Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 18:42   #31
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
moje dzisiaj P/u
I: duża bułka z ziarnami z serkiem kiri, szynką, sałatą, pomidorem, ogórkiem z curry + 0,5l kawy z mlekiem

II: 3 kulki lodów waniliowych (i jeszcze troche podjedzonych ) ze zmixowanym całym 0,5l kubkiem malin ( tego musu wyszła szklanka ;p ale smakowało pysznie <3)
jabłko, marchewka, 2 czekoladki z bombonierki

o: miska ee no właśnie czegoś a la leczo czy paprkarz ( smażona cebulka, mięsko z kurczaka, parówki, papryka, pomidory, cukinia, sto tysięcy przypraw i dużo tłuszczu XD) + kromka razowca

p: 0,5l zielonej z miętą, 50g mieszanki studenckiej ( @!@! wszystkie symptomy nadchodzącej @ a jej nie ma! )

k: micha płatków ( lubella, bf, mieszanka musli jakaś z rodzynkami, siemie lniane mielone i nie mielone i otręby) wkrojone jabłko, jogo jagodowy, duużo serka homo i maślanki 3%

mam jeszcze kubełek homo ;d i łyżeczke
ale czymś chyba zapomniałam xD

pychotka) ale nam fajnie na P na nie??
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:44   #32
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
moje dzisiaj P/u
I: duża bułka z ziarnami z serkiem kiri, szynką, sałatą, pomidorem, ogórkiem z curry + 0,5l kawy z mlekiem kiri,kiri ja wlasnie zjadlam kanapeczke z serkiem z koziego mleka i smierdzial mi koza;p

II: 3 kulki lodów waniliowych (i jeszcze troche podjedzonych ) ze zmixowanym całym 0,5l kubkiem malin ( tego musu wyszła szklanka ;p ale smakowało pysznie <3)
jabłko, marchewka, 2 czekoladki z bombonierki jaki smak?

o: miska ee no właśnie czegoś a la leczo czy paprkarz ( smażona cebulka, mięsko z kurczaka, parówki, papryka, pomidory, cukinia, sto tysięcy przypraw i dużo tłuszczu XD) + kromka razowca powinny wpasc ze 2 kromeczki i ja do takiego czegos wole buułe pszenną

p: 0,5l zielonej z miętą, 50g mieszanki studenckiej ( @!@! wszystkie symptomy nadchodzącej @ a jej nie ma! ) bedzie,bedzie

k: micha płatków ( lubella, bf, mieszanka musli jakaś z rodzynkami, siemie lniane mielone i nie mielone i otręby) wkrojone jabłko, jogo jagodowy, duużo serka homo i maślanki 3%
lubie Twoje kolacje
mam jeszcze kubełek homo ;d i łyżeczke
ale czymś chyba zapomniałam xD
gwiazdeczkoo juz U? nie za wczesnie?
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:54   #33
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

EDIT EEEEDIT:

Uuu:
Śn: owsiana (5 łyżek płatków, pół kubka mleka 2 %, 2 łyżeczki miodu, 100 gram sera białego chudego, pół banana)

IIŚn: danio vaniliowy 150 gram, jabłko
miedzyczas: marchewka
Ob: przed chwilą średnia makrela wędzona cała+ bułka wieloziar+ sałatka z pomidora (trochę oliwy i octu balsamico)
teraz tak mnie brzuch boli
!! tutaj jednak mnie przestał boleć brzuch iii 2 wielkie kawałki takiego hmm wafla tzn kilkupiętrowego przekładanego dżemem malinowym i zagęszczonym mlekiem o smaku krówki wymiary to myśle, że kwadraty 8 x8 cm, a wysokość z 5 cm
jabłko
K:bułka wieloziarnista, połowa z białym serem i DŻEMEM POZIOMKOWYM OBŁĘDNYM!!!!!!, połowa z serem żółtym i wędliną + warzywa
teraz to pól cytryny

KURDE! Dziewoje, ten apetyt na słodkie to symptom @... i co z tego?!?!




Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
moje dzisiaj P/u
I: duża bułka z ziarnami z serkiem kiri, szynką, sałatą, pomidorem, ogórkiem z curry + 0,5l kawy z mlekiem aaaa, pyszne

II: 3 kulki lodów waniliowych (i jeszcze troche podjedzonych ) ze zmixowanym całym 0,5l kubkiem malin ( tego musu wyszła szklanka ;p ale smakowało pysznie <3)
jabłko, marchewka, 2 czekoladki z bombonierki moje smaki wszystko, oprócz czeko z bombo, bo jakoś nie przepadam

o: miska ee no właśnie czegoś a la leczo czy paprkarz ( smażona cebulka, mięsko z kurczaka, parówki, papryka, pomidory, cukinia, sto tysięcy przypraw i dużo tłuszczu XD) + kromka razowca takie też lubię połączenia

p: 0,5l zielonej z miętą, 50g mieszanki studenckiej ( @!@! wszystkie symptomy nadchodzącej @ a jej nie ma! ) zielona pycha, chociaż czerwona dla mnie jeszcze lepsza, NNKT i pyszności (podobno, bo orzechy czyli jak dla mnie )

k: micha płatków ( lubella, bf, mieszanka musli jakaś z rodzynkami, siemie lniane mielone i nie mielone i otręby) wkrojone jabłko, jogo jagodowy, duużo serka homo i maślanki 3% tak też lubie, ale po ED to stwierdzam, że jak już zjem batona czy loda czy cokolwiek to mi nie wolno słodkich płatków itd

mam jeszcze kubełek homo ;d i łyżeczke masz ekwipunek to wiosłuj !!
ale czymś chyba zapomniałam xD
nie wiem czy tutaj w ogóle trzeba oceniać,bo jest OBŁĘDNIE. jak dla mnie
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:59   #34
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Hej Dziewczyny!

Oto moje dzisiejsze R. Co ważne, nie spożywam mięcha, a i z rybami mam problem- śmierdzą mi i koniec ale kupiłam sobie dorsza i spróbuje go jakoś znośnie dla siebie przygotować

RRRR...

Ś:
40 g owsianki + 50 g nat. Activii + kawa z mlekiem 0,5

II Ś:
duuuże jabłko plus kawa z mlekiem

O:
pół kg zielonej fasolki szparagowej polanej sosem jogurtowym z 150 g activii do tego przyprawy typu czosnek, bazylia i polski błonnik mniaaaaaaaam

P: kawa z mlekiem z kawiarnii wieć tłusta, wg mnie minimum 150 kcal

K: serek wiejski, pomidorek, cebulka plus tradycyjne przyprawy + kromka chleba z museli.
upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:09   #35
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez upgirl Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Oto moje dzisiejsze R. Co ważne, nie spożywam mięcha, a i z rybami mam problem- śmierdzą mi i koniec ale kupiłam sobie dorsza i spróbuje go jakoś znośnie dla siebie przygotować

RRRR...

Ś:
40 g owsianki + 50 g nat. Activii + kawa z mlekiem 0,5 Troszkę za mało...

II Ś:
duuuże jabłko plus kawa z mlekiem Jabłko i kawa to nie posiłek. Skoro nie jesz mięsa to powinna być tu jakaś grahamka z białym serem, z rybą(może polub ) lub serek wiejski

O:
pół kg zielonej fasolki szparagowej polanej sosem jogurtowym z 150 g activii do tego przyprawy typu czosnek, bazylia i polski błonnik mniaaaaaaaam No może i mniam,ale sama fasolka z jogurtem? Nie jesz mięsa,a białko jest bardzo ważne na redukcji.Może dorzuć chociaż jakieś kotlety sojowe,jajka? No i ta nieszczęsna ryba Gdzie zdrowe węgle?Mogłaś do tego zjeść ryż lub kaszę..

P: kawa z mlekiem z kawiarnii wieć tłusta, wg mnie minimum 150 kcal To nie posiłek.

