Studniówkowiczki 2010 :) cz III - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 21:53   #3391
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez pragnienie Pokaż wiadomość
Ale jedna z ważniejszych tak, wcześniej już pisałam, że był zakaz wchodzenia rodziców, którzy nie są do pilnowania, nawet na próbę poloneza nie mogli wejść! Jedna z kelnerek była koleżanką mojej mamy i przemyciła ją do środka, ale jakaś wredna s...a, znaczy matka zauważyła ją, wezwała szefową wszystkich tych kelnerek i tamta zrobiła awanturę tej koleżance mojej mamy, no i się biedna wystraszyła, że ją wyrzucą z pracy, więc moja mama powiedziała,że wyjdzie. A przed wejściem do budynku stało 2 ochroniarzy + grupa tych rodziców co chcieli wejść i się zaczęła awantura, wyzywali tych organizatorów od wieśniaków i takie tam generalnie tej garstce, co chciała wejść, nieźle popsuli nerwy.
A swoją drogą poloneza pomyliłam w pewnym momencie, do tego byłam w 1 parze...
co za idiotka
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:54   #3392
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

dobra dziewczynki, ide spac
robimy sobie z tżtem jutro wagary sam na sam w domku wiec rozumiecie, musze miec sile i sie wyspac :P

dobranocki
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 21:55   #3393
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
jestem laski po studniowce


bylo super!! studniowka wymarzona, lepsza byc nie mogla wytanczylam sie... nogi mnie teraz jeszcze bola

lol....

zaczne od poczatku... . na glowie wreszcie mialam fale podobalo mi sie bardzo, naturalnie bylo makijaz tez super... dokleila mi te rzesy, mialam smokey tylko kolo 4 mi sie odkleily ale co tam wychowawczyni dalismy wielki kosz z 35 roz (tyle nas jest w klasie), byla zachwycona i zaskoczona, wszystkim sie chwalila jaka ma klase bo to bylo nieoficjalnie tylko od klasy i nikt o tym nie wiedzial dostalysmy z mama piekne kwiaty od tż co do poloneza to bylo ok.... lecialy caly czas na nas banki mydlane bo byla taka maszyna tylko na koncu jak wychodzilismy z tunelu a wlasciwie z dwoch tunelow to dwie pary ktore wyszly mialy sie uklonic razem, czworka a ten chlopak ktory byl kolo mnie nie podal mi reki wyciagam ta reke a on nic, nauczyciele w 1 rzedzie sie smiali, z tego wszytskiego to chyba nawet uklon mi nie wyszedl ale co tam jedzenie bylo pyszne, 3 dania gorace i wogole duzo na stolach bylo wedlin, salatek itp., wodka byla prawie na legalu wychopwawczyni jak dostala ten kosz i zaspiewalismy jej 100 lat to powiedziala ze teraz mamy pretekst do tego zeby pic i ze sie z nami napije podobno byla pic z chlopakami ogolnie to flaszki pod stolem byly ale kieliszki staly na stol;ach, kazdy sobie przynosil a tż zapomnial wiec myknal do klasy dla nauczycieli i zakosil stamtad kieliszek bo oni mieli poustawiane malo pilam narobilismy sobie duzo zdjec u fotografa kamera byla d0 4 wiec bardzo dlugo jak na takie imprezy zespol byl super, pieknie grali i nawet przerw dlugich nie bylo... grali tez u tż na studniowce 2 lata temu ale wtedy robili bardzo dlugie przerwy a teraz bylo tylko na jedzonko i znowu tance starsznie sie wybawilam nie bylo zadnej wtopy... nikt sie nie opil.... tzn u mnie w klasie wytanczylismy sie tez z profesorka nasza podwiazka sie trzymala na polonezie, mialam ja przy samych majtkach w tych nowych szpilkach wytrzymalam cala impreze tylko jak szlam do klasy to boso bo nie moglam juz ale przy tanczeniu mnie nie bolaly nogi wstawie wam fotorelacje na albumik zaraz tylko koncowka imprezy byla niefortunna... jak juz wychodzilismy to sie okazalo ze tż ukradli portfel... ze wszytskimi dokumentami, karta i kasa ktorej mial bardzo duzo niestety bylismy na policji ale nic... potem jeszcze tż raz pojechal do szkoly i znalazl go... z dokumentami ale bez karty i pieniedzy.... byc moze monitoring przed szkola zlapie ten moment... jutro maja sprawdzac....

