Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 16:09   #2401
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

la'Mbria po jakim czasie wróciły Twoje przebarwienia?Gdzie kupujesz sam krem cosmelan 2?
Filtry mam i je stosuję ale chyba źle skoro nic nie dawały dzisiaj zaczęła schodzić skóra z brody i czoła.

Edytowane przez irenka78
Czas edycji: 2013-08-17 o 07:38
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 08:33   #2402
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

,

Edytowane przez irenka78
Czas edycji: 2013-08-17 o 07:39
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:43   #2403
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Re: Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę pomóżcie... byłam wczoraj na kontroli u lekarki (4 dni po masce cos1) i od dzisiaj mam się smarować cos 2 1 raz dzienie czoło i broda 1,5 godz. a poliki (tam mam największe plamiska) 3 godz. i tak przez 2 tyg. czy to nie za mało ona twierdzi że ok, bo mam delikatna skóre jeszcze wczoraj po masce miałam podrażnioną. Nie wytrzymałam wczoraj i pod wieczór nałozyłam cos 2 na 3 godz i było ok (nie piekło) dzisiaj jestem delikatnie czerwona i trochę gorąca Jak Wy sie smarowałyście ? Może będę nakładać 2 razy dziennie przez te 2 tyg. ? jeśli tak bym robiła to jak w czasie to najlepiej rozłożyć? (rano i wieczorem)?
Proszę o pomoc, przy jej metodzie to tych plam przez 3 m-ce się nie pozbędę a mam zaplanowane wakacje na koniec sierpnia i chciałabym się do tego czasu wyrobić...

pozdrawiam
Nie wiem jak rozległe i mocne masz przebarwienia...ale to co opisujesz to sie kupy nie trzyma. Albo masz bardzo małe przebarwienia i kobieta naciągnela cię na niepotrzebny wydatek w postaci zabiegu, albo ta pani odstawia wielką hałe...albo chce cię naciagnac na kolejny zabieg na jesieni. Tak czy inaczej kiepsko widzę tą twoją panią doktor
Ja smarowalam pierwsze 3tygodnie 3razy dziennie, np.rano i chodziłam z cos2 na twarzy do południa, zmywalam,nakladalam nową warstwę, zmywalam wieczorem, nawilzalam z godzinę i na noc trzeci raz smarowalam. Kolejne 2tyg po 2razy dziennie i więcej nawilzacza, następnie tydzień po raz dziennie-na noc, potem do końca sloiczka smarowalam 2razy w tygodniu na noc. I z tego co wiem,to opisany przeze mnie sposób stosuje sie w większości przypadkow. Dlatego bardzo mnie dziwi zarówno pora roku w której babka wykonuje zabieg, jak i sposób wykonania...nie wiem, niech sie jeszcze ktoś wypowie


Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 10:47   #2404
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

No właśnie dziwne to ... kurcze już teraz muszę jakoś sama dać rade. Ona twierdzi że jakbym stosowała 3 razy dziennie 3 godz. to jak żywy pomidor bym wyglądała... Nakładam 2 razy dziennie od rana i później pod wieczór na 3 godz i mam tak zamiar robić 2 tyg, fakt buzia strasznie czerwona ale jakoś daję radę Napisz czy ta czerwona buzia to już będzie przez cały okres stosowania cosmelanu 2 czy tylko na początku?
Dzięki bardzo za odzew miłej niedzieli

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------


Edytowane przez irenka78
Czas edycji: 2013-08-17 o 07:40
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 15:16   #2405
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
No właśnie dziwne to ... kurcze już teraz muszę jakoś sama dać rade. Ona twierdzi że jakbym stosowała 3 razy dziennie 3 godz. to jak żywy pomidor bym wyglądała... Nakładam 2 razy dziennie od rana i później pod wieczór na 3 godz i mam tak zamiar robić 2 tyg, fakt buzia strasznie czerwona ale jakoś daję radę Napisz czy ta czerwona buzia to już będzie przez cały okres stosowania cosmelanu 2 czy tylko na początku?
Dzięki bardzo za odzew miłej niedzieli

