Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 17:16   #3061
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Respiro
Miło Cię "widzieć"

Widziałam album - ślicznie wyglądasz!

Jeśli chodzi o 02 od Armaniego to próbowałam i muszę przyznać,że wygląda bardzo ładnie, ale wciąż się zastanawiam mocno przed ewentualnym kupnem z racji ceny.

A co było u Ciebie nie tak z kolorem w Lasting Silk?

Kurcze,jesli chodzi o mnie to mógłby mieć minimalnie więcej żółtych tonów

Givenchy nie próbowałam,chętnie mu się przyjrzę.. czy wspomniany przez Ciebie odcień jest dostępny w polskich perfumeriach?

P.s Patrząc na zdjęcia wydaje mi się,że Twoja cera jest bardziej mleczna podczas gdy moja minimalnie żółtawa ale z lekkimi zaczerwieniami

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
NC15 to chlodne czy cieple podtony? Nie moge sobie wbic do glowy tej MACowej numeracji...
Wydaje mi sie, ze 2ki z Lasting/Luminous Silk Armaniego moga byc ciut za jasne, ale pewnosci nie mam. Lasting Silk to rewelacyjny podklad. w sumie teraz sobie przypomnialam, ze ostatnio 2 ktora kupilam z Lastinga byla wyraznie ciemniejsza od poprzedniej, wiec niewykluczone, ze cos zmienili. Moze na korzysc dla Ciebie?
NC15 nie ma różowych tonów i dla mnie jest to kolor idealny - jak druga skóra, rewelacyjnie dobrany

Nie rozumiem dlaczego nagle zaczał mnie uczulać?

Hm, może uda mi się poprosić w Douglasie o próbkę Lasting Silk'a to wtedy bym sobie go jeszcze raz ponosiła i poobserwowała.

Dużym plusem jest to,że jak już raz go testowałam to nie utleniał się


Powiem wam,że ostatnio zamówiłam sobie też Revlon PhotoReady w kolorze 002 Vanilla i użyłam tylko raz,dla przetestowania koloru, ale muszę przyznać,że jest bardzo dobrze dobrany, prawie tak fajnie jak MAC Problem za to taki,że po niedługim czasie zaczynam się świecić jak bombka choinkowa z brokatem

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

A, wpisałam ten podkład Givenchy w wyszukiwarkę i już widzę,że przeglądałam wcześniej

"Porcelain" w nazwie odcienia trochę mnie niepokoi, bo kojarzy mi się z różowymi tonami,no ale chętnie go wypróbuje jeśli będzie taka opcja

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

O! Właśnie mi się jedna rzecz przypomniała

Mianowicie: używałam jakiś czas temu podkładu kryjącego Pharmaceris w odcieniu 01 Ivory. Rzeczywiście, był jaśniutki, niby idealny kolorem,ale.. no właśnie - jest jedno "ale" - kolor był jasny w strone bieli a nie beżu czy żółtego (przynajmniej na mojej twarzy) i wyglądałam jakbym była chora, biała jak ściana, dziwnie po prostu.
I wydaje mi się,że podobny efekt miałam po Lasting Silk,ale to musiałabym jeszcze zweryfikować
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 17:22   #3062
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Probke powinnas dostac bez problemu. Lasting Silk to rewelacyjny podklad i cena jest IMHO w pelni adekwatna do wlasciwosci. Szkoda, ze dla mnie jest za ciemny.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 17:28   #3063
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Ta dziewczyna ma rewelacyjnego bloga i jest mega kusicielką

http://strefaprozniaka.blogspot.com/...kad-cziii.html

Ja to mam chrapkę na Lancome Teint Idole Ultra w odcieniu 005, ale nie ma go w PL stacjonarnie a w ciemno zamawiać podkład za prawie 200zł tylko z powodu chęci zobaczenia koloru... ekhm..

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Probke powinnas dostac bez problemu. Lasting Silk to rewelacyjny podklad i cena jest IMHO w pelni adekwatna do wlasciwosci. Szkoda, ze dla mnie jest za ciemny.
Kurcze, szkoda, a dużo za ciemny? Nie mogłbyś spróbować go rozjaśnić innym albo coś?

A powiedz mi, moja droga, on ma żółte tony? Bo w necie tak piszą, na swatchach też tak wygląda, a po nałożeniu go przez Panią w Douglasie od razu miałam wrażenie,że jest taki hmm biały.
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 17:35   #3064
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Jest zoltawy, nie widze w nim rozu. Ja moj rozjasniam bialym face atelier, ale to juz nie to samo.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 17:56   #3065
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Respiro
Miło Cię "widzieć"

Widziałam album - ślicznie wyglądasz!


