Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 08:01   #4141
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

widze zachwyty nad pania EWELINA macie jakis namiar na ta pania?????
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 14:07   #4142
anka22222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja chodzę do salonu ,,GARCONNE,, na Kazimierzu i jestem bardzo zadowolona https://www.facebook.com/pages/Salon...ref=ts&fref=ts można poczytać opinie pozdrawiam
anka22222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:19   #4143
tulinska29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam! Dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera w Krakowie, zwykle chodzę do Studio Effect na Kapelance, ale... chciałabym czegoś więcej niż poprawne strzyżenie (z każdym razem jest tam coraz drożej;/) mam gęste, proste włosy do ramion, jestem szatynką...a ta długość, którą teraz mam nie jest dla odpowiednia, a zapuszczanie "znudziło" mi się Chciałabym, żeby ktoś doradził mi czy tylko podciąć troszkę z długości czy mogę zaszaleć i zrobić krótszą fryzurę ala Kożuchowska czy Figura (dla przykładu), i czy może warto zaryzykować i zmienić odcień włosów (nigdy nie farbowałam). Bo nie zawsze to co nam się podoba jest dla nas odpowiednie '
Myślałam o Radku z Creative Cut, ale znalazłam tu wiele opinii, że na początku włosy układają się ok ale za taką cenę to... chyba jednak nie warto. Co myślicie o Jean Louis David? Np. w Galerii Krakowskiej?

Czekam wasze rady..
tulinska29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 10:59   #4144
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez tulinska29 Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera w Krakowie, zwykle chodzę do Studio Effect na Kapelance, ale... chciałabym czegoś więcej niż poprawne strzyżenie (z każdym razem jest tam coraz drożej;/) mam gęste, proste włosy do ramion, jestem szatynką...a ta długość, którą teraz mam nie jest dla odpowiednia, a zapuszczanie "znudziło" mi się Chciałabym, żeby ktoś doradził mi czy tylko podciąć troszkę z długości czy mogę zaszaleć i zrobić krótszą fryzurę ala Kożuchowska czy Figura (dla przykładu), i czy może warto zaryzykować i zmienić odcień włosów (nigdy nie farbowałam). Bo nie zawsze to co nam się podoba jest dla nas odpowiednie '
Myślałam o Radku z Creative Cut, ale znalazłam tu wiele opinii, że na początku włosy układają się ok ale za taką cenę to... chyba jednak nie warto. Co myślicie o Jean Louis David? Np. w Galerii Krakowskiej?

Czekam wasze rady..
Długo chodziłam do JLD i tam raczej jest poprawnie, bez jakiejś wizji, mało czasu mają na jednego klienta. Nie poszłabym tam na większe rewolucje.
Co do Radka to ja nie lubię układać włosów, jak Tobie to nie przeszkadza to jak najbardziej możesz się wybrać. Na pewno doradza i dużo czasu poświęca na ścięcie. Może poszukaj jeszcze kogoś trzeciego.
Albo może zastanów się na kimś innym z Creative Cut?

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2013-04-19 o 11:49
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:22   #4145
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Creative Cut farbuje L'Orealem i mają salon w centrum Na blogu możesz zobaczyć efekty ich kolorowania
No, ale raczej będą poza moim budżetem. Chcę się zamknąć w 200 zł ze strzyżeniem i refleksami na długich włosach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 08:39   #4146
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No, ale raczej będą poza moim budżetem. Chcę się zamknąć w 200 zł ze strzyżeniem i refleksami na długich włosach.
Hm... Parę lat temu (w sumie to 5 lat temu ) chodziłam na cięcie do Teresy z salonu fryzjerskiego przy przystanku Limanowskiego. Pamiętam, że wszystko było ok, zrobiła mi grzywkę, byłam też zadowolona z jej dopieszczeniem fryzury. Nie wiem czy dalej tam pracuje, ale możesz spróbować

Co do tria z Creative Cut, to wprawdzie jest to wyższa cena, ale ja np. chodzę do nich z krótkimi włosami raz na cztery miesiące
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:48   #4147
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jak mam jeździć na Limanowskiego to równie dobrze mogę na Ruczaj, generalnie szukam salonu w swoich okolicach, żebym mogła skoczyć po pracy czy w sobotę na chwilę a nie żeby to była wyprawa. Dlatego dzięki za typy, ale właśnie wiem, że moje warunki są ciężkie do spełnienia - żeby salon był sprawdzony, niedrogi, stosował farby które lubię i jeszcze był względnie koło domu albo chociaż po tej samej stronie miasta.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 17:49   #4148
ashil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Może ktoś polecić niedrogiego fryzjera w okolicach Małego Płaszowa, który ładnie pofarbuje dłuższe włosy? Być może będzie też potrzebna dekoloryzacja.
ashil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 17:59   #4149
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Świetna wiadomość, dziękuję! Sama muszę się wybrać, ale na razie wciąż jestem na etapie zapuszczania włosów po poprzedniej wizycie u fryzjera.
a czy ten salon specjalizuje się także w męskich fryzurach?

