Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 22:39   #2941
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Az mi sie nie chce wierzyc Ja mam po W1 porcelanowa, niemalze biala twarz. Dzis nalozylam go po raz pierwszy i zglupialam. A na Burżuj 71 sie nie zdecydowalam, bo jest na mnie za ciemny, odcina sie od szyi. Coz, rozna reakcja cer
Tak, bo ja mam właśnie dokładnie na odwrót Porcelanowo wyglądam z Burżujem, a True Match się odcina.
Ale zauważyłam też jedną rzecz: stopień jasności jest mniej ważny, niż stopień zgrania tonacji kolorystycznej (!) Jeśli tonacja jest dokładnie taka, jak naszej cery, to wtedy nawet trochę zbyt ciemny podkład znacznie mniej się odcina od szyi niż bardzo jasny, ale w innej tonacji.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 22:56   #2942
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A ja znam jedna dziewczyne o jasniejszej ode mnie skorze - jest po prostu snieznobiala. Tak jasnej cery nie widzialam jeszcze u nikogo - nawet w tym watku
ja bym o tej drugiej koleżance powiedziała to samo a one, o dziwo, mają inną wersję
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 23:30   #2943
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja bym o tej drugiej koleżance powiedziała to samo a one, o dziwo, mają inną wersję
Hmmm... Na szczescie oko nie myli i w zestawieniu rak widac hierarchie jasnosci. Gdyby nie to, ze nie mam prawa publikowac cudzego zdjecia, pokazalabym krolewne krolewien sniezek Moim zdaniem duzo piekniejsza od Dity Ja jestem dosc obiektywna, bo nie zalezy mi na byciu najjasniejsza. Moj stosunek do podkreslania bladosci i wiernosci blademu lookowi jest zmienny jak pogoda...Chwilowo cieszy mnie sensacja jaka budze swoimi kontrastami no i mam nowy podklad, ale jeszcze 2 dni temu przymierzalam sie do uzycia balsamow brazujacych z okazji wiosny Ciagle musze cos zmieniac...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 05:48   #2944
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tulipanno ja mam tak samo
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 07:34   #2945
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
tulipanno ja mam tak samo
ja tez zreszta calkiem niedawno chcialam uzyc balsamu zeby troszke ocieplic koloryt Póki co zostaje przy bladym mam do swojej urody sentyment chociaz nie wiem na ile wyrozniam sie na ulicy widze sporo nieopalonych kobiet. Jak zobacze jakis super jasny pokladzik to chyba zaczepie i sie zapytam kobitki co to za cudo raz mialam taką sytuacje ale sie nie odważyłam hihi
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 09:29   #2946
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
tulipanno ja mam tak samo
Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
ja tez zreszta calkiem niedawno chcialam uzyc balsamu zeby troszke ocieplic koloryt Póki co zostaje przy bladym mam do swojej urody sentyment chociaz nie wiem na ile wyrozniam sie na ulicy widze sporo nieopalonych kobiet. Jak zobacze jakis super jasny pokladzik to chyba zaczepie i sie zapytam kobitki co to za cudo raz mialam taką sytuacje ale sie nie odważyłam hihi
Milo, ze nie jestem odszczepiencem

Obawiam sie, ze te nieopalone kobiety to wytwor pory roku, ktory zniknie z ulic wraz z pierwszymi promieniami silniejszego slonca
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 14:42   #2947
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