Jeśli chodzi o 02 od Armaniego to próbowałam i muszę przyznać,że wygląda bardzo ładnie, ale wciąż się zastanawiam mocno przed ewentualnym kupnem z racji ceny.

A co było u Ciebie nie tak z kolorem w Lasting Silk?

Kurcze,jesli chodzi o mnie to mógłby mieć minimalnie więcej żółtych tonów

Givenchy nie próbowałam,chętnie mu się przyjrzę.. czy wspomniany przez Ciebie odcień jest dostępny w polskich perfumeriach?

P.s Patrząc na zdjęcia wydaje mi się,że Twoja cera jest bardziej mleczna podczas gdy moja minimalnie żółtawa ale z lekkimi zaczerwieniami

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------



NC15 nie ma różowych tonów i dla mnie jest to kolor idealny - jak druga skóra, rewelacyjnie dobrany

Nie rozumiem dlaczego nagle zaczał mnie uczulać?

Hm, może uda mi się poprosić w Douglasie o próbkę Lasting Silk'a to wtedy bym sobie go jeszcze raz ponosiła i poobserwowała.

Dużym plusem jest to,że jak już raz go testowałam to nie utleniał się


Powiem wam,że ostatnio zamówiłam sobie też Revlon PhotoReady w kolorze 002 Vanilla i użyłam tylko raz,dla przetestowania koloru, ale muszę przyznać,że jest bardzo dobrze dobrany, prawie tak fajnie jak MAC Problem za to taki,że po niedługim czasie zaczynam się świecić jak bombka choinkowa z brokatem

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

A, wpisałam ten podkład Givenchy w wyszukiwarkę i już widzę,że przeglądałam wcześniej

"Porcelain" w nazwie odcienia trochę mnie niepokoi, bo kojarzy mi się z różowymi tonami,no ale chętnie go wypróbuje jeśli będzie taka opcja

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

O! Właśnie mi się jedna rzecz przypomniała

Mianowicie: używałam jakiś czas temu podkładu kryjącego Pharmaceris w odcieniu 01 Ivory. Rzeczywiście, był jaśniutki, niby idealny kolorem,ale.. no właśnie - jest jedno "ale" - kolor był jasny w strone bieli a nie beżu czy żółtego (przynajmniej na mojej twarzy) i wyglądałam jakbym była chora, biała jak ściana, dziwnie po prostu.
I wydaje mi się,że podobny efekt miałam po Lasting Silk,ale to musiałabym jeszcze zweryfikować


u mnie był ciut za ciemny, gdyby był bardziej rozbielony, to byłoby idealnie

masz rację, ja mam mleczno-żółtą cerę

Givenchy jest neutralny, ale bardziej podchodzi pod żółte podtony. Ja miałam próbkę z Sephory, bo w Douglasie go nie widziałam.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 18:05   #3066
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna ma rewelacyjnego bloga i jest mega kusicielką

http://strefaprozniaka.blogspot.com/...kad-cziii.html

Ja to mam chrapkę na Lancome Teint Idole Ultra w odcieniu 005, ale nie ma go w PL stacjonarnie a w ciemno zamawiać podkład za prawie 200zł tylko z powodu chęci zobaczenia koloru... ekhm..

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



Kurcze, szkoda, a dużo za ciemny? Nie mogłbyś spróbować go rozjaśnić innym albo coś?

A powiedz mi, moja droga, on ma żółte tony? Bo w necie tak piszą, na swatchach też tak wygląda, a po nałożeniu go przez Panią w Douglasie od razu miałam wrażenie,że jest taki hmm biały.
Nasza "stara, dobra quench", szkoda że już się od dawna na wątku nie pojawia
Na zdjęciu faktycznie masz buzię troszkę ciemniejszą i bardziej różową i mam to samo że w świetle dziennym niektóre mazideła wyglądają jaśniutko a już w mieszkaniu tak buro beżowo
Ma ktoś sampelki w woreczkach strunowych jakiś nietrafionych kolorystycznie minerałków w odcieniach oliwkowych/neutralnych/lekko żółtawych? Mam saszetki su:m37 air rising CC cream jakby ktoś chciał spróbować mogę też próbki odkupić jeśli ktoś ma na zbyciu Amilie, Lily Lolo itp.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 14:41   #3067
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Jak tu cicho...
Przyszedł dziś do mnie Pierre Rene Skin Balance, mam nieco czarne myśli, bo wcale nie wygląda na jasny, przynajmniej na ręce, ale może się jako tako dopasuje do cery. Jak nie, trudno, muszę mieć cokolwiek do facjaty
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 16:40   #3068
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

