Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 19:28   #3781
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hahaha, co za pocieszna teoria, że włosy odpadną od czegoś takiego. magia telewizji
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 19:40   #3782
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Efekty wczorajszego hennowania, konkretnie tym czymś. Że niestety było to wieczorem, więc zdjęcia są z dziś i kłaki zdążyły się już przetłuścić
Zdjęcia są tylko poglądowe. Po farbowaniu henną nigdy nie można ustalić jaki dokładnie ma się odcień włosów, w każdym świetle są inne. Moje raz to są rudo-czerwone, raz czerwono - różowe, innym zaś głęboko czerwone. Rubinowe właśnie. Dorzucić do tego fakt, że na moich włosach znajduje się wszystko (co widać na poprzednim zdjęciu) efekt tym bardziej jest ciekawszy. Aparat, a tym bardziej komórka nie dadzą rady uchwycić właściwego koloru, bo po prostu go nie ma - te kłaki się mienią. W ogóle podoba mi się, że wreszcie wyszła to ciemna i mocna czerwień
Jako, że to zioło co delikatniejsze włosy lekko wysuszy, na co należy zwrócić uwagę, ale nie jest to efekt podobny chemicznym farbom, zresztą trochę nawilżenia i włosy wracają do ładu. Henna regularnie stosowana kłaki też wzmocni, o czym pewnie doskonale wiecie, ja zaś mogę zaświadczyć własnym przykładem. Nie po raz pierwszy używam tego specyfiku, ale po raz pierwszy na czerwone jeszcze i tak wypłukane. poprzednio były to resztki takiego ni to brązowego, ni to wiśniowego.

Dosyć, że poniżej zdjęcia. Żeby chociaż spróbować oddać ten efekt różnego koloru w różnym świetle, były robione właśnie z różnym światłem. Owszem wyszły różnie, ale jeszcze inaczej niż w rzeczywistości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05172.jpg (129,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05177.jpg (135,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05204.jpg (123,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05205.jpg (155,8 KB, 31 załadowań)
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 19:54   #3783
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Pierwsze zdjęcie, super
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:33   #3784
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
ja znów w jednym z programów fryzjerskich słyszałam żeby nie farbowac od tyłu bo mogą tam te włosy odpaść
:P
no jakby wiesz ktoś miał włosy do tyłka i tył farbowany byłby milion lat i miał np 12% no to mooooże :P
ale u mnie mamie idzie szybciej jak zrobi tył, a potem przód, bo lepiej się rozczesuje i nie trzeba kombinować z przykładaniem.

zresztą tą opcje zaproponowała moja fryzjerka, więc
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 20:46   #3785
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
może też zacząć farbować włosy od tyłu głowy, wtedy odrosty z przodu mają na sobie farbę krócej i nie trzeba kombinować aż tak bardzo
z tymi poziomami nie poszaleje, znają się tu dziewczyny lepiej
ale stawiałabym na 6% skoro masz jasne włosy.

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a tam lepiej sie znamy.. dobrze mowisz farbowanie od tylu jest metoda.. i 6 bedzie OK..
Avrill-- jest MOC hehe
Ale nie będę miała wtedy kurczaczka na odrostach z tyłu? Ja często robię wysoką kitkę albo koka i już widzę jak to będzie wyglądało
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:10   #3786
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Efekty wczorajszego hennowania, konkretnie tym czymś. Że niestety było to wieczorem, więc zdjęcia są z dziś i kłaki zdążyły się już przetłuścić
Zdjęcia są tylko poglądowe. Po farbowaniu henną nigdy nie można ustalić jaki dokładnie ma się odcień włosów, w każdym świetle są inne. Moje raz to są rudo-czerwone, raz czerwono - różowe, innym zaś głęboko czerwone. Rubinowe właśnie. Dorzucić do tego fakt, że na moich włosach znajduje się wszystko (co widać na poprzednim zdjęciu) efekt tym bardziej jest ciekawszy. Aparat, a tym bardziej komórka nie dadzą rady uchwycić właściwego koloru, bo po prostu go nie ma - te kłaki się mienią. W ogóle podoba mi się, że wreszcie wyszła to ciemna i mocna czerwień
Jako, że to zioło co delikatniejsze włosy lekko wysuszy, na co należy zwrócić uwagę, ale nie jest to efekt podobny chemicznym farbom, zresztą trochę nawilżenia i włosy wracają do ładu. Henna regularnie stosowana kłaki też wzmocni, o czym pewnie doskonale wiecie, ja zaś mogę zaświadczyć własnym przykładem. Nie po raz pierwszy używam tego specyfiku, ale po raz pierwszy na czerwone jeszcze i tak wypłukane. poprzednio były to resztki takiego ni to brązowego, ni to wiśniowego.

