Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kcal cz.4 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 21:21   #1501
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Meedzikto jest Mój problem wody słodkie !! potrafie np pic 3 dni mineralna a wieciej nie dam rady !! Próbuje jakos przestan zawsze sobie obiecuje a i tak lipa ;//

Kamikadze probowałam ! ale Mama ciagle mi powtarza ze jak zajde w ciąze to sie oducze takich wód pic bo bede musiała ! ale ile w tym prawdy to niewiem . bede starac sie małymi krokami by odstawic słodka wode ale z dnia na dzien cieżko .. ;/
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:33   #1502
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej dziewczynki poczytałam troche watku,ale wybaczcie ze nie cały. Mianowicie przychodze do Was po rade waze 65 kg przy wzroscie 168cm chcialabym schudnac te 10 kg,ale nie mam pojecia jak zaczac.. odchudzałam sie kiedys i schudłam 5 kg,ale to znowu przybyło.. LICZE NA WAS ;*

Pozdrawiam anett174
__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:06   #1503
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Hej
Własnie Was ponadrabiałam
ogolnie to nic ciekawego u mnie sie nie dzieje...
byłam na imprezie firmowej w piatek no i w sumie fajnie było potanczylismy troche troszke %% było, ale jestem z siebie zadowolona bo duzo nie wypilam a wszystko spalilam na parkieciePozniej jakos mi sie humor pogorszył bo kilka dziewczyn z facetami przyszło a ja bez nikogo i jakos mnie dołuje to, ze kazdy potrafi kogos znalezc a ja nie;/ zawsze musze na jakiegos debila trafic


monika01011986 ja tez nie lubie kawowych słodyczy kawe ogolnie tylko z mlekiem moge wypic na rozbudzenie sie rano i to tylko i wylacznie rozpuszczalna czarnej to juz wogole nie rusze
Kochana uwierz mi że bycie singielka też ma duzo plusów. Skąd wiesz, że te osoby które przyszły z partnerem są z nimi szczęśliwi? Znam kilka takich par które choć są razem to się wręcz nienawidzą - taki toksyczny związek. Więc ciesz się, że nie męczysz się z jakimś debilem i cierpliwie czekaj na swoją prawdziwa miłość zobaczysz, że w koncu znajdziesz tą połówkę
Z tą kawą to mam identycznie!!!! Piję tylko rozpuszczalną i to obowiązkowo z mlekiem takie zwykłej czarnej kawy nie dotknę

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z przetłuszczającymi włosami :/ a raczej mam tak, że przy skórze głowy mi się przetłuszczają a końce mam suche, bo to od rozjaśniania włosów zapewne.
Spróbuje tego szamponu z Nivea mam nadzieję, że i mi pomoże, bo teraz myję włosy co drugi dzień, a i tak na drugi dzień nie mogę rozpuścić, bo są już tłuste i źle to wygląda :/

Zaraz wybieram się na zakupy, muszę iść do apteki po kolejne opakowanie Centrum bo już mi się kończy i zobaczę za tym szamponem

Monia cieszę się, że z mężem wszystko dobrze się poukładało. Oby te święta były dla Ciebie jak z bajki
A co do słodyczy to ja uwielbiam wszystko co kawowe i cukierki i czekolady a za to kawy nie piję, a jak się zdarzy to może raz w tygodniu albo i rzadziej
Madziu bo to tak na prawdę nie włosy się przetłuszczają a skóra głowy robi się tłusta gdyż wytwarza za dużo sebum. Oczywiście kosmetyki też potrafią obciążyć włosy i wydaje się że są one tłuste aż do samych końcówek. Zachwalacie tak te odzywki w sprayu a spróbuj umyć włosy i nie psikac tej odzywki a zobaczysz, że będą dłużej świeże. Ja tak miałam z Radicalem mgiełką. Zawsze po umyciu i podsuszeniu włosów psikałam mgiełkę Radicala która NIBY w ogóle nie obciąża włosów. Oczywiście niby też to prawda ale zauważyłam, że jednak gdy nie psiknę tej mgiełki to włosy mam o dziwo dłużej świeże. Pamiętaj, że jak przetłuszczają się włosy to broń Boże nie powinno się używać nic oprócz szamponu na skórę głowy.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Moniaaa po zdjeciach widac nie samowita przemiane !! ) jak dla Mnie jestes mega ładna Czarnulka a takie pytanie gdy miałaś taka wage duża cwiczyłas cos ?


i takie Małe pytańko bo strasznie trudno mi przestać pic wody słodkie typu pepsi i takie tam wieec mam pytanie czy woda Mineralna truskawowa duzo daje kalor ? i czy mzna taka pic ! bo musze sie przestawic ! a chce zaczac od czegos ! bo to jest jako jedyna najtrudniejsza rzecz !
Dziękuję Ja nie ćwiczyłam prawie w ogóle. Trochę brzuszków czasami porobiłam a gdy byłam taka mega gruba to kompletnie żadnych ćwiczeń nie robiłam. Starałam się po prostu dużo ruszać - chodzić(spacerować), sprzatać , w pracy dawałam z siebie wszystko a pracowałam fizycznie. Głownie dieta mi pomogła
Co do pepsi to pij sa sobie bez oporu ale oczywiście Light czy Zero. PRzpeyszna jest Pepsi Max słodzonko bez cukru. Niczym się nie różni od zwykłej pepsi, jest mega słodka a ma tylko 1 kcal w 250 ml Co do wody to z tego co pamietam to chyba Veroni minerale ma malutko kalorii a jest bardzo pyszna szczególnie brzoskwiniowa.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