O, ja też kupiłam skin balance, jeden najjaśniejszy i dwa ciemniejsze, ale to do malowania innych.
Jutro powinien przyjść, jestem ultra ciekawa :P Choć ja i tak teraz minerały, a w tym momencie w sumie sam puder, bo Locacid daje mi popalić i wszystko mi złazi po godzinie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 17:49   #3069
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

dziewczyny a testowała może któreś z was podkład z Bell Illumi? Bo oceny na KWC ma bardzo zachęcające i w recenzjach wiele razy pojawia się że naprawdę jest jasny, jednak w internecie nie mogę znaleźć swatchy (a wiadomo jak to jest z opiniami o jasności) a nie uśmiecha mi się wycieczka do Natury jeśli ma się okazać pomarańczkiem. Takie same pytanie tyczy się BB od Bell
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:23   #3070
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

BB i CC od Bell ciapałam po ręce, dość jasne acz nie blade i najjaśniejsze kolory różowe, szczególnie w CC, nigdy chyba nie widziałam takiej świnki.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:43   #3071
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
BB i CC od Bell ciapałam po ręce, dość jasne acz nie blade i najjaśniejsze kolory różowe, szczególnie w CC, nigdy chyba nie widziałam takiej świnki.
a jasność chociażby na poziomie Revlona Colorstay 150? chyba muszę obadać przy najbliższej okazji
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 21:49   #3072
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Coś w tym stylu. Nie wiem, jak z utlenianiem.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 10:30   #3073
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
BB i CC od Bell ciapałam po ręce, dość jasne acz nie blade i najjaśniejsze kolory różowe, szczególnie w CC, nigdy chyba nie widziałam takiej świnki.
CC Bell miałam i odcień nude, czyli najjaśniejszy może mi robić za opaleniznę w tubce wbrew temu co ktoś na KWC napisał, że "naprawdę jasny i dopasowuje się do bladej skóry", osoby recenzujące bladej skóry chyba nawet nie widziały Tak ogólnie to ten cc krem jest według mnie świetny może konkurować z koreańskimi jeśli chodzi o genialne wtopienie i niewidoczność na buzi tylko te ciemne kolory
Illumi wydaje się bardziej żółte i podejrzewam że po utlenieniu może być jeszcze ciemniejsze. Do zwykłej jasnej cery będą ok ale jeśli chodzi o naprawdę bledziutką buzię to ciemność będzie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:09   #3074
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mnie też wnerwiają recenzje, gdzie ktoś pisze o cerze jak u trupa i świetnym dopasowaniu podkładu a recenzuje jakąś ciemnicę
W pobliskiej drogerii stoi szafa z Bell, to macałam trochę podkładów, wprawdzie Perfect Skin początkowo wydawał się jasny ale potem koszmarnie się utlenił
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 20:49   #3075
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
dziewczyny a testowała może któreś z was podkład z Bell Illumi? Bo oceny na KWC ma bardzo zachęcające i w recenzjach wiele razy pojawia się że naprawdę jest jasny, jednak w internecie nie mogę znaleźć swatchy (a wiadomo jak to jest z opiniami o jasności) a nie uśmiecha mi się wycieczka do Natury jeśli ma się okazać pomarańczkiem. Takie same pytanie tyczy się BB od Bell
Ciemny i utlenia się. Nawet w wakacje był dla mnie za ciemny. Oddałam mamie, która nie ma jasnej cery i dla niej jest ok. Więc nic specjalnego. W ogóle nie polecam podkładów i X-kremów Bell bo wszystkie jak jeden mąż ciemnieją.
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 10:11   #3076
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Quench! Gdzies sie podziewala?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:44   #3077
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

to chyba odpuszczę... A możecie mi powiedzieć jak jest z tym nowym odcieniem Skin Balance Pierre Rene? W recenzjach porównywany do 150 Buff Revlona, i gdyby faktycznie tak było byłabym bardzo zadowolona I jeszcze jedno: jakie on ma właściwości - jedne recenzje mówią że matuje, inne że do matu trzeba przypudrować. Mam skórę suchą więc matowa formuła by mi nie podeszła.
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:50   #3078
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Do mnie wlasnie wczoraj przyszedl, postaram sie wieczorem wrzucic swatche - choc nie do konca mam do czego sie odniesc :p jakbym miala tak na oko oceniac, to jest cos ciut jasniejszego od najjasniejszego Golden Rose, choc tonacje ma neutralna. Konsystecja fajna, co dotego matu, to zalezy, jakie kto potrzebuje wykonczenie - on zastyga na taka jakby satyne, dla mnie nie trzeba go przypudrowywac, ale jak ktos woli tepy mat, to musi.
Nie wiem jeszcze jak z utlenianiem. Jutro walne go na facjate na caly dzien i bede miala troche wiecej do powiedzenia :p
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 13:55   #3079
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja mam ten najjaśniejszy Skin Balance.
Kryje dobrze, powiedziałabym że baardzo dobrze. Odzwyczaiłam się od tak kryjących podkładów. Ciemnieje to fakt, dla extra bladolicych będzie to zdecydowany minus. Na mojej twarzy wygląda bardzo fajnie. Trwałość oceniam na 5. Kolorem też przypomina mi Revlon.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 14:31   #3080
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Oj kusicie dziewczęta. Mi Revlon 150 pasuje idealnie kolorem w zimie, ale niestety mnie sciąga po kilku godzinach, a skórę mam suchą. Chyba się skuszę na Skin Balance, w końcu 25 zł to nie majątek a może będzie lepszy
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 16:04   #3081
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

