Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 18:50   #511
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Lidl

Ja kiedyś już pisałam w watku o tym mleczku lepiej uważaj po straszne jest mnie cała twarz szczypała a oczy to myślałam ze mi wypalii znów moja mama je dokończyła do samej twarzy i mówiła ze dla mniej jest ok
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:01   #512
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Przegladalam KWC i co wpisalas Cien czy Lidl to nic nie wyskoczylo. Zastanawiam sie czemu nikt jeszcze nic z Lidla nie wstawil?
Też mnie to zastanawiało zawsze ;d


/Balsam urea na szczęście już wykończyłam - dalej nie chciał się dobrze wchłaniać i cała się kleiłam. Może trafiłam na jakąś niefajną sztukę?
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:21   #513
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Lidl

No coz z rzeczy na stale w asortymencie uzywam tylko platkow bawelnianych i dezodorantow w kulce (tych drugich jak sobie zapomne zostawic wilgotne pachy na mineralny) i oba produkty sa ok. Platki moglyby byc grubsze, ale tego sie raczej za te cene nie spodziewam a dezodoranty maja w skladzie aluminium, czego raczej unikam. Jesli jednak juz decyduje se na kulke to Cien niezle przetrzymuje nawet silne upaly, ale tez cudow nie dziala, po 5h czlowiek sie zacznie znowu pocic, ale to zdrowe wiec mi nie przeszkadza. Co moge zdecydowanie odradzic to mydelko z kremem do peeling Cien - Lidl zrobil podrobe Dova; cena niewiele nizsza ale ma SLS (dla mnie to skandal jak do mydla w kostce slsow napchaja) i jakies dziadostwo jeszcze bo za kazdym razem jak dotkne wyskakuje mi wysypka. Jak ktos chce, niech testuje ale zostalyscie ostrzezone. A no i zapach to bardziej zapaszek, naprawde warto dodac te kilka groszy i postawic na Dove.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:50   #514
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: Lidl

Wydaje mi się, że w regulaminie KWC jest zastrzeżenie, że nie można umieszczać kosmetyków produkowanych dla marketów, ze względu na ich krótki okres dostępności (po wygaśnięciu umowy z producentem Tesco albo inna Biedronka po prostu zlecają produkcję komuś, kto wykona to taniej). Zaznaczam, że nie mam pewności czy na pewno tak jest coś mi się kojarzy, że przeglądając jakiś wątek trafiłam na taką informację.
A z kosmetyków robionych dla Lidla z czystym sumieniem mogę polecić masło czekoladowe, ale niestety ono nie jest w regularnej ofercie
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:18   #515
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Szyrek masz rację, regulamin KWC zabrania umieszczania kosmetyków robionych dla marketów dokładnie tak jak napisałaś.
Ja właśnie dziś skusiłam się na kremowy żel pod prysznic cien w promocji za 2,49 zł. Jest kilka rodzajów: sensitive, brzoskwinia, mango, aloes i jakiś zapach orientalny. Ja wybrałam tropical mango- pachnie obłędnie jak dla mnie, niesamowicie apetycznie .
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 09:12   #516
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

ja z Lidla kiedys mialam ichnie plyn do kapieli ten dwufazowy. bardzo milo wspominam. maja je jeszcze?

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Ja kiedyś już pisałam w watku o tym mleczku lepiej uważaj po straszne jest mnie cała twarz szczypała a oczy to myślałam ze mi wypalii znów moja mama je dokończyła do samej twarzy i mówiła ze dla mniej jest ok
Przegapilam twoja wypowiedz.
Z tymi mleczkami to tak bywa. Moja szwagierka narzekala na to od Aldi ze ja szczypie, wiec sie balam, bo ja wrazliwsza cere mam, a prosze... pasuje mi , uspokaja cere i nawet w oczy nie szczypie, moge je otworzyc i sprawdzic czy juz makijaz oka dobrze sie rozpuscil.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 09:38   #517
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Lidl