K: serek wiejski, pomidorek, cebulka plus tradycyjne przyprawy + kromka chleba z museli.Tu może być,ale lepiej wrzuć chleb na śniadanie i II śniadanie. Ale dziś ok, bo BARDZO mało zjadłaś.
Jesz za mało, tym bardziej że nie ma prawie wcale białka! II śniadanie i podwieczorek to w ogole porażka.. Kawa nie jest posiłkiem. Jabłko też nie.
Źle.

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-08-19 o 19:11
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:10   #36
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

R

sniadanie : mała grahamka, pół pomidorka, zioła prowansalskie ,1 plasterek sera żółtego.
2 śniadanie : około 120 gram serka homo
obiad : -.- wiem wiem wiem ja tam iść nie chcialam :P kanapka w mcdonaldzie(miała aż 23 gramy białka w sobie), sałata bez niczego, cola zero.

przyjecie ogrodowe - zielona herbata, kawa z odrobinką mleka, nektarynka, śliwka, około 6 plastrów arbuza.

kcal mi wychodzi : 1250 - liczę na oko bez żadnego stresowania rożnica 100 kcal mi dużo nie zmienia

oceni ktoś? proszę o wyrozumiałość dzien specyficzny był
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:18   #37
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiejsze U
I - cynamonowe gwiazdki, cini minis truskawkowe, banan - a wszystko to zalane jogo pitnym bananowo-truskawkowym
II - big grahamka z ziarnami, z :
-masłem,
-wędliną jakąś, grunt, że była 'sucha'
-camembertem
-pomidorem
-pieprzem
+ jabłko
III - 100g chałwy waniliowej zresztą przecież zdrowa! a do chałwy kakałko Nesquik z mlekiem 3,2% ( z innym mi nie smakuje )
IV - mintaj + ziemniaki + surówka z czerwonej kapusty
V - grand jagodowy w białej czeko + 1/3 paczki słonecznika
VI - grahamka z tym co na śniadanie + 3 nektarynkiii

amen

Edytowane przez stupify
Czas edycji: 2009-08-19 o 19:22
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 19:27   #38
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez TheGirlWhoWasDeath Pokaż wiadomość
R

sniadanie : mała grahamka, pół pomidorka, zioła prowansalskie ,1 plasterek sera żółtego.
2 śniadanie : około 120 gram serka homo
obiad : -.- wiem wiem wiem ja tam iść nie chcialam :P kanapka w mcdonaldzie(miała aż 23 gramy białka w sobie), sałata bez niczego, cola zero.

przyjecie ogrodowe - zielona herbata, kawa z odrobinką mleka, nektarynka, śliwka, około 6 plastrów arbuza.

kcal mi wychodzi : 1250 - liczę na oko bez żadnego stresowania rożnica 100 kcal mi dużo nie zmienia

oceni ktoś? proszę o wyrozumiałość dzien specyficzny był
Naprawdę trudno to ocenić, sama wiesz Śniadanie średnie, mało i no ten żółty ser..Mała grahamka, pół pomidora? To ma być śniadanie...

Obiad- bez komentarza.. Cola to cola, nieważne czy 0 , i tak niezdrowa..sałata.. to tylko dodatek. Kanapka..ehh szkoda słow. Ale wiadomo, zawsze sa takie dni, na mnie zapach fast-foodow dziala jak narkotyk,zwlaszcza KFC

Przyjęcie ogrodowe zdrowe było Ale owoce to raczej rano jedz

Yhym.. a kolacja jakaś gdzie?

Kiepsko,ale rozumiem Cię poniekąd
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:31   #39
unusuall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 204
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje zakręcone U: (R to mi chyba nigdy nie wyjdzie...za dużo pokus:P)

I. Owsianka ( 5 łyżek z szklanką mleko-wody pół na pół) z garstką rodzynek, orzechów włoskich i 2 paskami czekolady mlecznej..

II. grahamka z masłem, serem i ogórkiem kiszonym

III. lód Big Milk, 2 mała ciastka kruche, kawałek pełnoziarnistego z masłem orzechowym.

IV. miska pomidorowej z makaronem, gryz mielonego kotleta (niedobry był)

iiii.... z pół kilo śliwek renklodów, dużo małych gruszek, jedno rafaello

V. mała kromka pełnoziarnistego z zółtym serem i porcja sałatki włoskiej (makaron, kukurydza, papryka i ogórek)


jaak?
__________________

..new life in a new place between a new people.