Obawiam sie, ze te nieopalone kobiety to wytwor pory roku, ktory zniknie z ulic wraz z pierwszymi promieniami silniejszego slonca
Też tak myślę. Jednak konieczność odsłaniania większych partii ciała działa jak siła napędowa, gnająca klientelę do solariów
Aczkolwiek to nawet nie musi być w zależności od pory roku. Ja np. byłam w grudniu na weselu. I byłam tam JEDYNĄ bladolicą. Stereotyp "blade jest be" wciąż ma się świetnie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 15:18   #2948
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Jednak konieczność odsłaniania większych partii ciała działa jak siła napędowa, gnająca klientelę do solariów
Aczkolwiek to nawet nie musi być w zależności od pory roku. Ja np. byłam w grudniu na weselu. I byłam tam JEDYNĄ bladolicą. Stereotyp "blade jest be" wciąż ma się świetnie
Wlasnie nie rozumiem dlaczego blada twarz jest piekna, a blade nogi lub blady brzuch juz nie?
Co do stereotypu sama nie wiem, czy mozna stwierdzic, ze dalej jest taki stereotyp. Chyba wszystko zalezy od srodowiska...W liceum mialam duzo latynosek z solariow w klasie i owszem, bladosc nie uchodzila tam za atrakcyjna. Jednak na studiach nie mam juz wogole takich osob, mam za to kolezanki, ktorym moja jasna skora sie podoba i ktore same hoduja sobie jasna skore Wczoraj sluzylam jako model do rzezby swojej przyjaciolce. Biedna, nie mogla skupic sie na swojej wizji, bo zlecieli sie wszyscy profesorowie zafascynowani moimi kontrastami i kazdy z nich kombinowal, jak je przedstawic. Przez 3 godziny bylam przestawiana, obracana i podziwiana, a przyjaciolka ma przechlapane, bo wszyscy chca nad nia teraz sprawowac piecze i obiecali nawet zrobic jej odlew rzezby, jesli ich nie zawiedzie Patrzac na niemile opinie, ktore mnie spotykaly wczesniej: wydawaly je smarkate dresiki lub zawistne kolezanki. Owszem, nie jest to mile. Ale w gruncie rzeczy dla mnie to powod do dumy, ze trafiam w "okreslone" gusta

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-04-26 o 21:10 Powód: literowka
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:22   #2949
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W końcu doszedł do mnie MK Na pierwszy rzut oka jest ciemniejszy od korektora w tubce Inglota, ale obejżę jeszcze dokładnie jutro
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:28   #2950
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madziu, a przypomnij proszę - który numer zamawiałaś? I którą wersję, kryjącą czy średnią?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 21:31   #2951
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zamawiałam ten co Daria- Full'a 104, a korektor Inglota mam nr 33 (gdzieś po wątku pałęta sie zdjęcie porównawcze Inglota i Dermacolu 212 )
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 22:17   #2952
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III



Smacznego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (12,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu5.JPG (14,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu8.JPG (12,3 KB, 75 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:04   #2953
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Odbiegając od tematu, akceptujecie całą swoją bladość? Ja nie mogę się do nóg przekonać, jakoś beżowe wydają mi się zgrabniejsze Pomimo tego, że mam długie i szczupłe nogi, w lato jakoś niespecjalnie lubię je eksponować
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:43   #2954
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Madziu, gdybym była idealnie blada... byłabym szczęśliwa.
Niestety, zarówno moje dłonie, jak i stopy mają tendencję do czerwienienia - pal licho, że na rękach i biuście widać mi niebieskie żyłki; ale wystarczy że się zgrzeję, to od razu mam czerwone łapy. Wygląda to obrzydliwie, tragicznie, koszmarnie (mogłabym rzucić jeszcze kilkoma epitetami). Ręce wiecznie smaruję kremem, bo mają tendencję do przesuszania się, zimą (i jesienią, wiosną, zawsze jak jest chłodniej) noszę rękawiczki - i nic. Te czerwone łapy to moja zmora.
Wiecie jak idiotycznie wyglądają pomalowane na ciemno paznokcie i czerwone palce, a reszta biała?

Z nogami to samo, dodatkowo mam nieszczęsne zapalenie mieszków włosowych - łydki w czerwonych kropeczkach non stop. Jak za długo stoję albo jest mi gorąco, to tak samo jak z dłońmi - nogi robią się różowo-czerwone...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:52   #2955
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Z nogami to samo, dodatkowo mam nieszczęsne zapalenie mieszków włosowych - łydki w czerwonych kropeczkach non stop. Jak za długo stoję albo jest mi gorąco, to tak samo jak z dłońmi - nogi robią się różowo-czerwone...
Doskonale Cie rozumiem kochana , ja mam te cholerne kropeczki nie tylko na łydkach ale tez na udach i ramionach..a czasami nie sa czerwone a wrecz SINE i dlatego najchetniej bym nosila dlugie spodnie i glofy zeby tego nie bylo widac .... a w lecie w upalne dni to juz tragedia Jak bym mogla zamknela bym sie w domu i nie wychodzila bo tak strasznie nie znosze widoku tych kropek i wstydze sie ich baardzo Niestety duzo lepiej wyglada opalone cialo z zapaleniem mieszkow niz blade
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:53   #2956
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Też po zbyt długim staniu mam czerwono-różowe nogi Albo jak jest mi zimno efektowna pajęczyma na rękach i nogach (bajecznie wygląda to na treningu...)

