wózki chicco - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 23:14   #61
DaRksGiRl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
GG do DaRksGiRl
Dot.: wózki chicco

Nie polecam Ponee XS. Rączka pękła i rurka koło koła tylniego.
Ogólnie wózek jest jakoś dziwnie wyważony, bardzo cieżko nim kierować, podnosić przednie koła? Kosztował prawie 500 zł ! Nie ma go już chyba w sklepach, ale nie polecam nawet na allegro używanego. Hmm, chyba że dziecko jest jeszcze małe, potrafi siadać i korzysta się z wózka rzadko.
DaRksGiRl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 00:16   #62
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez DaRksGiRl Pokaż wiadomość
Nie polecam Ponee XS. Rączka pękła i rurka koło koła tylniego.
Ogólnie wózek jest jakoś dziwnie wyważony, bardzo cieżko nim kierować, podnosić przednie koła? Kosztował prawie 500 zł ! Nie ma go już chyba w sklepach, ale nie polecam nawet na allegro używanego. Hmm, chyba że dziecko jest jeszcze małe, potrafi siadać i korzysta się z wózka rzadko.
prawie do 4 lat używałam przy drugim dziecku
a z pierwszym do 3

rurki pękły to poskręcałam,
nie żałuję zakupu
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:44   #63
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: wózki chicco

ponad rok uzywam spacerowki chicco multiway i jest super
jesli chodzi o rozregulowane kolka...po roku czau tak mi sie zdarzylo,ale wczoraj popoludniu zamowilam za 80 zl komplet nowych i dzis juz mam je w domu, wlasnie kurier przywiozl wiec nie wydaje mi sie to jakims wielkim problemem jak dla mnie wozek jest super
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 10:16   #64
minnie
Raczkowanie
 
Avatar minnie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Oslo
Wiadomości: 315
Dot.: wózki chicco

Podbijam temat ponieważ właśnie zamierzam kupić spacerówkę.
moje dziecko ma prawie rok i waży jakoś 11kg, czyli do małych nie należy.Wybieramy sie w grudniu na wakacje i potrzebuję, niezbyt dużej, ciężkiej spacerówki(no i nie za drogiej- myślałam żeby zmieścić się do 300-400zł).Ogólnie zamierzam uzytkowac nasz wózek 3funkcyjny quinny a ten który kupię będzie typowo na wakacje, lub na niezbyt długie przejażdżki do miasta.
Zastanawiam się na tymi wózkami chicco skip http://allegro.pl/chicco-2010-wozek-...296244935.html alb o london http://allegro.pl/chicco-2010-wozek-...4934.html.Może są tu uzytkowinczki tychże modeli, byłabym wdzieczna za wyrażenie swojej opinii.Niestety nie mam możliwości przetestowania tych wózków w sklepi gdyż tu gdzie mieszkami nie posiadają tych modeli.
minnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 07:07   #65
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
ponad rok uzywam spacerowki chicco multiway i jest super
jesli chodzi o rozregulowane kolka...po roku czau tak mi sie zdarzylo,ale wczoraj popoludniu zamowilam za 80 zl komplet nowych i dzis juz mam je w domu, wlasnie kurier przywiozl wiec nie wydaje mi sie to jakims wielkim problemem jak dla mnie wozek jest super
Tez mam Chicco Mutiway, od ponad roku uzywamy. Na razie nic sie nie zepsulo.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:15   #66
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez minnie Pokaż wiadomość
Podbijam temat ponieważ właśnie zamierzam kupić spacerówkę.
moje dziecko ma prawie rok i waży jakoś 11kg, czyli do małych nie należy.Wybieramy sie w grudniu na wakacje i potrzebuję, niezbyt dużej, ciężkiej spacerówki(no i nie za drogiej- myślałam żeby zmieścić się do 300-400zł).Ogólnie zamierzam uzytkowac nasz wózek 3funkcyjny quinny a ten który kupię będzie typowo na wakacje, lub na niezbyt długie przejażdżki do miasta.
Zastanawiam się na tymi wózkami chicco skip http://allegro.pl/chicco-2010-wozek-...296244935.html alb o london http://allegro.pl/chicco-2010-wozek-spacerowy-london-folia-gratis-i1296244934.html.Może są tu uzytkowinczki tychże modeli, byłabym wdzieczna za wyrażenie swojej opinii.Niestety nie mam możliwości przetestowania tych wózków w sklepi gdyż tu gdzie mieszkami nie posiadają tych modeli.
ja mam s3 isama spacerowke lite way i jestem bardzo zadowolona z obu wozkow.. spacerowka latwo sie sklada jest lekka i super sie prowadzi.
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 08:00   #67
brandia
Raczkowanie
 