68 ....cel: 63 kg. - 177 cm.
unusuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:36   #40
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Jesz za mało, tym bardziej że nie ma prawie wcale białka! II śniadanie i podwieczorek to w ogole porażka.. Kawa nie jest posiłkiem. Jabłko też nie.
Źle.

Dzięki Narc Tylko ja też za bardzo nie chce jeść pieczywa, co myślisz o zwiększeniu do 50 g owsianki ? Druga kwestia to taka, ze tu wychodzi plus minus 1100-1200 kcal. Od przyszłego tygodnia zwieksze sobie o 100 i będę rzeczywiście pilnować zeby było te 1200 BITE!
Cholera strasznie sie boję ze nawet jak zaczne dodawać takie nieznaczne ilości to przytyje :/ wiedza jest, gorzej z psychą i obawami:/
Poza tym chodze na fitness 5 razy w tygodniu póki jeszcze rok akademicki sie nie zaczął, póżniej pewnie bedzie ok. 3 razy w tygodniu.
A tak w ogóle to musze sie wybrać do dietetyka
upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:38   #41
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie
 
Avatar TheGirlWhoWasDeath
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 193
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Śniadanie średnie, mało i no ten żółty ser...To ma być śniadanie...


Przyjęcie ogrodowe zdrowe było Ale owoce to raczej rano jedz

Yhym.. a kolacja jakaś gdzie?

Kiepsko,ale rozumiem Cię poniekąd
kolacja - przyjecie były tam mniej zdrowe rzeczy typu jakieś kanapeczki, ciasta, tort itp ale ja rzucilam sie na owoce żeby nie siedzec bez jakiegokolwiek żarełka ;P

ser żółty tylko po to aby było jakieś białko ;PP bo jajek jesc nie mogę za duzo : cholesterol

jutro jade do babci to sie najem gotowanego miąska i wieśniaczków
TheGirlWhoWasDeath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 19:42   #42
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

mzai25- pewnie że fajnie ;p

Patka - mam takie masło z zakopanego i nie moge na nim nic smażyć bo mi właśnie takim kozim dojkiem jedzie fe! tez bym wolała bułke do obiadu ale zjadłam na śniadanie ;p i to nie jest u jeszcze przecież xD
a czekoladki miałam jedną cytrynową w czeko a drugą pralinke biszkoptową tez w czeko;p

Isabella - kiedyś czerwoną piłam hektolitrami, ale właśnie dlatego że było to w trakcie ed, to przerzuciłam sie na zieloną, podobnie jak porzuciłam myśli że jak zjadłam cos słodkiego raz, to więcej już nie moge ))


Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U
I - cynamonowe gwiazdki, cini minis truskawkowe, banan - a wszystko to zalane jogo pitnym bananowo-truskawkowym / dobre te płatki? mam jakąś pałtkową manie, dzisiaj w sklepie stałam z 0,5h przy tych płatkowych pułkach i zmacałam każdą pacze XD szkoda że nie mają degustacji.
II - big grahamka z ziarnami, z :
-masłem,
-wędliną jakąś, grunt, że była 'sucha'
-camembertem
-pomidorem
-pieprzem / ja wszystko zasypuje pieprzem ziołowym XD
+ jabłko
III - 100g chałwy waniliowej zresztą przecież zdrowa! a do chałwy kakałko Nesquik z mlekiem 3,2% ( z innym mi nie smakuje )
IV - mintaj + ziemniaki + surówka z czerwonej kapusty / uwielbiam surówki u mnie w domu jak sie jej nie kupi to jej nie jemy
V - grand jagodowy w białej czeko + 1/3 paczki słonecznika
VI - grahamka z tym co na śniadanie + 3 nektarynkiii

