próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 22:50   #1
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127

próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac


hej dziewczyny chodzi mi m.in.o różne próbki produktów które można dostac za darmo aby wypróbować dany produkt wiele razy juz kupowałam różne kosmetyki i po jednym uzyciu okazywało sie ze nie spełniaja mojego oczekiwania i zdaza sie ze całe opakowanie ląduje w koszu jeśli znacie sposoby na zamówienie darmowyc próbek bede wdzięczna ( moga to być podpaski tampony kremy balsamy szampony itp)
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 22:58   #2
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

skorzystaj z wyszukiwarki Podaje namiary na obszerny watek o darmowych probkach:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68026
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:02   #3
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

niestety tamte linki sa chyba juz nie aktualne bo nie moge w nie wejść
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 23:07   #4
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

jakos inne wizazanki daja sobie spokojnie rade w tamtym watku jak to mozliwe ciekawe Moze ich o to spytaj a nie rob balaganu
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 10:34   #5
Piotr2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Zapraszam wszystkich lojalny i profesjonalnych osob zajmujących się gadzetami i próbkami na nasze forum vipsteam.ok1.pl
Zapraszam do rejestracji i zapoznaniem sie z regulaminem!!

Sępom i dziecom neo mówimy stanowcze NIEEEE!!

Więc jesli jesteś osobą lojalną to zapraszamy ciebie do nas

Pozdrawiam

vipsteam.ok1.pl
Piotr2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 04:41   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Wydaje mi sie, ze jak robisz jakies zakup w sklepie kosmetycznym to po prostu musisz zapytac, czy maja probke..tylko,pytaj o konkretna. Wbrew pozorom w stanach, tez nie daja probek na prawo i lewo..ale jesli juz cos sie kupi np perfumy to zawsze cos dadza..albo ja np czesto pytam, czy maja, bo chce wyprobowac, i w wiekszosci przypadkow daja.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 11:00   #7
lenka1225
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Smile Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

http://www.********.pl/rejestracja.php?polec=lenka1225
zarejestruj sie i wygrywaj. czekają naprawdę wspaniałe nagrody. Sprawdź. życzę powodzenia. ja już wygrałam

jak ktoś chce zaproszenie do Maybeline to pidać na gg7861698. Można zostać transseterką(testerką):eh em:
lenka1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 10:30   #8
zgaga78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Angry Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze jak robisz jakies zakup w sklepie kosmetycznym to po prostu musisz zapytac, czy maja probke..tylko,pytaj o konkretna. Wbrew pozorom w stanach, tez nie daja probek na prawo i lewo..ale jesli juz cos sie kupi np perfumy to zawsze cos dadza..albo ja np czesto pytam, czy maja, bo chce wyprobowac, i w wiekszosci przypadkow daja.
Niestety nie mogę się z tym zgodzić.
W większości perfumerii patrzą na Ciebie jak na kosmitę gdy prosi się o jakiś gadżet/gratis
zwłaszcza w Dauglasie - po co dawać gratis klientowi skoro można sobie wziąć dla siebie
Byłam niedawno na targach Rossmana-i przyszłam z duużą ilością próbek-ale też musiałam się prosić.Najgorzej było na stoiskach loreal,olay,nivea-tych największych firm-trzeba było zrobić badanie skóry specjalnym aparatem-i dopiero dostawało się próbkę. Nie zdecydowałam sie,ponieważ brzydził mnie fakt,że głowica od tego aparatu dotykała skóry wielu kobiet-a nie była dezynfekowana.
Ciekawe ile kobiet miało potem syfy po tym badaniu.
Ale wracając do tematu. Dziwię się prfumeriom że nia dają gratisów. Ja jestem alergikiem,i dla mnie ważne jest żeby sprawdzić czy mogę używać kkonkretnego kremu. Firmę loreal uważam ża dobrą,ale niestety w wielu przypadkach uczulałam się na ich kosmetyki-i teraz bez sprawdzenia nie kupuję kompletnie nic,bo szkoda mi wyrzucać pieniędzy w błoto.
Pracuję w firmie,w które sprzedaje sie artukuły do których też dostajemy próbki. I owszem,sami niejednokrotnie korzystamy z tych próbek-ale dla klientów pozostaje ogromna ilość. I ZAWSZE dajemy klientowi próbki-nie tylko wtedy gdy coś u nas kupuje.
A w wielkich perfumeriach jest tak,że jak wydasz 1000 zł to dostaniesz klika próbek. A jak wydasz 30 zł to odchodzisz z kwitkiem.
Przykre,ale prawdziwe
__________________
zgaga78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 09:02   #9
alanek3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 70
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Ja rowniez tyle razy wyrzucalam cale kremy,ze az strach pomyslec i dlatego doszlm do wniosku,ze najlepiej sprawdzac kremy w probkach a jak pasuje to kupuje caly.O probki najczesciej prosze przy okazji zakupow w drogeriach ale czesciej w aptece gdyz dermokosmetyki jakos bardziej mi odpowiadaja Pani zawsze chetnie mi daje taakie o jakie poprosze tzn.dobiera kremy do rodzaju mojej cery.
alanek3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:21   #10
monipolka
Raczkowanie
 
