Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-07, 22:31   #121
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Odp: Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Tak, ale jesli się nie uslyszy, a nawet usłyszy ,,niefajny ten Twoj facet" to z automatu wszystko się nie skonczy między Wami. Chyba, że związek płytki do bólu i zawarty między gimnazjalistami.
Nie sprowadzaj sprawy do absurdu. Chodzi o to, że jeżeli jedna strona o siebie nie dba i mimo próśb drugiej nie ma zamiaru się za siebie wziąć, to nie ma co się dziwić, że ta druga strona poszuka sobie kogoś innego, bo poczuje się najzwyczajniej w świecie olana.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 22:43   #122
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Odp: Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
O rany, bo zadbanie o siebie to jest taki wielki wysiłek i takie wyrzeczenie. Nikt tu nie mówi o tym, żeby kobieta z siebie siódme poty wylewała i robiła cokolwiek co jej szkodzi, drakońskie diety itp., ale czy tak ciężko jest poświecić trochę czasu dla zdrowia i urody na sport? Po co porównywać wsadzanie sobie jakiegoś piórka w tyłek do dbania o sylwetkę? Wsadzanie piórka w tyłek nie wiem jaki ma sens i kogo podnieca, ale partner który sugeruje, żeby zadbać o swoją sylwetkę raczej nie ma na celu tego, żeby nam było gorzej, tylko lepiej. Pomimo ogromnej miłości do mojego tż i jego do mnie oboje przyznajemy, że nie chcemy aby druga strona się zaniedbała i nie wierzę w to, że zaniedbanie partnera nie wpływa na związek. Oczywiście nie wliczam w to siły wyższej takiej jak choroba, etc.
I mam pytanie do zagorzałych obrończyn prawa kobiety do zaniedbania się. Rozumiem, że Wy same dla siebie nie macie potrzeby dbać o siebie i czuć się atrakcyjnie, skoro taka prośba Waszego partnera skierowana do Was byłaby dla Was "obelgą"?
Z tego co obserwuję, raczej dziewczyny w zdrowych związkach same chcą dbać o siebie, bo wystarczy ten błysk w oczach TŻ-ta. To działa w drugą stronę.

A co do zapuszczenia się fizycznego - wśród ludzi, których znam, większość osób przestaje o siebie dbać nie tylko w wymiarze wagi/ wymiarów / sprawności ciała, ale też umysłu. Siedzi sobie na kanapie taki ociężały Wojtuś, tłusty łepek, poplamiony podkoszulek i narzeka, że to życie takie ciężkie i beznadziejne, perspektyw na zmiany brak (no bo się tyłka nie chce ruszyć). 5 minut w takim towarzystwie i podziękuję, wystarczy mi na miesiąc. Jakoś tak widzę, że ludzie nastawieni na osiągnięcie celu/ samorealizację dbają też o zdrowie ciała, atrakcyjność. Nie w sposób przerysowany, ale zdrowy.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 22:47   #123
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Odp: Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Myslalam po wątkach o żonach, ze Siurnięty Królik to troll, a tu calkiem mądrze gada i sie z nim zgodze, ze dbanie o siebie to jeden z aspektow zwiazku, bo jak ktos sie zapusci, przestaje sie podobac, wowczas nie ma pożadania i z czasem jak nie bedzie lepiej, to nie ma sie tez ochoty na zwiazek. To ze kogos kochamy, nie znaczy, ze jak ktos z wysportowanego, przystojnego, zadbanego faceta, stanie sie, brzydko mówiąc, spasionym, zarośniętym pączusiem, nadal będzie nam sie podobał.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 23:57   #124
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Odp: Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Nie sprowadzaj sprawy do absurdu. Chodzi o to, że jeżeli jedna strona o siebie nie dba i mimo próśb drugiej nie ma zamiaru się za siebie wziąć, to nie ma co się dziwić, że ta druga strona poszuka sobie kogoś innego, bo poczuje się najzwyczajniej w świecie olana.
No tak, ale on ją najpierw zdradził, na co dla mnie nie ma usprawiedliwienia. Ona powinna zrobić coś, zadbać o siebie, ale dla samej siebie i nie rozpamiętywać tego typa Nikt przecież nie mówi, że zapuszczenie się jest ok, tylko po prostu, że zdradził ją i bardzo źle zrobił, nie powinna się obwiniać i myśleć, że gdyby coś tam.. bo to niepotrzebne i nic nie da.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2013-08-07 o 23:58
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 06:33   #125
ketinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 96
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Autorko kiedy uprawiasz z nim seks w bieliźnie, której on oczekuje (widocznie ona ubiera fikuśną bieliznę, dlatego mu się spodobało) i w nowych pozycjach, które pewnie poznał podczas bzykania Twojej konkurentki, czy nie czujesz się źle? Mega poniżona? Wiedząc, że uprawiał z nią seks a potem przyszedł do Ciebie? Wiedząc, że dzień wcześniej albo tego samego dnia uprawiał seks z inną a teraz robi to z Tobą?
Jak straszną krzywdę musiano Ci wyrządzić w dzieciństwie to nie wiem.
Idź na terapię i rzuć tego gnojka. Tylko terapia pomoże Ci uporać się z niskim poczuciem własnej wartości, które sama sobie wmówiłaś.
Uwierz mi, z tego związku już i tak nic nie będzie, a porzucając go teraz nie będziesz się aż tak siebie wstydziła za kilka lat.
Bo za parę lat jak będziesz myślami wracała do aktualnego związku to uwierz, będzie Ci bardzo wstyd, że dawałaś się tak traktować.
Kopnij go w tyłek dla samej siebie, żeby w przyszłości nie spłonąć z zażenowania.
Szacunek wymagany od innych jest wypadkową szacunku do samej siebie.
ketinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:34   #126
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość

