Kosmetyki M.A.C - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 11:12   #3541
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lajtblu Pokaż wiadomość
Tylko niech to będzie MAC!
wole YSL faux cils
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:29   #3542
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez lajtblu Pokaż wiadomość
Zdjęcia są podobne, opis aukcji identyczny. Z resztą nieważne.
Zastanawiam się tylko, dlaczego interpretujesz to jako atak?
I że temat jest nieprzyjemny.. Przecież nie ukrywasz tego, że sprzedajesz MAC-i na allegro, interpretujesz inne czy nie są podróbkami. Że jesteś znawcą, ekspertem etc.
Ja naprawdę już nic z tego nie rozumiem...
''Identyczny'' szkoda ,że po raz kolejny się mylisz ,bo został na nowo całkowicie przygotowany
Reszty Twojej wypowiedzi nie skomentuję ,bo mi za przeproszeniem ''cycki opadają''

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
to w takim razie ludzie od lat ryzykują utratę wzroku wykonując makijaże oczu z uzyciem brokatów

trzeba zacząć też umieszczać ostrzrzenia że nie umiejętne uzywanie mascary grozi utratą wzroku, prawdopodobieństwo podobne jak w glitter'ach
Co racja to racja przed chwilą malowałam się cieniami Dianne Bril w których brokatu jest co nie miara, zaręczam ,że nie uszkodziłam sobie wzroku
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:09   #3543
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja nie lubię maskar MACa. Uprzedziłam się po jednej, którą miałam z PRO. Poszła sobie w świat szeroki owadzie nóżki miałam jak marzenie :/
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:34   #3544
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
wole YSL faux cils
Kamisio napisz mi proszę co leży u podstaw fenomenu tej maskary?
Raz skuszona recenzjami zakupiłam tą właśnie maskarę, ale strasznie mi skleiła rzęsy w takie owadzie nóżki, może problem leży w jej świeżości i z czasem nie skleja już tak rzęs?
Ja mam dosyć cienkie rzęsy ,które maskara potrafi wręcz obciążyć...używam Max Factora Masterpiece i ten sprawdza się jak dotąd najlepiej

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
ja nie lubię maskar MACa. Uprzedziłam się po jednej, którą miałam z PRO. Poszła sobie w świat szeroki owadzie nóżki miałam jak marzenie :/
Ja zetknęłam się tylko z jedną, plushlash, nie jest zła, ale raczej wydłuża jak pogrubia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:37   #3545
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

oo jak wydluza to cos dla mnie - Nevado, moge prosic o nazwe?

edit: juz mam

Generalnie YSL nie jest zla, chyba glownie chodzi o to zeby rzesy byly dobrze "oczyszczone" ,umyte - w innhym razie moze sklejac. no i jak juz zgestnieje to skleja i sie osypuje
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2009-02-07 o 12:45
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:54   #3546
lajtblu
Raczkowanie
 
Avatar lajtblu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kącik Do Pracy
Wiadomości: 35
GG do lajtblu
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mnie w tej kwestii ciężko zadowolić, bo mam długie, ale są cienkie i nie podkręcają się.
Zalotka odpada (nie lubię) i testowałam tysiące mascar.
Odpadły wszelkie lancome, diory, maci etc.
Zakochałam się ostatnio w loreal'u double extension beauty tubes.
To co on wyprawia z rzęsami - cudo!
lajtblu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 16:50   #3547
ewka_n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny, wy jesteście obeznane w Macu
powiedzcie mi coś o cieniu MACa kolor Nocturnelle frost,
jaki to jest właściwie kolor ? fiolet , czy może przygasły ciemny róż ??

nie mogę znaleźć żadnych zdjęć , a fotka samego cienia w sumie mało mi mówi
ile powinien on także ważyć.. gramowo... aby mieć pewność, że to oryginał ?
ewka_n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 17:39   #3548
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Odebrałam dzisiaj swój 226 Jestem zachwycona bo to jest to czego szukałam - precyzyjny rozcierak I złamałam swój szlaban kolorówkowy kupując cień Knight ale po prostu nie mogłam mu się oprzeć

A na dopełnienie wszystkiego polazłam do Sephory i zobaczyłam wiosenną kolekcję Lancome A tu jeszcze HK na horyzoncie... będę miała w marcu niezły problem co sobie na wiosnę kupić

Podkłady i korektory Studio Sculpt są ale jeszcze nie wystawione więc nie wypróbowałam... w przyszłym tygodniu mam nadzieję że będą.

