słabe matury - gdzie dalej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 22:20   #1
natalia0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4

słabe matury - gdzie dalej


hej, słabo pisze matury probne..
matma prawie na minimum ... Polski 45 procent niemiecki 55,5 procent ... bionoogia 44 procent wos 37 procent...

gdzie z takimi slabymi wynikami moge startowac dalej? co prawda sa to probne , ale wiecie..
chciałabym studiować, aby coś osiągnąć w zyciu . Jednakże, nie mam pomysłu na siebie. Nwm jakie uczelnie i jakie kierunki .
Myślalam zawsze o pedagogice ale kurcze, całe życie bd musiała sie kształcic .. zreszta teraz ten kierunek jest oblegany ...
może psychologia? ale znów słabe wyniki... i wciąż takie błedne koło ...
POMOCY .

tez mieliscie takie wyniki?

Edytowane przez natalia0203
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:01
natalia0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:23   #2
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

"Chce studiować"
Zabiłaś mnie tym tekstem. Nie wiesz co, nie wiesz gdzie, nie wiesz jakiego wyniku potrzebujesz żeby się dostać. Ty po prostu chcesz studiować. Koniec kropka.
Jak masz takie podejście do nauki, to lepiej sobie daruj. Po co masz stracić kilka miesięcy życia, skoro pewnie i tak zrezygnujesz albo nie zaliczysz i cię skreśla z listy studentów? Znam ludzi, którzy szli na wymarzone kierunki, robili wszystko, żeby się na nie dostać i rezygnowali. A ty pójdziesz na byle co, nawet jeśli cię to nie kręci i chcesz na to poświęcić kilka lat życia? Dla mnie to niepojęte
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:26   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość
hej, słabo pisze matury probne..
matma prawie na minimum ... Polski 45 procent niemiecki 55,5 procent ... bionoogia 44 procent wos 37 procent...

gdzie z takimi slabymi wynikami moge startowac dalej? co prawda sa to probne , ale wiecie..
chce studiować ...

tez mieliscie takie wyniki?
Gdzie dalej? Do pracy na przykład. Chcesz studiować byle co, na co tylko dostaniesz się ze słabymi wynikami maturalnymi? Oj, mam nadzieję, że w przyszłości nie spotkam się z tobą, nie chciałabym się radzić takiego "specjalisty", który w ten sposób wybrał kierunek studiów...

Na fizykę techniczną zawsze jest mały próg i mało chętnych, może fizyczką zostaniesz?

"Chce studiować" - a ja chcę gwiazdkę z nieba...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:49   #4
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Nie wszyscy muszą iść na studia.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 12:58   #5
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość
hej, słabo pisze matury probne..
matma prawie na minimum ... Polski 45 procent niemiecki 55,5 procent ... bionoogia 44 procent wos 37 procent...

gdzie z takimi slabymi wynikami moge startowac dalej? co prawda sa to probne , ale wiecie..
chce studiować ...

tez mieliscie takie wyniki?
moje probne tez by;y slabe nawet nie chcialo mi sie na nie chodzic ale juz ta prawdziwa matura poszla lekko nie podlamuj sie tylko ucz sie dalej masz jeszcze czas
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:08   #6
chocolate89
Przyczajenie
 
Avatar chocolate89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Maturę zawsze można poprawić, nawet jak za pierwszym razem nie pójdzie najlepiej to jeszcze nic straconego
Na Twoim miejscu skupiłabym się na nauce języków i poznaniu lokalnego rynku pracy - zanim podejmiesz ostatecznie decyzję o jakimkolwiek kierunku - musisz wiedzieć na jakie zawody będzie zapotrzebowanie przez najbliższe 5 lat
chocolate89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:48   #7
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:49
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 14:26   #8
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Moja współlokatorka próbną biologię napisała na 33%, normalną na 83%. Więc pupa w troki i się uczyć.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:03   #9
natalia0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Owszem racja . Jednakze postanowilam edytować post, bo chyba niektóre osoby zle zinterpretowały moj post
W szkole mam b.dobre oceny , jednak gdy przyjdzie matura nie wiem co do czego itp...

nie mam zielonego pojecia jakie studia dalej, do czego mam dążyc ... zero motywacji .
natalia0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:29   #10
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Jeśli tak nie chce Ci się uczyć teraz to będzie Ci się chciało uczyć się na studiach?

