Jaki wózek- temat zbiorczy. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 13:02   #4951
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
A jakby jeszcze dziecko nie siedziało, ale nie chciało już jeździć w gondoli? Podobno wtedy zjeżdża, jak jest rozłożona spacerówka na płasko.
Mialam stara wersję fyna i mi dzieci nie zjezdzaly
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:03   #4952
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Nie wiem dokładnie dlaczego miałoby się zsuwać z płaskiej powierzchni, takie czytałam wypowiedzi na innych forach, że ktoś miał niesiedzące dziecko i mu zjeżdżało (założyłam może błędnie, że ze względu na niesiedzenie dziecka te osoby rozkładały spacerówkę na płasko). Rozwiązaniem problemu miał być wybór innego wózka z siedziskiem kubełkowym. Ale skoro dziecko nie zjeżdża bardziej niż w innych spacerówkach, to spoko, jeszcze z tą wkładką (zresztą czytałam, że w ogóle te Jedo Fyn po 2014 są ulepszone i takiego modelu bym szukała).
Dzięki za pomoc!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 20:24   #4953
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cześć. Czy któraś z Was może słyszała/używała wózka Delti Amelis? https://www.amelis-colour.com/
Mało informacji ogólnie na temat tego wózka w internecie, jak są to w przewadze pozytywne. Jak większość w Was czytam internety i coraz mniej o wszystkim wiem
Nie chce mutsy,bo przede wszystkim ciężko znaleźć używke w stanie idealnym a kupno nowego jak dla mnie po prostu jest za drogie.

Czekam na wieści o Amelisie
__________________
Ola

Edytowane przez A_K
Czas edycji: 2016-03-11 o 20:30
A_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 13:34   #4954
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny polećcie jakiś bardzo bardzo lekki wózek dla prawie 3-latka (właściwe to z myślą o lecie, więc wtedy już będzie 3).
Rozważam 4Baby Rio i Caretero Alfa - miała któraś z Was taki wózek?
To już taki typowo dodatkowy wózek, ale na dłuższe trasy nie ma szans bez. Interesuje mnie waga maksymalna 6,5 kg.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 21:38   #4955
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;57232496]Dziewczyny polećcie jakiś bardzo bardzo lekki wózek dla prawie 3-latka (właściwe to z myślą o lecie, więc wtedy już będzie 3).
Rozważam 4Baby Rio i Caretero Alfa - miała któraś z Was taki wózek?
To już taki typowo dodatkowy wózek, ale na dłuższe trasy nie ma szans bez. Interesuje mnie waga maksymalna 6,5 kg.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że waga tych wózków jest zaniżona i one ważą trochę więcej
Poszukałabym używanego wózka Maclaren Volo czy Triumph .
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:23   #4956
Polnocnica
Raczkowanie
 
Avatar Polnocnica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 65
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej, poszukuję wózka 2w1 lub samej spacerówki dla swojego 9-miesięcznego syna (ma teraz ok 10kg). Może być używany, w cenie tak do 700 zł max.

Co jest dla mnie ważne:
- musi wjechać wszędzie bo u nas same wertepy i błoto , w związku z tym dobrze by było żeby bezproblemowo dało się wyprać wszelkie pokrowce itp.

- trwały i solidnie zrobiony (nie chcę na razie kupować innego wózka wiec będzie musiał chwilę posłużyć)

-duży kosz na zakupy

- spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy

To będzie mój pierwszy wózek, (do tej pory nosiłam dziecko w nosidle takim zakładanym na siebie ale teraz wyprawa po zakupy + on to już trochę za dużo dla mnie a do sklepu mam kawałek) i im więcej czytam tym bardziej głupieje.

Chciałam Emmaljungę ale chyba się nie wyrobię finansowo z tego co widzę. Poza tym nie wiem czy nie bedzie problemu z nią wjechać do sklepu bo słyszałam że to dość szerokie wózki.

Znalazłam jeszcze wózki firmy Bergsteiger ktoś coś słyszał o nich?



