Czy uczucie może przyjść po czasie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 13:33   #1
Florence86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149

Czy uczucie może przyjść po czasie?


5 miesiący temu poznałam chłopaka, na początku byłam bardzo zauroczona, bo już dawno nie spotkałam tak poukładanego i normalnego faceta. Po jakimś czasie, kiedy już oficjalnie zaczęliśmy być parą on powiedział, że się zakochał. Na początku pomyślalam, że pewnie i u mnie przyjdzie to z czasem ale im dłużej z nim jestem tym częściej myślę że coś jest nie tak.

Obecnie pomieszkujemy raz u mnie, raz u niego. Nie kłócimy się, fajnie spędzamy czas, moi znajomi go lubią, on bardzo się stara, skacze dookoła mnie, zapewnia o uczuciach... a ja nic. Jest mi z nim dobrze, lubię go, podoba mi się fizycznie ale jednocześnie nie czuję już ani motylków w brzuchu ani niczego poza sympatią, nie ma chemii. Do tego drażnią mnie czasami rzeczy które nie mają zaczenia - sposób w jaki siedzi, jaki ma ton głosu itp.
Rozmawialiśmy o tym, powiedział że wie czego chce i nie zamierza odpuszczać, że część rzeczy może w sobie zmienić ale uważa że przesadzam i szukam u niego wad na siłę.
Miałyście kiedys tak? Czy któras z was zakochała się po dłuzszym czasie?

Mam 27 lat, w głowie już plany założenia rodziny, chęc ustatkowania się. Wiem, że nie mogę czekać na ideał ale wiem tez, ze z poprzednim chlopakiem bylo zupelnie inaczej - mial dużo cech, ktore mnie irytowały a jednak patrzyłam na niego z uczuciem, kochałam go.

Edytowane przez Florence86
Czas edycji: 2013-08-07 o 13:36
Florence86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:38   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
5 miesiący temu poznałam chłopaka, na początku byłam bardzo zauroczona, bo już dawno nie spotkałam tak poukładanego i normalnego faceta. Po jakimś czasie, kiedy już oficjalnie zaczęliśmy być parą on powiedział, że się zakochał. Na początku pomyślalam, że pewnie i u mnie przyjdzie to z czasem ale im dłużej z nim jestem tym częściej myślę że coś jest nie tak.

Obecnie pomieszkujemy raz u mnie, raz u niego. Nie kłócimy się, fajnie spędzamy czas, moi znajomi go lubią, on bardzo się stara, skacze dookoła mnie, zapewnia o uczuciach... a ja nic. Jest mi z nim dobrze, lubię go, podoba mi się fizycznie ale jednocześnie nie czuję już ani motylków w brzuchu ani niczego poza sympatią, nie ma chemii. Do tego drażnią mnie czasami rzeczy które nie mają zaczenia - sposób w jaki siedzi, jaki ma ton głosu itp.
Rozmawialiśmy o tym, powiedział że wie czego chce i nie zamierza odpuszczać, że część rzeczy może w sobie zmienić ale uważa że przesadzam i szukam u niego wad na siłę.
Miałyście kiedys tak? Czy któras z was zakochała się po dłuzszym czasie?

Mam 27 lat, w głowie już plany założenia rodziny, chęc ustatkowania się. Wiem, że nie mogę czekać na ideał ale wiem tez, ze z poprzednim chlopakiem bylo zupelnie inaczej - mial dużo cech, ktore mnie irytowały a jednak patrzyłam na niego z uczuciem, kochałam go.
Jak dla mnie to za szybko wskoczyliście do wspólnego mieszkania. Chcesz motylkóww brzuchu, ale skąd one mają się tam wziąć, kiedy nawet nie masz szans zatęsknić, a facet nie stanowi już tajemnicy w najmniejszym stopniu? W takie rzeczy można się bawić, kiedy uczucie już jest. Kiedy go nie ma, to jak dla mnie wspólne mieszkanie bardzo skutecznie zdejmuje klapki z oczu i uniemożliwia jego rozwój.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:41   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Albo jest chemia, albo jej nie ma.
A jak jej nie ma, to nie widzę sensu wchodzenia w zwiazek. Niezależnie od chęci założenia rodziny.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:54   #4
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Dla mnie to niepojęte mieszkać z facetem po 5 m-cach i bez zakochania, w takim ciepłym grajdołku. Ale:

