Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 05:45   #1441
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Belluci2...
A gdzie tego kallosa mozna dostac? w sklepach kosmetycznych i fryzjerskich ?czy internet ...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:25   #1442
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Belluci2...
A gdzie tego kallosa mozna dostac? w sklepach kosmetycznych i fryzjerskich ?czy internet ...
Powinnaś dostać właśnie w sklepach fryzjerskich lub np na allegro
A do nawilżania to polecam również olejki, np. popularny na tym forum-kokosowy.
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:13   #1443
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Chyba czas pomyslec o wiosennej kuracji suplementami Nie wiem na co sie zdecydowac, czy poprostu kupic Belisse (na mnie dzialala bardzo dobrze, najbardziej na wlosy na nogach ) czy pobawic sie w ten domowy inneov/ msm/ kelp. Doradzcie cos
A może same ziółka pić: skrzyp, może dodatkowo pokrzywę i drożdże. Do tego dużo owoców i warzyw (plus jakieś modne ostatnio na wizażu kiełki). Dużo zdrowsze to niż tabsy i też skuteczne
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 13:55   #1444
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Belluci2...
A gdzie tego kallosa mozna dostac? w sklepach kosmetycznych i fryzjerskich ?czy internet ...
na allegro jest najtaniej-duza pojemnosc itanio około 11,5 zł+przesyłka.Ponoc starcza na bardzo bardzo długo
pozdrawiam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 14:39   #1445
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Powinnaś dostać właśnie w sklepach fryzjerskich lub np na allegro
A do nawilżania to polecam również olejki, np. popularny na tym forum-kokosowy.
Dzieki A propos tego olejku kokosowego... wiele dobrego slyszalam o nim.. JAk go stosujecie? na koncowki czy na cale wlosy? ile trzymacie, czy slukiwac? NO i najwazniejsze? czy w drogeriach jest dostepny?
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:00   #1446
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Dzieki A propos tego olejku kokosowego... wiele dobrego slyszalam o nim.. JAk go stosujecie? na koncowki czy na cale wlosy? ile trzymacie, czy slukiwac? NO i najwazniejsze? czy w drogeriach jest dostepny?
Polecam przeczytać ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=146528
Jest w nim wiele sposobów jak stosować olej kokosowy. A tutaj są spisane miejsca, gdzie można go kupić:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...1&postcount=70
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:31   #1447
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A może same ziółka pić: skrzyp, może dodatkowo pokrzywę i drożdże. Do tego dużo owoców i warzyw (plus jakieś modne ostatnio na wizażu kiełki). Dużo zdrowsze to niż tabsy i też skuteczne
Do skrzypu i pokrzywy powoli sie przymierzam, natomiast to co przezywalam po 1 dniu kuracji drozdzami skutecznie mnie do nich zniechecilo Te kielki to chyba bylyby dobrym zamiennikiem msm'u (siarka)? A czym zamienic kelp i cynk?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 16:01   #1448
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Do skrzypu i pokrzywy powoli sie przymierzam, natomiast to co przezywalam po 1 dniu kuracji drozdzami skutecznie mnie do nich zniechecilo Te kielki to chyba bylyby dobrym zamiennikiem msm'u (siarka)? A czym zamienic kelp i cynk?
Ja też nie jestem w stanie pić drożdży A skoro skrzyp i pokrzywę mam w tabletkach z drożdżami to nie będę pić, żeby nie przesadzić. Kiełki i rzeżuchę też "uprawiam" i dodaję do sałatek warzywnych.
I myślę, że przez te 2 lub3 miesiące łykanie tabletek szkody mi nie zrobi
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:01   #1449
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Do skrzypu i pokrzywy powoli sie przymierzam, natomiast to co przezywalam po 1 dniu kuracji drozdzami skutecznie mnie do nich zniechecilo Te kielki to chyba bylyby dobrym zamiennikiem msm'u (siarka)? A czym zamienic kelp i cynk?
Bo drożdże trzeba stopniowo wprowadzać, na początek z jakimiś mocnymi zabijaczami smaku .
A kelp to rozumiem te algi z jodem, tak? To może po prostu więcej rybek jeść, jakieś owoce morza (ostrygi na przykład są dodatkowo najlepszym naturalnym źródłem cynku ) i mocno je solić jodowaną solą .
Co do cynku to ... drożdże . Ale też kiełki pszenicy są podobno bogate w cynk i oczywiście ostrygi. Poza tym: jajka (też niedawno była na wizażu moda na codzienne jedzenie jajka. Ale czegoż to na wizażu jeszcze nie było ?), mięso drobiowe, słonecznik.
Ale generalnie ja bym się skłaniała po prostu do zdrowej, zróżnicowanej diety plus właśnie ziółka, drożdże i kiełki

