dziwna sytuacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 09:01   #1
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227

dziwna sytuacja


wczoraj byłam na chrzcinach u brata mojego TŻ. Wszystko miło, impreze w rodzinnnej atmosferze i zaczeły się problemy z powrotem do domu. Dzieli nas 50 km i zawsze mój chłopak odwozi mnie do katowic które są w połowie drogi. Wczoraj odwiozła nas jego siostra wysadzili mnie na pzystanku i pojechali, niby nic bo doskonale wiedziełam ze sisotra dalej nie może jechać, tylko myslałam, że on ze mną poczeka. Zaczeła się burze (nie ukrywam, że się jej boję) i ściana deszczu. Przez godzinę sama stałam w letniej sukenice w towarzystwie meneli któzy zawsze są na dworcu zanim coś przyjechało. Jak byłam w domu dostałam smsa szkoda ze tak zmokłaś w sumie mógłbym poczekać z tobą ale wiesz padało. I nic ani przepraszam ani nic takiego. I oczywiście problemu nie ma dla niego
czy ja przesadzam?
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:13   #2
lucy123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: dziwna sytuacja

wg mnie nie przesadzasz, to w końcu facet który ma się tobą opiekować a nie zostawiać cie bo on biedaczek by zmókł, nosz kurna ci faceci są porąbani (sorki mam problem w związku i mam wstręt w tej chwili do wszystkich facetów)

ja bym mu wyjaśniła że mi się przykro zrobiło z tego powodu że mnie tak zostawił
lucy123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:15   #3
25malinka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 176
Dot.: dziwna sytuacja

dziwne,mój chłopak nigdy w życiu nie zostawia mnie w takich sytuacjach, wrecz oddaje mi swoje ubranie (bluze), gdy mi zimno lub pada a sam moknie.
25malinka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:37   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: dziwna sytuacja

A jak on wróciłby do domu ?

bez sensu ,ze nie wyjechaliscie tak abys od razu miała autobus.
bez sensu ,że nie mogla cie odwieżc do domu .

moze trzeba bylo poprosic chłopaka,żeby z toba poczekała nie teraz miec pretensje ,ze cie nie przeprosił ,za co niby ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:38   #5
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: dziwna sytuacja

ale jak oni Cię odwozili to padał juz deszcz ? bo jeślli nie to skąd miał wiedzieć że będzie padało ?
ale to i tak nie zmienia faktu,że powinien z Tobą poczekać na pociąg wiedząc że kręcą się tam menele.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:54   #6
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: dziwna sytuacja

grzmiało i padało jak mnie do katowic odwozili
myślałam, że sam to zaproponuje
a teraz stwierdziłam, że ja się boczę na niego
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:57   #7
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: dziwna sytuacja

A dlaczego wcześniej nie obgadaliście jak będzie z powrotem do domu?

Nie rozumiem tego zupełnie. Niby dlaczego siostra nie mogła Cie odwieźć. To naprawde taki problem? Przeciez mogłas jej oddac pieniadze za paliwo jeśli o to chodzi.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 09:58   #8
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez truskawka87 Pokaż wiadomość
wczoraj byłam na chrzcinach u brata mojego TŻ. Wszystko miło, impreze w rodzinnnej atmosferze i zaczeły się problemy z powrotem do domu. Dzieli nas 50 km i zawsze mój chłopak odwozi mnie do katowic które są w połowie drogi. Wczoraj odwiozła nas jego siostra wysadzili mnie na pzystanku i pojechali, niby nic bo doskonale wiedziełam ze sisotra dalej nie może jechać, tylko myslałam, że on ze mną poczeka. Zaczeła się burze (nie ukrywam, że się jej boję) i ściana deszczu. Przez godzinę sama stałam w letniej sukenice w towarzystwie meneli któzy zawsze są na dworcu zanim coś przyjechało. Jak byłam w domu dostałam smsa szkoda ze tak zmokłaś w sumie mógłbym poczekać z tobą ale wiesz padało. I nic ani przepraszam ani nic takiego. I oczywiście problemu nie ma dla niego
czy ja przesadzam?