a wyszlismy o 6 z imprezy zespol gral wlasnie do 6
Ciesze sie ze sie super wybawiłas!! w koncu to ma byc niezapomniany wieczor i trzymam kciuki zeby tż odzyskał wszystko jakie chamstwo zeby w taki wieczor myslec o tym zeby cos ukrasc;/
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:00   #3394
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

u nas bylo tak ze na poloneza mogl wejsc kto chcial.... z rodzicow oczywiscie...




ja to wam powiem ze do poludnia w sobote ryczalam... mialam takiego dola ze nic mi sie nie chcialo... wogole w piatek wrocilam wykonczona ze szkoly i wogole nie czulam tej studniwoki... w sobote nie moglam rano spac, bolala mnie glowa, bylam niewyspana, zmeczona, nogi mnie bolaly... masakra.... no i tak sobie poplakalam i mi przeszlo

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
dobra dziewczynki, ide spac
robimy sobie z tżtem jutro wagary sam na sam w domku wiec rozumiecie, musze miec sile i sie wyspac :P

dobranocki


musisz miec sile zeby twarde problemy rozwiazywac

Cytat:
Napisane przez żanetka91 Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze sie super wybawiłas!! w koncu to ma byc niezapomniany wieczor i trzymam kciuki zeby tż odzyskał wszystko jakie chamstwo zeby w taki wieczor myslec o tym zeby cos ukrasc;/

wiesz.. to byl ktos kto sie na tym znal... przeciez najpierw sie kase zabiera a nie karte.. po co ci karta... jak pinu nie masz... nawet nie wiadomo co z nia robic... a ten ktos sie znal na tym i wiedzial ze mu sie ona tez przydac moze...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:04   #3395
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez przereklamowana Pokaż wiadomość
A więc opowiem:
przed studniówką tż miałam mega stresa,bo w końcu pierwszy raz idę na taką zabawę. Wypiłam trochę wina na rozluźnienie przed imprezą. Sam wstęp nie za szczególnie mi się podobał. dziewczyny nie były jakoś za specjalnie wystrojone,zwykłe sukienki,bez przepychu i rywalizacji. Wiadomo,że zdarzały się takie,które miały sukienkę niedopasowaną do swojej figury, fatalne buty,albo co gorsza nie umiały w nich chodzić. więc co dopiero mówić o tańczeniu?
Tańce z tż były ok. Cały czas filmował nas fotograf, a potem się okazało,że nie jesteśmy z tej klasy co do niego podlega. odczepił się od nas,ale przyszedł drugi. Po całej sali z tż tańcowaliśmy. Śmiałam się,ze niedługo na scenę wejdziemy Śpiewał mi i w ogóle tak fajnie mi się z nim balowało,że aż odcisków dostałam.Tak po 2 atmosfera się popsuła, część już poszła,więc i my się zebraliśmy.
Ogólnie cała studniówkę wspominam fajnie. Mam nadzieję,że za 2 tygodnie moja studniówka będzie lepsza i wytrwamy do końca
Ooo przypomniałaś mi - pośmialiśmy się troszkę z TŻtem (między nami tylko oczywiście ), bo świetnie wyglądała dziewczyna z pierwszej pary z którejś klasy w kilkunastocentymetrowych platformach, która całego poloneza przetańczyła na ugiętych kolanach, bo nie potrafiła się w tym w ogóle poruszać Ogólnie powiem wam, że było kilka dziewczyn, które wyglądały prześlicznie, jak to z TŻtem stwierdziliśmy było na czym oko zawiesić A że ja nałogowo wręcz gapię się na piękne kobiety i wzroku oderwać nie potrafię to pod tym kątem studniówka się bardzo udała