Ostatnio zaczelam uzywac krem Suhada na noc z ryzem i bambusem..i jestem pozytywnie zaskoczona. Moja skora jest bardzo sucha, potrzebuje tresciwego i bogatego kremu, do tej pory najlepiej sprawdzalo sie Avene. Suhada jest porownywalnie dobra!! A do tego fajnie naturalna. I zamiast £13 kosztuje tylko £2 lub 3
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 12:30   #518
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja z Lidla kiedys mialam ichnie plyn do kapieli ten dwufazowy. bardzo milo wspominam. maja je jeszcze?[COLOR="Silver"]
Chodzi Ci o dużą butlę z białą i złotawą "fazą"? Jeśli tak, to u nas w PL cały czas je widzę
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:14   #519
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o dużą butlę z białą i złotawą "fazą"? Jeśli tak, to u nas w PL cały czas je widzę

ja mialam aloes to byl zielony i bialy plyn, czy jakos tak, trzeba wymieszac przed wlaniem do wanny po jakims czasie sie on rozwiarstwia. I mialam jeszcze jkis niebieski , ale ten aloes milow spominam. w Pl kupilam mamie kiedys.Bardzo fajna nawilzona skore jest po kapieli z tym plynem.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:05   #520
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja mialam aloes to byl zielony i bialy plyn, czy jakos tak, trzeba wymieszac przed wlaniem do wanny po jakims czasie sie on rozwiarstwia. I mialam jeszcze jkis niebieski , ale ten aloes milow spominam. w Pl kupilam mamie kiedys.Bardzo fajna nawilzona skore jest po kapieli z tym plynem.
U nas widziałam tylko wersję biało - złotą (żółtą) i wiem, że w składzie była parafina, więc na pewno by dobrze zmiękczał skórę i nie byłaby sucha. Osobiście nigdy nie próbowałam.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:02   #521
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja mialam aloes to byl zielony i bialy plyn, czy jakos tak, trzeba wymieszac przed wlaniem do wanny po jakims czasie sie on rozwiarstwia. I mialam jeszcze jkis niebieski , ale ten aloes milow spominam. w Pl kupilam mamie kiedys.Bardzo fajna nawilzona skore jest po kapieli z tym plynem.
Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
U nas widziałam tylko wersję biało - złotą (żółtą) i wiem, że w składzie była parafina, więc na pewno by dobrze zmiękczał skórę i nie byłaby sucha. Osobiście nigdy nie próbowałam.
ja widuję u siebie wszystkie trzy (niebieski, zielony i żółty, druga faza biała). Zapach tego żółtego (mleko z miodem) jest obłędny, niebieski mi nie przypadł do gustu, zielonego nie zdążyłam przetestować, bo po przeprowadzce nie mam wanny . Z dostępnością odpowiednich zapachów jest różnie, to chyba zależy od tego, jaka dostawa im się trafi, ale każdy prędzej czy później jest (czasem wszystkie równocześnie).
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 16:49   #522
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Lidl

dziweczyny a u Was w lidlach sa jeszcze te platki głeboko oczyszczajace z kwasem? bo u mnie w obu lidlach je wywialo a zawsze bylyo ich pod dostatkiem. do twrzy mi sie nie sprawdzily ale znalazlam inne zastosowanie i pilnie ich poszukiwalam a tu nic mam nadzieje ze nie zniknely na stale...
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 19:55   #523
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dziweczyny a u Was w lidlach sa jeszcze te platki głeboko oczyszczajace z kwasem? bo u mnie w obu lidlach je wywialo a zawsze bylyo ich pod dostatkiem. do twrzy mi sie nie sprawdzily ale znalazlam inne zastosowanie i pilnie ich poszukiwalam a tu nic mam nadzieje ze nie zniknely na stale...
Dawno nie widziałam tych płatków.