i vice versa".
z takimi argumentami trudno polemizować,może kiedyś zadumasz się nad swoimi byłymi związkami
Proponuję żebyś Ty się zadumała, bo musisz mieć na prawdę niską samoocenę skoro uważasz że trzeba się zmieniać pod dyktando upodobań misiaczka. Ja z frajerami się nigdy nie zadawałam.
Dbać o siebie - rzecz naturalna, ale zmieniać się bo ktoś ma takie widzimisię - chore (dla mnie).

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie no jak juz faceta ma w garsci, to powinna usiasc na kanapie, zajadac sie pizza, chipsami, ciasteczkami i lodami a jak by do 100kg dobila a pan szanowny by ja zostawil, to jeszcze by mu zarzucono, ze jej nie kochal.

Bez jaj. Jak wiaze sie z kims, kto jest dla mnie atrakcyjny a po jakims czasie partner zaczyna sie zapuszczac jak wilkolak, no to sorry, ja podziekuje. I pomijam tu sytuacje typu choroba. Poprostu fleje mnie nie pociagaja.
Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
I mam pytanie do zagorzałych obrończyn prawa kobiety do zaniedbania się. Rozumiem, że Wy same dla siebie nie macie potrzeby dbać o siebie i czuć się atrakcyjnie, skoro taka prośba Waszego partnera skierowana do Was byłaby dla Was "obelgą"?
Ale Wy mówicie o zapuszczeniu się, tj. jestem szczupła - nawpierdzielałam się pączków i przytyłam jedynie 20kg - kochaj mnie dalej.
A tematem wątku jest zupełnie inna sytuacja - on ją poznał grubszą, pokochał i nagle stwierdził, że jednak powinna schudnąć. To tak jakbym całe życie była brunetką, a facet nagle na blond mi się kazał przefarbować.
Na prawdę nie widzicie różnicy?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 08:44   #127
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Proponuję żebyś Ty się zadumała, bo musisz mieć na prawdę niską samoocenę skoro uważasz że trzeba się zmieniać pod dyktando upodobań misiaczka. Ja z frajerami się nigdy nie zadawałam.
Dbać o siebie - rzecz naturalna, ale zmieniać się bo ktoś ma takie widzimisię - chore (dla mnie).





Ale Wy mówicie o zapuszczeniu się, tj. jestem szczupła - nawpierdzielałam się pączków i przytyłam jedynie 20kg - kochaj mnie dalej.
A tematem wątku jest zupełnie inna sytuacja - on ją poznał grubszą, pokochał i nagle stwierdził, że jednak powinna schudnąć. To tak jakbym całe życie była brunetką, a facet nagle na blond mi się kazał przefarbować.
Na prawdę nie widzicie różnicy?
Ale w którymś z pierwszych postów autorka napisała "troszeczkę się zaniedbałam". Więc do nadwagi zapewne doszły jeszcze inne kwestie, a z doświadczenia wiem, że ludzie bardzo nei chcą widzieć tego, że się zaniedbali i być może to troszeczkę to było tak naprawde bardzo. Zresztą czy jej to wyjdzie na złe jeśli nawet dla niego się odchudzi? jego preferencje nie mogły się zmienić? Jakby miał ją tak totalnie w dupie to by nic nie mówiąc odszedł od razu do szczupłej i jędrnej, a jednak powiedział jej o tym czego mu brakuje i co źle? A tyle się bębni o tym, że w związku trzeba rozmawiać i wyrażać jasno swoje potrzeby. On wyraził i jest ostatnim chamem. Jeśli faktycznie stwierdził, że jej otyłość zaczęła mu przeszkadzać to co miał zrobić, zabić w sobie te myśli? Odciąć głowę, która zgrzeszyła? Przeciez ludzie o d tak bez żadnych powodów przestają odczuwac pożadanie do swoich partnerów, on miał powód i to wyraźny. Zresztą był taki wątek, ze dziewczyna chciała swojego faceta odchudzić i tym podobne bo uważała, że się zapuścił. I więcej głosów było na tak, że ma prawo tego oczekiwać. Nie rozumiem tego podejścia, oburzenie jest conajmniej takie jakby facet jej kazał biust dmuchanymi balonami powiększać i jakby dziewczyna musiała sobie żyły wypruwać i szkodzić.

