Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 14:01   #3031
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Byłam u fryzjera

Obcięła mnie dokładnie tak jak chciałam Ta fryzjerka to po prostu rewelacja, kocham ją - nigdy mnie nie zawiodła

Kolor troche miejscami jest rudawy, nie wiem czemu bo ja patrze na włosy i tego nie zauważam

Jest pięknie, ale jak krótko !! Teraz to zanim włosy mi urosną to kolor naturalnie będę miała siwy
no bardzo ładna fryzurka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 14:16   #3032
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitkulka, Ty masz boski kolor to już nie kombinuj narazie poza tym na wątku zbiorczym 'po farbowaniu' dziewczyna wstawiła foto i z tego co pamiętam z bardzo jasnych włosów miała duuużo ciemniejsze niż pokazują na pudle castinga pewnie się szybko wymył bo raz, że to szampon a dwa, że z rozjaśnianych ;P
Dziękuję
Kombinować nie zamierzam, jestem naprawdę zadowolona z mojego koloru, ale dobrze, że piszesz o tym, iż kolor wychodzi ciemniejszy tak tylko sobie gdybam, sama widzisz, że jak się naczytasz o farbach to korci hehe


Maggie_90 spokojna głowa moje włosy odpoczywają. I tak już są w dobrym stanie nie zamierzam zmieniać farby

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_
Tak Dziewczyny jestem zadowolona, a chyba to jest najważniejsze, aby się dobrze czuc W końcu wyglądam jak człowiek a nie jak głąb z jajem rozbitym na głowie W świetle dziennym jest jeszcze lepiej niż wczoraj przy lampie jest chłodno, ale mi taki kolor pasuje Jeszcze gdzieniegdzie przebijają się ciemniejsze paski z balejażu, ale tego farbka jasna nie zakryje..no cóż, trzeba czekac aż odrosną Teraz tylko odżywianie i regeneracja!
Dosyłam dalszy ciąg zdjęc - te już wyraźniejsze i bardziej oddające rzeczywistośc.


DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE SIĘ TYCH PAŃ TUTAJ BO ONE NAPRAWDĘ WIEDZĄ CO PISZĄ!
Bardzo ładny kolor myślę, że nawet nieco zbliżony do tego, który mam ja
ale rzeczywiście widać, że włoski mocno przesuszone dbaj o nie teraz koniecznie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka
Byłam u fryzjera

Obcięła mnie dokładnie tak jak chciałam Ta fryzjerka to po prostu rewelacja, kocham ją - nigdy mnie nie zawiodła

Kolor troche miejscami jest rudawy, nie wiem czemu bo ja patrze na włosy i tego nie zauważam

Jest pięknie, ale jak krótko !! Teraz to zanim włosy mi urosną to kolor naturalnie będę miała siwy
Bardzo ładny i KOLOR i cięcie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:04   #3033
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam ;****
mam włosy ciemny blond z pasemkami platynowymi. Moje włosy od słońca mają taki rudawy odcień i chciałabym pofarbować całe włosy na jakiś chłodny blond.. ale tak żeby te pasemka platynowe nadal były jaśniejsze tylko te ciemny blond zjaśniały i nabrały chłodnego koloru, np. jak ma ta Castnig 910 lodowy blond. jak myslicie czy ta farba zrobi mi ladny kolor ? czy może lepiej użyć jakiejś innej??
xangelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:28   #3034
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale pięknie!!! Naprawde ślicznie,spisała się na medal.A czy farbkę tez nakładała??? Bo jakieś inne się wydaja.I co dalej będziesz robić??Sama będziesz farbować czy zlecisz to fryzjerce?
Naprawdę jestem pod wrażeniem.
Nie wiem czy wam coś to powie.. mnie nie mówi Ale umyła mi główkę i na mokre włoski nakładała matrixa i tak mintosiła kilka minut - miało to spowodować wyrównanie kolorku by tej żółci się pozbyć

Myślę, że spróbowałam bym Twojej metody, kolor mnie oszałamia wręcz ale na razie chcę by odżyły włoski, bo ta xxl trochę mi zniszczyła teraz włosy :/ nie wiem czemu - trzymałam zgodnie z czasem (30 min). Później tylko je polałam wodą spieniłam i tak trzymałam jeszcze z 10 min.