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Do tego drażnią mnie czasami rzeczy które nie mają zaczenia
-dla mężczyzny powinien to być znak, że kobieta go nie kocha
-ton głosu, podobnie jak śmiech, nie jest bez znaczenia - tu jest zawarte mnóstwo informacji, słuchaj intuicji
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:59   #5
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Rozumiem, że bardzo chciałabyś załozyć już być w poważnym związku, mieć rodzinę, ale wchodzenie w taką relację z facetem, do którego nic nie czujesz, nie ma sensu. Lepiej chyba sobie odpuścić i poczekać na kogoś, w kim naprawdę się zakochasz, a nie na siłę. Nikt chyba nie może stwierdzić czy miłość przyjdzie czy nie. U jednych może to się zdarza (albo tak im się zdaje), u pozostałych nie. Ale pomyśl o biednym chłopaku, on się chyba nie pisał na coś takiego.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:18   #6
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Też kiedyś wpakowałam się w związek "z rozsądku". Myślałam,że z czasem uczucie przyjdzie. Czekałam, czekałam i się nie doczekałam. Jedyne co się zmieniało to moja narastająca frustracja. Drażnił mnie nawet sposobem w jaki jadł. Wszystko potrafiło doprowadzić do kłótni. W końcu zdecydowałam się odejść i to była najlepsza decyzja jaką mogłam wtedy podjąć.
Po rozstaniu poczułam ulgę.
Nie możesz być z kimś tylko dlatego, że boisz się samotności.
raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:30   #7
Florence86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Ok, macie rację ale z drugiej strony - dobrze się rozumiemy, nie tęsknię za wolnością, dobrze sie bawimy, nie męczy mnie jego obecność, nie oglądam się za innymi facetami, potrafię sobie wyobrazić naszą przyszłość.
Mam skreślić dobrego, dbajacego o mnie faceta? Przeciez po latach chemia i love i tak wygasa i zostaje przyjaźń, prawda?

Aha... on wie co czuję (albo raczej czego nie czuje) więc nie jest oszukiwany, dużo rozmawiamy więc niczego przed nim nie ukrywam. Mam takie momenty kiedy między nami jest super, kiedy zaczynam coś czuć... potem to troche przygasa, zapominam o tym.

Edytowane przez Florence86
Czas edycji: 2013-08-07 o 14:33
Florence86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 14:38   #8
praula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Przeciez po latach chemia i love i tak wygasa i zostaje przyjaźń, prawda?
A skąd taka teoria?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Aha... on wie co czuję (albo raczej czego nie czuje) więc nie jest oszukiwany, dużo rozmawiamy więc niczego przed nim nie ukrywam. Mam takie momenty kiedy między nami jest super, kiedy zaczynam coś czuć... potem to troche przygasa, zapominam o tym.
Skoro go nie oszukujesz, a on zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda sytuacja i (na razie) mu to nie przeszkadza, to dlaczego miałabyś rezygnować z relacji, w której dobrze się czujesz?
praula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:38   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Ok, macie rację ale z drugiej strony - dobrze się rozumiemy, nie tęsknię za wolnością, dobrze sie bawimy, nie męczy mnie jego obecność, nie oglądam się za innymi facetami, potrafię sobie wyobrazić naszą przyszłość.
Mam skreślić dobrego, dbajacego o mnie faceta? Przeciez po latach chemia i love i tak wygasa i zostaje przyjaźń, prawda?

Aha... on wie co czuję (albo raczej czego nie czuje) więc nie jest oszukiwany, dużo rozmawiamy więc niczego przed nim nie ukrywam. Mam takie momenty kiedy między nami jest super, kiedy zaczynam coś czuć... potem to troche przygasa, zapominam o tym.
Nie.
Dla mnie bez chemii nie ma związku. Jest przyjaźń, ale nie o to chodzi.
No i jeśli facet jest taki, jak opisujesz, dla mnie byłby przyjacielem, a przyjaciele mnie nie pociągają i nie chcę się z nimi kochać.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:47   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Przeciez po latach chemia i love i tak wygasa i zostaje przyjaźń, prawda?

