Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - cz. VII - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 03:12   #1741
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez dorotape1987 Pokaż wiadomość
ja spalam moze godzine to kupka to siku to glodny Widac ze potrzebuje czulosci a ja juz nieprzytomna
Ojej
W domu z kupką i siku to może mąż pomoże, no ale karmić już raczej nie... Jak będziesz z maluchem w domu to wykorzystuj czas kiedy śpi i też staraj się drzemać
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 05:25   #1742
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Dzień dobry nocne gaduły
Cytat:
Napisane przez dorotape1987 Pokaż wiadomość
Jeejciu ja dopiero teraz malt ssak wisi na cycu walcze o ten pokarm Bo cycory juz twardsze I wieksze moje dziecko mnie dzis obsikalo I obsralo Kiedys myslalam phiiiih taki malec to spi I je Odwoluje wszystko
jutro ja na bank wychodze mysle ze on tez to juz mnie wiecej bedzie Bo maz pomoze
zakochany na maxa
no to trzymam za Wasze wyjście bardzo się cieszę że z karmieniem coraz lepiej, a niespodzianek to życzę w pampersie a nie na sobie

Wyspały się mamuśki?
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 05:40   #1743
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez dorotape1987 Pokaż wiadomość
Jeejciu ja dopiero teraz malt ssak wisi na cycu walcze o ten pokarm Bo cycory juz twardsze I wieksze moje dziecko mnie dzis obsikalo I obsralo Kiedys myslalam phiiiih taki malec to spi I je Odwoluje wszystko
jutro ja na bank wychodze mysle ze on tez to juz mnie wiecej bedzie Bo maz pomoze
zakochany na maxa
Nie dziwię się, wizażowe ciocie w Navidku zakochane, to co dopiero mama i tata Miłego wyjścia do domu, oczywiście razem

miłego dnia
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:00   #1744
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez 7koliberek7 Pokaż wiadomość
juz pisalam ze moja zbrazowiala i nie ma w tym nic dziwnego bo w ciazy moga bbyc takie przebarwienia, ja nie mam tej krechy a za to bogne brazowa jak murzynka infekcji nie mialam zadnej
Ale ja pisałam o wydzielinie, a nie o bognie

Dorotka,obyscie dzisiaj wyszli oboje

A laktakcja na pewno się rozkręci

Dziewczyny współczuję Wam nocki ,ja spałam jak zabita,chyba potrzebowałam odespac wczoraj jak co godzinę się budzilam, bo kicior kichal a spał wtulony we mnie

A wiecie że ja jeszcze nie wstaje w nocy na siku?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:15   #1745
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Natalko, to ciesz się tymi bezproblemowymi nockami i oby Ci tak zostało

Aniu Annasar i Koliberku, pospały?
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:29   #1746
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Witajcie
ja też już po spaniu

Dorotka fajnie że już wychodzicie
teraz możesz wpełni cieszyć się maluchem i mężem

Nati ciesz się z tym siku bo ja wstaje 4 razy na noc

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

ehh moja teściowa co chwile znosi te ciuszki powiem wam że za pierwszym razem byłam szczesliwa za drugim też ale po 4 razie już mam dość
no i wszytsko ekstra fajnie ale teraz przynosi takie ciuszki gdzie ktoś sprzedaje nie sa to zawrotne sumy bo ceny od 1-5 zł za ciucha no ale ona mi przyniesie i mowi ze to już na pewno bierzemy bo jest śliczne no a ja musze zapłacić raz niby zapłaciła a wczoraj tylko wybrała i 100 zł nie moje już jej mówiłam ze nic nie chce bo przecież nie przerobie tego a dziecko szybko wyrasta no ale ja sobie mogę gadać jak "wszystko takie urocze dla księżniczki"
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:33   #1747
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Witam się

Dorotka - zazdroszczę Mam nadzieję, że dziś już będziecie w domu

koliberek - żeby maluch jednak łaskawie zechciał wyjść. Leniuszek jeden

Ewunia - ale miałaś przejścia. Oby się nie powtórzyło...

