Drogie podklady ;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 14:28   #61
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Zabkaa no chyba do tego dojdzie
Bo tak kusicie i zachwalacie wiec grzechem byłoby nie sprobowac
Problem tylko bedzie, jak sie okaze ze Estee DW jest lepszy od Revlona i co ja wtedy biedna zrobie? bo Estee jest prawie dwa razy drozszy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:33   #62
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Zabkaa no chyba do tego dojdzie
Bo tak kusicie i zachwalacie wiec grzechem byłoby nie sprobowac
Problem tylko bedzie, jak sie okaze ze Estee DW jest lepszy od Revlona i co ja wtedy biedna zrobie? bo Estee jest prawie dwa razy drozszy
ja zawsze biore darmowe probki w douglasie jutro zamierzam poprosic o diora chanel i YSL i wtedy wiem co i jak kupowac w ciemno nie bede
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:37   #63
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Drogie podklady ;)

To chyba tez się znowu wybiore do douglasa i bede chodzic az do skutku Jak traficie na jakieś cudo to piszcie
Ja sie zastanawiam nawet nad Goshem X cos tam bo od dawna zastanawia mnie ten podkład tylko nie wiem jak kolorki zobacze ak wygląda najjasniejszy chociaz obawiam sie ze bedzie za ciemny.
Szkoda, że ten Revlon tak średnio wypadł chociaz porównując z tymi za ok 30 zł to wypadl zdecydowanie lepiej no i kolorki w porzadku chociaż ten buff jest taki zwykły po prostu
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:43   #64
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja sie przymierzam do zakupu jakiegos ekstra podkladu,nie wnikajac za bardzo w cene.Bo fakt faktem,kilka Lorealow wala mi sie po kosmetyczce,nie pasuja mi,pod zadnym zwgledem nie odpowiadaja.Nawet zachwalany tu Revlon...nie wiem o co tyle zachwytow.Smierdziuch niesamowity,ale nie o to chodzi.Niech se smierdzi,ale nie robi tej okropnej tapety na twarzy.Oczywiscie kazda z nas ma inna cere,inne oczekiwania wb podkladu.Clinique tez mnie zawiodl...wiec bede szukac...i zamiwrzam sie do tych gornopolkowych.Tylko taki wybor tego...ze nie wiem na co sie zdecydowac.Czy Dior da mi gwarancje,ze jego podlad bedzie super...a moze jakas marka przeznaczona dla profesjonalistow..?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:55   #65
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja bede niedlugo we Wrocku to tez pojde po probki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:37   #66
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Ja tez jestem na etapie poszukiwania podkladu dla mnie idealnego-teraz testuje Chanel Double Perfection i wypada w testach tak sobie
Nietstey w De od jakiegos czasu zabronione jest odlewanie probek z testerow Na szczescie mozna oddac kupiony produkt,jesli nie spelnia oczekiwan.Dzis daje ost szanse Chanelowi i chyba pojde go wymienic na oslawiony tu Estee Lauder DW
to w którejś perfumerii jest jeszcze Double Perfection?
to mój idealny podkład, który wycofali

wracając do tematu... próbowałam podkładów ze średniej i z wyższej półki i jakość widać nie od razu po nałożeniu - tu można różnymi sztuczkami i cieniutką warstewką rozprowadzić podkład, żeby wyglądał dobrze, ale różnicę widać po kilku godzinach noszenia go na twarzy i nikt mi nie powie, że nie ma różnicy

ja uważam, ze warto zainwestować w podkład, ale oczywiście dla każdego co innego będzie idealne
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 17:58   #67
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

ja uważam, ze warto zainwestować w podkład, ale oczywiście dla każdego co innego będzie idealne
zgadzam sie w 100%
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 18:08   #68
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drogie podklady ;)

dziewczyny wiem ,ze w perfumeriach niechetnie daja próbki,niestety
a ja nie lubie sie prosic ,wiec kupuje próbeczki na allegro za grosze .
polecam bo za pare złotych mozna przetestowac najlepsze marki i wybrac swój ulubiony podkład czy krem.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:14   #69
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja rowniez uwazam ze w co jak w co to w dobry podklad warto zainwestowac!!! Uzywalam roznych podkladow ze sredniej i wyzszej polki!!! Mysle ze po prostu warto testowac nowe podklady, prosic o probki, a nie kupowac w ciemno. W tej chwili od kilku lat uzywam podkladu Lancome Teint Idole Ultra, ktory dla mnie jest najlepszym podkladem jaki do tej pory mialam okazje uzywac. Zawiodl mnie Dior, EL, Clinique az wreszcie trafilam na swoj ideal!!! I pomimo ze on nie jest tani, bede go caly czas uzywac, bo gladka, idealna cera dla mnie to podstawa!!!!
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:15   #70
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Drogie podklady ;)

mi raczej panie daja próbki (a raczej odlewki z testerów) jeszcze nie spotkalam sie z odmową
krolowaa mozesz podac linka do tych sprzedawców na allegro bo troszke mnie to interesuja te próbki
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:22   #71
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Drogie podklady ;)