A kto Ci takich bzdur do głowy nakładł, a?
Jestem w zwiazku ze swoim prawie mężem prawie 4 lata. Nic nam nie wygasło, sporo nowych rzeczy doszło, ale chemia i love są na swoim miejscu - nie wiem czy nie większe nawet, niż na samym początku znajomości
Lepszy przykład: moi dziadkowie w tym roku (za miesiąc) obchodzą 50-tą rocznicę slubu. Wiesz, jaka między nimi jest chemia i love? Wiesz jak to jest, jak 75-letni dziadek mówi do swojej małżonki per "mała", po czym ją przytula i namiętnie całuje? No właśnie. Ja takich dziadków mam i przy każdej okazji ich przykład przypomina mi, że tak można, wiecej - że tak trzeba.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 14:50   #11
Florence86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez praula Pokaż wiadomość
Skoro go nie oszukujesz, a on zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda sytuacja i (na razie) mu to nie przeszkadza, to dlaczego miałabyś rezygnować z relacji, w której dobrze się czujesz?
Bo pamietam uczucie z poprzedniego związku. Tamten facet do pięt nie dorastał obecnemu chlopakowi a jednak patrzyłam w niego jak w obrazek. Naprawdę chciałabym żeby cos we mnie "zaskoczyło" i zastanawiam się czy ktoś miał podobnie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie.
Dla mnie bez chemii nie ma związku. Jest przyjaźń, ale nie o to chodzi.
No i jeśli facet jest taki, jak opisujesz, dla mnie byłby przyjacielem, a przyjaciele mnie nie pociągają i nie chcę się z nimi kochać.
No własnie... seks. Niby super, bo oboje jestesmy doswiadczeni i wszystko miedzy nami "dobrze dziala" ale wlasnie nie ma tej checi z mojej strony. Inna sprawa ze ja ogolnie jestem z tych chłodnych bab co to moga raz na dwa tygodnie, takze specjalnie mnie to nie dziwi

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
A kto Ci takich bzdur do głowy nakładł, a?
Jestem w zwiazku ze swoim prawie mężem prawie 4 lata. Nic nam nie wygasło, sporo nowych rzeczy doszło, ale chemia i love są na swoim miejscu - nie wiem czy nie większe nawet, niż na samym początku znajomości
Lepszy przykład: moi dziadkowie w tym roku (za miesiąc) obchodzą 50-tą rocznicę slubu. Wiesz, jaka między nimi jest chemia i love? Wiesz jak to jest, jak 75-letni dziadek mówi do swojej małżonki per "mała", po czym ją przytula i namiętnie całuje? No właśnie. Ja takich dziadków mam i przy każdej okazji ich przykład przypomina mi, że tak można, wiecej - że tak trzeba.
Takie mam doswiadczenia, juz bylam w 7 letnim związku i że mimo iż była to milosc prawdziwa to po 5-6 latach to juz nie to samo. Tamten zwiazek sie skonczyl, bo własnie zabraklo przyjazni, wsparcia, zaufania, czyli tego co mam teraz.
Jasne, że sa przykłady takie jak Twoi dziadkowie - nic tylko zazdrościć ale nie wiem czy wszystkie długi zwiazki i małżenstwa tak mają... troche wątpię

Edytowane przez Florence86
Czas edycji: 2013-08-07 o 14:52
Florence86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 15:00   #12
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Takie mam doswiadczenia, juz bylam w 7 letnim związku i że mimo iż była to milosc prawdziwa to po 5-6 latach to juz nie to samo. Tamten zwiazek sie skonczyl, bo własnie zabraklo przyjazni, wsparcia, zaufania, czyli tego co mam teraz.
Jasne, że sa przykłady takie jak Twoi dziadkowie - nic tylko zazdrościć ale nie wiem czy wszystkie długi zwiazki i małżenstwa tak mają... troche wątpię

Bo brakło tego o czym mówię - że w moim zwiazku z każdym dniem jest więcej. Więcej właśnie przyjaźni, wsparcia, zaufania - bo nie ma mowy, by od pierwszego dnia związku to wszystko zbudować jak za pstryknięciem palcami.

Na pewno nie wszystkie. Ale co, to znaczy że mamy starać się równać do najlepszych, czy do najsłabszych? Ja osobiście wolę do najlepszych, ale skoro Ty jesteś w stanie zadowolić się związkiem szczęśliwym na 75% (czy nawet mniej), bo czas zakładać rodzinę, to Twój problem i Twój zmarnowany czas.


Żeby był dobry związek musi byc zarówno chemia, miłość, jak i przyjaźń i wsparcie. Wszystkie te elementy muszą istnieć - wtedy jest szczęśliwy, dobry, trwały związek. A nie, że albo jedno, albo drugie.
Desperacją od Ciebie trąci.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 15:08   #13
DaenerysT
Raczkowanie
 
Avatar DaenerysT
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Za szybkie zamieszkanie, jak na moje.

