Psychotest zapachowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 14:54   #31
Lady Lou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 49
Dot.: Psychotest zapachowy

F - drzewny nawet się zgadza
__________________
Mężczyźni polują, kobiety łowią.
Victor Hugo
Lady Lou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:42   #32
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Psychotest zapachowy

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ależ to jest antyreklama.
Odpowiedzi nie wiem dla kogo - w kilku przypadkach nie jestem, w stanie zakreślić żadnej. Nie ma mojej ulubionej muzyki, nie ma mojej ulubionej kuchni, nie ma mojego ulubionego koloru.
A miejsca wypoczynku to bezsens. Opcji zwiedzania nie przewidziano. Chyba, że zwiedzanie prestiżowych kurortów.

:
ja też w wiekszości przypadkach nie mam co zakreślić, brak mojego ulubionego jedzenia, napoju, koloru.......
Poza tym nie wiem co ma zakreślić ktoś, kto nie słucha żadnej muzyki i nie uprawia żadnego sportu???
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 13:36   #33
FLAJ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 69
Dot.: Psychotest zapachowy

W sumie nie wyszlo mi jednoznacznie, jaka jestem, bo mialam odpowiedzi: A, B, A, E, F, D, E, E, C. Ciezko mi bylo na niektore pytania odpowiedziec, bo nie bylo muzyki, ktorej slucham i ze sportem tez jakos ciezko... A czarnego koloru to juz w ogole nie widzialam nawet... W kazdym razie 'przewaza' E, wiec:

Jeśli w odpowiedziach przeważała litera E => Twój typ to zapach MORSKI

Awangardowa i tradycyjna, poważna i szydercza – stale eksperymentujesz ze swoim imidżem. Niczym Gwyneth Paltrow i Sarah Jessica Parker stanowisz nieodpartą mieszankę ulicznego i wysokiego stylu. Lubisz robić wrażenie, ale nie czynisz z siebie ofiary mody. Pachniesz przyszłością, ale nie rezygnujesz ze swojej przeszłości. Morskie zapachy, które zawierają nutę wody, ozonu, arbuza, winogrona, lilii lub wiciokrzewu, bardzo precyzyjnie określają Twoją wyrazistą, artystyczną osobowość. Twój zapach jest żywy i błyszczący niczym rtęć, ale o ileż bardziej orzeźwiający.

Spróbuj jednego z następujących morskich zapachów:

Dune, CHRISTIAN DIOR
• Relaxing Fragrance, SHISEIDO
Acqua di Gio, GIORGIO ARMANI
Cool Water Woman, DAVIDOFF

Z tego wszyskiego, co mi odpowiada, to tylko Armani... i to w dodatku MĘSKI hhahahahaha
FLAJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 19:24   #34
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Psychotest zapachowy

Ja i drzewo (zrobiłam wersję angielską )
Lubię drzewne aromaty, no ale wszystkie babskie które są wymienione, niestety są dla mnie pachnące mydłem - np. Organza klasyczna. Tymczasem - http://www.osmoz.com/Games-Goodies/M...6/(response)/O - no ten wynik, lekko bardziej odpowiada prawdzie choć brakuje tu nut orzeźwiających. I co ja zrobię, że męski test bardziej pasuje
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 00:33   #35
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Psychotest zapachowy

Ale ściema te testy (ale rozwiązać nie zaszkodzi)

No więc, z pierwszego linka wyszło, że pasują do mnie zapachy kwiatowo - morskie Quiz z Osmoz'u okazał się łaskawy i wydał słuszny i sprawiedliwy wyrok: oriental Z linku Truskawy dostałem cenne wskazówki, by wspomagać się zapachem bazylii (), cynamonu (ostatnimi czasy ), piżmem (raczej ) i eukaliptusem (lubię, ale bez przesady ).
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.