ksiezyce po obu stronach ust...jak usunac..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-30, 18:17   #1
ksiezycowyeh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Unhappy

ksiezyce po obu stronach ust...jak usunac..?


czesc jestem nowy tuu od przed chwila..

WItajcie..otoz chcialbym byscie mi powiedzieli bo ja mam takie cos obok ust..pod policzkami. tzn na policzkach po dwoch stronach ust..

takie ksiezyce po prawej i lewej stronie ust ktore masakarycznie wygladają szczegolnie pod swiatlo..od przodu wygladam okropnie..jeszcze z profilu ujdzie ale przod..

mam niedowage,,jestem chudzielec prawda ale jak sie tego pozbyc...a nie moge zgrubnac tylko to mnie oszpeca..na zdjeciach szok tragedia wychodze..;/

mam dokladnie to co Ci dwaj panowie na zdjeciach nizej. a w internecie nie ma nic o tym co to i jak usunac..

1 http://img410.imageshack.us/img410/9...chaczthumb.jpg

2 http://img16.imageshack.us/img16/480/82650750.jpg

a jak sie usmiecham to jest jeszcze gorzej zresztą malo sie usmiecham i tlumacze sobie ze to sie zrobilo ze smutku i trzymania czesto buzi zamknietej eh..takie to sa tluszczki wypuklosci na policzkach blisko ust..


to nie jest mimiczne nie wiem co mam robic.mimiczne bym mial jakbym sie smial to bym mial moze jak wszyscy ludzie a ja mam wogole inaczej odwrotnie do ludzi takie w druga strone te policzki eh.....

mam tego dosc..slyszalem ze sa jakies masaze albo cos zeby odessac moze ktos ma podobnie..pomozcie..co ja mam robic..chce to usunac

miesien okrezny ust zachwiany czy co ja nie wiem..prosze pomocy..


moze ma ktos takie cos ????

pomocy..

moze jakas pomoc chirurgiczna czy cos..blagam,,
ksiezycowyeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.