Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-29, 18:52   #4951
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Mamy dziewczynek, gdzie można kupić takie szerokie opaski dla dziewczynek z dużymi kwiatami, różowe? Widziałam dzis taką małą księżniczkę w wózku w takiej opasce i wyglądała bosko ja kupiłam w Reserved, ale one są dość wąskie, mają kokardkę nie dużą i nie ma takiego efektu wow
Jeszcze jakby nie kosztowały miliony to by było bosko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobacz na allegro, jakieś handmade'y dziewczyny czasem cudeńka szyją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:23   #4952
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Tygrysek_861 Pokaż wiadomość
Co do moich niedzielnych przejść to wczoraj wieczorem przyjechałam z synkiem od rodziców do domu gdzie mąż skręcał meble w synka pokoju.Michaś chętnie przyjechał bo do teściów przyjechały wnuki, w tym jeden w jego wieku, no a dzisiaj rano przyszła teściowa i okazało się że nikt mi nie powiedział a męża chrześnica już wczoraj dostała wysypki na twarzy i rękach. Oczywiście moje dziecko chodziło do teściów a siostrzeniec Tżta do nas...No i wkurzona jeszcze dobrze nie rozpakowana spakowałam się i pojechałam z małym do rodziców...Także z moich planów ogarniania wyprawki nici...

Jak dobrze pamiętam to po cc leżałam na 5 czy 6 osobowe sali, ale w tym szpitalu nie ma odwiedzin na sali męczennic


Tą salę nazwałbym salką
Szkoda, że niektórzy nie z dają sobie sprawy z konsekwencji oby mały się nie zaraził, no i Ty również

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Piekny wyjazd sie zapowiada bawcie sie dobrze!Ale nie chcecie nigdzie wychodzic z mala przez miesiac? O bue, ja mam tez fiola z rekami, myje zawsze po wejsciu do domu, nie jestem w stanie inaczej niczego dotknac i jak ktos do mnie przychodzi to juz mi przeszkadza jak nie myje Ale bede musiala zwracac uwage, trudno. Chociaz jak ktos nie zdejmie butow i chodzi po mojej drewnianej podlodze to tez mam zwracac uwage, a jednak to jest bardzo trudne Szwow wchlanialnych sie praktycznie nie uzywa do szycia skory, wiec pewnie sie nie przyda w tym pierwszym tygodniu. Ja tez mam takie przygody ze wzrokiem. Nie pisalam tu o tym, ale mam takie ataki od kilku miesiecy, to nie jest migrena, bo przechodzi bez paracetamolu i w migrenie bol glowy jest absolutnie nie do przeoczenia. Byłam juz u okulisty, neurologa ale siatkowka ok, neurolog bez badan obrazowych nic nie zrobi, wiec lepiej poczekać do konca ciazy juz. Badalam sobie krzepniecie i wyszedl mi podwyzszony d-dimer (aczkolwiek to, ze rosnie to fizjologia w ciazy, tylko nie ma bezpiecznej granicy), wiec miałam juz rozwazana heparyne. Jak cos to priv, ale poki co nie wiadomo co jest przyczyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę są tacy goście, którzy nie zdejmują u kogoś butów?
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:32   #4953
sweetrose
Rozeznanie
 
Avatar sweetrose
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 879
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Dobry wieczór

Dopiero teraz znalazłam chwilę aby wejść na forum. Dzisiaj większość dnia poza domem, przed południem byliśmy na zakupach bo w lodówce było tylko światło a po południu poszliśmy na spacer i lody i wstapilismy do moich rodziców tak że niedawno wróciliśmy.

Gratulacje wszystkim zakupów, dużo wózków i fotelików się posypały a do mnie zaczyna docierać że porody są już tuż tuż...