amen
bardzo ładnie

Unusuall - a po co Ci R ;p ja po połączeniu śliwek z gruszkami miałabym mega wzdęcie, mega biegunke i nieprzespaną noc xD chyba mam wrażliwe jelita :
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:47   #43
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U
I - cynamonowe gwiazdki, cini minis truskawkowe, banan - a wszystko to zalane jogo pitnym bananowo-truskawkowym
II - big grahamka z ziarnami, z :
-masłem,
-wędliną jakąś, grunt, że była 'sucha'
-camembertem
-pomidorem
-pieprzem
+ jabłko
III - 100g chałwy waniliowej zresztą przecież zdrowa! a do chałwy kakałko Nesquik z mlekiem 3,2% ( z innym mi nie smakuje )
IV - mintaj + ziemniaki + surówka z czerwonej kapusty
V - grand jagodowy w białej czeko + 1/3 paczki słonecznika
VI - grahamka z tym co na śniadanie + 3 nektarynkiii

amen
KOCHANA!! mam ochote powiedzieć brzydko : jaki za*****ty jadłospis nie mam pytań właśnie sobie przypomniałam, że mimo tego, że chałwa jest z sezamu czyli rośliny oleistej, tak jak orzechy to ją lubie!!!
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:15   #44
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
EDIT EEEEDIT:

Uuu:
Śn: owsiana (5 łyżek płatków, pół kubka mleka 2 %, 2 łyżeczki miodu, 100 gram sera białego chudego, pół banana)
IIŚn: danio vaniliowy 150 gram, jabłko
miedzyczas: marchewka
Ob: przed chwilą średnia makrela wędzona cała+ bułka wieloziar+ sałatka z pomidora (trochę oliwy i octu balsamico)
teraz tak mnie brzuch boli
!! tutaj jednak mnie przestał boleć brzuch iii 2 wielkie kawałki takiego hmm wafla tzn kilkupiętrowego przekładanego dżemem malinowym i zagęszczonym mlekiem o smaku krówki wymiary to myśle, że kwadraty 8 x8 cm, a wysokość z 5 cm
jabłko
K:bułka wieloziarnista, połowa z białym serem i DŻEMEM POZIOMKOWYM OBŁĘDNYM!!!!!!, połowa z serem żółtym i wędliną + warzywa
teraz to pól cytryny

KURDE! Dziewoje, ten apetyt na słodkie to symptom @... i co z tego?!?!
skąd masz dżem poziomkowy? Zazdraszczam I torta też oczywiście, matko kiedy ja ostatnio tort jadłam : o
Super jadło
Szkoda, że chałwa jeszcze zawiera cukier :p Ale dla mnie to i tak zbawienie, bo ja należę do tych osób, którym stan cery pograsza się po czekoladzie a chałwa to zdrowa cera, włosy i paznokcie!

aoii, ja ta też mam manie płatkową : D Mi tam smakują, bo są słodkie, a to najważniejsze przecież
Dziękuję za ocenę

Edytowane przez stupify
Czas edycji: 2009-08-19 o 20:17
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:17   #45
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez weronisiaa Pokaż wiadomość
dziekuje od jutra sie dostosuje do tego
A wg mnie jesz tak mało, że spokojnie możesz wcinać jabłuszka i owoce póki są, a i tak schudniesz chociaż ważysz 55, i nie wiem po co chcesz się jeszcze odchudzać, masz 150cm?
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:21   #46
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

to na to się też tort mówi ? ;d heh. u mnie na lubelszczyźnie to są wafle przekładane różnymi masami (tzn. takie pszenne, cienkie wafle) co do chałwy i cukru- jakoś trzeba dosmaczać. wszędzie mamy cukier albo aspartam. czyli z dwoja złego lepiej w tę stronę :P

szczerze powiedziawszy to nie wiem czy mi po czekoladzie wyskakuje coś bardziej się skupiam na tym, że w ogóle wyskakuje

ot ! sorry
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:27   #47
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Redukcja

