Clair Minerals - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-03, 21:56   #301
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Ja mam odcienie beige 02 i 03, neutral 02 i 03, warm 02 i golden 03. Jak cos to mogę porównać do Am golden fairest albo czegoś z Amilie
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:17   #302
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Zamowilam dzis biga Neutral 03 wiec jak bede miala przesylke to z checia wstawie swatche. Na razie trudno mi Ci doradzic.
Będę wdzięczna za wstawienie, może jeszcze do tego czasu niczego nie kupię, bo wciąż się zastanawiam
Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze pamiętam, to margitea opisywała siebie jako przypadek, ktory po jakimś czasie też się skapnął, że Goldeny AM są dla niej za żółte I używa Warm'ów z Clair.
Ja AM nigdy nie miałam, ale używam aktualnie Warm 04 i mam próbki Neutral 04 i Beige 04. Najbardziej żółty jest Beige, potem Neutral, który jest faktycznie neutralny, a Warm jest taki... opalony, brązowy? No ale jest przedostatni, więc ma prawo taki być
Celowałabym na Twoim miejscu w Beige 03 lub Warm 03, ale możesz dla pewności i capnąć Neutrala 03 A swatche firmy z fb są taaaakie se A szkoda, bo podkład zajefajny, uwielbiam go
Tak, właśnie relację Margitea przeczytałam, stąd mam na oku przede wszystkim ten Warm Zajrzałam na Twoje zdjęcia, 04 wydają się bardzo ciemne, mam nadzieję, że 03 będą dużo jaśniejsze.
Chyba właśnie kupię te trzy kolory, kusi mnie zobaczyć, jaki w ogóle jest ten ich Golden, ale pewnie to nie ma sensu.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mam swoje próbki i.... Warm 03 jest za jasny
o golden 01 już nie wspomnę...
a liczyłam, że wezmę oba w obecnej promocji.
Musiałabym wziąć warm 03 i coś trochę ciemniejszego i żółtego. hmm golden 02, golden 03? doradzicie mi coś?
Widziałam, że wyżej pytałaś o porównanie krycia do AM - jakiego koloru używałaś?

Cytat:
Napisane przez kala__20 Pokaż wiadomość
Ja mam odcienie beige 02 i 03, neutral 02 i 03, warm 02 i golden 03. Jak cos to mogę porównać do Am golden fairest albo czegoś z Amilie
Ja prosiłabym o porównanie do AM
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 17:32   #303
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Clair Minerals

z Am uzywalam golden fairest i sunny fair.
mam juz probki i Am matujacy ma mocniejsze krycie nie Clair moim zdaniem. ale clair faktycznie nie warzy sie nawet w taki upal jak dzis.
mysle ze zamowie warm 02 i golden03
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 18:31   #304
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
z Am uzywalam golden fairest i sunny fair.
mam juz probki i Am matujacy ma mocniejsze krycie nie Clair moim zdaniem. ale clair faktycznie nie warzy sie nawet w taki upal jak dzis.
mysle ze zamowie warm 02 i golden03
Miałaś Golden Fairest, a teraz Warm 03 jest zbyt jasny? czy to jakaś pomyłka? Tak myślałam, że krycie będzie mniejsze, ale AM coraz częściej wygląda na mnie jak maska - możliwe, że to właśnie to krycie jest winne...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 20:50   #305
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mysle ze zamowie warm 02 i golden03
Dla mnie między tymi kolorami jest przepaść jeśli chodzi o poziom kolorystyczny. Warm 02 jest u mnie dużo jaśniejszy, Golden jest ciemniejszy i idealny teraz gdy jestem trochę opalona. Warm może (!!) będzie pasował w środku zimy
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 22:49   #306
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dla mnie między tymi kolorami jest przepaść jeśli chodzi o poziom kolorystyczny. Warm 02 jest u mnie dużo jaśniejszy, Golden jest ciemniejszy i idealny teraz gdy jestem trochę opalona. Warm może (!!) będzie pasował w środku zimy
a dobra promocja tylko do 16 sierpnia, więc radzę się śpieszyć

postaram się do końca tygodnia wrzucić posta o water lily, pięknym różu, którego pewnie każda bladziocha się boi, a niepotrzebnie! przy moim kolorze skóry (warm02) ten róż jest piękny i można go stopniować może komuś to pomoże


ps. skusiła się któraś z was na korektory? polecam lemongrassa i minta - dają radę
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 08:34   #307
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clair Minerals

Chciałam kupić próbki podkładów, wchodzę na stronę i co widzę?
Brak próbek podkładów i samych podkładów. Buuuu
I co tu zrobić?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 08:52   #308
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Chciałam kupić próbki podkładów, wchodzę na stronę i co widzę?
Brak próbek podkładów i samych podkładów. Buuuu
I co tu zrobić?
faktycznie nie ma.
ja bym pisała do nich na fb z zapytaniem co się stało i co konkretnie chciałaś.
być może coś się pokończyło albo coś?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 09:11   #309
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
faktycznie nie ma.
ja bym pisała do nich na fb z zapytaniem co się stało i co konkretnie chciałaś.
być może coś się pokończyło albo coś?
Niestety nie mam konta na fb I raczej nie zamierzam tego zmieniać
Napisałam do nich wiadomość z all. Zobaczymy co odp.


