wózki chicco - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 11:11   #1
misia**
Raczkowanie
 
Avatar misia**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 251

wózki chicco


witajcie nie wiem czy wątek odnośnie tej firmy już byl czy tez nie ,jeśli taj to przepraszam ja niestety nie mogłam nic na ten temat znaleść .Czy macie może wózki z tej firmy wiem,że sa droższe w porównaniu z innymi ,ale słyszałam ,że sa bardzo dobre i bezpieczne jeśli chodzi o atesty przeprowadzane w kierunku bezpieczeństwa dzieci
misia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 12:42   #2
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: wózko chicco

Hm, a który konkretnie chicco ci cie podoba? Bo ja ogladalam rozne (tutaj ta firma jest b. popularna) i szczerze mowiac, zaden mi sie nie podoba.
Albo maja malutkie plastkikowe koleczka (CT 0.1 itp) albo po pewnym czasie (kilka miesiecy!) zaczynaja wygladac jak zlom i nie da sie nimi jechac prosto... (trojkolowy s3).
Wiec uczucia mam mocno mieszane...
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:09   #3
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: wózko chicco

Ja z początku chciałam kupic chicco CT1 Trio z 2005 roku ale poczytałam trochę na forum gazety i innych i mi przeszło. Wózeczek jest ładny estetyczny, ale dużym minusem są kólka. Na włoskich równych chodnikach pewnie sie sprawdza ale na naszych krzywych i dziurawych raczej nie. Wybrałam Quinny Buzz z pompowanymi dużymi kołami i jestem zadowolona.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:22   #4
Anoushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: wózko chicco

Mam dwa wózki chicco i jestem b. zadowolona. Pierwszy to Trio 2003 (wczesniejsza wersja CT0.1 Trio) oraz Ponee XS.
Najpierw kupiłam Trio, a potem ten drugi, gdyż dokupienie osłony przeciwdeszczowej i osłony na nózki do pierwszego wychodziło niewiele mniej niż drugi, gdzie obie te rzeczy są w komplecie.A jest on jeszcze lżejszy i zgrabniejszy, mniejszy.
To, jaki kupic wózek zalezy od tego, czego od niego oczekujesz. Mnie zależało oprócz jakości i funkcjonalnosci na małej wadze i małych gabarytach, bo nawet jak sie mieszka na parterze lub ma sie wózkownię, to zawsze gdzies trzeba go od czasu do czasu wnieśc i gdzies trzeba wjechac i zmiescic się. Nie rozumiem, dlaczego wszedzie sa zachwalane duze pompowane koła, które maja się lepiej sprawdzac na polskich chodnikach. Te koła znacznie podnosza wage całego wózka, a dziecku wcale nie przeszkadza, jak przy małych kółkach go bardziej buja (większosci własnie to odpowiada!). Poza tym, małe kółka to ogólnie węższy wózek, co oznacza, że można wjechac do kazdego sklepu.
Zresztą, WSZYSTKIE moje znajome na osiedlu oraz koleżanki, które miały duże, ciężkie i szerokie wózki na pompowanych kołach, tej wiosny (nasze dzieci niedawno pokończyły roczek) zamieniły je na lekkie spacerówki na malutkich kółkach, a tamtych wózków nie nazywaja inaczej jak "landary" i "kolubryny".
A wózki chicco są dobrze wykonane, funkcjonalne, lekkie, poręczne do składania i ładne. B. dobrze się prowadzą, a mozliwośc montowania fotelika samochodowego na stelazu Trio jest naprawde nie do przecenienia. Są drogie, ale są warte swojej ceny.
Anoushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:48   #5
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Dot.: wózko chicco

