Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 15:19   #3301
ania2903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 81
GG do ania2903
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jezeli sytuacja była na początku miesiąca to mozesz zrobic test to bedziesz wiedziala
bo i tak watpie zeby lekarz był w stanie wykryc juz ciążę podczas usg.

1 pytanie:Od którego tyg. lekarz moze wykryc na usg ciaze?? Jak bylam w zeszly poniedzialek i powiedzial ze nic nie ma (bylby to dopiero 3tydz.).


2pytanie:mialam robione ostatnio usg piersi, lekarka powiedziala ze mam rozszerzone przewody mlekowe. O czyms moze to swiadczyc??
ania2903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:26   #3302
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
skąd ja to znam.. też jestem szczupła i wystarczy, że przez kilka dni zjem trochę więcej a pojawia się brzunio więc wiem jak to jest.. ale na szczęście ufam na tyle tabletkom, że nie latam po testy ani nie zastanawiam się czy czasem nie zaszłam w ciążę pozytywne myślenie przede wszystkim! pozdrawiam
ja za tydzien zaczynam 5miesiac a brzucha nie mam. to nie regula a naleze do osob bardzo szczuplych.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:49   #3303
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ja za tydzien zaczynam 5miesiac a brzucha nie mam. to nie regula a naleze do osob bardzo szczuplych.
a czy ja mowie ze to reguła? i nie mowie tez ze to od tabletek.. brzuch mam tylko wtedy gdy troszkę więcej zjem.. zawsze tak miałam ;p tabletki na to wpływu nie mają u mnie
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:52   #3304
anetach18
Przyczajenie
 
Avatar anetach18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

cześc Dziewczyny tym razem niepanikuje czy jestem w ciazy czy nie bo zaufalam tym tabletkom ale niepokoi mnie inna sprawa poprzednim razem pisalam ze mialam lekkie krwawienie 2 dni przed zakonczeniem blistra zauwazylam ze wielu sie przytrafilo. Ale wczoraj dostalam krewawienia zupelnie nieoczekiwanego calodniowego. bylo to w 10 dzien tabletki z blistra niewiem co sie dziej dodam ze wczesniej bylam u ginekologa niestwierdzil zadnych chrob itp pomozcie to normalne czy zmienic tabsy?? pozdrawiam
anetach18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:09   #3305
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
mam takie pytanko... czy mozna byc w ciazy jesli bierzez sie tabletki anty i wystepuje krawienie w przerwie? bo normalnie to podobno plamienie podobne do miesiaczki moze wystepowac przez kilka pierwszych miesiecy.... a czy z tabletkami anty jest tak samo...? mam nadzieje ze nie... bo co ja mam wtedy robic testy ciazowe po kazdym opakowaniu...? chyba jestem przewrazliwiona ;p
Żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności. Dlatego mimo stosowania pigułek można być w ciąży.
Jeżeli jednak w przerwie występuje krwawienie i nie występują żadne niepokojące objawy to nie ma sensu się niepotrzebnie stresować.

Przy pigułkach jeżeli zaszło się w ciążę plamienia/krwawienia w okresie przerwy mogą wystąpić jednak zdarza się to o wiele wiele rzadziej niż jak metoda antykoncepcji jest inna niż hormonalna.

Jak napisałam wyżej nie powinnaś się niepotrzebnie stresować, jeżeli nie wystąpią jakieś dodatkowe niepokojące objawy które by sugerowały ze to ciażą. No i pamiętać należy ze jednak przy pigułkach zajść w ciążę jest naprawdę bardzo bardzo mało prawdopodobne.

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
jakis miesiac temu mialam 8-9 godzinne opoznienie...ale po tym nastapilo normalne krwawienie i to dosc obfite... tylko wczoraj sie moj chlopak smial ze mi brzuch urosl... i sie troche zestresowalam ;p ale to pewnie swiateczne przezarcie;p
8 czy 9 godzinne spóźnienie nie powinno zaburzyć działania pigułek jeżeli następne zostały przyjęte tak jak należy terminowo.
Jeżeli nastąpiło normalne (standardowe) krwawienie to tym bardziej nie widzę powodów do niepokoju.

Powiększenie sie brzucha jak najbardziej moze być "poświąteczne" wiadomo ze w tym okresie zazwyczaj więcej sie objada.
Powiększenie brzucha może byc również spowodowane zatrzymywaniem wody w organizmie (całkiem niegroźne bo może byc spowodowane np. potrawami z nadmiarem soli i przejdzie samo i szybko w 1-2 doby) czy wzdęciami (wystarczy zjeść kapustę, fasolkę itp.) mimo ze wcześniej się nie miało.