a dlaczego on nie mógł Cie odwieźć tylko zrobiła to jego siostra??
sama nie wiem jak to odbierać.. mój Tż nigdy nie dopuścilby do takiej sytuacji ...
Nie powinno się zostawiać dziewczyny samej.. a nie moglas u niego spać??
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:03   #9
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: dziwna sytuacja

Pewnie jeszcze było późno..... ;/

Beznadziejnie się zachował. A tymi "przeprosinami" przez sms jeszcze wszystko pogorszył ;] -tak mogłabyś stwierdzić, że on nie widzi problemu, a skoro sam napisał tzn. że widzi, ale jego komfort jest dla niego ważniejszy niż Twoje bezpieczeństwo.. .

Powinien jakoś zadbać o Twój powrót -w końcu to była "jego" impreza.... .

Powiedz mu, że bałaś się tam sama zostać z uwagi na meneli, porę.. .;/
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:14   #10
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: dziwna sytuacja

Chyba zacznę bardziej doceniać mojego tż jak tak czytam.....

Nie przesadzasz wcale, głupio się zachował. Ja bym odpisała mu coś złośliwego na tego smsa.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:28   #11
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: dziwna sytuacja

Szkoda, że się nie dogadaliście w ogóle co do waszego powrotu. Pewnie twój Tż wypił sobie i nie mógł prowadzić, dlatego odwiozła cię jego siostra. Mam rację? Dziwne, że nie mogła cię podwieźć wtedy kiedy będziesz miała jakiś autobus/pociąg do domu tylko musiałaś czekać tak długo, sama, w nocy. Na twoim miejscy byłabym zła na Tża za taki numer.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 11:02   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez truskawka87 Pokaż wiadomość
Jak byłam w domu dostałam smsa szkoda ze tak zmokłaś w sumie mógłbym poczekać z tobą ale wiesz padało.
Za taki tekst u mnie by miał przechlapane. Nie dość, że Cię zostawił samą w nocy na deszczu z jakimiś menelami do towarzystwa, to jeszcze beztrosko Ci zakomunikował, że ryzykuje Twoje bezpieczeństwo bo jeszcze by zmókł
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:14   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez truskawka87 Pokaż wiadomość
wczoraj byłam na chrzcinach u brata mojego TŻ. Wszystko miło, impreze w rodzinnnej atmosferze i zaczeły się problemy z powrotem do domu. Dzieli nas 50 km i zawsze mój chłopak odwozi mnie do katowic które są w połowie drogi. Wczoraj odwiozła nas jego siostra wysadzili mnie na pzystanku i pojechali, niby nic bo doskonale wiedziełam ze sisotra dalej nie może jechać, tylko myslałam, że on ze mną poczeka. Zaczeła się burze (nie ukrywam, że się jej boję) i ściana deszczu. Przez godzinę sama stałam w letniej sukenice w towarzystwie meneli któzy zawsze są na dworcu zanim coś przyjechało. Jak byłam w domu dostałam smsa szkoda ze tak zmokłaś w sumie mógłbym poczekać z tobą ale wiesz padało. I nic ani przepraszam ani nic takiego. I oczywiście problemu nie ma dla niego
czy ja przesadzam?
O kurde, współczuję Ci. Byłam wczoraj w Katowicach (jestem z sąsiedniego miasta) i wiem jak strasznie to wyglądało - ulewa i burza, że aż strach. Szkoda, że mu nie powiedziałaś, aby z Tobą zaczekał - jasny, prosty komunikat. Szkoda też, że sam nie wyszedł z taką propozycją, ale mówi się trudno. Wysłał SMSa, więc jednak pomyślał o Tobie i troszkę się wczuł w Twoją sytuację. Następnym razem ustalcie takie kwestie już przed imprezą - np. że wracacie razem, on z Tobą czeka etc.

