Samodzielne cieniowanie włosów :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 08:15   #241
katatonia00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Dziura jets wynikiem tego, że tak naprawdę ścinamy głownie włosy wokół twarzy - czyli te po bokach i te bardziej grzywkowe) sama raz ścięłam za mocno i przez to teraz mam pasma do pasa i pasma do połowy głowy z czego większość jest przy samej twarzy - wokół głowy aureola a z tyłu nudne długie pasma do pasa.
ja ta 'dziure' miałam głownie przez to, że włosy mi się spaliły na wakacjach, nad adriatykiem, jako że pierwszy raz bylam za granica i to w takim ciepłym kraju nie potrafiłam zadbać o włosy no i stało się.. zaczęły się kruszyć:| ze środka, przy czesaniu, myciu się 'łamały' itp. Poszłam do fryzjerki - to niby mi je ścięłą, ale powiedziaął że dziury nie zlikwiduje, bo by musiała mnie na krótko ściąć. 2 lata dochodziłam z tymi włosami, aż w końcu się udało. Teraz jak scieniowałam, to cieniowałam i włosy z tyłu i te po boku i pozbyłam sie dziury
__________________
Mój wątek o moich rysunkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post21740473
katatonia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 16:50   #242
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

też sama sobie cieniuję włosy, bo fryzjerzy nigdy nie rozumieją, czego chcę teraz próbuję zapuścić boki i przód, ale tył dalej ciacham, żeby można go było nastroszyć, choć nie zawsze mi się idealnie udaje, chyba mam za długie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 21:15   #243
katatonia00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
też sama sobie cieniuję włosy, bo fryzjerzy nigdy nie rozumieją, czego chcę teraz próbuję zapuścić boki i przód, ale tył dalej ciacham, żeby można go było nastroszyć, choć nie zawsze mi się idealnie udaje, chyba mam za długie
tzn na boba?
__________________
Mój wątek o moich rysunkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post21740473
katatonia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 09:39   #244
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

trochę nie bardzo, bo mam mocno potrzepane
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 12:12   #245
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez loveangelmusicbaby Pokaż wiadomość
oto co przed chwila znalazlam chyba nawet wyprobuje na sobie

cieniowałam w ten sposób, tylko że moja górna warstwa jest dłuższa niż na filmiku. włosy miałam za zapięcie stanika, zrobiłam około 5-6 warst i efekt jest świetny. mam kręcone włosy i teraz świetnie się układają. nigdy nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera jak po tym samodzielnym cięciu
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 08:17   #246
katatonia00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
cieniowałam w ten sposób, tylko że moja górna warstwa jest dłuższa niż na filmiku. włosy miałam za zapięcie stanika, zrobiłam około 5-6 warst i efekt jest świetny. mam kręcone włosy i teraz świetnie się układają. nigdy nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera jak po tym samodzielnym cięciu

ja tym sposobem się bałam, sama nie wiem czemu, chyba dlatego ze dziewczyna ma tu proste wlosyi myslałam że na moich nie wyjdzie;/.

pokaż swoje wloski jak wyglądaja
__________________
Mój wątek o moich rysunkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post21740473
katatonia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 09:30   #247
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

uffff dziewczyny....
wlasnie zastosowalam metode jednego kucyka...
mialam wlosy proste,do lopatek,niby pocieniowane
cala operacja zajela mi kilka minut,jest ok....w kazdym razie lepiej niz po ostatniej wizycie u fryzjera
z moich obserwacji-dlugosc wlosow z tylu zalezy od tego gdzie zawiazemy tego kucyka....im blizej czola,tym wlosy pozostaja dluzsze z tylu,a bardziej wycieniowane na gorze
chcac je bardziej skrocic z dlugosci,nalezy "cofnac"kucyk
zycze udanych eksperymentow
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 14:17   #248
Foczka 81
Raczkowanie
 
Avatar Foczka 81
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 473
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Witam, kolejny raz podcięłam sobie włosy metodą kucyka, i kolejny raz jestem zadowolona
Miałam włosy już prawie do pasa, ale po wakacjach i przejechaniu połowy Azji (z nie zawsze wystarczającą pielęgnacją fryzury) końcówki zrobiły się suche i zaczęły się rozdwajać
Kucyk zrobiłam sobie jeden, w miejscu gdzie góra głowy przechodzi w tył głowy. Potem po rozpuszczeniu wyrównałam sobie tylko pasma po dwóch stronach twarzy, aby były symetryczne (bo miały 2cm różnicy długości, może dlatego że przedziałek mam z boku głowy)
Załączam zdjęcia:
__________________
zapraszam na mój blog z francuskiej wsi!
www.aghia.prv.pl
Foczka 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:33   #249
goniiia
Raczkowanie
 