No ale na razie mam dużo czasu by się zastanowić co robić zanim pojawią się odrościaki
Bardzo bałam się tej fryzurki bo taka krótka, ale wyglądam super Faktycznie wygląda sexy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:31   #3035
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jeśli dobrze czujesz się w tym kolorku to zrób ta sama farbka najpierw pomaluj odrosty i trzymaj przykładowo 40 minut a pod koniec dolej do resztki papki ciut wody i nałóż na włoski ,masuj aż się rozpieni i pozostaw na 10 minut.Otrzymasz taki sam efekt jak wcześniej.Nie zniszczysz włosków bo nie ucierpią mocno na tym.
A co myślicie o farbie Loreal Casting Creme Gloss Jasny lodowy blond 1010? Byłam dzisiaj w sklepie i zauważyłam, że to farba bez amoniaku. Kolorek zachęcający. Któraś z was używała?
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:35   #3036
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wam coś to powie.. mnie nie mówi Ale umyła mi główkę i na mokre włoski nakładała matrixa i tak mintosiła kilka minut - miało to spowodować wyrównanie kolorku by tej żółci się pozbyć

Myślę, że spróbowałam bym Twojej metody, kolor mnie oszałamia wręcz ale na razie chcę by odżyły włoski, bo ta xxl trochę mi zniszczyła teraz włosy :/ nie wiem czemu - trzymałam zgodnie z czasem (30 min). Później tylko je polałam wodą spieniłam i tak trzymałam jeszcze z 10 min.

No ale na razie mam dużo czasu by się zastanowić co robić zanim pojawią się odrościaki
Bardzo bałam się tej fryzurki bo taka krótka, ale wyglądam super Faktycznie wygląda sexy
wydaje mi się ze mógł być to toner,który właśnie nakłada sie na mokre włosy podobnie jak szamponetkę... nie dość ze zlikwiduje lekka żółć to odżywia włosy bo jest na bazie odzywki!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 15:47   #3037
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no, mam nadzieje ze to juz ostatni raz trzymam na włosach podklad skandynawski blond a pozniej nakladam Stockholm z loreala
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 16:10   #3038
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no, mam nadzieje ze to juz ostatni raz trzymam na włosach podklad skandynawski blond a pozniej nakladam Stockholm z loreala
Pamiętaj,ze jak Ci się włoski ciężko rezjasniaja to trzymaj skandynawski nawet do godz.na odrostach.Potem tak samo z lorealem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:11   #3039
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Pamiętaj,ze jak Ci się włoski ciężko rezjasniaja to trzymaj skandynawski nawet do godz.na odrostach.Potem tak samo z lorealem.
odrosty to juz mam zoltko ;p ale boje sie o reszte bo braklo mi juz farby i staralam sie jakos rownomiernie nalozyc i lipka bedzie jak sie nie rozjasnia z tego zlota ;|
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:13   #3040
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
A co myślicie o farbie Loreal Casting Creme Gloss Jasny lodowy blond 1010? Byłam dzisiaj w sklepie i zauważyłam, że to farba bez amoniaku. Kolorek zachęcający. Któraś z was używała?
Wypowiedziałam sie co do tych farb.Ale zrobisz jak będziesz chciała.A jeśli sugerujesz się ze są bez amoniaku to wyobraź sobie jaka tam musi być chemia aby zrobił się fajny kolor.To jeszcze gorsze niż amoniak.Dziewczyny Ci pisały ze strasznie wysusza.Twój wybór.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:13   #3041
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Proszę ,doradzcie. ;(

Zrobiłam podobnie prawie rok temu.. no i niestety muszę brać leki, bo włosy wychodzą garściami do tej pory.. Nawet najsilniejsze kosmetyki nie odbudowały mi włosów...Fryzjerzy mówią, że jedyne wyjście to ścięcie na jeżyka... Muszę się przemęczyć.. Also, nie polecam.
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 16:14   #3042
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Enchanted piękny kolorek z rudawego od razu w popiel super no ale jak już dziewczyny sie wypowiadały- poodżywiać musisz nie ma co trzymam kciuki

Yattamanka ojej jaka różnica pięknie Ci i jak się błyszczą włoski cud miód i orzeszek