I rzeczywiście, mogli podwieźć się kawałek dalej (Twój TŻ mógł o to ładnie poprosić siostrę) - nic by się nie stało nikomu. Tym bardziej, że pewnie było widać, że zbiera się na burzę...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-06-29 o 11:22
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:41   #14
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: dziwna sytuacja

A nie mógł on poczekać i jego siostra razem z Tobą?? A później pojechać?? Wtedy nikt by nie zmókł, bo siedzielibyście i czekali w samochodzie. Chyba, że im (ewentualnie tylko siostrze) bardzo się spieszyło.... Jak dla mnie chłopak trochę "przegiął".
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:44   #15
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: dziwna sytuacja

Jak dla mnie to przesadził. Jeśli bym była z nim krótko to olała bym frajera. W takich sytuacjach "wychodzi" jaki jest naprawde.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 12:15   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez 25malinka10 Pokaż wiadomość
dziwne,mój chłopak nigdy w życiu nie zostawia mnie w takich sytuacjach, wrecz oddaje mi swoje ubranie (bluze), gdy mi zimno lub pada a sam moknie.
moj TZ robi tak samo

Autorko, nie przesadzasz, facet zachowal sie beznadziejnie.
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:19   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: dziwna sytuacja

Żle się zachował, ale zaczekaj z robieniem focha.
Odpisz, ze zmokłaś, zmarzłaś, stałaś w towarzystwie meneli, którzy cię zaczepiali (trosze powyolbrzymiaj) i bardzo sie wystraszyłaś a teraz masz katar i musisz siedziec w domu, bo inaczej złapiesz grypę.
Dodaj ze jestes rozczarowana jego zachowaniem, bo spodziewalas sie ze zadba o twoje bezpieczeństwo w nocy. Niech przemysli co by zrobił, co poczuł, gdyby tobie się coś stało?

Jak facet mądry to sytuacja sie nie powtórzy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2009-06-29 o 15:24
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:20   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: dziwna sytuacja

hym,, a moj mnie dziisaj odproawdził do domu z przystanku bo stwierdził, że słabo wygladam i mnie samej nie puści ( upał) chociaż musiał potem czekamć na kolejny tramwaj sporo


cóż.. nie rozumiem najbardziej tego, że nie mogliście podjechać tam z 15 minut przed Twoim pociągiem czy czym tam i nie mogli poczekać z Tobą w aucie ?! Co to taki problem
jakoś mi się wydaje, że jak ktos jest "grzeczny" to raczej odstawi człowiek na transport a nie godzine wcześniej i sobie odjedzie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:57   #19
truskawka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 227
Dot.: dziwna sytuacja

dziękuje wam za wsparcie, tak jak radziłyscie napsiałam, że źle sie czuję i bierze mnie jakies choróbsko
znająć mojego potworka sytuacja się nie powtórzy, ale nauczka mu się należy
truskawka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 16:33   #20
COOKIESmonster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Offenbach
Wiadomości: 149
Dot.: dziwna sytuacja

Moim skromnym zdaniem masz rację być zła.
Tylko wiesz. Większość mężczyzn jest niedomyślna.
Może Twój Tż nie przewidział ,że możesz moknąć w nieciekawym towarzystwie.
następnym razem powiedz Mu wprost: " chciałabym ,żebyś ze mną zaczekał, bo się boję"
spróbuj
__________________
22.11.
COOKIESmonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:54   #21
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: dziwna sytuacja

Cytat:
Napisane przez truskawka87 Pokaż wiadomość
dziękuje wam za wsparcie, tak jak radziłyscie napsiałam, że źle sie czuję i bierze mnie jakies choróbsko
znająć mojego potworka sytuacja się nie powtórzy, ale nauczka mu się należy
Ja uważam, żę powinnas mu była napisac bez ogródek, co o tym sądzisz - że stanie przez godzine w towarzystwie meneli na przystanku jest nie tylko nieprzyjemne, ale i niebezpieczne. I że trudno mieć do niego zaufanie, skoro jak widac nie mozna liczyć na niego w takiej sytuacji.