Avatar brandia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 53
GG do brandia
Dot.: wózki chicco

A ja mam model Simplicity i jakoś nie jestem zachwycona. Moim zdaniem ma za krótką rączkę, co utrudnia prowadzenie (depczemy z mężem po hamulcu) i powoduje, że ciężko jest unieść wózek, żeby np. wjechać na krawężnik. Kiepsko wyważony.
No i te kółka - wiadomo, że spacerówki takie mają, ale jechanie po nawet niewielkich nierównościach, błotku itp. - koszmar. Na zimę na pewno odradzam.
Składa się owszem do niewielkich rozmiarów i dość szybko, ale też mamy problem z szybkim jego rozłożeniem - mimo, że spacerówka to nie ma takiego przycisku do naciśnięcia nogą jak typowe parasolki, żeby go sprawnie rozłożyć.
Dlatego przy drugim szkrabie na pewno inny...
Przed zakupem każdego wózka radzę nie tylko go obejrzeć, ale wsadzić tam malucha i zrobić małą jazdę testową po sklepie z wymyślonymi krawężnikami na przeszkodzie i innymi atrakcjami, które potem można spotkać w życiu codziennym. Ja niestety zapatrzyłam się na niego trochę ślepo i bez wyobraźni...
brandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 20:07   #68
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: wózki chicco

podepnę się, podbijając wątek

zastanawiam się nad zakupem wózka chicco, model jeszcze bliżej niesprecyzowany (pewnie jakis używany roczny), ale napewno wielofunkcyjny (gondolka, spacerówka oraz fotelik). czy któras z Was, drogie Wizażanki orientuje się w modelach z 2010 i 2011 roku? bardzo zależy mi na tym, aby był LEKKI oraz szybki i łatwy w MONTAŻU
dziękuję za wszelkie Wasze opinie
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 11:08   #69
Androiddka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: wózki chicco

no właśnie ja poszukuję wątków na ten temat, bo mam spacerówkę multiway a myślałam o jakimś wielofunkcyjnym wózku..
Androiddka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 11:58   #70
kama1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 532
Dot.: wózki chicco

ja jestem bardzo zadowolona z Chicco Trio Enjoy. (3 w 1)Jest lekki, łatwo się rozkłada i zapina gondolę i fotelik. Co do spacerówki nie pomogę bo jeszcze nie używałam Bez problemu złożony mieści się do nie dużego bagażnika.
kama1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 12:08   #71
Mondo_Bongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: wózki chicco

kama, my kupiliśmy dokładnie ten sam model chicco, polecony przez znajomych i siostrę, którzy go mają, bo też chwalą lekkośc i solidność tego wózka, także mojemu też się pewnie nic nie stanie

PS. A czy Socha ta aktorka nie ma przypadkiem takiego wózka widziałam na pudelku czy czymś w tym stylu :P
Mondo_Bongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 09:56   #72
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: wózki chicco

Odświeżam wątek.
Czy są tutaj mamy, użytkowniczki Chicco Urban ? Chicco Urban plus ?
Podzielcie się swoim doświadczeniem w użytkowaniu
__________________
Ola
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:26   #73
RoseMary303
Przyczajenie
 