Edytowane przez masquenada
Czas edycji: 2013-08-08 o 08:46
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 08:58   #128
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ale w którymś z pierwszych postów autorka napisała "troszeczkę się zaniedbałam". Więc do nadwagi zapewne doszły jeszcze inne kwestie, a z doświadczenia wiem, że ludzie bardzo nei chcą widzieć tego, że się zaniedbali i być może to troszeczkę to było tak naprawde bardzo. Zresztą czy jej to wyjdzie na złe jeśli nawet dla niego się odchudzi? jego preferencje nie mogły się zmienić? Jakby miał ją tak totalnie w dupie to by nic nie mówiąc odszedł od razu do szczupłej i jędrnej, a jednak powiedział jej o tym czego mu brakuje i co źle? A tyle się bębni o tym, że w związku trzeba rozmawiać i wyrażać jasno swoje potrzeby. On wyraził i jest ostatnim chamem. Jeśli faktycznie stwierdził, że jej otyłość zaczęła mu przeszkadzać to co miał zrobić, zabić w sobie te myśli? Odciąć głowę, która zgrzeszyła? Przeciez ludzie o d tak bez żadnych powodów przestają odczuwac pożadanie do swoich partnerów, on miał powód i to wyraźny. Zresztą był taki wątek, ze dziewczyna chciała swojego faceta odchudzić i tym podobne bo uważała, że się zapuścił. I więcej głosów było na tak, że ma prawo tego oczekiwać. Nie rozumiem tego podejścia, oburzenie jest conajmniej takie jakby facet jej kazał biust dmuchanymi balonami powiększać i jakby dziewczyna musiała sobie żyły wypruwać i szkodzić.
To w takim razie inaczej rozumiemy problem.
Ja w temacie wątku widzę faceta, który odnowił znajomość z byłą laską i starał się obecną zmienić na jej podobieństwo. A że się nie udało to uciekł do tamtej.
(BTW: Wydaje mi się, że nawet jakby autorka się zmieniła to i tak by ją zostawił)
Dla przykładu - ja nie wyobrażam sobie kazać mojemu TŻ chodzić na siłownię tylko i wyłącznie dlatego, że spodobała mi się umięśniona klata innego - brałam szczypiora za męża i tego szczypiora kocham.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2013-08-08 o 09:00
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:09   #129
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

odpuść, sam zrozumie i wróci z podkulonym ogonem,a jeśli nie to chyba niewiele stracisz
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 10:50   #130
LatteLady
Raczkowanie
 
Avatar LatteLady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 276
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
To w takim razie inaczej rozumiemy problem.
Ja w temacie wątku widzę faceta, który odnowił znajomość z byłą laską i starał się obecną zmienić na jej podobieństwo. A że się nie udało to uciekł do tamtej.
(BTW: Wydaje mi się, że nawet jakby autorka się zmieniła to i tak by ją zostawił)
Dla przykładu - ja nie wyobrażam sobie kazać mojemu TŻ chodzić na siłownię tylko i wyłącznie dlatego, że spodobała mi się umięśniona klata innego - brałam szczypiora za męża i tego szczypiora kocham.
wybacz poprawkę lecz chyba tam chodziło o przyjaciolke bylej[COLOR="Silver"]