Mell kochana współczuję sytuacji z portfelem, bo rzeczywiście nieciekawa, mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:06   #3396
pragnienie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 933
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Pragnienie, aż mi się smutno zrobiło. Nie pisz tak.
Nie było w tym wieczorze naprawdę nic co przyprawiłoby Cię o uśmiech?
Hm... kamerzysta nas sobie upodobał i często chyba będę na filmie No i miałam ładny makijaż i fryzurkę
Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
o kurcze, i bylo widac? jak z tego wybrnelas?
Przykro mi ze impreza nie do konca sie udala
Każdy mówił co innego. Jedna koleżanka widziała, druga nie. Zresztą do końca nie jestem pewna, czy to ja zawiniłam, bo koleżanka która stała obok (z drugiej pary, ustawienie było takie, że stałyśmy obok siebie) nie liczyła taktów i ja zrobiłam to na słuch a ona nie wiem o czym myślała. Większość z tyłu zrobiła tak jak ona, a ja sama wtedy kiedy uważałam, że już. Mam nadzieję, że nie będzie tego na kamerze... No i na pewno nauczyciele widzieli+goście zaproszeni. Trudno...

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
No zachowanie tej matki było chamskie, naprawdę. Bo czy twoja mama przeszkadzała tam komuś?? chyba nie ale widocznie ta mamusia chciała pokazać kto rządzi na studniówce.
Powiedziano, że rodzice zajmą za dużo miejsca, że sala nie spełnia wymagań jakchiś tam bezpieczeństwa (jakoś w poprzednich latach nie było takich problemów...) i że zniszczą dekoracje!

Dzisiaj po poprawinach podobno trzeba będzie ściągać te dekoracje, zapakować i jechać z nimi do Łodzi i tam je znowu rozpakować, bo są podobno wypożyczone z Filmówki. Ciekawe jaki głupi tam pojechał

Na początku byłam wkurzona na TŻ, bo siedziałam przy stole jego klasy i trochę mnie olewał. Popłakałam, zrobiłam awanturę, poszłam odreagować z koleżankami z mojej klasy i było już do końca ok. Z kolei dzisiaj moje dwie najlepsze przyjaciółki się na mnie obraziły, bo spędzałam z nimi za mało czasu. Szkoda, że nie zauważyły, że chciałam się wytańczyć a one były same, bez partnerów i siedziały ciągle przy stole albo przy szatni. W dodatku dzisiaj jakaś laska miała taką samą sukienkę jak ja, tylko inny kolor
Na szczęście na 100 nikt nie miał mojej Kobaltowych ogolnie było ze 3, na kole żadnej, większość krótkich, czarnych. Niektóre przegięły z długością, bo ledwo im tyłki zasłaniały... Co do fryzur prawie same loczki.
Z jednej strony szkoda mi, że już po, z drugiej - cieszę się, że mam już spokój i mam zamiar skupic się na nauce.
__________________


Edytowane przez pragnienie
Czas edycji: 2010-01-17 o 22:09
pragnienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:10   #3397
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Pragnienie ale krzywa akcja z tymi rodzicami, żenujące to strasznie nie dziwię się, że się kłócili, bo zostali potraktowani jak jakieś bydło, które się nie potrafi zachować (tekst ze zniszczeniem dekoracji był poniżej wszelkiego poziomu )
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 22:11   #3398
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
wiesz.. to byl ktos kto sie na tym znal... przeciez najpierw sie kase zabiera a nie karte.. po co ci karta... jak pinu nie masz... nawet nie wiadomo co z nia robic... a ten ktos sie znal na tym i wiedzial ze mu sie ona tez przydac moze...


EwelinQsiu bedziemy tesknić szybk odo nas wracaj
Właśnie tż ode mnie poszedł wypilismy po 3 piwka
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:14   #3399
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez pragnienie Pokaż wiadomość
Na początku byłam wkurzona na TŻ, bo siedziałam przy stole jego klasy i trochę mnie olewał. Popłakałam, zrobiłam awanturę, poszłam odreagować z koleżankami z mojej klasy i było już do końca ok. Z kolei dzisiaj moje dwie najlepsze przyjaciółki się na mnie obraziły, bo spędzałam z nimi za mało czasu. Szkoda, że nie zauważyły, że chciałam się wytańczyć a one były same, bez partnerów i siedziały ciągle przy stole albo przy szatni. W dodatku dzisiaj jakaś laska miała taką samą sukienkę jak ja, tylko inny kolor
Na szczęście na 100 nikt nie miał mojej
Kobaltowych ogolnie było ze 3, na kole żadnej, większość krótkich, czarnych. Niektóre przegięły z długością, bo ledwo im tyłki zasłaniały... Co do fryzur prawie same loczki.
Z jednej strony szkoda mi, że już po, z drugiej - cieszę się, że mam już spokój i mam zamiar skupic się na nauce.
Kurcze przyjaciółki trochę dziwne podejście, w końcu one były we dwie więc żadna sama nie siedziała, a Ty poszłaś z TŻ więc chyba logiczne, że będziesz spędzać czas z nim...