Kamisiu
bardzo dziękuje za paczkę Wczoraj doszła ale dopiero dzisiaj ją z poczty odebrałam.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:46   #3549
milagros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Mac

O cholerka!!!!!!!!!!!!!! Ale zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!
milagros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:51   #3550
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
oo jak wydluza to cos dla mnie - Nevado, moge prosic o nazwe?

edit: juz mam

Generalnie YSL nie jest zla, chyba glownie chodzi o to zeby rzesy byly dobrze "oczyszczone" ,umyte - w innhym razie moze sklejac. no i jak juz zgestnieje to skleja i sie osypuje
Hmm a jak je dobrze oczyścić??? czy dobry demakijaż i mycie oczu nie wystarczy?

Cytat:
Napisane przez ewka_n Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy jesteście obeznane w Macu
powiedzcie mi coś o cieniu MACa kolor Nocturnelle frost,
jaki to jest właściwie kolor ? fiolet , czy może przygasły ciemny róż ??

nie mogę znaleźć żadnych zdjęć , a fotka samego cienia w sumie mało mi mówi
ile powinien on także ważyć.. gramowo... aby mieć pewność, że to oryginał ?
Znalazłam tak na szybko zdjęcie w necie, mam nadzieję ,że coś pomoże

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj swój 226 Jestem zachwycona bo to jest to czego szukałam - precyzyjny rozcierak I złamałam swój szlaban kolorówkowy kupując cień Knight ale po prostu nie mogłam mu się oprzeć

A na dopełnienie wszystkiego polazłam do Sephory i zobaczyłam wiosenną kolekcję Lancome A tu jeszcze HK na horyzoncie... będę miała w marcu niezły problem co sobie na wiosnę kupić

Podkłady i korektory Studio Sculpt są ale jeszcze nie wystawione więc nie wypróbowałam... w przyszłym tygodniu mam nadzieję że będą.

Kamisiu
bardzo dziękuje za paczkę Wczoraj doszła ale dopiero dzisiaj ją z poczty odebrałam.
Brand a masz coś dla mnie?

Ja też czekam na pakę od Kamisia
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:53   #3551
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Brand a masz coś dla mnie?
Mam, mam PW już poszło
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 17:54   #3552
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mysle ze wystarczy plynem do demakijazu, i waqzne jest zeby systematycznie czyscic szczoteczke pod ciepla woda - wtedy tusz dluzej trzyma.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 17:56   #3553
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Mam, mam PW już poszło
Właśnie czytam i czekam na dalsze wieści
A ten puder Blonde to nadal będzie za mną krążył póki go w końcu nie dostanę w swoje łapki

