Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 04:56   #2881
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Pisząc tabsy co masz na myśli ?

Tabletki antykoncepcyjne: Diane35, Mercilon i Yasminelle.
Apropos Diany35 to ma ona z wszystkich tabsów największe właściwości fotouczulające ( wywołujące przebarwienia) ze względu na dużą zawartosc hormonów.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 06:42   #2882
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Cosmelan pack+cosmelan2 kupiłam na ebay od glo revitalize 19 lipca br i wciąż czekam na przesyłkę.Całość kosztowała mnie po przeliczeniu na złotówki 1100 zł. ,a Ty od kogo kupiłaś i czy już dostałaś przesyłkę?
Jozefinka888 Jak to się dzieje, że wyszło 1100zł?
Na aukcji widnieje 345$ -716,29zł i za przesyłkę 21,50$ - 44,64zł. Jakim sposobem wychodzi więcej? Gdzie i za co dochodzi reszta? Nie chciałabym się dać wpścić w maliny i przez niewiedzę zapłacić na ebay-u jak za gabinet.

Masima a Ty to tak wcześnie wstajesz czy tak późno chodzisz spać? Czyżby cosmelan tak działał?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 08:21   #2883
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jozefinko888 ..ja rowniez zapytuje, jak to sie stało, ze wyszło 1100 zł...ja tez planuje u tej alegrowniczki zakupic cosmelan..i sugeruje sie cena podana na aukcji, ktora jest duzo nizsza...skąd taka zmiana ceny??
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 08:50   #2884
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie cosmelanki urocze babeczki.

AHA19- ja Cie ratuje. Otóż ja miałam ten sam problem co Ty- czyli blizny po pryszczach, plamki plameczki, tłusta obrzydliwie cera, pozatykane pory i PLAMISKA prawie czarne i Jezus Maria czego tylko na tej mej gębie nie było. Z całego serca polecam ci cosmelan. Rób śmiało i nawet sie nie zastanawiaj. PO cosmelanie nie masz plam, oczyszczona cera i rozświetlona, pozamykane pory, żadnych pryszczy i zmarszczek, nawet wygładzone blizny i co tu jeszcze napisać?????? POKOCHASZ COSMELAN JAK JA.

Wogóle jak ja sobie przypomne swoj tragiczny stan cery z przed dwóch lat to teraz w to nie moge uwierzyć. TAAAAAAAKA POPRAWA Że W GŁOWIE SIE NIE MIEŚCI.......

RÓB cosmelan bez zawachania....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 08:58   #2885
allegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kondyn
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Dzięki
Oczywiście dam znać, chociaż wydaje mi się, że jak glo_revitalize ruszy z tymi wysyłkami to i pojawią się jakieś aukcje z Portugalii czy Hiszpanii, więc może nie będę musiała zamawiać aż z USA. Dobrze, że mam PayPal, przynajmniej nie będzie problemu z przelewem.

A ile czekałaś na przesyłkę z USA?

Daj znac koniecznie, ja natychmiast rusze twoim sladem... Na przesylke do UK czekalam 1.5 tygodnia, i mi jeszcze na tydzien na celnym 'posiedzialo' - zapomnialam sie ze sprzedawca dogadac... To jedyny raz , kiedy placilam clo- bylam wscielka bo mnie o dodatkowe 25 funtow przedrozylo... no, ale odbilam sobie na boskich perfumach, ktore wlasnie mi przyszly z USA za smieszne pieniadze pozdrowionka, daj znac!!
allegoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:17   #2886
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez NIKI1 Pokaż wiadomość
Kurcze boje sie zaryzykowac tyle juz przeszłam z twarza ,ze pal licho strace troche kasy ale przynajmniej bede wsciekła na kogos...a nie znowu na siebie ze cudowałam i mam za swoje!!!Czy ja po takim zabiegu bede wygladała tragicznie?co z praca ja bez podkładu nie rusze sie z domu!!!nie mozna sie malowac???Czy plamy powracaja i czy kiedykolwiek mozna pozniej opalac twarz?zamecze WAS pytaniami,ale wole wiedziec co mnie czeka.Dziekuje Wam za odpowiedzi ktore napisałyscie i ciesze sie ,ze Te kobietki ktore sa juz po cos...sa szczesliwe odkładajac ciezkie podkłady,tez o tym marze.Pozdro
Witam i odpowiadam;tak po zabiegu będziesz wyglądać tragicznie ale krótko ok 14 dni potem już będzie tylko lepiej i lepiej.Co do malowania to sa różne opinie ile po zabiegu można zacząć się malować ja zaczęłam po ok.3 tyg. ale po zabiegu skóra jest taka ładna że pojęcie "malować się zmienia znaczenie.Plamy nie wrócą jeżeli będziesz ciągle używała cos2 i oczywiście codziennie filtr 50.A o opalaniu twarzy możesz zapomnieć do końca życia.Zachęcam do zrobienia zabiegu bo warto a cera marzenie.....Pozdro.:cmok :
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:17   #2887
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dome miałam na początku jedwabiste, a teraz kupiłam normalne. Tak mi się wydaje jak by mi lekko pory zatykało to jedwabiste ale nie jestem pewna do końca czy to od niego dlatego mam teraz normalne. Różnica taka jest że jedwabne jest gładsze przy nakładaniu- bo co do działania nie widzę różnicy.
Dziewczyny ja jestem zadowolona ze swojego ciała i figury, ale nie wpadam w zachwytbo gdyby nie cellulit to bym była "boska"
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 09:17   #2888
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witajcie cosmelanki urocze babeczki.