Dosyć, że poniżej zdjęcia. Żeby chociaż spróbować oddać ten efekt różnego koloru w różnym świetle, były robione właśnie z różnym światłem. Owszem wyszły różnie, ale jeszcze inaczej niż w rzeczywistości
fajny kolorek jak na hennę mi się trafiła rudo czerwona henna chcialam machon zrobic sobie a wyszło mi rudawo brazowe coś jak z czarnym indygo wymieszałam .. teraz szukam henny typowo czerwonej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:17   #3787
avrilll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

thx all

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie wygląda mi to na Twoje zdjęcie, jakbym je już gdzieś kiedyś widziała.
zdjęcie zostało zrobione w pt, jest zdarte z fb z profilu Multimedia Happy End Festiwal, więc w sumie mogłaś już je widzieć
tylko je trochę przycięłam, bo jest duże :P
avrilll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 21:20   #3788
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
fajny kolorek jak na hennę mi się trafiła rudo czerwona henna chcialam machon zrobic sobie a wyszło mi rudawo brazowe coś jak z czarnym indygo wymieszałam .. teraz szukam henny typowo czerwonej
No to właśnie masz Mają jeszcze z tej samej firmy odcień 'czerwień granatu', trochę bardziej różowy.
Oprócz typowego proszku mają też takie pół chemiczne, pól henna i tam na opakowaniach widać jaki odcień powinien w założeniu wyjść.
http://100suplementow.pl/Owoc_granat..._WLOSY-14.html - tu owoc granatu,
http://100suplementow.pl/Rubina_natu..._WLOSY-15.html - tu zaś rubina.

A tak ogólnie jak planujesz hennę, musisz się przygotować, że słabo trzyma na wcześniej chemicznie farbowanych włosach. Czysty odrost bez problemu, lecz dalej będzie uciekać. Z drugiej strony grosze kosztuje, bo 4 zeta saszetka (przynajmniej moja), więc nie powinno być problemu z odświeżaniem.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:27   #3789
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
No to właśnie masz Mają jeszcze z tej samej firmy odcień 'czerwień granatu', trochę bardziej różowy.
Oprócz typowego proszku mają też takie pół chemiczne, pól henna i tam na opakowaniach widać jaki odcień powinien w założeniu wyjść.
http://100suplementow.pl/Owoc_granat..._WLOSY-14.html - tu owoc granatu,
http://100suplementow.pl/Rubina_natu..._WLOSY-15.html - tu zaś rubina.

A tak ogólnie jak planujesz hennę, musisz się przygotować, że słabo trzyma na wcześniej chemicznie farbowanych włosach. Czysty odrost bez problemu, lecz dalej będzie uciekać. Z drugiej strony grosze kosztuje, bo 4 zeta saszetka (przynajmniej moja), więc nie powinno być problemu z odświeżaniem.
dzięki za linki ale nie zamawiam z polskich stron bo mi sie nie oplaca albo droga wysyłka albo nie wysyłają za granicę.. ale oglądam na ebay tam mają też hennę na wagę ale czystą henne też za grosze..
te "farby " z dodatkiem henny i innych barwników są u nas właściwie droższe od czystej henny
kolor się musi znaleść prędzej czy później.. jeśli chodzi o trwałość ti nie wiem na razie 1 raz robiłam tzn robilam 2 razy bo za 1 razem mialam czysta marchew haha no a odrostów mi nie pokryło zbytnio.. może dlatego że za 2 razem sama nakładałam a henna jest tak dzika w nakładaniu i do tego się sypie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:44   #3790
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dzięki za linki ale nie zamawiam z polskich stron bo mi sie nie oplaca albo droga wysyłka albo nie wysyłają za granicę.. ale oglądam na ebay tam mają też hennę na wagę ale czystą henne też za grosze..
te "farby " z dodatkiem henny i innych barwników są u nas właściwie droższe od czystej henny
kolor się musi znaleść prędzej czy później.. jeśli chodzi o trwałość ti nie wiem na razie 1 raz robiłam tzn robilam 2 razy bo za 1 razem mialam czysta marchew haha no a odrostów mi nie pokryło zbytnio.. może dlatego że za 2 razem sama nakładałam a henna jest tak dzika w nakładaniu i do tego się sypie..
Ano jest trudna w nakładaniu, ale sekret w konsystencji tkwi. Producenci zalecają coś w stylu 'gęstej śmietany', ale jak tak w domu to rozrobiliśmy, to henna była wszędzie, ale nie na włosach Musi być trochę gęściejsza niż przecier owocowy, a rzadsza niż farba chemiczna i wtedy jest ok, choć i tak trudniej.