Cytat:
Napisane przez adadnb Pokaż wiadomość
Za 2 tygodnie powinnam dostać okres.Wczoraj współżyłam z chłopakiem, podczas stosunku zaczełam krwawić.Nie biore tabletek..zastanawiam się co się stało, jak się zorientowaliśmy krwi było bardzo duzo na poscieli..dziś wystepuje tylko leciutkie plamienie.....proszę o pomoc.. Ada 21 lat
Możliwe powody:
- wystąpienie zmian w obrębie dróg rodnych np. nadzerka,
- mało ostrożny seks i uszkodzenie nabłonka pochwy
- dzień z owulacją - może się zdarzyć ze w dniu owulacji nastąpi krwawienie

Cytat:
Napisane przez ania2903 Pokaż wiadomość
1 pytanie:Od którego tyg. lekarz może wykryć na usg ciąże?? Jak byłam w zeszly poniedzialek i powiedzial ze nic nie ma (bylby to dopiero 3tydz.).

2pytanie:mialam robione ostatnio usg piersi, lekarka powiedziala ze mam rozszerzone przewody mlekowe. O czyms moze to swiadczyc??
1. Jeżeli długość ciąży policzy się ze 1 tydzień zaczyna się w 1 dniu ostatniej miesiączki to wykryć przy pomocy USG można 5 tygodniową (skończone 5) ciążę w postaci uwidocznienie pęcherzyka ciążowego i ew. małego zarodka. Przy ciąży 6 tygodniowej (skończone 6) przy dobrym sprzęcie widać wyraźnie malutka "kijaneczkę" z bijącym serduszkiem.

2. Zmiany hormonalne w organizmie. Niekoniecznie ciążowe bo by na nie było stanowczo za wcześnie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:29   #3306
dorreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Prosze o pomoc..

chyba zaraz oszaleje! sutki mnie swedza juz drugi dzien...naczytalam sie wlasnie na roznych stronach internetowych, ze swedzace sutki moga byc objawem ciazy i sie przestraszylam. co prawda biore tabletki anty, ale przy ostatnim cyklu pominelam ostatnia tabletke, ktora zjadlam kilka dni wczesniej po tym jak dostalam biegunki. teraz sobie wkrecilam, ze jestem w ciazy! przegladalam jakas dluga liste objawow ciazy i chyba polowa pasuje, ale wiadomo, ze przy chocby cieniu watpliwosci kobietki na sile doszukuja sie objawow ciazy...boje sie pomyslec, co bedzie jak okaze sie, ze to jednak ciaza...dodam, ze moj ostatni okres ciezko nazwac okresem-najpierw tydzien plamienia jeszcze w trakcie brania tabsow, a pozniej 1,5 dnia lekkiego krwawienia. jak pomysle, ze zaledwie 2 tygodnie temu spac nie moglam ze strachu przed ciaza, a teraz znow ma mnie czekac to samo, to gotowa jestem biec po test;] chociaz nie jestem do nich przekonana w najmniejszym stopniu...
dorreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:34   #3307
ania2903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 81
GG do ania2903
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Tez tak pomyslalam, ale przeczytalam w necie ze "Zmiany rozrostowe obserwuje się już w 3 - 4 tygodniu ciąży (licząc od zapłodnienia) w systemie przewodów mlecznych, gdy dochodzi do tworzenia nowych odgałęzień i płacików", nie wiem na ile ta strona jest wiarygodna, wiec na wszelki wypadek sie tu pytam Dzieki za odp (jakby co to ta str http://www.karmienie-piersia.win.pl/...ny%20w%20cišży )
ania2903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 18:51   #3308
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
moim zdaniem przyjdzie, tak się w ciążę nie zachodzi, plemniki same do pochwy by się nie dostały a skoro zaraz się spłukałaś to raczej je pozabijałaś (ale rymy)
dzieki
no jasne ze sie same tam nie dostana glupia nie jestem, jednak jak zaczelam sie splukiwac to czsc spermy juz splynela w dol...tym naglym strumieniem wody moglam im tylko jeszcze pomoc
no...ale koniec gdybania na dniach sie wszystko wyjasni.

pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:54   #3309
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

ania2903: UPS! W takim razie weryfikuję swoja wiedzę.
Wg tego co jak dotąd wiedziałam to rejestrowane zmiany w obrębie piersi w postaci rozrostu gruczołów mlecznych pojawiają się ok. 6 tygodnia.
Jak widać coraz to nowe wiadomości i weryfikacje pojawiają się w dziedzinie medycyny.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:24   #3310
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Dziewczyny prosze pomózcie!