Obecnie jestem na etapie zapuszczania, ale muszę podcieniować boki i tył, też nie ukrywam, że bywałem nie raz wykonać tą prostą wydawałoby się czynność, ale wielu fryzjerkom, wiele razy to nie wychodziło, źle dobrane nakładki, "schody" etc. Liczę, że ktoś mi teraz doradzi i przedstawi wizję oraz przystrzyże włosy tak, żeby mógł w spokoju je zapuszczać.

Był ktoś może w salonie Patera koło Galerii krakowskiej? lub też "Mistrz" na Radziwiłłowskiej?

P.S. właśnie przejrzałem sobie pewną stronkę i dobrą notę otrzymali: Pure Diamond, topline Anna Tokarczyk, Emka Marta Kijakna Rozrywki , Pytel Edyta Studio Fryzjerskie, Salon Fryzjerski. Koczek Dora Sylwia oraz Trendy Studio Fryzjerskie Krzysztof Rzepecki - ktoś któreś miejsce odwiedził może?

Edytowane przez Hakan
Czas edycji: 2013-04-29 o 20:02
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 20:02   #4150
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ostatnio przyszło mi zweryfikować opinie na temat fryzjerów. Ok. rok temu zapowiadało się, że zostanę stałą klientką p. Tomka Maruta z Avant Apres - fryzurka klasyczna, twarzowa ( aczkolwiek mało kto widział, że byłam u fryzjera). Spodziewałam się, że z moich niesfornych włosów zrobi fale (jak to niektórym koleżankom wyczarował takie cuda na głowie) - p. Tomek orzekł, że dla mnie w tej materii nie ma nadziei - cóż, takie włosy Dlaczego nie jestem już klientką? Niestety osławione terminy - już nie miesiąc, a dwa miesiące (w dodatku można się zapisać w określonych dniach). Podziękowałam niestety.

Potem trafiłam do p. Grzegorza Kołodzieja (pracował kiedyś w Expanderze). Przyszłam bez wizji, bez pomysłu. Pan Grzegorz zrobił dokładny wywiad, obejrzał włosy. Stwierdził, że on je tak podetnie, że będą się kręcić. Moje niedowiarstwo w tej materii sięgnęło zenitu (dużo fryzjerów obiecywało, a niestety rezultat był opłakany - poszarpane, powycinane włosy, które nie chcą się układać). Jest mistrzem w posługiwaniu się nożyczkami - świetnie się go ogląda przy pracy. Bardzo precyzyjny, dokładny. Największa niespodzianka czekała mnie po wysuszeniu włosów - zyskały na gęstości, zaczęły się formować w bardzo ładne loczko-fale. Jako jedyny fryzjer potrafił u mnie osiągnąć ten efekt(!), fryzura długo zachowywała kształt. Z całego serca polecam wszystkim pokręconym - jeśli u mnie się tak udało, to tym bardziej u innych dziewczyn będzie zachwycający efekt. Niestety jedyną wadą jest cena strzyżenia - powyżej 100 zł. Niemniej jednak myślę, że jakość jest warta tej ceny.