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

aha a przebarwienia mam bardzo mocne i rozległe...
skoro masz mocne i rozległe, to czemu maska tak krótko byla trzymana?
Dziewczyny tu pisały- po 8 godzin maskę się trzyma, 6 godzin przy lżejszych przebarwieniach, niektóre laski, to o 3 w nocy wstawały, zeby zmyć...a tu tylko 3 godzinki, trochę mało...
co do pomidora na twarzy- tak to jest, jak się robi cosmelan, że buzia przez jakiś czas wygląda jak po ostrym poparzeniu słonecznym, to normalne i pani doktor powinna była ci to wyjasnić.To nic złego, znaczy, ze coś się dzieje w stronę 'odbawienia'.
Ta czerwona skóra to tylko na początku jest taka widoczna, potem zejddzie ci raz, albo dwa razy i będzie mniej czerwona, a bardziej jednolita, przebarwień nie będzie widać...po jakimś czasie, gdy zaczniesz stosować cos2 raz dziennie, albo nawet raz w tygodniu, skóra się uspokoi i czerwona nie będzie. Ale na razie to dobry objaw, chociaż wiem, ze głupio się tak pokazywac ludziom jak pomidorek przeżyjesz i będzie dobrze, pamiętaj o bardzo wysokich filtrach
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 17:37   #2406
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

la'Mbria
Wiesz i tak bym nie dała rady trzymać tej maski dłużej, to był jakiś koszmar (mam bardzo wrażliwą skórę) piekło i paliło tak strasznie że nie mogłam usiedzieć w miejscu.
Filtrów używam siedziałam dzisiaj chwilę na dworze w totalnym cieniu z grubą warstwą kremu +50 ...

Edytowane przez irenka78
Czas edycji: 2013-08-17 o 07:40
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 22:10   #2407
poppie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam
BAAAAARDZO prosze o rade,chcialam pozbyc sie przebarwien na twarzy,czy ma ktos doswiadczenia uzywajac tylko kremu ? Zastanawiam sie nad kupnem samego COSMELAN2 ,czy pomoze ? Bede wdzieczna za rade.
poppie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 08:45   #2408
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Re: Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez poppie Pokaż wiadomość
Witam
BAAAAARDZO prosze o rade,chcialam pozbyc sie przebarwien na twarzy,czy ma ktos doswiadczenia uzywajac tylko kremu ? Zastanawiam sie nad kupnem samego COSMELAN2 ,czy pomoze ? Bede wdzieczna za rade.
Tak,ja nie zdecydowalam Sie na maskę, używalam sam krem. Dopóki używalam, efekty były fantastyczne. Przestałam używać i plamy wróciły. Gdzieś tu wcześniej nas wątku wklejalam zdjęcia przed i po. Odszukaj sobie, zobaczysz jaką była roznica. Niestety za krótko uzywalam kremu i na jesieni czeka mnie powtórka :/ ale sam kremik też działa.
Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 07:54   #2409
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Po 2,5 tyg smarowania się 2 razy dziennie cosmelanem 2 widzę dużą poprawę, myślę że przebarwienia są mniej widoczne o jakieś 50%.

Edytowane przez irenka78
Czas edycji: 2013-08-17 o 07:41
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 14:38   #2410
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Mam pytanie: na ile wystarcza opakowanie cosmelan2 na początku kuracji czyli smarowanie 2-3 razy dziennie?
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 07:36   #2411
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1 znak

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:06 Powód: Brak możliwości usunięcia konta
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 20:17   #2412
aGGa33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam, wszystkich bardzo serdecznie. Ja również przeszłam tak jak Wy chyba wszystko co jest mozliwe zeby mieć ładną buzię, włącznie z cosmelanem . Niestety tak jak piszecie po zaprzestaniu smarowania plamy wracają. przestałam sie "mazić"będąc w ciązy ( wiecie może czy podczas karmienia można się juz smarować?). Mam takie pytanie :a co powiecie o lasaerze? moze jest na forum cos na ten temat? Moze ten laser jest lepszy a plamy już nie wrócą?!
aGGa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 14:24   #2413
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cześć dziewczyny,