Czaję się na poziom 2 warm, neutral, beige.
Patrzyłam na Twoje zdj porównawcze cashmere A. z warm 02. Zastanawiam się jeszcze nad neutralem 02 ?
Ogólnie to pasuje mi Pixie creamy natural - taki blado-kremowo- żółty.
Dobry też jest satin sand i vanila delight
Z A. jestem cashmere ew pine nut
Jestem zaróżowiona na twarzy, muszę to neutralizować jakoś, szyję mam b. bladą, sino-zieloną. Bez zaróżowienia jestem neutralna, raczej blada. Twarz ciemniejsza od szyi, odcina się.
Żółtki odpadają, wyglądam w nich na chorą. Am golden fairest był za ciemny i za bardzo brudny?


Możesz mi jeszcze coś doradzić?
Zastanawiam się nad Clare blanc
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:35   #310
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Niestety nie mam konta na fb I raczej nie zamierzam tego zmieniać
Napisałam do nich wiadomość z all. Zobaczymy co odp.
możesz spróbować też pisać na hello@clair.pl taki kontakt mają podany na stronie. o ile zależy ci na szybkich odpowiedziach


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Czaję się na poziom 2 warm, neutral, beige.
Patrzyłam na Twoje zdj porównawcze cashmere A. z warm 02.
jeżeli czaisz się na warm02 to myślę, że to musi być szybka decyzja, bo chyba przeze mnie dużo tych warmów wyszło podobno wielu osobom pasują no i zapasy są na wykończeniu - jeżeli o ten kolor chodzi.

mój cashmere z amilie jest podobno ze starej wersji. teraz jest jakaś nowa i wiele osób mówi, że jest delikatnie brzoskwiniowa zamiast lekko żółta. warm02 jest chłodno żółty i bardzo jasny. niektórzy pisali, że zbyt jasny na nich, bo mają wrażenie "bielenia".


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze nad neutralem 02 ?
nie pomogę, bo nie miałam tego koloru. może ktoś ma próbki ijest w stanie swatche zrobić?


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ogólnie to pasuje mi Pixie creamy natural - taki blado-kremowo- żółty.
Dobry też jest satin sand i vanila delight
Pixie jeszcze nie miałam nic, nie wiedziałabym w co celować (jaki kolor) - więc też nie do końca wiem o czym mówisz


[QUOTE=bigosowadama;523121 38]Z A. jestem cashmere ew pine nut

cashmere - blady, pine nut troche mniej blady - może celuj w próbki warm 02 i 03 oraz golden 01, 02 i 03?


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jestem zaróżowiona na twarzy, muszę to neutralizować jakoś, szyję mam b. bladą, sino-zieloną. Bez zaróżowienia jestem neutralna, raczej blada. Twarz ciemniejsza od szyi, odcina się.
podkład zawsze dobieraj do koloru szyi. wtedy malując twarz nie będziesz musiała malować szyi aż do obojczyków :P bo to sensu nie ma żadnego. można sobie ubranie przy kołnierzykach ubrudzić i w ogóle.
twarz do reszty ciała a nie reszta ciała do koloru twarzy ;p


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Żółtki odpadają, wyglądam w nich na chorą. Am golden fairest był za ciemny i za bardzo brudny?
golden fairest z AM to nie żółtek, tylko żółty+oliwkowy. Czyli miesza nam się żółty z zielonym i jeżeli nie masz oliwkowej delikatnie cery to wygląda to jakbyś była chora. jest wrażenie poszarzenia cery.
AM ma teraz żółtą gamę i jest to SUNNY. Ja się kiedyś na tym przejechałam jak tej nowej gamy nie było i zamówiłam sobie golden fairest... mogę go używać, ale muszę sporo dopracowywać bronzerem i innymi produktami no i delikatnie się przyciemniam - razem z szyją...
a mam dwa bigi się wkopałam!


