Problem z siostrą - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-25, 16:47   #31
patrykowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
I rodzice pozwalaja, żeby nie chodzila do szkoły bo chlopak nocuje czy sobie lewe zwolnienia pisze XD?

Miałem na myśli, że nie zawsze idzie rano do szkoły bo ma lekcje na później, nocuje u niej różnie, od 1 do 3 razy w tygodniu.
patrykowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:50   #32
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Problem z siostrą

"masz zrozumieć potrzeby osoby dorosłej".

edit: masz przeogromnie tolerancyjnych rodziców. jestem w szoku. Moi tez na wiele pozwalali ale nocowanie faceta w środku tygodnia, kiedy ja rano mam iść do skzoły...
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:53   #33
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Problem z siostrą

3 razy w tygodniu? Eee.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:04   #34
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Problem z siostrą

To proponuję jednak zapalić światło jeśli rozmowa mało ją obeszła
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:17   #35
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Problem z siostrą

Skoro rodzice pozwalają, żeby chłopak spał u ich (uczącej się) córki 3 razy w tygodniu, to nie wiem czy naskarżenie na nią cokolwiek pomoże...

Ja bym zachowywała się złośliwie i zapalała im światło, zaczynała z nimi rozmawiać w trakcie zabawiania się, włączała komputer, nagrywała ich itp. itd. Aczkolwiek widzę, że siostra to typ rozwydrzonej nastolatki, która czuje się już mocno dorosła (bo seks uprawia, chłopak w zasadzie u niej pomieszkuje za pozwoleniem rodziców) i pewnie będzie się awanturowała i czuła mocno pokrzywdzona. W końcu ona jest dorosła i ma swoje potrzeby, prawda?
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:20   #36
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Skoro rodzice pozwalają, żeby chłopak spał u ich (uczącej się) córki 3 razy w tygodniu, to nie wiem czy naskarżenie na nią cokolwiek pomoże...

Ja bym zachowywała się złośliwie i zapalała im światło, zaczynała z nimi rozmawiać w trakcie zabawiania się, włączała komputer, nagrywała ich itp. itd. Aczkolwiek widzę, że siostra to typ rozwydrzonej nastolatki, która czuje się już mocno dorosła (bo seks uprawia, chłopak w zasadzie u niej pomieszkuje za pozwoleniem rodziców) i pewnie będzie się awanturowała i czuła mocno pokrzywdzona. W końcu ona jest dorosła i ma swoje potrzeby, prawda?
Aż skończy im się ochota
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:51   #37
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Problem z siostrą

Obrzydliwe. Powiedziałabym im obojgu, że mi to przeszkadza, jest to dla mnie niesmaczne i jeśli jeszcze raz się to powtórzy, rodzice zostaną o tym poinformowani. Jestem w szoku, że oni nie czują żadnego skrępowania i zachowują się jak zwierzaki. Ani siostra, ani jej facet nie dorośli jeszcze do sexu. Zresztą widać po jej odzywkach, że to bardzo niedojrzała osoba. Nie przejmuj się gorszymi kontaktami z siostra. Kiedyś dorośnie i zrozumie, a jaka nie to już jej problem.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 18:19   #38
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Problem z siostrą

Twoja siostra jest obrzydliwa robiąc to przy Tobie

Ja może wstrzymałabym się z ujawnianiem szczegółów rodzicom, ale na pewno powiedziałabym im, że nie życzysz sobie obcego fagasa pomieszkiwającego w Twoim pokoju i liczyłabym, że rodzice jej tego zabronią. Jak typek chce zakisić ogóra (określenie prymitywne - idealnie pasujące do zachowania tej "uroczej" parki) to niech po nią przyjeżdża i zabiera do siebie albo gdziekolwiek indziej.
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:08   #39
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Problem z siostrą