Trzeci - ostatni namiar - p. Piotr Karnafał z Hair Club na Żabińcu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem - mam świetną fryzurkę za niewielką cenę (50 zł za długie włosy). Pan Piotr też przed strzyżeniem robi dokładny wywiad, potrafi dobrze doradzić także i w detalach. Włosy zyskały na lekkości, przyciął je w ciekawy sposób - można je wysuszyć okręcając na palcu i efekt jest podobny jak po kręceniu fal prostownicą. Kobieca, seksowna fryzurka bez konieczności męczenia się z modelowaniem na szczotce - mało jest fryzjerów, którzy mają takie podejście do mojego typu włosów. Widziałam też, jak przede mną obcinał dziewczynę z prostymi włosami - cudo, seksowna lekka asymetria; fryzura bardzo dopasowana do kształtu twarzy; świeża ale nie przesadzona pod względem awangardowości. Na pewno pojawię się tam nieraz.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 08:59   #4151
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Hakan Pokaż wiadomość
a czy ten salon specjalizuje się także w męskich fryzurach?
Niestety nie znam żadnego mężczyzny, który korzystałby z usług tego salonu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 09:14   #4152
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Hakan Pokaż wiadomość
Obecnie jestem na etapie zapuszczania, ale muszę podcieniować boki i tył, też nie ukrywam, że bywałem nie raz wykonać tą prostą wydawałoby się czynność, ale wielu fryzjerkom, wiele razy to nie wychodziło, źle dobrane nakładki, "schody" etc. Liczę, że ktoś mi teraz doradzi i przedstawi wizję oraz przystrzyże włosy tak, żeby mógł w spokoju je zapuszczać.

P.S. właśnie przejrzałem sobie pewną stronkę i dobrą notę otrzymali: Pure Diamond, topline Anna Tokarczyk, Emka Marta Kijakna Rozrywki , Pytel Edyta Studio Fryzjerskie, Salon Fryzjerski. Koczek Dora Sylwia oraz Trendy Studio Fryzjerskie Krzysztof Rzepecki - ktoś któreś miejsce odwiedził może?
Studio Emka kojarzę - bywałam tam niegdyś, moja mama tam chodzi - z damskimi fryzurami czasami sobie radzą, czasami nie. Ok, ale bez wielkich zachwytów. Nie wiem jak z męskimi fryzurami, strzygą te same panie fryzjerki co na damskim.

Mogłabym Ci dać dwa namiary: Pracownia fryzur Andrzej Wierzbicki - mój TŻ się tam strzyże. Z fryzury na jeżyka, która mu wcale nie podkreślała kształtu twarzy, wyprowadzili go na fajną nieco dłuższą modną fryzurę. On się tam strzyże u p. Kasi. Jeśli cena nie jest dla Ciebie czynnikiem dyskwalifikującym (50 zł za męski strzyżenie), to bym tam wypróbowała.

W Hair Club na Żabińcu też jest fryzjerka specjalizująca się w męskich cięciach - mogłam sobie poobserwować, jak strzygła dwóch chłopaków. Z tego co widziałam, jest bardzo dokładna. Po obcięciu chłopcy wyglądali fajnie.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 09:19   #4153
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Sophie86, p. Piotr Karnafał ma długie terminy?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 09:24   #4154
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Do 3 tygodni (ja akurat miałam taki termin, musiało być popołudniem) - to wersja pesymistyczna. Ale były też klientki, które w salonie umawiały się na termin za 1,5 tygodnia, 2 tygodnie.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 09:50   #4155
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dzięki. Tego się obawiałam. Wolę chodzić spontanicznie do fryzjera, ale chyba mało, który dobry ma krótkie terminy
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 20:22   #4156
aanie
Przyczajenie
 
Avatar aanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witajcie!