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja też nie jestem w stanie pić drożdży A skoro skrzyp i pokrzywę mam w tabletkach z drożdżami to nie będę pić, żeby nie przesadzić. Kiełki i rzeżuchę też "uprawiam" i dodaję do sałatek warzywnych.
I myślę, że przez te 2 lub3 miesiące łykanie tabletek szkody mi nie zrobi
Nie, krzywdy Ci nie zrobi. Ale jeszcze się w życiu tabletek nałykamy, więc po co w latach młodości katować nasze wątroby?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:10   #1450
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

hmm.. a łykała któraś z was Merz Special? jeśli tak, to czy działa na włosy? .. ? poważnie myślę nad kupieniem Revalidu i tak się zastanawiam - przez jaki okres najlepiej go łykać?
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 09:15   #1451
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
hmm.. a łykała któraś z was Merz Special? jeśli tak, to czy działa na włosy? .. ? poważnie myślę nad kupieniem Revalidu i tak się zastanawiam - przez jaki okres najlepiej go łykać?
A czy skorzystałaś z wyszukiwarki? Poczytałaś wątek chociaż w części?
Jak to zrobisz na pewno się dowiesz
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 15:56   #1452
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

No więc nabyłam Kelp i Humavit ( skrzyp z pokrzywea). Zastanawiałam się i zrezygnowałam w ostatniej chwili z SALFAZINu ( chcialam to jeszcze przeanalizowac) i dobrze bo widze, ze ten VITAPIL jest ciekawszy!

Do tego olejek rycynowy i szampon z pokrzywy z apteczki babuni Joanny i zabieram się do roboty
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 20:22   #1453
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
ciekawy artykuł p. J. Pastuszak który ukazał się w Wysokich Obcasach
Włos w pigułce
Na mocne włosy lepiej wybrać preparat w kapsułkach niż w tabletkach, bo tabletki zwykle mają więcej zbędnych substancji - wypełniaczy czy antyzbrylaczy

Kondycję włosów pogarsza wiele chorób. Dlatego zanim zaczniesz łykać pigułki na piękne włosy, musisz mieć pewność, że kłopoty z nimi nie są wynikiem jakiegoś schorzenia. Jeśli włosy mocno wypadają, trzeba iść do lekarza i zrobić podstawowe badania krwi.

Wspólnym budulcem zarówno włosów, jak i paznokci jest keratyna, więc zazwyczaj ten sam preparat wzmacnia i włosy, i paznokcie. Zarówno w przypadku osłabionych paznokci, jak i włosów dobrze, by preparat miał jednocześnie siarkę, cynk, biotynę i krzem. Lepiej przyswajalne są kapsułki zawierające naturalne źródła cennych składników, czyli lepiej, gdy w tabletce jest bogaty w witaminę A wyciąg z marchwi niż jej syntetyczny odpowiednik.

Dla suchych włosów i wrażliwej skóry głowy korzystne są kwasy tłuszczowe z olejów rybnych oraz roślinnych (np. z ogórecznika, wiesiołka). Osobom z tłustymi włosami poleca się suplementy zawierające dodatkowo witaminę B6 i pokrzywę.