A i od 10.05 w Lidlu będą ubranka niemowlęce, śpiworki i odzież ciążowa w tym staniki do karmienia

Ladyroses jeżeli chodzi o opaski to ja kiedyś do córki z allegro zamawiałam za grosze, wtedy pełno było wzorów do wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:45   #4954
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

właśnie! Dzięki sweetrose, przypomniałaś mi, że od jutra w lidlu fajne, długie sukienki myślę, że mieszczące ciążowe brzuszki, muszę pojechać z rana

A i w ogóle to był jeszcze temat odwiedzin - w szpitalu myslę, że najbliższych dam radę zdzierżyć, natomiast w domu przez tydzień nikt nie będzie miał wstępu do nas, chcemy mieć czas na oswojenie się z nową sytuacją, zapoznanie się z maluszkiem i odnalezienie się w nowej roli bez czyichś głosów za uchem
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 19:54   #4955
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Ale nie chcecie nigdzie wychodzic z mala przez miesiac? .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chcemy, czemu nie ? Pisałam tylko o odwiedzinach u nas bo ja wiem, że nikt nie przyjdzie na chwilkę a to już trzeba się zająć gośćmi itd. Dlatego przez pierwsze 2-3 tyg. chcę dojść do siebie, zająć się małą na spokojnie i nacieszyć sobą, niekoniecznie słuchać 'dobrych rad'. Potem jak już w miarę będę mieć wszystko ogarnięte to mogą przyjść, zobaczyć małą i posiedzieć dłużej.

Wróciliśmy od teściów właśnie. Teściowie kupili okrutnie niewygodną sofę, twardą jak skała ani na niej siedzieć ani leżeć no dramat. Nie mogłam sobie miejsca znaleźć Z racji tego, że teścia nie było to nawet sympatycznie spędziłam popołudnie teściowa to fajna, sympatyczna babka nie wiem co nią kierowało przy wyborze męża
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku

Edytowane przez pacia91
Czas edycji: 2018-04-29 o 19:55
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 20:51   #4956
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Też mieliśmy super dzień. Rano pojechaliśmy nad zalew i Łucja była w 7 niebie. Piszczała ze szczęścia. TŻ za nią latał a ja leżałam w cieniu na kocu Po powrocie zrobiliśmy grilla i sadziliśmy kwiatki w ogródku. Wakacje pełną parą.

Ja nie mam nic przeciwko żeby mnie ktoś odwiedził w szpitalu. U nas jest taki kameralny korytarz z tyłu szpitala z ławeczkami na odwiedziny więc nikt z nie wchodził do naszego pokoju. Po powrocie do domu to możliwe, że nie będziemy mogli zaprosić kogoś na dłużej bo nie mamy nadal drzwi do łazienki i nie wiem kiedy przyjdą tak się zastanawiam jak TŻ ogarnie pępkówkę bez tych drzwi. Może zrobi gdzieś w plenerze i uchroni nasze mieszkanie od najazdu kolegów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez neesanek
Czas edycji: 2018-04-29 o 22:29
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 21:49   #4957
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Też mieliśmy super dzień. Rano pojechaliśmy nad zalew i Łucja była w 7 niebie. Piszczała ze szczęścia. TŻ za nią latał a ja leżałam w cieniu na kocu Po powrocie zrobiliśmy grilla i sadziliśmy kwiatki w ogródku. Wakacje pełną parą.

Ja nie mam nic przeciwko żeby mnie ktoś odwiedził w szpitalu. U nas jest taki kameralny korytarz z tyłu szpitala z ławeczkami na odwiedziny więc nikt z nie wchodził do naszego pokoju. Po powrocie do domu to możliwe, że nie będziemy mogli zaprosić kogoś na dłużej bo nie mamy nadal drzwi do łazienki i nie wiem kiedy przyjdą tak się zastanawiam jak TŻ ogarnie kawalerski bez tych drzwi. Może zrobi gdzieś w plenerze i uchroni nasze mieszkanie od najazdu kolegów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kawalerski? Czy my o czymś nie wiemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 21:50   #4958
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Kawalerski? Czy my o czymś nie wiemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha pomyliło mi się z pępkówką kawalerski był prawie 4 lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-29, 23:14   #4959
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Tanzanka, i tak podziwiam że tak ładnie wszystko pamiętasz.
O, fajnie z tą położną, ja szukam właśnie jakiegoś rocka, ciekawa jestem co tam położna Wam poleciła.
Ja zazdroszczę tego wózka (Balios s) Mi się tez podobał, mam nadzieję że Wam się dobrze sprawdzi. Świetny pomysł z tym symulantem, waga dużo zmienia w podbijaniu.
Miłego wyjazdu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Ja mam tak samo. I podejrzewam zazdrość u siebie że ktoś inny dziecko trzyma kiedy ja bym mogła . Potem też pewnie chętnie skorzystam z pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