O ile ten wątek to nie prowokacja, co biorę pod uwagę, to najbardziej dziwi mnie zachowanie rodziców autora. Pozwalają swojej nastoletniej córce aby nocował u niej facet, podczas gdy ona dzieli pokój z bratem. Coś tu jest nie halo Jeszcze rozumiem awaryjna sytuacja po jakiejś imprezie, ale tak notorycznie. Zgroza To ich dom i oni ustalają zasady. Jesli ta sytuacja to nie żart to dlaczego autor ma się męczyć? może niech i on sprowadzi sobie jakąś dziewczyne do pokoju
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:11   #40
Lunola
Raczkowanie
 
Avatar Lunola
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 443
Dot.: Problem z siostrą

A może daj do zrozumienia jej chłopakowi, że wszystko słyszysz? To, że ona się nie wstydzi bo jest ,,dorosła" nie oznacza, że chłopak będzie czuł się z tą świadomością komfortowo.
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!"
Lunola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:11   #41
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z siostrą

A czemu pannica nie sypia u niego? Jak już pracuje to chyba jest starszy i w miarę usamodzielniony ( patrz: ma swoje mieszkanie, swój pokój)
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 21:21   #42
misthy
Rozeznanie
 
Avatar misthy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrc
Wiadomości: 627
Dot.: Problem z siostrą

OMG to jakis koszmar
ja bym od razu powiedziala siostrze co wyrabia a najwyzej poszlabym do rodzicow. ona nie moze tak sie zachowywac...w ogole to dla mnie nie pojete jak mozna przy kims w pokoju. i niewazne czy spi czy nie... musisz cos z tym zrobic serio

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

hehe ja mam pomysl...skoro rodzice tacy chetni na nocowanie chlopaka u nich to niech ida do rodzicow sie pokochac
__________________
Warto wierzyć w miłość bo gdzieś jest ktoś kto też w nią wierzy!

18.04.2015 - 14:00 sakramentalne tak
misthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:27   #43
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez ToniaZhivago Pokaż wiadomość
A czemu pannica nie sypia u niego? Jak już pracuje to chyba jest starszy i w miarę usamodzielniony ( patrz: ma swoje mieszkanie, swój pokój)
on do niej przyjeżdża bo ma samochód, wiec lepszy sposób transportu.

któraś z dziewczyn dobrze pisze- może zasugerowanie chłopakowi, że wiesz co się dzieje w nocy w łóżku obok sprawi, że przestaną to robić, bo kolesiowi będzie głupio.
chyba, że to taki sam prymityw i dorosły człowiek jak siostra, wtedy nie ma o czym mówić.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 21:41   #44
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Problem z siostrą

Dziewczyny już dużo doradziły.
A ja chciałam zapytać, czy nie łatwiej byłoby jednak porozmawiać z rodzicami, ale nie mówiąc wprost, że oni uprawiają seks zeby nie wkopać siostry.
Na przykład możesz powiedzieć im, a właściwie poprosić, czy mogliby jakoś ograniczyć ilość noclegów Tż siosrty, bo jednak w ciągu tygodnia kiedy musisz wstawać rano do szkoły krępujesz się/ nie możesz w nocy spać bo oni oglądają film, rozmawiają no cokolwiek. Ogólnie uderzyć w stronę twojego braku intymności i spokoju we własnym pokoju. Jeśli nie poskutkuje rozmowa to przenoś się w nocy do pokoju rodziców mówiąc im, że tam nie możesz spać bo przeszkadza siostra i jej Tż. Kilka takich nocy i pewnie jakoś w końcu zareagują
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:06   #45
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Problem z siostrą

Uprawianie seksu PRZY osobie, która nie chce być tego świadkiem jest formą przemocy seksualnej. To nie jest "za ścianą", to nie są "odgłosy w oddali", to jest bzykająca się łóżko obok siostra. Dajcie spokój. Ja bym powiedziała rodziców ALBO porozmawiała z facetem siostry.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:33   #46
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
on do niej przyjeżdża bo ma samochód, wiec lepszy sposób transportu.