A ja już wróciłam z zakupów, kupiłam następne opakowanie Centrum i szampon polecany przez Monię jutro umyję nim włoski
Monia a Ty po jakim czasie zobaczyłaś efekty? Po ilu myciach?
Dobrze, że łykasz te centrum Witaminki Ci się przydadzą
Ja efekty widziałam juz po 1 umyciu - włosy były takie mega czyste i lekkie Myłam je co 2-3 dzień. Teraz myję co 4 a używam go ok. miesiąca I dodam że mam naprawdę mega tłustą cerę z którą walczę cały czas. Na szczęscie znalazłam juz dobrą broń
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:11   #1504
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Hej.
Przepraszam, ale znowu nie napiszę zbyt wiele. Znowu miałam kiepski dzień...
Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze
Dobranoc.
Kochana ale co się dzieję? Już drugi dzień taki kiepski? Co jest? Wyrzuć to z siebie! Może Cie jakoś pocieszymy????

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość

Kamikadze probowałam ! ale Mama ciagle mi powtarza ze jak zajde w ciąze to sie oducze takich wód pic bo bede musiała ! ale ile w tym prawdy to niewiem . bede starac sie małymi krokami by odstawic słodka wode ale z dnia na dzien cieżko .. ;/

Dlaczego będziesz musiała?? Wody smakowe jak najbardziej można pić w ciąży a nawet i trzeba dużo pić. Cola i pepsi jest zabroniona w dużych ilościach ale woda? Jak mama Ci to uzasadniła?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:12   #1505
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Dlaczego będziesz musiała?? Wody smakowe jak najbardziej można pić w ciąży a nawet i trzeba dużo pić. Cola i pepsi jest zabroniona w dużych ilościach ale woda? Jak mama Ci to uzasadniła?
na pewno mamie chodzi o to, ze wody smakowe to parataktycznie sama chemia, bo smak jest sztuczny, a nie z prawdziwych owoców.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:15   #1506
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Hej Ja wracam po nieobecności. Byłam od czwartku u rodzinki. Teraz korzystam, bo jak nie ma TŻ to samej mi sie nudzi. Jeszcze trochę ponad miesiąc i przyjedzie na 3 tygodnie. A ja wczoraj pośmigałam trochę na snowboardzie kuzynka mnie trochę uczyła Ale wchodzenie z dechą pod górę daję ostro w kość. Porozmawiałam dzisiaj z Tż w końcu na skype jak go zobaczyłam to aż mi się płakać chciało ale byłam twarda Za dużo tu naskrobałyście żeby Wam poodpisywać Wagę trzymam póki co jest 54,5kg
Gosia2011 pocieszę Cię że ja też sama spędzam sylwestra

A i jeszcze chciałam Wam powiedzieć że dołączam do Waszego grona zmarzluchów
A to macie juz tam śnieg że na snowboardzie jeździłaś? U mnie nawet odrobinki śniegu nie ma
Fajnie, że mogłaś w końcu ujrzeć ukochanego Może teraz będziecie częściej mogli pogadać na skypie?
No i Witamy w gronie zmarźlaków
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:26   #1507
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
A to macie juz tam śnieg że na snowboardzie jeździłaś? U mnie nawet odrobinki śniegu nie ma
Fajnie, że mogłaś w końcu ujrzeć ukochanego Może teraz będziecie częściej mogli pogadać na skypie?
No i Witamy w gronie zmarźlaków
W Szczyrku śniegu jest także spokojnie można śmigać. No teraz już będziemy mogli rozmawiać na szczęście Ja zmykam do spania, bo jutro o 8 pobudka. Dobranoc
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 23:20   #1508
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny humorek u mnie troszkę lepszy ;*dzięki za miłe słowa, zawsze pomaga takie wsparcie chociażby przez internet
Nie ma za co Polecamy się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
Przez weekend miałam pisać packę, ale niestety miałam od rana mdłości i ból brzucha po lewej stronie spałam z przerwami do 13 i ogólnie słaba jakaś jestem. W domu nie ma no-spy,więc wziełam niedawno krople żołądkowe do tego wszystkiego dochodzi biegunka
Uuuuu biedactwo może się czymś zatrułaś? albo jakaś grypa żołądkowa? Mam nadzieję że szybko przejdzie

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
Tato jakoś próbuje wszystko śmiechem żasrtem, wiadmo martwi się, ale nie poddaje ) jutro idzie do lekarza...więc się dowie co dalej.
Bardzo dobrze, że tata próbuje żyć dalej i normalnie... to bardzo ważne aby się nie poddawać. Na pewno będzie dobrze, trzeba w to wierzyć!