Mam pytanie. Czy można gdzieś znaleźć jakieś kompedium wiedzy nt. cosmelan? FAQ lub coś w tym rodzaju? Będę wdzięczna za wskazówki, od czego można zacząć przygodę z tym zabiegiem
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 00:19   #2414
poppie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Kochana,mysle,ze na tym forum w tysiacach wpisow odnosnie Cosmelanu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania...bowiem w tych wpisach zawarte jest wszystko
poppie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 17:34   #2415
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez poppie Pokaż wiadomość
Kochana,mysle,ze na tym forum w tysiacach wpisow odnosnie Cosmelanu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania...bowiem w tych wpisach zawarte jest wszystko
Dobrze powiedziane: w tysiącach wpisów.
Niestety nie mam czasu na czytanie ok 5000 postów, zwłaszcza że oprócz konkretnej wiedzy jest tu multum zbędnych informacji i przemyśleń.

Może ktoś poleci jakieś FAQ? Szukałam w necie, ale ciężko mi określić, która strona jest wiarygodna.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 06:51   #2416
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

agga33 nie można smarować w trakcie karmienia, bo przenika do pokarmu
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 16:50   #2417
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witajcie! Bardzo dawno tu nie zaglądałam ale właśnie teraz zaczynam od nowa walkę z przebarwieniami i przypomniałam sobie o tym wątku. Pomyślałam, że zrobię dobrze, gdy opiszę tu w skrócie swoją historię aby przestrzec przed zbyt długim stosowaniem cosmelanu/dermamelanu.

Swoją przygodę z dermamelanem zaczęłam prawie 2 lata temu. Na początku byłam bardzo zadowolona z efektów - skórę miałam naprawdę cudowną. Może byłoby dobrze, gdybym stosowała ten specyfik pod kontrolą dermatologa ale ja przesadziłam. Po prostu za długo go stosowałam. Według rad zawartych w tym wątku, po skończonej kuracji stosowałam krem nadal profilaktycznie raz na tydzień i to był wielki błąd! Co za dużo to nie zdrowo. Bardzo zniszczyłam sobie skórę, długo ją leczyłam aby powrócić do normalności. Także dziewczyny używajcie tych produktów z głową. Zbyt długa kuracja zamiast przynieść lepszy efekt w rezultacie doprowadza skórę do ruiny.

Jeśli chodzi o przebarwienia, to w trakcie stosowania (wliczając tą profilaktykę po kuracji) nie było po nich ani śladu. Kiedy jednak okazało się, że muszę odstawić krem, plamy szybko wróciły (pomimo stosowania filtrów 50+). Teraz będe walczyła z nimi laserem. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 11:47   #2418
yvon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam Was wszystkie.
Jestem w czwartym dniu po dermamelan 1. Nie mam jakiś wielkich przebarwień i nie one stanowiły dla mnie problem. Mam bardzo tłustą cerę z mocno rozszerzonymi porami. Chciałam pozbyć się tego problemu na zawsze. Jaki wpływ ma dermamelan na skórę tłustą i rozszerzone pory? Czy któraś robiła go właśnie po to? Czy problem został rozwiązany? Będę wdzięczna za odpwowiedz
yvon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 19:09   #2419
yvon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

ja oprócz typowego złuszczania mam wielke ogromne sączące się bulwy syfów też tak miałyście? czy to normalny objaw?
yvon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 07:29   #2420
yvon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