Co do zapalenia mieszków, mam trochę na udach, ale na szczęście na lato jakimś magicznym sposobem wiekszość znika.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:56   #2957
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Carmela
A próbowałaś coś na to? Pytam z ciekawości, może by mi pomogło. Jakaś mikrodermabrazja, balsam lub krem z kwasami... Coś testowałaś?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:00   #2958
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Odbiegając od tematu, akceptujecie całą swoją bladość? Ja nie mogę się do nóg przekonać, jakoś beżowe wydają mi się zgrabniejsze Pomimo tego, że mam długie i szczupłe nogi, w lato jakoś niespecjalnie lubię je eksponować
U mnie, tak jak pisalam roznie bywa. Czasem mam ochote byc ciemniejsza i wtedy robie cos w tym kierunku - oczywiscie slonce nie wchodzi w gre, bo nie mam zamiaru postarzac swojej skory. Ale tak, akcpetuje siebie. Kompleks "moglabym byc ciemniejsza" mnie nie dotyczy. Wolalam nieopalanie sie i bladosc dlugo zanim tu trafilam. Choc wtedy nie slyszalam jeszcze o filtrach...Moim zdaniem odpowiednio zadbane cialo swietnie wyglada blade. Kiedy mam watpliwosci ogladam zdjecia bladych modelek, a watpliwosci szybko znikaja Na nogi polecam balsam rozswietlajacy - od razu zmienisz o nich zdanie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Madziu, gdybym była idealnie blada... byłabym szczęśliwa.
Niestety, zarówno moje dłonie, jak i stopy mają tendencję do czerwienienia - pal licho, że na rękach i biuście widać mi niebieskie żyłki; ale wystarczy że się zgrzeję, to od razu mam czerwone łapy. Wygląda to obrzydliwie, tragicznie, koszmarnie (mogłabym rzucić jeszcze kilkoma epitetami). Ręce wiecznie smaruję kremem, bo mają tendencję do przesuszania się, zimą (i jesienią, wiosną, zawsze jak jest chłodniej) noszę rękawiczki - i nic. Te czerwone łapy to moja zmora.
Wiecie jak idiotycznie wyglądają pomalowane na ciemno paznokcie i czerwone palce, a reszta biała?

Z nogami to samo, dodatkowo mam nieszczęsne zapalenie mieszków włosowych - łydki w czerwonych kropeczkach non stop. Jak za długo stoję albo jest mi gorąco, to tak samo jak z dłońmi - nogi robią się różowo-czerwone...
A ja zaloze sie, ze przesadzasz Nikt nie zwraca uwagi na blekitne zylki czy czerwone dlonie. Po przeczytaniu Twojego posta musialam az uwaznie przyjrzec sie swojemu cialu. Tez czerwienieje w roznych miejscach i ciezko, zeby wygladalo rownomiernie jak po fotoszopie. Ale takie uroki natury - na szczescie nigdy nie staniemy sie plastikowymi tworami fotoszop. Szczerze mowiac przerwalam samoogladanie, zeby czegos nie wypatrzec Sadze, ze problemy z nierownomiernym kolorytem skory i innymi rzeczami dotycza dziewczyn o kazdym kolorze skory i zapewne na kazdym sa widoczne na swoj sposob. Odrzucmy lupę w kąt
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:13   #2959
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Tez czerwienieje w roznych miejscach i ciezko, zeby wygladalo rownomiernie jak po fotoszopie. Ale takie uroki natury - na szczescie nigdy nie staniemy sie plastikowymi tworami fotoszop. Szczerze mowiac przerwalam samoogladanie, zeby czegos nie wypatrzec
Szczerze mówiąc nie miałabym absolutnie nic przeciwko odrobinie fotoszopa na co dzień Ale mogę tylko pomarzyć.

