Kosmetyki M.A.C - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 20:09   #3481
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa i na pewno nie uwiarygadnia towaru sprzedawcy...



Ovi masz rację, ale ja już szerlokiem nie będę ,bo nikt tego nie docenia a wręcz przeciwnie, jest mi przykro i rodzą się przykre podejrzenia

a ja myślę Nevada że nie ma sensu co chwilę tłumaczyć..ludzie chyba sami chcą sobie robić kuku..to tak jak z torbami są przecież tacy którzy świadomie noszą podróby Prady etc....
Jeżeli chodzi o pigmenty mnie najbardziej dziwi że ludzie pomijając lśniące wieczka numery i nazwy to forum (które istnieje przecież po to byśmy byli zadowoleni z tego co uda nam się zdobyć z kosmetyków) itp... nie dostrzegają że są aukcje na których każdy pigment ma identyczną konsystencje... gdybym zobaczyła pierwszy raz na oczy kosmetyki tej firmy przede wszystkim konsystencja tego co jest w środku czyli kosmetyku jego intensywność nasycenie koloru(którą również widać na zdjęciach ponieważ na niektórych aukcjach kosmetyki mają jasne nijakie kolory) najbardziej zwróciłoby moją uwagę...no ale ja pisałam wyżej są ludzie dla których nie ma to większego znaczenia...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:13   #3482
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sieeee Podejrzenia zazwyczaj rodzą się z niewiedzy... Wytłumaczymy, Oni przemyślą i ostatecznie docenią
Ovi w sumie jak ktoś będzie chciał mojej rady to wie gdzie ma napisać, nie ma co się wychylać, bo za każdym razem jak mam jakąś wątpliwość to dostaję po głowie
Za cienka jestem w uszach aby odpierać takie ataki, po prostu w człowieka to bije, jak się stara, jest uczciwym, chce być obiektywnym i rzeczowym, a takie rzeczy się wypisuje, ja nie chcę nikogo zniszczyć, nie chcę nikogo obrazić, ja bym po prostu chciała trochę więcej uczciwości i żeby ludzie nie pisali ,że mają towar oryginalny ,a sprzedają paskudne podróby
Finito z mojej strony, na wyluzowanie obejrzę sobie kilka odcinków ''Przyjaciół''
W końcu mam dzisiaj imieniny - to takie wesołe święto
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:14   #3483
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ovi masz rację, ale ja już szerlokiem nie będę ,bo nikt tego nie docenia a wręcz przeciwnie, jest mi przykro i rodzą się przykre podejrzenia
A jak Cię Nevada kopnę w oko Nie przejmuj się

Na paznokciach tez sa takie sytuacje jak dziewczyny szkolace inne styliski, majace w malym paluszku wszelakie techniki skrytykuja kogos kto nie ma dystansu do pewnych spraw

To samo na kosmetyczce w watkach o piercingu... Podejrzenia, kalumnie jakies rzucane norma;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:16
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:16   #3484
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
przecież nie tylko zakupy u Nevady polecają dziewczyny, ale rozumiem, że na ostatniej stronie ta użytkowniczka jest najbardziej aktywna, więc jej się dostało

nie wiem co podejrzanego jest w tym, że dziewczyny weryfikują produkty z aukcji, a nie konkretnych użytkowniczek

ocenie są poddawane zdjęcia zamieszczane w aukcji, więc to sprzedawcom powinno zależeć na tym, aby treść ich aukcji była wiarygodna - jeśli zamieszczają zdjęcia a internetu, a na prośbę przesłania zdjęć sprzedawanego przedmiotu odmawiają to chyba odpowiedź jest jasna

zawsze każda odpowiedź o oryginalności lub nie jest konkretnie uargumentowana, więc nie wiem do czego pijesz

i dodam jeszcze, że nie znam Nevady - nie miałam z nią styczności w żaden sposób, nie sprzedaję też na allegro, jestem użytkowniczką tego forum i oceniam merytoryczną wartość tego co jest tu napisane

nie sądzę, żeby wszyscy użytkownicy byli tak zahipnotyzowani, żeby słuchać bezkrytycznie słów kilku użytkowniczek i powtarzać ich jako fakty

