Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 22:04   #1
amanda901990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4

Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę


Witajcie
Musiałam założyć nowe konto z racji tego iż mój chłopak zna mój login i nie chciała bym aby to przeczytał

Otóż mój chłopak z którym jestem rok czasu mimo 28 lat bardzo interesuje się grą League of Legends i jest jej zagorzałym fanem, poza tym wszystko jest w porządku ma bardzo dobrą pracę dogadujemy się świetnie.

Mój problem jest taki że mnie ta gra totalnie nudzi, a on zrobił sobie i przy okazji mi niespodziankę kupując 2 bilety za około 1000 zł. Nie chodzi o pieniądze bo zarabia to może wydawać tylko że radośnie oznajmił "kochanie jedziemy na turniej Intel Extreme do Katowic i mamy super miejsca cieszysz się?" gdy to usłyszałam totalnie ścięło mnie z nóg, nie wiedziałam co powiedzieć, po chwili odpowiedziałam że nie interesuje mnie ta gra i może pojechał by z kolegą, zrobiło mu się bardzo smutno zaczął mówić że tak bardzo by chciał pojechać ze mną itp. Wiem od niego że bilety które ma pomimo ceny wyprzedały się już dawno po jednym dniu od wprowadzenia do sprzedaży i były bardzo trudno dostępne bo to jakieś blisko sceny(jeśli można to tak nazwać) siedzące.
Z jednej strony wiem że jeśli mu odmówię będzie mu bardzo przykro a z drugiej jeśli się zgodzę to będę tam siedziała wpatrując się w ludzi siedzących przy komputerach pół dnia x 3...
On wie że mnie to nie interesuje bo wiele razy oglądał te gry na komputerze i mu o tym mówiłam:/ Dodatkowo po tym jak powiedziałam że się zastanowię on powiedział że gdybym ja miała bilety na zawody makijaży to by ze mną pojechał...

Co zrobiłybyście na moim miejscu ? Wiem ze będzie to moja decyzja ale chciałabym abyście postawiły się w mojej sytuacji.

Dziękuje za pomoc.
amanda901990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:23   #2
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Jakbym ja była w takiej sytuacji bym pojechała. Chłopak ma pasje i dobrze. Wiem, nie interesuje Cię. Ale z drugiej strony on by z Tobą na zawody makijażu pojechał. Ja bym się cieszyła jakby facet dzielił pasję ze mną a nie z kolegami.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:26   #3
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez amanda901990 Pokaż wiadomość
Witajcie
Musiałam założyć nowe konto z racji tego iż mój chłopak zna mój login i nie chciała bym aby to przeczytał

Otóż mój chłopak z którym jestem rok czasu mimo 28 lat bardzo interesuje się grą League of Legends i jest jej zagorzałym fanem, poza tym wszystko jest w porządku ma bardzo dobrą pracę dogadujemy się świetnie.

Mój problem jest taki że mnie ta gra totalnie nudzi, a on zrobił sobie i przy okazji mi niespodziankę kupując 2 bilety za około 1000 zł. Nie chodzi o pieniądze bo zarabia to może wydawać tylko że radośnie oznajmił "kochanie jedziemy na turniej Intel Extreme do Katowic i mamy super miejsca cieszysz się?" gdy to usłyszałam totalnie ścięło mnie z nóg, nie wiedziałam co powiedzieć, po chwili odpowiedziałam że nie interesuje mnie ta gra i może pojechał by z kolegą, zrobiło mu się bardzo smutno zaczął mówić że tak bardzo by chciał pojechać ze mną itp. Wiem od niego że bilety które ma pomimo ceny wyprzedały się już dawno po jednym dniu od wprowadzenia do sprzedaży i były bardzo trudno dostępne bo to jakieś blisko sceny(jeśli można to tak nazwać) siedzące.
Z jednej strony wiem że jeśli mu odmówię będzie mu bardzo przykro a z drugiej jeśli się zgodzę to będę tam siedziała wpatrując się w ludzi siedzących przy komputerach pół dnia x 3...
On wie że mnie to nie interesuje bo wiele razy oglądał te gry na komputerze i mu o tym mówiłam:/ Dodatkowo po tym jak powiedziałam że się zastanowię on powiedział że gdybym ja miała bilety na zawody makijaży to by ze mną pojechał...

Co zrobiłybyście na moim miejscu ? Wiem ze będzie to moja decyzja ale chciałabym abyście postawiły się w mojej sytuacji.