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Możesz mi jeszcze coś doradzić?
Zastanawiam się nad Clare blanc
wyżej starałam się coś doradzić ale tak ciężko przez internet nie widząc koloru twojej skóry. co do clare blanc to porównywałam na blogu
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 11:20   #311
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Clair Minerals

Clairy mogą "bielić" przez dość sporą ilość silica/krzemionki. Ona nie tylko na aparatach strzeli białym błyskiem, w życiu codziennym też może odbić światło na biało
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 11:29   #312
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Clairy mogą "bielić" przez dość sporą ilość silica/krzemionki. Ona nie tylko na aparatach strzeli białym błyskiem, w życiu codziennym też może odbić światło na biało
u mnie nie bielą, robię też często zdjęcia (na bloga, a zdarzało się też pozować) i z fleszem czy bez - nie mam efektu białego błysku. (???) nie używam też wielu warstw.
być może pasuje do mnie dany kolor i nie wiem co - ale nie robi mi krzywdy na zdjęciach.

Ale też kiedy używam podkładu daję delikatnie bronzer i róż (albo mocniej, zależy jak mi się chce), ze względu na to, że po nałożeniu samego podkładu wyrównujemy sobie tak kolor na skórze, że wygląda nienaturalnie i wtedy można mieć wrażenie, że podkład jest np zbyt biały/jasny. Wystarczy odrobina bronzera i różu i mamy twarz w 3d, a nie płaską

co do krzemionki - lubię ją, bardziej niż bambus w kosmetykach - bo krzemionka u mnie hamuje wydzielanie sebum dużo lepiej
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 11:35   #313
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Strzelilam swatche m.in. beige 02 i 03 i natural 02 i 03. Robilam telefonem, bo gdzieś mi sie aparat zapodzial. Muszę tylko opisać i wrzuce
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:41   #314
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
możesz spróbować też pisać na hello@clair.pl taki kontakt mają podany na stronie. o ile zależy ci na szybkich odpowiedziach

jeżeli czaisz się na warm02 to myślę, że to musi być szybka decyzja, bo chyba przeze mnie dużo tych warmów wyszło podobno wielu osobom pasują no i zapasy są na wykończeniu - jeżeli o ten kolor chodzi.

mój cashmere z amilie jest podobno ze starej wersji. teraz jest jakaś nowa i wiele osób mówi, że jest delikatnie brzoskwiniowa zamiast lekko żółta. warm02 jest chłodno żółty i bardzo jasny. niektórzy pisali, że zbyt jasny na nich, bo mają wrażenie "bielenia".

podkład zawsze dobieraj do koloru szyi. wtedy malując twarz nie będziesz musiała malować szyi aż do obojczyków :P bo to sensu nie ma żadnego. można sobie ubranie przy kołnierzykach ubrudzić i w ogóle.
twarz do reszty ciała a nie reszta ciała do koloru twarzy ;p

golden fairest z AM to nie żółtek, tylko żółty+oliwkowy. Czyli miesza nam się żółty z zielonym i jeżeli nie masz oliwkowej delikatnie cery to wygląda to jakbyś była chora. jest wrażenie poszarzenia cery.
AM ma teraz żółtą gamę i jest to SUNNY. Ja się kiedyś na tym przejechałam jak tej nowej gamy nie było i zamówiłam sobie golden fairest... mogę go używać, ale muszę sporo dopracowywać bronzerem i innymi produktami no i delikatnie się przyciemniam - razem z szyją...
a mam dwa bigi się wkopałam!
Dostałam szybko odp. Już zamówiłam


Ja mam cashmere z nowej wersji kryjącej i tak jak pisałam tu wcześniej lub w wątku A. wybija brzoskwinia a nie żółć.
Zależy mi na podkładzie, który będzie delikatnie żółty (kremowy ,ecru)
lub lekko oliwkowy, nie sino czy brudnooliwkowy jak AM golden fairest. Niestety mi wychodzi na twarzy taki dziwny brudny kolor.
Dobry byłby też neutralny, tylko jeszcze się z takim nie spotkałam. Albo wyłazi róż albo pomarańcz, niestety.