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mysle ze wystarczy plynem do demakijazu, i waqzne jest zeby systematycznie czyscic szczoteczke pod ciepla woda - wtedy tusz dluzej trzyma.
Dzięki za informację, na pewno wypróbuję
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2009-02-07 o 17:59
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:13   #3554
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie czytam i czekam na dalsze wieści
A ten puder Blonde to nadal będzie za mną krążył póki go w końcu nie dostanę w swoje łapki
Poluj, bo o ile dobrze popatrzyłam to już chyba nie było żadnego z 3 pudrów. Generalnie sporo rzeczy było już wyprzedanych ale nie dziwię się bo bardzo fajnie skomponowana, taka trochę klasyczna, "codzienna" kolekcja
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:39   #3555
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie czytam i czekam na dalsze wieści
A ten puder Blonde to nadal będzie za mną krążył póki go w końcu nie dostanę w swoje łapki
Puder blond sliczny, chociaz redhead tez piekny. Ogolnie ta kolekcja wyglada lepiej irl niz w necie. Ja jestem nia zachwycona
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:03   #3556
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Poluj, bo o ile dobrze popatrzyłam to już chyba nie było żadnego z 3 pudrów. Generalnie sporo rzeczy było już wyprzedanych ale nie dziwię się bo bardzo fajnie skomponowana, taka trochę klasyczna, "codzienna" kolekcja
Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Puder blond sliczny, chociaz redhead tez piekny. Ogolnie ta kolekcja wyglada lepiej irl niz w necie. Ja jestem nia zachwycona
Jeszcze mi tak mówcie
A znajdzie się jakaś dobra duszyczka ,która go dla mnie zakupi w MACu?
W ZT już nie ma, ale może w Arkadii lub innym mieście, strasznie mi zależy, a zakupy zagraniczne mi się nie opłacają
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 19:49   #3557
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi tak mówcie
A znajdzie się jakaś dobra duszyczka ,która go dla mnie zakupi w MACu?
W ZT już nie ma, ale może w Arkadii lub innym mieście, strasznie mi zależy, a zakupy zagraniczne mi się nie opłacają

ja mogę podjechać bo mieszkam dwa przystanki od arkadii tylko zadzwoń dzisiaj do maca i poproś żeby odłożyły że jutro odbiorę...bo może nie być jak to już nieraz się zdarzyło...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 20:19   #3558
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
ja mogę podjechać bo mieszkam dwa przystanki od arkadii tylko zadzwoń dzisiaj do maca i poproś żeby odłożyły że jutro odbiorę...bo może nie być jak to już nieraz się zdarzyło...
Domciu dzięki!
Już załatwione, jedna sztuka Blonde odłożona na jutro na Twoje nazwisko
Podaj mi konto na maila nevada0812@o2.pl to przeleję pieniądze za produkt i przesyłkę
Jakbym mogła oddać Ci przysługę to pisz śmiało
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:13   #3559
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kamisio napisz mi proszę co leży u podstaw fenomenu tej maskary?
Raz skuszona recenzjami zakupiłam tą właśnie maskarę, ale strasznie mi skleiła rzęsy w takie owadzie nóżki, może problem leży w jej świeżości i z czasem nie skleja już tak rzęs?
Ja mam dosyć cienkie rzęsy ,które maskara potrafi wręcz obciążyć...używam Max Factora Masterpiece i ten sprawdza się jak dotąd najlepiej

Ja zetknęłam się tylko z jedną, plushlash, nie jest zła, ale raczej wydłuża jak pogrubia
to fakt Faux Cils obciąza rzęsy jet troche jak Fatale Lancome ładne rzęxy podnosi do kwadratu, a rzadkie niestety tłamsi, więc nie dla każdego to mascara, i ma wadę szybko wysycha, ja kocham go za piekny fioletowy kolor i tylko ten kupuje, żadna inna firma nie ma takiego fioletu, dzisiaj malowałem córke kolezanki na wieczór, młoda dziewczyna ma piekne rysy i jasną szlachetną cere, miała totalnie fioletowe oko, wykorzystałem resztkę twojego pigmentu viz-a-violet (cudny jest) do tego cień nocturnelle, pigment pink pearl i pink opal, fioletowy cake liner kryolanu i własnie fioletowy Faux Cils kolor tego tusz to mistrzostwo

Plushlash bardzo lubie bo ładnie rodziela, pogrubia tez jak podeschnie w opakowaniu nieco

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj swój 226 Jestem zachwycona bo to jest to czego szukałam - precyzyjny rozcierak I złamałam swój szlaban kolorówkowy kupując cień Knight ale po prostu nie mogłam mu się oprzeć

A na dopełnienie wszystkiego polazłam do Sephory i zobaczyłam wiosenną kolekcję Lancome A tu jeszcze HK na horyzoncie... będę miała w marcu niezły problem co sobie na wiosnę kupić

Podkłady i korektory Studio Sculpt są ale jeszcze nie wystawione więc nie wypróbowałam... w przyszłym tygodniu mam nadzieję że będą.