A lupę mam niestety wbudowaną.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 00:28   #2960
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie miałabym absolutnie nic przeciwko odrobinie fotoszopa na co dzień Ale mogę tylko pomarzyć.

A lupę mam niestety wbudowaną.
E tam! Ja mam wbudowany mózg, a udaje mi się z powodzeniem niestosować Da się.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:31   #2961
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III



Jak to się mówi, you made my day
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:32   #2962
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

pokażę Wam mój ryjek nie jest jeszcze tak jasny jak bym chciała, ale biologii nie przeskoczę ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg całość2.jpg (53,1 KB, 173 załadowań)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:34   #2963
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Elianko, cudne oczy i cera Jeśli chcesz się jeszcze troszkę "rozjaśnić", proponuję mocniej zaakcentować brwi (może henna?).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:40   #2964
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hahaha ja mam ciemne brwi tylko je zapudrowałam głupio... dopiero potem się dowiedziałam o istnieniu paletek do brwi teraz smaruje je ciemniejszym cieniem essence wieczorem a jasniejszym na co dzień i jest ok.
za komplementy dziekuję co do cery najbardziej, bo mam do niej ciagle jakieś zatrzeżenia- zaskórniki, rozszerzone naczynka, czasem jakies niespodzianki... ciesze się, że moje wysiłki odnoszą skutek
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 01:02   #2965
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mam pytanie/problem. b. lubię podkład Revlon ColorStay (ivory), ale ostatnio mam serdecznie dosyć jego zapychania (tylko po nim mam pryszcze :/).

czy jest jakiś podkład zbliżony cechami (matujący - do cery tłustej, trzymający się niemal przez cały dzień, nieścierający się, no i oczywiście odcień koloru, który jest dla mnie [prawie, bo mógłby być ciut jaśniejszy] idealny) do revlona.?
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 01:25   #2966
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Madziu, gdybym była idealnie blada... byłabym szczęśliwa.
Niestety, zarówno moje dłonie, jak i stopy mają tendencję do czerwienienia - pal licho, że na rękach i biuście widać mi niebieskie żyłki; ale wystarczy że się zgrzeję, to od razu mam czerwone łapy. Wygląda to obrzydliwie, tragicznie, koszmarnie (mogłabym rzucić jeszcze kilkoma epitetami). Ręce wiecznie smaruję kremem, bo mają tendencję do przesuszania się, zimą (i jesienią, wiosną, zawsze jak jest chłodniej) noszę rękawiczki - i nic. Te czerwone łapy to moja zmora.
Wiecie jak idiotycznie wyglądają pomalowane na ciemno paznokcie i czerwone palce, a reszta biała?

Z nogami to samo, dodatkowo mam nieszczęsne zapalenie mieszków włosowych - łydki w czerwonych kropeczkach non stop. Jak za długo stoję albo jest mi gorąco, to tak samo jak z dłońmi - nogi robią się różowo-czerwone...
Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Doskonale Cie rozumiem kochana , ja mam te cholerne kropeczki nie tylko na łydkach ale tez na udach i ramionach..a czasami nie sa czerwone a wrecz SINE i dlatego najchetniej bym nosila dlugie spodnie i glofy zeby tego nie bylo widac .... a w lecie w upalne dni to juz tragedia Jak bym mogla zamknela bym sie w domu i nie wychodzila bo tak strasznie nie znosze widoku tych kropek i wstydze sie ich baardzo Niestety duzo lepiej wyglada opalone cialo z zapaleniem mieszkow niz blade
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Carmela
A próbowałaś coś na to? Pytam z ciekawości, może by mi pomogło. Jakaś mikrodermabrazja, balsam lub krem z kwasami... Coś testowałaś?
Dziewczyny, a jak depilujecie nogi? Mój problem czerwonych kropek w zasadzie zniknął gdy zaczęłam używać żeli do golenia a nie odżywek do włosów które mi nie podpasowały na głowie Na ramiona położyłam za to Isotrex i już wybrzuszenia zniknęły, mam zamiar go wprowadzić do pielęgnacji ciała

