Seriale cz. III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 12:26   #1231
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cześć. Mam ochotę na nowy serial. Oglądałam Breaking Bad, Sons of Anarchy, Suits, Skins, Mr Robot, House of Cards. Nie lubię seriali typu Pretty Little Liars i inne tego typu. Bardziej coś jak Breaking Bad. Ktoś coś?
Może Banshee...
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 12:42   #1232
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
ja Mad Mena uwielbiam jeden z moich najbardziej ulubionych seriali - przed tobą dużo dobrego, bo z sezonu na sezon robi się coraz lepiej Bardzo żałuję, że się już skończył brakuje mi złotych myśli Sterlinga
Nie wszystkie rozwiązania z ostatniego sezonu mi się podobały, ale całościowo jest to świetny serial.
Dobrze takie coś przeczytać,bo właśnie już miałam się pytać czy się później psuje
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 12:44   #1233
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. III

Mnie Mad men od dawna kusi, ale przeraża mnie ilość odcinków
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 13:09   #1234
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cześć. Mam ochotę na nowy serial. Oglądałam Breaking Bad, Sons of Anarchy, Suits, Skins, Mr Robot, House of Cards. Nie lubię seriali typu Pretty Little Liars i inne tego typu. Bardziej coś jak Breaking Bad. Ktoś coś?
Wentworth, Rectify, True Detective (1. sezon).

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Dobrze takie coś przeczytać,bo właśnie już miałam się pytać czy się później psuje
Mad Men się nie psuje .
Zazdroszczę, że masz go jeszcze przed sobą. Byłam nim oczarowana do końca .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:17   #1235
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 798
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Zaraz zabieram się za trzeci Na razie jest dość...smutno.
W końcu ostatni sezon, wesoło nie będzie, ciekawe jakie zakończenie będzie
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:39   #1236
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
W końcu ostatni sezon, wesoło nie będzie, ciekawe jakie zakończenie będzie
Nie wiem, na razie coraz więcej osób, które lubiłam ginie...
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 14:46   #1237
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
The Wire, Shield. Jak Ci się podobało HoC , to koniecznie OBEJRZYJ serial Boss. W innym klimacie, ale wg mnie przegenialny : Peaky Blinders

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
Średnio mi się podobał HoC, dlatego może zerknę na ten drugi.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Może Banshee...
Zerknę.

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Wentworth, Rectify, True Detective (1. sezon).

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------



Mad Men się nie psuje .
Zazdroszczę, że masz go jeszcze przed sobą. Byłam nim oczarowana do końca .
True Detective - zasnęłam na pierwszym odcinku, nie dla mnie. Ogarnę resztę, o której napisałaś.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 15:46   #1238
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 798
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, na razie coraz więcej osób, które lubiłam ginie...
O kurcze to nie za wesoło
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 15:58   #1239
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Średnio mi się podobał HoC, dlatego może zerknę na ten drugi.



Zerknę.


True Detective - zasnęłam na pierwszym odcinku, nie dla mnie. Ogarnę resztę, o której napisałaś.
Według mnie Boss bije na głowę HoC, naprawdę polecam, bo warto. A Frank Underwood przy głównym bohaterze Bossa to potulny baranek

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:14   #1240
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Cześć. Mam ochotę na nowy serial. Oglądałam Breaking Bad, Sons of Anarchy, Suits, Skins, Mr Robot, House of Cards. Nie lubię seriali typu Pretty Little Liars i inne tego typu. Bardziej coś jak Breaking Bad. Ktoś coś?

Coś jak Breaking Bad? Oglądałaś Better Call Saul? to spin-off Breaking Bada. Jeszcze nie oglądałem [mam ściągnięte], ale twórcy chyba ci sami.

No i oczywiście Banshee i od 20 listopada serial Jessica Jones.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:16   #1241
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Coś jak Breaking Bad? Oglądałaś Better Call Saul? to spin-off Breaking Bada. Jeszcze nie oglądałem [mam ściągnięte], ale twórcy chyba ci sami.