Kilka dni temu natrafiłam na wyprzedaż Suhady.
Wszystko po 6.99 zł,kupiłam 7 kremów i 2 balsamy. Trochę oddałam Mamie.
Teraz się tylko zastanawiam,gdzie to przechowywać.Niby data ważności jest do końca 2011 roku,ale słyszałam gdzieś,że kosmetyki ,,naturalne'' lepiej zużywać najszybciej jak się da.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 09:59   #524
Kinga 72
Rozeznanie
 
Avatar Kinga 72
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 924
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
...
Teraz się tylko zastanawiam,gdzie to przechowywać.Niby data ważności jest do końca 2011 roku,ale słyszałam gdzieś,że kosmetyki ,,naturalne'' lepiej zużywać najszybciej jak się da.
To prawda. Kosmetyków bez konserwantów nie powinno się trzymać do końca daty ważności, bo mimo ważnej daty może się okazać, że są popsute. Lepiej jak kosmetyk ma datę wyprodukowania, bo przynajmniej wiemy jak długo już leży. Np. ja kupiłam w drogerii krem 100 % naturalny z certyfikatem "eco cert" naturalnie konserwowany z długą datą ważności do 02.2012 i mimo, że był zamknięty "fabrycznie", tzn. kartonik w zaklejonej folii, a słoik miał pod zakrętką przyklejone metalowe zabezpieczenie, to jak go otworzyłam chyba w kwietniu,(czyli długo przed końcem terminu) okazało się, że konsystencja nie jest jednolita, tylko na brzegach i wierzchu był taki jakby "zjełczały". Wiadomo, że w sklepach nie zawsze kosmetyki są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, a takie bez konserwantów najlepiej trzymać w lodówce i jak najszybciej zużyć .
Kinga 72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:37   #525
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Lidl

wczoraj byłam w R. i zauważyłam masła do ciała za bodajże 16,99/400 ml. jak one cudnie pachniały!! był kokos, czekolada i mango, nie wiedziałabym na które się skusić, bo wszystkie super te masła był w takim słoiku. ma któraś?
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:49   #526
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w R. i zauważyłam masła do ciała za bodajże 16,99/400 ml. jak one cudnie pachniały!! był kokos, czekolada i mango, nie wiedziałabym na które się skusić, bo wszystkie super te masła był w takim słoiku. ma któraś?
Czekolada jest świetna . Masła kupionego na Mikołajki używałam aż do początku kwietnia, bardzo bobrze nawilżało. Mango też niezłe, bardziej pasujące zapachem do lata. Ogólnie wszystkie zapachy są mniamuśne, dość mocne, czuć je w całym mieszkaniu
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:55   #527
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Lidl

ja czekam na poniedzialek zeby kupic sobie zestaw do stylizacji wlosow
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 02:23   #528
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Lidl

Hej kobiety ja też kocham kosmetyki lidla a już najbardziej ich tygodnie tematyczne ( ostatnie chonskie cisteczka w wróżą mmmmm).
Zostałam ostatnio posiadaczką maseczki Suhada imbir i ryż ( skusiło mnie piękne opakowanie) ale za nic nie wiem jak się jej używa - rozcieńczam z wodą za wodnista dodaje więcej proszku i się nie rozpuszcza, jak się tego używa ? bo za nic nie chce mi wyjsc kremowa jednolita konsystencja.
A jeszcze widziałam żel ( albo mleczko juz nie pamiętam) z zawartością aloesu 98 procent - to jest coś na wzór słynnej Palomy - żelu aloesowego ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 08:28   #529
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Lidl

Ja mam ten żel (sensitive body gel 98%) nie mam porównania z Paloma bo jej nie używałam ale dla mniej jest genialnym kosmetykiem na skórę podraznioną, przesuszoną oraz po depilacji i jest niesamowicie wręcz wydajny ;-)
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 10:11   #530
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
ja czekam na poniedzialek zeby kupic sobie zestaw do stylizacji wlosow