Avatar monipolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Cytat:
Napisane przez zgaga78 Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę się z tym zgodzić.
W większości perfumerii patrzą na Ciebie jak na kosmitę gdy prosi się o jakiś gadżet/gratis
zwłaszcza w Dauglasie - po co dawać gratis klientowi skoro można sobie wziąć dla siebie
Byłam niedawno na targach Rossmana-i przyszłam z duużą ilością próbek-ale też musiałam się prosić.Najgorzej było na stoiskach loreal,olay,nivea-tych największych firm-trzeba było zrobić badanie skóry specjalnym aparatem-i dopiero dostawało się próbkę. Nie zdecydowałam sie,ponieważ brzydził mnie fakt,że głowica od tego aparatu dotykała skóry wielu kobiet-a nie była dezynfekowana.
Ciekawe ile kobiet miało potem syfy po tym badaniu.
Ale wracając do tematu. Dziwię się prfumeriom że nia dają gratisów. Ja jestem alergikiem,i dla mnie ważne jest żeby sprawdzić czy mogę używać kkonkretnego kremu. Firmę loreal uważam ża dobrą,ale niestety w wielu przypadkach uczulałam się na ich kosmetyki-i teraz bez sprawdzenia nie kupuję kompletnie nic,bo szkoda mi wyrzucać pieniędzy w błoto.
Pracuję w firmie,w które sprzedaje sie artukuły do których też dostajemy próbki. I owszem,sami niejednokrotnie korzystamy z tych próbek-ale dla klientów pozostaje ogromna ilość. I ZAWSZE dajemy klientowi próbki-nie tylko wtedy gdy coś u nas kupuje.
A w wielkich perfumeriach jest tak,że jak wydasz 1000 zł to dostaniesz klika próbek. A jak wydasz 30 zł to odchodzisz z kwitkiem.
Przykre,ale prawdziwe

Pracowałam w sklepie kosmetycznym i w perfumerii i mogę Ci powiedzieć, ze przez ludzi "bawiących się" w próbkomaniactwo sprzedawcy niechętnie rozdają próbki. Pamiętam, ze ciagle przychodziły do nas klientki prosząc o próbki- mam pamięć do twarzy i po jakimś czasie zaczęłam kojarzyć, ze prZychodżą prawie zawsze te same osoby Jak sama piszesz, uzywałyśmy próbek, ale nie po to, by ich nikomu nie dać, ale przede wszystkim po to, by poznać konsytencje, zapach, wchłanianie się produktu, itd. itp.
Pewnie są nieuczciwi ludzie, ale chyba nie o to chodzi, by nikomu nie dac próbki, ale o to by jak najwiecej sprzedać, a bez rozdawania gratisów sprzedaży nie ma za dużej. Ludzie są przyzwyczajeni, ze ciągle coś dostają i jesli w danym sklepie dostają jakis gadzecik to najczęściej do niego wracają
monipolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 18:51   #11
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Ja swego czasu wysylalam do roznych firm prosby o probki. Moja cera ostatnio coraz czesciej wykazuje alergie i zanim kupie cos drozszego to na bank wiem ,ze musze to najpierw wyprobowac.
Powysylalam ok 20 maili. Dostalam moze z 4 odpowiedzi, firmy twierdza,ze skonczyly im sie probki, podesla ulotke i na tym sie konczy...
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 08:09   #12
kaamilkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Wystarczy wejść w link i się zarejestrować
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/join.php?ref=25278
każda osoba zarejestrowana dostaje słodycze! Totalnie za darmo. Ja już dostałam paczkę
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f262e6fcbb10d4ae.html
i Ty możesz je dostać. Warto! Za przesyłkę nic a nic się nie płaci.