Skończenie studiów dla samego skończenia czegokolwiek nie zapewni Ci wspaniałej przyszłości.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość

chciałabym studiować, aby coś osiągnąć w zyciu . Jednakże, nie mam pomysłu na siebie. Nwm jakie uczelnie i jakie kierunki .
Myślalam zawsze o pedagogice ale kurcze, całe życie bd musiała sie kształcic .. zreszta teraz ten kierunek jest oblegany ...

tez mieliscie takie wyniki?
Ręce opadają na takie podejście.
Albo chcesz się dalej uczyć, albo nie. Jak chcesz tylko papierek, idź na szkoły jakiejś prywatnej mało prestizową uczelnię.


Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość

matma prawie na minimum ... Polski 45 procent niemiecki 55,5 procent ... bionoogia 44 procent wos 37 procent...
Jeśli to wyniki z rozszerzenia, to faktycznie raczej słabo, mozesz się dostać gdzieś, gdzie zostają wolne miejsca. Jeśli podstawa to nie mam więcej pytań.
Interesowałaś się jakie są progi punktowe? Proponuję sprawdzić psychologię.


Jak chcesz studiować coś sensownego to bierz się do nauki, jak nie w tym roku, to przygotuj się na następny.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:31
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:33   #11
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość
może psychologia? ale znów słabe wyniki... i wciąż takie błedne koło ...
oczywiście nie znam jak sytuacja kształtuje się w każdym mieście i na każdej uczelni w kraju, ale np. wrocławska psychologia była najbardziej obleganym kierunkiem w całym Wrocławiu biorąc pod uwagę wszystkie uczelnie i kierunki - miała najwięcej osób chętnych na jedno miejsce. więc domyśl się, na ile trzeba było napisać maturę, żeby o niej myśleć...

każde miasto jest Ci obojętne? bo nawet nie wiem jakie przykłady Ci podawać, czy np. rozstrzał Białystok - Kraków - Poznań wchodzi w grę...
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2013-01-17 o 16:35
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 16:41   #12
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
oczywiście nie znam jak sytuacja kształtuje się w każdym mieście i na każdej uczelni w kraju, ale np. wrocławska psychologia była najbardziej obleganym kierunkiem w całym Wrocławiu biorąc pod uwagę wszystkie uczelnie i kierunki - miała najwięcej osób chętnych na jedno miejsce. więc domyśl się, na ile trzeba było napisać maturę, żeby o niej myśleć...

każde miasto jest Ci obojętne? bo nawet nie wiem jakie przykłady Ci podawać, czy np. rozstrzał Białystok - Kraków - Poznań wchodzi w grę...


W Łodzi 5 lat temu trzeba było zdać maturę rozszerzoną ze wszystkiego na poziomie 80-90%, żeby się dostać na psychologię.
Śmieszy mnie takie "ledwo zdaję maturę, a to może na psychologię sobie pójdę!"...

I właśnie z powodu takich osób na kierunki typu psychologia jest zawsze 15-18 osób na jedno miejsce, ale tych z wynikami oscylującymi w okolicy progu dostania się jest może np 5 na miejsce.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:47   #13
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
I właśnie z powodu takich osób na kierunki typu psychologia jest zawsze 15-18 osób na jedno miejsce, ale tych z wynikami oscylującymi w okolicy progu dostania się jest może np 5 na miejsce.
Oprę się na przykładzie rekrutacji na ten kierunek 2 lata temu we Wro, bo wtedy startowała na niego moja kuzynka i jednak nie było tak jak piszesz. Była jedna lista i kreską były oddzielone osoby przyjęte od osób, którym się nie udało. Obok były ich wyniki punktowe i naprawdę zdecydowanie ponad połowa miała bardzo przyzwoitą liczbę punktów, a mimo to się nie dostali.
Zależy pewnie od uczelni
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 16:53   #14
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