któraś z dziewczyn dobrze pisze- może zasugerowanie chłopakowi, że wiesz co się dzieje w nocy w łóżku obok sprawi, że przestaną to robić, bo kolesiowi będzie głupio.
chyba, że to taki sam prymityw i dorosły człowiek jak siostra, wtedy nie ma o czym mówić.
Gorzej jak sie okaze ze ich to po prostu kreci jak ktos ich slyszy
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 22:48   #47
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Dziewczyny już dużo doradziły.
A ja chciałam zapytać, czy nie łatwiej byłoby jednak porozmawiać z rodzicami, ale nie mówiąc wprost, że oni uprawiają seks zeby nie wkopać siostry.
Na przykład możesz powiedzieć im, a właściwie poprosić, czy mogliby jakoś ograniczyć ilość noclegów Tż siosrty, bo jednak w ciągu tygodnia kiedy musisz wstawać rano do szkoły krępujesz się/ nie możesz w nocy spać bo oni oglądają film, rozmawiają no cokolwiek. Ogólnie uderzyć w stronę twojego braku intymności i spokoju we własnym pokoju. Jeśli nie poskutkuje rozmowa to przenoś się w nocy do pokoju rodziców mówiąc im, że tam nie możesz spać bo przeszkadza siostra i jej Tż. Kilka takich nocy i pewnie jakoś w końcu zareagują

Nie wkopać siostry? Ona się jakoś bratem nie przejmuje. Powie rodzicom, że oglądają film, gadają do późna a potem jak wyzna prawdę to rodzice uznają, że kłamie, wymyśla czy, że jest zazdrosny o siostrę. Jak powie o braku intymności, spokoju to będzie, że jest złym bratem i nieprzyjaznym, niemiłym ,,szwagrem". Ja bym powiedziała od razu prosto z mostu.

Edytowane przez 201702092106
Czas edycji: 2015-02-25 o 22:49
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:22   #48
miss_rubia
Raczkowanie
 
Avatar miss_rubia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 54
Dot.: Problem z siostrą

A czemu to chlopak nie przyjedzie i nie zabierze siostry do siebie na noc? Czy on tylko przyjezdza na noc i posiedziec i nie wychodza nawet nigdzie? dziwny zwiazek....
__________________
I'm chasing my dreams...in high heels, of course!
miss_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:30   #49
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Problem z siostrą

po 1 to niech Twoja siostra nie porównuje tego, że niby przyłapala Cię parę razy na masturbacji do tego, że sama 3 x w tygodniu funduje Ci słuchowisko z własnego gorącego seksu i zachowuje się, jakby co najmniej o krok dzielił ją od orgii.

Po 2 jak ją to tak boli, to powiedz jej, że jesteście kwita, limit wyczerpany i od teraz koniec z orgietkami.

Po 3 zapytaj, czy naprawde, ale to naprawde nie przeszkadza jej, że za każdym razem wiesz doskonale co się dzieje, bo nie śpisz, i czy serio jej to wisi że robią z siebie przysłowiowe kino.

po 4 powiedz, że się przez nich i ich harce zwyczajnie nie wysypiasz. W koncu albo Cię budzą albo nie dają zasnąć.

po 5 to ten chłopak nie ma za grosz honoru, żeby tak się zwalać komuś do 2pokojowego mieszkania na noclegi 3 x w tygodniu przy czym pokój jest dzielony z rodzenstwem.
w mojej ocenie to Twoja siostra zachowuje się jak desperatka, zgadza się na takie warunki byle jej chłop nie rzucił.

po 6 Twoich rodziców za bardzo nie ogarniam. No chyba, że wymyślili sobie, że lepiej, żeby młodzi siedzieli u Was w domu i byli pod kontrolą.
Niezła częstotliwość jak na taki brak warunków (rzadko który młody człowiek ma takie możliwości ;-)) jak zaliczą wpadkę dopiero będzie ''śmiesznie''



Poważniej mówiąc, to Ci trochę współczuję, jesli rozmowy do siostry nie dotrą może powinieneś pogadać z chłopakiem.
I jak dla mnie źle robisz, że oddajesz im swój pokój tak często wychodząc do kuchni czy rodziców, dla mnie małe mieszkanie i 1 pokój na 2 to nie są warunki do przyjmowania gości 3 x w tygodniu, noclegi to już w ogóle. Wg mnie to już powinno Cie wkurzać, że nie masz swobody we własnym domu, a te nocne akcje to tylko dodatek.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-02-25 o 23:32
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 23:33   #50
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Problem z siostrą