O. Ja też mam już praktycznie rzeczy do torby gotowe. Chce tylko jeszcze nowe klapki bo mam japonki i pomyślałam że mogą być mało stabilne I też listą lecę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Zestaw rozmiar 50 - body długi rękaw, półśpiochy, pajacyk, skarpetki
Zestaw rozmiar 56 - body długi rękaw, półśpiochy, skarpetki
+czapeczka
Pajacyk jest z Lidla więc on jak 56, oprócz tego rożek lub kocyk a przy foteliku będziemy mieć dość ciepły spiworek. Zgodnie z pogodą zobaczymy co będzie mieć sens. Czytałam że taki maluch nie ma żadnej termoregulacji i nawet jak będzie 30st (co jest wątpliwe u nas) to i tak jest mniej o 6-7 st niż w brzuchu i tak 2 warstwy to mus.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czemu zazdrościsz? Przecież masz super wózek w ogóle to nie idzie nigdzie zobaczyć go z gondolą u mnie ;/
Mi tez polecono klapki zamiast japonek i skarpetki grube pomimo ciepła. Kilka osób mówiło mi, że jak adrenalina spadnie to stopy marzną bardzo ponoć

Cytat:
Napisane przez _annika_ Pokaż wiadomość
Piona! widze, ze ostatecznie zdecydowałaś się na ten sam laktator co ja Wyglada super na pierwszy rzut oka, zobaczymy jak w praktyce. Udanego wyjazdu! Wypoczywaj



Ja tez tak myślałam, ze po porodzie będziemy sobie w trójkę z mężem leżeć na łóżku i wpatrywać w nasza pociechę. Do około będą latać aniołki i ptaszki i tak dalej W praktyce nasze dziecko praktyczne cały dzień spało, budziło się tylko na moment na jedzenie i przewinięcie i nie ukrywam, ze po paru dniach zrobiło się po prostu... nudno Wiec z radością wyczekiwałam na jakichkolwiek gości :P


Moi rodzice i teściowie tez się zarzekali ze nie będą dawać żadnych słodyczy, ale od kiedy moja córka opanowała do perfekcji spojrzenie kota ze Shreka to mało kto jest w stanie wytrwać w tym postanowieniu



U mnie jest zasada, ze kto pali nie bierze mojego dziecka na ręce. I nie obchodzi mnie czy to babcia czy najbliższy wujek. Nie i już



Dziś oficjalnie żegnamy moje ultra szczupłe łydeczki i witamy grube parowy

A wiesz, że to TZ dokonał ostatecznego wyboru powiedział, że co jak co, ale o piersi trzeba zadbać 🤦🏼☠♀️ faceci...

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
My pewnie ochrzcimy,ale narazie nie planujemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Same here!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

O witaj siostro! Ten sam problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Piąteczka! Jaki kolor wybraliście?
My też na tragach,mąż negocjuje ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Mamy fotelik,niestety nie kupiliśmy Atona 5 z bazą,bo baza nie pasowała do naszego auta. Patrzyliśmy też Maxi Cosi Pebble,ale też nie za bardzo pasowała, Avionaut ultralite z bazą,super leciutki ale kosztował nawet po rabatach więcej niż chcieliśmy wydać.
Skończyliśmy na Atom M z bazą M i dorzuconymi za połowę ceny adapterami do stelaża ,więc Lady proszę wpisz mi fotelik.
Dokupiłam okrycie kąpielowe frotte,i kilka zabawek MOMs Care bo były w cenach po 15,99 plus rabat, jedną wzięłam dla córeczki mojej siostry ciotecznej. Dostałam kolejny smoczek z Lovi,więc mamy ich tyle,że spokojnie możemy gubić smoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Rosalyn piąteczka,mamy ten sam zestaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

TZ wybrał grantowy daje mu trochę wyboru nie wiesz może czy jakoś da się ożywić gondole? Bo, że wkładki do spacerówek są to wiem, ale gondole? Może któraś coś wie? Kolory w Cybexie nie były takie jak macie do wyboru w Espiro np niestety

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
Już nie taka malutka! Super, że wszystko ok



Myślę, że z testami nie będzie problemu i będziecie zadowoleni



Spodziewałam się dłuższego czasu oczekiwania na ten wózek a to tylko dwa tygodnie. I co, udało się dostać jakiś dobry rabat z okazji teog dnia rodzica?