Klempaa przypomniała mi też o sytuacji która miała miejsce gdy wracałam ze szkoły tramwajem. Ludzi pełno, wchodzi starsze małżeństwo, chłopak przede mną ustępuje miejsca tej pani, ja chcę ustąpić panu, a on na to' dziękuję, najważniejsze, że moja dziewczyna siedzi'! Wszyscy w tramwaju się uśmiechneli, pani zalała sie rumieńcem, ale na kilometr było widać, że jest szczęśliwa. Dlatego wydaje mi się, że pakowanie się w związek gdzie od początku nie ma nawet minimum chemii jest trochę na zasadzie ' nie ważne jak jest, ważne, że jest'.
__________________
You're the reason why I'm thinking
I don't wanna smoke on these cigarettes no more


DaenerysT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 15:12   #14
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Smutne jest to Twoje podejście. Wolałabym być sama niż być z kimś tylko dlatego, żeby zapełnić jakąś pustkę obok siebie.
Zobaczysz,że z czasem będzie narastać Twoja irytacja. Teraz jeszcze próbujesz się przekonać, wmawiasz sobie tam jakieś uczucia i na siłę chcesz coś poczuć... Nie da się tak, niestety.
raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 15:20   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez DaenerysT Pokaż wiadomość
Za szybkie zamieszkanie, jak na moje.

Klempaa przypomniała mi też o sytuacji która miała miejsce gdy wracałam ze szkoły tramwajem. Ludzi pełno, wchodzi starsze małżeństwo, chłopak przede mną ustępuje miejsca tej pani, ja chcę ustąpić panu, a on na to' dziękuję, najważniejsze, że moja dziewczyna siedzi'! Wszyscy w tramwaju się uśmiechneli, pani zalała sie rumieńcem, ale na kilometr było widać, że jest szczęśliwa. Dlatego wydaje mi się, że pakowanie się w związek gdzie od początku nie ma nawet minimum chemii jest trochę na zasadzie ' nie ważne jak jest, ważne, że jest'.

No i właśnie Da się, trzeba tylko znaleźć odpowiednią osobę a potem wspólnie cieżko pracować nad związkiem
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 17:10   #16
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez Florence86 Pokaż wiadomość
Ok, macie rację ale z drugiej strony - dobrze się rozumiemy, nie tęsknię za wolnością, dobrze sie bawimy, nie męczy mnie jego obecność, nie oglądam się za innymi facetami, potrafię sobie wyobrazić naszą przyszłość.
Mam skreślić dobrego, dbajacego o mnie faceta? Przeciez po latach chemia i love i tak wygasa i zostaje przyjaźń, prawda?
Nie chce Ci źle wróżyć, ale teraz tak uważasz, po roku może Cię już w nim wszystko denerwować, a brak chemii i co za tym idzie brak dobrego seksu, strasznie będzie Cię frustrował
Będziesz mieć żal, że nie przeżywałaś jednak tej jak ważnej miłości.
Żal do niego głównie.

Wiem coś o tym. Zrobiłam tak samo.
Weszłam w związek ze złamanym sercem po poprzednim draniu, gdzie mimo wielkiego zakochania, facet strasznie mnie wykorzystał. Postanowiłam, że już nigdy nie wybiorę "dupka" a kierować się będę bardziej rozumiem niż sercem.
I trafił się zakochany we mnie, prący na związek, porządny, poukładany chłopak było bez chemii, no ale skoro jest dobrze, to czemu nie spróbować? W końcu będę w związku z kimś kto mnie szanuje, chce mnie i nieba mi uchyli. Czas też się spędzało super na początku
A po czasie pewnie bardzo mocno się przywiąże, pokochamy się i będziemy żyli długo i szczęsliwie.
Ale się myliłam!

Po roku drażniło mnie w nim wszystko, zaczęłam czuć żal, że mam zły seks, nie przeżywam tego co koleżanki w zakochanych parach, że tak naprawdę bardzo się różnimy (może dlatego że po czasie wszystko Cię drażni w kimś kogo nie kochasz). Masz ochotę na swobodę, wyjścia na zabawy, poznawanie nowych ludzi, a tutja zakochany w Ciebie chłopak, zaczayna robić Ci fochy i awantury bo wyczuwa, że się oddalasz.