I sniadanie: platki owsiane z otrebami ( zytnie + owsiane ) + zarodki pszenne + siemie lniane + slonecznik + pestki dyni + orzechy wloskie + wkrojone jablko. Wszystko zalane activia. Oczywiscie dodatki w rozsadnych ilosciach.
II sniadanie: kanapka z chleba orkiszowego z gruba warstwa serka twarozkowego + pokrojone pomidorki, ogorki i cebulka
obiad: duszone chude miesko wieprzowe + ziemniak + surowka (kupna, przewazala w niej kapusta )
podwieczorek: arbuz (ogolnie owoce jem tylko do pory obiadowej, ale dzisiaj wyjatek) i batonik SlimFigura z nasionami lnu i blonnikiem (ma 92 kcal a jest smaczny
kolacja: 100 g chudego twarogu zmiksowanego z kefirem, pomidorem, kielkami, natka pietruszki, zarodkami pszennymi, czosnkiem, lnem i przyprawami

Bylabym wdzieczna za wskazowki
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:27   #48
weronisiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
A wg mnie jesz tak mało, że spokojnie możesz wcinać jabłuszka i owoce póki są, a i tak schudniesz chociaż ważysz 55, i nie wiem po co chcesz się jeszcze odchudzać, masz 150cm?
naprawde? bo juz sie przestraszylam. bo zawsze mnie bierze na owoce ochota najbardziej przy kolacji
mam 1.66. schudlam juz sporo ale uwazam, ze musze jeszcze zrzucic kilka kilogramow. tzn chodzi mi tylko o brzuch bo wszystko inne jest juz ok. z brzucha tylko te kilogramy jakos leca jakby chcialy a nie mogly. juz nie wiemco robic..
__________________
Zainspirowana otoczeniem ratuje świat.

Zrzucam kilogramy:
Było: 67
Jest: 53
weronisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:33   #49
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
to na to się też tort mówi ? ;d heh. u mnie na lubelszczyźnie to są wafle przekładane różnymi masami (tzn. takie pszenne, cienkie wafle) co do chałwy i cukru- jakoś trzeba dosmaczać. wszędzie mamy cukier albo aspartam. czyli z dwoja złego lepiej w tę stronę :P

szczerze powiedziawszy to nie wiem czy mi po czekoladzie wyskakuje coś bardziej się skupiam na tym, że w ogóle wyskakuje

ot ! sorry
haha mój błąd, czytając musiałam ominąć słowo 'wafel' i zrozumiałam, że to tort był
Robiłam kiedyś takie wafle, ale przełożyłam nutellą bo mi się nie chciało masy robić i nawet dobre było, ale za mało nutelli zdecydowanie dałam
Z umiarem to wszystko można przecież
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 20:33   #50
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

No to pod ten nowy wątek!
P:
I. owsiany domowy budyń z malinami, masłem orzechowym i białą czeko
źółte pomidory maczane w bieluchu ze szczypiorkiem
truskawki...
II.Flipsy toffi i zimne kakałko, truskawki ze śmietaną i cukrem waniliowym
III.smażony na słonince makaron penne z mięchem (krówka chyba młoda) i warzywami, surówka z młodej kapustki, jabłuszka, marchewki i cebulki z majonezem
śmieciowa zupa
Big toffi na deser
IV.3 pączki by ciocia M ( ^___^) na smalcu !
V. wieśniak z jabłkiem i cynamonem i minisami cynamonowymi ( tutaj mi smakowały)
VI.makrela wędzona, dwie pajdy razowca z masłem, wędzoną rybą maślaną i almette chrzanowym, za dużo ogórków własnego kiszenia.
reds sun

(limoniada domowa, kawa z mlekiem, soki świeżo wyciskane)
się uśmiecham o ocenę
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:35   #51
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
j.w





Moje hmm...P?
I. 4 kromki razowca z masłem i;
*szynką z indyka
*szynka konserowa
*serkiem capresi
*twarogiem półtłustym
i warzywka na każdej
Duża kawa z mlekiem
Małe Prince Polo
II. Serek Danio waniliowy i z 8 herbatnikow, jabłko, 2 nektarynki
III. Mały gołąbek, bułka pszenna z masłem
IV.Lód korala kukułkowo jakiś tam, szklanka mleka
V. (będzie) 2 kromki chleba z masłem szynką jakąś i pomidorem pewnie