Skoro chłopak ma samochód, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabierał siostrę do siebie. Zgadzam się z tyene, uprawianie seksu przy kimś wbrew jego woli, łóżko obok, podchodzi pod molestowanie. No i generalnie to obrzydliwe jest po prostu, bez względu na poziom tolerancji. Odgłosy zza ściany się zdarzają, ludzka rzecz, ale jakaś dyskrecja obowiązuje, a już seks w jednym pokoju z widownią to za daleko posunięte poczucie wolności. Podobnie zresztą jak masturbacja - to tak swoją drogą, w odniesieniu do autora.

Pogadałabym z rodzicami jednak, może oni myślą że seksu nie ma, ba - może im się we łbie nie mieści, że siora miałaby czelność się seksić z chłopakiem przy własnym bracie. Skoro siostra z racji posiadania dowodu osobistego czuje się tak dorosła, to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby inni dorośli ludzie o jej życiu seksualnym z nią pogadali, skoro brat jest na to za młody jej zdaniem. Mnie się taka sytuacja we łbie nie mieści - sama mając oddzielny pokój bardzo się pilnuję, w życiu nie byłabym w stanie uprawiać seksu w obecności osób trzecich
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:42   #51
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Problem z siostrą

Brak mi slow. Masakra.
To obrzydliwe!!!!
Skoro siostra nie reaguje na rozmowy, zapalalabym swiatlo, za ktoryms razem rodzice na pewno uslysza, a problem sie wtedy sam rozwiaze. Zacznij od dzisiaj!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:53   #52
blue houdini
Raczkowanie
 
Avatar blue houdini
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 201
Dot.: Problem z siostrą

Laska jest obrzydliwa. Aż brak mi słów.
__________________
2/52
Ostatnio przeczytana:
G. Orwell - Folwark zwierzęcy

"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
blue houdini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:53   #53
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
po 1 to niech Twoja siostra nie porównuje tego, że niby przyłapala Cię parę razy na masturbacji do tego, że sama 3 x w tygodniu funduje Ci słuchowisko z własnego gorącego seksu i zachowuje się, jakby co najmniej o krok dzielił ją od orgii.

Po 2 jak ją to tak boli, to powiedz jej, że jesteście kwita, limit wyczerpany i od teraz koniec z orgietkami.

Po 3 zapytaj, czy naprawde, ale to naprawde nie przeszkadza jej, że za każdym razem wiesz doskonale co się dzieje, bo nie śpisz, i czy serio jej to wisi że robią z siebie przysłowiowe kino.

po 4 powiedz, że się przez nich i ich harce zwyczajnie nie wysypiasz. W koncu albo Cię budzą albo nie dają zasnąć.

po 5 to ten chłopak nie ma za grosz honoru, żeby tak się zwalać komuś do 2pokojowego mieszkania na noclegi 3 x w tygodniu przy czym pokój jest dzielony z rodzenstwem.
w mojej ocenie to Twoja siostra zachowuje się jak desperatka, zgadza się na takie warunki byle jej chłop nie rzucił.

po 6 Twoich rodziców za bardzo nie ogarniam. No chyba, że wymyślili sobie, że lepiej, żeby młodzi siedzieli u Was w domu i byli pod kontrolą.
Niezła częstotliwość jak na taki brak warunków (rzadko który młody człowiek ma takie możliwości ;-)) jak zaliczą wpadkę dopiero będzie ''śmiesznie''



Poważniej mówiąc, to Ci trochę współczuję, jesli rozmowy do siostry nie dotrą może powinieneś pogadać z chłopakiem.
I jak dla mnie źle robisz, że oddajesz im swój pokój tak często wychodząc do kuchni czy rodziców, dla mnie małe mieszkanie i 1 pokój na 2 to nie są warunki do przyjmowania gości 3 x w tygodniu, noclegi to już w ogóle. Wg mnie to już powinno Cie wkurzać, że nie masz swobody we własnym domu, a te nocne akcje to tylko dodatek.
Zgadzam się ze wszystkim