jaki to?
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:21   #531
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
jaki to?
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_11379.htm
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:39   #532
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
To prawda. Kosmetyków bez konserwantów nie powinno się trzymać do końca daty ważności, bo mimo ważnej daty może się okazać, że są popsute. Lepiej jak kosmetyk ma datę wyprodukowania, bo przynajmniej wiemy jak długo już leży. Np. ja kupiłam w drogerii krem 100 % naturalny z certyfikatem "eco cert" naturalnie konserwowany z długą datą ważności do 02.2012 i mimo, że był zamknięty "fabrycznie", tzn. kartonik w zaklejonej folii, a słoik miał pod zakrętką przyklejone metalowe zabezpieczenie, to jak go otworzyłam chyba w kwietniu,(czyli długo przed końcem terminu) okazało się, że konsystencja nie jest jednolita, tylko na brzegach i wierzchu był taki jakby "zjełczały". Wiadomo, że w sklepach nie zawsze kosmetyki są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, a takie bez konserwantów najlepiej trzymać w lodówce i jak najszybciej zużyć .
Teraz trzymam je w lodówce.
Może nie ,,skiszą'' się za szybko.
Jak na razie testuję dwa rodzaje-krem na noc ryż-bambus i brązujący.
Mają taką samą konsystencję i bardzo podobny zapach.
Ale mam wrażenie,że wysuszają.Używam ich na zmianę od 2 tygodni,poza tym żadnych innych kosmetyków(poza żelem do mycia) i skóra mi się bardzo wysuszyła.
Mogę je czymś wspomóc?Np. żelem hialuronowym?Nie zaszkodzi to właściwościom kremów?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:44   #533
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Szyrek masz rację, regulamin KWC zabrania umieszczania kosmetyków robionych dla marketów dokładnie tak jak napisałaś.
Ja właśnie dziś skusiłam się na kremowy żel pod prysznic cien w promocji za 2,49 zł. Jest kilka rodzajów: sensitive, brzoskwinia, mango, aloes i jakiś zapach orientalny. Ja wybrałam tropical mango- pachnie obłędnie jak dla mnie, niesamowicie apetycznie .
a ja mam cytrusowy, super!

dzieki
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 12:40   #534
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: Lidl

Witajcie, ja też bardzo lubię Lidl. Moje ulubione kosmetyki to:
1) płatki kosmetyczne zszywane (najulubieńsze) i nie zamienię ich na inne
2) płyn do kąpieli Finale o zapachu białych kwiatów 2 L (mam wrażliwą skórę, a ten płyn w ogóle mi jej nie podrażnił, zapach piękny)

W domu mam też zmywacz do paznokci, ale na razie męczę Biedronkowy
Wczoraj wybrałam się na zakupy i kupiłam:
1. Dezodorant w sprayu Cien Classic Chic
2. Dezodorant w kulce Cien Pure Classic
3. Balsam nawilżający Cien, ten biały 500ml
4. Balsam aloesowy
5. Płyn do płukania ust (najnowsza, 3 wersja Soft mint)
6. Żel pod prysznic o zapachu pomarańczy

Na razie przetestowałam: Balsam aloesowy - nie nawilża przyzwoicie, używałam go też na twarz i ręce, nie podrażnił, ale i specjalnie nie pomógł
Płyn do płukania ust - słodki zapach, jakby nasypali nie wiadomo ile cukru, dziwny posmak w ustach, będę się musiała przyzwyczaić, poza tym wydaje mi się, że Elmex lepszy
Żel pod prysznic - piękny zapach, żel bardziej rzadki niż te najczęściej spotykane w drogeriach, bardzo wysusza skórę.
Reszta pójdzie jeszcze do testowania. Ten balsam 500ml zamierzam mieszać z olejem ze słodkich migdałów.

U mnie w domu tato używa męskiego dezodorantu w kulce i sprayu, pianki do golenia, pasty do zębów z Lidla i sobie bardzo chwali. A tak poza tym to używamy różnych środków czystości (kostka do toalety, mleczko) i się sprawdzają.