Nati - to chyba trzeba się cieszyć, że przesypiasz nocki

Aneczka - a co ty robisz o 3:00? Przecież to środek nocy?
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 06:41   #1748
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Aneczka - a co ty robisz o 3:00? Przecież to środek nocy?



Meliska, niby fajnie że teściowa się stara, no ale tak jak mówisz, tylu ubranek nie znosi malutka... A to są wszystkie takie najmniejsze, czy różne rozmiary? Postaraj się dobitnie przekazać teściowej że teraz już masz wystarczającą ilość, może zrozumie
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 06:48   #1749
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

no niby i takie małe i takie na 3 i 6 miesięcy ale naprawdę jest tego dużo. Jak następnym razem coś przyniesie to jej powiem ze już mam wystarczająco dużo i nie chcę. Kto to będzie prał i prasował

jaaaaa pierwszy raz mam takie kopniaki bo leżę sobie na plecach że brzuch mi podskoczył
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:16   #1750
7koliberek7
Zadomowienie
 
Avatar 7koliberek7
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 448
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

dzien dobry
ja z racji tego ze zawsze mowie co mysle i ze troche pyskata jestem powiedzialabym tesciowej otwarcie ze ubranek Ci wystarczy poza tym jesli jej sie tak te ciuszki podobaja i chce brac to niech placi bo moze Ty za te pieniadze kupilabys dziecku cos innego a jesli Ty masz placic to Ty decydujesz ile i jakie ciuszki bierzesz... bo w sumie wg mnie zachowanie tesciowej wyglada tak...zapraszam Cie na kawe, ja stawiam a Ty placisz...

ja tam nie wyspana...nocka sttraszna no ale trudno jakos trzeba funkcjonowac
__________________
.
.
Największe szczęście dla ojca i matki,
nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki.
To ich krew, życie, to ich własne dziecię,
co im nad wszystko droższe jest na świecie...

SZYMONEK 09.12.2014
7koliberek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:25   #1751
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Koliberek jak nie dam rady to zaproszę Cię to jej nagadasz

Dziś będzie Twoja ostatnia nocka w domu w dwupaku
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:29   #1752
Ewunia_01
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewunia_01
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 646
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

u mnie nocka ciężka. Mała poszła spac wcześniej ale buszowała w nocy, to gadała, kręciła sie, przytulała, szukała niunia, chciała piciu a ja musiałam leżeć na lewym boku, przodem do niej i az mnie wszystko boli pól nocy tak.
Na szczęście przed 5 sie uspokoiła i poszła spac i ja tez sie przespałam mocniej.

Aneczka biedulko jak skurcze? Dalej są?

Dorotka ja i tak Cię podziwiam ze do nas zagladasz bo ja po porodzie pewnie zniknę na tydzień mniej wiecej zeby sie dotrzeć i poznać z dzieckiem
I dziewczyny mają racje, śpij wtedy kiedy mały, nawet w dzień bo bedzie Ci ciezko i za chwile z braku snu padniesz
Moja mała potrafiła spać 3 godz, karmienie i 3 godz w nocy siedzieć, karmienie i spać. Wiec nie zawsze to jest tak ze noworodek spi i je musisz sie regenerować a my Ciebie rozumiemy ze sie nie odnosisz, nie martw sie
Jestem z Ciebie dumna ze kp juz w ogóle nie dajesz mm?

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
no niby i takie małe i takie na 3 i 6 miesięcy ale naprawdę jest tego dużo. Jak następnym razem coś przyniesie to jej powiem ze już mam wystarczająco dużo i nie chcę. Kto to będzie prał i prasował

jaaaaa pierwszy raz mam takie kopniaki bo leżę sobie na plecach że brzuch mi podskoczył
Moze Ci sie tez tak wydawać w sensie ze masz duzo a zawsze potem możesz sprzedać jak mała wyrośnie moja mała nosiła czasem i do roku takie na 6 msc ubranka wiec mogą duzo dłużej posłużyć no ja bym korzystała jak byłoby cos fajnego zawsze lepiej mieć ciut wiecej niż za mało
Ewunia_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:34   #1753
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez ANNASAR Pokaż wiadomość
No i nie da sie zasnac jak pozycja fajna to mloda wali po zebrach . Jak nie to to noga mi dretwieje. Mam dosc !!!
biedna mam nadzieje ze troche pospalas???