Avatar goniiia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 172
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Łaał, fajnie ci wyszło ; ) Ja ostatnio też sobie podcięłam taką metodą, mam podobnie wycieniowane, może trochę mniejsza różnica między długościami. Parę osób się mnie pytało gdzie byłam u fryzjera ; d Aaa, ja tylko cieniowałam plus ok. 3 cm z długości a widzę że ty obcięłaś sporo ; )
goniiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 19:51   #250
MALINKAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cześć wam ja też miałam się wybrać do fryzjera w tym tygodniu zrobić cieniowanie ale zobaczyłam wasze posty na forum przeczytałam wszystkie i mnie zainspirowały do spróbowania własnych sił we fryzjerstwie choć raczej nigdy prócz grzywki nie majstrowałam przy włosach a że słabo stoję z kasa teraz to zaoszczędzenie ponad 40 zł jest dużym plusem a fryzjerka i tak by mi nie zrobiła jak chce bo one zawsze maja inna "lepsza wizję" mojej fryzury jak wyjdzie fajnie to może się pochwalę jutro
__________________
Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać bardzo wcześnie rano. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze
MALINKAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:17   #251
Musliholiczka
Przyczajenie
 
Avatar Musliholiczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Polecam samodzielne obcinanie włosów, zwłaszcza jeśli są faliste i nie zależy nam na perfekcjonizmie, ale na naturalnym efekcie. Robię to sama od dobrych trzech lat i zawsze byłam zadowolona znacznie bardziej niż po wizycie u prawdziwego fryzjera, skąd wracałam z krótszymi włosami niż planowałam i zniszczonymi niezbyt delikatnym obchodzeniem się z nimi. Warto eksperymentować i nie bać się, włosy maja to do siebie że odrastają! :-D
Musliholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 12:01   #252
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

żałuję, że wcześniej nie trafiłam na ten wątek...
miałam włosy do połowy pleców, ale przez rozjaśnianie (wychodziłam z czarnego) trochę się poniszczyły i wymagały podcięcia... parę dni temu byłam u fryzjera i to był największy błąd... nie dosyć, że z długości zamiast 10cm obcięła mi 20cm to mam nierówno wycieniowane tzn z jednej strony mam mocno a z drugiej tak jakby wcale i niestety widać to gołym okiem... strasznie to wygląda jak mi trochę podrosną to wypróbuję metodę z kitkami, tylko muszę jeszcze doczytać czy lepiej obcinać na sucho czy mokro

Cytat:
Napisane przez loveangelmusicbaby Pokaż wiadomość
oto co przed chwila znalazlam chyba nawet wyprobuje na sobie
dziewczyna z tego filmiku ma idealne włosy... i długość i kolor i oczywiście cieniowanie zawsze tak chciałam mieć... no cóż muszę poczekać aż mi "trochę" podrosną
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 23:53   #253
Anchesenpaaton
Przyczajenie
 
Avatar Anchesenpaaton
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 25
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Mam włosy średniej długości, mniej więcej do ramion. Ponieważ ostatnio pomogła mi mama i obcięłyśmy je prosto, teraz postanowiłam zrobić to sama i je wycieniować. Właśnie wypróbowałam metodę z kucykami. Najpierw zaczesałam całe włosy (wilgotne, uprzednio porządnie rozczesane grzebieniem) pochylając głowę do przodu i mocno je wygładzając ręką w kucyk, wyszedł zaraz nad czubkiem głowy, bliżej czoła. Obcięłam ok 2 cm, po czym część włosów pozostawiłam luźno z tyłu, a zaczesałam kolejny kucyk w tym samym miejscu z pozostałych włosów. Obcięłam o kolejne 2 cm (naturalnie za każdym razem rozczesywałam kucyk kilkakrotnie i wyrównywałam cięcie aż po kolejnym wyczesaniu tworzyły równą linię) i tak do skutku. Wyszły cztery kucyki, dwa ostatnie czesałam już stojąc wyprostowana. Ostatni obejmował praktycznie samą grzywkę. Efekt niesamowity! Wyglądam jak po wizycie w salonie, włosy układają się cudownie Polecam każdemu! Załączam fotkę z kamerki - wiem, paskudna jakość, ale jestem teraz w Będzinie i nie mam aparatu przy sobie W każdym razie jak się włoski układają widać
http://img338.imageshack.us/i/snapshotofme1ja.png/
http://img805.imageshack.us/i/snapshotofme2.png/