Panie po 40. roku życia powinny szukać preparatu z fitoestrogenami (np. z soją), bo spadek poziomu żeńskich hormonów powoduje m.in. kłopoty z włosami. Warto też pamiętać, że niedobory biotyny, miedzi czy PABA (kwasu p-aminobenzoesowego) sprzyjają siwieniu.

I jeszcze jedno: łykanie tabletek od czasu do czasu nie przyniesie efektów. Przygotuj się na systematyczną, minimum trzymiesięczną kurację, bo włosy i paznokcie rosną długo. Potrzeba czasu, by zobaczyć efekty.

Tabletki na piękne włosy -przegląd
(od siebie dodam że tych droższych )

Anacaps - Ducray


60 szt./ok. 50 zł. Skład: wyciąg z bambusa (źródło krzemionki), wyciąg z rzeżuchy (źródło siarki), cynk, olej z wiesiołka, wyciąg z soi zawierający fitoestrogeny i izoflawony, witaminy PP, E, B5, B6, biotyna.

Dawkowanie: 2 kaps. podczas śniadania. Cena miesięcznej kuracji: ok. 50 zł. Uwagi: do włosów suchych, mało elastycznych, bez połysku, osłabionych zabiegami fryzjerskimi; dla kobiet po 40. roku życia. Dobry skład w niezłej cenie. Uzupełnieniem kuracji są produkty do włosów Ducray Anaphase i Anastim (szampon i tonik do skóry głowy).

H-Pantoten Classic - Dansk Droge

120 szt./ok. 48 zł. Skład: witaminy A, B2, niacyna, kwas pantotenowy, biotyna, kwas foliowy, krzem (ze skrzypu), cynk, żelazo, selen, dolomit, mangan, miedź, molibden, metionina, L-cysteina, morszczyn, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z zielonej herbaty, inozytol, PABA. Dawkowanie: 2-4 tabl. na dobę.

Cena miesięcznej kuracji: ok. 64 zł (przy dawkowaniu 3 razy dziennie po 1 tabl.). Uwagi: uniwersalny preparat - pomaga na wiele problemów z włosami. Bogaty w dobrze przyswajalne składniki (aż 21 substancji czynnych), w dobrej cenie. Może być trudny do zażywania - spore tabletki trzeba łykać w dużych ilościach.

InnÉov gęstość - LaboRatoria InnÉov


60 szt./ ok. 70 zł. Skład: tauryna, katechiny z winogron i zielonej herbaty, cynk. Dawkowanie: 2 tabl. dziennie przez min. 3 miesiące. Cena miesięcznej kuracji: ok. 70 zł. Uwagi: do włosów słabych, wypadających, cienkich i matowych. Wzmacnia osłabione cebulki włosowe. Uwaga na kofeinę. Drogi.

Olimp Bio Silica - Sportatut

60 szt./ok. 30 zł. Skład: skrzyp, pokrzywa, metionina, cystyna, hydrolizowany kolagen, cynk, miedź, wit. C, kwas foliowy, wit. E, tiamina, ryboflawina, wit. B6, niacyna, kwas pantotenowy, biotyna, wit. B12. Dawkowanie: 2 kaps. dziennie. Cena miesięcznej kuracji: ok. 30 zł. Uwagi: do włosów przetłuszczających się, z łupieżem, wypadających. Może też łagodzić trądzik i wypryski. Dobra cena, bogaty skład.

Quinoral - Klorane

2 x 30 szt./ok. 52 zł. Skład: kapsułka biała: olej z pestek dyni, drożdże selenowe, siarczan cynku, witaminy B3, E, B6, B2, B1, A, B8 (biotyna); kapsułka zielona: olej z pestek dyni, ekstrakt z rokietty, ekstrakt z quinoa, ekstrakt z chininy. Dawkowanie: 1 kaps. rano przez 3 miesiące; opakowanie wystarcza na miesiąc. Cena miesięcznej kuracji: ok. 52 zł. Uwagi: szczególnie korzystny do włosów wypadających, przetłuszczających się, z łupieżem; do wrażliwej skóry głowy. Umiarkowana cena, ciekawy skład. Uzupełnieniem kuracji są ampułki do wcierania w skórę głowy.