Bardzo Ci współczuję, że musisz to znosić.
Twoja siostra nie ma za grosz wstydu. Nawet nie wiem jak skomentować jej zachowanie, dla mnie to jest obrzydliwe.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:43   #54
201702092106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z siostrą

Dla mnie ten ,,szwagier" to beznadzieja. Co on nie myśli? Straszy niby to powinien więcej zrozumieć niż zakochana nastolatka.
201702092106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 09:11   #55
moniaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 89
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez ToniaZhivago Pokaż wiadomość
Dla mnie ten ,,szwagier" to beznadzieja. Co on nie myśli? Straszy niby to powinien więcej zrozumieć niż zakochana nastolatka.
chłopak starszy, ma swoje potrzeby a, że dziewczyna chętna to korzysta ile tylko może...

Mam nadzieję Autorze, że siostra weźmie sobie tą rozmowę do serca. Jeśli nie to następnym razem w trakcie ich bzykanka powiedziałbym na im gośno, że nie spisz, że wszystko słyszysz, może się w końcu speszą....
moniaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:02   #56
patrykowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez miss_rubia Pokaż wiadomość
A czemu to chlopak nie przyjedzie i nie zabierze siostry do siebie na noc? Czy on tylko przyjezdza na noc i posiedziec i nie wychodza nawet nigdzie? dziwny zwiazek....
No bo on mieszka na wsi, kilkadziesiąt km od nas, jakoś ponad 50 z tego co wiem, połączenie komunikacyjne jest fatalne, i dlatego siostra nie jeździ do niego, a on ma samochód i przyjeżdża, a takie zabieranie i potem odwożenie siostry jest uciążliwe, zresztą on pracuje na dwie zmiany również jak wypadnie mu to w soboty i niedziele, wiec nie może zabierac ją na weekendy.
I tak ustalają jak on może a siostra ma czas np weekend albo w tygodniu idzie do szkoły na późniejsze godziny, to on wtedy przyjeżdza. Zresztą jak jedna z was napisała, rodzice tez za bardzo nie zgadzali się, żeby siostra nocowała u niego, bo to w końcu nie to samo miasto, tylko kawał drogi, nie wiadomo czy będą spędzać tylko czas ze sobą czy może jakieś inne rzeczy, narkotyki alkohol. Rodzice chcą mieć ją pod kontrolą, nawet jak wyjdzie do clubu to po powrocie widzą w jakim jest stanie, czy się nie upija itd, a tak jak ją zaczną puszczać to nie wiadomo co będą robić, tak powiedzieli starzy. Pisałem, że nocuje jej chłopak u nas od 1-3 razy w tygodniu, wiec czasem tylko raz a czasem trzy a tak średnio to 2 razy w tygodniu, i widują sie tylko wtedy jak on przyjedzie.
Mi się wydaje, że rodzice coś wiedzą, bo jeszcze na początku jak siostra chciała jeździć do chłopaka to nie mówiła, że chcę jechac posiedzieć u niego tylko, że chcę spędzać noce u niego, więc raczej wiadomo o co chodzi, i to rodzice zaproponowali, że jak ma jeżdzić taki kawał drogi, w nieznane dla nich tereny, potem miec problemy z powrotem, tłuc się podmiejskimi autobusami, to zaproponowali, że niech już ten chłopak przenocuje u nas czasem, bo wcześniej tylko przyjeżdzał posiedział czy wyszli gdzies i wracał do domu, a siostra mówiła starszym, że chce spędzać z nim noce, i stąd ta propozycja rodziców dla tego chłopaka.
patrykowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:06   #57
Lili_ana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 21
Dot.: Problem z siostrą