Typowe żółtki odpadają. Mam próbkę Neauty golden fair i jest dla mnie za żółta. A dziewczyny pisały w wątku AM, że gama sunny jest bardziej żółta od Neauty.
Tak jak pisałam dobieram podkład do linii brody, dalej się nie maluję
Problemem jest, że twarz mam ciemniejszą od szyi i w innym kolorze a dekolt tak jak twarz neutralno zaróżowioną. Nawet jak dobieram do szyi to do twarzy mi nijak nie pasuje i wyglądam na chorą, zmęczoną, starą, trupią itp.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:44   #315
kala__20
Wtajemniczenie
 
Avatar kala__20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 2 535
Dot.: Clair Minerals

Wrzucam swatche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150805_122843.jpg (59,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0391.jpg (46,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0393.jpg (44,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0395.jpg (48,4 KB, 29 załadowań)
__________________
Wymianka
kala__20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:48   #316
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dostałam szybko odp. Już zamówiłam


Ja mam cashmere z nowej wersji kryjącej i tak jak pisałam tu wcześniej lub w wątku A. wybija brzoskwinia a nie żółć.
Zależy mi na podkładzie, który będzie delikatnie żółty (kremowy ,ecru)
lub lekko oliwkowy, nie sino czy brudnooliwkowy jak AM golden fairest. Niestety mi wychodzi na twarzy taki dziwny brudny kolor.
Dobry byłby też neutralny, tylko jeszcze się z takim nie spotkałam. Albo wyłazi róż albo pomarańcz, niestety.


Typowe żółtki odpadają. Mam próbkę Neauty golden fair i jest dla mnie za żółta. A dziewczyny pisały w wątku AM, że gama sunny jest bardziej żółta od Neauty.
Tak jak pisałam dobieram podkład do linii brody, dalej się nie maluję
Problemem jest, że twarz mam ciemniejszą od szyi i w innym kolorze a dekolt tak jak twarz neutralno zaróżowioną. Nawet jak dobieram do szyi to do twarzy mi nijak nie pasuje i wyglądam na chorą, zmęczoną, starą, trupią itp.

a używasz różu albo bronzera?
po nałożeniu podkładu twarz staje się płaska i koloryt wyrównany sprawia, że wygląda się dziwnie.
jak dołożysz róż albo bronzer to twarz robi się 3d - w sensie, że widać, że ma jakąś formę a nie płaski mat.
widzę wiele dziewczyn w samym podkładzie, bez odrobiny różu czy bronzera i zawsze wygląda to trupio. chociaż delikatny róż na policzki żeby nadać im kształtu.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 15:34   #317
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a używasz różu albo bronzera?
po nałożeniu podkładu twarz staje się płaska i koloryt wyrównany sprawia, że wygląda się dziwnie.
jak dołożysz róż albo bronzer to twarz robi się 3d - w sensie, że widać, że ma jakąś formę a nie płaski mat.
widzę wiele dziewczyn w samym podkładzie, bez odrobiny różu czy bronzera i zawsze wygląda to trupio. chociaż delikatny róż na policzki żeby nadać im kształtu.
Używam różu. Bronzera nie. Jak użyłam podkładu zbyt ziemistego to pomagał róż. Bronzera nie używam w ogóle. Źle się z nim czuję. Ja jestem jasna a nie mam być opalona. Szczególnie jest to widoczne jak mam odsłonięte ramiona. Ramiona białe, szyja blada a twarz ciemniejsza. Jakby ktoś nałożył na moją szyję inną głowę.


Róże z clair bardzo mi się podobają I rozświetlacze
Natomiast bronzery nie, są strasznie ciemne i te drobinki
Jako cienie do powiek byłyby fajne
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 15:43   #318
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dostałam szybko odp. Już zamówiłam


Ja mam cashmere z nowej wersji kryjącej i tak jak pisałam tu wcześniej lub w wątku A. wybija brzoskwinia a nie żółć.
Zależy mi na podkładzie, który będzie delikatnie żółty (kremowy ,ecru)
lub lekko oliwkowy, nie sino czy brudnooliwkowy jak AM golden fairest. Niestety mi wychodzi na twarzy taki dziwny brudny kolor.
Dobry byłby też neutralny, tylko jeszcze się z takim nie spotkałam. Albo wyłazi róż albo pomarańcz, niestety.


Typowe żółtki odpadają. Mam próbkę Neauty golden fair i jest dla mnie za żółta. A dziewczyny pisały w wątku AM, że gama sunny jest bardziej żółta od Neauty.
Tak jak pisałam dobieram podkład do linii brody, dalej się nie maluję
Problemem jest, że twarz mam ciemniejszą od szyi i w innym kolorze a dekolt tak jak twarz neutralno zaróżowioną. Nawet jak dobieram do szyi to do twarzy mi nijak nie pasuje i wyglądam na chorą, zmęczoną, starą, trupią itp.
A moze pasowalby Ci kolor Creamy Natural z Pixie? Dla mnie ten kolor jest wlasnie taki, jak opisujesz swoj ideał.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Clairy mogą "bielić" przez dość sporą ilość silica/krzemionki. Ona nie tylko na aparatach strzeli białym błyskiem, w życiu codziennym też może odbić światło na biało
Zgadzam sie, u mnie na zdjeciach nie bieli, ale ten efekt jest widoczmy w polcieniu, gdzie podklad mocniej odbija światło i wydaje się, ze twarz jest bielsza od reszty ciala. Pisalam o tym efekcie w watku plotkowym.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 15:55   #319
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A moze pasowalby Ci kolor Creamy Natural z Pixie? Dla mnie ten kolor jest wlasnie taki, jak opisujesz swoj ideał.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------