Wasienka trzymam ksiuki, daj znać jak wyszło
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:15   #3043
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
odrosty to juz mam zoltko ;p ale boje sie o reszte bo braklo mi juz farby i staralam sie jakos rownomiernie nalozyc i lipka bedzie jak sie nie rozjasnia z tego zlota ;|
To co ty nałożyłaś skandynawski od razu na całość???O Boże To pod koniec zmoczysz trochę i pomasujesz tak z 10 minut.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:17   #3044
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To co ty nałożyłaś skandynawski od razu na całość???O Boże To pod koniec zmoczysz trochę i pomasujesz tak z 10 minut.
no na calosc ;p inaczej nie umiem, poza tym nie mialam moich naturalnych odrostow bo nie zdazyly mi odrosnac od wtorku po rozjasnianiu ;D

HAHA BUZ jest mokre żółtko na głowie ide suszyc i nakladac nastepna

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-20 o 16:33
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:38   #3045
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no na calosc ;p inaczej nie umiem, poza tym nie mialam moich naturalnych odrostow bo nie zdazyly mi odrosnac od wtorku po rozjasnianiu ;D

HAHA BUZ jest mokre żółtko na głowie ide suszyc i nakladac nastepna
To trzymam kciuki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:49   #3046
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no na calosc ;p inaczej nie umiem, poza tym nie mialam moich naturalnych odrostow bo nie zdazyly mi odrosnac od wtorku po rozjasnianiu ;D

HAHA BUZ jest mokre żółtko na głowie ide suszyc i nakladac nastepna

To czekamy na foto relajcę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:18   #3047
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no juz nalozone kurde, pol farby zuzylam na cale wlosy ale i tak reszte farby dolozylam tak dla pewnosci w ogole gdybym wiedziala ze trzeba klasc to na wilgotne wlosy to bym ich wczesniej nie suszyla ale co tam
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:19   #3048
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no na calosc ;p inaczej nie umiem, poza tym nie mialam moich naturalnych odrostow bo nie zdazyly mi odrosnac od wtorku po rozjasnianiu ;D

HAHA BUZ jest mokre żółtko na głowie ide suszyc i nakladac nastepna

ojej po rozjaśniaczu we wtorek, dziś nałożyłaś skandynawski na CAŁOŚĆ i od razu nakładasz casting? aż mi słabo Jestem pod wrażeniem wytrzymałości Twoich włosków. Ja gdybym teraz nałożyła choćby skandynawski na całość to mniemam, że po 15 min już bym miała gumę zamiast włosów na głowie
Podziwiam Cię, a raczej Twoje włoski, że tyle wytrzymują

Trzymam kciuki za efekt zdaj fotorelację
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-20 o 17:21
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:22   #3049
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ojej po rozjaśniaczu we wtorek, dziś nałożyłaś skandynawski na CAŁOŚĆ i od razu nakładasz casting? aż mi słabo Jestem pod wrażeniem wytrzymałości Twoich włosków. Ja gdybym teraz nałożyła choćby skandynawski na całość to mniemam, że po 15 min już bym miała gumę zamiast włosów na głowie
Podziwiam Cię, a raczej twoje włoski, że tyle wytrzymują

Trzymam kciuki za efekt zdaj fotorelację
nie casting a recital preference a rozjasniacz byl fryzjerski i z woda 6% wiec nie ma co trząść portkami caly czas moje wlosy odzywiam, mam chyba z 10 odzywek i uzywam co mycie to inna mam fioła na ty punkcie :P

myslicie ze wystarczy jak bede trzymac ta farbe 30 minut?

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-20 o 17:24
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 17:28   #3050
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
polecam ten wątek. Tu znajdziesz wszystko o koloryzacji na blond samodzielnej jak i fryzjerskiej dzięki temu wątkowi i poradom Wizażanek SAMODZIELNIE doszłam do białych włosków bez pomocy fryzjerów, którzy za żadne skarby nie chcieli się tego podjąć, a włoski mam grube i miękkie nadal poczytaj warto
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423983&page=102

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
nie casting a recital preference a rozjasniacz byl fryzjerski i z woda 6% wiec nie ma co trząść portkami caly czas moje wlosy odzywiam, mam chyba z 10 odzywek i uzywam co mycie to inna mam fioła na ty punkcie :P

myslicie ze wystarczy jak bede trzymac ta farbe 30 minut?

a to sorka, musiałam gdzieś się zagapić i nie doczytać w takim razie masz rację Trzymam kciuki za efekt