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
Na sywestra chyba będę z rodzicami w domu i chrześniaka podrzucą, jednak to nie to samo, ale nic nie poradzę, pewnie będzie smutno w sylwka.... od 5 lat razem a tu teraz oddzielnie. A on będzie w sklepie oddalonym ode mnie o 10 minut drogii nawet nie będę mogła z nim się przytulić o 00:00....no cóż nic już się nie zrobi.
No widzisz... takie zycie niestety Przynajmniej masz rodziców więc się nie smuć. Pomyśl, że są osoby które spędzą sylwestra w samotności.. bez rodziców czy ukochanego. Także towarzystwo rodziców też powinno Cię cieszyć, zwłaszcza, że tata jest chory. Na pewno będzie szczęśliwy, że spędzicie razem Sylwestra

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
Liczę na śnieg w tym roku, bo chcę zorganizował kulig ze znajomymi a tu gdzie śnieg?? w tamtym roku planowaliśmy zrobić, ale zanim wszyscy się zebrali to śniegu nie było tylko chlapa....no choolercia... w tym roku postaram się nie odpuścić, tylko czasami problem zebrać wszystkich w jednym terminie
W tym roku to na śnieg raczej nie licz.... najszybciej w przyszłym roku

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
A co do diety to muszę jakiś błonnik czy coś otręby, śliwki jeść, chociaż teraz przy biegunce może lepiej nie. Codziennie jem grejpfruta to już w nawyk weszło! Lepiej mi po nim i jakoś tak głodna nie jestem.. tyle,że jeden batonik mały powoduje u mnie jakieś zatkanie na 2/3 dni i nie chodzenie do toalety. To jakieś chyba rodzinne...wagę 81.. czy 80 chyba z rok nie widziałam a im bardziej się staram tym gorzej.. chociaż nie rośnie jak patrzę na zdjęcia z wesela w czerwcu i na wagę 86,5 a teraz te 82 to widzę mala różnicę byłam spuchnięta chociaż dalej jestem..ale wolę gdy waga stoi niż rośnie.
Mi w nawyk weszło jedzenie otrębów Pamietaj, że najlepsze efekty są gdy jesz je codziennie - najlepiej rano z płatkami i mlekiem
No a 4,5 kilo to na pewno widać po Tobie że zgubiłaś! Przeciez to nie tak mało jest

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość
kończy mi się tusz do rzęs jaki dobrze podkręca?? chodzi mi otakie do kupienia w drogeriach Rossmann czy Natura?:c mok:
Zalotka + tusz Dobry i nie drogi jest Max Factor 2000 Calorie.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
na pewno mamie chodzi o to, ze wody smakowe to parataktycznie sama chemia, bo smak jest sztuczny, a nie z prawdziwych owoców.
No być może. Ale tak na prawdę jakbyśmy mieli patrzeć na produkty z chemia to nic byśmy nie jedli Teraz prawie wszystko nafaszerowane jest chemią nawet warzywa i owoce! Nawet nasze powietrze nasączone jest chemią a potem dziwne czemu tyle ludzi ma raka.....

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
W Szczyrku śniegu jest także spokojnie można śmigać. No teraz już będziemy mogli rozmawiać na szczęście Ja zmykam do spania, bo jutro o 8 pobudka. Dobranoc
Ooo proszę a myślałam, że do Polski jeszcze śnieg nigdzie nie dotarł w większej ilości No to super, że macie mozliwość pogadania
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:06   #1509
Gosia2011
Rozeznanie
 
Avatar Gosia2011
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lc
Wiadomości: 719
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki poczytałam troche watku,ale wybaczcie ze nie cały. Mianowicie przychodze do Was po rade waze 65 kg przy wzroscie 168cm chcialabym schudnac te 10 kg,ale nie mam pojecia jak zaczac.. odchudzałam sie kiedys i schudłam 5 kg,ale to znowu przybyło.. LICZE NA WAS ;*

Pozdrawiam anett174

Hej Anett

wstałam na wagę od razu po przebudzeniu no i wskazała 81,9 zawsze to coś i dobry znak że waga może zacznie spadać no i bez wypróżniania bo z tym to ciężko
Nie umiem się ograniczyć do 0 słodyczy nie wiem, być może dlatego, że w pracy robię się taka megaaaa głodna.. oprócz stania przy cukierkach wykładam towar, ważę ciastka, układam na półkach bombonierki i warzywka puszeczki.

W pracy w przerwie jem średnio dwie kanapki (bułka z szynką i pomidor+ogórek) do tego czasami serek taki z biedronki fruvita duo a na deser jadłam kiedyś batonika! a teraz zamieniłam na grejpfruta W tym tygodniu mam pierwszą zmianę więc do 15 poprosiłam Tżta o no-spę po 10/11 do mnie dotrze może brzuszek nie zacznie znowu a i ząb mnie coś boli nie umiem zidentyfikować który, bo to w sumie jaki dziąsło albo te z tyłu ósemeczki!

Walczę w tym tygodniu by zgubić chociaż 0,5kg bo do Sylwestra nie mam już takiej motywacji, ale mimo wszystko od Nowego Roku chciałabym zacząć z wagą 80.Żeby w styczniu pozbyć się 8 z przodu A wieki nie widziałam 81
__________________



ćwiczę z Ewą skalpel 5

Gosia2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:16   #1510
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej U mnie ciągle 54,5kg i waga ani drgnie w dół. Także moje 53kg w świta jest raczej niewykonalne a szkoda
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:36   #1511
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej laseczki ;*
U mnie dziś trochę więcej na wadze bo 48,4 kg a to pewnie przez zbliżającą się @ więc się nie przejmuję.

