Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 17:58   #1561
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=147742

Aktualizacja włoskowa
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:04   #1562
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja nie jestem w stanie prowadzić bez kawy. Nie umiem się dobrze skoncentrować


Co kupić... netbooka, czy tablet? Chodzi głównie o pisanie i internet no i przede wszystkim żeby można było to ze sobą nosić.
Bo mój laptop jest za wielki na transport tak na co dzień, no w każdym razie bardzo
uciążliwy (18-nastka), poza tym i tak musiałabym w niego inwestować, bo bez kabla ani sekundy nie działa

A no i mam ograniczone fundusze
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:24   #1563
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Ładnie wyglądają na zdrowe. I tak błyszczą


Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie prowadzić bez kawy. Nie umiem się dobrze skoncentrować
Właśnie, samochód. Zapomniałam się pochwalić, że w czasie nieobecności na wizażu zdałam prawko Wiedziałam o tych nowych zasadach więc była dodatkowa motywacja i tak oto już jestem kolejnym kierową Wogóle w czasie nieobecności na wizażu dużo się działo w moim życiu, ale to nie na forum...
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:27   #1564
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
ładnie błyszcza
Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie prowadzić bez kawy. Nie umiem się dobrze skoncentrować


Co kupić... netbooka, czy tablet? Chodzi głównie o pisanie i internet no i przede wszystkim żeby można było to ze sobą nosić.
Bo mój laptop jest za wielki na transport tak na co dzień, no w każdym razie bardzo
uciążliwy (18-nastka), poza tym i tak musiałabym w niego inwestować, bo bez kabla ani sekundy nie działa

A no i mam ograniczone fundusze
ja mam netbooka i go uwielbiam

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ide robic zapiekanki
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:42   #1565
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

a ja odgrzac obiad... Mam dzis dziwne posiłki. śniadanie to było pierwsze danie (rosół) o 11.30, obiadu nie jadłam, potem zjadłam czekoladę, a teraz na kolacje odgrzewam drugie danie... taaaak, wiem, piękne nawyki żewieniowe posiadam

Ale pokrzywka i drożdże z mleczkiem i kakao były haha
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:52   #1566
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
a ja odgrzac obiad... Mam dzis dziwne posiłki. śniadanie to było pierwsze danie (rosół) o 11.30, obiadu nie jadłam, potem zjadłam czekoladę, a teraz na kolacje odgrzewam drugie danie... taaaak, wiem, piękne nawyki żewieniowe posiadam
Ja też mam takie
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:58   #1567
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja ostatnio zjadam 3 obiady dziennie, jeden przed 11:00, drugi ok. 14:00, a trzeci jak wracam z pracy, po 17:00. I do tego normalnie śniadanie i kolację. A za cholerę nie mogę przytyć.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 19:01   #1568
maleoreggaerockers
Zadomowienie
 
Avatar maleoreggaerockers
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 189
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie prowadzić bez kawy. Nie umiem się dobrze skoncentrować


Co kupić... netbooka, czy tablet? Chodzi głównie o pisanie i internet no i przede wszystkim żeby można było to ze sobą nosić.
Bo mój laptop jest za wielki na transport tak na co dzień, no w każdym razie bardzo
uciążliwy (18-nastka), poza tym i tak musiałabym w niego inwestować, bo bez kabla ani sekundy nie działa

A no i mam ograniczone fundusze
notebook :P lepsiejszy:P jakby co to mów chętnie doradze;P coś tam się znam^^ 3rok informatyki na coś sie przydaje;D
__________________
My

Mój album włosowy <3
maleoreggaerockers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:05   #1569
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ale mówisz o notebooku? Nie o netbooku? Bo one chyba nie są już takie małe...
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:16   #1570
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja już przestałam się starac o to, by przytyc... Jadłam regularnie co 3 godziny, cały czas coś podjadałam, a to owoce, a to rodzynki, to słodycze, a waga w miejscu. Ile bym nie jadła, to nie przekrocze 49. a jak teraz właśnie miałam nieco stresu i nie mam apetytu i jem mniej, to już ważę 44

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna93 Pokaż wiadomość
Ja też mam takie
To sie ciesze, ze nie tylko ja taka zła jestem

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Idę nałożyć lniany na noc, chociaż niech moje włosy ładnie jedzą


Przyglądałam się dziś włosom dokładnie i na razie żadnych odrostów nie widzę a farbowałam w poniedziałek, to myślałam, że jakieś 4 mm będą przy takich staraniach.

Mama moja wymyśliła teorię, której jest pewna, że skoro farbuję szamponem koloryzującym, to on przecież troszkę schodzi. i jak myję włosy to wadę farbuję jeszcze, więc tak naprawde to włosy rosną, ale ta farba to schodzi i barwi te odrosty
chciałabym w to wierzyć
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:38   #1571
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Patu- a ile masz wzrostu?