Trzymaj jak w ulotce przykazano
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-20 o 19:53 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:32   #3051
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziękuję Dziewczyny za pochlebne opinie
Tak, słabośc do prostownicy to moja zmora..raczej zmora dla moich włosów, ale staram się używac jej coraz rzadziej.. Jak nic z nimi nie zrobię to siano mam straszne, więc albo w grę wchodzi prostownica :/ albo pianka i wtedy same loczki mi się robią nawet fajnie to wygląda, ale ja się wolę w prostych, no ale czasem trzeba się pomęczyc, żeby dac włoskom odpocząc. Mam gęste włosy, więc lepiej wyglądają jak nie są napuszone.. Ale już postanowione! Teraz ściąc 2-3cm, maseczki wcierac, olejki i powinno już by dobrze następne farbowanie dopiero za jakieś 1,5 miesiąca już się doczekac nie umiem hihi
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:38   #3052
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny za pochlebne opinie
Tak, słabośc do prostownicy to moja zmora..raczej zmora dla moich włosów, ale staram się używac jej coraz rzadziej.. Jak nic z nimi nie zrobię to siano mam straszne, więc albo w grę wchodzi prostownica :/ albo pianka i wtedy same loczki mi się robią nawet fajnie to wygląda, ale ja się wolę w prostych, no ale czasem trzeba się pomęczyc, żeby dac włoskom odpocząc. Mam gęste włosy, więc lepiej wyglądają jak nie są napuszone.. Ale już postanowione! Teraz ściąc 2-3cm, maseczki wcierac, olejki i powinno już by dobrze następne farbowanie dopiero za jakieś 1,5 miesiąca już się doczekac nie umiem hihi

hehe miałam ten sam problem, jestem zwolenniczką prostowania, bo lubię moje włoski takie proste i posłuszne a nie niesforne . Nie prostuję już od chyba 6 sierpnia, a to dlatego, że moja prostownica została u TŻta w domku i za żadne skarby nie mogę jej odzyskać Ale to dobrze, przynajmniej mnie nie korci żeby prostować
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 18:02   #3053
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A ja również odstawiłam prostownice od lutego i muszę powiedzieć ze nie tęsknię za nią.Owszem kochałam jak były wyprostowane ale teraz mam krótkie włosy i po wysuszeniu nakładam walki na rzepa i świetnie się trzymają i prostują mi włoski.Mam bardzo podatne na kręcenie i dlatego gruby wal mi je fajnie układa.Jejku jak ja sobie przypomnę jak one wyglądały jeszcze pól roku temu to aż mi ich zal.Jak znajdę foto to wam pokarze.A do tego jeszcze farbowanie i rozjaśnianie plus prostownica to je dobiło kompletnie.Do puki się nie przekonałam na własnej skórze to nie wiedziałam o czymś takim jak zniszczenia po prostowaniu włosów.Ale one i tak się długo trzymały,tak ze trzy lata prostowałam 4-5 razy w tygodniu.Az w końcu przedobrzyłam.Także dziewczyny prostowaniu NIE.

Można zobaczyć gołym okiem gdzie są tragiczne.Powiem tylko ze to już po pierwszym ścięciu 10 cm.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-20 o 18:09
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 18:19   #3054
Alicja1985
Raczkowanie
 
Avatar Alicja1985
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 136
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wypowiedziałam sie co do tych farb.Ale zrobisz jak będziesz chciała.A jeśli sugerujesz się ze są bez amoniaku to wyobraź sobie jaka tam musi być chemia aby zrobił się fajny kolor.To jeszcze gorsze niż amoniak.Dziewczyny Ci pisały ze strasznie wysusza.Twój wybór.
Kupiłam już C12 i pofarbuję sobie odrosty 2 tygodnie przed ślubem, jak coś będzie jeszcze czas na zmianę koloru xD Dzięki za rady
__________________
Skończyłam roczną szkołę policealną na kierunku STYLIZACJA i WIZAŻ, a teraz studiuję filologię angielską. SZUKAM PRACY!