Cocktail super, że wypoczęłaś no i że w końcu mogłaś zobaczyć Tż nie dziwię Ci się wcale, że chciało Ci się płakać a zobaczysz co to będzie jak wróci

Monia ja bez odżywki nie rozczeszę włosów od rozjaśniania mam zniszczone i wątpię, żebym dała radę. No ale dziś spróbuję zrobić tak jak pisałaś

Anet witaj na początek może zacznij jeść 5 małych i zdrowych posiłków, jak w podpisie Czyli odrzuć tłuste i słodkie rzeczy zamieniając je na zdrowe jedzonko. Na pewno na początku będzie ciężko się przestawić, no ale mam nadzieję, że się uda Powodzenia życzę

Gosia kochana najważniejsze, że tata się nie poddaje. Musicie go wspierać. Na pewno wszystko będzie dobrze
A co do wagi to już dziś zobaczyłaś 81 trzymam kciuki, żeby Ci się udało

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cocktail dlaczego nie wykonalne? Do Świąt jeszcze trochę zostało, więc trzymam kciuki, żeby Ci się udało
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 07:39   #1512
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość


Cocktail dlaczego nie wykonalne? Do Świąt jeszcze trochę zostało, więc trzymam kciuki, żeby Ci się udało
Wątpię żeby w takim czasie udało mi się schudnąć 1,5kg ;/ ale pocieszam się że waga się utrzymuję.
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:52   #1513
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Juz wracam mialam ciezki weekend, w ogole nie odpoczelam, teraz mam dwa dni wolne znowu. Odespalam sie uczciwie.
Niechby licho wzielo ten okres przedswiateczny, ciagle wpadaja jakies nadprogramowe kalorie reszta jedzenia jest ok, ale po poludniu ssie na cos slodkiego, przez ostatnie kilka dni jadlam takie ''pianki'' o smaku malinowym, w ksztalcie Mikolaja, tutaj sprzedaja przed swietami. To te co sie po angielsku nazywaja ''marshmallows'' niby maja jak na slodycze nieduzo kalorii bo tylko 300 kcal na 100 gramow, ale jednak.
Chodzilam duzo - trzy dni w tygodniu tam i z powrotem do pracy, czuje to w nogach. Waga 63,5 oczywiscie pozwalam sobie za duzo. Ten ostatni tydzien musze sie sprezyc na nowo.
Ide sobie uszykowac owsianeczke z otrebami, a potem to masa prania i przedswiateczne sprzatanie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:02   #1514
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cocktail a ja trzymam kciuki, żeby się udało
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:12   #1515
xAstridx
Raczkowanie
 
Avatar xAstridx
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 37
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Coctail, 1,5kg to nie tak dużo. Powinnaś spokojnie dać radę. Też trzymam kciuki!

A ja piszę ze szkoły, dziś zaplanowana sałatka owocowa i kartonik Vega od tymbarku + woda. Po powrocie do domu coś większego zjem.
__________________

xAstridx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:07   #1516
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Ja rowniez powrocilam...

Weekend mialam fatalny, nawet nie ma co sie w tym temacie rozpisywac bo szkoda moich nerow
Moge powiedziec tylko w kilku slowach ze i mnie nie ominela zasada jak sie wali to sie wali po calosci! No coz, zyc dalej trzeba.
Tak wiec dzisiaj odreagowywalam stres snem Chociaz tyle przyjemnosci, do tego mam jakies oczy zapuchniete woda mi sie zbiera musze dzisiaj skoczyc i kupic pokrzywe, zaczne troche pic moze te obrzeki zejda

Zabieram sie wlasnie za owsianeczke z musli, musze Wam powiedziec ze do tej pory jadlam tylko granatowe musli teraz przerzucilam sie na te zielone i sa przepyszne

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2011-12-12 o 09:23
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 09:52   #1517
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Ja rowniez powrocilam...
Weekend mialam fatalny, nawet nie ma co sie w tym temacie rozpisywac bo szkoda moich nerow
Moge powiedziec tylko w kilku slowach ze i mnie nie ominela zasada jak sie wali to sie wali po calosci! No coz, zyc dalej trzeba.
Pozbierasz sie, zobaczysz kazda z nas miewa wzloty i upadki, a ciagniemy jakos do przodu.
Ja juz po sniadaniu, popijam herbate - mam resztke mieszanki mate z zielona sencha i musze koniecznie dokupic swiezej mate. W piatek oblecialam kilka sklepow, a tam nic ani w zielarskim ani w herbaciarni. Albo sie zawleke do Kopenhagi do herbaciarni, albo odczekam na kolejne zakupy w Malmo. A korci mnie zaczac pic mate regularnie, moze calkiem nia zastapic kawe...marzy mi sie kupic tykwe i bombille, i prawdziwa, dobra yerbe. Sa ludzie ktorzy chudna na tym po kilka kilo - poprawia metabolizm i tlumi laknienie, mniej sie podobno chce po niej jesc.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:04   #1518
zelka9o
Zadomowienie
 