Z góry dzięki za propozycje
Polnocnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 13:59   #4957
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

W typie Emmaljungi jest polski Tako (np Acoustic, ale inne też) albo Roan Marita.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-14, 15:59   #4958
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Polnocnica Pokaż wiadomość
Hej, poszukuję wózka 2w1 lub samej spacerówki dla swojego 9-miesięcznego syna (ma teraz ok 10kg). Może być używany, w cenie tak do 700 zł max.

Co jest dla mnie ważne:
- musi wjechać wszędzie bo u nas same wertepy i błoto , w związku z tym dobrze by było żeby bezproblemowo dało się wyprać wszelkie pokrowce itp.

- trwały i solidnie zrobiony (nie chcę na razie kupować innego wózka wiec będzie musiał chwilę posłużyć)

-duży kosz na zakupy

- spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy

To będzie mój pierwszy wózek, (do tej pory nosiłam dziecko w nosidle takim zakładanym na siebie ale teraz wyprawa po zakupy + on to już trochę za dużo dla mnie a do sklepu mam kawałek) i im więcej czytam tym bardziej głupieje.

Chciałam Emmaljungę ale chyba się nie wyrobię finansowo z tego co widzę. Poza tym nie wiem czy nie bedzie problemu z nią wjechać do sklepu bo słyszałam że to dość szerokie wózki.

Znalazłam jeszcze wózki firmy Bergsteiger ktoś coś słyszał o nich?

Z góry dzięki za propozycje
X lander X-Cite
Jane Muum

i takie bardziej klasyczne
Navington z samym siedziskiem,bez gondoli (możesz kupić stelaż i siedzisko osobno), których ja osobiście do manewrów w sklepie nie widzę niestety

Teutonia , znajdziesz dość dużo ofert używanych i jest szansa zmieścić się w budżecie. Niektóre modele mają przekładane siedzisko, inne rączkę. Dość zgrabne wózki jak na ten typ.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:41   #4959
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
X lander X-Cite
Jane Muum

i takie bardziej klasyczne
Navington z samym siedziskiem,bez gondoli (możesz kupić stelaż i siedzisko osobno), których ja osobiście do manewrów w sklepie nie widzę niestety

Teutonia , znajdziesz dość dużo ofert używanych i jest szansa zmieścić się w budżecie. Niektóre modele mają przekładane siedzisko, inne rączkę. Dość zgrabne wózki jak na ten typ.
Xlander xcite to wózek typowo miejski, raczej się nie nada na wertepy, chyba chodziło ci o xmove?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:57   #4960
Polnocnica
Raczkowanie
 
Avatar Polnocnica
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 65
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dzięki za propozycje chyba porozglądam się za Jane Muum w dobrym stanie.
Myślicie że da radę mimo braku pompowanych kół?
Polnocnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 10:06   #4961
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

czy ktoś miał styczność z x-landerem x-pram? jakieś opinie? bo w internecie mało na temat tego wózka jest..
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 14:28   #4962
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
czy ktoś miał styczność z x-landerem x-pram? jakieś opinie? bo w internecie mało na temat tego wózka jest..
X pram to mała gondolka, starszy model, chyba nie da się jej zamontować na nowsze modele.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 15:19   #4963
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
X pram to mała gondolka, starszy model, chyba nie da się jej zamontować na nowsze modele.
dzięki, chodzi mi właśnie o gondole, będę rodzić w sierpniu więc rozumiem, że gondola musi być duża, tak? coby owinąć dziecko i było miejsce.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:13   #4964
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