Revalid - Ewopharma


90 szt./ok. 48 zł. Skład: DL-metionina, L-cystyna, pantotenian wapnia, wit. B1, B6, kwas p-aminobenzoesowy (PABA), wyciąg z prosa, wyciąg z kiełków pszenicy, drożdże piwne oraz składniki mineralne w postaci chelatów: żelazo, cynk i miedź. Dawkowanie: 1 kaps. 3 razy dziennie przed jedzeniem lub podczas posiłku przez 3 miesiące. Cena miesięcznej kuracji: ok. 48 zł. Uwagi: dla osób z poważniejszymi problemami z wypadaniem włosów, schorzeniami skóry głowy (łuszczenie, skłonność do podrażnień), wymagających mocniejszej kuracji dobrze przyswajalnymi witaminami i minerałami. Przebadany jak lek. Dobra cena. Od niedawna uzupełnieniem kuracji są ampułki z płynem do wcierania w skórę głowy oraz krem, szampon i balsam do włosów.

włosy, skóra, paznokcie - Solgar

60 szt./ok. 69 zł. Skład: MSM (metylosulfonylometan),wi t. C, L-lizyna, L-prolina, proszek z czerwonych alg L.corrdoides (źródło krzemionki), cynk, miedź. Dawkowanie: 1-2 tabl. dziennie, najlepiej w trakcie posiłku. Cena miesięcznej kuracji: ok. 69 zł. Uwagi: wskazany szczególnie do włosów tłustych, dla osób z wrażliwą, swędzącą skórą głowy, z łupieżem. Drogi.

Vitapil - Puritan's Pride


60 szt./ok. 33 zł. Skład: wit. B5, cholina, inozytol, wit. PP, B12, PABA, kwas foliowy, żelazo, miedź, jod, mangan, cynk, proteiny sojowe, drożdże. Dawkowanie: 1 tabl. dziennie w trakcie posiłku. Cena miesięcznej kuracji: ok. 16 zł. Uwagi: do włosów słabych, cienkich, nadmiernie wypadających, ze skłonnością do przetłuszczania się, siwiejących. Dla kobiet po 40. roku życia. Niepolecany przy cerze naczynkowej, trądziku, osobom zażywającym leki obniżające poziom cholesterolu, przy kłopotach z tarczycą. Świetna cena.

hmm fajny artykul dopiero go znalazłam.
mam zamowiony juz h-pantoten i vitapil
anacaps polecala mi dermatolog ale widze ze niezbyt ciekawy sklad, klorane kusi....
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:04   #1454
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

ja biore belisse i jakos jescze efektow nie ma;/ jak wlosy wypadaly tak leca dalej ;/ szczegolnie przy myciu.. ;/ a mam takie pytanie : tak szczerze naprawde komus pomoglo picie tych ziol i jedzeie zezuchy?
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 20:28   #1455
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
ja biore belisse i jakos jescze efektow nie ma;/ jak wlosy wypadaly tak leca dalej ;/ szczegolnie przy myciu.. ;/ a mam takie pytanie : tak szczerze naprawde komus pomoglo picie tych ziol i jedzeie zezuchy?
Zalezy tez ile bierzesz te tabletki bo niestety cudow nie ma po krotkim czasie, cierpliwosci
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 22:27   #1456
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najskuteczniejsze tabletki, kapsułki, witaminki:)

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
ja biore belisse i jakos jescze efektow nie ma;/ jak wlosy wypadaly tak leca dalej ;/ szczegolnie przy myciu.. ;/ a mam takie pytanie : tak szczerze naprawde komus pomoglo picie tych ziol i jedzeie zezuchy?
na poczatku tak
teraz widze ze nie...jedynie skrzyp wzmocnił strukture włosa
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 09:48   #1457
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Minęło 80 dni brania skrzypowity, widzę efekty i jestem zadowolona, oh ah ...i teraz zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiejś przerwy, np. miesięcznej i potem od nowa brać.