Avatar zelka9o
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 209
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Moniaa byłam pewna ze dieta i pewnie ćwiczenia jakies ! Taaaak potrafiły zdziałac ! Kurde jestem w szoku !!
Naczy wiesz ja Pije dużo pepsi ;/ a każdy mi mówi ze żle ze pije ze po tym sie strasznie tyje ;/ czy pije normalna czy zero to każdy powie ze po tym sie tyje .
Naczyy ona tu powiedziała mi o pepsi bo o wodach to nie Tylko dziwi mnie to że wieszkośc ludzi mói ze po pepsi sie tyle ! i Duzo osób mi tak mówiło .. a Ja poprostu lubie pic pepsi i dlatego zapytałąm czy mozna
zelka9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:09   #1519
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Pozbierasz sie, zobaczysz kazda z nas miewa wzloty i upadki, a ciagniemy jakos do przodu.
Ja juz po sniadaniu, popijam herbate - mam resztke mieszanki mate z zielona sencha i musze koniecznie dokupic swiezej mate. W piatek oblecialam kilka sklepow, a tam nic ani w zielarskim ani w herbaciarni. Albo sie zawleke do Kopenhagi do herbaciarni, albo odczekam na kolejne zakupy w Malmo. A korci mnie zaczac pic mate regularnie, moze calkiem nia zastapic kawe...marzy mi sie kupic tykwe i bombille, i prawdziwa, dobra yerbe. Sa ludzie ktorzy chudna na tym po kilka kilo - poprawia metabolizm i tlumi laknienie, mniej sie podobno chce po niej jesc.
Poki co wspolczuje tylko wszytskim domownikom...
Bo jest naprawde sieka jak to mowi moj brat
Jak ja jestem wsciekla to naprawde jest sie trudno ze mna dogadac do tego zachowuje sie jak rozpieszczony bachor tragedia poprostu, az mi wszytskich szkoda, dzisiaj wstalam myslalam ze bedzie lepiej ale nie zapowiada sie

Jedynym pozytywem ostatnich dni jest to ze dostalam w pracy podwyzke 200zl dobre i to

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2011-12-12 o 10:11
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 10:16   #1520
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Witam Was dziewczynki
Ja dziś do pracy na 14, już ugotowałam chłopakom żurek i maja pierogi ruskie które zrobiła moja babcia.Raz na 2 tygodnie babcia lepi to zawsze je zamrażam i jak mi się nie chce gotować drugiego to mam jak znalazł .Ja na obiad sobie zrobię makaron razowy z jogurtem i owocami -mam mega ochotę na to.
Monia napisz jakie masz sposoby na tą tłustą cerę?
Cocktail do świąt zostało nam 12 dniPrzez ten czas przynajmniej kilogram powinnyśmy stracić.Ja chciałam do Świat zejść do 50 , ale cóż jak będzie równiutko 52 to będę zadowolona.
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:20   #1521
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

hej
Ja juz w pracy ale zimno dzisiaj u mnie i slisko ze dwa razy bym sie wywalila takie chodniki sliskie były
Mariposa3 co sie dzieje ze takie zle dni masz ostatnio??

anett174 witaj moze na poczatek odstaw fast foody napoje gazowane ogranicz biały chleb makarony i słodycze...pij duzo wody i jedz 5 razy dziennie małe posiłki ja tak zaczełam + cwiczenia

monika01011986 to racja ze zycie singla tez jest fajne...tylko przykro mi czasami ze nie mam nikoo i czuje sie samotna...ale to mija... no i zle mi teraz ze tyle czasu zmarnowalam i pewnie zmarnuje na nieodpowiednia osobe....No ale jakos bede musiala sobie dac rade...

Cocktailraspberry
ale super tez bym posmigala na nartach albo snowboardzie a co do wagi wazne ze nie zrasta i napewno niedlugo zobaczysz spadek

bialaczekoladka
co sie dzieje kochana?? nie smutaj napewno wszystko bedzie dobrze
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:28   #1522
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

hej kobitki
Ja dziś w nocy spać nie mogłam.... męczyłam się i przekładałam z boku na bok. Jak w końcu udąło mi się usnąć to zaraz wstałam bo przed 8 synek wstaje do przedszkola. Gdy poszedł to się połozyłam dalej spać i znowu zasnąć nie mogłam. Po godzinie jakoś zasnęłam i po 11 wstałam. Jestem taka nie wyspana że szok. Wczoraj wieczorem u mamy piłam kawę rozpuszczalną i była ona taka mocna że aż gorycz było czuć. Pewnie to przez tą kawe....
U mnie na wadze dziś 59,3 ale jestem 2 dni przed okresem. Już nawet jakieś kropelki krwi się pojawiły więc może juz jutro dostanę okres. Także jestem mega napompowana i cycki&brzuch mam jak beczki. Jak dostanę okres to wracam do diety!!!!!!!!!!!!!!!!! Aż do Świąt!!!!!!!!!!!!! Chcę ładnie wyglądać i ujrzeć porządne 57 z przodu na wadze tak 57,5 mi wystarczy W Święta postanowiłam sobie nic nie żałować!!! To ma być nagroda za te 15 kilogramów które w tym roku zrzuciłam
No i z mężem pojedziemy gdzieś na pizze i kebaba bo mam już taką ochotę że szok!
Za 8 dni jadę po kociaka!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! a w czwartek za tydzień mąż wraca Coś mi sie wydaje że te Święta naprawdę będą wyjątkowe