:HI: dla wszystkich
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:34   #1754
7koliberek7
Zadomowienie
 
Avatar 7koliberek7
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 448
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
Koliberek jak nie dam rady to zaproszę Cię to jej nagadasz

Dziś będzie Twoja ostatnia nocka w domu w dwupaku

nie ma problemu mozesz nawet zadzwonic ii dac ja do telefonu

ja mialam tylko jedna powazna akcje z tesciowa i jedna troche mniej ale pozniej wiedziala co moze a co nie

pierwsza jeszcze przed slubem o garnitur bo byla obrazona ze maz chce zebym ja z nim szla a ona koniecznie chciala synowi garnitur wybrac...
moj maz jej nie umial powiedziec co mysli wiec cala akcja odbyla sie na spotkaniu u tesciow z moimi rodzicami...
tesciowa zaczela moja mame ugadywac zeby nas przekonala ze ona powinna isc a moja mama pow ze nie bedzie sie wtracac...
wiec powiedzialam tesciowej ze skoro taka madra to niech sobie ona bierze slub z synkiem i tyle a mezowi w pokoju nagadalam ze skoro nie umie sobie zalatwic ze swoja mama pewnych spraw tzn ze nie dorosl do malzenstwa i ze jesli nie zrobi "porzadku" (bo zeby mamy nie urazic to mowil ze ja tak chce a nie ze my chcemy i wtedy ja bylam ta zla) to ja wolam rodzicow i wychodze i wiecej mnie nie zobaczy... mowie Wam jaka wtedy maz mamie gadke walnal to az mi szczeka opadla...nawet nie myslalam ze stac go na takie cos

wiem jestem wredna ale umiem walczyc o swoje i nikt nie bedzie mieszal w moim zyciu bo tak jak moj maz mowi rodzice juz mieli szanse dawac dzieciom imiona, wybierac ubranka i wychowac dzieci a teraz moga powiedziec swoje zdanie ale go nie narzucac
__________________
.
.
Największe szczęście dla ojca i matki,
nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki.
To ich krew, życie, to ich własne dziecię,
co im nad wszystko droższe jest na świecie...

SZYMONEK 09.12.2014
7koliberek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:35   #1755
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez dorotape1987 Pokaż wiadomość
Jeejciu ja dopiero teraz malt ssak wisi na cycu walcze o ten pokarm Bo cycory juz twardsze I wieksze moje dziecko mnie dzis obsikalo I obsralo Kiedys myslalam phiiiih taki malec to spi I je Odwoluje wszystko
jutro ja na bank wychodze mysle ze on tez to juz mnie wiecej bedzie Bo maz pomoze
zakochany na maxa
hehe Dorotko poznajesz juz uroki bycia mama fajnie ze wychodzicie oby we dwoje
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:36   #1756
7koliberek7
Zadomowienie
 
Avatar 7koliberek7
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 448
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

ale bojowo wstalam dzisiaj nastawiona malo tego ze sie nie wyspalam to jeszcze denerwuje mnie to ze pojde do tego szpitala jutro a do poniedzialku i tak nic nie zrobia ;/
__________________
.
.
Największe szczęście dla ojca i matki,
nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki.
To ich krew, życie, to ich własne dziecię,
co im nad wszystko droższe jest na świecie...