A mi się z sukienką wyjątkowo udało, że zwróciłam tą, którą kupiłam najpierw, bo okazało się, że dziewczyna kumpla była w takiej samej
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:16   #3400
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

pragnienie nie smuc się napewno było wiele momentów, które wspaniale zapamiętasz na całe życie a przyjaciółkom pewnie przejdzie, nie mogą przecież wymagać żebyś cała studniówkę przesiedziała przy stole tylko dlatego, że przyszły bez partnerów, na pewno wiele świetnych chwil z tżetem przeżyłaś i one będą najcenniejszą pamiątką

swoją drogą wyobrażam sobie te rządzące się matki, też coś, przynajmniej na poloneza to powinni wpuścić wszystkich zainteresowanych rodziców. Tez bym się nieźle wkurzyła ...
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:18   #3401
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

ja też juz spadam .. jutro szkoła.Dobranoc;*
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 22:19   #3402
przereklamowana
Zadomowienie
 
Avatar przereklamowana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzieś na końcu swiata.
Wiadomości: 1 016
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
o to szybko wróciliście;D
szybko,szybko...

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Następna miła relacjia Fajnie, że sie dobrze bawiłaś Aż Wam zazdroszcze TŻ jak narazie każdy się na medal spisał
i oby więcej takich było

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
czemu tak wczesnie sie skonczylo??????? u mnie sie skonczylo o 6 bo do tej muzyka grala a w domu bylam przed 8 o ten portfel..
nie wiem do której trwała studniowka.ale atmosfera sie pogorszyla, chłopcy byli juz pod wplywem % i zaczynali sie rzucac. Dlatego tż zabral mnie w bezpieczne miejscezreszta pytalam sie go z piec razy przed wyjsciem czy na pewno jest tego pewien.
__________________
''Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.''
przereklamowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 22:20   #3403
pragnienie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 933
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Dzięki dziewczyny jasne, było parę miłych momentów, ale inaczej sobie to wszystko wyobrażałam.
Ta sytuacja z rodzicami najbardziej mnie ubodła i z tego powodu jest mi najbardziej przykro. Tak to jest, gdy bogaci rodzice wyżej sr...ą niż dupy mają ( takie 'przyslowie' ) Generalnie w długiej już historii mojej szkoły to chyba jedna z gorszych studniówek.

Idę już spać, nogi bolą.
__________________

pragnienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 23:22   #3404
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Ale żeście się rozpisały... Ledwo nadążam

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Mam nadzieję... w czwartek mam ją od tej krawcowej odebrać. Może będzie dobrze... Bo jak nie, to nie wiem co zrobię
mi kiedyś tez popruł się zamek w sukience, po naprawie u krawcowej szew był o wiele mocniejszy i nawet przy różnorakich wygibasach nic sie nie popruło
W sumie to masz szczęście, bo co bys zrobiła na studniówce jakby poszedł szew..

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Robiła któraś z Was ciasto w mikrofali? Bo chce mi się czegoś słodkiego, a nie chcę mi się iść do sklepu przez te zaspy
Ja ostatnio w pracy doszłam do wniosku, że zrobie sobie tosta w mikrofali. Kromka chleba to aż mi sie podpaliła i buchło ogniem wszystko, pół lokalu się zleciało co się dzieje