AHA19- ja Cie ratuje. Otóż ja miałam ten sam problem co Ty- czyli blizny po pryszczach, plamki plameczki, tłusta obrzydliwie cera, pozatykane pory i PLAMISKA prawie czarne i Jezus Maria czego tylko na tej mej gębie nie było. Z całego serca polecam ci cosmelan. Rób śmiało i nawet sie nie zastanawiaj. PO cosmelanie nie masz plam, oczyszczona cera i rozświetlona, pozamykane pory, żadnych pryszczy i zmarszczek, nawet wygładzone blizny i co tu jeszcze napisać?????? POKOCHASZ COSMELAN JAK JA.

Wogóle jak ja sobie przypomne swoj tragiczny stan cery z przed dwóch lat to teraz w to nie moge uwierzyć. TAAAAAAAKA POPRAWA Że W GŁOWIE SIE NIE MIEŚCI.......

RÓB cosmelan bez zawachania....
dzięki naprawdę podniosłaś mnie na duchu!!! To już postanowione!!! Tylko teraz trzeba czekać aż na ebayu będą dostępne cosmelany, akurat koniec lipca będę miała zasilone konto, więc mi to pasuje
No i wyczytałam na necie, że nie można stosować na aktywne zmiany skórne, czyli ani jednego pryszczunia. Ale co z tymi malutkimi, niebolącymi siedzącymi pod skórą to chyba bardziej zaskórniki, ale czy to aktywne, siedzi sobie tam i siedzi, i niechce się ruszyć
Madziusia777 a jak u Ciebie? miałaś robiony cosmelan na całkowicie wyleczoną buźkę, bez ani jednego, nawet małego pryszcza?
chyba zrobię tak jak Masima mówi - skinoren - ponoć jest dobry na takie podskórne wypryski, tylko moja cera bardzo źle reaguje na takie antytradzikowe specyfiki - łuszczenie,pieczenie itp.
Czy serum flavo c te z biochemii może pomóc na takie podskórne grudki?
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 09:26   #2889
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nowe Cosmelanki - dzisiaj mam zabieg i obiecuję, że będę opisywała kolejne etapy mego przepoczwarzania
Właśnie sobie uświadomiłam, ze co roku robię sobie w lipcu rewolucję - w zeszłym oku zabiegiem laserowym usunęłam sobie krótkowzroczność , teraz face, a w kolejności - planuję smart lipo ,na me " bryczesy " i uda bo żadne ćwiczenia mi tego nie ruszyły i już wiem, że nie ruszą..
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:07   #2890
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
dzięki naprawdę podniosłaś mnie na duchu!!! To już postanowione!!! Tylko teraz trzeba czekać aż na ebayu będą dostępne cosmelany, akurat koniec lipca będę miała zasilone konto, więc mi to pasuje
No i wyczytałam na necie, że nie można stosować na aktywne zmiany skórne, czyli ani jednego pryszczunia. Ale co z tymi malutkimi, niebolącymi siedzącymi pod skórą to chyba bardziej zaskórniki, ale czy to aktywne, siedzi sobie tam i siedzi, i niechce się ruszyć
Madziusia777 a jak u Ciebie? miałaś robiony cosmelan na całkowicie wyleczoną buźkę, bez ani jednego, nawet małego pryszcza?
chyba zrobię tak jak Masima mówi - skinoren - ponoć jest dobry na takie podskórne wypryski, tylko moja cera bardzo źle reaguje na takie antytradzikowe specyfiki - łuszczenie,pieczenie itp.
Czy serum flavo c te z biochemii może pomóc na takie podskórne grudki?
Nie wiem jak jest z grudkami po cos bo nie miałam jak go robiłam.Ale kiedyś gdy robiłam yellow peel (cos kosztował wtedy 3000 zł)dermatolog uprzedziła mnie że jak zacznę się łuszczyć to wyjdą rownież na wierzch wszystkie syfki siedzące nawet bardzo głęboko i tak też się stało.Ale od tej pory syfków ni mam w ogóle.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:16   #2891
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny czyli radzicie czekac..az sie pojawia na ebayu oferty z Hiszpanii czy Portugalii??
i o co chodzi z tym cłem?? kto ma płacic..ja czy sprzedajacy?? wybaczcie ale nigdy nic nie kupowałam przez ebay z zagranicy i poruszam sie jak blondynka...
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 10:55   #2892
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Do wszystkich czekajacych na przesyłki od glo_revitalize !!! Dostałm e maila od niej i z tego co zrozumiałam to krestaia 1-2 tygodni jak zacznie rozsyłać towar.Dalej to trochę niezrozumiałe więc proszę o przetłumaczenie lepiej znajacym język.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:03   #2893
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Szelma29 Niestety to cło płacisz Ty - w wysokości 22% + kilka złotych za koszty pocztowe (5-10). Najgorsze jest to, że wtedy długo się czeka, w zależności od urzędu celnego może być koło miesiąca nawet. A tu urlop cosmelanowy zaplanowany i wtedy
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:10   #2894
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jozefinka888 Jak to się dzieje, że wyszło 1100zł?
Na aukcji widnieje 345$ -716,29zł i za przesyłkę 21,50$ - 44,64zł. Jakim sposobem wychodzi więcej? Gdzie i za co dochodzi reszta? Nie chciałabym się dać wpścić w maliny i przez niewiedzę zapłacić na ebay-u jak za gabinet.