A jak przy okazji będziesz Polsce, to możesz ją sobie załatwić Tym niemniej jak znajdziesz coś ciekawego, a do dostania tutaj, to daj znać.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 21:53   #3791
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ano jest trudna w nakładaniu, ale sekret w konsystencji tkwi. Producenci zalecają coś w stylu 'gęstej śmietany', ale jak tak w domu to rozrobiliśmy, to henna była wszędzie, ale nie na włosach Musi być trochę gęściejsza niż przecier owocowy, a rzadsza niż farba chemiczna i wtedy jest ok, choć i tak trudniej.

A jak przy okazji będziesz Polsce, to możesz ją sobie załatwić Tym niemniej jak znajdziesz coś ciekawego, a do dostania tutaj, to daj znać.
hehe no jasne jak bede w PL na wiosne to sie rozejżę ale mnie też bedą odwiedzać w grudniu także nie omieszkam spytać rodzinki czy mi kupią ze 2-3 opakowania henny skoro u was tez taka tania i dobra
No ja jak narazie mam 3 opakowania ciemnej i 1 machoniowej mi zostalo z tych co kupilam niedawno hurtowo od jednej Pani za 7 euro haha taniocha
A wgl ile ty juz henna farbujesz? czy to 1 raz??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 22:21   #3792
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hehe no jasne jak bede w PL na wiosne to sie rozejżę ale mnie też bedą odwiedzać w grudniu także nie omieszkam spytać rodzinki czy mi kupią ze 2-3 opakowania henny skoro u was tez taka tania i dobra
No ja jak narazie mam 3 opakowania ciemnej i 1 machoniowej mi zostalo z tych co kupilam niedawno hurtowo od jednej Pani za 7 euro haha taniocha
A wgl ile ty juz henna farbujesz? czy to 1 raz??
Nie jest to pierwszy raz. Mniej więcej od lutego do lipca 2012 r. trwało to moje hennowanie, acz nie wychodziło tak ładnie, bo włosy były wtedy brązowe, wiśniowe, cholera wie co to za kolor był. Jak się to wszystko zmieszało dziwactwo wyszło. W praniu okazało się też, że lepiej ze sobą nie mieszać różnych odcieni henny, bo nie wychodzi coś pośredniego tylko dziwnego (mogę zarzucić zdjęciami, acz nie swoimi, bo tych nie mam; znajoma zmieszała rude z czerwonym i też nie wiadomo co to za kolor). Tym niemniej po paru miesiącach testowania i w końcu znalezieniu dobrego odcienia wychodziło już jak trzeba.
Teraz zaś musiała być chyba dobra podstawka. Ta czerwień jest autentycznie czerwona i wpada w rudy, kiedy się wypłukuje, co wielu dziewczynom tutaj się akurat podoba.