Na szczęscie po wcozrajszym jedzeniu nie ruszają mnie takie wiadomości :P No może ta colunia... :P



Nie wiem jak to będzie, ale jak to będzie standardowy czas spędzony w szpitalu to raczej nie będę chciała żadnych gości, tylko mąż żeby był. A później to myślę, że przez pierwsze 2 tygodnie pobylibyśmy tylko razem i dopiero za jakiś czas gości zapraszali. Ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.



tanzanka, super że wózek jest i dodatkowe zakupy No i te targi to fajna sprawa, że tyle tych rabatów można wyhaczyć. Ten Cybex Balios S wydaje się super wózkiem, też przez jakiś czas go rozważalismy, tylko nas denerwował mehcanizm składania. Będziecie zadowoleni



marmoladka, super cena i to jeszcze z adapterami! A jaki kolor wybraliście?



U nas ślub/przyjecie bardzo udane. Głównie pewnie ze względu na super towarzystwo. Ale się pośmiałam i trochę ciążowych temató było, bo znajomi się drugiego ziomka spodziewają. Ale jednak wolę standardowe wesela, brakowało mi trochę tańców.

W ogóle chyba pierwszy raz w życiu miałam taki mały atak migreny...albo nie wiem co to było, bo w trakcie obiadu takie mi się plamki przed oczami zaczęły robić, jakby mnie coś oślepiło. Tylko że to trwało dłuzej. Nawodniłam się solidnie i przeszło, tylko takie ćmienie w głowie zostało. Ale tak się trochę wystraszyłam i mówiłam tż żeby na wszelki wypadek wstrzymał się z alkoholem.



A zaraz wybywamy na grilla ze znajomymi, ależ piękny dzień

Cudnie, że tak spędzony weekend
A co do składania, to powiem Ci, że o włos go nie kupiliśmy przez to. Na filmach gładko, a na żywo? Chyba z 14382 razy próbowałam i TZ też. Po czym okazało się, że to na sposób trzeba było wziąć i idzie gładko

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Welka fajnie że wesele takie udane i że dobrze się bawiłaś.
Aguś dopadło i Ciebie.

My idziemy dziś do kina, mam lepszy dzień, ciekawe czy wysiedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahahaah byliśmy na Acengersach w czwartek, myślałam, że nie wysiedzę. Nie spodziewałam się tego po sobie! Dodatkowo zanim mnie naszła ochota to TZ zjadł cały popcorn i zaczęłam być głodna

Cytat:
Napisane przez neesanek Pokaż wiadomość
Też mieliśmy super dzień. Rano pojechaliśmy nad zalew i Łucja była w 7 niebie. Piszczała ze szczęścia. TŻ za nią latał a ja leżałam w cieniu na kocu Po powrocie zrobiliśmy grilla i sadziliśmy kwiatki w ogródku. Wakacje pełną parą.

Ja nie mam nic przeciwko żeby mnie ktoś odwiedził w szpitalu. U nas jest taki kameralny korytarz z tyłu szpitala z ławeczkami na odwiedziny więc nikt z nie wchodził do naszego pokoju. Po powrocie do domu to możliwe, że nie będziemy mogli zaprosić kogoś na dłużej bo nie mamy nadal drzwi do łazienki i nie wiem kiedy przyjdą tak się zastanawiam jak TŻ ogarnie pępkówkę bez tych drzwi. Może zrobi gdzieś w plenerze i uchroni nasze mieszkanie od najazdu kolegów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale opisałaś wyjazd... mmmm brzmi pięknie!


Dziękuje serdecznie za życzenia odnośnie wyjazdu! Byczymy się na całego




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 04:55   #4960
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Z racji tego, że teścia nie było to nawet sympatycznie spędziłam popołudnie teściowa to fajna, sympatyczna babka nie wiem co nią kierowało przy wyborze męża
Jak widać męża i sofy
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:22   #4961
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

ja już nie śpię, jak zwykle ostatnio wstaję z kurami

za to zrobiłam sobie pyszne śniadanie w formie omleta i zaraz się zbieram do lidla póki jeszcze upał nie zabija
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 06:38   #4962
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Dzień dobry