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Moniaa byłam pewna ze dieta i pewnie ćwiczenia jakies ! Taaaak potrafiły zdziałac ! Kurde jestem w szoku !!
Naczy wiesz ja Pije dużo pepsi ;/ a każdy mi mówi ze żle ze pije ze po tym sie strasznie tyje ;/ czy pije normalna czy zero to każdy powie ze po tym sie tyje .
Naczyy ona tu powiedziała mi o pepsi bo o wodach to nie Tylko dziwi mnie to że wieszkośc ludzi mói ze po pepsi sie tyle ! i Duzo osób mi tak mówiło .. a Ja poprostu lubie pic pepsi i dlatego zapytałąm czy mozna
Żadnych ćwiczeń na prawdę nie wykonywałam gdy pierwszy raz się odchudzałam. Pracowałam wtedy fizycznie dosyć ciężko bo musiałam przerzucać przez 8 godzin ok. 200 sztuk modułów LCD/ LED 40 cali z lini produkcyjnej na moje stanowisko testowania które było ok. 1,5 metra od linii. Po przetestowaniu kładłam go z powrotem na taśmę. Taki jeden moduł ważył ok 12 kg. Także spaliłam tam z milion kalorii dziennie
Od Pepsi zwykłej sie tyle bo ma mega dużo cukru. Od pepsi Light czy ZERO nie przytyjesz bo nie zawiera cukru tylko słodzik i w jednej pełnej szklance jest tylko 1 kaloria!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie gadają Ci głupoty bo się nie znają. Nie słuchaj ich. Ja Pepsi Max bez cukru też piłam w sporych ilościach swego czasu i chudłam normalnie bo byłam wtedy na diecie. Musze na Święta kupić z dwie butelki tej Pepsi. Ona jest przepyszna mimo że jest bez cukru.
W ciązy lepiej nie pić coli i pepsi ze względu na kofeinę. Ja Ci powiem,że często właśnie jest tak, że Cola/Pepsi jest największą zachcianką w ciązy. Mi się tak chciało Coli w ciązy że masakra! Sporo moich koleżanek miało tak samo!!!! Ja sobie Coli nie żałowałam gdy mi się jej chciało ale jak nie masz potrzeby jej picia to lepiej nie pić

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczynki
Ja dziś do pracy na 14, już ugotowałam chłopakom żurek i maja pierogi ruskie które zrobiła moja babcia.Raz na 2 tygodnie babcia lepi to zawsze je zamrażam i jak mi się nie chce gotować drugiego to mam jak znalazł .Ja na obiad sobie zrobię makaron razowy z jogurtem i owocami -mam mega ochotę na to.
Monia napisz jakie masz sposoby na tą tłustą cerę?
oooo pierogi jak ja je kocham..... na Święta napcham się nimi jak świnka!!! A co tam! raz w roku mozna!
Na tłustą cere pomagają mi kosmetyki z Oriflame - mam scrub do twarzy usuwający sebum i martwe komórki, potem smaruje twarz tonikiem do cery tłustej zamykający pory i od czasu do czasu robię sobie maseczki z glinki która wyciąga ze mnie wszystkie niedoskonałości i cały tłuszcz z twarzy. Codziennie rano tez myję twarz mydłem - takim zwykłym które nie nawilża np. Palmolive różane. Na to kłade podkład matujący, potem puder z Max Factora Creme Puff i mam ładną cerę bez błyszczenia. Odkąd tak robie to w ogóle nie mam krost ( przed okresem czasem z dwie mi wyskoczą) i moja cera coraz bardziej staje sie normalna a nie tłusta

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
hej
Ja juz w pracy ale zimno dzisiaj u mnie i slisko ze dwa razy bym sie wywalila takie chodniki sliskie były

monika01011986
to racja ze zycie singla tez jest fajne...tylko przykro mi czasami ze nie mam nikoo i czuje sie samotna...ale to mija... no i zle mi teraz ze tyle czasu zmarnowalam i pewnie zmarnuje na nieodpowiednia osobe....No ale jakos bede musiala sobie dac rade...
U nas rano też było biało od mrozu Dobrze, że się jednak nie wywaliłaś! Jeszcze troche i może zaczną posypywać czymś chodniki.....
O tej samotności to mówisz tak jak mój kuzyn.... Mam takiego fajnego kuzyna Piotrka. Bardzo przystojny chłopak i strasznie miły i uczynny. Jego pasją jest rzeźbienie. Robi takie rzeźby że szczena opada! Miał kilka dziewczyn ale okazywały się one zwykłymi dziw..... ! Też marzy o tym aby w końcu poznać tą jedyną, bo on ma 32 lata. Szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie bo bym Cie z nim zapoznała