pisałaś podstawy czy rozszerzenia?
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:18   #15
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Ja Ci coś powiem - żeby osiągnąć coś w życiu nie potrzebujesz do tego studiów. Jeśli masz pomysł, to np. założysz ciekawą firmę (nie, ciekawą firmą nie jest trzeci ciuchland w małej miejscowości) i zarobisz na tym kasę. Jednak Ty pomysłu na siebie nie masz. A jak nie masz na siebie pomysłu, to żadne skończone studia nie pomogą Ci w zrobieniu kariery. Jeśli nawet skończyłabyś tą psychologię, to wylądowałabyś na bezrobociu, bo sama nie wiedziałabyś co z tym papierkiem i mgr przed nazwiskiem zrobić. Rada ode mnie - zamiast skupiać się na tym, że chcesz iść na studia, zastanów się po prostu co lubisz robić, co Cię interesuje i pójdź w tym kierunku. Nie muszą to być studia, ale jakieś kursy, szkoły policealne, szkolenia itp. Zdawałaś biologię na maturze - interesuje Cię?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:19   #16
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość
hej, słabo pisze matury probne..
matma prawie na minimum ... Polski 45 procent niemiecki 55,5 procent ... bionoogia 44 procent wos 37 procent...

gdzie z takimi slabymi wynikami moge startowac dalej? co prawda sa to probne , ale wiecie..
chciałabym studiować, aby coś osiągnąć w zyciu . Jednakże, nie mam pomysłu na siebie. Nwm jakie uczelnie i jakie kierunki .
Myślalam zawsze o pedagogice ale kurcze, całe życie bd musiała sie kształcic .. zreszta teraz ten kierunek jest oblegany ...
może psychologia? ale znów słabe wyniki... i wciąż takie błedne koło ...
POMOCY .

tez mieliscie takie wyniki?
Do książek.
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 09:11   #17
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Ja też jeszcze w liceum myślałam, że na studia każdy idzie - tak jak po gimnazjum do liceum. A ja kompletnie nie wiedziałam w jakim kierunku chcę się kształcić. Maturę zdawałam z tego z czego czułam się na siłach - dodatkowo wybrałam polski rozszerzony. Postanowiłam, że po maturze zrobię sobie rok przerwy od nauki i zastanowię się co dalej. W tym czasie pracowałam i uczyłam się w szkole policealnej. Teraz już zdecydowanie lepiej wiem co bym chciała robić
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 09:25   #18
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 10:51   #19
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
kolegia nauczycielskie.
A potem będzie nasze dzieci uczyć? Wolałabym nie...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 12:03   #20
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:23   #21
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co prawda to prawda, ale lepiej dmuchać na zimne. U mnie na chemię wystarczyło zdać maturę, a po pierwszej sesji 3/4 odpadło.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:13   #22
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Nie wiem skąd jesteś , ale może pomyśl o prywatnej uczelni ? np mój chłopak zdał kiepsko maturę i poszedł na prywatną uczelnię Oni jak widzą pieniądze to przyjmą każdego nie patrząc na wyniki
I nie , nie jest łatwiej na takich studiach .... bo zapewne ktoś się do tego doczepi , wymogi są i to czasami nieziemskie ... wiem z doświadczenia .... Porozglądaj się za takimi uczelniami i za kierunkami które Cię interesują i na nich się skup
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:40   #23
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez natalia0203 Pokaż wiadomość
hej, słabo pisze matury probne..
matma prawie na minimum ... Polski 45 procent niemiecki 55,5 procent ... bionoogia 44 procent wos 37 procent...

gdzie z takimi slabymi wynikami moge startowac dalej? co prawda sa to probne , ale wiecie..
chciałabym studiować, aby coś osiągnąć w zyciu . Jednakże, nie mam pomysłu na siebie. Nwm jakie uczelnie i jakie kierunki .
Myślalam zawsze o pedagogice ale kurcze, całe życie bd musiała sie kształcic .. zreszta teraz ten kierunek jest oblegany ...
może psychologia? ale znów słabe wyniki... i wciąż takie błedne koło ...
POMOCY .

tez mieliscie takie wyniki?