SZYMONEK 09.12.2014
7koliberek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:38   #1757
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ale ja pisałam o wydzielinie, a nie o bognie

Dorotka,obyscie dzisiaj wyszli oboje

A laktakcja na pewno się rozkręci

Dziewczyny współczuję Wam nocki ,ja spałam jak zabita,chyba potrzebowałam odespac wczoraj jak co godzinę się budzilam, bo kicior kichal a spał wtulony we mnie

A wiecie że ja jeszcze nie wstaje w nocy na siku?
jak ja Ci zazdraszczam !!!
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:40   #1758
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

ja nie narzekam bo teściową mam super. Nie wtrąca się w nic.
Tylko teraz dostała jakiegoś "wnukowego" szału
ale ja ją mogę zrozumieć - cały czas czekała na te wnuki kocha dzieci no i jej pierwsza wnuczka będzie więc szaleje
ale przystopować i tak ją przystopuję '
Wiem ze będe miała z kim zostawić małą i bedzie mi pomagać jeśli ją poproszę.
Gorzej jak będzie cały czas u nas przesiadywać

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez larara123 Pokaż wiadomość
jak ja Ci zazdraszczam !!!
ja podwójnie
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:42   #1759
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
Witajcie
ja też już po spaniu

Dorotka fajnie że już wychodzicie
teraz możesz wpełni cieszyć się maluchem i mężem

Nati ciesz się z tym siku bo ja wstaje 4 razy na noc

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

ehh moja teściowa co chwile znosi te ciuszki powiem wam że za pierwszym razem byłam szczesliwa za drugim też ale po 4 razie już mam dość
no i wszytsko ekstra fajnie ale teraz przynosi takie ciuszki gdzie ktoś sprzedaje nie sa to zawrotne sumy bo ceny od 1-5 zł za ciucha no ale ona mi przyniesie i mowi ze to już na pewno bierzemy bo jest śliczne no a ja musze zapłacić raz niby zapłaciła a wczoraj tylko wybrała i 100 zł nie moje już jej mówiłam ze nic nie chce bo przecież nie przerobie tego a dziecko szybko wyrasta no ale ja sobie mogę gadać jak "wszystko takie urocze dla księżniczki"
tesciowa zakochana w swojej wnusi juz jest wiec tak szaleje ale rzeczywiscie chyba juz przesada takie dzieci malutkie szybko rosna i jak bedziesz miala duzo ciuszkow to mozesz niektorych nie zdazyc ubrac wiec szkoda tyle kupowac nawet za niska cene... dobrze ze jej powiedzialas moze zrozumie

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość



Meliska, niby fajnie że teściowa się stara, no ale tak jak mówisz, tylu ubranek nie znosi malutka... A to są wszystkie takie najmniejsze, czy różne rozmiary? Postaraj się dobitnie przekazać teściowej że teraz już masz wystarczającą ilość, może zrozumie
o powiem wam ze ja dzis tez jakos w nocy sie obudzilam na siku i myslalam ze tez bede ale na szczescie mnie to ominelo... pierwszy raz mi sie zdarzylo zeby w nocy tak mi sie chcialo i strasznie przez ta chwile zoladek mnie bolal...
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:42   #1760
7koliberek7
Zadomowienie
 
Avatar 7koliberek7
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 448
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
ja nie narzekam bo teściową mam super. Nie wtrąca się w nic.
Tylko teraz dostała jakiegoś "wnukowego" szału
ale ja ją mogę zrozumieć - cały czas czekała na te wnuki kocha dzieci no i jej pierwsza wnuczka będzie więc szaleje
ale przystopować i tak ją przystopuję '
Wiem ze będe miała z kim zostawić małą i bedzie mi pomagać jeśli ją poproszę.
Gorzej jak będzie cały czas u nas przesiadywać

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------



ja podwójnie

ja tesciowa tez mialam super tylko czasem chciala byc za dobra wiec wolalam na samym poczatku uustalic granice i pozniej nie bylo juz nieporozumien ...
__________________
.
.
Największe szczęście dla ojca i matki,
nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki.
To ich krew, życie, to ich własne dziecię,
co im nad wszystko droższe jest na świecie...

