Cilest - zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 21:17   #331
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ja tez, zanim zaczelam brac tabletki przeczytalam watek i sie wystraszylam
Ja dałam za swoje 18.50, etraz sugerowana cena jest 19zł. Wiec jesli chodzi cenowo to jest dobrze. Ale nabardziej mnie zszokowalo jak na poczatku watku przeczyatalam "na cilescie zaszlam w ciaze"
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:48   #332
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Cilest - zbiorczy

U mnie kosztuje 17 zł .. wiec niedrogo

Ja wciąż mam lekkie nudnosci, ale jest lepiej niż bylo na poczatku. Może to jednak byla wina,ze zaczelam nosic okulary ktore teraz odstawilam, bo dolegliwosci mi sie skumulowaly ..
Oprócz nudnosci i osłabienia zauwazylam jeszcze huśtawki nastrojów, i moj chlopak tez to zauwazyl Raz mam świetny humor, a za chwile jestem zla i wkurzona Mam nadzieje ze mi to przejdzie
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:45   #333
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Cilest - zbiorczy

To ja szaleje z cenami - 22zl
Ja narazie odczuwam niewielkie zawroty glowy, chociaz nie moge zrzucic winy wylacznie na tabletki. Tak sie zdarzylo, ze musialam dzwignac dosc duzy ciezar, a wczesniej nie jadlam sniadania (u mnie bez niego ani rusz)
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:03   #334
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ja placilam 13,a teraz place 15 zlotych. Poza kilkoma kilogramami wiecej(ktore nawiasem mowiac byly mi potrzebne) i humorkami nic mi nie jest
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:31   #335
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Cilest - zbiorczy

Natalczak, a gdzie kupujesz w Trojmiescie?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 19:59   #336
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Cilest - zbiorczy

A ja przyjełam dopiero 2 tabletkę. Zobaczymy jak będzie, ale te Wasze komentarze mnie nieźle wystraszyły
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:05   #337
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Cilest - zbiorczy

nafiyqa-> w gdyni chylonii,ulicy nie pamietam rozewska albo gniewska,jakos tak
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 21:10   #338
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Cilest - zbiorczy

A przepraszam, wkradla sie pomylka, zle zrozumialam TZta, ktory ostatnio kupowal mi tabsy. Zaplacil 15zl, a nie jak wczesniej pisalam 22
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 15:20   #339
Kurpianka
Zadomowienie
 
Avatar Kurpianka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 095
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ja za swoje tabletki płacę 22.11 zł
__________________
Wymianka!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post84634771

Zapraszam
Kurpianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:24   #340
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ja sie czuje juz tak wspaniale jak bym w ogole nie brala
i humor mi dopisuje i ogolne samopoczucie, ani nie plamie, libido jeszcze nie spada i oby tak sotalo pozytywnie
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 23:00   #341
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Cilest - zbiorczy

Ze mna tez nie jest tak zle. Bylam przestraszona dolegliwosciami, ktore tu opisywalyscie, ale u mnie jednak sie nie sprawdzaja. Miewam zawroty glowy, ale to z cala pewnoscia moge zrzucic na kiepskie odzywianie sie ostatnimi czasy. Libido nie spadlo, humorki mialam zawsze, suchosci nie zauwazylam - mam nadzieje, ze tak zostanie
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 10:36   #342
abrico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 61
Dot.: Cilest - zbiorczy

