prosba-dobor rozu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 10:47   #1
annaaa.s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11

prosba-dobor rozu


witam,
chcialabym poprosic Was o pomoc w doborze rozu. mam ogromny problem;( bylam w wielu sklepach i kazda z pan proponuje mi cos innego i juz sama nie wiem ktory kupic zeby ladnie podkreslic kosci policzkowe,a nie wygladac jak wymalowana lala...
jestem brunetka o niebieskich oczach, cera-jasna, moze te informacje pomoga w zaproponowaniu mi odpowiedniego rozu
aha, i jeszcze jedno male pytanko-czy ja jestem latem??

pzdr
Ania
annaaa.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:00   #2
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: prosba-dobor rozu

jeśli masz jasną cerę i ciemne włosy, a do tego niebieskie oczy to wg mnie jesteś zimą i pasowałby ci jasorózowy róż (np. mój L'oreal Blush Delice 01), ale to tylko moje skromne zdanie.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:05   #3
annaaa.s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: prosba-dobor rozu

moze sprostuje ze nie jestem typowa brunetka,nie mam takich typowow ciemnych wlosow jak przystalo na brunetke, to jest kolor-jakby tu go nazwac-sredni braz powinien byc tu odpowiedni...

dzieki za odzew
annaaa.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:23   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: prosba-dobor rozu

a możesz wkleić swoje zdjęcie?

byłoby łatwiej...

jeśli chodzi o dobór różu, to trzeba próbować - próbki nie dostaniesz
ale w Sephorze i Douglasie można poprosić miłą Panią z pędzlami przy pasie, żeby Cię umalowała...

musiałabyś pochodzić tam kilka razy (żeby to skrócić możesz malować każdy policzek innym różem) i w domu, w świetle dziennym, przy pomocy innych na pewno dobrze wybierzesz

wstępnie zdecyduj czy chcesz róż matowy, lśniący czy z drobinkami, żeby było łatwiej

jeśli chcesz możesz wklejać zdjęcia z poszczególnych prób, a Wizażanki na pewno doradzą
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:30   #5
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: prosba-dobor rozu

Cytat:
Napisane przez annaaa.s Pokaż wiadomość
witam,
chcialabym poprosic Was o pomoc w doborze rozu. mam ogromny problem;( bylam w wielu sklepach i kazda z pan proponuje mi cos innego i juz sama nie wiem ktory kupic zeby ladnie podkreslic kosci policzkowe,a nie wygladac jak wymalowana lala...
jestem brunetka o niebieskich oczach, cera-jasna, moze te informacje pomoga w zaproponowaniu mi odpowiedniego rozu
aha, i jeszcze jedno male pytanko-czy ja jestem latem??

pzdr
Ania
Witaj,
mysle, ze jak na poczatek "cwiczen z rozem" to moze jakies delikatne rozowo-rozswietlajace kulki (avon ma delikatne rozswietlajace - trudno przedawkowac) albo roze bourjois - sa twarde, tez trudno przesadzic a maja bardzo duzy wybor kolorow wlasnie w dosc jasnych odcieniach rozu.
Te dwa moje typy sa niedrogie wiec mozna na nich smialo ciwiczyc.
Zreszta jesli dysponujesz wieksza kasa udaj sie do dobrej perfumerii, wez jednak pod uwage, ze w takich miejscach jest specyficzne swiatlo i lepiej sie potem obejrzec w dziennym swietle.
pozdr!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:38   #6
annaaa.s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: prosba-dobor rozu

chcialabym roz matowy

a zdjecie przesle jak tylko bede miala w kabelek od tel albo aparatu(a tak wogole to jak sie wkleja??)
annaaa.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 11:40   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: prosba-dobor rozu

Musisz wejść w zaawansowane opcje i tam 'Zarządzaj załącznikami'

Ja polecam róż L'oreala lub Revlona - pierwszy miałam kiedyś, teraz mam ten drugi i nie jest 100% matowy, ale nie błyszczy - ma mikroskopijne drobinki, których praktycznie nie widać, ale dzięki nim nie jest to płaski kolor. Jest delikatny i można stopniować nim efekt.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 16:07   #8
annaaa.s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: prosba-dobor rozu

odświeżam wątek i wklejam dwa zdjęcia-mam nadzieje ze pomoga nie jestm już taka opalona jak na zdjeciach(niestety opalenizna nie utrzymala sie dlugo. zastanawiam sie który róż Bourjois kupic? i jak go nakladac? zastanawiam sie czy nie lepiej byloby gdybym kupila kulki brazujace z Oriflame i imi podkreslila miejsce ponizej policzkow-wglebienie,zeby wyszczuplic optycznie twarz. NIe ukrywam ze licze na Wasza pomoc Dziewczyny!!! ;d

pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020778.jpg (81,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020506.jpg (69,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 461832607.jpg (61,3 KB, 19 załadowań)
annaaa.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.