wątek umarł ?
yvon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:56   #2421
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Mnie po mace cosmelan 1 na drugi dzień na brodzie wyskoczyło takie skupisko białych małych krostek, przesmarowałam je termentiolem i popękały same, nie wiem czy to były pryszcze czy takie pęcherzyki z płynem. Gdzieś czytałam że mogą wyskoczyć, bo wychodzą po złuszczeniu na wierzch skóry. Mnie tak po 2 tyg stosowania cosmelan 2 wyszły na wierzch zaskórniaczki jakieś stare, normalnie twarz sama się oczyściła
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 10:20   #2422
yvon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

a można coś z tym robić? to znaczy nie na siłę wyciskać tylko delikatnie?
Zresztą jak wacikiem przemywam i leciutko przygniotę to same wyłażą...
yvon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 14:16   #2423
yvon6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

a można te syfy i zaskórniki usuwać? nie mówię o jakimś na siłe wyciskaniu. ale one same wychodzą przy bardzo delikatnym naciśnięciu.
yvon6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 07:35   #2424
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Kopa lat!! Dawno mnie nie było. Po wakacjach plamy wróciły, ale chyba trochę mniejsze niż zwykle. Smarowałam się filtrami co chwilę.

czy ktoś mi podpowie gdzie można kupić z pewnego źródła cosmelan2?? I jaka jest jego cena? Wiem, ze pewnie ktoś już pisał o tym na forum, ale przeglądać tyle wpisów...

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Ja tez miałam takie krostki po cosmelanie. Po prostu oczyszcza się buzia z rożnego dziadostwa. Sama delikatnie je usunęłam i już nie wyszły. Cosmelan/dermamelan wysusza skórę, więc na Twoje rozszerzone pory i tłustą cerę taka kuracja jest jak najbardziej wskazana. Pozdrawiam
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:11   #2425
bombka0604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

cześć
po przeczytaniu postów na tym forum właśnie podejmuję decyzję o dermamelanie. Szkoda, że nie piszecie gdzie robiłyście zabieg byłoby mi łatwiej zdecydować na jakiś sprawdzony gabinet.
powiedzcie mi jeszcze czy w jakimś stopniu ten zabieg pomaga na blizny?
bombka0604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 19:51   #2426
latawce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez latawce Pokaż wiadomość
Hej!! Jestem już po kuracji, która trwała 4 miesiące. W połowie marca dermatolog kazał odstawić cosmelan ze względu na coraz większe słońce. Efekty były super jeśli chodzi o plamy i redukcję wągrów. Piszę "były" bo plamy powoli wracają, od ok dwóch tygodni czyli gdy tylko słońce mocniej grzeje plamy są coraz bardziej widoczne. Używam cały czas filtrów 50+. Zastanawia mnie fakt, że niektóre z Was używają cosmelana w okresie letnim. Niby producent pozwala, a mój dermatolog kazał odstawić i powrócić do smarowania jesienią jeśli będzie potrzeba ( a już wiem że będzie...). Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam że odstawiłam na lato... Czy te z Was które smarujecie się cosm./dermam. latem macie "zgodę" dermatologa czy robicie to na swoją odpowiedzialność?
I znowu przyszła jesień a wraz z nią ochota na cosmelan. Znowu zaczęłam kurację, tym razem tylko krem. Podsumowując efekty zeszłorocznego smarowania, to muszę stwierdzić, że są bardzo dobre. Plamy tylko minimalnie wróciły, przy tym co miałam na twarzy przed kuracją to dla mnie pikuś. Moje obawy nie sprawdziły się na szczęście. Wągrów już tyle nie wyskakuje i ogólnie buzia ładniejsza. Powtarzam kurację, żeby znowu oczyściły się pory no i oczywiście żeby zabić plamy, na szczęście nieliczne. Pozdrawiam !!
latawce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 07:39   #2427
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1 znak

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:05 Powód: Brak możliwości usunięcia konta
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 18:23   #2428
lukasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witajcie,

Z poczucia obowiązku, ale także w ramach wdzięczności za wielotysięczne wpisy poprzedniczek, odzywam się i ja.