Przebudzilam się na wędrówkę do toalety aż dwa razy - czyżby już miała się zwiększać częstotliwość? O piątej rano tak zazdroscilam TZtowi, że sobie śpi z uśmiechem, że gdyby nie szedł do pracy, to bym go obudziła

Wczoraj dopisałam sobie do listy rzeczy do dopakowania bardzo ważną rzecz a mianowicie plan porodu! Mialam wpisana kartę ciąży, teczkę z wynikami, nip, dowód osobisty, a o tym zapomniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:50   #4963
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Czemu zazdrościsz? Przecież masz super wózek w ogóle to nie idzie nigdzie zobaczyć go z gondolą u mnie ;/
Mi tez polecono klapki zamiast japonek i skarpetki grube pomimo ciepła. Kilka osób mówiło mi, że jak adrenalina spadnie to stopy marzną bardzo ponoć




A wiesz, że to TZ dokonał ostatecznego wyboru powiedział, że co jak co, ale o piersi trzeba zadbać 🤦🏼♀️ faceci...







TZ wybrał grantowy daje mu trochę wyboru nie wiesz może czy jakoś da się ożywić gondole? Bo, że wkładki do spacerówek są to wiem, ale gondole? Może któraś coś wie? Kolory w Cybexie nie były takie jak macie do wyboru w Espiro np niestety




Cudnie, że tak spędzony weekend
A co do składania, to powiem Ci, że o włos go nie kupiliśmy przez to. Na filmach gładko, a na żywo? Chyba z 14382 razy próbowałam i TZ też. Po czym okazało się, że to na sposób trzeba było wziąć i idzie gładko




Hahahaah byliśmy na Acengersach w czwartek, myślałam, że nie wysiedzę. Nie spodziewałam się tego po sobie! Dodatkowo zanim mnie naszła ochota to TZ zjadł cały popcorn i zaczęłam być głodna




Ale opisałaś wyjazd... mmmm brzmi pięknie!


Dziękuje serdecznie za życzenia odnośnie wyjazdu! Byczymy się na całego




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tanzanka ja zamierzam właśnie go ożywiać wkładkami, ostatnio Rosalyn mi podesłała na insta dziewczynę ,która szyję wkładki. Na olx też jest kupa takich handmadów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:51   #4964
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

agugus plan porodu dają też w szpitalu jak się nie ma swojego, także spokojnie

Ja dalej nie zaczęłam pakować torby... ale za to koszule przyszły!
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:53   #4965
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Dzień dobry Paniom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Czy macie może pomysł na jakąś fajną sałatkę na grilla? Jutro robimy i zawsze robiłam z gotowanego buraka,suszonych pomidorów,fety,natki pietruszki i prażonej dyni...ale teraz przy tej cukrzycy to chyba słabo burak taki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:54   #4966
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Dzień dobry!
TZ jeszcze śpi, a u nas już głód

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Tanzanka ja zamierzam właśnie go ożywiać wkładkami, ostatnio Rosalyn mi podesłała na insta dziewczynę ,która szyję wkładki. Na olx też jest kupa takich handmadów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Podeślesz na priv albo na insta?
A do gondoli coś się da?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:58   #4967
weIka
Rozeznanie
 
Avatar weIka
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 590
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
C
Cudnie, że tak spędzony weekend
A co do składania, to powiem Ci, że o włos go nie kupiliśmy przez to. Na filmach gładko, a na żywo? Chyba z 14382 razy próbowałam i TZ też. Po czym okazało się, że to na sposób trzeba było wziąć i idzie gładko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to my nie znaleźliśmy tego sposobu:P Odpoczywajcie!
Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
ja już nie śpię, jak zwykle ostatnio wstaję z kurami

za to zrobiłam sobie pyszne śniadanie w formie omleta i zaraz się zbieram do lidla póki jeszcze upał nie zabija
Też się wybieram zaraz do Lidla oblookać te sukienki
Cytat:
Napisane przez Feliska Pokaż wiadomość
agugus plan porodu dają też w szpitalu jak się nie ma swojego, także spokojnie

Ja dalej nie zaczęłam pakować torby... ale za to koszule przyszły!
O matko matko, muszę te koszule pozamawiać ...
Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Paniom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Czy macie może pomysł na jakąś fajną sałatkę na grilla? Jutro robimy i zawsze robiłam z gotowanego buraka,suszonych pomidorów,fety,natki pietruszki i prażonej dyni...ale teraz przy tej cukrzycy to chyba słabo burak taki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry

Ja bym pewnie z czymś a'la grecka poleciała. To jest dla mnie sałatka awaryjna na każdą sytuację a i na te temperatury i jako dodatek do mięsa z grilla to takiej świeżości dodaje.
weIka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 06:58   #4968
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Paniom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Czy macie może pomysł na jakąś fajną sałatkę na grilla? Jutro robimy i zawsze robiłam z gotowanego buraka,suszonych pomidorów,fety,natki pietruszki i prażonej dyni...ale teraz przy tej cukrzycy to chyba słabo burak taki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi się do grilla zawsze najlepiej sprawdza grecka lub coś a la grecka
a oprócz tego tzatziki
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:01   #4969
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Dzień dobry

Ja dzisiaj mam dzień prania i sprzątania i jedziemy do Ikei po meble dla małej zacznie się pranie na całego

Malutka mnie obudziła o 5 kopniaczkami na szczęście udało mi się szybko zasnąć, z kolei przed 7 mężowi budzik zadzwonił i już miałam pospane...

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Paniom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Czy macie może pomysł na jakąś fajną sałatkę na grilla? Jutro robimy i zawsze robiłam z gotowanego buraka,suszonych pomidorów,fety,natki pietruszki i prażonej dyni...ale teraz przy tej cukrzycy to chyba słabo burak taki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak na grilla to grecka zawsze się sprawdza
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 07:05   #4970
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Ja mam koszulkę z dolcesono, tania, a przyszła 100% bawełna i na napy

A Co do sałatki to tez może być
Awokado
Fasola czerwona
Ogórek
Pomidor
Cebulka czerwona
Sok z limonki/cytryny
Sól, pieprz
Też lekko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:08   #4971
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Tanzanka ja zamierzam właśnie go ożywiać wkładkami, ostatnio Rosalyn mi podesłała na insta dziewczynę ,która szyję wkładki. Na olx też jest kupa takich handmadów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeżeli.moge jeszcze coś dodać. Zauważyłam że beztroska jest dość droga. Na fb jest jeszcze szycikowo handmade, na grupie Valco dziewczyny zachwalaja a taniej. I można wkładkę włożyć do gondoli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:08   #4972
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
TZ jeszcze śpi, a u nas już głód




Podeślesz na priv albo na insta?
A do gondoli coś się da?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jasne,już wysyłam.
Ja do gondoli będę wkładać kolorowe pieluszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:12   #4973
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
TZ jeszcze śpi, a u nas już głód




Podeślesz na priv albo na insta?
A do gondoli coś się da?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na fb poszukaj beztroska albo szycikowo handmade. Jak mi się jeszcze coś przypomni to Ci napisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja dzisiaj mam dzień prania i sprzątania i jedziemy do Ikei po meble dla małej zacznie się pranie na całego

Malutka mnie obudziła o 5 kopniaczkami na szczęście udało mi się szybko zasnąć, z kolei przed 7 mężowi budzik zadzwonił i już miałam pospane...

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------



Jak na grilla to grecka zawsze się sprawdza
O to udanej wyprawy!
Daj znać czy udało Ci się kupić to czego niby nie ma na stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:12   #4974
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
TZ jeszcze śpi, a u nas już głód




Podeślesz na priv albo na insta?
A do gondoli coś się da?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poszło PW