Kamisiu bardzo dziękuje za paczkę Wczoraj doszła ale dopiero dzisiaj ją z poczty odebrałam.
Knight jest super, ale tak podobny do Knight devine ze odpuściłem

Super ze cienie dotarły, dostałem PW, jakby była kolejna akcja to napisze, ale ciągle się wacham, funt idzie w góre, a pozatym to bardzo męczące jest zarwać cały dzień i pół nocy

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na pakę od Kamisia
wysłałem pryiorytetem w środe, powinna już być, chociaż sortownia w gdańsku zawsze ma opóżnienia

dobrze ze jest ubezpieczona
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 21:41   #3560
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Super ze cienie dotarły, dostałem PW, jakby była kolejna akcja to napisze, ale ciągle się wacham, funt idzie w góre, a pozatym to bardzo męczące jest zarwać cały dzień i pół nocy
Ależ ja nic nie sugerowałam... po prostu takie małe przypomnienie żebyś kiedyś przy okazji o mnie pomyślał

Eh... nic mi mów... najbardziej sobie w brodę pluję że jak mieszkałam 160 km od Berlina a Euro było na w miarę niezłym poziomie to o zakupach w Macu nie myślałam Wprawdzie zniżka mnie nie obowiązuje ale mnie bardziej zależy na produktach niż na cenach a teraz to już na ebaya nawet nie zaglądam

Nevado
cieszę się że puder Blonde dostałaś

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:42
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:55   #3561
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ależ ja nic nie sugerowałam... po prostu takie małe przypomnienie żebyś kiedyś przy okazji o mnie pomyślał

Eh... nic mi mów... najbardziej sobie w brodę pluję że jak mieszkałam 160 km od Berlina a Euro było na w miarę niezłym poziomie to o zakupach w Macu nie myślałam Wprawdzie zniżka mnie nie obowiązuje ale mnie bardziej zależy na produktach niż na cenach a teraz to już na ebaya nawet nie zaglądam

Nevado cieszę się że puder Blonde dostałaś
pomysle pomyśle tylko naprawde ten dzień dał mi w kość pobudka o 3 w nocy i boski terminal Etiuda

ceny w moim przypadku dalej sa atrakcyjne, mniej więcej do poziomu 5,5 za funt pozatym mam jeszcze jakieś 20 kosmetyków do kupienia i szlaban aż do jesieni a może nawet do końca roku
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-07 o 21:58
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:56   #3562
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja strasznie zaluje, ze w Polsce nie ma salonu MAC Pro, szczerze tego nie rozumiem. Z tego co widze klientek maja u nas sporo, nowe kolekcje sa wyprzedawane w kilka dni... Z zagranicy juz nie bede zamawiac, poczta zgubila moje 3 paczki, w tym jedna z pudrem Sculpt&Shape, na ktory dosc dlugo polowalam Powoli sie juz pogodzilam z ich strata, wiec szukam czegos podobnego. Macie jakies sugestie? Dodam ze mam bardzo jasna cere.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:07   #3563
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

chyba "zgubiła"
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:08   #3564
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
to fakt Faux Cils obciąza rzęsy jet troche jak Fatale Lancome ładne rzęxy podnosi do kwadratu, a rzadkie niestety tłamsi, więc nie dla każdego to mascara, i ma wadę szybko wysycha, ja kocham go za piekny fioletowy kolor i tylko ten kupuje, żadna inna firma nie ma takiego fioletu, dzisiaj malowałem córke kolezanki na wieczór, młoda dziewczyna ma piekne rysy i jasną szlachetną cere, miała totalnie fioletowe oko, wykorzystałem resztkę twojego pigmentu viz-a-violet (cudny jest) do tego cień nocturnelle, pigment pink pearl i pink opal, fioletowy cake liner kryolanu i własnie fioletowy Faux Cils kolor tego tusz to mistrzostwo