Ja jestem jednak zwolenniczką pompowanych kółek i uważam że w stosunku do komfortu podróżowania dziecka nasze problemy z wtaczaniem się do sklepu sa naprawdę wtórne W wózkach z maleńkimi kółkami (a takie ma w większości Chicco) na każdym kamieniu i na każdej nierówności dziecko lata w wózku jak w rakiecie kosmicznej i tłucze głową o spód wózka - wygląda to nieciekawie, podobnie jak "latanie" głowy dziecka po wózku w przypadku podnoszenia przodu i odwracania wózka celem zrobienia zakrętu w modelach nie mających skrętnych ani obrotowych kółek.
Gdybym miała taki sztywny wózek lub wózek z małymi plastikowymi kółkami od razu kupiałbym dziecku jakiś kask dziękuję bardzo za takie bujanie po warszawskich dziurach, do bujania kupiłam dziecku kołyskę
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 15:10   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: wózko chicco

ja tez proponuje pompoowane duze kółka, wygoda dziecka plus wygoda rodzica dziecko szczegolnie juz wieksze plus zakupy i male plastikowe kólka plus chodniki polskie= tragedia,i odciski na palcach.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 21:13   #7
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: wózki chicco

Pompowane, duże koła to podstawa!
Taki wózek lepiej się prowadzi, bardziej "miękko", a już w terenie lub na śniegu - obowiązkowo, dziecku jest wygodniej - amortyzacja - i jest w nim więcej miejsca, więc malo logiczne jest "zmniejszanie" wózków wraz ze wzrostem dziecka; nie ma problemów z wjeżdżaniem do sklepów ani z ładowaniem do samochodu.
No chyba, że wózek ma służyć do przejechania 200 m na ławkę i z powrotem.

Sama marka mnie nie przekonuje - nie lubię kupować "markowych" produktów, gdy "markowa" jest tylko cena.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 21:41   #8
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: wózki chicco

Powtórze za dziewczynami: pompowane kółka to podstawa + jak dla mnie amortyzacja na paskach. Ja mam własnie taki wózek i prowadzi się on genialnie. Nie straszne nam żadne dziury jeżdże nim nawet do lasu. Na początku też chciałam kupić chicco ale dałam sobie spokój.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 08:09   #9
Anoushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: wózki chicco

Nie wiem, czy chodniki po których ja jezdzę są równiejsze (choc mnie wydają się przeciętne), ale moje dziecko nie obijało się wewnątrz gondoli "jak w rakiecie kosmicznej". Pózniej pozyczyłam tę gondolę koleżance i tez nie narzekała.
A jeśli chodzi o mieszczenie się wózkiem do sklepów, to nie była ani nie jest to dla mnie rzecz najważniejsza - a już na pewno nie przedkładam swojej wygody nad wygodę dziecka - a jedynie istotna: mój mąż dużo pracuje i na mnie spada obowiązek zakupów i załatwiania innych spraw.
Tak jak pisałam, można miec różne oczekiwania wobec wózka, odpowiednio do miejsca zamieszkania i trybu życia. Ja opisałam swoje.
A tak naprawdę, to często dopiero jak się już wózkiem pojeździ (jakikolwiek się kupiło) to dopiero sie człowiek przekonuje, co by mu najbardziej pasowało i co by zmnienił - jaki wózek by TERAZ kupił chociaz na pewno sa i tacy co są w 100% zadowoleni właśnie z tego co mają
Anoushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:37   #10
misia**
Raczkowanie
 
Avatar misia**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 251
Dot.: wózki chicco

dziękuję Wam bardzo za wszytskie odpowiedzi ,nie wiemy jeszcze dokładnie który kupimy ,w wózkach chicco spodobała nam sie kolorystyka ,sa to wózki lekkie i łatwe do prowadzenia .Zostało nam jeszcze troszkę czasu na zastanowienie (4 miesiące) jednak chciałam się zorientowac co Wy sądzicie na temat tejże firmy dlatego tez jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję
misia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 14:09   #11
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: wózki chicco

A nie zauważyłaś misiu, że większość kół w wózkach Chicco po niewielkim czasie użytkowania lekko się buja na boki? Za taką kasę to niedopuszczalne.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 08:17   #12
misia**
Raczkowanie
 
Avatar misia**
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 251
Dot.: wózki chicco