rozgadaj "mimochodem", "przez przypadek", ale ze smutkiem w głosie koleżankom siostruni. Rozplotkują po całym mieście w tempie ekspresowym i mocą fal radiowych tak, że odechce jej się igraszek pod nosem brata. Wściekła pewnie będzie, ale szybko jej przejdzie.
A tak na marginesie - skoro twierdzi, że jest dorosła, to niech pakuje manatki i się wyprowadzi na swoje. Dorosłość to nie 18 lat i dowód osobisty. Dorosłość to m.in. samodzielność i odpowiedzialność, czego jej ewidentnie brakuje.
Lili_ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:22   #58
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez patrykowo Pokaż wiadomość
No bo on mieszka na wsi, kilkadziesiąt km od nas, jakoś ponad 50 z tego co wiem, połączenie komunikacyjne jest fatalne, i dlatego siostra nie jeździ do niego, a on ma samochód i przyjeżdża, a takie zabieranie i potem odwożenie siostry jest uciążliwe, zresztą on pracuje na dwie zmiany również jak wypadnie mu to w soboty i niedziele, wiec nie może zabierac ją na weekendy.
I tak ustalają jak on może a siostra ma czas np weekend albo w tygodniu idzie do szkoły na późniejsze godziny, to on wtedy przyjeżdza. Zresztą jak jedna z was napisała, rodzice tez za bardzo nie zgadzali się, żeby siostra nocowała u niego, bo to w końcu nie to samo miasto, tylko kawał drogi, nie wiadomo czy będą spędzać tylko czas ze sobą czy może jakieś inne rzeczy, narkotyki alkohol. Rodzice chcą mieć ją pod kontrolą, nawet jak wyjdzie do clubu to po powrocie widzą w jakim jest stanie, czy się nie upija itd, a tak jak ją zaczną puszczać to nie wiadomo co będą robić, tak powiedzieli starzy. Pisałem, że nocuje jej chłopak u nas od 1-3 razy w tygodniu, wiec czasem tylko raz a czasem trzy a tak średnio to 2 razy w tygodniu, i widują sie tylko wtedy jak on przyjedzie.
Mi się wydaje, że rodzice coś wiedzą, bo jeszcze na początku jak siostra chciała jeździć do chłopaka to nie mówiła, że chcę jechac posiedzieć u niego tylko, że chcę spędzać noce u niego, więc raczej wiadomo o co chodzi, i to rodzice zaproponowali, że jak ma jeżdzić taki kawał drogi, w nieznane dla nich tereny, potem miec problemy z powrotem, tłuc się podmiejskimi autobusami, to zaproponowali, że niech już ten chłopak przenocuje u nas czasem, bo wcześniej tylko przyjeżdzał posiedział czy wyszli gdzies i wracał do domu, a siostra mówiła starszym, że chce spędzać z nim noce, i stąd ta propozycja rodziców dla tego chłopaka.
Skoro do siostry nie dotarło, to pogadaj z rodzicami, że czujesz się skrępowany kiedy jej facet śpi w waszym wspólnym pokoju.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:36   #59
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez Lili_ana Pokaż wiadomość
rozgadaj "mimochodem", "przez przypadek", ale ze smutkiem w głosie koleżankom siostruni. Rozplotkują po całym mieście w tempie ekspresowym i mocą fal radiowych tak, że odechce jej się igraszek pod nosem brata. Wściekła pewnie będzie, ale szybko jej przejdzie.
A tak na marginesie - skoro twierdzi, że jest dorosła, to niech pakuje manatki i się wyprowadzi na swoje. Dorosłość to nie 18 lat i dowód osobisty. Dorosłość to m.in. samodzielność i odpowiedzialność, czego jej ewidentnie brakuje.
Nie wyciągałabym rodzinnych brudów i nie rozgadywałabym obcym osobom. To dziecinne.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:40   #60
Lunola
Raczkowanie
 
Avatar Lunola
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 443
Dot.: Problem z siostrą

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Nie wyciągałabym rodzinnych brudów i nie rozgadywałabym obcym osobom. To dziecinne.
Też tak uważam, i siostrze po takim czymś raczej szybko złość nie przejdzie... Najlepiej zasugerować chłopakowi, że się wie, albo dać to do zrozumienia w czasie ich zabawy, w tym wypadku siostra może się zdenerwuje, ale na pewno złość minie szybciej niż gdyby nagle wiedziała cała wieś...
__________________
"Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!"
Lunola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 15:18:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.