Tylko też uważaj na jedną rzecz. Parę razy wspominałaś, że masz suche włosy albo siano na końcówkach, a henna właśnie lubi trochę podsuszyć.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 06:05   #3793
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Nie jest to pierwszy raz. Mniej więcej od lutego do lipca 2012 r. trwało to moje hennowanie, acz nie wychodziło tak ładnie, bo włosy były wtedy brązowe, wiśniowe, cholera wie co to za kolor był. Jak się to wszystko zmieszało dziwactwo wyszło. W praniu okazało się też, że lepiej ze sobą nie mieszać różnych odcieni henny, bo nie wychodzi coś pośredniego tylko dziwnego (mogę zarzucić zdjęciami, acz nie swoimi, bo tych nie mam; znajoma zmieszała rude z czerwonym i też nie wiadomo co to za kolor). Tym niemniej po paru miesiącach testowania i w końcu znalezieniu dobrego odcienia wychodziło już jak trzeba.
Teraz zaś musiała być chyba dobra podstawka. Ta czerwień jest autentycznie czerwona i wpada w rudy, kiedy się wypłukuje, co wielu dziewczynom tutaj się akurat podoba.

Tylko też uważaj na jedną rzecz. Parę razy wspominałaś, że masz suche włosy albo siano na końcówkach, a henna właśnie lubi trochę podsuszyć.
noo zauważyłam a to ciekawe bo nie powinna podsuszać.. ona u mnie jak narazie robi takie sztywne włosy takie sianowate troche ale ja zawsze do niej dodaje ciut olejku i jest lepiej, Po hennowaniu tez ciut daje szczegolnie na konce.
no mi sie te jasne czerwienie znudziły już.. no to teraz szukanie takiej henny co wlasnie bedzie typowo czerwona i jak zmieszam z ta ciemna to da taką wisnie/machon.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:14   #3794
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

witajcie wizażanki czerwonowłose

dawno mnie tu nie było ale teraz zwracam sie do was z prośba o radę, liczę na wasz obiektywizm
zawsze byłam Ruda (czytaj bardziej czerwona niż ruda) ale ten rok nie sluzył moim wlosom, zapuszczałam je ale farba alvaves nie chciala sie na nich wcale trzymać, było to po specyfiku prostującym i niew iem czy to byla wina farby czy specyfiku
w sumie załamana moimi włosami sciełam je króciutko i przefarbowałam sie na blond, no bo skoro juz i tak są krótkie to chociaz sprawdze jak w nim wygladam
no i opinie są podzielone, dlatego proszę powiedzcie w której fruzurze i kolorze waszym zdaniem wyglądam najlepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012.jpg (141,0 KB, 83 załadowań)
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 09:18   #3795
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a tak przy okazji....
o Mogilnie mieście z którego pochodzę, powstała książka "Sukienka ze spadochronu" http://sukienkazespadochronu.pl/ niestety aby trafiła do sprzedaży potrzebna jest pomoc, pomoc sponsorów, tych dużych (właścicieli firm) i tych małych (zwykłych pracowników), każdego kto może dołożyć się do tej akcji

http://wspieramkulture.pl/projekt/44...ydanie-ksiazki

Proszę o przekazanie tej informacji waszym znajomym, no i oczywiście o wpłaty.

Czuję przez skórę że warto byłoby tą książkę przeczytać.
queila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:10   #3796
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zdecydowanie najładniej w brązowych
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 11:13   #3797
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
witajcie wizażanki czerwonowłose

dawno mnie tu nie było ale teraz zwracam sie do was z prośba o radę, liczę na wasz obiektywizm
zawsze byłam Ruda (czytaj bardziej czerwona niż ruda) ale ten rok nie sluzył moim wlosom, zapuszczałam je ale farba alvaves nie chciala sie na nich wcale trzymać, było to po specyfiku prostującym i niew iem czy to byla wina farby czy specyfiku
w sumie załamana moimi włosami sciełam je króciutko i przefarbowałam sie na blond, no bo skoro juz i tak są krótkie to chociaz sprawdze jak w nim wygladam
no i opinie są podzielone, dlatego proszę powiedzcie w której fruzurze i kolorze waszym zdaniem wyglądam najlepiej
drugi rząd czwarte zdjęcie od lewej!

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
a tak przy okazji....
o Mogilnie mieście z którego pochodzę, powstała książka "Sukienka ze spadochronu" http://sukienkazespadochronu.pl/ niestety aby trafiła do sprzedaży potrzebna jest pomoc, pomoc sponsorów, tych dużych (właścicieli firm) i tych małych (zwykłych pracowników), każdego kto może dołożyć się do tej akcji

http://wspieramkulture.pl/projekt/44...ydanie-ksiazki

Proszę o przekazanie tej informacji waszym znajomym, no i oczywiście o wpłaty.