przeczytaj cały wątek i zastanów się nad tym
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Nevado jesli mowilas o mnie to ja nie mialam zamiaru Coebie pietnowac jestes nieoceniona jesli chodzi o MAC
Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
a ja myślę Nevada że nie ma sensu co chwilę tłumaczyć..ludzie chyba sami chcą sobie robić kuku..to tak jak z torbami są przecież tacy którzy świadomie noszą podróby Prady etc....
Jeżeli chodzi o pigmenty mnie najbardziej dziwi że ludzie pomijając lśniące wieczka numery i nazwy to forum (które istnieje przecież po to byśmy byli zadowoleni z tego co uda nam się zdobyć z kosmetyków) itp... nie dostrzegają że są aukcje na których każdy pigment ma identyczną konsystencje... gdybym zobaczyła pierwszy raz na oczy kosmetyki tej firmy przede wszystkim konsystencja tego co jest w środku czyli kosmetyku jego intensywność nasycenie koloru(którą również widać na zdjęciach ponieważ na niektórych aukcjach kosmetyki mają jasne nijakie kolory) najbardziej zwróciłoby moją uwagę...no ale ja pisałam wyżej są ludzie dla których nie ma to większego znaczenia...
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
A jak Cię Nevada kopnę w oko Nie przejmuj się
Dzięki dziewczyny zrobiło mi się lepiej, ale zaraz pewnie napiszą ,że mam u Was plecy
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:20   #3485
ovi
Raczkowanie
 
Avatar ovi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
GG do ovi
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
A jak Cię Nevada kopnę w oko Nie przejmuj się

Na paznokciach tez sa takie sytuacje jak dziewczyny szkolace inne styliski, majace w malym paluszku wszelakie techniki skrytykuja kogos kto nie ma dystansu do pewnych spraw

To samo na kosmetyczce w watkach o piercingu... Podejrzenia, kalumnie jakies rzucane norma;]

No niestety... A wynika to wszystko z ludzkiej natury. Ludzi o dobrym serduchu na tym świecie coraz mniej, wiec każdy węszy w swoim interesie, no bo przecież nie może być za dobrze Gdy ufasz, od razu słyszysz, że to naiwność....

Ech, przewrotności tego świata

Więc głowa do góry i do przodu

A "Przyjaciele" fajna rzecz
__________________
ovi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:23   #3486
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a poza tym zwróćcie uwagę na to że coraz mniej osób sprzedaje oryginały geoni nie ma nevada napisała sama że na razie wysprzedaje ja to samo.... przy tym kursie $ to się po prostu przestaje opłacać no chyba że się kupi a 9$ podróbę to można do woli wtedy i po 1ml za 5zeta...eh....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:26   #3487
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny zrobiło mi się lepiej, ale zaraz pewnie napiszą ,że mam u Was plecy
No dobra, to niech będzie, że u mnie też masz Agatko, ja zrobiłam u Ciebie moje pierwsze zakupy Macowe nie wiedząc, ze jesteś wizażanką. Dopiero jak przydreptałam z perfum na kolorówkę, to dowiedziałam się, że zbierzność ników nie jest przypadkowa. Kupiłam dlatego, że wydawałi mi się jakoś tak najbardziej oryginalne I dziękuję za wszystko co w tym wątku piszesz, chociaż na pewno nigdy nie pokuszę się o stwierdzenie co jest podróbą, a co nie, bo się po prostu na tym nie znam. Myślę, że po to zadawane są tu pytania, aby padła na nie, rzeczowa, konkretna, a przede wszystkim prawdziwa odpowiadź.
Zresztą nie tylko Twój nick podawany jest jako osoby wiarygodnej
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 20:29   #3488
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja tak kupiłam u geoni Najpierw kupiłam a potem się okazało że wizażanka i że oryginały - zanim zamówiłam nawet nie wpadłam na to, że niektóre aukcje to mogą być podróbki
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:33   #3489
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dotyczące podkladow MAC - poszukuje podkladu dla swojej skory mieszanej ale jednoczesnie przesuszonwj na policzkach , stosowalam polecany przez Nevade i inne Wizanki podklad Dianne Brill ale po godzinie zaczynam sie masakrycznie swiecic

Polecany przez kamisia Blot sprawdza sie idealnie ale to puder prasowany a ja potrzebuje fluidu. Jednym slowem potrzebuje cos kryjacego na zaczerwienienia i dajacego mat.
Polecacie jakis konkretny?
Może StudioFix? Jednak jak już Kamisio pisał może podkreślać suche skórki. Przesuszać nie powinien ale przy mieszanej cerze podstawą jest dobra pielęgnacja - jeśli masz dobrze pielęgnowaną cerę to ten podkład szkód nie powinien zrobić. No i może pod podkład baza SPF50.

Co do podkładów - czy ktoś na żywo testował Studio Sculpt?

Nevadko wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:34   #3490
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa i na pewno nie uwiarygadnia towaru sprzedawcy...