No i oczywiście Banshee i może od 20 listopada serial Jessica Jones.
Ano tak, zapomniałam o Better Call Saul. Świetny serial, choć zupełnie inny niż BB.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 16:32   #1242
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Seriale cz. III

Niedawno zaczęłam oglądać serial Black Sails, podoba mi się, dobra rozrywka, tylko nie wiem za bardzo gdzie go oglądać online
Popularna strona na k... zacina się, strasznie długo ładuje, a na innych tego typu nie mogę znaleźć (materiał usunięty itd)
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:10   #1243
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
O kurcze to nie za wesoło
Dokładnie, ciekawa jestem twoich wrażeń.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:13   #1244
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Coś jak Breaking Bad? Oglądałaś Better Call Saul? to spin-off Breaking Bada. Jeszcze nie oglądałem [mam ściągnięte], ale twórcy chyba ci sami.

No i oczywiście Banshee i od 20 listopada serial Jessica Jones.
Słyszałam o tym serialu, ale czytałam recenzje, że słaby i jakoś pierwszy odcinek mnie zniechęcił. Banshee mnie natomiast zaciekawiło.

Według mnie, Breaking Bad - najlepszy serial, każdy "maniak" musi obejrzeć.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:32   #1245
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Słyszałam o tym serialu, ale czytałam recenzje, że słaby i jakoś pierwszy odcinek mnie zniechęcił. Banshee mnie natomiast zaciekawiło.

Według mnie, Breaking Bad - najlepszy serial, każdy "maniak" musi obejrzeć.
jestem maniakiem numer 1 na świecie jeśli chodzi o seriale, znam większą większość a jak nie znam bo nie oglądałam to przynajmniej wiem co to za serial, z czym się go je i do jakich jest podobny. I uważam, że Breaking Bad to jeden ze słabszych, mimo tylu nominacji. Totalne dno a za nim True Detective z sezonami powyżej pierwszego. Pierwszy jeszcze był ok.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:37   #1246
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
jestem maniakiem numer 1 na świecie jeśli chodzi o seriale, znam większą większość a jak nie znam bo nie oglądałam to przynajmniej wiem co to za serial, z czym się go je i do jakich jest podobny. I uważam, że Breaking Bad to jeden ze słabszych, mimo tylu nominacji. Totalne dno a za nim True Detective z sezonami powyżej pierwszego. Pierwszy jeszcze był ok.
A ile sezonów widziałaś? Bo pierwszy sezon jest wg mnie kiepski, ale cały serial ogółem to majstersztyk i wg mnie najlepszy serial, jaki widziałam. Znam osoby, którym nie podpasowal, bo po prostu to nie ich klimat, ale w życiu nie powiedzieliby o nim, że to totalne dno, zważywszy chociażby na genialna grę aktorska.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:41   #1247
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
A ile sezonów widziałaś? Bo pierwszy sezon jest wg mnie kiepski, ale cały serial ogółem to majstersztyk i wg mnie najlepszy serial, jaki widziałam. Znam osoby, którym nie podpasowal, bo po prostu to nie ich klimat, ale w życiu nie powiedzieliby o nim, że to totalne dno, zważywszy chociażby na genialna grę aktorska.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