Pełny zabieg, w gabinecie, robiłam w kwietniu. Swoje przeycia opisywałam kilka stron wcześniej.

Efekty ?
Moja pani kosmetyczka (taka od pielęgnacji) była zachwycona poprawa jakości skóry.
I to tyle dobrych wieści. W miejscach gdzie miała przebarwienia bardzo długo utrzymywał się rumień. Twarz przy każdej zmianie temperatury otoczenia reagowała burakiem. Naczynka krwionośne na wierzchu.
A po wakacjach plamy dokładnie w tych samych miejscach w nawet nieco rozleglejsze.
Nie spodziewałam się cudów. Nie zamierzam także stosować cosmelanu cały czas. Moja skóra by tego nie przetrwała. Dopiero kilka tygodni temu odstawiłam kremy hypoalergiczne, bo tylko po tym nie dostawałam rumieńców.
Reasumując jestem rozczarowana. Być może skóra wygląda młodziej, ale zrobiła się bardzo wrażliwa.
Do doktora robiącego zabieg idę pod koniec miesiąca, zobaczymy co zaproponuje. Może rzeczywiście laser...


Pozdrawiam wszystkie cosmelanki. Podziwiam Waszą wytrwałość i trzymam kciuki za sukcesy !

A.
lukasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 20:40   #2429
latawce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 24
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez latawce Pokaż wiadomość
I znowu przyszła jesień a wraz z nią ochota na cosmelan. Znowu zaczęłam kurację, tym razem tylko krem. Podsumowując efekty zeszłorocznego smarowania, to muszę stwierdzić, że są bardzo dobre. Plamy tylko minimalnie wróciły, przy tym co miałam na twarzy przed kuracją to dla mnie pikuś. Moje obawy nie sprawdziły się na szczęście. Wągrów już tyle nie wyskakuje i ogólnie buzia ładniejsza. Powtarzam kurację, żeby znowu oczyściły się pory no i oczywiście żeby zabić plamy, na szczęście nieliczne. Pozdrawiam !!

Już prawie miesiąc stosuję cosm 2xdz- rano i wieczorem. Plam już nie ma, ale mam coraz większego "buraka". Największy jest rano przed myciem twarzy i wieczorem ( po nałożeniu cosm jakoś ta czerwień się "studzi". Może to przez specyficzną barwę kremu... Już sama nie wiem czy lepiej być żółta po posmarowaniu czy czerwona jak po zejściu z rusztu kilka godzin po aplikacji. Tak czy siak niedobrze, jednak mimo wszystko to lepsze niż blada twarz z mega dużymi brązowymi plamami).
Zastanawiam się czy przez 3 miesiące stosować cosmelan 2 x dziennie tak jak większość dermatologów zaleca ( w opcji bez maski...) czy może po miesiącu zacząć się smarować 1 x dz na noc tylko? Macie doświadczenia, rady? Dziękuję i pozdrawiam
latawce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:45   #2430
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam cosmelanki

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

jak tam ? co tam ?
Antek jesteś?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez BMW528i Pokaż wiadomość
Kopa lat!! Dawno mnie nie było. Po wakacjach plamy wróciły, ale chyba trochę mniejsze niż zwykle. Smarowałam się filtrami co chwilę.

czy ktoś mi podpowie gdzie można kupić z pewnego źródła cosmelan2?? I jaka jest jego cena? Wiem, ze pewnie ktoś już pisał o tym na forum, ale przeglądać tyle wpisów...

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Ja tez miałam takie krostki po cosmelanie. Po prostu oczyszcza się buzia z rożnego dziadostwa. Sama delikatnie je usunęłam i już nie wyszły. Cosmelan/dermamelan wysusza skórę, więc na Twoje rozszerzone pory i tłustą cerę taka kuracja jest jak najbardziej wskazana. Pozdrawiam
najpewniejszy cos2 jest w sklepestetyka wystawiają na all
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.