Ulubione marki lakierów do paznokci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 19:06   #1
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Smile

Ulubione marki lakierów do paznokci


może podobny wątek był. Ale bardziej ogólny Jestem ciekawa jakie są wsze ulubione marki lakierów, jakie firmy cenicie i dlaczego. Ja do tej pory używałam tańszych wibo, joko, ale szybko gęstniały, miały nieprzyjemny zapach. "Odkryłam" jednak lakiery inglot i essie i nim jestem wierna. Przekonały mnie ilością kolorów , jakością, niestety są dość drogie.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 19:49   #2
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

moja historia jest właściwie podobna
używałam początkowo tanich lakierów typu np wibo, golden rose czy rimmel. ale nie mogłam znieść faktu, że po jednym dniu miałam odpryski, wytarte końcówki.
i wtedy dostałam mój pierwszy lakier Inglota - gdyby nie mój TŻ pewnie bym wcale nie poznała ich ..
od tamtej pory kupowalam tylko Inglota (kolekcja nie jest jakaś ogromna, bo aż 6 kolorów, ale mam bardzo ukierunkowany gust, jesli chodzi o lakiery ) - dwie warstwy inglota przy codziennym myciu naczyn trzymaja mi ok 7 dni. dodam, ze jestem w stanie zapłacić 20zł za dobry lakier, zwłaszcza, ze jak widać nie mam ich jakoś wybitnie dużo.

ale ostatnio skusiłam się na essie i to było objawienie .. jedna warstwa, właściwie prawie, ze jedno pociągnięcie pędzelka i paznokieć jest pomalowany. inglotem niestety żadnym nie udało mi się nigdy ładnie pomalować paznokcia jedną warstwą. essie jest też niesamowicie wytrzymałe .. kilkanaście myć naczyń, pranie ręczne, a końcówki nie są nawet wytarte i oczywiście ten wybór kolorów ... także stałam się właśnie essomaniaczką póki co mam trzy kolorki, ale wishlista jest już stworzona i tylko czekam na "dwa w cenie jednego" !
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:35   #3
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

ja prawie wszystkie lakiery mam z golden rose, głownie ze wzgledu na cene oraz fakt ze na odzywce 8w1 trzymaja mi sie do tygodnia. kusi mnie essie ale cena mnie powala, co prawda mam koło sie pataal i tak są lakiery po ok 13 zł ale nie są trzymane w zbyt fajnych warunkach <w swietle, a pani ma w zwyczaju pokazywać dokladnie jak kolor wyglada,tzn otwierac lakier -_->
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 15:50   #4
Najofelia73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Ja bardzo lubię Wibo i Golden rose - jako, że można w moim wypadku już chyba mówić o uzależnieniu od kupowaniu co raz to nowych kolorów - to dobrze dla moich finansów, że są dobre i tanie lakiery ww. marek
Najofelia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 18:31   #5
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Na pierwszym miejscu jest OPI, później Zoya. Tylko te lakiery trzymają się na moich paznokciach względnie długo, a co najważniejsze nie bąblują. Moja płytka paznokciowa jest dosyć tłustawa i żadne tanie lakiery nie wyglądają zbyt ładnie. Nie mogę im niczego zarzucić jeśli chodzi o trwałość (np. Miss Selene czy Wibo) problemem jest jednak aplikacja i bąblowanie. Czasem pęcherzyków powietrza jest tyle, że wygląda to jakbym paznokcie miała w pryszczach

Pewnie, że wolałabym kupować tańsze lakiery, ale skoro nie mogę, to ciułam na te droższe. Poza tym OPI ma szeroki pędzelek, którym naprawdę świetnie się maluje.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:16   #6
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

wibo bardzo długo schnie już ich nie kupię skusiłam się bo miał ładny czekoladowy kolor, ale nie da się używać
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:37   #7
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Inglota polecam
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 08:28   #8
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Orly, Kiko, China Glaze, Zoya - wspaniałe kolory i wykończenia oraz rewelacyjna jakość plus Dance Legend - jakość odrobinę niższa przy nieco zawyżonej cenie, ale oszałamiające, nietypowe laksy
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 09:36   #9
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