Widziałam całość i w zasadzie tylko dlatego żeby mieć własne zdanie i niestety, dla mnie to jest dno. To były moje klimaty, wszystko fajnie ale gra aktorska, serio? No mam specyficzny gust ale dla mnie to jeden z gorszych seriali. A oglądam na prawdę bardzo dużo. Ludzie z reguły są w szoku ile oglądam i 99% przynajmniej znam a 75% znam od dechy do dechy i jestem na bieżąco jeśli chodzi o nowe odcinki. To samo z nowościami, z seriali, które teraz się zaczęły, czyli od września w górę, znam wszystkie i większość oglądam na bieżąco plus zapowiedzi już mam ogarnięte od niemal roku te na ten rok i te na przyszły.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:44   #1248
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Widziałam całość i w zasadzie tylko dlatego żeby mieć własne zdanie i niestety, dla mnie to jest dno. To były moje klimaty, wszystko fajnie ale gra aktorska, serio? No mam specyficzny gust ale dla mnie to jeden z gorszych seriali. A oglądam na prawdę bardzo dużo. Ludzie z reguły są w szoku ile oglądam i 99% przynajmniej znam a 75% znam od dechy do dechy i jestem na bieżąco jeśli chodzi o nowe odcinki. To samo z nowościami, z seriali, które teraz się zaczęły, czyli od września w górę, znam wszystkie i większość oglądam na bieżąco plus zapowiedzi już mam ogarnięte od niemal roku te na ten rok i te na przyszły.
Dla mnie aktorzy w BB grali świetnie. I jestem w szoku, bo chyba pierwszy raz spotykam się z tak radykalna opinia dotyczącą Breaking Bad. Ale to dobrze, bo świat byłby nudny, gdybym wszystkim się podobało to samo a możesz wymienić kilka rzeczy, które spowodowały ze tak nisko gp oceniasz? Ciekawa jestem.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:50   #1249
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
A ile sezonów widziałaś? Bo pierwszy sezon jest wg mnie kiepski, ale cały serial ogółem to majstersztyk i wg mnie najlepszy serial, jaki widziałam. Znam osoby, którym nie podpasowal, bo po prostu to nie ich klimat, ale w życiu nie powiedzieliby o nim, że to totalne dno, zważywszy chociażby na genialna grę aktorska.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
No ja jestem takiego samego zdania i komu polecam, ten jest zadowolony.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 17:53   #1250
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Dla mnie aktorzy w BB grali świetnie. I jestem w szoku, bo chyba pierwszy raz spotykam się z tak radykalna opinia dotyczącą Breaking Bad. Ale to dobrze, bo świat byłby nudny, gdybym wszystkim się podobało to samo a możesz wymienić kilka rzeczy, które spowodowały ze tak nisko gp oceniasz? Ciekawa jestem.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka
Np. to, że ludzie tak o Walt'cie mówili, że taki cudowny, super ekstra no bo tak ma ciężko i w ogóle a tak na prawdę to skończony egoista, drań i rola sama w sobie zagrana mega sztucznie.
Sama fabuła nie przemawia do mnie ani trochę a jak patrzyłam na grę aktorską to miałam wrażenie, ze oglądam film niskobudżetowy z aktorami wziętymi z ulicy za drobne pieniądze.
No i tak od 3 sezonu zdecydowanie już scenarzyści zaczęli odbiegać mocno od rzeczywistości serialu. Zaczęło się plątanie wątków, jak Szwagier Walter'a na granicy Meksyku a on przecież nie znał języka hiszpańskiego.