Ovi masz rację, ale ja już szerlokiem nie będę ,bo nikt tego nie docenia a wręcz przeciwnie, jest mi przykro i rodzą się przykre podejrzenia
Jak to nie docenia
Jesteś tutaj ekspertem , liczyłam przede wszystkim na Twoja wypowiedz
Glowa do góry
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:35   #3491
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ovi Pokaż wiadomość
No niestety... A wynika to wszystko z ludzkiej natury. Ludzi o dobrym serduchu na tym świecie coraz mniej, wiec każdy węszy w swoim interesie, no bo przecież nie może być za dobrze Gdy ufasz, od razu słyszysz, że to naiwność....

Ech, przewrotności tego świata

Więc głowa do góry i do przodu

A "Przyjaciele" fajna rzecz
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
a poza tym zwróćcie uwagę na to że coraz mniej osób sprzedaje oryginały geoni nie ma nevada napisała sama że na razie wysprzedaje ja to samo.... przy tym kursie $ to się po prostu przestaje opłacać no chyba że się kupi a 9$ podróbę to można do woli wtedy i po 1ml za 5zeta...eh....
U mnie to już ostatnia aukcja, powiem szczerze ,że mam też już dość wiązania mojej osoby bezpośrednio z pigmentami, nazywanie mnie sklepem, nazywanie konkurencją i wszystko co się z tym wiąże itd itp
To co mam wyprzeda się w inny sposób, przynajmniej jeden balast mi z serca spadnie, bo nie ukrywam ,że to ciężka harówa i stres, pewnie domciu o tym dobrze wiesz

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
No dobra, to niech będzie, że u mnie też masz Agatko, ja zrobiłam u Ciebie moje pierwsze zakupy Macowe nie wiedząc, ze jesteś wizażanką. Dopiero jak przydreptałam z perfum na kolorówkę, to dowiedziałam się, że zbierzność ników nie jest przypadkowa. Kupiłam dlatego, że wydawałi mi się jakoś tak najbardziej oryginalne I dziękuję za wszystko co w tym wątku piszesz, chociaż na pewno nigdy nie pokuszę się o stwierdzenie co jest podróbą, a co nie, bo się po prostu na tym nie znam. Myślę, że po to zadawane są tu pytania, aby padła na nie, rzeczowa, konkretna, a przede wszystkim prawdziwa odpowiadź.
Zresztą nie tylko Twój nick podawany jest jako osoby wiarygodnej
Kagan cieszę się
Zawsze możesz na mnie liczyć, nie tylko w zakupach na luckyscent

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Nevadko wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
Dziękuję serdecznie!

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Jak to nie docenia
Jesteś tutaj ekspertem , liczyłam przede wszystkim na Twoja wypowiedz
Glowa do góry
Bardzo dziękuję, naprawdę
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2009-02-05 o 20:36
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 20:45   #3492
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
U mnie to już ostatnia aukcja, powiem szczerze ,że mam też już dość wiązania mojej osoby bezpośrednio z pigmentami, nazywanie mnie sklepem, nazywanie konkurencją i wszystko co się z tym wiąże itd itp
To co mam wyprzeda się w inny sposób, przynajmniej jeden balast mi z serca spadnie, bo nie ukrywam ,że to ciężka harówa i stres, pewnie domciu o tym dobrze wiesz
Zdaję sobie sprawę, że to ciężka harówa ale u kogo mamy kupować odsypki jak nie od zaufanych wizażanek? Pełnowymiarowe pigmenty są przecież nie do zużycia.

I chyba nie muszę dodawać, że bardzo doceniam Twoje eksperckie opinie i pomocną dłoń w MACowych "interesach"
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:52   #3493
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevado - a poza allegro czasami coś sprzedasz?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:57   #3494
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że to ciężka harówa ale u kogo mamy kupować odsypki jak nie od zaufanych wizażanek? Pełnowymiarowe pigmenty są przecież nie do zużycia.

I chyba nie muszę dodawać, że bardzo doceniam Twoje eksperckie opinie i pomocną dłoń w MACowych "interesach"
Zawsze możemy się wymienić na targowisku
A na pytania zawsze chętnie odpowiem o ile będę znała odpowiedź

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Nevado - a poza allegro czasami coś sprzedasz?
Sabbatho zadajesz podchwytliwe pytania
Jak będę miała to się podzielę, jednak kryzys wyjątkowo działa na moje uzależnienie i mam co raz mniej, chyba powinnam się z tego cieszyć
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:22   #3495
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada, a kichaj na te pojedyncze podejrzenia, widzisz w ilu osobach masz wsparcie ? to o czymś świadczy!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:36   #3496
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mówię właśnie o odsypkach
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:51   #3497
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja tez Nevado dzieki Tobie zaopatrzylam sie w pierwsza paletke cieni MAC i jestem ogromnie zadowolona nie moze Cie zabraknac na allegro...