ja bralam Cilest przez 6 miesiecy i na poczatku bylo tak ze mialam nudnosci gdy rano wstawalam itp. Później sie wszystko unormowalo i bylo ok a pozniej moj TŻ nie mogl ze mna wytrzymac;] ciagłe humorki, raz plakalam i raz smialam sie ;] samopoczucie bylo do d**y;/ czulam ze musze je zmienic;] zmienilam na Yasmin i jak narazie jest ok,nie czuje zebym je brala(mam nadzieje ze dzialaja) po Cilescie przytylam 3 kilo i pojawil mi sie celulit . mam nadzieje ze to spadnie i pozbede sie tego;] Yasmin dopiero zaczelam brac a wiec wszystko przedemna.Cilest to ogolnie złe tabletki ant.
abrico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 21:56   #343
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Cilest - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abrico Pokaż wiadomość
ja bralam Cilest przez 6 miesiecy i na poczatku bylo tak ze mialam nudnosci gdy rano wstawalam itp. Później sie wszystko unormowalo i bylo ok a pozniej moj TŻ nie mogl ze mna wytrzymac;] ciagłe humorki, raz plakalam i raz smialam sie ;] samopoczucie bylo do d**y;/ czulam ze musze je zmienic;] zmienilam na Yasmin i jak narazie jest ok,nie czuje zebym je brala(mam nadzieje ze dzialaja) po Cilescie przytylam 3 kilo i pojawil mi sie celulit . mam nadzieje ze to spadnie i pozbede sie tego;] Yasmin dopiero zaczelam brac a wiec wszystko przedemna.Cilest to ogolnie złe tabletki ant.
na jakiej podstawie twierdzisz, ze cilest to złe tabletki anty ?
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 18:18   #344
tajgunia
Raczkowanie
 
Avatar tajgunia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
GG do tajgunia
Dot.: Cilest - zbiorczy

hej dizewcyzny, dołączam się do "użytkowniczek" cilestu. kończe już 2 opakowanie, skutków ubocznych praktycznie brak, jeśli nie biorąc pod uwagę ze chyba piersi mi urosły i apetyt na partnera wzrósł
tajgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 00:28   #345
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Cilest - zbiorczy

ja po cilescie baaaardzo zle sie czulam tak ze musialam odstawic..bol glowy i mdlosci nie do wytrzymania.teraz mam rigevidon i jest o niebo lepiej..w ogole nie czuje ze je biore
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 10:57   #346
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Cilest

Postanowiłam zacząc brac tabletki antykoncepcyjne, ginekolog zapisal mi cilest... Podobno po nich nie przytyje, troche urosna mi piersi i poprawi sie cera... Slyszalam jednak rozne opinie. A jakie wy macie doswiadczenia zwiazane z braniem tabletek antykoncepcyjntch, zwlaszcza cilestu???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 11:01   #347
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Cilest

__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:17   #348
cl4udynk4
Raczkowanie
 
Avatar cl4udynk4
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 201
Dot.: Cilest - zbiorczy

Hej dziewczyny
Postanowilam, ze napisze, bo tez jestem "uzytkowniczka" Cilestu. Biore go juz 1.5 roku i tylko przy pierwszym opakowaniu przypierwszych trzech tabletkach bylo mi jakos tak niedobrze..ale potem wszystko sie unormowalo. Ogolnie to jestem zadowolona z tych tabletek, nie narzekam. Troszeczke tylko mi sie przytylo, ale to mi chyba wyszlo na zdrowie bo teraz lepiej wygladam, bo wczesniej podobno bylam za chuda, no i niedawno tez pojawil sie cellulitis Z moim TŻ-tem nie stosujemy juz zadnych innych zabezpieczen, Cilest w zupelnosci wystarcza. Problemow z humorkami tez raczej nie mam, z natury jestem czasem wybuchowa A jesli chodzi o libido to rowniez nie narzekam Ostatnio za cale opakowanie zaplacilam 53zl.
__________________
...true love never dies...
cl4udynk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:24   #349
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest

wlasnie... uzyj wyszukiwarki zamiast zakladac kilka watkow..
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 18:32   #350
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Cilest

Łączę wątki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 23:31   #351
biene
Raczkowanie
 
Avatar biene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 67
Dot.: Cilest - zbiorczy