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
pokażę Wam mój ryjek nie jest jeszcze tak jasny jak bym chciała, ale biologii nie przeskoczę ....
Jesteś bardzo ładną dziewczyną Mam tylko wrażenie, że makijaż wygląda dość przyciężkawo. Ciepłe, brązowo-miedziane włosy, brązowe oczy i niestety nie współgrający z nimi różowy podkład odwracają uwagę od Twojej urody. Próbujesz dodatkowo modelować twarz brązerem? Na lewym policzku widać brązową plamę, nie jestem pewna. Złoty błysk na ustach, policzkach i oczach trochę mi się gryzie z różowym podkładem. Może spróbujesz podkładu MK nr 100 lub 200 (jeśli nie przyciemniałaś niczym dekoltu to raczej 200), są w żółtej tonacji i myślę że lepiej będą z Tobą współgrały. Szkoda by było odwracać uwagę od tak ładnej dziewczyny źle dobranym odcieniem podkładu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 01:31   #2967
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

agniesko- dziękuję za komplement odnośnie urody podkład - skończony, teraz mam inny, MF LP pastelle ( za ciemny) ale juz ciepły. Makijaż jest mocny bo jest na wieczór. Poza tym na codzień nosze okulary i nie widać moich makijażowych wysiłków oczy były mocniej, usta słabiej a bronzer na policzkach było widać... zresztą to mój pierwszy makijaż, który pokazałam, musze się jeszcze wieeeele nauczyć dziękuję za rady wykorzystam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 01:55   #2968
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak depilujecie nogi? Mój problem czerwonych kropek w zasadzie zniknął gdy zaczęłam używać żeli do golenia a nie odżywek do włosów które mi nie podpasowały na głowie Na ramiona położyłam za to Isotrex i już wybrzuszenia zniknęły, mam zamiar go wprowadzić do pielęgnacji ciała
Ja depiluję albo depilatorem, albo (rzadziej) woskiem. Niestety natura obdarzyła mnie karnacją 'biała skóra + ciemne włosy'; kremy do depilacji czy golarki z góry odpadają - czasem tylko robię nimi poprawki.
Moim problemem jest odcinek 10cm od kostki w górę nogi - jeśli można to tak obrazowo ująć, na "linii skarpetek". Isotrex mnie mocno wysuszy (ogólnie mam b. suchą skórę), zastanawiam się czy coś innego by podziałało?...


...

Pomyślę o tym jutro
Obecna, zbójecka pora nie zachęca do myślenia.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 01:57   #2969
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

co to jest isotrex?
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 09:51   #2970
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
agniesko- dziękuję za komplement odnośnie urody podkład - skończony, teraz mam inny, MF LP pastelle ( za ciemny) ale juz ciepły. Makijaż jest mocny bo jest na wieczór. Poza tym na codzień nosze okulary i nie widać moich makijażowych wysiłków oczy były mocniej, usta słabiej a bronzer na policzkach było widać... zresztą to mój pierwszy makijaż, który pokazałam, musze się jeszcze wieeeele nauczyć dziękuję za rady wykorzystam
A, rozumiem

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja depiluję albo depilatorem, albo (rzadziej) woskiem. Niestety natura obdarzyła mnie karnacją 'biała skóra + ciemne włosy'; kremy do depilacji czy golarki z góry odpadają - czasem tylko robię nimi poprawki.
Moim problemem jest odcinek 10cm od kostki w górę nogi - jeśli można to tak obrazowo ująć, na "linii skarpetek". Isotrex mnie mocno wysuszy (ogólnie mam b. suchą skórę), zastanawiam się czy coś innego by podziałało?...

...

Pomyślę o tym jutro
Obecna, zbójecka pora nie zachęca do myślenia.
Też mam ciemne włosy, ale od smrodu depilatora i tego dźwięku od razu boli mnie głowa, wosk też mi nie pasuje - męczę się z maszynką. Isotrex można by nakładać na te dwie godziny, zmywać i nakładać coś mocno nawilżającego - i nie na codzień, tylko co drugi, trzeci dzień Z mniej wysuszających to albo retinoidy na podłożu nie alkoholowym (np. Zorac - ale to wyjdzie strasznie drogo) lub bardziej wydajna opcja to balsam Avene z retinaldehydem - ale nie wiem jak podziała.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
co to jest isotrex?
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...oin,t1320.html
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.