ćwiczenia; 20 minut biegu interwałowo, przysiady, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na ręce z hantlami

Dupa,dupa,dupa;(
doszły dwa kawałki domowej pizzy by tż i teraz kakao i sernik


Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U
I - cynamonowe gwiazdki, cini minis truskawkowe, banan - a wszystko to zalane jogo pitnym bananowo-truskawkowym
II - big grahamka z ziarnami, z :
-masłem,
-wędliną jakąś, grunt, że była 'sucha'
-camembertem
-pomidorem
-pieprzem
+ jabłko przez ciebie zarazilam sie grahamkami z pieczonym schabem,pomidorem i pieprzem! ale juz zjadlam hihi;p
III - 100g chałwy waniliowej zresztą przecież zdrowa! a do chałwy kakałko Nesquik z mlekiem 3,2% ( z innym mi nie smakuje ) ja tez polubilam tluste mleczko;d
IV - mintaj + ziemniaki + surówka z czerwonej kapusty aaj jak zdrowo
V - grand jagodowy w białej czeko + 1/3 paczki słonecznika
VI - grahamka z tym co na śniadanie + 3 nektarynkiii

amen
]
piekniunio
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:36   #52
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez weronisiaa Pokaż wiadomość
naprawde? bo juz sie przestraszylam. bo zawsze mnie bierze na owoce ochota najbardziej przy kolacji
mam 1.66. schudlam juz sporo ale uwazam, ze musze jeszcze zrzucic kilka kilogramow. tzn chodzi mi tylko o brzuch bo wszystko inne jest juz ok. z brzucha tylko te kilogramy jakos leca jakby chcialy a nie mogly. juz nie wiemco robic..
ĆWICZYĆ BRZUCH. Nic więcej.
i zacznij jeść jakieś tłuszcze dla własnych jajników chociażby...
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:43   #53
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
No to pod ten nowy wątek!
P:
I. owsiany domowy budyń z malinami, masłem orzechowym i białą czeko ajjj slodko,jutro tez sprobuje owsianke z budyniem
źółte pomidory maczane w bieluchu ze szczypiorkiem
truskawki...
II.Flipsy toffi i zimne kakałko, truskawki ze śmietaną i cukrem waniliowym flipsyyy jejkuu jak dawno nie jadlam
III.smażony na słonince makaron penne z mięchem (krówka chyba młoda) i warzywami, surówka z młodej kapustki, jabłuszka, marchewki i cebulki z majonezem nie luibie takich przysmakow acz pieknie;D
śmieciowa zupa
Big toffi na deser
IV.3 pączki by ciocia M ( ^___^) na smalcu ! kochana ciocia
V. wieśniak z jabłkiem i cynamonem i minisami cynamonowymi ( tutaj mi smakowały) m
VI.makrela wędzona, dwie pajdy razowca z masłem, wędzoną rybą maślaną i almette chrzanowym, za dużo ogórków własnego kiszenia.
reds sun

(limoniada domowa, kawa z mlekiem, soki świeżo wyciskane)
się uśmiecham o ocenę
ślicznie Oluś niechże waga rooośnie)
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:44   #54
weronisiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 44
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

cwicze, cwicze codziennie. hula-hop, rower, brzuszki, przysiady..
dziekuje Dekas za rade
__________________
Zainspirowana otoczeniem ratuje świat.

Zrzucam kilogramy:
Było: 67
Jest: 53
weronisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:53   #55
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
No to pod ten nowy wątek!
P:
I. owsiany domowy budyń z malinami, masłem orzechowym i białą czeko
źółte pomidory maczane w bieluchu ze szczypiorkiem
truskawki...
II.Flipsy toffi i zimne kakałko, truskawki ze śmietaną i cukrem waniliowym
III.smażony na słonince makaron penne z mięchem (krówka chyba młoda) i warzywami, surówka z młodej kapustki, jabłuszka, marchewki i cebulki z majonezem
śmieciowa zupa
Big toffi na deser
IV.3 pączki by ciocia M ( ^___^) na smalcu !
V. wieśniak z jabłkiem i cynamonem i minisami cynamonowymi ( tutaj mi smakowały)
VI.makrela wędzona, dwie pajdy razowca z masłem, wędzoną rybą maślaną i almette chrzanowym, za dużo ogórków własnego kiszenia.
reds sun