Dziękuje za pomoc.
Ja bym jednak pojechała. Mnie też na pewno by to nudziło, ale skoro Twojemu chłopakowi tak na tym zależy i chcialby właśnie z Tobą tam pojechać to mogłabyś jednak zrobić coś z myślą o nim.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:44   #4
Kamina11
Raczkowanie
 
Avatar Kamina11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 101
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Jeśli miałabym się postawić na Twoim miejscu, to bym pojechała.
Strasznie by mnie ucieszyło, że jestem dla faceta ważna i że chce, bym mu towarzyszyła w jego pasji
Nieważne, że Cię to w ogóle nie interesuje.
Popieram to, co napisały poprzedniczki.
Jedź i ani słowem, że Cię to w ogóle nie interesuje
To nie będzie nieudany wyjazd, bo przecież spędzicie ten czas razem.

__
Przeczytałam Twój post jeszcze raz i tym bardziej jestem pewna, że fajnie będzie jak pojedziesz. Zrobisz tym mu ogromną przyjemność.
Po to jest się w związku, by czasem, jeśli to sprawi wielką radość partnerowi, ustąpić i zrobić coś dla niego, prawda?
Zwłaszcza, że pojechanie tam to nie jest rzecz, która będzie Cię kosztowała nie wiadomo ile cierpienia/wysiłku/nerwów itd.

Edytowane przez Kamina11
Czas edycji: 2015-03-04 o 22:48
Kamina11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:46   #5
dontcomplain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Kupił dwa bilety, wybrał Ciebie a nie kumpla- nic tylko się cieszyć Ja na Twoim miejscu bym pojechała. Dla niego będzie to wielka frajda, a będzie jeszcze szczęśliwszy, gdy Ty z nim tam będziesz. A może akurat coś Cię jednak zaciekawi i wcale nie będziesz się aż tak nudzić. Z resztą będzie obok Ciebie, więc mega nuda chyba Ci nie grozi. Jedź, zrób mu przyjemność, na pewno się kiedyś odwdzięczy
dontcomplain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 22:52   #6
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Mogę pójść za Ciebie.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 00:04   #7
makaronikowa
Przyczajenie
 
Avatar makaronikowa
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

oj, zdecydowanie bym pojechała. doceń fakt, że dzieli się z Tobą swoja pasją. może porpoś, żeby dokładniej ci wytłumaczył o co w tym wszystkim chodzi, bo faktycznie, samo patrzenie może być nudne. To może być niezła zabawa i dla niego, w roli komentatora, i dla ciebie, bo a nuż coś zrozumiesz.
makaronikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 07:11   #8
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

IEM w Kato
Ja bym pojechała, nawet gdyby mnie to nie interesowało. Może się okazać, że jeszcze ci się spodoba i wcale nie będzie tak źle.
Doceń fakt, że chce jechać z tobą a nie z kolegą
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 07:56   #9
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

A ja bym się wkurzyła, gdyby kupił bilety na coś, o czym wie że mnie nie interesuje, bez porozumienia ze mną. Takie stawianie przed faktem dokonanym i wymuszanie wyjazdu jest mocno niefajne :/ Zdecydowanie bym wolała mieć możliwość podjęcia decyzji.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 08:00   #10
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Według mnie powinien był Ci o tym powiedzieć wcześniej. Zresztą już nie wyraziłaś zbytniego entuzjazmu odnośnie tego wyjazdu więc nawet jak się zgodzisz to trochę żalu może mieć za pierwszą reakcję.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 08:21   #11
Untrue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 119
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Bilety za 1000zł... Ludzie nie mają co robić z pieniędzmi. A wielu Polaków tego tysiąca nawet przy wypłacie nie widzi.
Untrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 08:45   #12
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Ja bym nie pojechała. Bez jaj, pasje chłopa pasjami, ale dlaczego ja mam poświęcić trzy dni na coś co mnie śmiertelnie nudzi. Zresztą co to za kupowanie takich drogich biletów bez konsultacji? Zwykła manipulacja.
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 08:51   #13
MarikoM
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 73
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Ja tez bym pojechala. Chlopak ma pasje, chce sie nia z Toba dzielic, zaprasza Cie do swojego swiata. Moze i jest to troche nudne, ale powinnas docenic, ze wybral Ciebie.
MarikoM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:20   #14
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Ja bym pojechała. I bez przesady z tą nudą, wszędzie można pogadać z ludźmi, obejrzeć miasto, w ostateczności coś poczytać. Towarzyszenie w pasji drugiej połówce jest piękne. ALE trochę mi się jednak nie podoba stawianie przed faktem dokonanym. Z tym, że jeśli chodzi akurat o ten turniej to wiem od znajomych że bilety były kupowane w mega emocjach i nie było dużo czasu na zastanowienie.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:27   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Towarzyszenie w pasji drugiej połówce jest piękne.
Chyba że ta pasja wydaje nam się nudna, beznadziejna i nie mamy z tego żadnej przyjemności. Serio, jeśli mnie coś kompletnie nie pociąga, to nie wiem po co się zmuszać i udawać zachwyconą. Po co kłamać?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:35   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