witam
czy ma któras z Was wózek BERTONI LORELLI S300 ?
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 10:42   #4965
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
czy ktoś miał styczność z x-landerem x-pram? jakieś opinie? bo w internecie mało na temat tego wózka jest..
Męża znajomi mają. Nawet pożyczaliśmy od nich go w wakacje i bardzo fajnie się jeździło. Gondola normalna, nie jest jakaś malutka. Woziliśmy wtedy 2 miesięczną córkę i w porównaniu do naszego Mutsy to szersza nawet była. No i amortyzacja jak marzenie, tego wózka z ogóle nie było czuć. Z tego co wiem to ze spacerówki też byli zadowoleni bo zostawili go dla drugiego dziecka.
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:11   #4966
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dziewczyny a w temacie wózka polecacie jakąś spacerówkę składaną w parasolkę do 6 kg i rozkładanym siedziskiem? Bo poszukuję i może są mamy, które korzystają. Bo ja mam Jedo Bartatina. Jestem bardzo zadowolona z wózka, ale wnoszenie go samodzielnie z dzieckiem dodatkowo przypiętym na 2 piętro do rodziców, bo nie mogę liczyć na pomoc za bardzo. Czasem siostry pomogą jak są w domu.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:17   #4967
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Antosia1993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w temacie wózka polecacie jakąś spacerówkę składaną w parasolkę do 6 kg i rozkładanym siedziskiem? Bo poszukuję i może są mamy, które korzystają. Bo ja mam Jedo Bartatina. Jestem bardzo zadowolona z wózka, ale wnoszenie go samodzielnie z dzieckiem dodatkowo przypiętym na 2 piętro do rodziców, bo nie mogę liczyć na pomoc za bardzo. Czasem siostry pomogą jak są w domu.
Peg perego pliko mini.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 09:27   #4968
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Antosia1993 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w temacie wózka polecacie jakąś spacerówkę składaną w parasolkę do 6 kg i rozkładanym siedziskiem? Bo poszukuję i może są mamy, które korzystają. Bo ja mam Jedo Bartatina. Jestem bardzo zadowolona z wózka, ale wnoszenie go samodzielnie z dzieckiem dodatkowo przypiętym na 2 piętro do rodziców, bo nie mogę liczyć na pomoc za bardzo. Czasem siostry pomogą jak są w domu.
My mamy Inglesine Trip i bardzo sobie chwalę
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 15:17   #4969
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Dzięki dziewczyny za propozycję. Jak którejś mamie jeszcze się przypomni i napisać jakie są sprawdzone wózeczki chętnie sprawdzę każdą opcję, bo zamierzam się z kupnem za około miesiąc.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 17:27   #4970
AsiaUps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

najlepszy 3 w jednym używany z allegro, mieszkam w bloku i nie raz tutaj kradli, dlatego z mężem zdecydowałyśmy się na używany i nikt się nim nie interesuje
AsiaUps jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:42   #4971
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Hej dziewczyny czy mogę prosic o opinie na temat Joie chrome dlx, jane muum reverse, babySafe adventure/aquila???
Dwa pierwsze widzialam na zywo podobaja mi się natomiast babysafe widzialam tylko na necie.
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 09:47   #4972
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

A używała któraś z Mam wózek Baby design mini? Bo zastanawiam się nad kupnem konkretnie tego wózka ale nie wiem czy warto, bo cena sklepowa to około 370zł.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 18:54   #4973
maritta189
Przyczajenie
 
Avatar maritta189
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

My jakoś przed świętami kupowaliśmy spacerówkę, wczesniej mielismy wielofunkcyjny, ale teraz gdy corka woli biegac niz jezdzic w wozku kupilismy lekką, ale solidna spacerowke, model Mori, ja uwielbiam ten wozek, kolor i material jest cudowny, lubimy dlugie spacery takze jednak ten wozek sie przydaje bo jeszcze corka potrafi sie zmeczyc a jest juz jednak troche za ciezka zeby ja nosic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AVEE0547 — kopia.jpg (111,2 KB, 42 załadowań)
maritta189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:33   #4974
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Polnocnica Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje chyba porozglądam się za Jane Muum w dobrym stanie.
Myślicie że da radę mimo braku pompowanych kół?
Byłam posiadaczką ponad 20 wózków min concord neo. Bardzo podobny koło do muum. I dawał radę. Jane to bdb wózki wykonane ze świetnych materiałów. Możesz się cofnąć na forum opisywałm tutaj wiele wózków.pozdrawiam
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 20:50   #4975
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Antosia1993 Pokaż wiadomość
A używała któraś z Mam wózek Baby design mini? Bo zastanawiam się nad kupnem konkretnie tego wózka ale nie wiem czy warto, bo cena sklepowa to około 370zł.
Nie wiem jak mini ale jechałam raz inną ich spacerówką, używaną. Miała jakieś 1,5 roku. I to był dramat. Nie szło tego prowadzić, nie dało się skręcać.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-01, 09:23   #4976
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Może była faktycznie taka słaba ta spacerówka, albo ktoś intensywnie ją używał i doprowadziło ją do tego stanu. Ehh sama nie wiem co myśleć. Każda informacja jest cenna, więc dziękuję Ninquleote za opinię. A są jeszcze jakieś użytkowniczki wózka Baby design mini?
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-05, 13:46   #4977
iloniek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 25
Cool WÓZEK DZIECIĘCY SPORTIVE X2 -prowadzenie