Szukam dobrego fryzjera. Mało oryginalne pytanie Nie wymagam od fryzjera fryzury szczególnie skomplikowanej, czy tym bardziej "kreatywnej". Mam długie, naturalnie proste włosy, lekko cieniowane na długości i chciałabym, żeby ktoś
a) nie "ciachnął" dużo, do tego nie potrzeba (super)fryzjera za +100
b) zrobił to w jakiś sensowny sposób, tak aby włosy jakoś się układały
c) FARBA! odkąd chodzę do liceum cały czas eksperymentuję z kolorami;brunetki, blondynki i czerwono-brązowe... naprawdę, żaden odcień jak na razie mi nie spasował
Chciałabym, aby ktoś dobrał kolorek i jeszcze nie kosztowało to fortuny, zwłaszcza, że 90% salonów robi farbowanie tylko ze strzyżeniem i modelowaniem na raz, a to dość spory wydatek
Pomocy i Ratunku !
__________________
I believe in Vogue
aanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 20:44   #4157
Megg1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukałam, pytałam i trafiłam wkońcu przez zupełny przypadek wracając z pracy do salonu exclusive na Kazimierza Wielkiego i muszę stwierdzić i podzielić się moją opinią, że jestem mega zadowolona! strasznie miła atmosfera, byłam strzyżona przez Panią Anię, która bardzo rzetelnie podeszła do mojego strzyżenia, bez pośpiechu- nie czułam się jakby robiła mi fryzurę z szablonu. Oceniam bardzo na plus, bo włosy świetnie się układają!
Megg1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:48   #4158
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Trzeci - ostatni namiar - p. Piotr Karnafał z Hair Club na Żabińcu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem - mam świetną fryzurkę za niewielką cenę (50 zł za długie włosy). Pan Piotr też przed strzyżeniem robi dokładny wywiad, potrafi dobrze doradzić także i w detalach. Włosy zyskały na lekkości, przyciął je w ciekawy sposób - można je wysuszyć okręcając na palcu i efekt jest podobny jak po kręceniu fal prostownicą. Kobieca, seksowna fryzurka bez konieczności męczenia się z modelowaniem na szczotce - mało jest fryzjerów, którzy mają takie podejście do mojego typu włosów. Widziałam też, jak przede mną obcinał dziewczynę z prostymi włosami - cudo, seksowna lekka asymetria; fryzura bardzo dopasowana do kształtu twarzy; świeża ale nie przesadzona pod względem awangardowości. Na pewno pojawię się tam nieraz.
A farbowałaś się może tam? Nie wiesz na jakich farbach pracują i jak im wychodzi?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 16:10   #4159
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Studio Emka kojarzę - bywałam tam niegdyś, moja mama tam chodzi - z damskimi fryzurami czasami sobie radzą, czasami nie. Ok, ale bez wielkich zachwytów. Nie wiem jak z męskimi fryzurami, strzygą te same panie fryzjerki co na damskim.

Mogłabym Ci dać dwa namiary: Pracownia fryzur Andrzej Wierzbicki - mój TŻ się tam strzyże. Z fryzury na jeżyka, która mu wcale nie podkreślała kształtu twarzy, wyprowadzili go na fajną nieco dłuższą modną fryzurę. On się tam strzyże u p. Kasi. Jeśli cena nie jest dla Ciebie czynnikiem dyskwalifikującym (50 zł za męski strzyżenie), to bym tam wypróbowała.

W Hair Club na Żabińcu też jest fryzjerka specjalizująca się w męskich cięciach - mogłam sobie poobserwować, jak strzygła dwóch chłopaków. Z tego co widziałam, jest bardzo dokładna. Po obcięciu chłopcy wyglądali fajnie.
no właśnie mam dylemat czy jeżeli jestem na początku swej drogi w zapuszczaniu i chcę tylko podcieniować boki i tył to czy wydawać 50 zł - no chyba, że za taką usługę policzą mniej? - czy dopiero zgłosić się do takiego fachowca jak będę miał dłuższą górę czy dać się im prowadzić od początku? Poczytałem opis poszczególnych pracowników w tejże pracowni i pytanie 1 czy ciężko się umówić do samego szefa, Pana Andrzeja? Pani Kasia wydaje się mieć ciekawe "cv" to samo Pan Szymon Ruś

orientujesz się jak ta Pani ma na imię, która ścinała tych dwóch chłopców?> i ile kosztuje męskie strzyżenie? Choć jak poczytałem w jaki zachwyt wpadasz jeżeli chodzi o Pana Piotra, to może bezpieczniej byłoby się zgłosić do niego samego?


bo jak juz jesteśmy przy "wyższych" kwotach za strzyżenie męskie to zastanawiam się nad Pracownią Patera koło Galerii Krk, choć i w samej galerii polecano mi odwiedzić Strefę Fryzur, więc dalej mam dylemat

Edytowane przez Hakan
Czas edycji: 2013-05-06 o 16:28
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 18:49   #4160
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A farbowałaś się może tam? Nie wiesz na jakich farbach pracują i jak im wychodzi?
Niestety się tam nie farbowałam (mam naturalny kolor włosów), ani też nie znam kogoś, kto się tam farbuje.