Avatar RoseMary303
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: wózki chicco

Tez zastanawiam się nad Chcico Urban Plus, ma w ogóle bardzo fajne możliwości kolorystyczne. Polecam ten serwis, bo jest na nim więcej informacji niż na stronie producenta: <ciach>
Czekam też jednak na jakies informacje "z rynku" - dziewczyny dzielcie się doświadczeniami

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2016-04-28 o 14:57 Powód: usunięcie linka
RoseMary303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:02   #74
Kattarynnka
Raczkowanie
 
Avatar Kattarynnka
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: wózki chicco

Jestem zakochana w tym wózku Sama co prawda dojeżdżam Teutonię jeszcze po starszym synku, ale moja siostra kupiła Chicco Urban Plus i nie ma porównania. Mnie wtedy do zakupu skłoniły duże pompowane koła, ale okazuje się że koła w Urbanie wcale nie ustępują mimo że są mniejsze. Super się prowadzi, jedną ręką tak jak na filmiku w tym wyciachanym linku powyżej Że wygląda fajnie i można sobie odmieniać kolory za relatywnie nieduże pieniądze - to jedno. Ale najlepsza jest ta gondolka która się zmienia w spacerówkę. To wielka wygoda, zwłaszcza w wieku przejściowym ok. 6 miesięcy, kiedy dzieciak jest za mały, żeby jeździć dłużej na siedząco, a jednocześnie chce się już rozglądać. Ja muszę przemontowywać na zmianę gondolkę i siedzisko, nie wspomnę że mi stoi w sypialni to czego nie używam :/Jakbym teraz miała kupować, to bym się nie wahała.
Kattarynnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 23:29   #75
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: wózki chicco

Mam wozek chicco urban i spelnia wszystkie moje oczekiwania. Jest bardzo solidny i wygodny. Choc niektorzy sa przeciwni wózkom 3w1 moim zdaniem to byl dobry wybor.
Teraz lecielismy na wakacje samolotem i kupilam chicco london i tez jestem zadowolona, tylko to wozek parasolka wiec jak potrzebujemy szybko do samochodu itp to sprawuje sie idealnie.
Jesli ktoras z Was ma pytania odnosnie tych wozkow chetnie odpowiem, uzywamy namietnie
__________________
14.05.2014 najważniejszy dzień w moim życiu
Marzenia nie spełniają się ot tak... w tym cała ich magia, że są w-y-c-z-e-k-a-n-e...
23.09.2015 - PORÓD - jest jedyną randką w ciemno,
podczas której masz totalną pewność,
że spotkasz miłość swojego życia
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 18:29   #76
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: wózki chicco

Chico to fajne wozki jeżeli chodzi o te 3 w 1, ale spacerówki mi się kompletnie nie podobają, halasuja (wiekoszosc, nie wszystkie) i sa nie wygodne w prowadzeniu. Nie dala bym takiej ceny za spacerowke tak slaba. Wole za podobne pieniądze kupic porządny, lekki, z dużym koszem na zakupy i z fajnym desingiem wozek np. od quinny
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 20:32   #77
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
Chico to fajne wozki jeżeli chodzi o te 3 w 1, ale spacerówki mi się kompletnie nie podobają, halasuja (wiekoszosc, nie wszystkie) i sa nie wygodne w prowadzeniu. Nie dala bym takiej ceny za spacerowke tak slaba. Wole za podobne pieniądze kupic porządny, lekki, z dużym koszem na zakupy i z fajnym desingiem wozek np. od quinny
tez tak myśłałam przy podejmowaniu decyzji i w końcu wybrałam model moodd a Ty jaki masz?
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:24   #78
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: wózki chicco

czy ktoś posiada model chicco urban plus lub crossover żeby parę słów o nich napisać?
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 14:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.