Czuję przez skórę że warto byłoby tą książkę przeczytać.
o, Mogilno jestem ze Żnina.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 13:00   #3798
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
witajcie wizażanki czerwonowłose

dawno mnie tu nie było ale teraz zwracam sie do was z prośba o radę, liczę na wasz obiektywizm
zawsze byłam Ruda (czytaj bardziej czerwona niż ruda) ale ten rok nie sluzył moim wlosom, zapuszczałam je ale farba alvaves nie chciala sie na nich wcale trzymać, było to po specyfiku prostującym i niew iem czy to byla wina farby czy specyfiku
w sumie załamana moimi włosami sciełam je króciutko i przefarbowałam sie na blond, no bo skoro juz i tak są krótkie to chociaz sprawdze jak w nim wygladam
no i opinie są podzielone, dlatego proszę powiedzcie w której fruzurze i kolorze waszym zdaniem wyglądam najlepiej
w ciemnych czerwonych fajnie ale w blondzie i krociutkich tez
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:32   #3799
queila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez scenequeene Pokaż wiadomość
drugi rząd czwarte zdjęcie od lewej!

---------- dopisano o 12:13 ---------- poprzedni post napisano o 12:13 ----------



o, mogilno :d jestem ze żnina.
czyli brązy

świat jest mały
queila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 15:41   #3800
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam wszystkie czerwonowłosowe maniaczki po mega długiej przerwie U mnie zmiany, zmiany, zmiany! Nawet nie wiem czy mam prawo jeszcze się nazywać czerwonowłosą, ale o tym później. Witam was już posiadając 2 nazwiska, tytuł mgr przed nimi i balast w postaci męża Jupi! Wszystko udało się, tak jak zaplanowałam, tylko strasznie dużo wrażeń w jednym miesiącu i mało czasu, żeby się nimi delektować. Obiecałam zdjęcia ze ślubu, więc oto mała ich porcja Pozwólcie, że pochwalę się naszą prywatną "szopką"- mój wjazd na motorze i TŻta z bukietem na rowerze Oprócz tego moja suknia, zbliżenie na makijaż i fryzurę oraz bukiet + bańki mydlane i puszki (marzenia się jednak spełniają, przynajmniej niektóre) I ostatnie zdjęcie z ekipą na "bramie", widać kawałek mojego buta Były te lolicie z Bodyline, spisały się, całą noc prześmigałam. Z rozczuleniem nazywam je teraz moimi chodakami, bo przód rzeczywiście wygląda jak w tych drewnianych butach z dzieciństwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0203.jpg (206,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qwwrr.jpg (117,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qq.jpg (102,7 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qwe.jpg (69,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qw.jpg (97,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0466j.jpg (115,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1236849_584219971644835_879617302_n.jpg (90,5 KB, 69 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 16:40   #3801
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

falka, slicznie wygladalas, wloski, suknia super tak prosto bez zadnych udziwnien, uwielbiam!