miesiac temu odstawiłam tabletki anty. Ostatni okres 22 luty, teraz mam 34 dzien cyklu a okresu nie ma. brzuch mnie boli od tygodnia, ale tak dziwnie, nie jak na @. Kłuje i jest napuchniety jakby sie rozrastał
Robiłam wczoraj test wyszedl negatywny, ale jakos nie moge mu uwierzyc. Nie zabezpieczlaismy sie, stosowlam stosunek przerywany. Jak myslicei kiedy zrobic nastepny test i jesli wyjdzie znow negatywny kiedy isc do lekarza?
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:25   #3311
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

dzieki Eenax za pocieszenie
brzuszek wraca do swoich rozmiarow;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:26   #3312
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

A mnie cos trapi... znowu dostalam okres hmmm... 8 dni temu, przebiegl normalnie, przyszedl tez o zwyklej porze. Stosuje tabletki anty juz 8 miesiecy... Ale, mam takie jakby mdlosci... I oczywiscie roooozne mysli chodza mi po glowie... Nie wiem, nie rozumiem.
Ah, czekajcie, Agatka skojarzyla pewne fakty. 2 tygodnie dzien w dzien jadlam kebaba... To teraz mi to pewnie wychodzi mdlosciami i bolem zoladka, o ktorym sobie wlasnie przypomnialam... :P
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:46   #3313
parisss
Przyczajenie
 
Avatar parisss
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Red face Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

jeśli z prezerwatywa bylo wszystko ok, to nie masz co sie obawiac. mialam podobny problem, z tym ze nie bralam tabletek i miesiaczka spoznila mi sie prawie miesiac;// a mialam cykle regularne. zrob test dla pewnosci ale raczej nie masz powodow do obaw
__________________
ile wersów musisz znać, by raz spojrzeć na siebie ?.
parisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 07:12   #3314
Dexter
Przyczajenie
 
Avatar Dexter
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Witam wszystkich!

Ostatni okres moja dziewczyna miała 24 lutego. Kochaliśmy się 1 marca (była to końćówka okresu, trochę skrzepów) i pękła nam gumka (tzn. w prezerwatywie był ten pły przedejakulacyjny - prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym i po pewnym czasie gdy wyjąłem penisa z Niej, prezerwatywa nasunęła się na mojego penisa, jak pierścień - tzn. pękła). Wychodzi więc na to, że chwile w Niej byłem bez zabezpieczenia - wytrysku nie miałem, co najwyzej ten płyn przedejakulacyjny. Moja TŻ ma nieregularne cykle, co 30-36 dni. No i teraz wiadomo - obgryzanie paznokci i lęk. Ostatnia miesiączka była 31 dni temu. Jakie są szanse ekspertki i eksperci?
Dexter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 07:31   #3315
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Ostatni okres moja dziewczyna miała 24 lutego. Kochaliśmy się 1 marca (była to końćówka okresu, trochę skrzepów) i pękła nam gumka (tzn. w prezerwatywie był ten pły przedejakulacyjny - prezerwatywa była ze środkiem plemnikobójczym i po pewnym czasie gdy wyjąłem penisa z Niej, prezerwatywa nasunęła się na mojego penisa, jak pierścień - tzn. pękła). Wychodzi więc na to, że chwile w Niej byłem bez zabezpieczenia - wytrysku nie miałem, co najwyzej ten płyn przedejakulacyjny. Moja TŻ ma nieregularne cykle, co 30-36 dni. No i teraz wiadomo - obgryzanie paznokci i lęk. Ostatnia miesiączka była 31 dni temu. Jakie są szanse ekspertki i eksperci?
moim skromnym zdaniem - bardzo małe..
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 15:54   #3316
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Mnie się wydaje że szanse są niewielkie
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:27   #3317
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
zrób test to sie dowiesz...
Dzieki za rade ;>
Tylko w takim razie po co jest ten wątek i dlaczego ma aż tyle stron?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:40   #3318
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez gwiazdka1888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze pomózcie!

miesiac temu odstawiłam tabletki anty. Ostatni okres 22 luty, teraz mam 34 dzien cyklu a okresu nie ma. brzuch mnie boli od tygodnia, ale tak dziwnie, nie jak na @. Kłuje i jest napuchniety jakby sie rozrastał
Robiłam wczoraj test wyszedl negatywny, ale jakos nie moge mu uwierzyc. Nie zabezpieczlaismy sie, stosowlam stosunek przerywany. Jak myslicei kiedy zrobic nastepny test i jesli wyjdzie znow negatywny kiedy isc do lekarza?