Cytat:
Napisane przez Hakan
no właśnie mam dylemat czy jeżeli jestem na początku swej drogi w zapuszczaniu i chcę tylko podcieniować boki i tył to czy wydawać 50 zł - no chyba, że za taką usługę policzą mniej? - czy dopiero zgłosić się do takiego fachowca jak będę miał dłuższą górę czy dać się im prowadzić od początku? Poczytałem opis poszczególnych pracowników w tejże pracowni i pytanie 1 czy ciężko się umówić do samego szefa, Pana Andrzeja? Pani Kasia wydaje się mieć ciekawe "cv" to samo Pan Szymon Ruś

orientujesz się jak ta Pani ma na imię, która ścinała tych dwóch chłopców?> i ile kosztuje męskie strzyżenie? Choć jak poczytałem w jaki zachwyt wpadasz jeżeli chodzi o Pana Piotra, to może bezpieczniej byłoby się zgłosić do niego samego?
Źle Ci powiedziałam - TŻ nie strzygł się u p. Kasi, tylko u któregoś z mężczyzn (na pewno nie u p. Andrzeja). Mogę dopytać, jeśli zechcesz. Jeśli chodzi o cennik, to chyba najlepiej zapytać - różne zwyczaje panują w różnych salonach.

Co do salonu na Żabińcu, fryzjerka nazywa się pani Asia - strzyżenie męskie kosztuje w granicach 20 zł (ale mogę się mylić). Co do samego p. Piotra - rekomendacje mam wyłącznie żeńskie, nie wiem jak faceci
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 21:20   #4161
Hakan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość


Źle Ci powiedziałam - TŻ nie strzygł się u p. Kasi, tylko u któregoś z mężczyzn (na pewno nie u p. Andrzeja). Mogę dopytać, jeśli zechcesz. Jeśli chodzi o cennik, to chyba najlepiej zapytać - różne zwyczaje panują w różnych salonach.

Co do salonu na Żabińcu, fryzjerka nazywa się pani Asia - strzyżenie męskie kosztuje w granicach 20 zł (ale mogę się mylić). Co do samego p. Piotra - rekomendacje mam wyłącznie żeńskie, nie wiem jak faceci
dopytaj bardzo proszę, zależy mi na czasie, bo na czwartek muszę być ready zapytaj go o ocenę pozostałych pracowników o ile posiada taką wiedzę.

No to Pani Asia sporo tańsza, ale patrząc po stronie zakładu Pana Andrzeja zachęca, by jednak wydać tą kasę
Hakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 21:25   #4162
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jakby ktoś był ciekawy to do p. Piotra, bez marudzenia o godzinę, dostałam termin za 2 tygodnie. Mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie wtedy w pracy.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 17:59   #4163
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość

Potem trafiłam do p. Grzegorza Kołodzieja (pracował kiedyś w Expanderze). Przyszłam bez wizji, bez pomysłu. Pan Grzegorz zrobił dokładny wywiad, obejrzał włosy. Stwierdził, że on je tak podetnie, że będą się kręcić. Moje niedowiarstwo w tej materii sięgnęło zenitu (dużo fryzjerów obiecywało, a niestety rezultat był opłakany - poszarpane, powycinane włosy, które nie chcą się układać). Jest mistrzem w posługiwaniu się nożyczkami - świetnie się go ogląda przy pracy. Bardzo precyzyjny, dokładny. Największa niespodzianka czekała mnie po wysuszeniu włosów - zyskały na gęstości, zaczęły się formować w bardzo ładne loczko-fale. Jako jedyny fryzjer potrafił u mnie osiągnąć ten efekt(!), fryzura długo zachowywała kształt. Z całego serca polecam wszystkim pokręconym - jeśli u mnie się tak udało, to tym bardziej u innych dziewczyn będzie zachwycający efekt. Niestety jedyną wadą jest cena strzyżenia - powyżej 100 zł. Niemniej jednak myślę, że jakość jest warta tej ceny.
Sophie czy mogłabyś podać jakiś namiar na Grzegorza Kołodzieja? gdzie on obecnie pracuje?
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:01   #4164
maya89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Wiadomości: 233
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jeżeli chodzi o kolor to polecam Łukasza z Creative Cut, chodzę od niego od kilku miesięcy i jestem zachwycona, mam taki głęboki rudy o jaki mi chodziło (nie marchewa) i wszyscy zawsze mi powtarzają, że wygląda super. Łukasz zawsze bierze moje włosy i przykłada do tych palet i dokładnie patrzy co by pasowało, widać że dokładnie dobiera ten kolor.

Co do cięcia to ostatnio obciął mnie trochę więcej niż bym chciała i trochę w domu muszę włosy poukładać, ale na razie nie będę ryzykować nikogo innego
maya89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 05:13   #4165
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc...
Polećcie proszę jakiegoś fryzjera od blondów. Potrzebuje coś zrobić z moim kolorem na włosach. Od lat je rozjaśniam balejażem (bez wplatania dodatkowego koloru) i o ile przez tydzień po wizycie u mojego fryzjera jest ok, to potem kolor jest smętny, jakby żółtawy (?)...