Eh, głowa mnie boli. Coraz mocniej, uciekam od monitora.
Pół dnia nasłuchałam się, że przy takim ciśnieniu, aż dziwne że nie mam bólu głowy itd. No to teraz boli.
Następne będą omdlenia Chociaż...z tym miałam problem
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 19:48   #1572
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Patu- a ile masz wzrostu?

Eh, głowa mnie boli. Coraz mocniej, uciekam od monitora.
Pół dnia nasłuchałam się, że przy takim ciśnieniu, aż dziwne że nie mam bólu głowy itd. No to teraz boli.
Następne będą omdlenia Chociaż...z tym miałam problem
Dość niska jestem, zaledwie 156... Ale nawet przy takim wzroście 44 to nadal niedowaga ;/

Mnie też boli, ale od stanu podgorączkowego. Jednak zaglądam co jakiś czas, wizaż za bardzo uzależnia
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:51   #1573
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ładnie błyszcza

ja mam netbooka i go uwielbiam

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ide robic zapiekanki
Dziękuję Zapiekanki
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:55   #1574
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Ulka niedawno myslalam co u Ciebie,ze sie dawno nie odzywałas
Hej Astro

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość


To super a jakie w końcu stanowisko obrałaś? nie mogą czy nie chcą?
Miłęgo wieczoru życzę

Napisałam,że nie mogą. Od początku się tego trzymałam, powiedzenie,że nie chcą jest dla mnie nawet lekko krzywdzące, nie mogłabym obrać takiego punktu widzenia.



Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Co kupić... netbooka, czy tablet? Chodzi głównie o pisanie i internet no i przede wszystkim żeby można było to ze sobą nosić.
Bo mój laptop jest za wielki na transport tak na co dzień, no w każdym razie bardzo
uciążliwy (18-nastka), poza tym i tak musiałabym w niego inwestować, bo bez kabla ani sekundy nie działa

A no i mam ograniczone fundusze
Brałabym netbooka
Możesz zdradzić, jakie są Twoje fundusze? Może pomożemy coś znaleźć.


Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość

Właśnie, samochód. Zapomniałam się pochwalić, że w czasie nieobecności na wizażu zdałam prawko Wiedziałam o tych nowych zasadach więc była dodatkowa motywacja i tak oto już jestem kolejnym kierową Wogóle w czasie nieobecności na wizażu dużo się działo w moim życiu, ale to nie na forum...
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Ja już przestałam się starac o to, by przytyc... Jadłam regularnie co 3 godziny, cały czas coś podjadałam, a to owoce, a to rodzynki, to słodycze, a waga w miejscu. Ile bym nie jadła, to nie przekrocze 49. a jak teraz właśnie miałam nieco stresu i nie mam apetytu i jem mniej, to już ważę 44
Widzisz, ja kiedyś tez miałam taki problem - chociaż przyznaję,że nie przeszkadzało mi to - w ogóle nie tyłam, chociaż jadłam dużo fast foodów itp.
Niestety, z czasem mi się to zmieniło i teraz mam skłonność do tycia. Wszyscy się temu dziwią, bo nigdy jej nie miałam, wręcz przeciwnie

Chciałabym schudnąć 8-10kg.. Ale tym razem wolałabym osiągnąć to również ćwiczeniami. Kiedys jak przytyłam 15kg w 3 miesiące to przeszłam na Dukana i 8kg spadło w miesiąc. Ale nie wracam już do tej diety, jednak nie należy do najzdrowszych.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Eh i jutro zaczyna się kolejny tydzień szukania pracy... już mam dość - to tak długo trwa
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:55   #1575
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Brałabym netbooka
Możesz zdradzić, jakie są Twoje fundusze? Może pomożemy coś znaleźć.
Najlepiej koło 1000
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:01   #1576
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Gratuluję



Widzisz, ja kiedyś tez miałam taki problem - chociaż przyznaję,że nie przeszkadzało mi to - w ogóle nie tyłam, chociaż jadłam dużo fast foodów itp.
Niestety, z czasem mi się to zmieniło i teraz mam skłonność do tycia. Wszyscy się temu dziwią, bo nigdy jej nie miałam, wręcz przeciwnie

Chciałabym schudnąć 8-10kg.. Ale tym razem wolałabym osiągnąć to również ćwiczeniami. Kiedys jak przytyłam 15kg w 3 miesiące to przeszłam na Dukana i 8kg spadło w miesiąc. Ale nie wracam już do tej diety, jednak nie należy do najzdrowszych.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Eh i jutro zaczyna się kolejny tydzień szukania pracy... już mam dość - to tak długo trwa
Dzięki

a samo się zmieniło? tak bez powodu?
ciekawe jak u mnie będzie... mama moja była szczuplutka bardzo, przytyła dopiero po 3 porodzie i wtedy juz nie mogła do konca zgubic, a po 4 całkiem, ale mimo wszystko nadal jest w granicach normy, nie ma nadwagi.