SZYMONEK 09.12.2014
7koliberek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:43   #1761
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
no niby i takie małe i takie na 3 i 6 miesięcy ale naprawdę jest tego dużo. Jak następnym razem coś przyniesie to jej powiem ze już mam wystarczająco dużo i nie chcę. Kto to będzie prał i prasował

jaaaaa pierwszy raz mam takie kopniaki bo leżę sobie na plecach że brzuch mi podskoczył
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:46   #1762
7koliberek7
Zadomowienie
 
Avatar 7koliberek7
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 448
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

wg mnie skoro chce szalec to niech szaleje za jej pieniadze a skoro Meliska ma za to placic powinna szanowac jej zdanie i jak mowi ze wystarczy to wystarczy...
__________________
.
.
Największe szczęście dla ojca i matki,
nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki.
To ich krew, życie, to ich własne dziecię,
co im nad wszystko droższe jest na świecie...

SZYMONEK 09.12.2014
7koliberek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:46   #1763
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez 7koliberek7 Pokaż wiadomość
nie ma problemu mozesz nawet zadzwonic ii dac ja do telefonu

ja mialam tylko jedna powazna akcje z tesciowa i jedna troche mniej ale pozniej wiedziala co moze a co nie

pierwsza jeszcze przed slubem o garnitur bo byla obrazona ze maz chce zebym ja z nim szla a ona koniecznie chciala synowi garnitur wybrac...
moj maz jej nie umial powiedziec co mysli wiec cala akcja odbyla sie na spotkaniu u tesciow z moimi rodzicami...
tesciowa zaczela moja mame ugadywac zeby nas przekonala ze ona powinna isc a moja mama pow ze nie bedzie sie wtracac...
wiec powiedzialam tesciowej ze skoro taka madra to niech sobie ona bierze slub z synkiem i tyle a mezowi w pokoju nagadalam ze skoro nie umie sobie zalatwic ze swoja mama pewnych spraw tzn ze nie dorosl do malzenstwa i ze jesli nie zrobi "porzadku" (bo zeby mamy nie urazic to mowil ze ja tak chce a nie ze my chcemy i wtedy ja bylam ta zla) to ja wolam rodzicow i wychodze i wiecej mnie nie zobaczy... mowie Wam jaka wtedy maz mamie gadke walnal to az mi szczeka opadla...nawet nie myslalam ze stac go na takie cos

wiem jestem wredna ale umiem walczyc o swoje i nikt nie bedzie mieszal w moim zyciu bo tak jak moj maz mowi rodzice juz mieli szanse dawac dzieciom imiona, wybierac ubranka i wychowac dzieci a teraz moga powiedziec swoje zdanie ale go nie narzucac
jestem tego samego zdania... podpowiedziec czy doradzic moga zawsze bo nieraz te rady sa cenne ale powinni i tak nam decyzje zostawic
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:46   #1764
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Ewunia_01 Pokaż wiadomość
Aneczka biedulko jak skurcze? Dalej są?
U mnie skurcze są cały czas, ale dopóki mnie nie bolą bardzo i są niezbyt często to nawet za bardzo uwagi nie zwracam

Miałabym do Ciebie Ewuniu taką prośbę. Jak już urodzę i miałabym problemy z kp to namawiaj mnie, doradź itp, bo ja w tej burzy hormonów jeszcze nie daj Boże odpuszcze a tak mi zalezy... Z góry dziękuję

Koliberku zazdroszczę że Ty taka odważna, ze mnie to doopa jest, mi nagadają a ja uszy po sobie położę i dopiero później myślę że mogłam powiedzieć tak albo tak...