czy ktos mi odpowie?
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:52   #3319
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Hmm.. wiesz, po odstawieniu tabletek z jednej strony kobieta zazwyczaj robi się płodna jak królica i łatwo o ciąże, ale z drugiej- odstawienie tabletek rozregulowuje organizm i stąd może być to opóźnienie. Zrób jeszcze jeden test, tak żeby były 2 tyg po stosunku który miałby owocować ciążą, jak wyjdzie negatywny to po prostu opóźnia się.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 20:34   #3320
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez gwiazdka1888 Pokaż wiadomość
czy ktos mi odpowie?
po odstawieniu cykl kobiety sie rozregulowuje, więc na okres czasami trzeba trochę poczekać
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:24   #3321
coijak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
- dzień z owulacją - może się zdarzyć ze w dniu owulacji nastąpi krwawienie
a dlaczego tak sie dzieje? myśle, że też mi się to przydarzyło, więc chciałabym wiedzieć.
coijak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 22:00   #3322
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

coijak,
takie krwawienie śródcykliczne jest związane z poziomem hormonów w organizmie.
Jeśli bierzesz tabletki anty - moim zdaniem powinnaś udać sie do gina i mu o tym powiedzieć, bo takie krwawienie może być wśród "działań niepożądanych" - przeczytaj ulotkę...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 17:45   #3323
coijak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
coijak,
takie krwawienie śródcykliczne jest związane z poziomem hormonów w organizmie.
Jeśli bierzesz tabletki anty - moim zdaniem powinnaś udać sie do gina i mu o tym powiedzieć, bo takie krwawienie może być wśród "działań niepożądanych" - przeczytaj ulotkę...

nie biorę tabletek, a jednak przydarzyło mi się takie krwawienie.
coijak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-28, 21:53   #3324
gwiazdka1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
po odstawieniu cykl kobiety sie rozregulowuje, więc na okres czasami trzeba trochę poczekać
masz racje, a ja juz sie tak bałam
@ dostałam dzis
__________________
Każdego dnia budzę się z nadzieją, że to był sen. ..
Otwieram oczy i znów jestem w koszmarze...

gwiazdka1888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 00:16   #3325
moncia9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
pomocy!!!

wspolzylam z chlopakiem pekla nam niestety gumka.dzien pozniej mialam lekkie jednorazowe krwawienie...co to moze oznaczac?prosze o szybka odpowiedz.jestem mloda i nie chcem miec zmarnowanego zycia...
moncia9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 00:19   #3326
moncia9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez hezhi Pokaż wiadomość
2 pazdziernika dostalam okres wzielam wtedy pierwsza( w swoim zyciu) tabletke antykoncepcyjna. Niestety zazylam ich tylko 6 bo opakowanie zgubilam. Po 6 tabletce, zazytej 7 pazdiernika 9 pazdziernika rozpoczelo sie krwawienie ktore trwalo 5 dni. Zaznaczam ze kilka dni po 5- dniowym krwawieniu kochalam sie raz ze swoim chlopakiem (uzylismy prezerwatywy). Teraz jest juz 9 listopad a ja wciaz nie mam okresu. Czy moge byc w ciazy??pomozcie
ja mam jedno pytanie...wspolzylam z chlopakiem a dzien pozniej dostalam lekkiego jednorazowego plamienia.co to moze oznaczac?? prosze o szybka odpowiedz...dziekuje
moncia9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 07:28   #3327
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: pomocy!!!

Wydaje mi się , że trzeba zrobić jak najszybciej test ciążowy, nie raz, ale dwa dla potwierdzenia.

Wiesz, najlepiej udać się do ginekologa.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 08:19   #3328
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się , że trzeba zrobić jak najszybciej test ciążowy, nie raz, ale dwa dla potwierdzenia.

Wiesz, najlepiej udać się do ginekologa.
"Najszybciej" to minium po 14 dniach od stosunku.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 08:28   #3329
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
"Najszybciej" to minium po 14 dniach od stosunku.
No właśnie, trzeba czekać. Szkoda, że nie wzięłaś tabletki "po".
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 09:02   #3330
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Wizazanki prosze powiedzcie mi jak to jest dokladniej z tym okresem plodnosci...

gdzies czytalam ze nawet tydzien PRZED owulacja, bo tyle sa zdolne przezyc plemniki w 'odpowiednim' otoczeniu. a w innym ze max 4 dni.

a PO owulacji? w jednym ze tylko dzien, a w innym ze 4 dni...

wiec jak to jest? ja czytalam o tym tylko w internecie. moze ktoras pytala sie lekarza?

w ramach antykoncepcji uzywamy prezerwatyw+nie kochamy sie w dni plodne.
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.