kremy bez składników zapychających, krem bez zapychaczy. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-23, 20:59   #121
diabliczuś_01
Raczkowanie
 
Avatar diabliczuś_01
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 152
Dot.: >Zapychające "niezapychacze" :( WAŻNE

A ja się dołączam do pytania Gabi
__________________
So much for. So much more!
Breathe in for luck.

diabliczuś_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 22:00   #122
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: >Zapychające "niezapychacze" :( WAŻNE

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanko, na wielu kremach czy kosmetykach jak byk widnieją napisy "nie zapycha, niekomadogenny, nie blokuje porów", na jakiej podstawie oni to stwierdzają?i czy rzeczywiście one nie zapychają??
ostatnio nakupowałam różnych kosmetyków, przy wyborze istotna była dla mnie ta informacja, i teraz po jakims czasie cos ewidentnie mnie zapycha...myśle tutaj np o Skinsecie Vichy czy Ciclafate Avene, w związku z tym że używam wielu kosmetykó naprzemiennie cięzko mi cokolwiek wykluczyć czy zrezygnować z któregoś z tych drogich kremów
oprócz Vichy i Avene czasami posmaruje sie Siarkową mocą czy kremikiem gruszkowym od Daxa
jak stwierdzić i mieć pewność że to właśnie ten czy tamten to powoduje, sprawdzanie jest dodatkowo utrudnione że mam cere jaką mam czyli krostki mi wyskakują...ale jestem pewna że coś mi szkodzi gdyż od kilku miesięcy nie miałam np problemu z czołem a ostatnio ciągle cos mi sie na nim pojawia
ale z kolei jeśli krem ma pomagać i "nie blokuje porów" to czy jest możliwe że na odwrót właśnie szkodzi?
Gabi, sprawdz te linki, wyszczegolniono komedogenne skladniki w kosmetykach:

http://www.geocities.com/mcsworld2000/comedogenic.htm
http://www.zerozits.com/Articles/acn...e/article6.htm

Te listy na pewno nie sa pelne, ale dobre i to na poczatek

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Obawiam się, że jednoznacznie i definitywnie stwierdzić możesz jedynie metodą prób i będów.
Zapychać moga skłądniki - jak napisałaś w tytule - z zasady "niewinne". Np. mnie bardzo zapychają algi. Algi, które przeciez występują często w produkatch do cer tłustych. Ot, nie lubimy się i już. natomiast nie zapycha mnie gliceryna i parafina - powszechnie krytykowane za swoją tłustość i komodogenność.
L_V, w wielu zrodlach spotkalam informacje, ze algi wlasnie zapychaja i to bardzo. W przypadku parafiny wiele zalezy chyba od stopnia jej czystosci, ta wysokiej jakosci nie powinna robic krzywdy. Gliceryna natomiast chyba wcale nie zapycha
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 09:59   #123
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: >Zapychające "niezapychacze" :( WAŻNE

aaliyah dzięki
a wytłumacz mi bo ja chyba jestem ciemna masa w tym drugim linku gdzie są buźki przy składnikach, czym sie różni i co to oznacza com grade i irr grade
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:14   #124
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: >Zapychające "niezapychacze" :( WAŻNE

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
aaliyah dzięki
a wytłumacz mi bo ja chyba jestem ciemna masa w tym drugim linku gdzie są buźki przy składnikach, czym sie różni i co to oznacza com grade i irr grade

Juz wyjasniam

com grade = c
omedogenicity - stopien zapychania porow (komedogennosc)
irr grade = irritancy - stopien podrazniania


Najlepsze sa z 0, najgorsze z 5. Osoby z tendencja do krostek nie powinny uzywac skladnikow z ocena 3, 4 i 5 (dotyczy to obu kolumn - zapychaczy i podrazniaczy)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:17   #125
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: >Zapychające "niezapychacze" :( WAŻNE

już sobie sprawdzam, większości ze skadników nie ma na tych stronkach, a te co są to żaden nie był na czerwono, ewentualnie żółte
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:45   #126
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: >Zapychające "niezapychacze" :( WAŻNE

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
już sobie sprawdzam, większości ze skadników nie ma na tych stronkach, a te co są to żaden nie był na czerwono, ewentualnie żółte
Zolte z 3 tez sa podejrzane o zapychanie...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 11:37   #127
mammbeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20
Krem bez zapychaczy!!!