Odebrałam wynik gbs, ujemny

Dostałam też wczoraj zdjęcia z sesji ładne, głównie te na których nie ma mojej twarzy Nie wiedziałam że ja jakaś taka krzywa jestem
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:46   #1765
mikusha
Raczkowanie
 
Avatar mikusha
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 236
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Witajcie. U mnie tez nocka bez szalu. Caly ten tydzien budze sie ciagle i nie moge spac. Nie wiem co jest.
Ale macie przeboje z tesciowymi jak dobrze ze moi sa kochani i w nic sie nie wtracaja. Z tesciowa i tesciem piszemy sobie na whatsapp czy na skype gadamy. A po 19tym jedziemy na swieta do PL ale sie ciesze!
Milego dnia dziewczynki
__________________
mikusha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:47   #1766
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość


no to ja teraz tak mam że wstaje o 6 - raz i już jest ok przez cały dzień.
Naprawdę narazie nie moge narzekać na nic bo samopoczucie mnie rozpieszcza. Chyba dalej mam traume po 1 trymestrze
A kiedy pojawia się zgaga?
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:48   #1767
larara123
Wtajemniczenie
 
Avatar larara123
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 266
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
U mnie skurcze są cały czas, ale dopóki mnie nie bolą bardzo i są niezbyt często to nawet za bardzo uwagi nie zwracam

Miałabym do Ciebie Ewuniu taką prośbę. Jak już urodzę i miałabym problemy z kp to namawiaj mnie, doradź itp, bo ja w tej burzy hormonów jeszcze nie daj Boże odpuszcze a tak mi zalezy... Z góry dziękuję

Koliberku zazdroszczę że Ty taka odważna, ze mnie to doopa jest, mi nagadają a ja uszy po sobie położę i dopiero później myślę że mogłam powiedzieć tak albo tak...

Odebrałam wynik gbs, ujemny

Dostałam też wczoraj zdjęcia z sesji ładne, głównie te na których nie ma mojej twarzy Nie wiedziałam że ja jakaś taka krzywa jestem
pokaz zdjecia
__________________


07.11.2010 jesteśmy razem
14.08.2013 zaręczyny
07.06.2014 ślub
12.10.2014 II kreseczki
19.06.2015 urodził się mój skarb Michaś
larara123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:49   #1768
ANNASAR
Zakorzenienie
 
Avatar ANNASAR
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 900
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Natalko, to ciesz się tymi bezproblemowymi nockami i oby Ci tak zostało

Aniu Annasar i Koliberku, pospały?
ja tak Aniu od 2 do 6
__________________
TIGRAN
21.12.2008

LIA
18.12.2014
ANNASAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:52   #1769
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość

Odebrałam wynik gbs, ujemny

Dostałam też wczoraj zdjęcia z sesji ładne, głównie te na których nie ma mojej twarzy Nie wiedziałam że ja jakaś taka krzywa jestem


pochwal się
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 07:55   #1770
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Pierwsze dzidzie na świat przychodzą, a kolejne staraczki w ciążę zachodzą! - c

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
jaaaaa pierwszy raz mam takie kopniaki bo leżę sobie na plecach że brzuch mi podskoczył


Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
no to ja teraz tak mam że wstaje o 6 - raz i już jest ok przez cały dzień.
Naprawdę narazie nie moge narzekać na nic bo samopoczucie mnie rozpieszcza. Chyba dalej mam traume po 1 trymestrze
A kiedy pojawia się zgaga?
Ja wczoraj byłam 3 razy na dwójce - u mnie to wynik szalony, bo jak już kiedyś pisałam raz na tydzien to norma, w nocy raz , ale czuję się ok
A zgaga to zależy dużo od tego jaki maluch duży. Jak zaczyna uciskać na żołądek, u mnie to było tak ok. 7 miesiąca, ale mój bęc to duży i rósł szybciej (w sensie dno macicy szybciej niż norma szło do góry). Nie wszyscy ją mają, a np. Marta ma od poczatku, więc reguły nie ma.

Na grudniówkach też dziewczyna urodziła po plackach ziemniaczanych, więc w sposobie Koliberka coś może być Od poniedziałku nic innego nie jem

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez larara123 Pokaż wiadomość
pokaz zdjecia
Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość


pochwal się
Zaraz powrzucam


Cytat:
Napisane przez ANNASAR Pokaż wiadomość
ja tak Aniu od 2 do 6
To całkiem całkiem
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 20:22:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.