd.to wyjdzie minimum 120 ,a powiedz mi masz już rezerwację ,jak wygląda sprawa z ciastem ,ciasto i tort trzeba zamawiać osobno?napoje dokupujesz ,czy bedzie to co jest juz w menu,dzięki
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 11:41   #773
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
u mnie to razem z obsługą czyli orkiestra,fotograf itd.to wyjdzie minimum 120 ,a powiedz mi masz już rezerwację ,jak wygląda sprawa z ciastem ,ciasto i tort trzeba zamawiać osobno?napoje dokupujesz ,czy bedzie to co jest juz w menu,dzięki
Rezerwacje już mamy od października. Ciasto i tort kupujemy sami jeśli chodzi o napoje to woda mineralna i soki nie wystarczą niektórzy z naszych gości nie piją soków a raczej sobie nie wyobrażam żeby popijali wódkę wodą albo kawą więc jakąś cole i sprite będziemy kupowali.

Edytowane przez songoku
Czas edycji: 2011-08-15 o 11:42
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 16:21   #774
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Restauracja Parkowa w Rudzie Śląskiej,był ktoś tam na weselu albo organizował swoje?Czy to prawda że cały lokal jest do dyspozycji gości weselnych?
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 19:10   #775
Agaciszcze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 35
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Hej ! Szukam precyzyjnych wypowiedzi ( cena, standarty, obsługa itp.) na temat trzech lokali Riding Club w Radzionkowe , Valdi Plus w Borowej oraz Lawendowy Ogród w Świerklańcu. Zależy mi na lokalu na tzw. "wysokim poziomie". Jeśli macie jakieś inne propozycje to chętnie skorzystam. Ogólnie nie mamy pojęcia od czego zacząć (?) Pozdrawiam i czekam na odp.
Agaciszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 20:30   #776
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Agaciszcze Pokaż wiadomość
Hej ! Szukam precyzyjnych wypowiedzi ( cena, standarty, obsługa itp.) na temat trzech lokali Riding Club w Radzionkowe , Valdi Plus w Borowej oraz Lawendowy Ogród w Świerklańcu. Zależy mi na lokalu na tzw. "wysokim poziomie". Jeśli macie jakieś inne propozycje to chętnie skorzystam. Ogólnie nie mamy pojęcia od czego zacząć (?) Pozdrawiam i czekam na odp.
Mogę Ci napisać tylko o Valdi Plus bo tam byłam,mianowicie sala elegancka,obsługa profesjonalna,jedzenie bardzo dobre,niestety mała sala tak na 50 osób jak na wesele, to jedyny minus tej sali.Też jestem w trakcie szukania sali więc wiem co to znaczy.Jak na razie to moje sale Arka Jankowice,Finezja Szczerbice,U Danusi w Rybniku i ostatnia Constantin w Bytomiu ale nie wiem czy tam na 120 osób może być wesele.Jeszcze Parkowa w Rudzie Śląskiej i Adria też w Rudzie Śląskiej ,tylko ze ja chcę by lokal był wyłącznie dla gości weselnych a te dwie sale są z hotelem
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:00   #777
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Agaciszcze Pokaż wiadomość
[FONT=Times New Roman]Hej ! Szukam precyzyjnych wypowiedzi ( cena, standarty, obsługa itp.) na temat trzech lokali Riding Club w Radzionkowe , Valdi Plus w Borowej oraz Lawendowy Ogród w Świerklańcu. Zależy mi na lokalu na tzw. "wysokim poziomie". Jeśli macie jakieś inne propozycje to chętnie skorzystam. Ogólnie nie mamy pojęcia od czego zacząć (?) Pozdrawiam i czekam na odp.[/SIZE]
Nie pamiętam ceny Riding Club'u w Radzionkowie, ale pamiętam, że już większość terminów mieli zaklepanych. Na który rok szukasz sali? My byliśmy w RC w lutym i mieli już wtedy wszystko zajęte na 2011 i na 2012 (miesiące wakacyjne/sezon ślubny), a także brak wolnych terminów w czerwcu i sierpniu 2013. Na weselu tam nie byłam, ale gdy przyszliśmy obejrzeć salę to obsługa nas olała

Wysoki poziom to dosyć szeroko rozumiane pojęcie No i zależy na ile gości będzie wesele. Jeżeli 100 i więcej to zobacz może Skarabeusza w Tarnowskich Górach, a dokładnie Rybnej ta sala jest większa o ile dobrze pamiętam.
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:15   #778
Calipso88
Zadomowienie
 
Avatar Calipso88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 1 253
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Tacy byliśmy pewni Apogeum, ale jednak pod wpływem opinii innych i sugestii mojej ciotki, wybraliśmy się do "Mustanga" na Suchej Górze i ... mamy zaklepaną salę na 2013 ;]

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Co do Lawendowego Ogrodu - jedzenie i wystrój SUPER, ale okolica nie za ciekawa, więc zależy kto co preferuje. Jeśli chcecie mieć w ładnym otoczeniu, to Lawendowy odradzam, ale jeśli chodzi Wam o śliczną salę i jakość "w środku" POLECAM
__________________
"opozycja bzykającego komara też jest opozycją" Kisielewski


RAZEM OD : 3.V 2009r
Calipso88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 09:44   #779
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Calipso88 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Co do Lawendowego Ogrodu - jedzenie i wystrój SUPER, ale okolica nie za ciekawa, więc zależy kto co preferuje. Jeśli chcecie mieć w ładnym otoczeniu, to Lawendowy odradzam, ale jeśli chodzi Wam o śliczną salę i jakość "w środku" POLECAM

Nie za bardzo rozumiem - okolica nie za ciekawa? bardzo ładny ogródek maja, a na zewnątrz chyba domki jednorodzinne? może to nie są pola i lasy, ale na mnie tamta okolica nie zrobiła złego wrażenia.

W Riding Clubie mieli trzy rodzaje menu 180, 200 i 250 (ceny podaje z głowy, patrzałam na nie w styczniu wiec mogłam sie pomylić, mogły tez juz sie zmienic. pamietam, ze te najtańsze było średnio ciekawe, a te najdroższe było strasznie wymyslne Faktycznie wolnych terminow prawie nie było.

Agaciszcze - polecam lekture tego watku, były już wypowiedzi o Lawendowym i Riding Clubie

Edytowane przez ollkaa
Czas edycji: 2011-08-16 o 09:49
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 14:13   #780
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna

Cytat:
Napisane przez songoku Pokaż wiadomość
Rezerwacje już mamy od października. Ciasto i tort kupujemy sami jeśli chodzi o napoje to woda mineralna i soki nie wystarczą niektórzy z naszych gości nie piją soków a raczej sobie nie wyobrażam żeby popijali wódkę wodą albo kawą więc jakąś cole i sprite będziemy kupowali.
Dostałam od nich odpowiedź,na to wygląda że 120 osób zmieści się na sali,mi napisali że jak ponad 100 osób to tort jest gratis,mi zostanie dokupić napoje,ciasto i owoce no i oczywiście alkohol
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.