Jedyne co dla mnie przemawia na plus za tym serialem to to, że trzyma w napięciu ale w zasadzie nie to jest najważniejsze a są to takie mocno naciągane wątki.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
No ja jestem takiego samego zdania i komu polecam, ten jest zadowolony.
No mówiłam, ja mam bardzo specyficzny gust i nie chodzi tylko o seriale, jeśli chodzi o filmy też tak jest, że ludzie się zachwycają a ja pytam czym
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 18:48   #1251
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Np. to, że ludzie tak o Walt'cie mówili, że taki cudowny, super ekstra no bo tak ma ciężko i w ogóle a tak na prawdę to skończony egoista, drań i rola sama w sobie zagrana mega sztucznie.
Sama fabuła nie przemawia do mnie ani trochę a jak patrzyłam na grę aktorską to miałam wrażenie, ze oglądam film niskobudżetowy z aktorami wziętymi z ulicy za drobne pieniądze.
No i tak od 3 sezonu zdecydowanie już scenarzyści zaczęli odbiegać mocno od rzeczywistości serialu. Zaczęło się plątanie wątków, jak Szwagier Walter'a na granicy Meksyku a on przecież nie znał języka hiszpańskiego.

Jedyne co dla mnie przemawia na plus za tym serialem to to, że trzyma w napięciu ale w zasadzie nie to jest najważniejsze a są to takie mocno naciągane wątki.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------


No mówiłam, ja mam bardzo specyficzny gust i nie chodzi tylko o seriale, jeśli chodzi o filmy też tak jest, że ludzie się zachwycają a ja pytam czym
Uwielbiam Breaking Bad i nigdy nie spotkałam kogoś, kto twierdziłby, że Walter White to cudowny i dobry człowiek, czy jakkolwiek próbując go usprawiedliwiać.
Natomiast wiele dyskusji odbyłam na temat jego żony, zazwyczaj jako jedyna twierdząc, że wcale nie była wtrącającą we wszystko nos głupią biczą
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 19:11   #1252
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Uwielbiam Breaking Bad i nigdy nie spotkałam kogoś, kto twierdziłby, że Walter White to cudowny i dobry człowiek, czy jakkolwiek próbując go usprawiedliwiać.
Natomiast wiele dyskusji odbyłam na temat jego żony, zazwyczaj jako jedyna twierdząc, że wcale nie była wtrącającą we wszystko nos głupią biczą
No tak, bo nie miała prawa? Owszem, miała prawo bo to on robił to, co robił i ona nie była niczemu winna a miała prawo wiedzieć wszystko.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 19:13   #1253
starsipanowie
Raczkowanie
 
Avatar starsipanowie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 363
Dot.: Seriale cz. III

Też nie uważam White'a za pozytywną postać. Pod koniec serialu wręcz spaskudził się na dobre.
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Widziałam całość i w zasadzie tylko dlatego żeby mieć własne zdanie i niestety, dla mnie to jest dno.
Opinii dotyczącej BB nie neguję, tylko dziwię się, że chciało Ci się oglądać 5 sezonów dna totalnego. Może jednak nie było tak źle?
starsipanowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 19:17   #1254
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez starsipanowie Pokaż wiadomość
Też nie uważam White'a za pozytywną postać. Pod koniec serialu wręcz spaskudził się na dobre.

Opinii dotyczącej BB nie neguję, tylko dziwię się, że chciało Ci się oglądać 5 sezonów dna totalnego. Może jednak nie było tak źle?
Są książki, seriale, filmy, które się ogląda żeby mieć własne zdanie takim serialem jest dla mnie breaking bad. Masa dobrych ocen, nagród więc obejrzałam do końca żeby móc się wypowiedzieć na ten temat
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:21   #1255
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To jest nas trzy
Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Jest nas więcej ☺ Jeszcze we Fringe bardzo mi się podobał.

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
Oj tak jest nas więcej
Bardzo lubiłam Fringe, choć akurat ostatni sezon uważam za niepotrzebny. Brakuje mi serialu w tym klimacie.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:22   #1256
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Oj tak jest nas więcej
Bardzo lubiłam Fringe, choć akurat ostatni sezon uważam za niepotrzebny. Brakuje mi serialu w tym klimacie.
A mnie się podobał i super ze mieli takie dobre zakończenie.
Tez nie mogę znaleźć niczego w podobnym klimacie.

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:23   #1257
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Oj tak jest nas więcej
Bardzo lubiłam Fringe, choć akurat ostatni sezon uważam za niepotrzebny. Brakuje mi serialu w tym klimacie.
Też uwielbiałam Fringe
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 22:05   #1258
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
A mnie się podobał i super ze mieli takie dobre zakończenie.
Tez nie mogę znaleźć niczego w podobnym klimacie.

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Też uwielbiałam Fringe
To zakończenie to dla mnie takie na siłę było, ale fajnie że pozytywne.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 07:21   #1259
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
To zakończenie to dla mnie takie na siłę było, ale fajnie że pozytywne.
Generalnie ostatni sezon już był mocno na siłę ale przynajmniej nie ciągnęli w nieskończoność jak im się pomysły skończyły
Fakt faktem, że jest to jeden z moich ulubionych seriali.
A jak szukacie podobnego to zaproponuję Stitchers. Też bardzo fajny serial ale póki co jest tylko pierwszy sezon.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 13:47   #1260
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Seriale cz. III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie Mad men od dawna kusi, ale przeraża mnie ilość odcinków
mnie nie podszedł przetrzymałam 3 czy 4 odcinki i z przyjemnoscia porzucilam
Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Wentworth, Rectify, True Detective (1. sezon).[COLOR="Silver"]
to moj numer 1 z ostatnich prawie-nowych seriali, czekam na kolejny sezon
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-18 12:54:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.