Olean bardzo fajne buciki

Ja na studniówke planuję ubrać tą sukienkę, kupiłam ją już z pół roku temu raz mi się podoba, raz nie. Mam nadzieję, że dzień studniówki nie wypadnie ten kryzysowy
Trochę przestała mi się podobać, bo doszłam do wniosku, że teraz chyba strasznie oklepane są takie modele
Dużo było sukienek tego typu na Waszych studniówkach?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1262865732
I po drugie sprawa ubioru TŻeta...
O jasroróżowym krawacie lub koszuli nie ma mowy..(szkoda)
On chce iść w szarym garniturze czarnej koszuli i szarym krawacie...średnio mi się to widzi
Bardzo sie cieszę, że Wasze studniówki okazały się super. Jeszcze wszystko przede mną i jakoś się boję
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 06:05   #3405
malinoweciastko
Zadomowienie
 
Avatar malinoweciastko
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 789
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

melleczka spóźnione zazdroszczę!!!!!!!

a co do tego portfela, jak jest monitoring to na bank go lub ją złapią jak można komuś tak popsuć imprezę;/ Mnie właśnie tż przestrzegał, na jego studniówce też kradli portfele i aparaty, my bierzemy wyliczona kasę na taksówkę i tyle;/ a aparat tż będzie trzymał w kieszeni bo bałabym się go zostawić w torebce przy stole jednak, to straszne, że nad takimi rzeczami trzeba myśleć
malinoweciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 07:42   #3406
anusiagd
Raczkowanie
 
Avatar anusiagd
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 239
GG do anusiagd
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

No to nie było mnie tu tydzień ponieważ internetu brak a ile stron do przeczytania!

Ja już po. Było fantastycznie Dj był dobry, hotel był dobry, polonezy wyszły mimo ciasnoty przez stojących rodziców.
A sobie podobałam się tak, że nie mogłam się przestać nad sobą zachwycać, a zawsze byłam skromna xDD Jeeej, TŻ też wyglądał pięknie, no po prostu pięknie. Włosy też mi się podobały moje ;D Wszyscy w ogole byli tacy piekni.. I z TŻtem było wszystko dobrze o dziwo.. Nawet dal sie przekonac do sporej ilosci tanczenia, tez o dziwo ;D Tylko nogi dziś bolą ;D ale jestem ogolnie zachwycona, bo przezylam mile rozczarowanie..

Kurde, mysmy mieli farta, moj aparat lezal bez niczego na stole i torebka z telefonem a tanczylismy na innej sali...

W ogole mielismy wczesniej afere w szkole z zaproszeniami z blędem, wiec dobrze ze jednak sie udalo bo ostatnie dni byly napiete ;D

Chcialabym wam pokazac foteczki ale to zgram wieczorem bo na razie mam tylko na fejsbuku i nk..
__________________
Mój kanał na youtube: karmelowaherbata

"Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie"
anusiagd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 08:28   #3407
julajta
Rozeznanie
 
Avatar julajta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 625
GG do julajta
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez pinkpanther69 Pokaż wiadomość

Ja na studniówke planuję ubrać tą sukienkę, kupiłam ją już z pół roku temu raz mi się podoba, raz nie. Mam nadzieję, że dzień studniówki nie wypadnie ten kryzysowy
Trochę przestała mi się podobać, bo doszłam do wniosku, że teraz chyba strasznie oklepane są takie modele
Dużo było sukienek tego typu na Waszych studniówkach?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1262865732
I po drugie sprawa ubioru TŻeta...
O jasroróżowym krawacie lub koszuli nie ma mowy..(szkoda)
On chce iść w szarym garniturze czarnej koszuli i szarym krawacie...średnio mi się to widzi
Bardzo sie cieszę, że Wasze studniówki okazały się super. Jeszcze wszystko przede mną i jakoś się boję
Sukienka bardzo ładna, tzn ja ogólnie nie lubię takiego fasonu, ale Ty wyglądasz w niej ślicznie! Jeszcze ten kolor taki opalizujący to już w ogóle będziesz błyszczeć
A co do garnituru Twojego TŻta, to ten szary jest połyskujący, matowy czy jaki? Bo gdyby też był z takiego lśniącego się materiały to myślę, że nie wyglądałoby to najgorzej. Tylko nie jestem pewna czy ten krawat szary Są takie krawaty szare, błyszczące w takie malutkie różowe akcenty, może na taki się skusi?

Cytat:
Napisane przez anusiagd Pokaż wiadomość
No to nie było mnie tu tydzień ponieważ internetu brak a ile stron do przeczytania!