Plushlash bardzo lubie bo ładnie rodziela, pogrubia tez jak podeschnie w opakowaniu nieco



wysłałem pryiorytetem w środe, powinna już być, chociaż sortownia w gdańsku zawsze ma opóżnienia

dobrze ze jest ubezpieczona
Kamisio w tym rzecz ,że ja zawsze myślałam ,że moje rzęsy są stworzone do różnego typu maskar, bo są naturalnie długie i gęste lecz cienkie, po prostu mam gąszcz cienkich i ten tusz strasznie mi je skleił w taką czarną papkę
Jest też opcja ,że mogę przesadzać, bo lubię naturalny efekt, a nie dramatyczny, być może dla mnie coś co wygląda jak jedno wielkie czarne sklejenie dla kogoś jest teatralny efektem
Cieszę się ,że pigment się spodobał
Może masz jakieś foto tego makijażu? jestem ciekawa efektu...
Czy ten makijaż co masz w avku sam stworzyłeś czy to jest propozycja MAC?

Aaa i pragnę Ci powiedzieć ,że za Twoim przykładem zakupiłam przezroczysty browset właśnie brand mi go w tarasach załatwiła i niedługo przyleci

A jeśli chodzi o przesyłkę to narazie jeszcze próbuję nie myśleć o najgorszym, bo jak dotąd żadna przesyłka do mnie nie zaginęła

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Nevado
cieszę się że puder Blonde dostałaś
Ja też się cieszę
Oby tylko domcia odczytała moją wiadomość
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:12   #3565
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Ja strasznie zaluje, ze w Polsce nie ma salonu MAC Pro, szczerze tego nie rozumiem. Z tego co widze klientek maja u nas sporo, nowe kolekcje sa wyprzedawane w kilka dni... Z zagranicy juz nie bede zamawiac, poczta zgubila moje 3 paczki, w tym jedna z pudrem Sculpt&Shape, na ktory dosc dlugo polowalam Powoli sie juz pogodzilam z ich strata, wiec szukam czegos podobnego. Macie jakies sugestie? Dodam ze mam bardzo jasna cere.
sklepy PRO muszą być z wejściem z ulicy, nie mogą być w centrum handlowym, tak powiedziały mi miłe panie w Antwerpii w zeszłym roku, podobno Antwerpia miała byc PRO od poczatku tego roku

na stałe w PRO masz pudry do modelowania i rozświetlania,tyle ze nie dwa w jednym tylko każdy osobno, jest chyba 6-7 odcieni ciemnych i tyle samo tych do rozjaśniania, maja wymiar jak róż i są też dostępne jako wkłady do palet takich jak na róże

oglądałem je teraz, bardzo fajną gładka konsystencje mają, zapomniałem kupić a dwa musze mieć

tu masz link, od 4 do 8 od góry
http://www.macpro.com/templates/prod...=CATEGORY15108
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-07 o 22:15
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:17   #3566
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Kamisio w tym rzecz ,że ja zawsze myślałam ,że moje rzęsy są stworzone do różnego typu maskar, bo są naturalnie długie i gęste lecz cienkie, po prostu mam gąszcz cienkich i ten tusz strasznie mi je skleił w taką czarną papkę
Jest też opcja ,że mogę przesadzać, bo lubię naturalny efekt, a nie dramatyczny, być może dla mnie coś co wygląda jak jedno wielkie czarne sklejenie dla kogoś jest teatralny efektem
Cieszę się ,że pigment się spodobał
Może masz jakieś foto tego makijażu? jestem ciekawa efektu...
Czy ten makijaż co masz w avku sam stworzyłeś czy to jest propozycja MAC?

Aaa i pragnę Ci powiedzieć ,że za Twoim przykładem zakupiłam przezroczysty browset właśnie brand mi go w tarasach załatwiła i niedługo przyleci
nie było czasu na fotkę, z resztą kolekcjonuje tylko te sesyjne, ten z avka to MAC, ale może wstawie coś swojego zaraz

z browsetu będziesz zadowolona na pewno
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:19   #3567
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kamisio - wiem, że są w PRO, ale w Polsce PRO nie ma, a do zagranicznych zamówień zdążyła mnie już PP zrazić. Szukam jakiegoś zamiennika, ale póki co żaden ciemniejszy puder na mnie dobrze nie wyglądał.