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/join.php?ref=25278
kaamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:33   #13
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Cytat:
Napisane przez zgaga78 Pokaż wiadomość
Niestety nie mogę się z tym zgodzić.
W większości perfumerii patrzą na Ciebie jak na kosmitę gdy prosi się o jakiś gadżet/gratis
zwłaszcza w Dauglasie - po co dawać gratis klientowi skoro można sobie wziąć dla siebie
Byłam niedawno na targach Rossmana-i przyszłam z duużą ilością próbek-ale też musiałam się prosić.Najgorzej było na stoiskach loreal,olay,nivea-tych największych firm-trzeba było zrobić badanie skóry specjalnym aparatem-i dopiero dostawało się próbkę. Nie zdecydowałam sie,ponieważ brzydził mnie fakt,że głowica od tego aparatu dotykała skóry wielu kobiet-a nie była dezynfekowana.
Ciekawe ile kobiet miało potem syfy po tym badaniu.
Ale wracając do tematu. Dziwię się prfumeriom że nia dają gratisów. Ja jestem alergikiem,i dla mnie ważne jest żeby sprawdzić czy mogę używać kkonkretnego kremu. Firmę loreal uważam ża dobrą,ale niestety w wielu przypadkach uczulałam się na ich kosmetyki-i teraz bez sprawdzenia nie kupuję kompletnie nic,bo szkoda mi wyrzucać pieniędzy w błoto.
Pracuję w firmie,w które sprzedaje sie artukuły do których też dostajemy próbki. I owszem,sami niejednokrotnie korzystamy z tych próbek-ale dla klientów pozostaje ogromna ilość. I ZAWSZE dajemy klientowi próbki-nie tylko wtedy gdy coś u nas kupuje.
A w wielkich perfumeriach jest tak,że jak wydasz 1000 zł to dostaniesz klika próbek. A jak wydasz 30 zł to odchodzisz z kwitkiem.
Przykre,ale prawdziwe
Niestety kochane wizazanki problem jest ogromny...Nie mam zalu do osob ktore pracuja w perfumeriach czy aptekach i uzywaja probek czy tez obdarowuja czasem swoich znajomych paroma probkami ale brutalna prawda jest taka ze wiekszosc probek aptecznych i "perfumeryjnych" laduje na allegro...Obserwujac jak niektore osoby sprzedaja po kilkadziesiat probek w zgrzewkach az noz sie otwiera...U rekordzisty naliczylam chyba cos ok 1000 probek...Tym powinna zainteresowac sie policja bo tacy nieuczciwi "hurtownicy" zmuszaja nas do zakupu probek ktore jako klientki powinnysmy dostac za darmo...Moja kolezanka ma swoj maly sposob..Jak kupuje w aptece jakis produkt to prosi o probki-jesli Pani mowi ze nie ma nic wtedy ona dziekuje za produkt....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 13:44   #14
Cammile
Raczkowanie
 