Przecież o informacje na temat progów punktowych na poszczególne kierunki na uczelniach nie jest tak trudno. Są strony zajmujące sie takimi statystykami, wystarczy poszukać w internecie.
A stron z opisami kierunków studiów, możliwości pracy po tych kierunkach oraz predyspozycji do wykonywania danego zawodu też troche jest.


Zdawałam mature 5 lat temu, napisałam polski rozszerzony na 68%, angielski rozszerzony na 45%, historie sztuki rozszerzona na 78% i w 2008 roku nie dostałam się na żaden z wybranych przeze mnie kierunków humanistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim.
Także autorko jeśli zdecydujesz się na oblegane kierunki na popularnych uczelniach to przyłóż się lepiej do nauki.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 18:57   #24
Fisiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

nie ma co się zamartwiać wynikami z próbnej matury! to nie koniec świata!
głowa do góry masz jeszcze czas (hymm.. jak się nie mylę do 07.02 -podpisywanie ostatecznych deklaracji) zastanów co Cię kręci, co lubisz robić, poszukaj kierunków jeszcze na pewno jest coś co sprawia Ci radość. A do matury zdążysz się przygotować możesz zainwestować w korki, jakieś dobre repetytoria
najważniejsze jest obrać cel-> chcesz studiować więc musisz wybrać kierunek
Fisiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 00:22   #25
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

I taka mała uwaga - do przemyślenia - na studiach, aby cokolwiek zaliczyć absolutnym minimum jest 51%, więc warto się zastanowić, czy dasz radę, jeśli na maturze nawet uzyskujesz tak kiepskie wyniki..
Studiowanie dla samego faktu studiowania jest bez sensu. Albo idziesz w dziedzinę, która Cię interesuje i się przykładasz, angażujesz, albo lepiej sobie darować..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 00:53   #26
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 08:08   #27
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
I taka mała uwaga - do przemyślenia - na studiach, aby cokolwiek zaliczyć absolutnym minimum jest 51%, więc warto się zastanowić, czy dasz radę, jeśli na maturze nawet uzyskujesz tak kiepskie wyniki..
Studiowanie dla samego faktu studiowania jest bez sensu. Albo idziesz w dziedzinę, która Cię interesuje i się przykładasz, angażujesz, albo lepiej sobie darować..
Na jakim kierunku jest 51%? U nas jak jest od 60% to się cieszymy, bo zwykle jest od 70%...
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:24   #28
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Ja zaliczam od 51% i zdecydowana większość u nas tak robi, jakbyśmy zaliczali od 70% to by trzeba było sporo tych 2 stawiać... Ja w sumie od 71% daje już 4 a i tak lepszych ocen wcale nie stawiam dużo
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:58   #29
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Na jakim kierunku jest 51%? U nas jak jest od 60% to się cieszymy, bo zwykle jest od 70%...
Wyższa Szkoła Gotowania Na Gazie
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:07   #30
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: słabe matury - gdzie dalej

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ja zaliczam od 51% i zdecydowana większość u nas tak robi, jakbyśmy zaliczali od 70% to by trzeba było sporo tych 2 stawiać... Ja w sumie od 71% daje już 4 a i tak lepszych ocen wcale nie stawiam dużo
No tak, a potem są dyskusje, jak to studenci coraz głupsi, z rocznika na rocznik... Moim zdaniem, by być z kompetentnym z danego zagadnienia, to trzeba je znać trochę bardziej niż w połowie... Nie chciałabym chodzić po moście, który zaprojektował inżynier mający 51% z kolokwium z fizyki, matmy i tych typowo politechnicznych przedmiotów. Tak samo pewnie większość nie chciałaby być operowana przez chirurga, który zdał egzamin z anatomii na 51%

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2013-01-21 o 21:12
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.