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:13   #4975
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez weIka Pokaż wiadomość
O matko matko, muszę te koszule pozamawiać ...
Dolce sonno polecam. Mam popralam i nadal.spoko wyglądają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:15   #4976
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Dzięki dziewczyny!
Robię chyba i grecką i tą Tanzanki. Idę zaraz na zakupy
Wczoraj moja siostra przyrodnią miała urodziny i był grill.
Wyobraźcie sobie minę mojego taty jak mi nakładał karkówkę i kaszankę a ja futrowałam aż mi się uszy trzęsły (po 18 latach wegetarianizmu) powiedziałam mu żeby się nie przyzwyczajał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:18   #4977
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Tak w ogóle witam się!
Moja torba prawie spakowana! brakuje tylko klapek i szczoteczki do zębów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
Robię chyba i grecką i tą Tanzanki. Idę zaraz na zakupy
Wczoraj moja siostra przyrodnią miała urodziny i był grill.
Wyobraźcie sobie minę mojego taty jak mi nakładał karkówkę i kaszankę a ja futrowałam aż mi się uszy trzęsły (po 18 latach wegetarianizmu) powiedziałam mu żeby się nie przyzwyczajał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha
Tata przeżył szok pewnie. Wróciłaś do jedzenia mięsa na czas ciąży? Lekarz Ci tak zalecił?
My mamy grilla w czwartek na działce kolegi i też pragnę kaszanki aczkolwiek mój ulubieniec grillowy to mięso z udek kurczaka zamarynowane w sosie sojowym z miodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:23   #4978
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!
Robię chyba i grecką i tą Tanzanki. Idę zaraz na zakupy
Wczoraj moja siostra przyrodnią miała urodziny i był grill.
Wyobraźcie sobie minę mojego taty jak mi nakładał karkówkę i kaszankę a ja futrowałam aż mi się uszy trzęsły (po 18 latach wegetarianizmu) powiedziałam mu żeby się nie przyzwyczajał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na zdrowie!
Na miejscu Taty spadłabym z krzesła

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Na fb poszukaj beztroska albo szycikowo handmade. Jak mi się jeszcze coś przypomni to Ci napisze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

O to udanej wyprawy!
Daj znać czy udało Ci się kupić to czego niby nie ma na stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuje! Idę obczajać

Tak mówicie o tych grillach, że sama bym coś opędzlowała

Pacia pochwal się obowiązkowo zakupami!

Feliska pokaż potem kiecki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:25   #4979
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość


O to udanej wyprawy!
Daj znać czy udało Ci się kupić to czego niby nie ma na stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, wczoraj właśnie dostałam smsa, że do Ikei w Krakowie dotarły komody tak więc mam nadzieję, że kupię wszystko chociaż planowaliśmy pojechać do Katowic ale w sumie to nam wszystko jedno czy tu czy tam

Ale bym grilla zjadła...
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-30, 07:27   #4980
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- już w trzecim trymestrze :) część 6.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Przebudzilam się na wędrówkę do toalety aż dwa razy - czyżby już miała się zwiększać częstotliwość? O piątej rano tak zazdroscilam TZtowi, że sobie śpi z uśmiechem, że gdyby nie szedł do pracy, to bym go obudziła

Wczoraj dopisałam sobie do listy rzeczy do dopakowania bardzo ważną rzecz a mianowicie plan porodu! Mialam wpisana kartę ciąży, teczkę z wynikami, nip, dowód osobisty, a o tym zapomniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja plany porodu jeszcze nie mam. Będę musiała w końcu siąść do tego. Ale to po majowce bo teraz mam inne rzeczy na głowie.

Do toalety w nocy wstaje już po 3-4 razy, w ciągu dnia też co chwilę chodzę





Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Paniom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Czy macie może pomysł na jakąś fajną sałatkę na grilla? Jutro robimy i zawsze robiłam z gotowanego buraka,suszonych pomidorów,fety,natki pietruszki i prażonej dyni...ale teraz przy tej cukrzycy to chyba słabo burak taki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My do grilla preferujemy lekkie i proste sałatki. Np teraz wcinam Z sałaty, rzodkiewki i ogórka. Do tego jogurt grecki i przyprawy. A w sobotę mieliśmy w jednej misce plastry rzodkiewki w śmietanie i ta zeszła najszybciej, w drugiej pomidor i rzodkiewka w kostkę, do tego szczypiorek i jogurt naturalny.




Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Jasne,już wysyłam.
Ja do gondoli będę wkładać kolorowe pieluszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do gondoli będę wkładać kolorowe prześcieradła z flaneli które uszyje mi teściowa. Materiały już jej zawiozlam i czekam na efekty

Ale jestem zmęczona po tym weekendzie. Wczoraj znowu był grill, po nim mieliśmy jeszcze maraton po sklepach budowlanych. Aż mam zakwasy dzisiaj. A i tak jeszcze do castorama muszę jechać i w kilka innych miejsc różne rzeczy załatwić bo TŻ dziś w pracy więc zostałam sama na placu boju. Kończę śniadanie i jadę. Dobrze że resztę tygodnia TŻ ma wolne.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-30 16:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.