To ja trafilam na swoj ideal i tj ze średniej półki jest nim astor anti stressand lift ,jak dla mnie najlepszy jaki miałam ,a testowalam baaardzo wiele podkladow min estee lauder bo po uzyciu probki wydawal sie taki idealny ,a jak juz kupilam to taka maska mi się zrobiła ,że szok lubiłam też rimella ricover ,ale jednak nie tak dobry jak astor niestety w irl jest niedostępny Ale kusi mnie zeby sprobowac ten DW ktory tak zachwalacie
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 18:26   #72
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
To ja trafilam na swoj ideal i tj ze średniej półki jest nim astor anti stressand lift ,jak dla mnie najlepszy jaki miałam ,a testowalam baaardzo wiele podkladow min estee lauder bo po uzyciu probki wydawal sie taki idealny ,a jak juz kupilam to taka maska mi się zrobiła ,że szok lubiłam też rimella ricover ,ale jednak nie tak dobry jak astor niestety w irl jest niedostępny Ale kusi mnie zeby sprobowac ten DW ktory tak zachwalacie
ale ten DW (Double Wear) to właśnie jest firmy Estee Lauder
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:37   #73
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
mi raczej panie daja próbki (a raczej odlewki z testerów) jeszcze nie spotkalam sie z odmową
krolowaa mozesz podac linka do tych sprzedawców na allegro bo troszke mnie to interesuja te próbki
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1573687


http://www.allegro.pl/item463961865_...oj_1_5_ml.html

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2550081

wedle życzenia podaje linki
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:46   #74
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale ten DW (Double Wear) to właśnie jest firmy Estee Lauder
Doskonale zdaje sobie z tego sprawe ,ale czy Estee Lauder ma tylko jeden rodzaj podkladu ,nie sądze
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:03   #75
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drogie podklady ;)

jeszcze jeden link z markowymi próbkami

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7169945
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:10   #76
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Drogie podklady ;)

krolowaa dzięki stwierdziłam jednak, że nie bede zamawiac próbek bo wydam kase na próbki zamiast przeznaczyć to na podkład przejde sie do douglasa i wypróbuje co trzeba ale może kiedyś skorzystam
Teraz znowu zastanawiam sie and Lancome tylko zastanawiam sie czy to ten sam podkład bo tutaj jest inne opakowanie a ma byc szklane
http://www.allegro.pl/item459484167_...y_podklad.html
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:16   #77
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

mi sie cos podzialo ostatnio z cera skonczyl sie moj crem i wizelam erisa i chyba mam po nim syfki albo po czyms innym i wiec pewnie zdecyduje sie na probke estee lauder dw heh
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:17   #78
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
krolowaa dzięki Stwierdziłam jednak, że nie bede zamawiac próbek bo wydam kase na próbki zamiast przeznaczyć to na podkład przejde sie do douglasa i wypróbuje co trzeba ale może kiedyś skorzystam
teraz znowu zastanawiam sie and lancome tylko zastanawiam sie czy to ten sam podkład bo tutaj jest inne opakowanie A ma byc szklane
http://www.allegro.pl/item459484167_...y_podklad.html
to nie jest oryginalny podklad, to podrobka!!!!!!!!!!!!!!!!! i to fatalna!!!!! Nie ma i nie bylo nigdy takiego podkladu w ofercie Lancome!!
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:28   #79
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
to nie jest oryginalny podklad, to podrobka!!!!!!!!!!!!!!!!! i to fatalna!!!!! Nie ma i nie bylo nigdy takiego podkladu w ofercie Lancome!!
moniczka dzięki za ostrzeżenie kurcze dobrze, że się zapytałam bo nie znam sie na podkładach Lancome, w sumie super sprzedawca więc myślałam, że lipy nie sprzedaje Już mam totalny mętlik w głowie jesli chodzi o dobry podkład chyba za bardzo wybredna jestem
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-23, 19:31   #80
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja uzywalam podkladow EL, Chanel, YSL, HR, Smashbox(potwornie mnie uczulil), Clarins, Lancome i oczywscie roznych ze sredniej polki. Powiem jedno w miare uplywu lat zachwyt nad selektywem mija, wcale nie sa az tak trwale, az tak pieknie wygladajace, a moze jestem coraz bardziej wymagajaca a cera juz nie tak dobra. Uwazam, ze nie ma reguly, ze podkaldy ze wyszszej polki sa lepsze. Ja jedynie milo wspominam HR, reszta powiem szczerze srednia, ale to jest moja opinia. W ogole jestem podkladomaniaczka i naprawde niewiele oceniam jako dobre, a doskonalego nie pamietam.
Zapomnialam o polskich literach - przepraszam
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:35   #81
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
moniczka dzięki za ostrzeżenie kurcze dobrze, że się zapytałam bo nie znam sie na podkładach Lancome, w sumie super sprzedawca więc myślałam, że lipy nie sprzedaje Już mam totalny mętlik w głowie jesli chodzi o dobry podkład chyba za bardzo wybredna jestem
Nie ma sprawy akurat co do Lancome to moge na 100% stwierdzic podrobke!!! Zwlaszcza jesli chodzi o podklady czy blyszczyki ale wystarczy spojrzec w moja kolorowke ja ze swojej strony polecam podklad Lancome Teint Idole Ultra
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:43   #82
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Drogie podklady ;)