Witam Mamuśki
przepraszam jeżeli temat już był.... nie mogłam nic znaleźc..

Proszę powiedzcie mi bo zastanawiam się nad dwoma wózkami firmy KAREX a mianowicie Sportive x2 i Twing, i teraz nie wiem, ponieważ w wózku Sportive X2 przekłada się tylko rączkę do kierunku jazdy (a nie gondolę) a wózek ten ma skrętne koła i jak to jest z prowadzeniem takiego wózka gdzie to tylne koła będą się skręcały a nie przednie? czy jest tu jakaś mama która miała taki wózek i może wyrazic swoją opinię?

z góry serdeczne dzięki za informację
Pozdrawiam
iloniek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 11:04   #4978
Iniaaa991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Lightbulb Wózek Tutek Torero / Inspire

Witam,

czy któraś z mam miała może wózek Tutek Torero lub Inspire?
Jak się sprawowały?
Bardzo podobają mi się te wózki ale boje się tej "pojedynczej" ramy. Może miałyście z innych firm tego typu stelaż? Nie było z nimi problemu?
Wyglądają trochę jakby miały się zaraz złamać... ale z drugiej strony nadal utrzymują je w sprzedaży i wprowadzają nowe kolory, więc chyba nie szwankują?

Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam.
Iniaaa991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 20:53   #4979
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: Wózek Tutek Torero / Inspire

Mamusie zakupiłam wózek Baby design mini jednak i za jakiś czas będę mogła powiedzieć więcej o nim, ale na dzień dzisiejszy po 3 dniowym użytkowaniu (w moim wypadku intensywnym) jestem zadowolona. Łatwy w prowadzeniu, lekki, rozkładane siedzisko do prawie leżącego, dość duży kosz. Więcej będę mogła napisać za jakiś czas.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 12:03   #4980
Weronkaa199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Jaki wózek- temat zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kaska8 Pokaż wiadomość
Miałam go przy drugim dziecku i byłam zadowolona więc mam nadzieję, że u ciebie też się sprawdzi. Gondola była bardzo szeroka, a synek dość późno zaczął siadać wiec długo z niej korzystałam i się mieścił, a spacerówka przetrwała niejedno zalanie soczkiem, musem, czy lodami Czekam na córeczkę i lada moment też zacznę się rozglądać za nowym wózkiem, zobaczymy na co pozwolą finanse tym razem
Widzę, że jest więcej teutoniowych dziewczyn! Zakupiłam właśnie wózek BeYou tej marki i jestem bardzooo zadowolona. Mam wrażenie, że ciężko jest obecnie o tak solidny produkt. Pani mi powiedziała, że to jest tegoroczna edycja i wprowadzili przydatne zmiany- bardzo fajny hamulec podobny do rowerowego (sprawdza się na pagórkowatych terenach! i przekonało do zakupu mojego męża), wygodnie wypinać gondolę. Super jest to, że można przekładać rączkę bez rozmontowywania wózeczka. Kolory dobrałam według swojego gustu (nie lubię, gdy ktoś mi coś narzuca! ) Córcia jest w nim na pewno bezpieczna i śpi jak aniołeczek <3 Bardzo polecam!
Weronkaa199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 09:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.