Opinie zespół weselny Allabama - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-16, 18:17   #1
mimek24
Przyczajenie
 
Avatar mimek24
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15

Opinie zespół weselny Allabama


Czy ktoś miał styczność na weselu z zespołem Allabama ? Jako gość/para młoda? Możecie podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami? Tylko szczere opinie


Allabama: https://www.youtube.com/watch?v=OWOKxUydrT4
mimek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 12:25   #2
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Opinie zespół weselny Allabama

Cytat:
Napisane przez mimek24 Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał styczność na weselu z zespołem Allabama ? Jako gość/para młoda? Możecie podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami? Tylko szczere opinie


Allabama: https://www.youtube.com/watch?v=OWOKxUydrT4
Na filmiku są ok., szału nie ma. Jednak ciekawe jaka cena.
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 12:01   #3
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Opinie zespół weselny Allabama

Ja tak z doskoku sama orientowałam się, bo chciałam na nasze wesele, ale opinie różne ( wiadomo, każdemu się nie dogodzi ) ale z tego co pamiętam to ceną mnie zabili, ale wiadomo, każdy inną sumę chce przeznaczyć
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 19:18   #4
Nemezis1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Opinie zespół weselny Allabama

Zdecydowaliśmy się na zespół Allabama głównie ze względu na wokalistkę o silnym i pięknym głosie - panią Julię Olędzką i bardzo się zawiedliśmy, ponieważ dopiero w dzień wesela, kiedy przybyliśmy na salę weselną zobaczyliśmy zamiast niej inną wokalistkę, nie wiemy jaki był tego powód, Manager zespołu nas nie uprzedził. Ponieważ nie chcieliśmy sobie psuć tego ważnego dla nas dnia nie poszliśmy do zespołu z pretensją. Artystka która śpiewała zamiast pani Juli Oledzkiej miała ładny głos, ale to nie był ten sam poziom. Jednak kiedy podczas pierwszego bloku tanecznego nie została zagrana żadna piosenka przez nas wybrana (kilka dni poświęciliśmy aby wybrać jak najlepszy repertuar na nasze wesele z przesłanej listy piosenek) nie wytrzymaliśmy i poszliśmy do zespołu z pretensjami, że grają nie te piosenki które wybraliśmy. Potem było lepiej, bo częściej pojawiały się wybrane przez nas piosenki, ale i tak zespół grał wybrane przez siebie kawałki, przy których ja oraz większość gości dobrze się nie bawiła. Szkoda, że Pan który grał na saksofonie nie wysunął się do przodu, prawie nikt z gości nie zwrócił uwagi, że w zespole jest saksofonista....wielka szkoda, ponieważ szukając zespołu muzycznego braliśmy pod uwagę wyłącznie zespołu z saksofonistą. Jestem bardzo tolerancyjną osobą i potrafię przymknąć oko na niewielkie uchybienia, ale w tym przypadku nasze główne oczekiwania co do tego zespołu nie zostały spełnione i czułam potrzebę wyrażenia tego, aby ostrzec inne osoby, a może sam zespół wyciągnie z tego wnioski i zmieni swoje postępowanie.

Edytowane przez Nemezis1990
Czas edycji: 2018-06-06 o 19:20
Nemezis1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 15:09   #5
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Opinie zespół weselny Allabama

Podobno bardzo fajny zespół na wesele! I zgadzam się z przedmówczynią! Wokalistka ma piękny głos!
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-08 16:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.