ivonako ona kupiła cosmelan pack + cosmelan 2.Dlatego tyle wyszło !
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:18   #2895
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzięki Megi72
bo już zaczynałam sie zastanawiać nad gabinetem.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 11:18   #2896
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome miałam na początku jedwabiste, a teraz kupiłam normalne. Tak mi się wydaje jak by mi lekko pory zatykało to jedwabiste ale nie jestem pewna do końca czy to od niego dlatego mam teraz normalne. Różnica taka jest że jedwabne jest gładsze przy nakładaniu- bo co do działania nie widzę różnicy.
Dziewczyny ja jestem zadowolona ze swojego ciała i figury, ale nie wpadam w zachwytbo gdyby nie cellulit to bym była "boska"

Cassatta a próbowałaś już moze olejku antycellulitowego z BU ? Ja niestety też mam z tym problem
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:44   #2897
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest z grudkami po cos bo nie miałam jak go robiłam.Ale kiedyś gdy robiłam yellow peel (cos kosztował wtedy 3000 zł)dermatolog uprzedziła mnie że jak zacznę się łuszczyć to wyjdą rownież na wierzch wszystkie syfki siedzące nawet bardzo głęboko i tak też się stało.Ale od tej pory syfków ni mam w ogóle.
Ane120 i AHA19 - tak masz racje że z pilingami tak jest, też miałam yellow peel( dostałam od niego uczulenia, a skóra mi sie pogorszyła, potem była seria steżonym TCA- niby troche lepiej ale nie polecam) a cosmelan działa na te problemy inaczej niż kwasy o niebo lepiej.
Aha19- jak robiłam cosmelan to jeden czy nawet dwa pryszcze jakoś mi wyskoczyły przed zabiegiem i co mogłam zrobić- tylko cosmelan.
Ale ogólnie cere miałam podgojoną.Polecam CI bardzo
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:23   #2898
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kobiety - jadę na cos 1. Trzymajcie za mnie kciuki Plamy - precz od mojej twarzy!!!!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:34   #2899
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

UWAGA UWAGA
O NIEDZIELE O 20.00 IMPREZA
Z ZAPASEM WINKA I WSZELKICH TRUNKÓW ZAPRASZAM WSZYSTKIE COSMITKI NA SWIĘTOWANIE.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 15:39   #2900
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Kobiety - jadę na cos 1. Trzymajcie za mnie kciuki Plamy - precz od mojej twarzy!!!!
Tzrymam kciuki. Będzie super po dwóch tygodniach
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 15:46   #2901
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

kamilia ale ci zazdroszczę !!!!!!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:18   #2902
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Kobiety - jadę na cos 1. Trzymajcie za mnie kciuki Plamy - precz od mojej twarzy!!!!
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:02   #2903
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczynki -już wróciłam!
Maskę miałam położoną na całą twarz , łczniez powiekami dolnymi i górnymi. Mam ją zmyć po 6- 7 godz. ale jeżeli bym trzymała dłużej - nic złego się nie stanie. I tak główna aktywność tej maski jest po ok. 6 godz.Potem mam umyć twarz - najpier wodą , potem moim żelem do mycia twarzy i spać. Rano -pierwszy cos2 - na całą twarz i powieki też. Dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. tylko powieki co dwa dni . a co dwa , tylko hydro vital k. Od 3 tygodnia do 2 miesięcy cos2 raz dziennie - dobrze by rano, bo wygląda trochę jak podkład ,a wtedy na noc hydra vital. Ale można tez i odwrotnie.
Potem cos 2 3-4 razy w tygodniu przez rok. Pytałam też, czy jest sens używać cos 2 na szyję i dekolt, jeżeli nie było tam cos 1. Można - efekt odmładzający też będzie ( ja mam 40stkę ,ale dla młodszych -szkoda tam kremu cos2 ), , chociaż nie aż tak jak na twarzy. I na szyję nie codziennie - co dwa , trzy dni.
Chyba to wszystko, co miałam pamiętać iw pigułce Wam zapisałam.