OPI - świetna marka, największą zaletą są przepiękne kolory, trwałość oraz jakość i duża pojemność - 15 ml.
Tylko jeden kolor z Chanel - Rouge Noir 18, czyli najpiękniejszy ciemny lakier na świecie.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 20:19   #10
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Ja do tej pory używałam raczej tańszych lakierów ( w domu w Polsce mam ich ponad 100), ale ostatnio kupiłam Max Factor Glossfinity i miło się zaskoczyłam. Lakier trzyma bez odprysków 4 - 5 dni, co przy tańszych lakierach jest niemożliwe. Kolejnym lakierem jaki zamierzam kupić będzie coś z Essie
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 13:38   #11
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Lubie cos z kazdej polki w sumie.
Moje ulubione to Barry M, Essie, Orly, O.P.I, z tanszych Rimmel, Golden Rose i Wibo.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 10:34   #12
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Ja używam China Glaze i Lady's Nails Cosmetics. Jakość porównywalna, tańsze są lakiery LNC.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 19:40   #13
MalaPau
Raczkowanie
 
Avatar MalaPau
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 261
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Ja niestety na ingolcie przejechałam się az 3 razy. Pierwszy- przeswity, drugi to samo a trzeci tworzyly sie pecherzyki mimo extremmalnie cienkiej warstwy..

I ze wzgledu na fakt ze lakierów nie zuzywam w super szybkim tempie przerzucilam sie an tanie marki. bardzo lubie Rimmela, Golden Rose to u mnie nr.1 nie pogardze czasem Miss Sporty przy uzyciu top coatu trzymaja sie ok 5 dni. Z tym ze moje pazury sa cienki i same sie lamia przy okazji kruszac lakier. Jako że pracy nie mam nie inwestuje w Essie bo niestety ceny mnie delikatnie powalają. ogolem od niedawna szukam lakierow dla siebie wiec na pewno sprawdze wielle marek wymienionych przez was
__________________
Matura 2014 : zdane!
Cel : studia w poznaniu, zrobic reszte tatuazy.
Marzenia: zobaczyc Prypeć i Czarnobyl, podróż koleją transsyberyjska
MalaPau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 17:00   #14
Shiraishi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 85
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Mam swoje ulubione marki praktycznie w każdym przedziale cenowym.

Golden Rose cenię sobie za wielość kolorów i niezłą pigmentację przy wyjątkowo niskiej cenie. Owszem, nie są szczególnie trwałe, ale przy cenach z przedziału 3-8?

Sympatyczne kolory i wykończenia mają też lakiery Catrice. Ich nudziaków nie powstydziłyby się kilkukrotnie droższe firmy. Porządne średniaki z wygodnymi pędzelkami.

Jeśli chodzi o półkę średnią (średniejszą ;-), to niezły poziom trzymają lakiery Maxa Factora.

Essie! Na razie mam tylko cztery lakiery, ale żaden mnie jeszcze nie zawiódł i nie mam się do czego przyczepić: trzymają się paznokcia przez ponad cztery dni bez odprysków, jedna warstwa bezbłędnie kryje płytkę. Do tego ładnie się zmywają. Niestety cena, przynajmniej w sklepach stacjonarnych, zaczyna uwierać. 30-35 złotych za lakier już się czuje. ;-)

Szczyt półki, czyli Guerlain. Miałam dwa kolory - czerwień tak wysyconą, że wpadała w czerń i blade chłodne złoto. Obydwa były arcydziełkami, jeśli chodzi o trwałość i barwę. Ale też obydwa podbarwiały płytkę, co byłam im skłonna wybaczyć. O cenie nie mówmy. ;-)
Shiraishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 23:45   #15
Emilka020c
Raczkowanie
 
Avatar Emilka020c
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 158
Dot.: Ulubione marki lakierów do paznokci

Uwielbiam lakiery Bourjois. Mają nasycone kolory, różne struktury bo są zwykłe, są z niteczkami, brokatem itp. duży wybór. Ale najważniejsze jest to, że mają świetny pędzelek (praktycznie jednym pociągnięciem można pomalować cały paznokieć. Przykładowo Eveline mają fajne kolory no i ich lakiery są o połowe tańsze, ale pędzelek jest tak cienki, że nie wiem ile czasu zajęłoby umalowanie chociaż jednej ręki...) oraz żelową konsystencję, bardzo łatwo się nakłada.
Zaś teraz na promocji w Rossmannie odkryłam lakiery Sally Hansen. Bourjois niestety nawet w promocji były drogawe. SH także mają dobry pędzelek, długo się trzymają, szybko schną (Bourjois ma troszkę z tym problem, nie są idealne) i mają przepiękne, koralowe odcienie.
A i zapomniałam dodać, że Bourjois wystarczy jedna warstwa. Co do SH - zależy jaki odcień

Edytowane przez Emilka020c
Czas edycji: 2014-05-26 o 23:47
Emilka020c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-27 00:45:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.