widzę tu jakąś skłonność do przesady i wyolbrzymienia typową dla tego forum. On jej kazał chyba tylko troszeczkę zadbać o siebie, być może wziął ją pulchniejszą ale zadbaną, potem jak autorka sama mówi "troszeczkę sie zaniedbała" i staąd jego uwagi. Nie porównywałabym próśb faceta o chodzenie w szpilkach i seksowniejsza bieliznę do zmian kolorów włosów albo powiększenia biustu..
__________________
A na imię dali mi Ironia...
LatteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 13:02   #131
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Odp: Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Myslalam po wątkach o żonach, ze Siurnięty Królik to troll, a tu calkiem mądrze gada i sie z nim zgodze, ze dbanie o siebie to jeden z aspektow zwiazku, bo jak ktos sie zapusci, przestaje sie podobac, wowczas nie ma pożadania i z czasem jak nie bedzie lepiej, to nie ma sie tez ochoty na zwiazek. To ze kogos kochamy, nie znaczy, ze jak ktos z wysportowanego, przystojnego, zadbanego faceta, stanie sie, brzydko mówiąc, spasionym, zarośniętym pączusiem, nadal będzie nam sie podobał.
szkoda,że na podstawie kilku wypowiedzi oceniłaś go jako człowieka

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
To w takim razie inaczej rozumiemy problem.
Ja w temacie wątku widzę faceta, który odnowił znajomość z byłą laską i starał się obecną zmienić na jej podobieństwo. A że się nie udało to uciekł do tamtej.
(BTW: Wydaje mi się, że nawet jakby autorka się zmieniła to i tak by ją zostawił)
Dla przykładu - ja nie wyobrażam sobie kazać mojemu TŻ chodzić na siłownię tylko i wyłącznie dlatego, że spodobała mi się umięśniona klata innego - brałam szczypiora za męża i tego szczypiora kocham.
brałaś szczypiora,ale nie wiesz,czy jakby się bardzo zapuścił nie namawiałabyś go do zrzucenia wagi?
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 18:57   #132
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Ale w którymś z pierwszych postów autorka napisała "troszeczkę się zaniedbałam". Więc do nadwagi zapewne doszły jeszcze inne kwestie, a z doświadczenia wiem, że ludzie bardzo nei chcą widzieć tego, że się zaniedbali i być może to troszeczkę to było tak naprawde bardzo. Zresztą czy jej to wyjdzie na złe jeśli nawet dla niego się odchudzi? jego preferencje nie mogły się zmienić? Jakby miał ją tak totalnie w dupie to by nic nie mówiąc odszedł od razu do szczupłej i jędrnej, a jednak powiedział jej o tym czego mu brakuje i co źle? A tyle się bębni o tym, że w związku trzeba rozmawiać i wyrażać jasno swoje potrzeby. On wyraził i jest ostatnim chamem. Jeśli faktycznie stwierdził, że jej otyłość zaczęła mu przeszkadzać to co miał zrobić, zabić w sobie te myśli? Odciąć głowę, która zgrzeszyła? Przeciez ludzie o d tak bez żadnych powodów przestają odczuwac pożadanie do swoich partnerów, on miał powód i to wyraźny. Zresztą był taki wątek, ze dziewczyna chciała swojego faceta odchudzić i tym podobne bo uważała, że się zapuścił. I więcej głosów było na tak, że ma prawo tego oczekiwać. Nie rozumiem tego podejścia, oburzenie jest conajmniej takie jakby facet jej kazał biust dmuchanymi balonami powiększać i jakby dziewczyna musiała sobie żyły wypruwać i szkodzić.
Dobrze, że facet jej powiedział, ale zanim odszedł, to całował się z tamtą będąc w związku z autorka, a to zdrada,m okrutna, nawet wtedy, gdy partnerka się zapuściła. Zdrada to zdrada.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:39   #133
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

no zdrada to zdrada, ale zapuszczenie sie bez wiekszego powodu i radosne oczekiwanie, ze ja pzciez musze zaakceptowac cos co mi sie nie podoba to tez dla mnie zdrada. z reszta sa faceci i faceci.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 06:40   #134
masquenada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 490
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dobrze, że facet jej powiedział, ale zanim odszedł, to całował się z tamtą będąc w związku z autorka, a to zdrada,m okrutna, nawet wtedy, gdy partnerka się zapuściła. Zdrada to zdrada.
Tak jak pisze chwast, on najpierw jej powiedział o tym wszystkim i namawiał do zmiany, ona pokazała, że ma to gdzieś, bo usidliła chłopaka i już nie chciało jej się starać, ale przeliczyła się.
masquenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:37   #135
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez masquenada Pokaż wiadomość
Tak jak pisze chwast, on najpierw jej powiedział o tym wszystkim i namawiał do zmiany, ona pokazała, że ma to gdzieś, bo usidliła chłopaka i już nie chciało jej się starać, ale przeliczyła się.
co dalej nie daje mu prawa do zdrady
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 21:27   #136
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zabrała go młodsza ładniejsza i szczuplejsza

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
co dalej nie daje mu prawa do zdrady
no ona olala jego a on ja ;d
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.