Od poniedziałku w Lidlu będzie do zakupienia strój do biegania (koszulki, spodnie, kurtka) i oczywiście owoce morza w kuchni włoskiej. Już się nie mogę doczekać.
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:40   #535
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Lidl

Ostatnimi czasy miałam okazję sprawdzić asortyment kosmetyczny w Lidlach w różnych częściach kraju, z Rawicza przywiozłam krem do pielęgnacji ciała Body Creme w słoiku z niebieską zakrętką (z białą jest wersja soft), i mogę spokojnie polecić. Konsystencja budyniowa i zapach są udaną kopią zwykłego kremu Nivea, krem bardzo dobrze nawilża, natłuszcza i zmiękcza przesuszoną skórę, polecam po opalaniu szczególnie.
Nabyłam też maszynki do golenia jednorazowe (różowe ) i chyba są lepsze od moich ulubionych męskich jednorazówek Wilkinsona. Mają świetne nożyki, wygodną rączkę, są ostre, ale jednocześnie delikatne, bardzo polecam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 11:51   #536
Kaja1989
Raczkowanie
 
Avatar Kaja1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norymberga/Wrocław
Wiadomości: 67
Cool Dot.: Lidl

Kupiłam wczoraj żel do stóp w Lidlu Cin z ureą i stwierdzam, że jest bosssski! Cudownie nawilża i uatwia usuwanie martwego naskórka Troszkę się klei, ale za te cene, to nie mozna chcioeć więcej - stopki nawilżone i odprężone, opakowanie bardzo wygodne! Polecam!
Kaja1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:08   #537
negri
Raczkowanie
 
Avatar negri
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa, ale znad morza:)
Wiadomości: 240
Dot.: Lidl

cześć wszystkim,

mam pytanie do dziewczyn z Warszawy - w którym Lidlu kupujecie kosmetyki Cin z ureą? Bo w sklepie przy al. Krakowskiej/Hynka nie znalazłam
a tak je zachwalałyście, że też bym chciała je wypróbować

pozdrawiam
__________________
Jeżdżę na rowerze cały rok


negri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:09   #538
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Lidl

negri te kosmetyki nie sa w stalym sortymecie, rzucaja je 2 razy do roku. Skoro dziewczyny niedawno je kupily, tzn ze zostaly nie wykupione. Ja praktycznie nie robie zakupow lidlowych, ale mam kolo siebie Aldi Süd( to taki sklep jak Lidl) i tez rzucaja u mnie kosmetyki z mocznikiem. od ostatniego rzutu zostalo troche balsamow, kremow do rak i stop, a nawet do twarzy. reszta zostala szybko ogolocona i sie nie zapalalam na szampon ( moglam odrazu brac a nie sie zastanawiac)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:49   #539
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Lidl

A kto ma kosmetyki z serii Cien med z aloesem,ja kupiłam u siebie w Lidlu i nie wiem czy są dobre-żel aloesowy na 2 miejscu w składzie aloes,napisane 98% aloesu ,krem pod oczy 60% aloesu u jeszcze maska do twarzy.Ma ktoś? czy ja zostanę królikiem doświadczalnym
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 19:15   #540
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
A kto ma kosmetyki z serii Cien med z aloesem,ja kupiłam u siebie w Lidlu i nie wiem czy są dobre-żel aloesowy na 2 miejscu w składzie aloes,napisane 98% aloesu ,krem pod oczy 60% aloesu u jeszcze maska do twarzy.Ma ktoś? czy ja zostanę królikiem doświadczalnym

ja mam żel aloesowy, krem do twarzy nawilżający, maseczkę nawilżającą i balsam do ciała.
balsam do ciała- super. świetny zapach, przyjemna cena, dobrze nawilża, łagodzi
krem do twarzy- zostawia tłusty filtr niestety, ale na noc super. nie zapycha.
maseczka nawilżająca- niezbyt
żel aloesowy- jak tylko znów się pojawi, to kupuję cały karton. mam bardzo duże problemy ze skórą (alergia na nogach i rękach, bardzo swędzi i właściwie nie daje żyć), ten żel jako jedyny łagodzi i nie pogarsza sytuacji. ma jeden minus- jeśli nałożę za dużo, to lubi się "rolować".

gdyby któraś z Was zauważyła kiedyś, że mają w lidlu rzucić te aloesowe, to proszę napiszcie o tym
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2010-07-31 o 19:17
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.