Wiem ze stare ale nie moge uwierzyc
https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=530965368
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:54   #3498
lajtblu
Raczkowanie
 
Avatar lajtblu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kącik Do Pracy
Wiadomości: 35
GG do lajtblu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Moment moment.
Bo chyba mnie źle zrozumieliście.
To było pytanie, nie oskarżenie...
Pytałam czy u nich kupiliście i czy te cienie zweryfikowaliście.
A tu się dwie strony płaczu zebrały ^^
No ludzie...

Nikogo obrażać nie chciałam, pretensji nie miałam, ale skoro ktoś się "bawi" w ocenianie, niech ma MOCNE DOWODY. A na podstawie zdjęć czy opisu co można ocenić?
lajtblu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:10   #3499
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Skusiłam na wspólne zakupy z koleżanką u tego sprzedawcy. Kupiłam pigment NAKED ... i wygląda na oryginał. Srebrna nalepka z kodem i nazwą na pudełeczku, czarna nalepka na kartoniku. W środku wieczko zabezpieczające z numerami seryjnymi... wygląda na oryinał. Aha..i ulotka w środku.
Sam pigment... nie wiem czy on taki jest, bo nigdy nie miałam tego odcienia...półmat z drobinkami, drobinkami które dość szybko się osypują...testowałam narazie tylko na ręce
Był paragon
Ja jeszcze sprawdzałam Naked w MACu, mam też trochę z pewnego źródła. I zwrócę uwagę na konsystencję - jak "macnie" się paluchem po powierzchni Nakeda, zostaje odcisk linii papilarnych. Nie wiem, czy to coś pomoże...kto wie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ovi w sumie jak ktoś będzie chciał mojej rady to wie gdzie ma napisać, nie ma co się wychylać, bo za każdym razem jak mam jakąś wątpliwość to dostaję po głowie
Za cienka jestem w uszach aby odpierać takie ataki, po prostu w człowieka to bije, jak się stara, jest uczciwym, chce być obiektywnym i rzeczowym, a takie rzeczy się wypisuje, ja nie chcę nikogo zniszczyć, nie chcę nikogo obrazić, ja bym po prostu chciała trochę więcej uczciwości i żeby ludzie nie pisali ,że mają towar oryginalny ,a sprzedają paskudne podróby
Finito z mojej strony, na wyluzowanie obejrzę sobie kilka odcinków ''Przyjaciół''
W końcu mam dzisiaj imieniny - to takie wesołe święto
Jako zaopatrzona przez Ciebie w pierwsze odsypki oświadczam wszem i wobec, że na moich plecach też możesz się podeprzeć

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
No dobra, to niech będzie, że u mnie też masz Agatko, ja zrobiłam u Ciebie moje pierwsze zakupy Macowe nie wiedząc, ze jesteś wizażanką. Dopiero jak przydreptałam z perfum na kolorówkę, to dowiedziałam się, że zbierzność ników nie jest przypadkowa. Kupiłam dlatego, że wydawałi mi się jakoś tak najbardziej oryginalne I dziękuję za wszystko co w tym wątku piszesz, chociaż na pewno nigdy nie pokuszę się o stwierdzenie co jest podróbą, a co nie, bo się po prostu na tym nie znam. Myślę, że po to zadawane są tu pytania, aby padła na nie, rzeczowa, konkretna, a przede wszystkim prawdziwa odpowiadź.
Zresztą nie tylko Twój nick podawany jest jako osoby wiarygodnej
Dokładnie tak, miałam tak samo.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 08:24   #3500
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

W swietle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (101,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (121,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (91,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (62,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (68,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (76,7 KB, 15 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:32   #3501
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja jeszcze sprawdzałam Naked w MACu, mam też trochę z pewnego źródła. I zwrócę uwagę na konsystencję - jak "macnie" się paluchem po powierzchni Nakeda, zostaje odcisk linii papilarnych. Nie wiem, czy to coś pomoże...kto wie
Wątpliwości pozostawia tylko nakrętka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (73,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (60,3 KB, 29 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:36   #3502
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny ile w koncu w polskim MAC-u kosztuje pigment 90 czy 120 zl?? ostatnio w urodzie napisane bylo, ze ok 60 zl AI fix + bo cały czas slysze inne wersje cen
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:48   #3503
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile w koncu w polskim MAC-u kosztuje pigment 90 czy 120 zl?? ostatnio w urodzie napisane bylo, ze ok 60 zl AI fix + bo cały czas slysze inne wersje cen
60 zł kosztuje pojedynczy cień prasowany, 90 zł kosztuje chyba glitter, a pigment chyba trochę więcej