Hello. Biorę Cilest od 5 lat. Od początku przyjmowałam je bardzo dobrze. Żadnego złego samopoczucia i skutków ubocznych. Teraz jak poczytałam o tych wszystkich zmianach nastroju to zaczęłam się zastanawiać. Wydaję mi się jednak, że to przypadłość każdej kobiety i niekoniecznie muszą powodować to tabletki. Jeżeli chodzi o kwestię zabezpieczenia, to na szczęście przez te 5 lat, nie zaszłam w ciążę, a uwierzcie mi że wcale się nie oszczędzałam Jako że u mnie w rodzinie panowała klątwa szybkiego zachodzenia w ciążę to stosowałam z poprzednim partnerem i z obecnym TŻ stosunek przerywany w dni przypadające na płodne w okresie. Czasami się zastanawiam, czy sobie odpuścić dodatkowe zabezpieczanie, co o tym sądzicie?

Jeszcze taka informacja dla dziewczyn, które zaczynają przygodę z Cilestem. Zawsze sprawdzajcie na ulotce leków lub spytajcie lekarza, czy leki które bierzecie nie wchodzą w konflikt z tabletkami anty. Uważajcie na rozwolnienia (przepraszam za bezpośredniość) i wymioty, bo może tabletka nie zdążyć się wchłoonąć. Krew mnie zalewa jak ktoś mówi, że Cilest jest nie skuteczny i zaszedł w ciążę, a nie zna takich zasad.
biene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 08:04   #352
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Cilest - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Strasznie mnie dalej dziewczyny, no
Ile u Was kosztuje jedno opakowanie Cilestu? Jestem zdziwiona, bo TZ dzisiaj poszedl do apteki po tabletki i dostal, ale..bez pudeleczka i zadnej ulotki! Po prostu sam blister. Kiedys jak kupowalam inne tabletki, to nigdy nie zdarzyla mi sie taka sytuacja!


2.5 lata temu płaciłam 25 zł potem nagle cena spadła i od ponad 1.5 roku płace 17 zł . Podobno cena zależy od dostawy -- co Apteka cena wyższa .

Ja zażywam juz dość długo Cilest i narazie w ciąże nie zaszłam obecnie zrobilam sobie przerwe TŻ nie ma wiec nie mam obaw :p

Przy zażywaniu tabletek można zajść w ciąże jeśli ma sie np problemy z tarczycą. Przekonała sie o tym moja koleżanka która zażywała sobie przez jakiś czas tabletki aż tu pewnego dnia okazało sie że jest w ciąży --- bardzo sie zdziwiła ale okazało sie że ma problemy z tarczycą i poprostu coś jej hormony zaszwankowały i tabletka nie została przyjęta przez organizm tak jak powinna. Ale to są chyba sporadyczne przypadki.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 10:52   #353
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Cilest

Witam

Wczoraj zażyłam pierwszą tabletkę cilestu, wszystko było ok przez noc Wstałam dzisiaj rano o 6, czułam się dobrze. Wyszłam spod prysznica i się zaczeło... Zaczeło mnie mdlić, głowa była ciężka, nie mogłam ustać na nogach, dłonie mi się trzęsły. Marzyłam tylko o tym by położyć się z powrotem do łóżka! W efekcie nie poszłam do szkoły bo nie byłabym w stanie dojść do autobusu. Położyłam się, przespałam się 2H i wszytskie dolegliwości minęły. Teraz czuje się bardzo dobrze. Hm.. no i moje pytanie, czy też miałyście coś takiego już przy pierwszej tabletce? Wiem, że to DOPIERO PIERWSZA TABLETKA, ale jak tak ma być za każdym razem to mi się to nie uśmiecha...