Avatar Cammile
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 134
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Fajne rzeczy można dostać za darmo na u-u
no i to nie są próbki tylko całe produkty, więc jeszcze lepiej.
__________________
Wytrwałość i skupienie określa Twój status społeczny
Cammile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 08:07   #15
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Ostatnio dostałam 3 próbki kremu matującego przy zakupie kosmetyków za powyzej 30 zł.
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 15:35   #16
Emptyheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 5
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

ostatnio jet nowy konkurs mozna wygrac super zabawke dla swojego kotka i karme oto link http://kolekcjawhiskas.pl/#/placZabaw/1483
Emptyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 15:36   #17
Emptyheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 5
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

ostatnio jest nowy konkurs do wygrania dla kota zabawke oraz karme (miedzy kropka a pl trzeba usunac spacje)
kolekcjawhiskas. pl/#/placZabaw/1483
Emptyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:43   #18
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

..............
Mozna dosatac wiele nagród, bez wysiłku wystarczy sie zalogowac sam sprawdź!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-03-16 o 09:50
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:52   #19
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Tak Yennifer, szczegolnie jesli ktos kliknie w link z Twoim nickiem...

Zglaszam reklame. Za to sie tu placi.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 23:00   #20
mrus9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Na pewno wszelkie kosmetyki można wypróbować na różnych targach. Osobiście wybieram się na Targi "Regionalia" w kwietniu, które odbędą się w Warszawie. Jak sugeruje nazwa, tematem przewodnim będzie zdrowa żywność, ale jednym z sektorów są kosmetyki naturalne. Myślę, że warto pójść zobaczyć i się przekonać co mają do zaoferowania. Zazwyczaj takie produkty są droższe, a tam będzie okazja do darmowych testów.
mrus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:45   #21
Klaudia2606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

U mnie ostatnio masa próbek mleczko do prania Lovela,4 próbeczki Perfecta,masło Shea z Archipelagu Piękna,wkładki Tena,próbki Johnsona dla dziecka,z nestle,z bebilonu,nutricia,darmowe karty sim i w sumie to reszty nie pamietam.
Klaudia2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:22   #22
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

kurcze - felek

kupiłam krem vip cosmetics
- gdy się kupi perfum za pół ceny to te kremy dostaje się za darmo, więc do wątku za darmo pasuje

z perfum zrezygnowałam i kupiłam krem do pyska, balsam i krem do rąk w cenie balsamu

znikły mi syfy przedokresowe z czoła, znikły pryszcze z policzka co w sephorze gratis dostałam - rewelacja
pryszcze się wysuszyły, twarz nie ściąga i lubię siebie

balsam się lepiej wchłania niż nivea (druga noga) i delikatnie mydłem pachnie

fiu, fiu - kupiłam bo wkurzyła mnie kolejka i obsługa w drogerii
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:14   #23
nikollet85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

mama-laurki-testuje.bloog.pl polecam
nikollet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:09   #24
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

witam, przejżałam wszystkie strony które podałyście, ale niestety już nieaktualne, czy któraś z was ma jakieś nowe pomysły?
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:26   #25
Mariola210
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Hej ostatni znalazłam i bardzo POLECAMhttp://www.ZaFree.com.pl -Największy Serwis w Polsce tego typu.

Znajdziesz tutaj:

Gratisy, Promocje, Próbki, Nagrody, Darmowe produkty dla Każdego! Ogłoszenia Oddam ZA DARMO. CODZIENNIE dodają Nowe Oferty
Mariola210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 04:43   #26
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Cytat:
Napisane przez Mariola210 Pokaż wiadomość
Hej ostatni znalazłam i bardzo POLECAMhttp://www.ZaFree.com.pl -Największy Serwis w Polsce tego typu.

Znajdziesz tutaj:

Gratisy, Promocje, Próbki, Nagrody, Darmowe produkty dla Każdego! Ogłoszenia Oddam ZA DARMO. CODZIENNIE dodają Nowe Oferty
na pewno zaglądnę, dzięki
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:33   #27
paulagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: próbki ,gadżety i inne za darmo...-skąd można je dostac

Darmowe próbki słodyczy od nestle, wystarczy się zarejestrować i zaprosić kilka osób http://www.freesmarties.com/?i=2901
paulagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 20:33:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.