To powodzenia w wytrwałości w ćwiczeniach

a pracy tez szukam bezskutecznie juz tez mam czasem dosc wysyłania po raz setny cv, na które i tak wiem, ze na 99,9 % nikt nie odpowie... Dziś dostac prace bez doświadczenia i znajomosci to trzeba miec ogromne szczęście. choć pewnie to jeszcze zależy tez od miasta
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:07   #1577
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Bijcie.

https://wizaz.pl/forum/group.php?&do...message3555897

Respiro wybacz, ze tu ale coś naklikałam i nie wiem jakim cudem tam weszło..
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:09   #1578
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Spadam,musze sie przygotowac do jutrzejszego dnia pracy.Moze pojawie sie w weekend. Trzymajcie sie
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:13   #1579
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Krasko, bicie tu nic nie da keep calm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 20:29   #1580
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

czuje się paskudnie, idę się połozyc juz. Dobranoc wszystkim
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:30   #1581
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Krasko, bicie tu nic nie da keep calm
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:42   #1582
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Maryś, nie działa
Mam windows7, więc są minimalne różnice, poza tym mój komp wrzeszczy po angielsku, ale dałam radę
Podążając za instrukcją doszłam do "Jeśli po kliknięciu na nieaktywny monitor, żadna opcja nie jest dostępna prawdopodobnie system nie wykrył podłączonego telewizora. Najprostszym sposobem jest restart komputera z podłączonym telewizorem. Przy uruchomieniu powinien zostać wykryty i urządzenie dodane do systemu."
No i tu jest problem. Powinien, a nie jest. Komputer nadal nie widzi telewizora.
TŻ mówi że pewnie trzeba coś w ustawieniach kompa kliknąć, ale to już ktoś musi sam zobaczyć bo wróżką niestety nie jest

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Dość niska jestem, zaledwie 156... Ale nawet przy takim wzroście 44 to nadal niedowaga ;/

Mnie też boli, ale od stanu podgorączkowego. Jednak zaglądam co jakiś czas, wizaż za bardzo uzależnia
Ojej jak to mało. Jakie to życie jest niesprawiedliwe. Ja bym chciała schudnąć z kolei i łatwo nie jest.

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Widzisz, ja kiedyś tez miałam taki problem - chociaż przyznaję,że nie przeszkadzało mi to - w ogóle nie tyłam, chociaż jadłam dużo fast foodów itp.
Niestety, z czasem mi się to zmieniło i teraz mam skłonność do tycia. Wszyscy się temu dziwią, bo nigdy jej nie miałam, wręcz przeciwnie

Chciałabym schudnąć 8-10kg.. Ale tym razem wolałabym osiągnąć to również ćwiczeniami. Kiedys jak przytyłam 15kg w 3 miesiące to przeszłam na Dukana i 8kg spadło w miesiąc. Ale nie wracam już do tej diety, jednak nie należy do najzdrowszych.
Ula! Moja siostra która studiuje dietetykę układa mi właśnie poważny plan żywieniowy (po konsultacji na zajęciach z wykładowcą i z książkami, także myślę że kaszany nie będzie ) jakbyś miała ochotę mogę się podzielić jak już powstanie. Bardzo się przejęła swoją rolą i ślęczy teraz nad książkami i liczy zapotrzebowanie na poszczególne składniki bo wiesz, ona dopiero studiuje i mam być jej pierwszym pacjentem Ja pragnę -5 kg i mam nadzieje że dietetycy coś mądrego wymyślą bo naprawdę ciężko mi się chudnie pomijając tego nieszczęsnego dukana ale do tego NIGDY więcej się nie zbliżę
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-01-20 o 20:44
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:43   #1583
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Joł

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Napisałam,że nie mogą. Od początku się tego trzymałam, powiedzenie,że nie chcą jest dla mnie nawet lekko krzywdzące, nie mogłabym obrać takiego punktu widzenia.
Czy ja wiem czy krzywdzące?

"Nie mogą" wskazuje na jakieś ograniczenie, wewnętrzne lub zewnętrze. Nazwałabym to nawet zniewoleniem. To tak jakby nie mogły same decydować czy chcą czy nie chcą, z jakichkolwiek powodów.