Ja już po. Było fantastycznie Dj był dobry, hotel był dobry, polonezy wyszły mimo ciasnoty przez stojących rodziców.
A sobie podobałam się tak, że nie mogłam się przestać nad sobą zachwycać, a zawsze byłam skromna xDD Jeeej, TŻ też wyglądał pięknie, no po prostu pięknie. Włosy też mi się podobały moje ;D Wszyscy w ogole byli tacy piekni.. I z TŻtem było wszystko dobrze o dziwo.. Nawet dal sie przekonac do sporej ilosci tanczenia, tez o dziwo ;D Tylko nogi dziś bolą ;D ale jestem ogolnie zachwycona, bo przezylam mile rozczarowanie..

Kurde, mysmy mieli farta, moj aparat lezal bez niczego na stole i torebka z telefonem a tanczylismy na innej sali...

W ogole mielismy wczesniej afere w szkole z zaproszeniami z blędem, wiec dobrze ze jednak sie udalo bo ostatnie dni byly napiete ;D

Chcialabym wam pokazac foteczki ale to zgram wieczorem bo na razie mam tylko na fejsbuku i nk..
No to świetnie, że się kochana wybawiłaś! No i że TŻet nie zawiódł, a nawet wyrabiał ponad normę

Jeśli chodzi o aparat czy torebkę to ja też tych rzeczy za specjalnie nie będę pilnowała.. Szkoła ma ponad 70lat i nie słyszałam, żeby coś komuś ukradli A salę to jedzenia mamy na przeciwko auli, w której jemy. Ale zazwyczaj jak będę szła tańczyć, to jak ktoś będzie siedział przy stole to poproszę, by rzucił okiem
julajta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 09:28   #3408
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

u nas też nie było takiego problemu aparat mogłam zostawić na stole i pojść tańczyć, telefon w torebce na krześle.

FERIE FERIE FEEEERIEEEE!

która jeszcze od dziś odpoczywa od szkoły?
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 09:42   #3409
przereklamowana
Zadomowienie
 
Avatar przereklamowana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzieś na końcu swiata.
Wiadomości: 1 016
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Ooo przypomniałaś mi - pośmialiśmy się troszkę z TŻtem (między nami tylko oczywiście ), bo świetnie wyglądała dziewczyna z pierwszej pary z którejś klasy w kilkunastocentymetrowych platformach, która całego poloneza przetańczyła na ugiętych kolanach, bo nie potrafiła się w tym w ogóle poruszać Ogólnie powiem wam, że było kilka dziewczyn, które wyglądały prześlicznie, jak to z TŻtem stwierdziliśmy było na czym oko zawiesić A że ja nałogowo wręcz gapię się na piękne kobiety i wzroku oderwać nie potrafię to pod tym kątem studniówka się bardzo udała
Też sobie lubię popatrzeć czasem na kobiety.Az się zaczynam bać,że jestem nie tego

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
u nas też nie było takiego problemu aparat mogłam zostawić na stole i pojść tańczyć, telefon w torebce na krześle.

FERIE FERIE FEEEERIEEEE!

która jeszcze od dziś odpoczywa od szkoły?
Też takiego problemu u nas nie było. Ale telefonu nie brałam.
Ferie mam za 2 tygodnie
__________________
''Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.''
przereklamowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 10:04   #3410
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez przereklamowana Pokaż wiadomość
Też takiego problemu u nas nie było. Ale telefonu nie brałam.
Ferie mam za 2 tygodnie
A ja nie mam w ogóle i teraz patrzę z zazdrością na TŻ który ma od dzisiaj Ale za to mam wolny ostatni tydzień lutego
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:15   #3411
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
u nas też nie było takiego problemu aparat mogłam zostawić na stole i pojść tańczyć, telefon w torebce na krześle.