Makijaż w Twoim wykonaniu chętnie obejrzę, także wstaw, proszeee

BTW z czym jest fajny ten browset? Bo może też powinnam mieć, a jeszcze o tym nie wiem
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.

Edytowane przez Arwena84
Czas edycji: 2009-02-07 o 22:20
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:27   #3568
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a gdzie kupujesz MACa jesli mozna wiedziec? Arweno ?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:28   #3569
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Kamisio - wiem, że są w PRO, ale w Polsce PRO nie ma, a do zagranicznych zamówień zdążyła mnie już PP zrazić. Szukam jakiegoś zamiennika, ale póki co żaden ciemniejszy puder na mnie dobrze nie wyglądał.

Makijaż w Twoim wykonaniu chętnie obejrzę, także wstaw, proszeee

BTW z czym jest fajny ten browset? Bo może też powinnam mieć, a jeszcze o tym nie wiem
ale ja robiłem teraz zakupy w PRO i jeżeli będę jechał w marcu to też w to samo miejsce

browset to preprat do układania brwi, jest w kolorach ale takich raczej fashion bo za rude albo za zółte, jest przezroczysty i ten jest super na każdą okazje, w kolekcji Ungaro był tez browset w kolorze mink, świetny szarawy brąz, niestety nie do dostania chyba już nigdzie

oko w avku wklejone nie dawałem całej twarzy bo by sie szczegóły zgubiły
__________________
next life - KNK

Edytowane przez kamisio
Czas edycji: 2009-02-07 o 22:34
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 22:29   #3570
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
pomysle pomyśle tylko naprawde ten dzień dał mi w kość pobudka o 3 w nocy i boski terminal Etiuda

ceny w moim przypadku dalej sa atrakcyjne, mniej więcej do poziomu 5,5 za funt pozatym mam jeszcze jakieś 20 kosmetyków do kupienia i szlaban aż do jesieni a może nawet do końca roku
Uwierz mi, że też znam ból porannych lotów więc Cię w pełni rozumiem.

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Ja strasznie zaluje, ze w Polsce nie ma salonu MAC Pro, szczerze tego nie rozumiem. Z tego co widze klientek maja u nas sporo, nowe kolekcje sa wyprzedawane w kilka dni... Z zagranicy juz nie bede zamawiac, poczta zgubila moje 3 paczki, w tym jedna z pudrem Sculpt&Shape, na ktory dosc dlugo polowalam Powoli sie juz pogodzilam z ich strata, wiec szukam czegos podobnego. Macie jakies sugestie? Dodam ze mam bardzo jasna cere.
Nie wiem czy mają aż tak dużo klientek - wprawdzie bywam tam w dziwnych porach jak juz to widzę przeważnie ludzi oglądających a nie kupujących. Tłumów tam nie widziałam nawet w weekendy (pomijam okres przedświąteczny).

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
sklepy PRO muszą być z wejściem z ulicy, nie mogą być w centrum handlowym, tak powiedziały mi miłe panie w Antwerpii w zeszłym roku, podobno Antwerpia miała byc PRO od poczatku tego roku

na stałe w PRO masz pudry do modelowania i rozświetlania,tyle ze nie dwa w jednym tylko każdy osobno, jest chyba 6-7 odcieni ciemnych i tyle samo tych do rozjaśniania, maja wymiar jak róż i są też dostępne jako wkłady do palet takich jak na róże

oglądałem je teraz, bardzo fajną gładka konsystencje mają, zapomniałem kupić a dwa musze mieć

tu masz link, od 4 do 8 od góry
http://www.macpro.com/templates/prod...=CATEGORY15108
Tak, pokazuj nam więcej takich fajnych rzeczy

Nevado nie w tarasach tylko w Magnolii
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.