Czesc dziewczyny, mozecie polecic jakis krem mega super nawilzajacy, ale bez zapychaczy..???
Mam cere mieszana, ale jest suchutka po umyciu (niedawno przeszlam silne odwodnienie skóry po zimie i kremach matujacych:/)
prócz tego nadwrazliwą, wszystko ja uczula:/
skłonna do podraznień w dodtaku cienka,płytko unaczyniona-na policzkach przy nosie, na jego skrzydełkach i brodzie widac delikatnie naczynka..

Obecnie uzywam Phisiogelu jako jedyny mnie nie uczula i nie podraznia, koi sucha buzie, ale fatalnie mnie zapycha!!!! wieki nie mialam wągrow i zaskorniakow tak jak teraz dostalam po nalozeniu czuje ulge w nawilzeniu ale jednoczesnie jest uczucie ciezkosci (pracuje w klimatyzowanych warunkach:/)

Probowalam juz tysiace innych seria Bioderma, Avene, La Roche Posay bez skutku, to samo draznia lub za ciezkie (maja jak dla mnie zbyt wiele skladnikow aktywnych)
prosze dziewczyny co radzicie..???
mammbeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 14:20   #128
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Polecam humektan, lekki kremik moją buźkę bardzo dobrze nawilża.Dostępny jest w aptece.
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 17:57   #129
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

z lekkich dobrze nawilżających kosmetyków polecam odżywkę Nanobase do skóry. Jest najprawdę świetna. moja skóra oddycha, krem jest bezzapachowy, nie uczula i przeznaczony jest do bardzo delikanej skóry. dostaniesz w aptece.
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 22:46   #130
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Polecam humektan, lekki kremik moją buźkę bardzo dobrze nawilża.Dostępny jest w aptece.

mi pani derm powiedziała ze on zapycha, uzywam go golnie(koncze opakowanie duze) i wedłyg mnie słabo nawilza i tycke włąsnie zapycha;p
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 23:17   #131
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Jeśli mówisz zapycha a masz na myśli zmiany trądzikowe skóry to polecam trochę poczytać o przyczynach takich zmian a jedną z nich są zbyt słabo natłuszczające kremy nawilżające właśnie. Mam taką samą cerę jak ty i ona czuje się lepiej przy kosmetykach półtłustych niż przy nawilżających. ponoć obecnie trądzik u kobiet w wieku 30 lat w Polsce jest dość powszechny z powodu większej popularności i dostępności lekkich kremów nawilżających.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 11:02   #132
Madeira1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 66
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

ja uzywan lipobase, i bardzo sobie chwale
Madeira1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 15:44   #133
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Mam lipobase i mnie lekko zapycha, uzywam ja tylko w awaryjnych sytuacjach na mocne przesuszenia. Kwestia indywidualna.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 15:59   #134
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Może warto spróbować Iwostinu nawilżającego? Też mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków i jak na razie właśnie iwostin sensitia nawilżający to jedyny, który mnie nie zapycha [i mam nadzieję, że tak zostanie, bo nigdy nic nie wiadomo XD ]. Ale wersja intensywnie nawilż. jest już dla mnie za ciężka. KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 23:35   #135
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

ja chyba z tej samej serii co lipobae też mam krem. stosuję wiecxorem na twarz i ciałao. nawet zauwazyłam ostatnio, że wygładził mi drobne zmarszczki. super nawilża. nie czuję, że zapycha. ma fazowe działanie, wiec to chyba dłużej działa
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:00   #136
jagienkajag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

ja też z tych nawilżających to mam lipobase i nanobase, no i teraz jest 3 do serii na przesuszone miejsca, jak pięty i kolana. jestem bardzo zadowolona. W sumie lekka konsystencja, bezzapachowy i moze dla tego mi się wydaje, żę taki delikatny
jagienkajag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 15:41   #137
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Cytat:
Napisane przez jagienkajag Pokaż wiadomość
ja też z tych nawilżających to mam lipobase i nanobase, no i teraz jest 3 do serii na przesuszone miejsca, jak pięty i kolana. jestem bardzo zadowolona. W sumie lekka konsystencja, bezzapachowy i moze dla tego mi się wydaje, żę taki delikatny
te kremy mają w sobie zapychacze m.in. wazelina i parafina.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:47   #138
Sublimacja
Przyczajenie
 
Avatar Sublimacja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Krem bez zapychaczy!!!