FERIE FERIE FEEEERIEEEE!

która jeszcze od dziś odpoczywa od szkoły?
ja pospamujemy trochę ;p

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
dziewczyny kolejny raz sie na szafie dowiedzialam ze moje buty nie pasuja do sukienki
no co jak co, ale wydawalo mi sie ze buty pasuja idealnie...
Co sadzicie? :|
Niepotrzebnie ten wieszak dawalam bo sie tylko denerwuje niepotrzebnie :|
tak samo jak ja tylko się przez to nabawiłam kompleksów i niepotrzebnych stresów przed studniówka ;p a sukienka się wszystkim podobała, a ja się w niej czułam super

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
o kurcze szkoda....

u nas tez byly takie male incydenty z rodzicami, tzn ci ktorzy przyszli tylko na czesc oficjalna i nie placili za siebie wepchali sie do sali tam gdzie jedli ci rodzice ktorzy normalnie placili i braklo miejsc.. ale na szczescie zalatwili to tak zebysmy o niczym nie wiedzieli

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

zapomnialabym... dziekuje tym wszytskim ktorzy zyczyli mi udanej zabawy spelnilo sie





____________________

a co do makijazu to razem z fryzura zaplacilam rowne 100zl
ja też dziękuje bo spełniło się w 100 %
a za swoją fryzurę zapłaciłam 25 zł! sama byłam w szoku ;p a za makijaż 50, ale warto było
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:21   #3412
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

malinoweciastko, wiesz monitoring, monitoringiem.. ale jak u mnie w szkole okazało się, że ukradli telefon to wyszło na jaw, ze monitoring, owszem jest, ale są tylko 4 działające kamery, reszta to atrapy i w dodatku nie nagrywa się tego na nic.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

też mam ferie, moim zdaniem za szybko
na studniwóce TŻ byla jedna dziewczyna w takiej samej sukience jak moja

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

na mojej studniówce całą noc będzie moja mama i nie wiem co o tym myśleć
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:42   #3413
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

ale wam zazdroszcze ferii Ja musze jeszcze miesiac czekac

Przymierzylam dzis swoja sukienke i okazalo sie ze jest za szeroka Ja juz naprawde nie mam pomyslow jak przytyc...
Jak zaradzic problemowi wystajacego zapiecia od stanika przy obsuwajacej sie odrobine sukience? Przyszyc go do kiecki?
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:52   #3414
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez malinoweciastko Pokaż wiadomość
melleczka spóźnione zazdroszczę!!!!!!!

a co do tego portfela, jak jest monitoring to na bank go lub ją złapią jak można komuś tak popsuć imprezę;/ Mnie właśnie tż przestrzegał, na jego studniówce też kradli portfele i aparaty, my bierzemy wyliczona kasę na taksówkę i tyle;/ a aparat tż będzie trzymał w kieszeni bo bałabym się go zostawić w torebce przy stole jednak, to straszne, że nad takimi rzeczami trzeba myśleć
ale wlasnie nie wiadomo czy kamera miala taki zasieg... bo mozliwe ze tego obszaru nie obejmuje... tż zapomnial pewnie tej kasy wyjac...

Cytat:
Napisane przez anusiagd Pokaż wiadomość
No to nie było mnie tu tydzień ponieważ internetu brak a ile stron do przeczytania!

Ja już po. Było fantastycznie Dj był dobry, hotel był dobry, polonezy wyszły mimo ciasnoty przez stojących rodziców.
A sobie podobałam się tak, że nie mogłam się przestać nad sobą zachwycać, a zawsze byłam skromna xDD Jeeej, TŻ też wyglądał pięknie, no po prostu pięknie. Włosy też mi się podobały moje ;D Wszyscy w ogole byli tacy piekni.. I z TŻtem było wszystko dobrze o dziwo.. Nawet dal sie przekonac do sporej ilosci tanczenia, tez o dziwo ;D Tylko nogi dziś bolą ;D ale jestem ogolnie zachwycona, bo przezylam mile rozczarowanie..

Kurde, mysmy mieli farta, moj aparat lezal bez niczego na stole i torebka z telefonem a tanczylismy na innej sali...

W ogole mielismy wczesniej afere w szkole z zaproszeniami z blędem, wiec dobrze ze jednak sie udalo bo ostatnie dni byly napiete ;D

Chcialabym wam pokazac foteczki ale to zgram wieczorem bo na razie mam tylko na fejsbuku i nk..
problem w tym ze my nie wiemy dokladnie gdzie ten portfel byl. czy w mojej torebce czy w szatni w kurtce. a w torebce mialam tez swoj portfel, telefon tż i chwilami aparat wiec tez bylo w tym sporo cennych rzeczy. mozliwe ze jak zostal w szatni to ktos po prostu przeszukiwal wszytskie kurtki...