A teraz sie tlumacz co oznacza, ze nie wiesz czy masz prawo jeszcze nazywac sie czerwonowlosa??
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 17:12   #3802
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Falka aaaaa ślicznie, pięknie.. i wgl... o boże boże.. i ty już nie jesteś czerwona.. buuu a tak ci pasuje..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 18:04   #3803
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki dziewczynki No cóż, nowy kolor sam wyszedł w praniu - dosłownie! Po tygodniowym moczeniu się w słonym Ocenie Atlantyckim i Morzu Karaibskim oraz chlorowanej wodzie basenu wyglądają tak jak na zdjęciach. I szczerze mówiąc taki oddech od ciągłego troszczenia się o kolor i poprawiania go tonerami i piankami, spadł mi jak z nieba. Jest mi dobrze Myję włosy jakimkolwiek szamponem albo odżywką i to wszystko Korzystając z okazji na końcówki nałożyłam odrobinę niebieskiego tonera, ale jakoś niespecjalnie staram się go utrzymać na włosach. Wreszcie przypomniałam sobie jakie łatwe i przyjemne jest życie kogoś z normalnym kolorem włosów. Póki co zostaję przy rudo-pomarańczowym wypłuczu, a przy kolejnym farbowaniu będę się martwić czy czerwony czy może coś innego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2242.jpg (99,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2252.jpg (133,7 KB, 63 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 18:26   #3804
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki No cóż, nowy kolor sam wyszedł w praniu - dosłownie! Po tygodniowym moczeniu się w słonym Ocenie Atlantyckim i Morzu Karaibskim oraz chlorowanej wodzie basenu wyglądają tak jak na zdjęciach. I szczerze mówiąc taki oddech od ciągłego troszczenia się o kolor i poprawiania go tonerami i piankami, spadł mi jak z nieba. Jest mi dobrze Myję włosy jakimkolwiek szamponem albo odżywką i to wszystko Korzystając z okazji na końcówki nałożyłam odrobinę niebieskiego tonera, ale jakoś niespecjalnie staram się go utrzymać na włosach. Wreszcie przypomniałam sobie jakie łatwe i przyjemne jest życie kogoś z normalnym kolorem włosów. Póki co zostaję przy rudo-pomarańczowym wypłuczu, a przy kolejnym farbowaniu będę się martwić czy czerwony czy może coś innego...
No i luz. Ja nie farbuję się samodzielnie i jak pomyślę o tym, że co 3 tygodnie ktoś musiałby mi coś na łeb kłaść to by mnie chyba z domu miotłą pogonili, nie wspominając o fakcie, że takie ciągłe cackanie się z kolorem chyba by mi półkule na odwrót poprzestawiało po jakimś czasie
Daję zatem farbę raz na jakieś 3 miesiące i jest dobrze.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 11:50   #3805
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

falka, ja już dawno przestałam się przejmować tym, że mam spłukany kolor, farbuję raz na 2-3 miesiące, jak mi się chce to poprawiam od czasu do czasu kolor pianką, totalny luuuuuuuuz

Człowiek może zgłupieć jakby miał się przejmować tak włosami (ich kolorem) są ważniejsze sprawy w życiu niż obsesyjne dbanie o kolor heh


Jakbym miała już taki kolorek jak Ty to chyba strzeliłabym sobie miodowy blondzik

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

albo w ogóle zostawiła tak włosy
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 13:14   #3806
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Taki ruch się zrobił, aktualizujecie się to i ja się podepnę.
Na ostatniej fotce chyba najbardziej adekwatny kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20131004_005.jpg (48,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-10-16 o 13.53.17.jpg (19,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2013-10-16 o 13.55.33.jpg (21,5 KB, 40 załadowań)
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 17:17   #3807
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie czerwonowłosowe maniaczki po mega długiej przerwie U mnie zmiany, zmiany, zmiany! Nawet nie wiem czy mam prawo jeszcze się nazywać czerwonowłosą, ale o tym później. Witam was już posiadając 2 nazwiska, tytuł mgr przed nimi i balast w postaci męża Jupi! Wszystko udało się, tak jak zaplanowałam, tylko strasznie dużo wrażeń w jednym miesiącu i mało czasu, żeby się nimi delektować. Obiecałam zdjęcia ze ślubu, więc oto mała ich porcja Pozwólcie, że pochwalę się naszą prywatną "szopką"- mój wjazd na motorze i TŻta z bukietem na rowerze Oprócz tego moja suknia, zbliżenie na makijaż i fryzurę oraz bukiet + bańki mydlane i puszki (marzenia się jednak spełniają, przynajmniej niektóre) I ostatnie zdjęcie z ekipą na "bramie", widać kawałek mojego buta Były te lolicie z Bodyline, spisały się, całą noc prześmigałam. Z rozczuleniem nazywam je teraz moimi chodakami, bo przód rzeczywiście wygląda jak w tych drewnianych butach z dzieciństwa
Przepięknie wyglądałaś. Gratulacje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 15:19   #3808
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

i ja nadal czerwona, z porywami fioletowego uzyskanego gencjaną, która niestety bardzo niszczy włosy i szukam jakiejś mega odżywki

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/...30418401_n.jpg
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 19:15   #3809
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a co stosowałaś do tej pory?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 22:33   #3810
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

odżywki z syossa, alterry, isany, ekspresową odżywkę gliss kur, maskę odbudowującą z ceramidami z loton i teraz będę się chyba do maski z kallosa
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.