Weź po uwagę, że mu też na początku może nie przeszkadzać na początku, że jesteś niezaangażowana tak jak on, mniej się przykładasz do związku. On jest bardzo teraz zakochany i przymyka oczy na wszystko, wierzy że też się zakochasz. Potem i od niego może wyjść frustracja jak zacznie zauważasz, że jemu zależy bardziej a Ty jednak się nie zakochałaś, a jesteś z nim z rozsądku, Faceci wbrew pozorom też takie coś wyczuwają. I zaczną się obopólne kłótnie pełne żalu i pretensji... "Ja się staram bardziej niż ty! Czemu mnie tak traktujesz!"
Nie będziesz nawet tego robiła specjalnie, ale to naturalne że jak kogoś nie kochasz, to się nie starasz tak bardzo jak on... trochę Ci to powiewa po czasie.

Wiem, czarny ten scenariusz, ale tak bywa przewąznie... znam z praktyki...

Edytowane przez 201703081551
Czas edycji: 2013-08-07 o 17:12
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 17:18   #17
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

ja rowniez bylam w takim zwiazku - bez uczucia z mojej strony.
po niedlugim czasie wszystko mnie w nim denerwowalo, wiec dalam sobie spokoj i mi ulzylo (chociaz obiektywnie chlopak ma pewne dwie istotne wady, ktore jego jakiejkolwiek przyszlej wybrance moga baaaaaaardzo utrudnic zycie).

tak wiec autorko lepiej daj sobie spokoj, bo to jest taki zwiazek bez sensu.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 12:23   #18
nat5i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Witam! Mam podobny problem. Spotkałam wspaniałego chłopaka, oczywiście ma wady jak każdy. Ale zdaję sobie sprawę, ze ideału nie ma! On chce się spotykać, chce ciągle rozmawiać, a ja nie wiem dlaczego odpycham Go od siebie. Przecież zawsze marzyłam o super facecie, a teraz jak jest, to ja robię problemy. Przez przypadek trafiłam na to forum z nadzieją, że znajdę odpowiedź. Czytając wasze posty doszłam do wniosku, że wszystkie się mylicie. Nie skreślajcie od razu mojej wypowiedzi Chcę
Wam tylko zwrócić uwagę na to, że MIŁOŚĆ może istnieć tylko wtedy, gdy pozwolicie BOGU na uczestnictwo w Waszym życiu!!! Jestem osoba głęboko wierzącą, a przynajmniej za taką się uważam, szukałam pomocy w internecie, a nie spróbowałam u Boga, za mało się modliłam. Polecam Wam to pomaga! Nie chodzi o to, że On spełni każdą prośbę i każde życzenie wystosowane do Niego, lecz o to, żeby się modlić o dobre ukierunkowanie. On wie co dla nas jest najlepsze! To jest jedyna prawda prawdziwej miłości.
nat5i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 15:55   #19
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Cytat:
Napisane przez nat5i Pokaż wiadomość
Witam! Mam podobny problem. Spotkałam wspaniałego chłopaka, oczywiście ma wady jak każdy. Ale zdaję sobie sprawę, ze ideału nie ma! On chce się spotykać, chce ciągle rozmawiać, a ja nie wiem dlaczego odpycham Go od siebie. Przecież zawsze marzyłam o super facecie, a teraz jak jest, to ja robię problemy. Przez przypadek trafiłam na to forum z nadzieją, że znajdę odpowiedź. Czytając wasze posty doszłam do wniosku, że wszystkie się mylicie. Nie skreślajcie od razu mojej wypowiedzi Chcę
Wam tylko zwrócić uwagę na to, że MIŁOŚĆ może istnieć tylko wtedy, gdy pozwolicie BOGU na uczestnictwo w Waszym życiu!!! Jestem osoba głęboko wierzącą, a przynajmniej za taką się uważam, szukałam pomocy w internecie, a nie spróbowałam u Boga, za mało się modliłam. Polecam Wam to pomaga! Nie chodzi o to, że On spełni każdą prośbę i każde życzenie wystosowane do Niego, lecz o to, żeby się modlić o dobre ukierunkowanie. On wie co dla nas jest najlepsze! To jest jedyna prawda prawdziwej miłości.
Błąd logiczny już na wejściu. Postaraj się bardziej.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-16, 20:06   #20
A_K
Raczkowanie
 
Avatar A_K
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 218
GG do A_K
Dot.: Czy uczucie może przyjść po czasie?

Nie przyjdzie NIC. Sama próbowałam, bardzo niedawno. Niestety, poukładanie, odpowiedzialność, dobry wygląd u faceta to nie wszystko. Nie mogłam się dłużej męczyć i Tobie tez nie polecam. Szkoda Jego czasu i Twojego.
__________________
Ola
A_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 21:06:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.