A tak w ogóle - czemu nie mogli Cię odwieźc np. do domu? Czy to aż taka odległośc, aby nie móc Cię podrzucić pod dom? I jeszcze jedno, czy wiedząc, że autobusy kursują tak rzadko nie mogliście tak zaplanowac wyjazdu, abyś nie musiała czekac godziny na przystanku?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:35   #22
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: dziwna sytuacja

Moim zdaniem nie przesadzasz,mógłby przecież poczekać z siostrą i z tobą w aucie,aż przyjedzie twój autobus i wtedy byś pojechała do domu a oni też w swoją strone.A ten tekst w smsie,że poczekałby ale padał deszcz,to ojojoj chłopaczek jest pewnie z cukru i by się biedaczek rozstopił.Co za koleś.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-06-29 o 18:36
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:42   #23
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: dziwna sytuacja

Nie wyobrażam sobie, że chłopak może się tak zachować w stosunku do swojej dziewczyny. Ja bym mu powiedziała, że przykro Ci z tego powodu, może następnym razem pomyśli...
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:46   #24
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: dziwna sytuacja

Facet zachował sie nieodpowiedzialnie, osobiscie byłabym za takie zachowanie wściekła, trzeba mu wrost powiedziec o co chodzi-sory ale faceci na ogół nie są w stanie rozszyfrowac złosliwych uwag czy tekstów wysyłanych przez sms...Ciekawe jak on by się poczuł gdyby role sie odwróciły?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 18:53   #25
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: dziwna sytuacja

Mój tz nigdy nie postąpił w podobny sposób. Wręcz uważam, ze trochę przesadza np odwożąc mnie gdzieś przez co musi nadrobić kilkadziesiąt km, po to tylko bym nie jechała pociągiem (choc byłoby to naprawdę wygodne i proste).
Uważam że Twój tz postąpił źle, on sam chyba sie tego domyśla, lecz nie do końca....

Inna sprawa, ze uważam, że raczej faceta się w takich kwestich nie zmieni.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:38   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dziwna sytuacja

Ech...po prostu prawdziwi mężczyźni wyginęli na wojnie...

Zachował się fatalnie, słusznie masz pretensje. Też jestem za wygarnięciem mu prosto z mostu co o tym myślisz i jak się wtedy czułaś.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:01   #27
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: dziwna sytuacja

nie poczekał z tobą bo deszcz padał i biedak by się roztopił?z cukru jest czy co? powinien nie dość że z tobą poczekać to jeszcze dać i swoją koszulę. Mnie by zastanawiało jakby się zachował w gorszej sytuacji skoro cie zostawił samą bo...deszcz padał.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:37   #28
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: dziwna sytuacja

to przepraszam bardzo. on nie poczekal dlatego ze padalo? przeciez to jest jakas parodia jest Twoim facetem i powinien sie zachowac jak na faceta przystalo powinien był się Tobą zająć. Juz nie wazny jest tak bardzo deszcz jak menele w ktorych towarzystwie mialas okazje przebywac samotnie.. doskonale wiem jakie to jest nieprzyjemne.. Ciekawa jestem co by zrobil jakby sie potem okazalo ze jakis pijak Cie zaczął zaczepiać..
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 20:47   #29
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: dziwna sytuacja

Facet nie ma klasy, po prostu
Pewnie nawet nie wie, jakie odczucia i emocje to wywołało
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 01:04   #30
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: dziwna sytuacja

Huh, Katowice znam bardzo dobrze i nie wyobrazam sobie, jak twoj facet mogl cie tam zostawic na jakims przystanku na godzine, w czasie deszczu i burzy, i, jak sie domyslam bylo to wieczorem, wiec ciemno, a tam przeciez na kazdym kroku pelno zulostwa (mowie o centrum, milusi dworzec PKP i te sprawy )... Nie no zgroza, serio No coz, zachowal sie naprawde niefajnie, i oczywiscie problem jest a nie go nie ma
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.