Edytowane przez Anchesenpaaton
Czas edycji: 2010-12-18 o 00:34
Anchesenpaaton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:19   #254
MadziaStella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
GG do MadziaStella
Thumbs up Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Witam ! Wczoraj moja przyjaciółka spróbowała własnych sił na moich włoskach... Cóż... wyszło jak wyszło, długoscBYŁA za łopatki, ale baaardzo zniszczone... Dawno nie byłam u fryzjera i nigdy w życiu więcej nie pójdę , więc pozwoliłam Jej poeksperymentowac . Z deszczu pod rynnę
Dziś wzięło mnie na poszukanie jakiegoś wyjścia z opresji więc poszukałam i znalazłam,myślę : "a co mi tam, nie ręka, odrosną" jak pomyślałam, tak zrobiłam, co prawda nie miałam odwagi na metodę z filmików, ale... spróbowałam metody "kucy"
Wyszło o 100% lepiej jak u fryzjera... Moja frends z pewnością skróciła o 10 cm z długości i ja dzisiaj jakieś 2 cm na poprawkach . Myślę nad zwiększeniem ilości warstw, ale to może jak troszkę podrosną Metodę polecam każdej Pani która pragnie cieniowanych włosków, ja swoje ciachałam zwykłymi nożyczkami od maszynki do strzyżenia dałam radę więc i Wy dacie pozdrawiam ciepło)))
MadziaStella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:54   #255
krzna
Przyczajenie
 
Avatar krzna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 1
GG do krzna
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Wczoraj wpadł mi do głowy pomysł, żeby samej sobie wycieniować włosy i trafiłam tutaj. Przeczytałam cały temat, bałam się trochę, ale w końcu jak już ktoś też tutaj pisał "Włosy nie ręka, odrosną" więc zabrałam się do roboty. Zastosowałam metodę "kucykową" i wyszło genialnie! Nie jest idealnie równo, ale mam kręcone włosy, więc tego nie widać.
Moje włosy oprócz tego, że się kręcą to się puszą i wyglądają na wysuszone, ogólnie żyją własnym życiem. A teraz po tym cięciu układają się dużo lepiej, ładniej skręcają i są takie hmm... lekkie, no dla mnie bomba A z długości ogólnie skróciłam w sumie tyle, co zniszczone końcówki.
krzna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 16:59   #256
mori996
Raczkowanie
 
Avatar mori996
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 115
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Witam. Też postanowiłam wycieniować włosy. Nie korzystałam z żadnych sposobów i kiepsko to wyszło. Mam falowane włosy i te skrócone nie układają się ładnie. Czy da się to jakoś ładnie naprawić? Bardzo was proszę o pomoc.
mori996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 17:13   #257
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez mori996 Pokaż wiadomość
Witam. Też postanowiłam wycieniować włosy. Nie korzystałam z żadnych sposobów i kiepsko to wyszło. Mam falowane włosy i te skrócone nie układają się ładnie. Czy da się to jakoś ładnie naprawić? Bardzo was proszę o pomoc.
zajrzyj tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68174
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:14   #258
Kisara
Przyczajenie
 
Avatar Kisara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ze wsi
Wiadomości: 10
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Witam wszystkich jako, iż także należę do tych co wychodzą od fryzjera zawsze niezadowolone, postanowiłam wziąć sprawy (a raczej nożyczki) w swoje ręce i zabawić się z włosami. Od krótszego czasu obcinałam sobie sama grzywkę, więc stwierdziłam, że spróbuje i z resztą. Przestudiowałam wszystkie posty na tym forum i innych, naoglądałam się filmików na youtubie i... I did it. Stosowałam w sumie mix sposobów zarówno z kucykiem na czubku głowy jak i ten w załączonym filmiku kilka postów wcześniej. Czy jestem zadowolona? Na razie trudno jest mi powiedzieć, ponieważ mam świeże i wyprostowane włosy, a że normalnie ich nie układam to efekt zobaczę dopiero przy następnym myciu. Tym co się wahają powiem tylko tyle, że w sumie nie zaszkodzi poeksperymentować, włosy odrosną. Dołączam więc swoje zdjęcia "przed" i "po" .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (37,3 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (28,4 KB, 537 załadowań)
Kisara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:23   #259
missLooved
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Jak samodzielnie cieniować włosy .? POMOCYY; )

no bo chce sobie pocieniowac włosy w domu . WIem ze to zł pomysł ale przynajmniej bede złą na siebie jezeli cos zepsuje . Słyszałąm o sposobie ze robi sie trzy kucyki itd. Jak to dokłądnie sie robi i wql w którym miejscu robi sie te kucyki .? Prosze o dokłądne wytłumaczenie . Lub moze znacie jakies inne sposobyy .? tylko psrawdZonee
Dziekujee
missLooved jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 14:40   #260
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak samodzielnie cieniować włosy .? POMOCYY; )