Ja używam AA help kremu nawilżającego i jak dla mnie jest ok, nie zapycha, ale używam go tylko na noc, bo nie wchłania się dobrze, przynajmniej u mnie, ale ja nie znalazłam jeszcze kremu, który dobrze by się u mnie wchłaniał... w każdym razie ten mi najbardziej odpowiada...
Sublimacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:37   #139
annie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 102
Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

Wizażanki! Mam pytanie

No więc naczytałam się już dużo o kremach na wizażu i innych forach. Poszukuję jednak jakiegoś lekkiego, nie zapychającego, nawilżającego kremu na dzień pod makijaż. Mam 20 lat. Obecnie mam Humektan i Iwostin nawilżający. Jednak naczytałam się, że zawierają one niestety składniki zapychające dla cery mieszanej.
Kremiki stoją na półce, a ja już boję się ich używać, dziewczyny czy istnieje jakiś nieszkodliwy krem nawilżający. Myślałam, że w aptece nie znajdę zapychających kosmetyków a jednak. Proszę was o porady!
annie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 22:35   #140
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

Każdego zapycha co innego, więc to że doczytałaś się zapychających składników nie znaczy, że te kremy akurat Ciebie zapchają
Musisz wypróbować na własnej skórze co i jak, bo w tym akurat nie ma jednej reguły dla wszystkich.

Ja korzystam z kremu Soraya Professional, który na jednym z pierwszych miejsc w składzie ma typowy zapychacz, a mnie mimo to nie zapycha zapycha mnie za to gliceryna
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 23:28   #141
SylvieQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

witaj!
jakiś czas temu zabił mnie dermatolog, nakazując pielęgnację twarzy mydłem Bambino i kremem Bambino (nawilżającym, w plastikowym pudełku!!). Od pół roku zarówno ja, jak i mąż używamy tych kosmetyków - on wydawał wcześniej masę pieniędzy na Loreale i inne kosmetyki dla wrażliwej cery z problemami, ja - na Iwostin i Tołpę. Odkąd używamy Bambino (kosztuje grosze!), problemów z cerą jest znacznie mniej, buzia stała się miękka i dobrze nawilżona. Krem (podkreślę - nie ten z cynkiem!) jest leciutki, nie zapycha i świetnie służy wrażliwej cerze mojego małżonka oraz mojej
SylvieQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 23:58   #142
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

Mogę Ci polecić żel szałwiowy Flos Leku http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...radzikowej.htm

oraz Sebum Control Clareny http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...trol-Cream.htm

Mnie żaden z nich nie zapycha (a mam tłustą cerę) obydwa nawilżają, choć Sebum Control chyba bardziej.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 06:43   #143
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez SylvieQ Pokaż wiadomość
witaj!
jakiś czas temu zabił mnie dermatolog, nakazując pielęgnację twarzy mydłem Bambino i kremem Bambino (nawilżającym, w plastikowym pudełku!!). Od pół roku zarówno ja, jak i mąż używamy tych kosmetyków - on wydawał wcześniej masę pieniędzy na Loreale i inne kosmetyki dla wrażliwej cery z problemami, ja - na Iwostin i Tołpę. Odkąd używamy Bambino (kosztuje grosze!), problemów z cerą jest znacznie mniej, buzia stała się miękka i dobrze nawilżona. Krem (podkreślę - nie ten z cynkiem!) jest leciutki, nie zapycha i świetnie służy wrażliwej cerze mojego małżonka oraz mojej
akurat krem Bambino może zapchać, to że was nie zapycha nie jest regułą
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:34   #144
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

Znam ten problem, z nawilżaczy (typowych, nie do 'zadań specjalnych') przerabiałam już dużo. Tak dla uściślenia pisze tu o przypadku skóry mieszanej, wrażliwej, cierpiącej przez zaskórniki

Na początek, z powodu parafiny do kosza poszły kremy 'do wszystkiego' - nivea, bambino, ziaja seria ogórkowa/kakaowa itp.
Później odpadły żele - flos leku i olay - niestety wcale nie nawilżały, a brak zapychania był pozorny.
Wszelakie matujące paskudztwo, szczególnie z serii dla nastolatek - niestety.

Więc zdesperowana poszł;am do apteki i kupiłam ziaję med, kurację nawilżającą, krem na dzień. Nie moge powiedzieć że to strzał w dziesiątkę, ale jak na razie niczego lepszego nie znalazłam - nawilża, łagodzi, nie zapycha, aczkolwiek bez pudru zostawia tłustą warstewkę. W kolejce do przetestowania stoi happy per aqua flos leku, którego nigdzie nie mogę znaleźć...
Drugim kremem który uwielbiam (np po pilingu, na noc) jest rossmannowski babydream z cynkiem o uroczej konsystencji cementu

Stosuj to co masz, obserwuj skórę i dopiero wtedy będziesz mogła powiedzieć czy krem zapycha, czy nie.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:59   #145
BlackCatnowyprofil
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 40
Dot.: Krem, który nie zapycha. Proszę o pomoc!

sub
BlackCatnowyprofil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 18:40   #146
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kremy bez składników zapychających, krem bez zapychaczy.