głowy nie dam, ale 60 zł za pigment chyba nie...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:57   #3504
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Polecany przez kamisia Blot sprawdza sie idealnie ale to puder prasowany a ja potrzebuje fluidu. Jednym slowem potrzebuje cos kryjacego na zaczerwienienia i dajacego mat.
Polecacie jakis konkretny?
spróbój Studio fix płynny,mnie tez bardzo odpowiada, a z blotem gra rewelacyjnie. Jak bedzie za ciezki dla ciebie uzyj jakiejś silikonowej bazy albo Matte z Mac, i zrobi sie delikatniejszy

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
...nie dostrzegają że są aukcje na których każdy pigment ma identyczną konsystencje... gdybym zobaczyła pierwszy raz na oczy kosmetyki tej firmy przede wszystkim konsystencja tego co jest w środku czyli kosmetyku jego intensywność nasycenie koloru(którą również widać na zdjęciach ponieważ na niektórych aukcjach kosmetyki mają jasne nijakie kolory) najbardziej zwróciłoby moją uwagę...no ale ja pisałam wyżej są ludzie dla których nie ma to większego znaczenia...


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Może StudioFix? Jednak jak już Kamisio pisał może podkreślać suche skórki. Przesuszać nie powinien ale przy mieszanej cerze podstawą jest dobra pielęgnacja - jeśli masz dobrze pielęgnowaną cerę to ten podkład szkód nie powinien zrobić. No i może pod podkład baza SPF50.

Co do podkładów - czy ktoś na żywo testował Studio Sculpt?

Nevadko wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
ja testowałem Studio Sculpt, ale tylko na ręku, nie wiem mam mieszane uczucia, w przyszłym tygodniu bede miał pełnowymiarowy [podkład i korektor to napisze

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Nevada, a kichaj na te pojedyncze podejrzenia, widzisz w ilu osobach masz wsparcie ? to o czymś świadczy!
dokładnie, Agata głowa do góry

Cytat:
Napisane przez lajtblu Pokaż wiadomość
Nikogo obrażać nie chciałam, pretensji nie miałam, ale skoro ktoś się "bawi" w ocenianie, niech ma MOCNE DOWODY. A na podstawie zdjęć czy opisu co można ocenić?
myśle że mozna, podobnie jak na wątku perfumowym na którym tez weryfikuje sie aukcje pozatym uwierz mi na tym wątku jest kilka osób które poznają pigment czy inny kosmetyk MAC nawet jak je obudzisz o 2 w nocy

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile w koncu w polskim MAC-u kosztuje pigment 90 czy 120 zl?? ostatnio w urodzie napisane bylo, ze ok 60 zl AI fix + bo cały czas slysze inne wersje cen
pigment 90pln a glittery jak sie pojawiaja są po 70pln
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:01   #3505
fleo
BAN stały
 
Avatar fleo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki M.A.C

miałam okazję testować już nowy podkład MACA oraz nowy korektor..wrażenia mieszane, podkład choć w kolorze NC 15 na twarzy zrobił mi się różowy i to właściwie jedyna wada..choc znacząca, mojej koleżance zrobił sie na twarzy wręcz czerwonawy..
Jego plusy to fantastyczne rozświetlenie i wygładzenie twarzy
korektor również ok
może przetestuje jeszcze inny odcien ale nie ja jaśniejszego niż NC15..
wnioskując wole studio fix.
fleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:24   #3506
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a czy Studio Fix w kolorze NC 15 nie robi sie juz rozowy ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:44   #3507
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6980024

ktos kupowal puder od tej babki?? oryginal?
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:50   #3508
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a czy Studio Fix w kolorze NC 15 nie robi sie juz rozowy ?
nie jest rózowy
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:52   #3509
fleo
BAN stały
 
Avatar fleo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nie, studio Fix NC 15 nie robi się aż tak różowy, łącze go z Mineralize Skinfinish Natural tym prasowanym pudrem i jest dobrze a przetestowalam wiele wersji
studio sculup zróżowiał mi na twarzy ..choć musicie przetestowac na własnych cerach
fleo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:52   #3510
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja potrzebuje jasnego bezu - chlodnego
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.