hej, też szukam idealnego podkładu (jasny, kryjący, ale nie maska), u mnie problem trochę inny, szyja blado- żółta, dekolt oraz buzia ciemniejsze i różowawe i bądź tu mądry... a co myślicie o MAC, znajdę tam coś jasnego?
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 17:05   #3082
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 17:16   #3083
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Mac Studio Sculpt jest jasny.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:20   #3084
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
hej, też szukam idealnego podkładu (jasny, kryjący, ale nie maska), u mnie problem trochę inny, szyja blado- żółta, dekolt oraz buzia ciemniejsze i różowawe i bądź tu mądry...
Mam dokładnie tak samo, szyja jest oliwkowożółta i jasna, twarz przez naczynka już różowa i ciemniejsza. Już fakt znalezienia czegoś jasnego graniczy z cudem, ale potem mam jeszcze problem, że jak nakładam coś ciut jaśniejszego od twarzy, to okropnie wygląda i podkreśla wszystkie niedoskonałości. Bleh :P

Pod spodem swatch ze Skin Balance, tak jak mówię, ciężko mi z czymkolwiek popularnym porównać, bo po prostu nie używam ani bourjois ani Revlona (colorstay, brrr). Wypowiadać się o jakości na razie nie będę, jutro sprawdzę, czy w ogóle moja twarz go toleruje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7084.jpg (41,7 KB, 72 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:27   #3085
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo, szyja jest oliwkowożółta i jasna, twarz przez naczynka już różowa i ciemniejsza. Już fakt znalezienia czegoś jasnego graniczy z cudem, ale potem mam jeszcze problem, że jak nakładam coś ciut jaśniejszego od twarzy, to okropnie wygląda i podkreśla wszystkie niedoskonałości. Bleh :P

Pod spodem swatch ze Skin Balance, tak jak mówię, ciężko mi z czymkolwiek popularnym porównać, bo po prostu nie używam ani bourjois ani Revlona (colorstay, brrr). Wypowiadać się o jakości na razie nie będę, jutro sprawdzę, czy w ogóle moja twarz go toleruje.
Nie wyglada na bardzo jasny,ale przynajmniej nie jest różowy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 21:35   #3086
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Quench! Gdzies sie podziewala?
Ach, życie Dwie prace, zaręczyny, przeprowadzka. Miłość do podkładów jest jednak niezmienna

Jeśli chodzi o MAC-a, to ja mogę polecić Matchmaster. W butli wydaje się ciemny ale u mnie na twarzy jaśnieje. Dziwna rzecz
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 21:53   #3087
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A jak mniej więcej z kryciem? Bo kusi, nie powiem
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:26   #3088
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Noodle Soup a czego kochana używasz?
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:30   #3089
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
Noodle Soup a czego kochana używasz?
Zazwyczaj mineralow, a obecnie niczego - przechodze kuracje retinoidami i moja twarz jest tak styrana, ze nakladanie czegokolwiek nie ma sensu, bo albo i tak mi sie zwazy, albo zluszczy i wygladam okropnie. Takze tylko korektor pod oczy plus puder dr Hauschki.

Dzisiaj wyjatkowo nalozylam Pierre rene. Kolor o ton - pol tonu za ciemny, niestety. Kryje ladnie, zobacze jak z trwaloscia, jak przetrwa 3 godziny to bedzie sukces :p podoba mi sie wykonczenie i to jak sie zachowuje na skorze.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 10:42   #3090
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Słoneczka, to moje swatch i kolor szyi i buzi, jednym słowem klops z tymi co mam


1, Bell Long Lasting 01 Beige
2. Lioele Triple the Solution
3. Rimmel Match Perffection 010 Light Porcelain
4. Revlon Colorstay 150 buff
5. Lancome Teint Miracele 005
6. Maybelline Affinitone 03 Light Sand Beige
7. Pharmaceris intensywnioe kryjący Ivory 01
8. Rimmel Wake Me Up 100 ivory
9. Essence Stay all day 20 soft nude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0266.jpg (33,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0277.jpg (36,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fejs.jpg (13,2 KB, 46 załadowań)
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.