Poruszające się mięśnie w szyi?? tarczyca? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-25, 13:17   #1
retaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Exclamation

Poruszające się mięśnie w szyi?? tarczyca?


Witam mam taki problem, ze jak cos zjem, nieraz jak jest to cos mdlego lub na przyklad cos pomidorowego, to zalezy, to doslownie po bokach z lewej i prawej strony szyi jest mi po prostu niedobrze, nie cala i lewa strona tylko jakbym tam miala jakies dwa male guzy czy cos ze jak cos zjem to od razu to tam czuje i raz tak mialam po rybie w pomidorach i jak na drugi dzien otworzylam lodowke to az mnie w tych dwoch miejscach odrzucilo,ostatnie dni bylo to caly czas az doslownie wieczorem zaczelo mnie zrywac doslownie w szyi, tak jakby miesnie mi sie sAME RUSZALY; nie moglam przez to usnac, dzisiaj rano patrze w lusterko a tam doslownie te zrywy na szyi widac doslownie widac ruszajace sie miesnie i cALY Czas jest mi w tym miejsu jak ja to möwie niedobrzeczsem mi troche przejdzie, czasem znowu wraca, zastanawima sie czyto tarczyca, mam z prawej strony guza ktorego musze usunac ale on tam juz dawno jest watpie zeby to nagle on, jutro ide do lekarza ale boje sie zeby t nie bylo cos z krtania bo przewaznie jak mialam cos z tarczyca to mialam tez dreszcze itd, a tu tego nie ma , tylko jak sprawdzalam w necie gdzie dokladnie lezy tarczyca, to wlasnie z prawej i lewej strony mnie tak zrywa, mial ktos cos takiego kiedys?

Edytowane przez retaela
Czas edycji: 2018-11-25 o 19:18
retaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 12:02   #2
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Poruszające się mięśnie w szyi?? tarczyca?

Cytat:
Napisane przez retaela Pokaż wiadomość
Witam mam taki problem, ze jak cos zjem, nieraz jak jest to cos mdlego lub na przyklad cos pomidorowego, to zalezy, to doslownie po bokach z lewej i prawej strony szyi jest mi po prostu niedobrze, nie cala i lewa strona tylko jakbym tam miala jakies dwa male guzy czy cos ze jak cos zjem to od razu to tam czuje i raz tak mialam po rybie w pomidorach i jak na drugi dzien otworzylam lodowke to az mnie w tych dwoch miejscach odrzucilo,ostatnie dni bylo to caly czas az doslownie wieczorem zaczelo mnie zrywac doslownie w szyi, tak jakby miesnie mi sie sAME RUSZALY; nie moglam przez to usnac, dzisiaj rano patrze w lusterko a tam doslownie te zrywy na szyi widac doslownie widac ruszajace sie miesnie i cALY Czas jest mi w tym miejsu jak ja to möwie niedobrzeczsem mi troche przejdzie, czasem znowu wraca, zastanawima sie czyto tarczyca, mam z prawej strony guza ktorego musze usunac ale on tam juz dawno jest watpie zeby to nagle on, jutro ide do lekarza ale boje sie zeby t nie bylo cos z krtania bo przewaznie jak mialam cos z tarczyca to mialam tez dreszcze itd, a tu tego nie ma , tylko jak sprawdzalam w necie gdzie dokladnie lezy tarczyca, to wlasnie z prawej i lewej strony mnie tak zrywa, mial ktos cos takiego kiedys?
Ile masz lat i czy te objawy zaleza od tego co zjesz? Zauwazylas nasilenie po pomidorach, pojawia sie takie cos po produktach bogatych w poliole typu szpinak, cebula, cukrach lub krowim nabiale? Masz jakies problemy trawienne?
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-15, 17:50   #3
retaela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2
Dot.: Poruszające się mięśnie w szyi?? tarczyca?

nie, mam to tez jak nic nie zjem , przewaznie przed zasnieciem, tak mysle czy to tarczyca, albo krtan, doslownie zrywa mnie w szyi, mam 26 lat

Edytowane przez retaela
Czas edycji: 2018-12-15 o 17:51
retaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 18:50:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.