1 czy ma kogos z kim moglby pojechac? np kolege ktory interesuje sie tym samym?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:40   #17
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Bez jaj Pojechałabym,mimo że również nie mam takich zainteresowań ale to zawsze jakieś atrakcja a nie lubię siedzieć w domu ,poza tym od faceta też bym oczekiwała że pojechałby ze mną na taki zjazd .
54ce3fbc88f185a301100989ca5a9ee48614e14d_61d631024e2fc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:44   #18
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:46   #19
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Chyba że ta pasja wydaje nam się nudna, beznadziejna i nie mamy z tego żadnej przyjemności. Serio, jeśli mnie coś kompletnie nie pociąga, to nie wiem po co się zmuszać i udawać zachwyconą. Po co kłamać?
Ale nie trzeba udawać zachwyconej. Mi wystarcza sam fakt, że coś interesuje moją połówkę. Ile czasu przesiedziałam kiedyś na turniejach z moim facetem, te gry mnie kompletnie nie interesowały ale wspierałam go, czytałam sobie książkę w kącie, rozmawiałam z ludźmi. Ja jestem z tych osób, które się nigdzie nie nudzą więc może dlatego. No i jest różnica między cotygodniowym "męczeniem się" a wyjazdem na coś ważnego dla drugiej osoby raz na rok. Chłopak odwdzięczał mi się obecnością na targowiskach rękodzieła i biżuterii artystycznej
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 09:47   #20
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Tak się zastanawiam czy Wy nie bierzecie pod uwagę, że chodzi o 3 dni? Naprawdę jesteście takimi świetnymi aktorkami żeby ukryć znudzenie tyle czasu? Sądzicie że jak facet będzie Was widział z nietęgą miną to będzie się świetnie bawić?
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:58   #21
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czy Wy nie bierzecie pod uwagę, że chodzi o 3 dni? Naprawdę jesteście takimi świetnymi aktorkami żeby ukryć znudzenie tyle czasu? Sądzicie że jak facet będzie Was widział z nietęgą miną to będzie się świetnie bawić?
Jak ktoś nie umie się sobą zająć, to rzeczywiście niech nie jedzie.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:59   #22
moniadg6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Jedz, co ci zależy.
Powiedz mu, że robisz to bo go bardzo kochasz.
Będzie zadowolony i ty chyba tez widząc jego uśmiech.
moniadg6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:07   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Ale nie trzeba udawać zachwyconej. Mi wystarcza sam fakt, że coś interesuje moją połówkę. Ile czasu przesiedziałam kiedyś na turniejach z moim facetem, te gry mnie kompletnie nie interesowały ale wspierałam go, czytałam sobie książkę w kącie, rozmawiałam z ludźmi.
No ja nie jestem aż tak wyrozumiała Jak mój luby jedzie na cały dzień na regaty bojerowe, to zostaję w domu, bo po prostu chrzanię marznąć od 8 do 16 a już jakby trzeba było za to marznięcie płacić...

Tobie wystarcza fakt, że coś jego interesuje, ale nie każdy tak ma. I wtedy taki wyjazd to jest właśnie udawanie. Albo nie udawanie, a co za tym idzie świadomość faceta, że jego dziewczyna źle się bawi. I co komu po takim wyjeździe?

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Zresztą mojemu lubemu by nie przyszło do głowy żeby kupować bilety na wspólny wyjazd bez konsultacji ze mną. A gdyby była okazja "masz ćwierć minuty na decyzję", to na pewno by nie było potem "kochanie, kupiłem, cieszysz się?", tylko "kochanie, była taka i taka sytuacja, musiałem zdecydować natychmiast, kupiłem na wszelki wypadek dwie sztuki, chciałabyś pojechać ze mną?" . Od razu inny wydźwięk.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:09   #24
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Jak ktoś nie umie się sobą zająć, to rzeczywiście niech nie jedzie.
Ok. Przyjmuję punkt widzenia, choć nie podzielam. Dla mnie taka fałszywa symbioza, czyli wszędzie zawsze razem, to rzecz okropna. Pewnie że mogę podczas turnieju czytać książkę, ale moim zdaniem to jest bez sensu. Wolałabym żeby facet poszedł z kumplem, który lubi to samo. Tak samo nie ciągam męża w miejsca których nie lubi, przecież on się nie będzie dobrze bawić a i mi zepsuje zabawę jego znudzona mina.
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:12   #25
esyel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Skoro dobrze wie ze Cie to nie interesuje a chce Cię zabrac to jedz z nim Nawet Jesli zobaczy twoje znudzenie to nie bedzie rozczarowany
esyel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:18   #26
Moni302
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 368
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez MarikoM Pokaż wiadomość
Ja tez bym pojechala. Chlopak ma pasje, chce sie nia z Toba dzielic, zaprasza Cie do swojego swiata. Moze i jest to troche nudne, ale powinnas docenic, ze wybral Ciebie.
To co z tego, że ją wybrał? A może ona naprawdę za tym nie przepada, tylko by się nudzila, ma jechać na siłę, bo on tak chce?
Moni302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:21   #27
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość


Zresztą mojemu lubemu by nie przyszło do głowy żeby kupować bilety na wspólny wyjazd bez konsultacji ze mną. A gdyby była okazja "masz ćwierć minuty na decyzję", to na pewno by nie było potem "kochanie, kupiłem, cieszysz się?", tylko "kochanie, była taka i taka sytuacja, musiałem zdecydować natychmiast, kupiłem na wszelki wypadek dwie sztuki, chciałabyś pojechać ze mną?" . Od razu inny wydźwięk.
No z tym to się zgadzam.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Ok. Przyjmuję punkt widzenia, choć nie podzielam. Dla mnie taka fałszywa symbioza, czyli wszędzie zawsze razem, to rzecz okropna. Pewnie że mogę podczas turnieju czytać książkę, ale moim zdaniem to jest bez sensu. Wolałabym żeby facet poszedł z kumplem, który lubi to samo. Tak samo nie ciągam męża w miejsca których nie lubi, przecież on się nie będzie dobrze bawić a i mi zepsuje zabawę jego znudzona mina.
Ale dlaczego fałszywa? I nie mówię o zawsze i wszędzie, ale raz na rok to spoko. Mój ma turniej mega ważny właśnie tak raz na rok czy dwa, tak samo ja te moje targi i tak też widzę sytuację autorki. Cała reszta oddzielnie, wiadomo, bo to ma swój urok i tu się zgadzam.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:23   #28
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Untrue Pokaż wiadomość
Bilety za 1000zł... Ludzie nie mają co robić z pieniędzmi. A wielu Polaków tego tysiąca nawet przy wypłacie nie widzi.
Lol tak. Chłopak zamiast jechać, powinien te pieniądze wpłacić na caritas. W końcu każdy tak robi ze swoimi oszczędnościami.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Ja bym pojechała plus wzięlibysmy kolege. Kolega by się turniejowal z tz, ja w tym czasie zajela soba, albo wychodzila wczesniej, a wieczory spędzone z tz.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:47   #29
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czy Wy nie bierzecie pod uwagę, że chodzi o 3 dni? Naprawdę jesteście takimi świetnymi aktorkami żeby ukryć znudzenie tyle czasu? Sądzicie że jak facet będzie Was widział z nietęgą miną to będzie się świetnie bawić?
A czemu mam siedzieć z nietęgą miną? Nawet jeśli mnie coś nie interesuje to i tak mogłabym obejrzeć, krzywdy mi to nie zrobi. I tak, jak oglądam zawody sportowe z mamą raz na jakiś czas, bo nie lubi sama, tak pojechałabym na turniej. Raz na rok można komuś przyjemność sprawić przecież
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 11:45   #30
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Czy pojechać z chłopakiem ? proszę o radę

Facet zachował się jak egoista. Do tego próbuje Tobą manipulować( ja bym z tobą pojechał i jak ty nie pojedziesz to będę bardzo smutny) i kompletnie nie obchodzi go Twoje samopoczucie, najważniejsze że on chce, a że Ty już nie to nieważne, cierp trzy dni dla jego przyjemności. Ja bym nie pojechała i powiedziała żeby nastepnym razen zapytał zanim zaplanuje za mnie trzy dni pod rząd.



Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A czemu mam siedzieć z nietęgą miną? Nawet jeśli mnie coś nie interesuje to i tak mogłabym obejrzeć, krzywdy mi to nie zrobi. I tak, jak oglądam zawody sportowe z mamą raz na jakiś czas, bo nie lubi sama, tak pojechałabym na turniej. Raz na rok można komuś przyjemność sprawić przecież
A czy te zawody sportowe trwają trzy dni pod rząd pół dnia każdy i są dla Ciebie smiertelnie nudne?
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 09:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.