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zaręczyny: 21.02.2010r
Ślub: 18 wrzesień 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 19:34   #3055
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no i po farbowaniu... nie jest to co chciałam uzyskać, a chciałam uzyskać chłodny blond a uzyskałam słoneczny!! ;( który do mojej cery nie pasuje. W ogole dziwnie sie czuje w tak jasnych włosach. zamieszczam fotki na ktorych malo widac ale zawsze cos. Juz mi szkoda wlosow nawet na zwykle farbowanie bez rozjasniania, z reszta nie ma juz co rozjasniac bo sa bardzo jasne, a takich nie chcałam a może jakas szamponetka? albo nie wiem, mam fioletowa plukanke ale nie chce jej zrobic bo bede miala fiolet na glowie a jutro robie urodziny... zle sie w cieplych blondach czuje, zdecydowanie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 19:52   #3056
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

enchanted włoski naprawdę cudne i blond

Widzę że muszę was wspomóc jeszcze troszkę moją wiedzą chcecie chyba co?
Odnośnie prostowania.
Moja bliska koleżanka ma włosy do połowy szyi które namiętnie prostuje CODZIENNIE. Nie używa żadnych odżywek ani preparatów do ochrony przed temperaturą. Chyba sobie wyobrażacie co ma na głowie?
Mop to mało powiedziane, ma gdzie niegdzie włosy tak popalone że kruszą się na wys. 2 cm od skóry głowy. Oczywiście używa prostownicy z targu i ustawia ją na maxa a najlepsze jest to że uważa że ma piękne włosy bo przecież są proste. Do tego popalone rozjaśniaczem hihi...
A tak serio- nie musicie obawiać się prostownicy jak zła najgorszego. Wszystko stosowane z umiarem przynosi pewne korzyści. Ja jestem zwolenniczką prostowania na szczotce i suszarką- mniej niszczy włosy. Ustawiacie temperaturę na średnie ciepło.
No i zawsze jakaś pianka albo serum jedwabne joanny lub leo- przedłuży wam to trwałość fryzury- mnie raz wyprostowane włosy trzymają się do 3 dni choć naturalnie mam falowane.
Włosy rozjaśniane na blond muszą być traktowane delikatnie a to dlatego że ich rozkład następuje już w temp.150 stopni!
Normalne włosy dla porównania rozkładają się w temp.250stopni...
Większość prostownic bez regulacji ma fabrycznie ustawione 200 stopni a więc na rozjaśniane włosy jest to za dużo. Dobrze jest zainwestować w prostownice z regulacją, mimo ceny-ja mam brauna za 240zł.
Inna złota zasada że jedno pasmo przeciągamy tylko raz a nie kilka!
Jeśli zastosujecie się do tych rad to same zobaczycie że prostownica wcale nie musi tragicznie niszczyć.
A propo wałków z rzepami-SAMO ZŁO! Niszczą łuski włosa i włos się rozdwaja. Najlepsze są wałki plastikowe. Metalowe też niszczą.
Buziaki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:05   #3057
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Blond Bunny dzięki za ostrzeżenie właśnie przeglądałam allegro i już miałam kupić wałki na rzepy. uff dzięki, że akurat teraz napisałaś tego posta

Wasienka chyba wina aparatu albo oświetlenia, bo wygląda jakbyś miała rude włosy. No ale jest jaśniutko to widać w sumie teraz to już każdy kolorek powinien lepiej złapać. powodzonka w dalszej walce o wymarzony kolorek
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:12   #3058
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Blond Bunny dzięki za ostrzeżenie właśnie przeglądałam allegro i już miałam kupić wałki na rzepy. uff dzięki, że akurat teraz napisałaś tego posta

Wasienka chyba wina aparatu albo oświetlenia, bo wygląda jakbyś miała rude włosy. No ale jest jaśniutko to widać w sumie teraz to już każdy kolorek powinien lepiej złapać. powodzonka w dalszej walce o wymarzony kolorek
wiadomo, w aparacie bedzie widac rudosc, ja w lusterku widze lekko ciemniejsze pasma (niedokladne polozenie skandynawskiego ) ale nie rzuca to sie tak bardzo. z reszta mialam pasemka wczesniej wiec wyglada jakbym miala balejaz. eh ciezko jest byc blondynka mysle co tu kurcze zrobic z tym sloncem na glowie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:13   #3059
xangelx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: daleko.
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej stosował ktoś odcien 1010 z castinga ??
xangelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 20:16   #3060
Panna Grzechu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny zrobiłam ten kolor z L'oreal i jestem zadowolona Włosy mają kolor taki jak chciałam, nie zostały zniszczone tak jak poprzednim razem Jak zrobię fotki to wkleję
Panna Grzechu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.