Acha - to dopiszę coś, co już wcześniej było w postach, ale niech będzie w jednym miejscu - cos 2 kładziemy ZAWSZE na czystą twarz czyli pzredtem myjmy łagodnym żelem. W ciagu dnia nie używamy niczego wiecej CHYBA, że czeka nas dużo słońca , którego nie uda nam się uniknąć , wtedy ostatecznie można na cos 2 położyć krem z filtrem. Ale taki bez koloru.

Uffff
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:05   #2904
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dodatek to poprzedniego mego posta - nic poza cos2 i hydro przez dwa miesiące, chyba że to słońce itd. i dalej jak w poprzednim moim wpisie.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:40   #2905
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia a masz jakieś pieprzyki czy coś podobnego? Zasmarował je czy ominięto?
Ja niestety dziś na konsultację do lekarza się nie dostałam.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:42   #2906
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Mam jakiegoś zwykłego pieprzyka - ale takiego płaskiego, małego. Nie był jakos specjalnie traktowany.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:47   #2907
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia A z tą maską to postrach iść? U nas pada deszcz i tak myślałam o Tobie, że może pada i u Ciebie to pod parasol się schowasz
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 17:52   #2908
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilia A z tą maską to postrach iść? U nas pada deszcz i tak myślałam o Tobie, że może pada i u Ciebie to pod parasol się schowasz
Dopiero teraz zaczęło padać :-( Zaparkowałam auto niemal przed gabinetem i myk - do auta Maska była dosyć solidnie położona więc mam twarz musztardową
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:33   #2909
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
[B]Też lubię krówki ale dzisiaj zjadłam mleczko zagęszczone na poprawę samopoczucia
to niesamowite, też jestem ze Szczecina, też uwielbiam krówki (tych kruchych zjadam całą paczkę) i zagęszczone mleczko (to "naturalne" zawsze mam w lodówce, nie przepadam za karmelowym czy kakaowym), no i jeszcze też ...walczę z plamami! i w domu zawsze mam ...cosmelan2! Te Szczecinianki to najwyraźniej "słodkie dziewczyny"

o qrczę, ale dałyście zadanie, napisać, co się ma ładnego... wszyscy chwalą mój dekolt i szyję, zatem chyba to mam "niezłe", ale ostatnio coś zaczęły mi wypadać włosy i zrobiły się jakieś takie szorstkie, może poradzicie Kobietki jakiś cudowny specyfik na te kłopoty..?

madziusia - gorące życzenia przed-urodzinowe!!!

__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 18:45   #2910
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
to niesamowite, też jestem ze Szczecina, też uwielbiam krówki (tych kruchych zjadam całą paczkę) i zagęszczone mleczko (to "naturalne" zawsze mam w lodówce, nie przepadam za karmelowym czy kakaowym), no i jeszcze też ...walczę z plamami! i w domu zawsze mam ...cosmelan2! Te Szczecinianki to najwyraźniej "słodkie dziewczyny"

o qrczę, ale dałyście zadanie, napisać, co się ma ładnego... wszyscy chwalą mój dekolt i szyję, zatem chyba to mam "niezłe", ale ostatnio coś zaczęły mi wypadać włosy i zrobiły się jakieś takie szorstkie, może poradzicie Kobietki jakiś cudowny specyfik na te kłopoty..?

madziusia - gorące życzenia przed-urodzinowe!!!

Taa... niezły dekollt i szyja. A nie może by tak wprost - że masz to ładne?

Dziewczyny - już patrzę na ten mały słoik cos 2 i wiem, że skoro będę go używała do konca dni mych , także na szyję i dekolt, by były tak ładne jak u Lidii , to zaraz wpadnę w nerwicę, że mi się kończy słoik.
Czy któraś z Was w wolnej chwili nie miałaby ochoty tak krok po kroku napicać, jak się kupuje na ebay'u? Jestem zupełnie zielona. Nie tylko u kogo, ale jaka forma płatności, ja mam np. konto, także internetowe w Pekao SA. co trzeba dopisywac, żeby jakiegoś cła nie płacić itd. Chyba nie tylko ja będę wdzięczna. Rozumiem, że muszę się zalogować na ebay. To tak samo jak na allegro ? No , widzicie, że nic nie wiem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.