Nie zauważyłam a to z tego powodu ,że jak do tej pory nie kupowałam wózka,jak pisałam wcześniej chciałam się zorientować-znajomi kupowali niedawno więc tez jeszcze nie zdążło się nic zepsuc i jak do tej pory są zadowoleni
misia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 12:30   #13
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wózki chicco

Anoushka moglabys napisac wiecej o ponee xs?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:40   #14
Anoushka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: wózki chicco

Nie ma sprawy. A co konkretnie chciałabys wiedziec?
Anoushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:54   #15
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wózki chicco

A już nic, bo kupiłam w koncu inny wózek Ale dzięki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 18:36   #16
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: wózki chicco

Agoosia, przyznaj się, co kupiłaś?
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:24   #17
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wózki chicco



Kupiłam Oliwce Inglesinę Espresso. Czytałam różne opinie - i dobre i te mniej główną wadą, o której pisały dziewczyny to to, że wygląda jak wózek dla lalek Ale dla mnie to że jest mała i lekka to wielki plus (ok. 6kg) super się prowadzi. Na pewno nie będzie to ostatni wózek bo za jakieś 2 lata już na pewno do niego nie wejdzie. Ale na razie jest rewelacja a potem kupię jakąś parasolkę.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 19:47   #18
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: wózki chicco

Też słyszałam, że to bardzo dobry wózek - jak chyba większość Inglesin, tylko chyba nie w wersji głębokiej?
A Oliwka już jest (bo się pogubiłam)? I jak duża?
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 20:33   #19
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez misia**
nie wiemy jeszcze dokładnie który kupimy ,w wózkach chicco spodobała nam sie kolorystyka ,sa to wózki lekkie i łatwe do prowadzenia .
wybierz dobrze.....mozna sie nieźle przejechac na wózkach -wybór jest duzy ale nie wszystkie sa dobre...niestety wiele wad wychodzi dopiero w praniu...
co do chicco to miałam dwa i z jednego jestem bardzo zadowolona a z drugiego mniej.
ten na"+" to chicco off road -terenówka -spacerówka -super wózek -nie do zajechania.
ten na "-" to chicco london -parasolka z koszmarnie słabymi kółkami....opony się tak ścierają że trzeba by je wymieniac co kilka miesięcy....fakt,nie oszczędzam wózka i wjezdzam nim wszędzie ale mimo to nie powinno sie dziac takie cos .moim zdaniem firma jest
przereklamowana i płaci się za znaczek "chicco" a nie za jakość.
ale nie generalizuje bo z roada byłam bardzo zadowolona...
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 14:55   #20
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez Nakretka
Też słyszałam, że to bardzo dobry wózek - jak chyba większość Inglesin, tylko chyba nie w wersji głębokiej?
A Oliwka już jest (bo się pogubiłam)? I jak duża?
Oliwa już jest od 4 miesięcy
Wóżek jest spacerowy, rozkłada się prawie na płasko.
Ja szczerze mówiąc słyszałam (czytałam) różne opinie, że kiepski, bo plastikowy, średnio wykonany... może ja się nie znam, ale jak dla mnie to jest ok, prowadzi się super, leciutki, wygodny, zgrabny, mały... no właśnie - jedyna wada to to, że trochę mały i pewnie jeszcze raz zmienimy wózek - już na parasolkę.

a zresztą - pokażę fotkę i wózka i tego, jaka Oliwcia jest duża
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:27   #21
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: wózki chicco

Moje zdanie jest takie-niewazne jaka firma, bo w każdej są wózki lepsze i gorsze(no i gusta też są inne).Jednak ja na pewno nigdy nie kupie wózka na duzych kołach.Mój pierwszy wózek był taki i myślałam ,że oszaleję -za każdym razem, gdy chce się skręcić trzeba lekko podnosić wózek.Mój drugi miał już przednie kólka obrotowe i to był strzał w dziesiatkę!Mogłam prowadzić wózek jedna ręką (co było dość istotne, bo w drugiej ręce trzymałam swoją córeczkę )!
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:37   #22
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez xandra78
za każdym razem, gdy chce się skręcić trzeba lekko podnosić wózek.

lekko? ja musiałam podnosic jakies 45 stopni <lol>
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:05   #23
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: wózki chicco

napiszcie co sądzicie o CHicco S3 trio, oglądaliśmy go już ze 3 razy i porównywaliśmy z innymi i wydaje się najlepszy, przede wszystkim ma od razu wszystko (to ważne, bo nie wiem czy będę miała później czas dokupywać). A jakbym chciała wszystko kompletować w innych firmach od początku - wyszło by drożej. Mężowi się podoba a mnie na początku odrzucały te trzy kółka, wydawały się mało bezpieczne. W sklepie okazało się inaczeej.