Jest o tym osobny wątek. Poszukaj.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 14:47   #261
Ilonka00k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

hej, jestem tu nowa i zdecydowalam, ze bede scinac sobie wlosy sama
Mam juz nozyczki (degazowki i zwykle) jednak dzis popelnilam straszny blad... otoz zamiast degazowek wzielam zwylke nozyczki i scielam sobie pol wlosow (polowe dlugosci) nie wiem co robic, jestem przerazona. pomozcie mi jakos z tego wybrnac!!
Ilonka00k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 16:57   #262
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: jak samodzielnie pocieniować włosy

zaciekawił mnie ten wątek
jak mam iśc do fryzjera to mnie skręca ze stresu
hmm.. pooglądam trochę filmików i może się zdecyduję
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:32   #263
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

ja sobie wczoraj sama ścięłam, ale głównie dlatego, że miałam cienkie i rzadkie włosy od połowy, teraz mam krótkie, ale gęste i wyglądają na zdrowsze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:26   #264
katatonia00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

ja juz kiedys scinalam i pokazywalam nawet swoje wlosieta, a ciełam je nozyczkami do.. paznokci :F... co prawda byly ostre i nie zostawiały mi 'białych kropek' na koncach, a wlosy ladnie sie ukladały... i nie mam ich rozdwojonych ani nic, i tak myślę by zrobic teraz metoda z filmiku, bo wczesniej stosowałam kucyki... ale mam takie dziwne przeczucie że może nie wyjsc;/..
__________________
Mój wątek o moich rysunkach
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post21740473
katatonia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:29   #265
poprostu_kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyny które same sie strzygą(nie fryzierki)

Ja przed chwilą wycieniowałam sobie włosy, dodam że są kręcone, długie i dość puszyste.Najlepsze jest to, że zrobiłam to "na czuja".Jedyne, co zrobiłam według schematu, to podzieliłam włosy.Nie wiem, czy to normalne, ale pierwszy raz cięłam jakiekolwiek włosy i jestem zachwycona z efektu.poprostu wzięłam i skróciłam pasma na wierzchu.Najkrótsza warstwa jest jakieś 3-5 cm poniżej lini uszu. Poprostu żadna metoda i pełen spontan.Ale nie mówie, że na waszych włoskach to wyjdzie.Ja mam długie, kręcone i puszyste.
poprostu_kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:12   #266
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

ja miałam krótkie ,proste i cienkie, pocieniowałam podobnie i miałam pieknego boba
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:18   #267
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

Cytat:
Napisane przez poprostu_kasia Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą wycieniowałam sobie włosy, dodam że są kręcone, długie i dość puszyste.Najlepsze jest to, że zrobiłam to "na czuja".Jedyne, co zrobiłam według schematu, to podzieliłam włosy.Nie wiem, czy to normalne, ale pierwszy raz cięłam jakiekolwiek włosy i jestem zachwycona z efektu.poprostu wzięłam i skróciłam pasma na wierzchu.Najkrótsza warstwa jest jakieś 3-5 cm poniżej lini uszu. Poprostu żadna metoda i pełen spontan.Ale nie mówie, że na waszych włoskach to wyjdzie.Ja mam długie, kręcone i puszyste.
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
ja miałam krótkie ,proste i cienkie, pocieniowałam podobnie i miałam pieknego boba
Dziewczyny poróbcie fotki. Zawsze to milej do opisu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:43   #268
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

cos w tym rodzaju, ale teraz scielam rowniutko, bo konce byly zniszczone (ach, te rozjaśniania...)

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:04
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:08   #269
Nautiz
Raczkowanie
 
Avatar Nautiz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 431
Dot.: Creaclip gdzie można kupić??

Ja właśnie tez dziś wypatrzyłam w sieci to cudo. z przesyłką do Polski wychodzi ok. 100 zł, czyli jakieś 2 wizyty u fryzjera. Filmiki w sieci zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Tylko właśnie czy to się sprawdza? Czy warto tyle zainwestować? Czy któraś z Was odważyła się zamówić to cudo?
Nautiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 21:23   #270
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Samodzielne cieniowanie włosów :)

dziewczyny mam pytanie, czy cieniując włosy tą techniką z robieniem kucyka nie stracę na długości?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-28 16:30:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.