Zgadzam sie, u mnie na zdjeciach nie bieli, ale ten efekt jest widoczmy w polcieniu, gdzie podklad mocniej odbija światło i wydaje się, ze twarz jest bielsza od reszty ciala. Pisalam o tym efekcie w watku plotkowym.
Z Pixie mam właśnie creamy natural i vanila delight na lato.


Jestem sroczką i lubię nowości dlatego capnęłam Clair. Także zobaczę czy rzeczywiście ma ten poblask.


Kusi mnie jeszcze Clare Blanc. Tylko te ceny próbek. Za 3-4 próbki wydam tyle ile na podkład czy róż innej firmy
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 16:15   #320
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Z Pixie mam właśnie creamy natural i vanila delight na lato. :ehem
Jestem sroczką i lubię nowości dlatego capnęłam Clair. Także zobaczę czy rzeczywiście ma ten poblask.
Jeśli trafisz z kolorem, to nie wyobrazam sobie, zebys byla niezadowolona. W tym momencie Clair jest moim numerem 1 ze względu na efekt i trwalosc.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-08-05 o 17:10
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 16:50   #321
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jeśli trafisz z kolorem, to nie wyobrazam sobie, zebys byla niezadowolona. W tym momencie Clair jest mpim numerem 1 ze względu na efekt i trwalosc.
zrób zapas póki jest świetna promocja
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 17:08   #322
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zrób zapas póki jest świetna promocja
Oj nie wiem, z Clair jest tak, ze kazda nastepna promocja jest lepsza od poprzedniej ;-)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 17:41   #323
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Oj nie wiem, z Clair jest tak, ze kazda nastepna promocja jest lepsza od poprzedniej ;-)
myślę, że po takiej promocji może być duży przestój...
na logikę, kiedyś zapasy się kończą.
a już m.in warm02 nie ma albo są ostatki
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:01   #324
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę do testów z Clair Minerals Będę informować na bieżąco co i jak - mam kilka pełnowymiarówek (róż water lily, rosemary i freesia, wszystkie kolory bronzerów i korektorów, rozświetlacz costa brava i 3 próbki podkładu - golden 02, golden 03 i warm 02)

niedługo pierwsze wrażenia na blogu, link poniżej
moglabys zrobic na jednym kawalku reki pprownanoe warm2, golden2 i golden3?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:24   #325
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
moglabys zrobic na jednym kawalku reki pprownanoe warm2, golden2 i golden3?
proszę bardzo

już pisałam gdzieś tu wcześniej i na blogu też, ze u mnie golden 02 jest ciemniejszy od golden 03 - a powinno być na logikę odwrotnie...
goldeny są wyraźnie żółte, warmy chłodno-jasno-żółte
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clairmineralsy.jpg (934,2 KB, 25 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 19:41   #326
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Clair Minerals

Ok, zamówiłam : Beige 03, Neutral 03, Warm 03 i - bo mnie kusiło - Golden 04
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:07   #327
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Clair Minerals

Do mnie dotarło dziś zamówienie z korektorem lemongrass i różem foxglove
po namyśle zamówiłam też podkład neutral 4 i puder rozświetlający
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:10   #328
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ok, zamówiłam : Beige 03, Neutral 03, Warm 03 i - bo mnie kusiło - Golden 04
O bardzo ciekawa jestem porownania tych odcieni oznaczonych 03 sama sie waham czy brac beige czy neutral 03.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:12   #329
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Ok, zamówiłam : Beige 03, Neutral 03, Warm 03 i - bo mnie kusiło - Golden 04
no nieźle, ale chyba nie bigi? jak bigi, to szaleństwo!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:14   #330
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
proszę bardzo

już pisałam gdzieś tu wcześniej i na blogu też, ze u mnie golden 02 jest ciemniejszy od golden 03 - a powinno być na logikę odwrotnie...
goldeny są wyraźnie żółte, warmy chłodno-jasno-żółte
dzieki ale na tel na tej fotce nic nie widze bo kolory sa jakby przeswietlone
ja zamowilam warm02 na teraz, golden01 na zime i wlasnie chce golden02 lub 03 jak lekko bym sie opalila.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 10:01:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.