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia ja bez odżywki nie rozczeszę włosów od rozjaśniania mam zniszczone i wątpię, żebym dała radę. No ale dziś spróbuję zrobić tak jak pisałaś
Ja tez bez odzywki nie rozczeszę włosy dlatego robie tak, że po umyciu włosów nakładam odżywkę od połowy włosów w dół ( tak aby nie dotknęła ona skóry głowy). Po 3 minutach biorę grzebień z szeroko rozstawionymi zębami i pomału rozczesuję. Pamiętaj aby grzebieniem nie dotykać skóry głowy! Gdy odzywka jest na włosach na prawde super się rozczesuje. Potem dokładnie trzeba spłukać całe włosy. Zawinąć głowę w ręcznik ale nie wycierać włosów. Woda sama wsiąknie w ręcznik. Później rozczeszesz bez problemu

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia2011 Pokaż wiadomość

Walczę w tym tygodniu by zgubić chociaż 0,5kg bo do Sylwestra nie mam już takiej motywacji, ale mimo wszystko od Nowego Roku chciałabym zacząć z wagą 80.Żeby w styczniu pozbyć się 8 z przodu A wieki nie widziałam 81
Noooo gratulacje Najwazniejsze że waga ruszyła! Staraj się nie zepsuć tego a może w tym roku ujrzysz 7 z przodu Trzymam kciuki
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 14:31   #1523
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Monia mam nadzieję i życzę Ci, żeby te Święta były wspaniałe i żebyś nie musiała się martwić
Właśnie umyłam włosy i zrobiłam tak jak pisałaś troszkę się namęczyłam przy rozczesywaniu, no ale aż tak źle nie było teraz czekam aż mi wyschną, bo nie chcę niszczyć ich suszarką bez potrzeby, tym bardziej, że dziś nigdzie nie idę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:03   #1524
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia mam nadzieję i życzę Ci, żeby te Święta były wspaniałe i żebyś nie musiała się martwić
Właśnie umyłam włosy i zrobiłam tak jak pisałaś troszkę się namęczyłam przy rozczesywaniu, no ale aż tak źle nie było teraz czekam aż mi wyschną, bo nie chcę niszczyć ich suszarką bez potrzeby, tym bardziej, że dziś nigdzie nie idę
Dziękuję Ci ślicznie Mam nadzieję że to sie spełni
A jaką odzywkę uzyłaś?
Ja mam taką wygładzającą z Oriflame którą nakładam po umyciu włosów na wilgotne (ale nie mokre) włosy i czekam kilka minut to wtedy super się rozczesują bez większych problemów. Oczywiście nakładam ta odzywkę tak jak Ci pisałam czyli od połowy w dół. Potem dokładnie spłukuję.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:20   #1525
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Monia odżywkę mam ze Stapiza sleek line z jedwabiem też nałożyłam tak jak mówiłaś, no i nie było tak tragicznie jak myślałam no i dałam mniej tej odżywki niż zawsze.
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:09   #1526
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cześć dziewczyny
Jesteście takie troskliwe, dziękuję Wam Miałam fatalny weekend, popsułam go sobie całkowicie atakami na lodówkę... To był koszmar... Przepraszam, ale nie chcę o tym pisać. To już za mną.
Dziś czuję się już lepiej. Powinnam popracować nad swoim stanem ducha... Cieszę się ze Świąt, a coś w moim sercu cały czas tę radość tłumi Jakiś wewnętrzny smutek.
Monika- te Święta na pewno będą wyjątkowe!
Kamikadze, Medzik, Agunia-
Tinekk- szkoda, że uciekasz Życzę wspaniałych Świąt i niezapomnianego Sylwestra!
Miłego wieczoru.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-12-12 o 18:19
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:18   #1527
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Meldunek z dzis:
I 1, 5kromki z serkiem i pomidorem
II batonik musli
III pol kebaba z kurczakiem na miescie
IV jorutr pitny
V bedzie piwko

Nie brac przykladu!!!

Padnieta jestem, w pracy mlyn, pozien bylam u mechanika. Skonczyl mi sie okres waznosci butki na gaz i musialam wymienic. Nie dalo rady zalegalizowac starej chociaz byla dobra tylko na nowa wymienic.. I3 godziny bezcelowego szwedania po miescie i ten nieszczesny kebab. Ale troszke spalilam
Milego wieczorka
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 19:26   #1528
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

No, dzisiaj poszlo lepiej
1. Owsianka z otrebami na mleku.
2. 1,5 kromki razowego chleba, puszeczka sardynek w oleju, troche suszonych pomidorkow dla smaku
3. Salatka z kapuchy pekinskiej z oliwkami i serem typu feta polana odrobina oleju ostowego.
4. Piers kurczaka pieczona z pieprzem cayenne i tandoori masala salatka z reszta kapusty pekinskiej, pomidorem i jogurtem naturalnym, troche groszku zielonego z wody, kilka lyzek kluseczek (uch, te weglowodany).
5. Trzy lyzki wiesniaka, jablko.
Jestem pelna. Pilam caly dzien mieszanke ''detox'' : sencha, mate, trawa cytrynowa.
Musze Wam powiedziec, ze czuje sie o niebo lepiej ''odtruta'' od cukru, jakas lzejsza jestem, w przenosni i mam nadzieje doslownie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 19:28   #1529
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej

xAstridx, Medzik Zobaczymy jak waga pokaże mam nadzieję, że chociaż 1kg spadnie

Ja dzisiaj darowałam sobie aerobik jakoś nie miałam siły iść. Pokręciłam za to hula hopem później jeszcze poćwiczę brzuch.
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:44   #1530
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dziewczyny! dzis pisałam z hodowczynią mojego kociaka i powiedziała że 19stego czyli w poniedziałek juz mogę go odebrać !!!!! Ale się cieszę!!!! Tylko tydzień juz został!!! Jutro ma mi podesłac kilka nowych zdjęć mojego kociaka to Wam wkleje
Ja dzisiaj cały dzien walczyłam z zamówieniem z Oriflame. Zanim każdego obdzwoniłam i zebrałam zamówienie to troche potrwało. No i ja sama się pół dnia zastanawiałam co kupić pod choinkę z kosmetyków rodzicom, teściom, mężowi i dzieciom. Troche tego pozamawiałam, mam nadzieję że będzie im się wszystkim podobało. Także dla rodziców i dla męża prezenty mam już z głowy Jeszcze tylko zabawki moim dzieciom musze kupić i dla dwóch chrześniaków . Moim dzieciom to wiem co kupić ale chrześniakom nie mam pojęcia!
Jutro idę na 15:30 do przedszkola do synka bo ma zajęcia otwarte. Wezmę mojego młodszego synka i będzie się bawił z przedszkolakami Ale będzie miał radochę

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia odżywkę mam ze Stapiza sleek line z jedwabiem też nałożyłam tak jak mówiłaś, no i nie było tak tragicznie jak myślałam no i dałam mniej tej odżywki niż zawsze.
Ja odżywki daję sporo bo wiem, że jeśli nie dotyka mi skóry głowy to nie zaszkodzi na pewno Im dłużej trzymam ta odzywkę na włosach tym lepiej mozna je rozczesać. Także po np. 5 minutach same mi się rozplątują gdy je "czesze" palcami Ważne aby nie dawać odzywki na mocno mokre włosy bo ona tylko spłynie razem z wodą i nie da żadnego rezultatu.
Jestem mega szczęsliwa bo włosy przestały mi kompletnie wypadać! Jak je myje to w wannie nie mam żadnego włoska!! i jak czesze to grzebień jest czyściutki! Normalnie nie wierze! Kiedyś na podłodze ciągle leżały moje włosy a teraz nie ma ich nigdzie Mam o wiele mniej sprzątania

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Meldunek z dzis:
I 1, 5kromki z serkiem i pomidorem
II batonik musli
III pol kebaba z kurczakiem na miescie
IV jorutr pitny
V bedzie piwko

Nie brac przykladu!!!

Padnieta jestem, w pracy mlyn, pozien bylam u mechanika. Skonczyl mi sie okres waznosci butki na gaz i musialam wymienic. Nie dalo rady zalegalizowac starej chociaz byla dobra tylko na nowa wymienic.. I3 godziny bezcelowego szwedania po miescie i ten nieszczesny kebab. Ale troszke spalilam
Milego wieczorka
Pół kebaba na obiad jak najbardziej jest ok. Nie powinnaś się nim przejmować. Gorzej z tym piwem na wieczór. Reszta menu jest ok

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
No, dzisiaj poszlo lepiej
1. Owsianka z otrebami na mleku.
2. 1,5 kromki razowego chleba, puszeczka sardynek w oleju, troche suszonych pomidorkow dla smaku
3. Salatka z kapuchy pekinskiej z oliwkami i serem typu feta polana odrobina oleju ostowego.
4. Piers kurczaka pieczona z pieprzem cayenne i tandoori masala salatka z reszta kapusty pekinskiej, pomidorem i jogurtem naturalnym, troche groszku zielonego z wody, kilka lyzek kluseczek (uch, te weglowodany).
5. Trzy lyzki wiesniaka, jablko.
Jestem pelna. Pilam caly dzien mieszanke ''detox'' : sencha, mate, trawa cytrynowa.
Musze Wam powiedziec, ze czuje sie o niebo lepiej ''odtruta'' od cukru, jakas lzejsza jestem, w przenosni i mam nadzieje doslownie.

Nooo całkiem fajne menu tak trzymaj

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jesteście takie troskliwe, dziękuję Wam Miałam fatalny weekend, popsułam go sobie całkowicie atakami na lodówkę... To był koszmar... Przepraszam, ale nie chcę o tym pisać. To już za mną.
Dziś czuję się już lepiej. Powinnam popracować nad swoim stanem ducha... Cieszę się ze Świąt, a coś w moim sercu cały czas tę radość tłumi Jakiś wewnętrzny smutek.
Monika- te Święta na pewno będą wyjątkowe!
Może do konca roku daj sobie spokój? Odpocznij, nabierz sił i od Nowego Roku zaczniesz? Może po prostu nie jesteś gotowa jeszcze na dietę a dręczyć się to bezsensu. Tym bardziej, że w Święta będzie tyle pyszności , że zapewne każda z nas nieźle nagrzeszy W styczniu będziemy się wszystkie odchudzały

No mam nadzieję , że będą wyjątkowe
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.