Chciałabym mieć rozświetlone, jasne, ale naturalne kolory / refleksy...

Byłam raz u p. Basi w Atelier Bernady. Zostawiłam tam prawie 300 zł, ale jednak nadal nie było to to o co mi chodzi.

Przeglądałam też kilka stron wątku, ale zazwyczaj polecacie głównie fryzjerów, którzy przede wszystkim dobrze ścinają włosy.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 08:46   #4166
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc...
Polećcie proszę jakiegoś fryzjera od blondów. Potrzebuje coś zrobić z moim kolorem na włosach. Od lat je rozjaśniam balejażem (bez wplatania dodatkowego koloru) i o ile przez tydzień po wizycie u mojego fryzjera jest ok, to potem kolor jest smętny, jakby żółtawy (?)...

Chciałabym mieć rozświetlone, jasne, ale naturalne kolory / refleksy...

Byłam raz u p. Basi w Atelier Bernady. Zostawiłam tam prawie 300 zł, ale jednak nadal nie było to to o co mi chodzi.

Przeglądałam też kilka stron wątku, ale zazwyczaj polecacie głównie fryzjerów, którzy przede wszystkim dobrze ścinają włosy.
Ja polecam Sylwie gaczorek pracuje u maniewskiego na rynku, jesli chodzi o koloryzacje nie ma sobie rownych, natomiast scina przecietnie (niemniej jednak dobrze ale wole sie scinac u kogos, kto rowniez jest dobry i place dwa razy mniej).
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:18   #4167
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kojarzycie może kogoś z Krakowa, kto pomoże dobrać idealny kolor włosów, a nawet nie tyle kolor, co odcień? Nie musi być z farbowaniem, mogę to zrobić sama, chodzi raczej o samą poradę stylisty.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 17:04   #4168
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo Was proszę o pomoc...
Polećcie proszę jakiegoś fryzjera od blondów. Potrzebuje coś zrobić z moim kolorem na włosach. Od lat je rozjaśniam balejażem (bez wplatania dodatkowego koloru) i o ile przez tydzień po wizycie u mojego fryzjera jest ok, to potem kolor jest smętny, jakby żółtawy (?)...

Chciałabym mieć rozświetlone, jasne, ale naturalne kolory / refleksy...

Byłam raz u p. Basi w Atelier Bernady. Zostawiłam tam prawie 300 zł, ale jednak nadal nie było to to o co mi chodzi.

Przeglądałam też kilka stron wątku, ale zazwyczaj polecacie głównie fryzjerów, którzy przede wszystkim dobrze ścinają włosy.
Moim blondem zajmuje się Aga z Creative Cut
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 17:51   #4169
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
Ja polecam Sylwie gaczorek pracuje u maniewskiego na rynku, jesli chodzi o koloryzacje nie ma sobie rownych, natomiast scina przecietnie (niemniej jednak dobrze ale wole sie scinac u kogos, kto rowniez jest dobry i place dwa razy mniej).
Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Moim blondem zajmuje się Aga z Creative Cut
Dziękuję dziewczyny
A macie może jakąś orientację cenową w koloryzacji / balejażu na długich włosach? ( bez strzyżenia)
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:12   #4170
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Hakan Pokaż wiadomość
dopytaj bardzo proszę, zależy mi na czasie, bo na czwartek muszę być ready zapytaj go o ocenę pozostałych pracowników o ile posiada taką wiedzę.

No to Pani Asia sporo tańsza, ale patrząc po stronie zakładu Pana Andrzeja zachęca, by jednak wydać tą kasę
Dopytałam - strzyże się u pana, którego imienia nie pamięta - jak się dzwoni umawiać na strzyżenie, to trafia do niego - w tym salonie strzyże tylko p. Kasia i właśnie ten fryzjer. Niestety więcej nie pomogę - mój mężczyzna nie ma dobrej pamięci do imion

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
Sophie czy mogłabyś podać jakiś namiar na Grzegorza Kołodzieja? gdzie on obecnie pracuje?
Najbardziej aktualne namiary znajdziesz na facebooku : tutaj. Jak u niego byłam, przyjmował klientki przy placu Wolnica.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.