Co o tym sądzicie?
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 10:40   #1458
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Minęło 80 dni brania skrzypowity, widzę efekty i jestem zadowolona, oh ah ...i teraz zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiejś przerwy, np. miesięcznej i potem od nowa brać.

Co o tym sądzicie?
mysle ze lepiej niz zalkowita przerwa bylyby inne tabletki a potem powrot do skrzypowity skoro podzialala

a co do pytania blondi 19 to mnie pokrzywa pomogla napewno , rzerzuche dopiero choduje
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:12   #1459
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Minęło 80 dni brania skrzypowity, widzę efekty i jestem zadowolona, oh ah ...i teraz zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiejś przerwy, np. miesięcznej i potem od nowa brać.

Co o tym sądzicie?
ja tez slyszalam ze powinno sie robic przerwy jak sie bierze takie tabletki ale nie wiem po jakim czasie i jak dlugie...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 14:56   #1460
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Minęło 80 dni brania skrzypowity, widzę efekty i jestem zadowolona, oh ah ...i teraz zastanawiam się czy nie zrobić sobie jakiejś przerwy, np. miesięcznej i potem od nowa brać.

Co o tym sądzicie?
A mozesz cos wiecej napisac o tych efektach, co dokladniej ??? Ja biore od kilku tygodni inneov , ale zmian nie widze...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:53   #1461
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
A mozesz cos wiecej napisac o tych efektach, co dokladniej ??? Ja biore od kilku tygodni inneov , ale zmian nie widze...
ja co prawda inneov nie uzywalam, ale bralam skrzypovite i vitapil, obecnie humavit.
dla mnie efekt jaki chce osiagnac to wzrost szybszy i osiagam to.

i zdrowsze sie wydaja ale to tez pewnie zasluga odzywek itp.
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 18:42   #1462
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
ja co prawda inneov nie uzywalam, ale bralam skrzypovite i vitapil, obecnie humavit.
dla mnie efekt jaki chce osiagnac to wzrost szybszy i osiagam to.

i zdrowsze sie wydaja ale to tez pewnie zasluga odzywek itp.
Hmmm to fajnie ze odrastaja szybko. U mnie z kolei jest ten problem ze wloski mi rosna ale za to sie krusza. Czyli to co urosnie to i tak na konowce odpadnie i ciadle mam ta sama dlugosc..... masarka Niech ten inneov zacznie dzialac...
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:08   #1463
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam,
Ja używam tabletek BELISSA od około dwóch miesięcy i po miesiącu zauważyłam bardzo pozytywną zmianę- przede wszystkim pozbyłam się problemu wypadających włosów, tzn. wychodzą, ale w normalnych ilościach Włosy są zdrowsze i bardziej lśniące. Ponadto cena jest kusząca- za opakowanie, gdzie jest 50 tabletek płacę 10zł. Polecam))
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:43   #1464
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Joanna832 Pokaż wiadomość
Hmmm to fajnie ze odrastaja szybko. U mnie z kolei jest ten problem ze wloski mi rosna ale za to sie krusza. Czyli to co urosnie to i tak na konowce odpadnie i ciadle mam ta sama dlugosc..... masarka Niech ten inneov zacznie dzialac...
wiesz co serun ma koncowki koniecznie w takim trazie
i przed myciem wlosow zawsze naloz najpierw odzywke i potrzymaj potem umyj szamponem i znow odzywka
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:54   #1465
Joanna832
Raczkowanie
 