Pozdrawiam wszystkie kobitki
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 11:03   #354
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Cilest

Ja jeszcze nie zaczelam brac bo czekam na okres ale jestem przerazona tym co tu piszecie! U mnie te wszystkie skutki uboczne bedzie trzeba pomnozyc razy 2 - przytyc nie moge bo juz mam pare kilo za duzo i poczatki celulitu :/ a libido wg mojego chlopaka tez ma za niskie:/ No masakra! A tak sie cieszylam jak je dostalam bo ginekolog powiedzial ze po nich na pewno nie utyje moze mi troche piersi urosna Te skutki uboczne pojawia sie u mnie od samego czytania tego forum
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 14:49   #355
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Cilest

Ja nie miałam skutków ubocznych - nic mi sie nie działo. Powiem tak czuje sie po tych tabletkach świetnie a moje libido jest takie ze hehehe mój chłopak czasami ma dość .
Nie przytyłam -- chociaż bym chciała
Piersi -- troszke się powiększyły
Nie miałam mdłości , głowa też mnie nie bolała , nie plamiłam .
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 18:26   #356
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Cilest

Ja tez poczatkowo bylam zszokowana, gdy naczytalam sie w tym watku o skutkach ubocznych..Ale na szczescie nie bylo tak zle Na samym poczatku, zdaje sie 1go czy 2giego dnia mialam lekkie zawroty, ale to tez niekoniecznie byla wina tabletek, a kiepskiego odzywiania. Ponadto piersi urosly, w ciazy nie jestem, wiec jednak zalety przewazaja
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:34   #357
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Ja nie miałam skutków ubocznych - nic mi sie nie działo. Powiem tak czuje sie po tych tabletkach świetnie a moje libido jest takie ze hehehe mój chłopak czasami ma dość .
Nie przytyłam -- chociaż bym chciała
Piersi -- troszke się powiększyły
Nie miałam mdłości , głowa też mnie nie bolała , nie plamiłam .

Osz Ty szcześciaro! Mam nadzieje, że dzisiaj jak zażyje drugą tablete to jutro rano nie będę się czuła jak przy pierszej. Bo normalnie myślałam, ze ktoś mi arszeniku wsypał do herbaty!
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 08:17   #358
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez madzius_krk Pokaż wiadomość
Osz Ty szcześciaro! Mam nadzieje, że dzisiaj jak zażyje drugą tablete to jutro rano nie będę się czuła jak przy pierszej. Bo normalnie myślałam, ze ktoś mi arszeniku wsypał do herbaty!

Napewno będzie dobrze !

A mam takie pytanko miałaś przed doborem tabletek robione testy Hormonalne ?

Bo dzięki takim testom lekarzowi jest łatwiej dobrac odpowiednie tabletki do twojego organizmu.
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 13:23   #359
madzius_krk
Raczkowanie
 
Avatar madzius_krk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 81
Send a message via Skype™ to madzius_krk
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Napewno będzie dobrze !

A mam takie pytanko miałaś przed doborem tabletek robione testy Hormonalne ?

Bo dzięki takim testom lekarzowi jest łatwiej dobrac odpowiednie tabletki do twojego organizmu.

Nie, niestety nie miałam takowych badań. A Ty miałaś? Dzisiaj niestety również miałam takie perypetie jak ostatnio a to dopiero druga tabletka . Sądzisz, że może mi się to unormować, czy prosić lekarza o zmianę tabletek?
Do gin'a idę przed 20 bieżącego miesiąca więc napewno mu opowiem jak reaguje na CILEST, bo jak mam się czuć po nich tak jak teraz na dłuższą metę, to napewno chce je zmienić !!
__________________
I'm GLAD
madzius_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 13:58   #360
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Cilest

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Napewno będzie dobrze !

A mam takie pytanko miałaś przed doborem tabletek robione testy Hormonalne ?

Bo dzięki takim testom lekarzowi jest łatwiej dobrac odpowiednie tabletki do twojego organizmu.
Własnie to jest problem. Lekarze bardzo rzadko kierują pacjentke na badania hormonalne. Od razu przepisuja tablety które im sie wydaja najlepsze, a przeciez kazda kobieta ma inny organizm. Nieststy dobór tabletek najczesciej obdywa się na zasadzie prób i błędów.

Ja tez nigdy nie miałam badanego poziomu hormonów. Na szczescie Cilest od razu był strzalem w dziesiatkę i czujesie po nimzupełnie normalnie- juz 7 lat, czy nawet 8
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.