moniczka zazdroszcze Ci kolekcji podkładów Chetnie bym je wypróbowała a może chcesz się jakiegoś pozbyć?
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:45   #83
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy akurat co do Lancome to moge na 100% stwierdzic podrobke!!! Zwlaszcza jesli chodzi o podklady czy blyszczyki ale wystarczy spojrzec w moja kolorowke ja ze swojej strony polecam podklad Lancome Teint Idole Ultra
Moniczka2222 a czy ten podklad kryje niespodzianki?przebarwi enia i takie tam. i czy podkresla suche skorki? chociaz sadzac z Twojej fotki u Ciebie nie ma za bardzo co kryc
ja teraz mam Dior Forever i niestety mam wrazenie ze wazy mi sie po kilku godzinach albo to jest dermacol, ktory jest jeszcze punktowo pod podkladem sama juz nie wiem, jak na razie nie mam swojego idealu- poszukiwania trwaja
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 19:46   #84
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zabkaa Pokaż wiadomość
moniczka zazdroszcze Ci kolekcji podkładów Chetnie bym je wypróbowała a może chcesz się jakiegoś pozbyć?
narazie zadnego nie chce sie pozbyc ale jak cos to dam znac

MadzikUK mnie Dior Forever tez nie zachwycil, dobrze ze poprosilam o probke w sklepie i przetestowalam go, bo jakbym kupila w ciemno to bylby to zakup nieudany!!!! Tez wazyl mi sie po kilku godzinach, nie byl tak trwaly jak Lancome!!!! Ja mam problemy z peknietymi naczynkami, mam pajaczki pod nosem, czasami jakies niespodzianki na twarzy, drobne piegi, i ten podklad wszystko mi ladnie zakrywa a przy tym daje naturalny efekt!! Jak sa jakies wieksze wypryski to stosuje korektor (ja stosuje na podklad), ale wole przykryc jedno czy 2 miejsca korektorem niz cala buzie jakims bardzo ciezkim kryjacym podkladem.
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:03   #85
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Drogie podklady ;)

dziekuje za info Moniczka, no to juz chyba wiem jakiemu podkladowi blizej sie przyjzec.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:07   #86
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
dziekuje za info Moniczka, no to juz chyba wiem jakiemu podkladowi blizej sie przyjzec.
Prosze bardzo Madziu najlepiej jesli masz mozliwosc to popros w sklepie o odrobinke tego podkladu do przetestowania wtedy bedziesz wiedziala czy w niego zainwestowac bo jednak do tanich on nie nalezy
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:20   #87
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie
 
Avatar .::MaŁGosia::.
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 58
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja również jestem zdania, że w dobry podkład warto zainwestować. Jednak dobry to nie od razu znaczy każdy z wysokiej półki. Trzeba testować, szukać i raz jeszcze szukać swojego podkładu, ale chyba jednak warto szukać wśród marek selektywnych. Większa szansa, że trafi się na swoje własne cudo .
Ja odkąd trafiłam na Spectacular Heleny Rubinstein (konsystencja, stapianie, trwałość, kolor, opakowanie - wszystko mi pasuje), to póki co przestałam kupować i testować inne podkłady, a jednocześnie puściłam w świat i Chanela i słynne DW EL i Clinique, bo moim ideałem teraz jest właśnie Spectacular HR. Warto szukać swojego .
.::MaŁGosia::. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:54   #88
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Drogie podklady ;)

szczerze mówiac nie wiem jak to jest. ja uzywan lirene na zmiane z maybelline, zawsze wymieszane poł na poł z kremem nawilżającym u mnie daje to ładne ujednolicenie koloru skóry i zal byłoby mi wydawac tyle pieniedzy na podklad. miałam rózne próbki które faktycznie były niezłe, ale nie była to az tak niesamowita róznica zeby przekonało mnie to do wydania 100 zł na podkład. moze mało wybredna jestem
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:49   #89
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

ja tez mialam Teint Idole ale on podkresla suche skorki strasznie

ale bardzo dobrze matuje i kryje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 22:10   #90
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez mialam Teint Idole ale on podkresla suche skorki strasznie

ale bardzo dobrze matuje i kryje
Też go lubie.. a mam bardzo tłustą cerę i mało co długo sie na niej trzyma.. a Teint Idole Ultra sie trzyma.. nie brudzi ubran..mam tylko za ciemny jak na zime kolor.. mam 045 kupowałam latem i był ok a teraz chyba kupie jakis jasniejszy..
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.