Avatar Joanna832
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
wiesz co serun ma koncowki koniecznie w takim trazie
i przed myciem wlosow zawsze naloz najpierw odzywke i potrzymaj potem umyj szamponem i znow odzywka
Dziekuje za rade, juz jutro rano tak zrobie, odzywka przed i po myciu. OBY zadzialalo... Ktos ma jeszcze inne rady?
Joanna832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:19   #1466
DharmaWhiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar DharmaWhiteAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam jeszcze małe pytanie.. Kpiłam za radą Kelp, Humavit i Vitapil. Jednakże zauważyłam, ze w Vitapilu też jest kelp Czy to nnie jest już troche jego za dużo? Czy to nie zaszkodzi?
DharmaWhiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:04   #1467
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

czy można brać 2 zamiast 1 tabletki dziennie BELISSY? nie będzie negatywnych efektów?
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:37   #1468
lentilka
Zakorzenienie
 
Avatar lentilka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Home sweet Home!
Wiadomości: 6 106
VITAMIN PLUS i OLIMP CHELA-MAG B6. Pomoc??!!??

Dziewczyny przyznam się szczerze, że do końca nie wiedziałam, w którym dziale otworzyć ten wątek, ale mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, a jeżeli nie to, że mi wybaczycie

Zastanawiam się nad zakupem witamin i chciałam was prosić o konkretne uwagi na ich temat przeszukałam różne wątki, ale nie uzyskałam informacji na temat(chyba, że przeoczyłam to z góry przepraszam) VITAMIN PLUS DLA KOBIET oraz OLIMP CHELA-MAG B6.
Czy, któraś z was stosowała te preparaty? Jaki wpływ mają one na włosy, oraz w jakim czasie. Czy warto je połączyć z wax-em?

Szukam również dobrych witamin dla mojego TŻ, który od jakiegoś czasu ma problem z wypadaniem włosów, co swoją drogą strasznie go męczy.

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi.
lentilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 17:17   #1469
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Dot.: VITAMIN PLUS i OLIMP CHELA-MAG B6. Pomoc??!!??

Cytat:
Napisane przez lentilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyznam się szczerze, że do końca nie wiedziałam, w którym dziale otworzyć ten wątek, ale mam nadzieję, że dobrze zrobiłam, a jeżeli nie to, że mi wybaczycie

Zastanawiam się nad zakupem witamin i chciałam was prosić o konkretne uwagi na ich temat przeszukałam różne wątki, ale nie uzyskałam informacji na temat(chyba, że przeoczyłam to z góry przepraszam) VITAMIN PLUS DLA KOBIET oraz OLIMP CHELA-MAG B6.
Czy, któraś z was stosowała te preparaty? Jaki wpływ mają one na włosy, oraz w jakim czasie. Czy warto je połączyć z wax-em?

Szukam również dobrych witamin dla mojego TŻ, który od jakiegoś czasu ma problem z wypadaniem włosów, co swoją drogą strasznie go męczy.

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi.
Witaj;-)
otóż dla Twojego Tż ALPIKARTtonik(na receptę)koszt.ok.55zl pomaga bo sama go stosowałam i jest rewelacyjny;-) oraz tab. BELISSA!!!
A dla Ciebie to jedyne co moge Ci doradzić gdyż jestem farmaceutką, taki komplet witamin to jest chwyt reklamowy i nie ma takiego czegoś jak witaminy od A do Z. poniewaz np. jak bierzesz wit.A to wit.C zabija ja, i tak jest z tymi wit.jedna zabija drugą lub się pokrywają. wiec nie radzila bym... ale zrobisz jak uwazasz... pozdrawiam
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:35   #1470
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DharmaWhiteAngel Pokaż wiadomość
Mam jeszcze małe pytanie.. Kpiłam za radą Kelp, Humavit i Vitapil. Jednakże zauważyłam, ze w Vitapilu też jest kelp Czy to nnie jest już troche jego za dużo? Czy to nie zaszkodzi?
w Vitapilu Kelp??
pierwsze slysze-tez mialam te tabletki i nie zauwazylam tego w składzie??
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.