Feminella hyalosoft a seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 15:59   #1
malina330
Raczkowanie
 
Avatar malina330
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 279

Feminella hyalosoft a seks


Dwa miesiące temu miałam robiony zabieg usuwania nadżerki. Mój lekarz robił mi to Solcogynem i niby już jest wszystko dobrze ale przepisał mi globulki feminella hyalosoft czytałam ulotkę i nie ma nic napisanego, że w czasie ich stosowania nie można współżyć z TŻ. Czy któraś z was to brała i wie coś na ten temat? Zapomniałam zapytać się lekarza o to i teraz się zastanawiam... :/
malina330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:03   #2
taka sobie Ida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: Feminella hyalosoft a seks

Też lekarz zalecił mi te globulki i mam podobne rozkminy, tylko dotyczące zabezpieczenia...

Na ulotce jest napisane nie stosować jednocześnie z innymi globulkami dopochwowymi i prezerwatywami, ale nie jest napisane, że uszkadza prezerwatywę, chyba by wtedy zalecili dodatkowe zabezpiecznie. Więc jeśli na noc założyłam globulkę, a rano kochałam się ze swoim TŻem, to chyba prezerwatywa, której używaliśmy nie mogłaby być uszkodzona co?
taka sobie Ida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:27   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Feminella hyalosoft a seks

Cytat:
Napisane przez taka sobie Ida Pokaż wiadomość
Też lekarz zalecił mi te globulki i mam podobne rozkminy, tylko dotyczące zabezpieczenia...

Na ulotce jest napisane nie stosować jednocześnie z innymi globulkami dopochwowymi i prezerwatywami, ale nie jest napisane, że uszkadza prezerwatywę, chyba by wtedy zalecili dodatkowe zabezpiecznie. Więc jeśli na noc założyłam globulkę, a rano kochałam się ze swoim TŻem, to chyba prezerwatywa, której używaliśmy nie mogłaby być uszkodzona co?
Nie wiem, naprawdę ulotka mało Ci powiedziała?
NIE STOSOWAĆ razem z prezerwatywami. Naprawdę trzeba jak krowie na rowie tłumaczyć, że może to wpłynąć na nie negatywnie? Nie no, bo przeciez dla jaj tak sobie napisali, zeby producenci prezerwatyw ucierpieli masakra....
Tak, wg mnie mogła byc uszkodzona i powinnaś zrobić test 14 dni po tym seksie.



Autorko -> co do seksu, skoro lekarz nie zabronił, na globulkach nic nie ma to nie sądzę, by były przeciwskazania. Szczególnie wiedząc, jakie mają działanie więc myslę, ze spokojnie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:41   #4
malina330
Raczkowanie
 
Avatar malina330
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 279
Dot.: Feminella hyalosoft a seks

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Autorko -> co do seksu, skoro lekarz nie zabronił, na globulkach nic nie ma to nie sądzę, by były przeciwskazania. Szczególnie wiedząc, jakie mają działanie więc myslę, ze spokojnie.
Dziękuję za odpowiedź
O prezerwatywy się nie martwię, bo i tak jestem uczulona więc ich nie stosujemy, a biorę pigułki. Nie ma w ulotce również napisane, czy wpływa na działanie doustnych środków antykoncepcyjnych więc pewnie nie.
malina330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 17:56   #5
taka sobie Ida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: Feminella hyalosoft a seks

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, naprawdę ulotka mało Ci powiedziała?
NIE STOSOWAĆ razem z prezerwatywami. Naprawdę trzeba jak krowie na rowie tłumaczyć, że może to wpłynąć na nie negatywnie? Nie no, bo przeciez dla jaj tak sobie napisali, zeby producenci prezerwatyw ucierpieli masakra....
Tak, wg mnie mogła byc uszkodzona i powinnaś zrobić test 14 dni po tym seksie.

Tak, wolałabym, żeby było konkretnie napisane, co oznacza sformułowanie jednocześnie i że mogą uszkadzać prezerwatywę, jakoś w ulotkach innych preparatów takie informacje się pojawiają. Poza tym ja też biorę tabletki antykoncepcyjne, więc chyba nie jestem aż tak nieodpowiedzialna, jak możesz o mnie sądzić? Więc nie trzeba od razu krzyczeć! Po prostu zastanawiałam się nad sensem tego zdania.




Edytowane przez taka sobie Ida
Czas edycji: 2012-01-06 o 18:12
taka sobie Ida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:39   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Feminella hyalosoft a seks

Cytat:
Napisane przez taka sobie Ida Pokaż wiadomość

Tak, wolałabym, żeby było konkretnie napisane, co oznacza sformułowanie jednocześnie i że mogą uszkadzać prezerwatywę, jakoś w ulotkach innych preparatów takie informacje się pojawiają. Poza tym ja też biorę tabletki antykoncepcyjne, więc chyba nie jestem aż tak nieodpowiedzialna, jak możesz o mnie sądzić? Więc nie trzeba od razu krzyczeć! Po prostu zastanawiałam się nad sensem tego zdania.




Nie wiem nad czym się tu zastanawiać - napisane jest wyraźnie przecież. Jestes w stanie wymyslic jakis inny, realny powód, dlaczego nie mozna stosowac prezerwatyw w czasie przyjmowania tego leku?
Poza tym - jaki by powód nie był: nie mozna i juz.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:55   #7
taka sobie Ida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 21
Dot.: Feminella hyalosoft a seks

Innego realnego powodu nie znajduję to fakt, zmyliło mnie w takim razie wyraz "jednocześnie", pomyślałam, że ze względu na to, że te globulki działają też nawilżająco producenci przestrzegają przed stosowaniem ich zaraz przed stosunkiem, jakby komuś co tak głupiego przyszło do głowy;/

Ale bardzo Cię proszę nie naskakuj na mnie i nie wrzucaj mnie do jednego wora z babkami, które jako zabezpieczenie używają stosunku przerywanego i potem się pytają czy są zabezpieczone...
taka sobie Ida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.