Ja jestem ciekawa który krem wygrywa pod względem mniejszej opcji zapychania
Na codzień już od długiego czasu używałam humektanu,teraz dodaję do niego jeszcze żel hianuronowy,ale nie czuję nadal dostatecznego nawilżenia.
Myślę o zakupie dermoprotektora cetaphil,ale boję się pogorszenia stanu cery,bo mam skłonnosć do zapychania.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...lego-ciala.htm

Która opcja w takim razie bezpieczniejsza i bardziej nawilżająca?
(Cera niby mieszana,ale bardzo przesuszona i minerały nawet brzydko wyglądają ) Sytuacja awaryjna z tym przesuszem i nie wiem czy jutro mam brać znów humektan,czy ten nowy produkt.
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:39   #147
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: kremy bez składników zapychających, krem bez zapychaczy.

Kachnaaa jeśli nie jesteś zadowolona z Humektanu i nie czujesz że odpowiednio nawilża to nie kupuj go kolejny raz!
Jeśli chodzi o cetaphil to znam i uwielbiam tylko emulsję do mycia twarzy. Dermoprotektor jest wskazany w określonych przypadkach - jeśli któryś z nich to ty warto spróbować - jak nie przypasi twarzy zużyjesz na ciało;-) Może kup jakiś krem półtłusty - lepiej radzą sobie z cerą mieszaną niż nawilżające.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 16:19   #148
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: kremy bez składników zapychających, krem bez zapychaczy.

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Kachnaaa jeśli nie jesteś zadowolona z Humektanu i nie czujesz że odpowiednio nawilża to nie kupuj go kolejny raz!
Jeśli chodzi o cetaphil to znam i uwielbiam tylko emulsję do mycia twarzy. Dermoprotektor jest wskazany w określonych przypadkach - jeśli któryś z nich to ty warto spróbować - jak nie przypasi twarzy zużyjesz na ciało;-) Może kup jakiś krem półtłusty - lepiej radzą sobie z cerą mieszaną niż nawilżające.
Kupiłam jednak duży humektan,bo boję sie wprowadzać czegoś nowego,choć nie powiem-bardzo kusi mnie ten dermoprotektor i być może się zdecyduję jednak
Humektan nie nawilża za dobrze,ale ma prosty skład,a że mam zaskórniki zamknięte i ciągle bardzo z nimi walczę,dlatego zapytałam jak w kwestii nawilżenia i zapchania,bo opinie na kwc są podzielone.

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-09-29 o 16:20
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 21:55   #149
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: kremy bez składników zapychających, krem bez zapychaczy.

ja tez mam ten problem juz mialam ladniejsza buzie a teraz to tragedia, krosta na kroscie (zwlaszcza broda) bolace wielkie krosty, w dodatku kolo nosa mam taka sucha skore ze moge ja zdzierac, jest cala czerwona, sucha bolaca a do tego te krosty, podkoskorne i ropne na nosie mam pelno wagrow, cala buzie mam szara i brzydka juz nie moge na siebie patrzec nawet pomalowanie sie nic mi nie daje bo i tak czuje ze jest cala sciagnieta.. wszystko praktycznie mnie zapycha, a juz na pewno parafina..
zastanawiam sie nad kremem Biodermy Cicabio, ale juz sama nie wiem.. potrzebuje czegos co uspokoi moja cere (zapomnialam jesczze o naczynkach) a jednoczesnie nie bedzie nasial mi tych krost bo juz nie moge wytrzymac..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 15:06   #150
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: kremy bez składników zapychających, krem bez zapychaczy.

czy istenije cos co niezapycha??? szlak mnie juz trafia, nawet sylveco nagietkowy mnie zapycha znalazlam info na mazidlach uwazasz ze rewelacyjne http://mazidla.com/biblioteka-mazide...ielgnacja.html o tym jak pielegnowac cere zapychajaca i czego unikac, no alejak mam robic krem z mazidel to az mi sie slabo robi wole cos prostszego czy zna ktos cos dobrego>??
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.