"Nie chcą", tak jak wspomniałam, bo mają powód ku temu. Lepszy czy gorszy, ale jednak wskazuje to na czynny wybór, a nie nakaz ze strony oprawcy, czy jakiś wewnętrzny nakaz.

Każda opcja jest dobra, nie ma złej.

Dekoloryzowałam wczoraj włosy. Chciałam się pozbyć pozostałości po szamponetce 4-8 myć. Nie pozbyłam się ich do końca Załamka.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:52   #1584
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Dekoloryzowałam wczoraj włosy. Chciałam się pozbyć pozostałości po szamponetce 4-8 myć. Nie pozbyłam się ich do końca Załamka.
widzę, że masz ten sam problem, co ja...
a już miałam 5-miesieczny odrost
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:59   #1585
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
TŻ mówi że pewnie trzeba coś w ustawieniach kompa kliknąć, ale to już ktoś musi sam zobaczyć bo wróżką niestety nie jest

I tak dzięki.
Próbujemy coś z TŻ grzebać w ustawieniach.
Próbowaliśmy podłączyć do jego kompa (jest 5 lat starszy od mojego i ma jeszcze inny system operacyjny), ale niestety to samo. Już się zastanawiam czy to nie wina telewizora. Bo to jakiś badziew firmy krzak.

No nic. Będę dalej próbować i może przywlekę jakiegoś elektronika/informatyka do domu, i mi to podłączy.

To jaki przepis chcesz?
Może Muffinki kawowo-orzechowe? Mój autorski przepis.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:04   #1586
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
widzę, że masz ten sam problem, co ja...
a już miałam 5-miesieczny odrost
No a jak pamiętam też naturalki zapuszczasz?
To jest najgorsze, że człowiek tyle zapuszcza, strzeli jakiś pomysł do głowy i co...
Bo jak się farbuje to rybka, nie jest to jakiś wielki problem

A tu już o sodyczach. Muffinki, nigdy nie jadłam a zjadłabym.

Od kiedy nie jem słodyczy to jem dużo jabłek, do przesady. W kiszkach mi się poprzewraca Ale tak mi się chce słodkiego
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:17   #1587
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

http://allegro.pl/chantal-color-peel...938925409.html chyba zamówię, pamiętam, że Siempre pisała, że nie zniszczył za bardzo włosów

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
No a jak pamiętam też naturalki zapuszczasz?
To jest najgorsze, że człowiek tyle zapuszcza, strzeli jakiś pomysł do głowy i co...
Bo jak się farbuje to rybka, nie jest to jakiś wielki problem
zapuszczam jakiej szamponetki użyłaś? ja Marion...
zawsze używałam Joanny/Venity i się zmywały w 100% a tu takie coś
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:47   #1588
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ula ja mogę się podzielić dwoma dietami ułożonymi przez dyplomowane dietetyczki
Tylko żebym ja się zaczęła do nich stosować
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:49   #1589
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/chantal-color-peel...938925409.html chyba zamówię, pamiętam, że Siempre pisała, że nie zniszczył za bardzo włosów

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------


zapuszczam jakiej szamponetki użyłaś? ja Marion...
zawsze używałam Joanny/Venity i się zmywały w 100% a tu takie coś
Ja wczoraj to użyłam No nie zniszczył, choć mycie wielokrotne dość wysuszyło, ale da się to naprawić
Kupię jeszcze raz, jak będę miała kasę.

Coś tam ruszył, mam wreszcie jaśniejsze włosy, ale jest ta ruda poświata.

Najpierw przed ostatkami Marion Kawowy brąz (świńswto najgorsze) potem na Sylwka czekoladowy, też Marion, bo tamta się nie zmyła i wyglądało to słabo. No i ta druga szybciej się zmyła a chyba własnie pozostałości po tej pierwszej tak długo trzymają

Więc wielkie NIE dla Mariona Kawowy Brąz 4-8 myć.

A Ty jakiego odcienia użyłaś?
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:58   #1590
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj to użyłam No nie zniszczył, choć mycie wielokrotne dość wysuszyło, ale da się to naprawić
Kupię jeszcze raz, jak będę miała kasę.

Coś tam ruszył, mam wreszcie jaśniejsze włosy, ale jest ta ruda poświata.

Najpierw przed ostatkami Marion Kawowy brąz (świńswto najgorsze) potem na Sylwka czekoladowy, też Marion, bo tamta się nie zmyła i wyglądało to słabo. No i ta druga szybciej się zmyła a chyba własnie pozostałości po tej pierwszej tak długo trzymają

Więc wielkie NIE dla Mariona Kawowy Brąz 4-8 myć.

A Ty jakiego odcienia użyłaś?
:O dokładnie tym samym!
a czekoladowy brąz czeka w szafce razem z Venitą... ale Venity jeszcze kiedyś użyję...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.