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
malinoweciastko, wiesz monitoring, monitoringiem.. ale jak u mnie w szkole okazało się, że ukradli telefon to wyszło na jaw, ze monitoring, owszem jest, ale są tylko 4 działające kamery, reszta to atrapy i w dodatku nie nagrywa się tego na nic.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

też mam ferie, moim zdaniem za szybko
na studniwóce TŻ byla jedna dziewczyna w takiej samej sukience jak moja

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

na mojej studniówce całą noc będzie moja mama i nie wiem co o tym myśleć
moja tez byla calutka noc i bylo ok nawet sie ciesze ze byla

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszcze ferii Ja musze jeszcze miesiac czekac

Przymierzylam dzis swoja sukienke i okazalo sie ze jest za szeroka Ja juz naprawde nie mam pomyslow jak przytyc...
Jak zaradzic problemowi wystajacego zapiecia od stanika przy obsuwajacej sie odrobine sukience? Przyszyc go do kiecki?

ja tez mam ferie

najlepiej przyszyc....
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:54   #3415
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

współczuje mell, mam nadzieje że to się wyjaśni jakoś
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:26   #3416
przereklamowana
Zadomowienie
 
Avatar przereklamowana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzieś na końcu swiata.
Wiadomości: 1 016
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Dziewczyny mam dylemat:
Mój Tż ma za niecały miesiąc 20-ste urodziny. Okrągła data,więc chciałabym dać mu coś specjalnego.
Odzież odpada. Może macie jakieś pomysły? Może już dawałyście prezenty na taką okazję?
Proszę pomóżcie,bo nie mam kompletnie pomysłu
__________________
''Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.''
przereklamowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:30   #3417
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

zrób mu kalendarz
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:38   #3418
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez przereklamowana Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dylemat:
Mój Tż ma za niecały miesiąc 20-ste urodziny. Okrągła data,więc chciałabym dać mu coś specjalnego.
Odzież odpada. Może macie jakieś pomysły? Może już dawałyście prezenty na taką okazję?
Proszę pomóżcie,bo nie mam kompletnie pomysłu
mam dokladnie ten sam dylemat, tyle ze tz konczy 22 lata ;p
przez 3 lata razem juz chyba wyczerpalam wszystkie pomysly na prezent w przystepnej cenie i jednoczesnie uzyteczny. Kupowalam zegarek, czarpke, kubek, krawat, roznorakie ciuchy ;p A teraz juz nie mam pomyslu :|
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:50   #3419
Bronko1905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 11
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Hej dziewczyny ;D mam pewien problem. Błagam... pomocy ! Nie mam w czym iść na studniówkę, którą mam 5 lutego. Możecie mi powiedziec czy w jednej z nich mogłabym się pokazać ?
Bronko1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:51   #3420
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

hehe ja też mam podobny problem bo M. ma 22 urodziny 31 stycznia ;p
ja stawiam na takie osobiste prezenty, ja kiedyś kupiłam mu takiego strażaka z lego (to jego pasja, sam jest strażakiem), wielki kubek (bo mówił, że lubi z takiego pić, a mu się stłukł) i jego ulubione słodycze, dodając że i bez nich jest już słodki ;p do tego romantyczna kolacja, słodki deser i był zadowolony ;p
tylko, że wtedy byliśmy razem więc było inaczej trochę ;p

ale teraz też myślę co by mu podarować wyjątkowego... na święta upiekłam mu piernika w kształcie strażaka, a na inną okazję przygotowałam tzn "książeczkę życzeń". I to może też być inspiracją dla Was. Drukujecie taką książeczke. a w środku piszecie różne życzenia, które On mógłby wykorzystać kiedy chce. I najlepiej, żeby to nie było nic materialnego, tylko takie coś co on lubi i co wiecie co sprawi mu przyjemność ;p np romantyczna kolacja we dwoje, masaż, przygotowanie kąpieli, 100 buziaków i takie tam ;p to już zależy od Was ;p
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.