A może ktoś go używa...
Bardzo proszę o recenzje
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 00:00   #24
AnitaSuska
Zadomowienie
 
Avatar AnitaSuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 263
Dot.: wózki chicco

Właśnie podglądam tematy wózkównasza dzidzia będzie z nami w styczniu Ale najlepszy był mój mąż ,bo kiedy mówiłam mu o gondoli, nie załapał że to wózek-myśłał że taki rodzaj sanek dla dzidzi gondolą będziemy jeździć po śniegu) bo przecież na zimę bobo będize z nami,rozwalił mnie chłop
__________________
Dziecko jest miłością, która stała się widzialna

http://b1.lilypie.com/Vk1Lp1.png
AnitaSuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:03   #25
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: wózki chicco

Masz już na oku jakiś konkretny wózek?
Oglądałąm już wiele wózków i mam zamiar jeszcze oglądać, ale na razie chicco s3 trio wygrywa pod wieloma względami.

ja mam termin na początek lutego. Też muszę myśleć o tym, że pół roku to jednak przejeżdzę w gondoli.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 13:24   #26
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: wózki chicco

Mnie bardzo przypadły do gustu dwa a nawet trzy

1) Implast volant,
2) x lander
3) deltim focus- za tym przemawia mała awaryjność i teraz u mnie w mieście jest w promocji za 799zł.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:19   #27
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: wózki chicco

Mis ie bardzo podobaja wózki Quinny, zauwazylam ze coraz wiecej mam ich używa. Moja sąsiadka też go ma. Gdybym teraz miala wybuerac wózek to chyba taki bym chciala (speedi SX-czy jakos tak) ale wogole to bym chyba zglupiala, bo teraz jest w sklepach na prawde duzy wybór i nie wiadomo na co sie zdecydować, ale dzieki Bogu nie musze teraz podejmować takich decyzji i jeszcze przyjdzie mi "troche" na to poczekać
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 09:48   #28
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez Agoosia
Oliwa już jest od 4 miesięcy
Wóżek jest spacerowy, rozkłada się prawie na płasko.
Ja szczerze mówiąc słyszałam (czytałam) różne opinie, że kiepski, bo plastikowy, średnio wykonany... może ja się nie znam, ale jak dla mnie to jest ok, prowadzi się super, leciutki, wygodny, zgrabny, mały... no właśnie - jedyna wada to to, że trochę mały i pewnie jeszcze raz zmienimy wózek - już na parasolkę.

a zresztą - pokażę fotkę i wózka i tego, jaka Oliwcia jest duża
Agoosia Oliwka jest poprostu prześliczna
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 09:52   #29
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: wózki chicco

Cytat:
Napisane przez nayhde
Agoosia Oliwka jest poprostu prześliczna
dziękuję

nie ma to jak rozpływająca się od pochwał mamusia od samego rana z tego wszystkiego chyba zamieszczę nowe zdjęcia w jej wątku
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 10:46   #30
Alabasterek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 96
Dot.: wózki chicco

a co myślicie o zestawie 3 w 1 Chicco Enjoj (chyba dobrze tego nie napisałam).Zestaw zawiera gondolę, spacerówkę i nosidełko od samochodu - wszystko montowane na jednym stelażu w cenie 1499zł. Cena jest atrakcyjna ale nie wiem czy Chicco jest dobre i wytrzyma okres od 0-3 latek.

www.chicco.pl
__________________
ala baster
Alabasterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-22 14:24:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.