(limoniada domowa, kawa z mlekiem, soki świeżo wyciskane)
się uśmiecham o ocenę
jesteś boooska^^ normalnie gratulacje szzególnie ten piąty posiłek mmmmmmm szaleństwo, może kiedyś moje jadło takie dobre jak Twoje ocena sześć ofc
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:53   #56
fucia
Raczkowanie
 
Avatar fucia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Redukcja
ŚNIADANIE
4 łyżki płatków owsianych z jogurtem z łyżką miodu, jabłkiem tartym, 3 orzechami włoskimi i łyżeczką rodzynek, szklanka herbaty bez cukru.
II ŚNIADANIE
Kromka chleba razowego, 4 łyżeczki serka ziarnistego , 1/2 papryki czerwonej, kilka rzodkiewek. OBIAD
Zupa krem z groszku z pulpecikami, 300g kalafiora
PODWIECZOREK
2 gruszki, 250g malin
KOLACJA
Wieśniak ,kilka rzodkiewek,pomidorki koktajlowe
__________________
Simone

Edytowane przez fucia
Czas edycji: 2009-08-19 o 20:55
fucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:56   #57
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Dobra... siadłam, poskubałam włosy z głowy i wymyśliłam menu RRRRRRR na jutro, jest ok 1200 kcal

S: 50 g owsianki, 50 activii, brzoskwinia duża ok 160 g i kawa z mlekiem (35 kcal)

II Ś: 100 g. wieśniaka z pomidorem

O: Limanda z wrzywami pieczone z łyżką oliwy

P: orzechów do 100 kcal

K: tuńczyk 100 g plus wieśniak 100g. papryka


Jechałam wczesniej na 1000- 1100 wiec jak skocze na 1200 to nie bedzie jOjO ?
upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 20:58   #58
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Sub. i przy okazji wrzucę moje jadło

UuUuuu:


ś:
3 grzanki razowe, bieluch warzywny 150g, 2 pomidory malinowe, miseczka sałatki wielowarzywnej, zielona herbata.

O
(bardzo wczesny przed pracą) : 1/2 paczki warzyw na patelnię, 200g piersi z kurczaka, polane keczupem, posypane ziołami.

P:
fresek szczypiorkowy, herbatka zielona *2

K:
kanapka z twarogiem rzodkiewkowym i 4 plastrami polędwicy miodowej.

K2:
wiejski lekki z big pomidorem i zielona herbatka.

+ 2 kapsułki tranu, Mg i żelazo.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:00   #59
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

[QUOTE=airwaves;13806777]doszły dwa kawałki domowej pizzy by tż i teraz kakao i sernik


noi cudnie bardzo dobry TŻ trzaby się z nim zaznajomić, i narobiłaś mi ochoty na kako, ale dzisiaj już wypiłam z litr mleka, starczy ale sernik^^ niepogardziłabym
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 21:01   #60
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez weronisiaa Pokaż wiadomość
naprawde? bo juz sie przestraszylam. bo zawsze mnie bierze na owoce ochota najbardziej przy kolacji
mam 1.66. schudlam juz sporo ale uwazam, ze musze jeszcze zrzucic kilka kilogramow. tzn chodzi mi tylko o brzuch bo wszystko inne jest juz ok. z brzucha tylko te kilogramy jakos leca jakby chcialy a nie mogly. juz nie wiemco robic..

Mamy chyba ten sam problem. Ja też ważę 55 a może nawet 53( wagi nie mam teraz ) i też mam brzuch. Ćwiczyć mi się nie chce..Codziennie robię 8 minABS i 8 min Buns..O bieganiu nie ma mowy, zadyszka,kolka i wysypka
Więc wmawiam sobie,że jak będzie dieta , to brzuchowi też się dostanie, a tu nic, tylko ręce craz chudsze :/ No i marzę o 50 kg. A mam 168 czyli podobnie.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.